Page 26 of 131 FirstFirst ... 162223242526272829303676126 ... LastLast
Results 626 to 650 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,391
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    A sigurno ce biti avetinja sjutra sa zastavama. Ne svidja mi se ovo prepustanje partijama da zovu narod i organizuju prevoz.
    Politicari trebaju da napisu nesto tipa "Idem sjutra na protest, vidimo se tamo" a ne da zovu narod preko FB profila stranke kojoj pripadaju.
    Toliko sebi pucaju u nogu da je to strasno...

    Npr poslednja 2 post Medojevica....aj ti objasni...

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #627
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mislim da nije ni kupljeni ni ukradeni profil, davno je coek na forumu i potencira(o je) nezavinsot Crne Gore.
    Znaci misli svojom glavom, e drago mi je da mu je lomi sve u zivotu i da ne bi prepustio etiopljaninu mjesto predsjednika drzave ni po koju cijenu, tako se brani suverenitet drzave bre! A to sto je 70% primorja rusko, tajlandsko, kinesko, arapsko, tursko (gle cuda preci su mu se borili protiv ovih, a sad im lomi daje razno razne povlastice), i ostalih zemalja ciji drzavljani ne znaju ni sta je crna gora a ne gdje se nalazi! E to ti je partiota do groba bre!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #628
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    A sigurno ce biti avetinja sjutra sa zastavama. Ne svidja mi se ovo prepustanje partijama da zovu narod i organizuju prevoz.
    Politicari trebaju da napisu nesto tipa "Idem sjutra na protest, vidimo se tamo" a ne da zovu narod preko FB profila stranke kojoj pripadaju.
    Da nije politickih partija i drugih vrsta pomoci sa strane ovi ljudi sto kao organizuju ovo ne skupili ni sto ljudi. Da se ne lazemo...

  4. #629
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Toliko sebi pucaju u nogu da je to strasno...

    Npr poslednja 2 post Medojevica....aj ti objasni...

    To Medooo... https://m.facebook.com/story.php?sto...37528019878532

  5. #630
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Camil Euforija View Post
    Neka si mu rekao! Svaka cast! Svi znaju da je Milo pokrao svake izbore od kad je zajahao, ali se zna da je referendum bio susta suprotnost, sve posteno i regularno, a sve sa ciljem da postavi Crnu Goru na zdravim temeljima. Njemu nije problem da pokrade predsjednicke i parlamentarne izbore jer sve i da istina izadje na vidjelo ukaljeno ce biti njegovo ime i partije, ali kad je referendum i Crna Gora u pitanju to ce ostati cisto i nevino kao majska rosa. Milo je time jos jednom pokazao koliki je patriota i koliko mu znaci ovaj kamen crnogorski!
    Jeste da si padobranac koji se praktično juče registrovao, ali ajde da ti odgovorim.

    Kao prvo, bilo bi lijepo da definišemo šta se tačno podrazumijeva pod "pokrasti izbore".
    1) Ako se misli na kupovinu glasova onih koji su voljni da iste prodaju, nuđenje usluga, zapošljavanja i obećanja, pritiske na zaposlene u javnom sektoru i pristrasno neobjektivno izvještavanje javnog servisa - složićemo se to očigledno dešava, da su to nezakonite aktivnosti i da rezultat dobijen u takvim okolnostima ne oslikava precizno volju građana. Ako neko želi reći da je to krađa, fair enough.

    2) Ako mislite da su birački listići manipulisani, ili sami proces brojanja glasova, a to je prvenstveno ono na šta se misli u svijetu pod krađom izbora, onda da konstatujemo da nemate veze sa mozgom.

    E sad, da naglasimo da je ova prvopomenuta praksa aktuelna od početka višestranačja 1990. godine te da će dobar dio današnje opozicije, ako se dovoljno duboko zagleda u svoj partijski istorijat i biografije svojih funkcionera, ugledati jedinstveni DPS. A istima tada, 90-ih kada su bili u vlasti, nisu smetale neregularnosti, partijski pritisci i blaćenje opozicionionara preko državne televizije.
    Isto tako, niste se sjetili da skačete na rezultate referenduma iz 1992. godine, sa dvosmisleno formulisanim pitanjem, zakazanim 7 dana pred održavanje i na kome se glasalo na ulici po automobilskim haubama.

    Ali vam smeta referendum organizovan pod međunarodnom lupom, praćen od posebne delegacije Savjeta Evrope i 3300 posmatrača domaćih i stranih.
    To što postoje ljudi kojima je bilo milije da metnu 50 ili 100 eura u džep nego iznesu svoj stav o statusu države i partije spremne da ih iskoriste jeste problem.
    Međutim, istim sredstvima se služio i Blok za zajedničku državu i kupovao glasove.

    Dalje, istraživanja javnog mnjenja od 2007. do 2010. su pokazala da je oko 70% naroda zadovoljno statusom Crne Gore kao nezavisne države.
    Tako da priču o tome da nezavisna Crna Gora nije volja većine okačite mačku o rep.
    Last edited by ASC; 22-02-19 at 19:23.

  6. #631
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Da nije politickih partija i drugih vrsta pomoci sa strane ovi ljudi sto kao organizuju ovo ne skupili ni sto ljudi. Da se ne lazemo...
    Ja ti govorim da sam prijatelj sa jednim od organizatora, a ti znas i sa kojim i on mi je rekao da za prvi protest nisu imali ni 200 eura koje su sami skupili njih 7-8 i da nisu ocekivali ni 100 ljudi kojima ce podijeliti 97 papira na kojima pise po 1000 eura i da su se prijatno iznenadili kad su ljudi poceli da se prikljucuju protestu, a za drugi protest su imali ukupno 600 i nesto kao donacije obicnih gradjana, kao donaciju su dobili i zvucnike iz jednog lokala, naravno da ih vrate poslije protesta a ti odje pricas o "drugim" vrstama pomoci sa partijske strane, hocete li shvatit jednom da je ovome narodu doku8cilo da im se jedna familija pisa po glavi zadnjih 30 godina, da narod izlazi zbog sebe a ne zbog je8ene partije i medojevica koji je opet poceo da se8e po drustvenim mrezama, kome bih rado zabranio da se pojavi uopste na skupu, jer poziva na nasilje kao sto je to radio i 2015 pa znamo kako je to zavrsilo, tome je mjesto tamo dje i ovima koje mi gradjani zelimo da maknemo sa vlasti.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #632
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

  8. #633
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Guzichko,junachina si vazda bio,a shto je ovo cccccc
    ...

  9. #634
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    https://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrik...mS4k_w3-9KGjWg

    Једва отворио сајт...
    Last edited by el_del; 22-02-19 at 19:40.
    Полакоте!

  10. #635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Znaci misli svojom glavom, e drago mi je da mu je lomi sve u zivotu i da ne bi prepustio etiopljaninu mjesto predsjednika drzave ni po koju cijenu, tako se brani suverenitet drzave bre! A to sto je 70% primorja rusko, tajlandsko, kinesko, arapsko, tursko (gle cuda preci su mu se borili protiv ovih, a sad im lomi daje razno razne povlastice), i ostalih zemalja ciji drzavljani ne znaju ni sta je crna gora a ne gdje se nalazi! E to ti je partiota do groba bre!
    Pa što uopšte pitaš, kad te ne interesuje odgovor nego klimanje glavom, a uz to ne na neku realnu priču, nego na utopiju koju od Crne Gore za naših života ne bi mogli napraviti svi Nobelovci ovoga svijeta.

    A preci su mi se borili protiv ovih i onih, mjesto da urade kako ti opisa, da se poturče/prihvate tvoje Etiopljane/Srbijance/koga već i žive ugodan život. Samo, da su svi tako radili, Crne Gore ne bi ni bilo.

    Elem, što se kupovine primorja tiče, ja sad da kažem da mi je milije da Baća Radović, Čedo Popović, Tomo Čelebić ili ko sličan bude vlasnik nekog hotelskog kompleksa, nego neki Arapin - ni to ne bi valjalo, đe tajkune da podržavamo. Možda eto Daku Davidovića, on je ok...

    Elem, dosta ti je providna priča. Bar pojednostavi "je li moguće da ne bi prodao pravo da je Crna Gora Crnogoraca zarad časne riječi da ćeš u tom slučaju bolje da živiš... nekad".

    Pa brate mili, ko tako razmišlja, mnogo je lakše da ode iz ovih stopa za Kanadu. Nemaš pojma ko ti je premijer, nikakav osjećaj pripadnosti, a para kolko voliš.

  11. #636
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ako je anketa, evo da odgovorim.

    Mene bi bilo briga. Ovo tvoje podrazumijeva da svakom od nas treba da bude cilj najveći mogući stepen ličnog komfora, a da je Crna Gora tu samo nekakav teritorijalni prostor i institucionalni okvir koji treba da proprati taj cilj.

    Meni mozak nije premrežen tako...a nisam o jednome ljebu prošao u životu, bilo je da iskupljam sitninu iz kauča, a bilo je i da imam "evropskih" para, tako da sam imao prilike sebe da upoznam po tom pitanju. Jedino nisam padao u siromaštvo tipa da ne znam oću li imati krov nad glavom i da jedem, tako da s te strane ne mogu da pričam.

    Ja sam mišljenja da je pravo čudo što Crna Gora uopšte postoji kao država, a Crnogorci kao narod, i da je to čudo rezultat i sreće, i teške muke naših predaka. Dakle, ja sam spreman na žestoku cijenu po svoj standard i lični komfor, da bih bio dostojan tih predaka. Šta ćeš, možda nisam dovoljno evoluirao, meni organizam više endorfina i dopamina luči na svaku afirmaciju Crne Gore i Crnogoraca nego kad sam se dovatio najvećih para koje su mi prošle kroz ruke u životu.

    S tim u vezi - vjerovatno svako ima svoju cijenu, ali što se mene tiče - ne bi me mogla plata člana savjeta CBCG prešaltat da mi bude kul što je paroh podgorički Džomić iz Kraljeva. A nisam ni neki vjernik.

    Веома је битно ко је одакле. Какав пенал.
    Полакоте!

  12. #637
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Pa i nije da nije bitno,ovaj shto ga pominjete se poshteno izlupetao kod Marića prije 20ak dana kad ga je chak i frankeshtajn Chovic ispravljao.
    ...

  13. #638
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,335
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pa što uopšte pitaš, kad te ne interesuje odgovor nego klimanje glavom, a uz to ne na neku realnu priču, nego na utopiju koju od Crne Gore za naših života ne bi mogli napraviti svi Nobelovci ovoga svijeta.

    A preci su mi se borili protiv ovih i onih, mjesto da urade kako ti opisa, da se poturče/prihvate tvoje Etiopljane/Srbijance/koga već i žive ugodan život. Samo, da su svi tako radili, Crne Gore ne bi ni bilo.

    Elem, što se kupovine primorja tiče, ja sad da kažem da mi je milije da Baća Radović, Čedo Popović, Tomo Čelebić ili ko sličan bude vlasnik nekog hotelskog kompleksa, nego neki Arapin - ni to ne bi valjalo, đe tajkune da podržavamo. Možda eto Daku Davidovića, on je ok...

    Elem, dosta ti je providna priča. Bar pojednostavi "je li moguće da ne bi prodao pravo da je Crna Gora Crnogoraca zarad časne riječi da ćeš u tom slučaju bolje da živiš... nekad".

    Pa brate mili, ko tako razmišlja, mnogo je lakše da ode iz ovih stopa za Kanadu. Nemaš pojma ko ti je premijer, nikakav osjećaj pripadnosti, a para kolko voliš.
    Quote Originally Posted by el_del View Post
    Веома је битно ко је одакле. Какав пенал.
    Sve je to super brate, no vidjecemo hoce li tvoji veliki crnogorci ostat da brane obraz i crnugoru ili pobjec u srbiju i ostale navedene drzave kojima ne znaju ni glavni grad, a vecina ni dje se geografski nalaze na lijecenje, kad bude doslo do toga, a doci ce jer nicija nije do zore gorjela.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  14. #639
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pa i nije da nije bitno,ovaj shto ga pominjete se poshteno izlupetao kod Marića prije 20ak dana kad ga je chak i frankeshtajn Chovic ispravljao.
    Овдје се алудирало на то да је проблематично што је он из Краљева, што је само по себи ретардирано. То шта је негдје лупетао или како ради то што ради је друга ствар.

    Него скрећемо са теме безвезе.
    Полакоте!

  15. #640
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ja nesto mislim da DK-a i MDj-a sad trenutno zabolje je li Dzomic iz Kraljeva. A i uvijek im je pucao za to. Imali su neka preca posla sve ove godine, sta mislite?


  16. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Toliko sebi pucaju u nogu da je to strasno...

    Npr poslednja 2 post Medojevica....aj ti objasni...
    Koliko vidim ne pominje proteste. Ne mozes mu zabraniti da lupeta gluposti koje se ticu samo njegove partije.

  17. #642
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ide li ko autom iz Nk-a ? Pitam za mene i druga. Muka nas cimat se busom.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  18. #643
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    evo vidjecu ja oce li ici mi prijatelj sto smo u subotu isli zajedno, mada mi je reka da ne vjeruje da ce stici zbog posla, ako ne i ja cu busom.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #644
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    372
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Da se i sjutra okrene krug.
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  20. #645
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Kako se vada neko nadje da prebrojavamo krvna zrnca

    Smatram da ne treba da bude bas nikakvih političkih i stranačkih obilježja, ali ja ću svakako ići pa da bude i srpskih i albanskih i brazilskih i bilo kojih zastava.
    Sve dok protesti budu mirni i sa jednim ciljem a to je ukidanje tridesetogodisnje diktature, biću tu.

  21. #646
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default





    Montenegro's President Milo Đukanović at the European Parliament in Strasbourg in 2018 | Frederick Florin/AFP via Getty Images














    Here’s a question for your next pub quiz: Who is Europe’s longest serving leader?
    Russia’s Vladimir Putin, Belarus’ Alexander Lukashenko and Turkey’s Recep Tayyip Erdoğan are all likely to be popular guesses. But the dubious honor belongs to Milo Đukanović, the president of Montenegro.

    Milo, as he is known in the region, has been calling the shots in the tiny Adriatic state for almost 30 years — as president, prime minister or party leader, thanks to the occasional Putin-style switch between posts. And at 59, he could well have another decade or two in the tank and still overtake records set by Africa’s longest-lasting despots.
    Or at least it seemed that way until quite recently. These days, Đukanović’s grip on power looks considerably less firm.
    Some 10,000 people — a not insignificant number, when you consider Montenegro’s population is only 630,000 — flooded the capital, Podgorica, last weekend to protest his government and call for his resignation. A stormy debate in the country’s parliament also saw calls for Đukanović to step down.
    Thousands demonstrated against the president in Podgorica on February 16 | Savo Prevelic/AFP via Getty Images

    The trouble started when Milo fell out with prominent Montenegrin businessman Duško Knežević. In December, authorities accused Knežević of a series of misdemeanors and seized his assets. The trouble was that Knežević — who owns Atlas Group, a conglomerate of banking, insurance and health interests — is not just any businessman. For the past 25 years, he has been closely involved in the government’s most intimate affairs and knows, figuratively if not literally, where the bodies are buried.
    Knežević didn’t take well to the scrutiny, and responded to the allegations by launching a blistering campaign against Đukanović and his family from London. In a succession of social media posts, he released information on a series of buried corruption and misgovernance scandals that go up to the highest levels of Montenegro’s ruling class.




    In one of the most damaging revelations, a senior member of Milo’s party is apparently caught on camera accepting an illegal cash donation from Knežević. The businessman also alleged Đukanović is the owner of a vast oligarch-kitsch villa valued at $10 million. (Đukanović has denied Knežević's allegations.)
    The string of unsavory revelations risk prompting those within Đukanović’s party who believe a change in leadership is overdue to join up with the opposition and force him to retire.
    For all his qualities and achievements, Đukanović now belongs to the past.
    After I first met Đukanović in the mid-1990s, when I was ambassador in Belgrade, I remember reporting back to London that he was different from most other former Yugoslav leaders. He was from a different generation to the likes of former Serbian President Slobodan Milošević, of course. But he also struck me as more moderate, more reasonable, and very concerned about putting the interests of Montenegro first. This was someone we should try to do business with, I told London.
    Over the years, Đukanović seemed to fulfill that promise. In the lead-up to the Kosovo war, he disowned Milošević and the policies of the Belgrade government and managed to ensure that Montenegro was scarcely targeted in the NATO bombing campaign. He also showed personal courage and real political dexterity in the aftermath, guiding his country to independence from Serbia and then, in the face of huge hostility from Moscow, to membership of NATO.

    Putin’s response was to send his bungling GRU officers to Montenegro to try to organize a coup against Đukanović — a task they carried out as effectively as their attempted assassination of Sergei Skripal in Salisbury.
    But for all his qualities and achievements, Đukanović now belongs to the past.
    He links Montenegro to the era of former Croatian President Franjo Tuđman and Milošević — not to mention former U.K. Prime Minister John Major, ex-Russian President Boris Yeltsin and former U.S. President Bill Clinton — of communist Yugoslavia, wars in Bosnia, Croatia and Kosovo, and allegations of cigarette smuggling and narcotics trafficking.
    Igor Luksić, a former prime minister and foreign minister, is "a bright star of the next generation"| Attila Kisbenedek/AFP via Getty Images

    The epoch of Balkans politics in which his career was forged was one of strong men, of opacity, rule-bending and a lack of accountability. But if Montenegro is ever to achieve full membership of the European Union, it will need a different kind of leader and a different political culture.
    The EU accession process demands that applicant states reach tough standards of propriety and the rule of law, adhere to regulations and get tough on corruption. Montenegro has a long way to go to combat criminality and develop a culture of transparency and accountability. And it will need a leader who is capable of leading on these issues, not one whose own integrity is under question.
    The good news is that Montenegro already has those leaders: The current prime minister, Duško Mihailović, for example, is a calm and effective presence at the head of the government and his predecessor, Igor Luksić, is a bright star of the next generation.


    Forever young, i want to be forever young

  22. #647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://twitter.com/NebojsaMedojevi/...838899202?s=19


    Milo vrati se sve ti je oprosteno hahahahahahahahah

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #648
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Kakva je ovo dileja

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  24. #649
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,010
    Thanks Thanks Given 
    5,021
    Thanks Thanks Received 
    2,428
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Shto je s glavom guzichku lebac ti yebem, shto se napravi od djechka koji je obecavao auuuuh
    ...

  25. #650
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Protestanti? Ozbiljno? Ao, sjedi, jedan.


    Pa ne no kako se zovu ljudi koji izlaze na proteste - protestanti, demostranti, okupljeni građani, ja ne znam stvarno što je problem.

Page 26 of 131 FirstFirst ... 162223242526272829303676126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •