Page 95 of 131 FirstFirst ... 4585919293949596979899105 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2351
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Hahahaha ali pazi ti njihovo IDEJNO RJESENJE, to da je valjalo sto i da je normalna stvar, sagradio bi Tito jos prije 50 godina, ne bi gradio onolike hotele (koje su ovi unistili) na nekih 10 minuta hoda od jezera, no bi postavljao brodske kontenere oko jezera da izgledaju poput onih bunkera Enver Hodze oko granice.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #2352
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Šta je bilo Bizbi? Da nisu nešto slagali?
    Meni se čini da nisu.

    Evo recimo na forumskoj anketi iz 2012. si stavio da ćeš glasati za Demokratski front.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...012&highlight=


    2012



    2014
    Bizbi se snebiva nad snimcima DF-a koji snalazi dpsovce sa spiskovima oko biračkih mjesta
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...18#post3743718

    2015




    2016
    Bizbi se ukurvio, ovdje već vaga šta će...

    "Upozorava" kao ljude da im se prati sve što pišu na forumu...


    Bizbi se nalazi pozvanim da nam saopšti da na protestu DF-a nije bilo jače od 500 ljudi


    2018
    Bizbi slavi pobjedu DPS-a na lokalnim izborima u Podgorici




    Da naglasim da promjenu mišljenja, stavova ili promjenu partija uopšte ne smatram za neki tabu. Ljudi se mijenjaju.
    Ali kad se ovako pojavi neko ko stalno laje na jednu stranu a onda najednom okrene ploču i laje na drugu, tu su stvari jasne.

    Lekcija za noćas - lijepo je imati lični integritet. Ne budite k*urva kao bizbi.
    bizbi-suncokret,insajder...

  3. #2353
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Jesam li poludio ili dobro čuh na radiju da je DF pripremio neki sporazum? Hahahhaahhahaha, a što je ovo

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  4. #2354
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Pa zar ste sumnjali da ce DF da ovo napravi. Ajde i da sklonim moju konstataciju sa nije Vojvoda od ANB nego Vojvoda od Ravne Gore(tesko ali ajde)
    Cak i da su samostalna radikalna desnica, nacin ponasanja je isti kao DPS.
    Ovo je taktika preuzimanja protesta. Prvo ce reci svojima da sjede i poklopilo im se da ih je izaslo manje. Sad ce vidjeti da DK izbaci nesto i pogurace pristalice da izadju. Tako se pravi pozicija da si nesto jako bitan, tj da imas najveci uticaj na svoje birace.
    Pretpostavljam da se nadaju da ce do pocetka sredine maja preuzeti organizaciju protesta
    A svi znamo kako ce se to zavrsiti

  5. #2355
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa dobro jel ovo realno:

    "Da razmisle iz organizacije da omoguće da se Duško Knezević obrati građanima na skupu, mislim da bi to i te kako doprinijelo masovnosti protesta, a valjda nam je to svima cilj", rekao je Radunović.

    https://www.vijesti.me/tv/perovic-ra...a-za-gubljenje

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Taman kad misliš da ne mogu biti veći idioti nego što jesu, eto ti njih. Najbolje da se Knežević obrati, kako da ne. Ako ga zanima da pomogne nek aobjavi snimak, ali očito ga ne zanima to nego neki njegovi interesi.
    A ako nam nije dovoljno do sad snimaka, onda ajde još jedno 30 godina ovi neka vladaju, može im se

  6. #2356
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Taman kad misliš da ne mogu biti veći idioti nego što jesu, eto ti njih. Najbolje da se Knežević obrati, kako da ne. Ako ga zanima da pomogne nek aobjavi snimak, ali očito ga ne zanima to nego neki njegovi interesi.
    A ako nam nije dovoljno do sad snimaka, onda ajde još jedno 30 godina ovi neka vladaju, može im se
    Nikad nisam volio tog Radunovica i kad je izasao iz URA-e, ta partija mi je postala mnogo milija.
    Sto se tice obracanja Knezevica, prvi put kad se obrati ja bataljujem proteste i prvi bih ga odmah izbvizdao, da se ne cuje sto prica, a tu gnjidu Radunovica, kojeg placa Knezevic i koji prica o masovnosti protesta sa Knezevicem na celu, treba skroz iskljuciti iz svake price o protestima i zamoliti ga da ih ne pominje, ni proteste ni organizaciju.

  7. #2357
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Radunović otkriva i šta u zajedničkom dokumentu, po njima, ne treba da stoji.

    "To je onaj član 5 – ne iz razloga što neko misli da mijenja spoljnju politiku kroz tehničku vladu, nego zato što je to besmisleno. Ne pada na pamet nikome da u mandatu tehničke vlade poseže za takvim stvarima, a drugo, sve da i želi neko iz Fronta to da uradi, ne bi imao moć jer, u najboljem slučaju, po onom predlogu, mogao bi da ima šestinu vlade", kazao je Radunović.

    Ne smeta ali.....
    Kao kad odje neki krenu ne branim ja DF ali...

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #2358
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Odje se pominju neki protesti do sredine Maja ?!

    Zezate li se ili ozbiljno ? Ako se ne desi nesto znacajno za 2-3 nedelje moze se staviti katanac.U subotu je bilo znacajno manje naroda nego prosle,ove sad siguran sam da ce biti jos manje,tako da,zavrseno je ovo....10 ljudi nezavisno jedni od drugih mi je reklo da im je ovo zadnji protest,ja bih volio da grijesim i da je to slucajnost aliii....eo ne znam
    Last edited by Pterodaktil; 26-03-19 at 10:18.

  9. #2359
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ništa to, jedino vjerujemo ovima što znaju svakakve nekakve đavole.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #2360
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Radunović otkriva i šta u zajedničkom dokumentu, po njima, ne treba da stoji.

    "To je onaj član 5 – ne iz razloga što neko misli da mijenja spoljnju politiku kroz tehničku vladu, nego zato što je to besmisleno. Ne pada na pamet nikome da u mandatu tehničke vlade poseže za takvim stvarima, a drugo, sve da i želi neko iz Fronta to da uradi, ne bi imao moć jer, u najboljem slučaju, po onom predlogu, mogao bi da ima šestinu vlade", kazao je Radunović.

    Ne smeta ali.....
    Kao kad odje neki krenu ne branim ja DF ali...

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Logicno je sve to sto je izjavio. Ali onda dolazi pitanje cemu onda smeta taj clan, kad se on prakticno podrazumjeva.
    Forever young, i want to be forever young

  11. #2361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Logicno je sve to sto je izjavio. Ali onda dolazi pitanje cemu onda smeta taj clan, kad se on prakticno podrazumjeva.
    Ništa, samo da je njihova zadnja...

  12. #2362
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Ništa, samo da je njihova zadnja...
    Mislim da je ovaj sporazum najvazniji alat u borbi protiv DPS-a, tako ko bude sabotirao ovaj sporazum, zna se za koga radi i treba dic ruke od njega.

    Jedino sto moze povecati broj protestanata ili zaustaviti smanjivanje tog broja je novi snimak DK-a ili jos vaznije da se svi politicari pojave na binu.
    1. Angazovali bi svu svoju apraturu i dovukli bi maksimalan broj gradajana koje mogu dovesti (radi svog obraza, da ne bude da nemaju podrsku)
    2. Generalno narod oce da vidi politicare na bini, svi ovi mladi su ok i celnici protesta isto, ali vjerujte mi da je takav narod, da kad bi se najavilo pojavljivanje svih opozicionih glavesina na bini, automatski bi se broj protestanata povecao za najmanje 20%.

  13. #2363
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    2. Generalno narod oce da vidi politicare na bini, svi ovi mladi su ok i celnici protesta isto, ali vjerujte mi da je takav narod, da kad bi se najavilo pojavljivanje svih opozicionih glavesina na bini, automatski bi se broj protestanata povecao za najmanje 20%.
    Mozda ako se na protestima pojavi Milo. Onog trenutka kad se politicari pojave na bini, pogotovo ako neki od politicara bude neko iz DF-a, protest je zavrsen, ili ce se zavrsiti narednog puta.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #2364
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,307
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Mislim da je ovaj sporazum najvazniji alat u borbi protiv DPS-a, tako ko bude sabotirao ovaj sporazum, zna se za koga radi i treba dic ruke od njega.

    Jedino sto moze povecati broj protestanata ili zaustaviti smanjivanje tog broja je novi snimak DK-a ili jos vaznije da se svi politicari pojave na binu.
    1. Angazovali bi svu svoju apraturu i dovukli bi maksimalan broj gradajana koje mogu dovesti (radi svog obraza, da ne bude da nemaju podrsku)
    2. Generalno narod oce da vidi politicare na bini, svi ovi mladi su ok i celnici protesta isto, ali vjerujte mi da je takav narod, da kad bi se najavilo pojavljivanje svih opozicionih glavesina na bini, automatski bi se broj protestanata povecao za najmanje 20%.
    Veze s' mozgom.

    Narodu je dosta politicara, posebno jedno te istih zadnjih 30 godina. Nebitno kojoj 'frakciji' pripadali.

    Pojavljivanje istih na bini, pred mikrofonom bi samo stavio katanac na proteste.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #2365
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Možda ne bi kad bi se svi pojavili.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #2366
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,307
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,625
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Možda ne bi kad bi se svi pojavili.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Vjerovatno su sanse za to jednake kao da se i Milo pojavi zajedno sa njima.

    Takav utisak odaje dosadasnja "saradnja" opozicije.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #2367
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    To da. Sve ista *****.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #2368
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    Nikad nisam volio tog Radunovica i kad je izasao iz URA-e, ta partija mi je postala mnogo milija.
    Sto se tice obracanja Knezevica, prvi put kad se obrati ja bataljujem proteste i prvi bih ga odmah izbvizdao, da se ne cuje sto prica, a tu gnjidu Radunovica, kojeg placa Knezevic i koji prica o masovnosti protesta sa Knezevicem na celu, treba skroz iskljuciti iz svake price o protestima i zamoliti ga da ih ne pominje, ni proteste ni organizaciju.
    Slaven Radunović bio u GP URA? Dečko, nešto si pobrkao žešće. On je u Novoj svo vrijeme i politički je bio aktivan tamo mnogo prije nego što je osnovana GP URA.

    Znači DF insistira da oni budu ti čiji sporazum treba ostali da prihvate, što bi se reklo, baš su od sloge. A šta je ovo ljudi moji. Vele ne treba mijenjat spoljnu politiku, to se podrazumijeva, pa zato to ne treba da stoji u sporazumu.

    Meni je interesantnije to što u njihovom predlogu nema bojkota parlamenta, što znači da njima bojkot ne odgovara.

    Ja kako vidim situaciju, ono dje bi se mogao napraviti kompromis je da se ipak ubaci dio da tehnička vlada nema mandat da mijenja spoljno-politički pravac, da se ostavi onaj dio dje je po 1/3 vlasti, nevladinog sektora i opozicije, a da se partijama ostavi da same odluče da li će bojkotovati parlament. Time bi se izašlo u susret i DF i SDP-u, koji bi isto da bude u parlamentu. Ne vidim poentu prisustvovanja sjednicama i davanju legitimiteta, ali ako je to cijena kompromisa ne bih se bunio, a građani će na sljedećim izborima suditi o svima.

  19. #2369
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mozda ako se na protestima pojavi Milo. Onog trenutka kad se politicari pojave na bini, pogotovo ako neki od politicara bude neko iz DF-a, protest je zavrsen, ili ce se zavrsiti narednog puta.
    Valjda niko ne misli da se političari obraćaju narodu sa govornice. Nadam se da to nije ideja. Da se pojave na bini svih 39 poslanika koji bi potpisali sporazum, to mi je ok, al da pričaju svoje partijske priče to je baš teška glupost.

  20. #2370
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kakve su ovo ideje da se predstave na bine prave, ovi su svi dobili inspiraciju od one djevojke sto je citala poeziju prije 2 nedelje.
    Ne treba niko da se penje na binu i da bilo sta potpisuje, ako se opozicija dogovori to treba da saopste dan-dva prije protesta.

  21. #2371
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,187
    Thanked in
    2,119 Posts

    Default

    Kako god oće, samo neka se dogovore, da se miče ovaj ološ sa vlasti.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #2372
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Moze. Potpuno si promasio poentu. Nije poenta bila ostaviti ih ondje. U onom trenutku smetaju svima. Svi znaju da je to pukla prica i generalno zavrsena. Znali su i oni. Ali na 20 ljudi ne ulijeces onako, posebno kad si oklopljeniji i jaci.
    Poenta je da je policija valjda obucena da se njih 50-60 izbori sa 10 ljudi koji se kocopere, bez lomljenja i prebijanja. Sve to mozes da spakujes brzo i efikasno. Koliko su puta Marka Milacica unijeli kao pecivo u maricu. Bez ikakvih brutalnosti. Znaci da znaju samo sto je tad trebalo napraviti predstavu za narod
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Odgovor je, naravno, policijska intervencija bez bespotrebne brutalnosti koju onda drsko porices uprkos video snimaka.

    Isto ono sto vidimo u svakom takvom slucaju, nadrasticnije kod Mija Martinovica.
    Možda mene pamćenje loše služi, ali se ne sjećam da je policija bila naročito brutalna prilikom uklanjanja šatora. Meni je iz te noći najupečatljivije gurkanje Kneževića s policajcem, i ulijetanje onoga iz PZP sa Meganom u policiju. Tu se sjećam da mi je zasmetalo što lome auto tome momku, jer je on zaradio da odmori u Spužu, ali policajci moraju da se uzdrže od takvih stvari.

    Mija Martinovića da ne pominjem, ali to je bila druga intervencija.

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Odje se pominju neki protesti do sredine Maja ?!

    Zezate li se ili ozbiljno ? Ako se ne desi nesto znacajno za 2-3 nedelje moze se staviti katanac.U subotu je bilo znacajno manje naroda nego prosle,ove sad siguran sam da ce biti jos manje,tako da,zavrseno je ovo....10 ljudi nezavisno jedni od drugih mi je reklo da im je ovo zadnji protest,ja bih volio da grijesim i da je to slucajnost aliii....eo ne znam
    Ja mislim da organizatori neće ni imati izbora po tom pitanju. Čuh da će proslava 21 maja biti slična proslavi Nove godine, tj bar 20 dana ranije kućice na trgu, muzički program... Tako da trg nije opcija neđe od početka maja, što ne znači da ne mogu protesti da se presele na drugu lokaciju.

  23. #2373
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Možda mene pamćenje loše služi, ali se ne sjećam da je policija bila naročito brutalna prilikom uklanjanja šatora. Meni je iz te noći najupečatljivije gurkanje Kneževića s policajcem, i ulijetanje onoga iz PZP sa Meganom u policiju. Tu se sjećam da mi je zasmetalo što lome auto tome momku, jer je on zaradio da odmori u Spužu, ali policajci moraju da se uzdrže od takvih stvari.
    Bice da te lose sluzi. Ne izadje sav onaj narod tu noc, da je problem bio samo sto se gurkao Knezevic sa policijom, pa nam se eto nije svidjela igra. Jos je tu noc najmanje pristalica DF-a bilo. Da nisi vidio ikad kasnije svu redakciju Vijesti i Monitora, na ijednom skupu koji je DF organizovao

  24. #2374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bice da te lose sluzi. Ne izadje sav onaj narod tu noc, da je problem bio samo sto se gurkao Knezevic sa policijom, pa nam se eto nije svidjela igra. Jos je tu noc najmanje pristalica DF-a bilo. Da nisi vidio ikad kasnije svu redakciju Vijesti i Monitora, na ijednom skupu koji je DF organizovao
    Pa ko je tu noć oštećen od strane te policijske brutalnosti? Za 24.10 imamo Martinovića, one u zlatarskoj ulici, imenom i prezimenom, te par snimaka đe su se policajci džukački ponijeli... Ali nešto se ne sjećam posledica brutalnosti sa uklanjanja šatora, sem ako nije problem što sa PR stanovišta nije bilo baš da ti bude toplo oko srca gledati. Ali te stvari nikad nisu.

    A meni Vijesti/Monitor nisu mjerodavni za bilo šta. Oni su podržali tadašnje proteste DF-a kao niko, podgrijavali atmosferu do usijanja, tako da nam se svima zavrtao želudac od mogućeg epiloga. Miško Perović i Željko Ivanović bi crnog đavola pogurali, samo ako će isti maći Mila. Čitao sam ja tu novinu i tad.

    Čuj Vijesti. Kolko mi je žao što je crnogorsku ideju preuzela stranka kompromitovana poput DPS, toliko mi je žao što je ideju slobodnog medija kompromitovala ekipa Miško/Željko, i izvitoperila tu ideju za lične ciljeve.

  25. #2375
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Valjda niko ne misli da se političari obraćaju narodu sa govornice. Nadam se da to nije ideja. Da se pojave na bini svih 39 poslanika koji bi potpisali sporazum, to mi je ok, al da pričaju svoje partijske priče to je baš teška glupost.
    Moje misljenje je da ne bi trebali ni da se primicu bini. Vjerovatno vecina ljudi, pogotovo apstinenti koji su podrzali protest, ne zeli da ih vidi i njih krivi za situaciju do koje je doslo.

    A opet, ukoliko dodje to scenarija da se potpisnici pojave na bini, tesko da bi svi mogli da izdrze da se ne obrate tolikoj masi.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 95 of 131 FirstFirst ... 4585919293949596979899105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •