Page 76 of 131 FirstFirst ... 266672737475767778798086126 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1876
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jeste bas te zabolje rabota, vidim kako te zabolje isto kao sto te zaboljelo sto sam rekao da je Kosovo i NATO zavrsena Prica.
    I znam ih i ja dosta DF pa tako i znam kako razmišljaju.
    Bas su istinski borci protiv DPSa, vidi se u Budvi sada.
    Toliko o tome i uzivaj decko i ne brini se za koga ja glasam i koga podržavam.
    Ako ti smeta sto pisem o DF imas ignore, ili mislis da cu srusiti proteste jer pricam o DF ovako kako pricam.
    Mora da sam ja pisao na in4s danas negativno o protestima ili je je to portal DF.
    Oh wait...

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #1877
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Nebitne su razlike, bitan je zajednicki cilj odnosno interes, a to je borba za normalno drustvo. Svi smo tu u borbi za isti cilj, prvi slobodni I fer izbori I oslobadjanje institucija sistema koje su potpuno podredjene partijama na vlasti I njihovim prijateljima. A to ko na svadbi dize 2 ili 3 prsta, ko se krsti a ko klanja, ko je vjernik a ko je ateista, je potpuno nebitno.

    Nego, kad ocekujemo partije da se izjasne?
    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  3. #1878
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,560
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jeste bas te zabolje rabota, vidim kako te zabolje isto kao sto te zaboljelo sto sam rekao da je Kosovo i NATO zavrsena Prica.
    I znam ih i ja dosta DF pa tako i znam kako razmišljaju.
    Bas su istinski borci protiv DPSa, vidi se u Budvi sada.
    Toliko o tome i uzivaj decko i ne brini se za koga ja glasam i koga podržavam.
    Ako ti smeta sto pisem o DF imas ignore, ili mislis da cu srusiti proteste jer pricam o DF ovako kako pricam.
    Mora da sam ja pisao na in4s danas negativno o protestima ili je je to portal DF.
    Oh wait...

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nema potrebe za ignorisanjem, ljepše mi je ovako.
    A to što si ti rekao da je Kosovo i Nato završena priča me baš pogađa, jer ti odlučuješ sigurno. A ti si počeo tu priču, nisam ja.
    Ne brinem za koga glasaš, tvoje pravo, samo se može naslutiti po tvojoj priči. ;-)
    I Konstantno ti nešto hvali na protestima. Iskombinuj se nekako pa dođi u subotu da vidiš valja li to.što. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  4. #1879
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Posle izjave savjetnika Angele Merkel koji je bio u posjeti CG da je impresioniran uspjehom CG i posle brutalnih hvalospjeva ovih dana prilikom posjete Mila Djukanovica SR Njemackoj, covjek se zapita da li bi mozda opozicija trebala da trazi podrsku nekih drugih centara moci...a ne tih. I to nisu ove dvije posjete, to traje godinama, decenijama...A opozicionari i drugi ljudi koji su protiv vlasti, mi obicni narod, mi klecimo pred njima...vazalski i ponizno i molimo da se smiluju da nam ih maknu...na sta smo mi spali...
    Da koracamo stopama nasih predaka ponosno i pozrtvovano slobodarski,bili bi slobodni. Ali mi ne robujemo slobodarstvu, Istini, Pravdi, domovini, velicanstvenoj istoriji, covjekoljublju, vitestvu...mi robujemo telefonima. Robi. Putovanjima. Dekadenciji. A protiv vlasti smo tako..usput...subotom vece,prije grada..ili na laznim izborima...zaokruzujemo nesto...Onda to nesto izgubi i to nesto ide u zapadne ambasade da prica kako su izbori pokradeni i kako vlada mafija. Ne znaju oni to. Vi cete im objasnit....
    Tuga...Mi da smo narod sljedeci protest bi bio ispred ambasade SR Njemacke...Da , treba imat ono izmedju noga, treba...a i ne treba. Treba imat gram ponosa. Pa...ne mozemo se oslobodt njih bez njihove podrske...bla bla bla...Moze moze. Sve se moze.
    Nasi su preci svaku stijenu okrvavili bili, jeli koru od drveta...da bi se ocuvalo ime Crnogorsko. Zemlja, Ime, Crkva, narod, jezik...a mi? Mi pregovaramo sa onima koji vrse nuzdu po nama..vazalski kolonijalisticki, rugaju nam se...Vi ste sinonim uspjeha.
    Trun ponosa i samopostovanja, trun....evo ja sam spreman da te gazim ko bubasvabu, a dokle si ti spreman da ides? To nas pita rezim i oni koji ih (p)odrzavaju....
    Delta je nase svetiliste i bozanstvo, nije slobodna napredna domovina i zemlja ...istorijsko-moralna vertikala za njihove kolonijalisticko-krvopijske istorije kulture i tradicije...jeb** ja njih. I nas....
    Last edited by Platinum; 20-03-19 at 23:54.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  5. #1880
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Nema potrebe za ignorisanjem, ljepše mi je ovako.
    A to što si ti rekao da je Kosovo i Nato završena priča me baš pogađa, jer ti odlučuješ sigurno. A ti si počeo tu priču, nisam ja.
    Ne brinem za koga glasaš, tvoje pravo, samo se može naslutiti po tvojoj priči. ;-)
    I Konstantno ti nešto hvali na protestima. Iskombinuj se nekako pa dođi u subotu da vidiš valja li to.što. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    kazem ja pogadja te
    ne znam dje si procitao da mi nesto Fali u ovim protestima sada nego naprotiv bas sam Hvalio ovu platformu. nego ajde mogu da razumijem nervozu i naslucivanje raznih prica.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #1881
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default


  7. #1882
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default




  8. #1883
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,560
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Aooooo Fali/Hvali, ako je to najbolje što možeš...
    Sad si hvalio :-), ali u ranijim postovima nisi. Nego da ne smaramo ostale. Dobro je to. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #1884
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    U kojima nisam , nego nbt u pravu si?
    Nego ti smetaju moji stavovi koji nisu kao tvoji pa vidis nesto cega i nema.
    Ali to nije do mene

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #1885
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Posle izjave savjetnika Angele Merkel koji je bio u posjeti CG da je impresioniran uspjehom CG i posle brutalnih hvalospjeva ovih dana prilikom posjete Mila Djukanovica SR Njemackoj, covjek se zapita da li bi mozda opozicija trebala da trazi podrsku nekih drugih centara moci...a ne tih. I to nisu ove dvije posjete, to traje godinama, decenijama...A opozicionari i drugi ljudi koji su protiv vlasti, mi obicni narod, mi klecimo pred njima...vazalski i ponizno i molimo da se smiluju da nam ih maknu...na sta smo mi spali...
    Da koracamo stopama nasih predaka ponosno i pozrtvovano slobodarski,bili bi slobodni. Ali mi ne robujemo slobodarstvu, Istini, Pravdi, domovini, velicanstvenoj istoriji, covjekoljublju, vitestvu...mi robujemo telefonima. Robi. Putovanjima. Dekadenciji. A protiv vlasti smo tako..usput...subotom vece,prije grada..ili na laznim izborima...zaokruzujemo nesto...Onda to nesto izgubi i to nesto ide u zapadne ambasade da prica kako su izbori pokradeni i kako vlada mafija. Ne znaju oni to. Vi cete im objasnit....
    Tuga...Mi da smo narod sljedeci protest bi bio ispred ambasade SR Njemacke...Da , treba imat ono izmedju noga, treba...a i ne treba. Treba imat gram ponosa. Pa...ne mozemo se oslobodt njih bez njihove podrske...bla bla bla...Moze moze. Sve se moze.
    Nasi su preci svaku stijenu okrvavili bili, jeli koru od drveta...da bi se ocuvalo ime Crnogorsko. Zemlja, Ime, Crkva, narod, jezik...a mi? Mi pregovaramo sa onima koji vrse nuzdu po nama..vazalski kolonijalisticki, rugaju nam se...Vi ste sinonim uspjeha.
    Trun ponosa i samopostovanja, trun....evo ja sam spreman da te gazim ko bubasvabu, a dokle si ti spreman da ides? To nas pita rezim i oni koji ih (p)odrzavaju....
    Delta je nase svetiliste i bozanstvo, nije slobodna napredna domovina i zemlja ...istorijsko-moralna vertikala za njihove kolonijalisticko-krvopijske istorije kulture i tradicije...jeb** ja njih. I nas....
    Први корак у излечењу је увијек постављање исправне дијагнозе.

    Твоје ријечи нису само пусте ријечи.

    Потрешен сам.

    +1

  11. #1886
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Treba li bi poci i do ruske ambasade da im se zahvale za svu pomoc i podrsku i odati pocast velikom Vladimiru. O mores, o tempora.

  12. #1887
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Mislim da Mirjana Kuljak ima problem s dijelom predloga da se u zahtjeve ne ukljuci izlazak iz NATO-a. Ne mislim da to namjerno radi, ali ovakvim stavom radi direktno u korist Mila Djukanovica. Problem je sto toga nije svjesna niti joj to moze doprijeti do svijesti. Nije jedina.

  13. #1888
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Šta reći , koju posluku porati ?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  14. #1889
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Posle izjave savjetnika Angele Merkel koji je bio u posjeti CG da je impresioniran uspjehom CG i posle brutalnih hvalospjeva ovih dana prilikom posjete Mila Djukanovica SR Njemackoj, covjek se zapita da li bi mozda opozicija trebala da trazi podrsku nekih drugih centara moci...a ne tih. I to nisu ove dvije posjete, to traje godinama, decenijama...A opozicionari i drugi ljudi koji su protiv vlasti, mi obicni narod, mi klecimo pred njima...vazalski i ponizno i molimo da se smiluju da nam ih maknu...na sta smo mi spali...
    Da koracamo stopama nasih predaka ponosno i pozrtvovano slobodarski,bili bi slobodni. Ali mi ne robujemo slobodarstvu, Istini, Pravdi, domovini, velicanstvenoj istoriji, covjekoljublju, vitestvu...mi robujemo telefonima. Robi. Putovanjima. Dekadenciji. A protiv vlasti smo tako..usput...subotom vece,prije grada..ili na laznim izborima...zaokruzujemo nesto...Onda to nesto izgubi i to nesto ide u zapadne ambasade da prica kako su izbori pokradeni i kako vlada mafija. Ne znaju oni to. Vi cete im objasnit....
    Tuga...Mi da smo narod sljedeci protest bi bio ispred ambasade SR Njemacke...Da , treba imat ono izmedju noga, treba...a i ne treba. Treba imat gram ponosa. Pa...ne mozemo se oslobodt njih bez njihove podrske...bla bla bla...Moze moze. Sve se moze.
    Nasi su preci svaku stijenu okrvavili bili, jeli koru od drveta...da bi se ocuvalo ime Crnogorsko. Zemlja, Ime, Crkva, narod, jezik...a mi? Mi pregovaramo sa onima koji vrse nuzdu po nama..vazalski kolonijalisticki, rugaju nam se...Vi ste sinonim uspjeha.
    Trun ponosa i samopostovanja, trun....evo ja sam spreman da te gazim ko bubasvabu, a dokle si ti spreman da ides? To nas pita rezim i oni koji ih (p)odrzavaju....
    Delta je nase svetiliste i bozanstvo, nije slobodna napredna domovina i zemlja ...istorijsko-moralna vertikala za njihove kolonijalisticko-krvopijske istorije kulture i tradicije...jeb** ja njih. I nas....
    To je to svaka cast.

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Šta reći , koju posluku porati ?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Greota, jad i cemer.

    Evo bacih malo pogled na njihovu stranicu 500 ljudi lajkovalo, na svaku objavu ima po 0 lajkova i po 1-2 komentara od istih osoba vjerovatno njihovi lazni profili i oni ce da mijenjaju nesto, i za opozicionare iz srbije su nasli informacije da su UDBASI, da su htjeli sa vucicem itd KUKU majko, reportajte stranicu da ih ugase.
    Last edited by ^izzy^; 21-03-19 at 01:58.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #1890
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Očekivano. Naravno da će se tražiti pukotina u organizaciji protesta da bi se isti zaustavili, a sredstva u traženju pukotine će biti sve... ajde da upotrebim riječ ljigavija. Zapravo, dovoljno je da se prebace na teren gdje DPS suvereno vlada, a to je rasprava bez smisla i ikakve suštinske koristi... Konkretan odgovor na sve to je vrlo jednostavan #oduprise...

    Sent from my Motorola 8400

  16. #1891
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Od 2010 godine tvrdim da je Facebook najveci neprijatelj crnogorske opozicije. Zbog mentalne higijene odavno ga ne koristim i tek danas povodom ovoga bacih pogled. Pa ovo je pakao. Znaci sve jedni te isti ljudi balave na toj mrezi evo deceniju. Stvarno bi bilo tuzno da iko za ovaj haos optuzi Udbu, DPS i sl. Ova otrov koju izbacuju pojedinci, organizovane grupe and co. ovo je glavni razlog dugovjecnosti ove vlasti a ne podjele i sl.

  17. #1892
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    https://www.in4s.net/pobrkani-loncic...esto-vlastima/


    Citajte komentare samo, ne zna se koji su gori botovi casti mi, a opet ako nisu botovi treba ih zalit, bitnije im je da SRBIN bude na vlast i da DF bude glavni, da se ne udje u EU i da se spojimo sa SRBIJOM, no da hljeba jedu, e zaisto ako nisu botovi i ako ima naroda koji ovako misli, nadam se da ce nas Milo pisat jos dugo, dugo i da cemo svi zajedno krepat od gladi.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #1893
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ni na jednom portalu se ne moze opstati od botova. Ja to tumacim kao da je frka.

    Nego, najavljen je press sjutra u 11h organizatora protesta. Zivo me zanima oce li RTCG prenijet I kako.

    Sto je najgore, da nema Vijesti imali bi potpuni mrak.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  19. #1894
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    https://www.in4s.net/pobrkani-loncic...esto-vlastima/


    Citajte komentare samo, ne zna se koji su gori botovi casti mi, a opet ako nisu botovi treba ih zalit, bitnije im je da SRBIN bude na vlast i da DF bude glavni, da se ne udje u EU i da se spojimo sa SRBIJOM, no da hljeba jedu, e zaisto ako nisu botovi i ako ima naroda koji ovako misli, nadam se da ce nas Milo pisat jos dugo, dugo i da cemo svi zajedno krepat od gladi.
    A kako nema druze. na hiljade i hiljade takvih. Sjecate li se od skoro ovoga lika: https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...uke-dukanovicu
    Prelistaj mu slike na FB pa ce ti biti jasno da nijesu samo botovi u pitanju. I da se s ovakvim likom seta na protestu rame uz rame?

    Najbolje bi bilo da se seta u dvije kolone - neka setaju zajedno likovi kao sto je ovaj Pajovic, a druga kolona neka okupi normalan svijet, pa da se zna dje ste. Kao sto neko napisa ranije, dobro su se raznorazni Pajovici i krmadija ukurvili jer ipak oni imaju skrivene motive.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...6554031&type=3
    Last edited by avet; 21-03-19 at 03:55.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #1895
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ura i Demokrate prihvatili sporazum, sad se cekaju ostale partije

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #1896
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Očekivano. Naravno da će se tražiti pukotina u organizaciji protesta da bi se isti zaustavili, a sredstva u traženju pukotine će biti sve... ajde da upotrebim riječ ljigavija. Zapravo, dovoljno je da se prebace na teren gdje DPS suvereno vlada, a to je rasprava bez smisla i ikakve suštinske koristi... Konkretan odgovor na sve to je vrlo jednostavan #oduprise...

    Sent from my Motorola 8400

  22. #1897
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Garant DF ovo neće potpisati

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  23. #1898
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Šta reći , koju posluku porati ? Vol. 2

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  24. #1899
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Šta reći , koju posluku porati ? Vol. 3

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  25. #1900
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Samo dokaz da se i jednima i drugima drma fotelja

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 76 of 131 FirstFirst ... 266672737475767778798086126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •