Page 101 of 131 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2501
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,021
    Thanks Thanks Given 
    1,144
    Thanks Thanks Received 
    1,480
    Thanked in
    642 Posts

    Default

    Evo cdm poceo da prebrojava kao inforemer u srbiju

    https://www.cdm.me/politika/pogledaj...adana-na-trgu/

    Sent from my HTC U12+ using Tapatalk

  2. #2502
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ovo je taj SDP je li???naivnog naroda ko kod nas nema nadaleko
    Jokić: U Kotoru se rađa nova Pozitivna
    https://vijesti.me/vijesti/politika/...je-bez-budzeta

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  3. #2503
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    kakvi novi izbori kad bojkotuju izbore, kakve budale

  4. #2504
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ovo je taj SDP je li???naivnog naroda ko kod nas nema nadaleko
    Jokić: U Kotoru se rađa nova Pozitivna
    https://vijesti.me/vijesti/politika/...je-bez-budzeta

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

    Једна од најљигавијих партија на Балкану и шире...
    Полакоте!

  5. #2505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    U Kotoru su oni sami trebali da raspišu izbore odavno. Vlast ne funkcioniše, vidi se da je po srijedi grabež oko luke Kotor, i ne vidim koja je korist da ovako izguraju mandat. I onako su tamo redovni izbori za godinu.

  6. #2506
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pipun, Medojević, Mandić, Radulović su bili tu i potpisali. Kao i još neki. Ne bi bilo ni interesantno da su svi i da se nabrajaju. Ne znam da li je samo dio oko mene, ali su ipak najveću podršku od naroda dobili baš oni. Posebno Banjo. Koji treba masi.
    Oduševih se kako se čulo kad se on popeo na binu. Za svaki aplauz kako podiže atmosferu. Eto samo za njega sam morao da prokomentarišem.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  7. #2507
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Branko je dobar, posten i castan coek, kako se on spandja sa Mandom ne znam.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  8. #2508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Branko je vlasnik kuće od 400 kvadrata u Tološima, sa sve monogramom "R" u bazenu



    koju rentira, po sopstvenoj prijavi imovine, 3000€ mjesečno. Ono, liči više na kuću nekog od onako boljih kamataša.

    Sin vozaše novog Mercedes GL + stan u Nikić zgradi, bez dana radnog staža.

    Vidiš, može se pošteno i od profesorske plate. Štede ljudi pa imaju...

  9. #2509
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sve je to posteno zaradio. Ne od profesorske plate nego su se bavili privatnim biznisom jos prije 20+ god, inostranstvo... Eto moze neko i posteno nesto zaradit....
    Davno bi ga Katna spakova da postoji i najudaljenija sumnja haha
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  10. #2510
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Branko je vlasnik kuće od 400 kvadrata u Tološima, sa sve monogramom "R" u bazenu



    koju rentira, po sopstvenoj prijavi imovine, 3000€ mjesečno. Ono, liči više na kuću nekog od onako boljih kamataša.

    Sin vozaše novog Mercedes GL + stan u Nikić zgradi, bez dana radnog staža.

    Vidiš, može se pošteno i od profesorske plate. Štede ljudi pa imaju...


    Branko je izuzetan stručnjak i vjerovatno je pare za tu vilu zaradio na legalan način.

    PS.
    Kuća je prijavljena još u izgradnji 2009 god. i ima 450, a ne 400 m2 (možda se bazen računa)
    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Sve je to posteno zaradio. Ne od profesorske plate nego su se bavili privatnim biznisom jos prije 20+ god, inostranstvo... Eto moze neko i posteno nesto zaradit....
    Davno bi ga Katna spakova da postoji i najudaljenija sumnja haha
    To o velikom poštenju obriši jer je uzeo otpremninu, a nije prestao da uzima platu


    Takođe se u kratkoj biografiji u imovinskoj karti od 2009 god. ne pominje taj rad u inostranstvu
    Rońen 10. jula 1950. godine u Titogradu, Republika Crna Gora. Diplomirao je na Tehnolosko-metalurskom fakultetu u Skoplju, Makedonija 1975. godine. Poslijediplomske studije je zavrsio na istom fakultetu i odbranio magistarski rad 1986. godine. Doktorirsku disertaciju je odbranio 1989. godine na Tehnolosko-metalurskom fakultetu Univerziteta u Beogradu. Od 1976-1986. godine radio je kao direktor livnice u Metalskom zavodu @Tito@ u Skoplju. Od 1986-1990. godine radio je na Institutu za tehnicka istrazivanja u Podgorici a u istom periodu i honorarno na Institutu za hemiju, metalurgiju i tehnologiju takode u Podgorici.
    http://www.mans.co.me/wp-content/upl...-radulovic.pdf
    Last edited by Rakun; 01-04-19 at 01:33.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #2511
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Vojna hunta odana ministru odbrane Predragu Boskovicu pokrenula jutros vojni puc u cilju preuzimanja vlasti. Podgorica je opkoljena tenkovima...

    APRILJILJILJILJIIIIIII.....
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  12. #2512
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Iskopirah sopstveni post sa teme "iz raznih novina", jer ce tamo ostat, ka I sve, u nekakav kumbulj raznih informacija.

    http://finomen.me/wellness-blamaza/

    Spavas li mirno Rakcevic Zarko.

    Ajde kolege iz URE, ocerajte bagru iz svojih redova, pobunite se protiv ovog smecara, izdajte saopstenje da je ovo protiv interesa drzave. Pokazite da ste drugaciji, da vam je drzavni interes ispred interesa partijskog funkcionera.

    Ako necete, imate jedno veliko PLJUC od mene. U cemu je razlika izmedju ove legalne pljacke I one koju radi DPS.

    Ako ovo gore ne uradite, a ova ekipa oko organizatora protesta ne osnuje neku stranku, tacno na sljedece izbore glasam za Nik Djeljosaja.

    Bas sam rezigniran jer je URA najbliza nekim mojim politickim stavovima.






    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 01-04-19 at 11:24.

  13. #2513
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Da i ja prenesem post ođe, jer mu je ipak ođe i mjesto.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Spavas li mirno Rakcevic Zarko.

    Ajde kolege iz URE, ocerajte bagru iz svojih redova, pobunite se protiv ovog smecara, izdajte saopstenje da je ovo protiv interesa drzave. Pokazite da ste drugaciji, da vam je drzavni interes ispred interesa partijskog funkcionera.
    Pa realno.

    Polazeći od pretpostavke da u politici nema ništa slučajno i da svi sposobni političari rade stvari proračunato, ili se makar trude da vuku proračunate poteze, ne mogu a da se ne zapitam nešto. Da li zdušna podrška partije URA građanskim protestima proističe iz iskrenog saosjećanja sa stanovnicima Crne Gore? Kad ovo pitanje pročitam na glas, bude mi jasno da ono može biti samo retoričko. No, da li je cilj na talasu narodnog nezadovoljstva politički profitirati? Sigurno, i nema partije koja je podržala proteste a da ne očekuje politički profit. No, da li je jedan od ciljeva i razbuktati vatru protesta i nezadovoljstva kako bi se skrenuo fokus sa ovoga što se radi sa institutom Simo Milošević? Zašto da ne? Dvije muve jednim udarcem?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #2514
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Da i ja prenesem post ođe, jer mu je ipak ođe i mjesto.



    Pa realno.

    Polazeći od pretpostavke da u politici nema ništa slučajno i da svi sposobni političari rade stvari proračunato, ili se makar trude da vuku proračunate poteze, ne mogu a da se ne zapitam nešto. Da li zdušna podrška partije URA građanskim protestima proističe iz iskrenog saosjećanja sa stanovnicima Crne Gore? Kad ovo pitanje pročitam na glas, bude mi jasno da ono može biti samo retoričko. No, da li je cilj na talasu narodnog nezadovoljstva politički profitirati? Sigurno, i nema partije koja je podržala proteste a da ne očekuje politički profit. No, da li je jedan od ciljeva i razbuktati vatru protesta i nezadovoljstva kako bi se skrenuo fokus sa ovoga što se radi sa institutom Simo Milošević? Zašto da ne? Dvije muve jednim udarcem?
    A ne bih ja isao toliko daleko.
    Ne kazem da je I jedna opoziciona partija podrzala proteste bez svijesti o politickom profitiranju. To svakako.

    Ali da su iz URE isli sa dizanjem buke da bi Zarko odradio ovu sramotu sa institutom, ne mislim da su toliko "sposobni".

    Ali bez obzira na sve imam osjecaj da mi je Zarko Rakcevic pljastio samar, zeru manji od ovog koji sam dobio od vlasti i njihovih planova sa Crnim jezerom.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  15. #2515
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ali da su iz URE isli sa dizanjem buke da bi Zarko odradio ovu sramotu sa institutom, ne mislim da su toliko "sposobni".
    Nije to tako komplikovan manevar. Toliko puta je to isto urađeno od strane DPS i nekadašnjeg SDP, da samim posmatranjem scene možeš da postaneš ekspert u skretanju s teme. A posebno ako se još baviš politikom. Ne mislim ja da moraš biti posebno sposoban da bi bio spretan da izvedeš takvo nešto. Uostalom, oni ništa i ne izvode, oni "samo" koriste postojeću situaciju u svoju korist. No eto, da ne optužujem nikog, ali se ne bih iznenadio da je tako, od bilo kog političara me ništa ne može iznenaditi.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #2516
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Jedan od najgorih ljudi koje sam upoznao bio je visoko pozicioniran u Pozitivnoj a sad je funkcioner ure. Prevarant, lažov, korumpiran i podmukao do srži. Zbog takvih likova svakome se gadi politika i oni nisu karakteristični samo za ovu ili onu partiju. Inače radi u bankarskom sektoru, ali svakako teško da može da napravi toliku štetu kao Žarko. Ovaj potez sa kupovinom od države i ponovnom preprodajom preslikana situacija kampa Zlatica. A sve je to sitno pri potencijalnoj šteti ako se sa Institutom odradi ovo što je planirano.
    Last edited by ćepanica; 01-04-19 at 12:16.

  17. #2517
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Nije to tako komplikovan manevar. Toliko puta je to isto urađeno od strane DPS i nekadašnjeg SDP, da samim posmatranjem scene možeš da postaneš ekspert u skretanju s teme. A posebno ako se još baviš politikom. Ne mislim ja da moraš biti posebno sposoban da bi bio spretan da izvedeš takvo nešto. Uostalom, oni ništa i ne izvode, oni "samo" koriste postojeću situaciju u svoju korist. No eto, da ne optužujem nikog, ali se ne bih iznenadio da je tako, od bilo kog političara me ništa ne može iznenaditi.
    DPS je majstor u prodavanju muda za bubrege. Pa poslusajte samo Petra Ivanovica oko ADMASa, tacnije pogledajte zadnji Mehanizam I sve je jasno. A taktika drste lopova je poznati njihov manevar.

    Nego da se vratimo na URU.

    Ova prica oko instituta se odavno krcka, a ne mozes URU oznaciti kao pokretaca protesta koji su dosli kasnije nikako, tu je manjkavost teorije.

    Sa druge strane, sve I da jeste tako, moralo je par ljudi znati za manevar.

    Pricamo o promjeni sistema, e pa Rakcevic je ocigledno dio sistema cim ga ovako koristi. Promjenite sistem unutar svojih redova, pa cete imati puno pravo da trazite podrsku od drugih.

    Popljujte ga javno I brutalno I izbacite iz pokreta, u suprotnom ste samo obicni demagozi I zasluzujete ono PLJUC iz posta gore.

    Odje naravno pricam o komplet URI I rukovodstvu, ne licno o kolegama sa foruma sa kojima dijelim vecinu stavova.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  18. #2518
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja znam ko sledece subote nece izaci na trg ako gospoda iz URE precute ovo.

    Jer sto cu tamo, ako su i tamo isti kao i ovamo.

  19. #2519
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    lijepo rekoh ranije,svi su oni isti,i Mandic,i Ranko,I Ura,i Rakcevic....a i dps...

  20. #2520
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by burekcic View Post
    Ja znam ko sledece subote nece izaci na trg ako gospoda iz URE precute ovo.

    Jer sto cu tamo, ako su i tamo isti kao i ovamo.
    E pa ako izlazis zbog bilo koje partije, a ne zbog sebe, taman sjedi doma.

    Sistem se mora mijenjati I uvesti kontrolni mehanizmi da ovakve stvari ne mogu da se provlace.

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    lijepo rekoh ranije,svi su oni isti,i Mandic,i Ranko,I Ura,i Rakcevic....a i dps...
    Nije isto nikako. Ovi iz DPS vrse oruzanu pljacku naroda u kontinuitetu.

    Nego, ko sto neko pametan rece, sva je sreca da nam je opozicija posvadjana I da ne vjeruju jedni drugima, a opet moraju da saradjuju zbog zajednickog neprijatelja. Rezultat toga je nemogucnost da se ovakve stvari provlace, jer jedva cekaju jedni druge da prozovu. To se zove medjusobna kontrola.

    E sad sa druge strane, evo Zarko nudi sramotne pare za institut. Zamislite sad te iz drzave ako prihvate ponudu. Zamislite tek koliko oni vode racuna o drzavnoj imovini i koliko ih boli uvo. Krchme ni da im je od djeda ostalo.

    Za zatvor je oglasavanje imovine, koja je zadnji put procijenjena 1995 godine , na prodaju. Strasno, kakav javasluk, nemar, bahatost I neznanje.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 01-04-19 at 16:08.

  21. #2521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    lijepo rekoh ranije,svi su oni isti,i Mandic,i Ranko,I Ura,i Rakcevic....a i dps...
    Nikakve razlike nema, svi su isti, dosad sam izlazio zbog URA-e i njihovog postenja, pa cu sad da odustanem kad su me razocarali. Ionako nikog tamo na trgu nema, saka jada, tresla se gora rodio se mis, preuzeo je citavu pricu DF. Ne budite naivni, jedino Rusiji i odgovara nestabilnost u Crnoj Gori. Otvorite oci, ovcoljudi, to sto nema zastava je jasan dokaz da su protiv nezavisnosti! Ako bude zastava to ce tek biti dokaz pogotovo! Mislite li da bi ovi opozicionari bili sto bollji? Vojvoda od koljenice, ludi Pipun i ma'niti Branko, treba li oni da nam vladaju?

  22. #2522
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isao sam na svaki protest od prvog do zadnjeg i provalih da iz ove drzave samo treba 1)bjezat ili je 2)krast kao sto to cini 99% naroda odje, na posteno se nista dobiti nece.

    Ovo drugo cu poceti brzih dana, a ovo prvo cu da uradim ako mi ne krene najbolje sa ovim drugim.

    E viva!

  23. #2523
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nikakve razlike nema, svi su isti, dosad sam izlazio zbog URA-e i njihovog postenja, pa cu sad da odustanem kad su me razocarali. Ionako nikog tamo na trgu nema, saka jada, tresla se gora rodio se mis, preuzeo je citavu pricu DF. Ne budite naivni, jedino Rusiji i odgovara nestabilnost u Crnoj Gori. Otvorite oci, ovcoljudi, to sto nema zastava je jasan dokaz da su protiv nezavisnosti! Ako bude zastava to ce tek biti dokaz pogotovo! Mislite li da bi ovi opozicionari bili sto bollji? Vojvoda od koljenice, ludi Pipun i ma'niti Branko, treba li oni da nam vladaju?
    A taman sam ocekivao da ce da krene prica, na slican nacin ko sto si ti karikirao, zato sam se I mislio da li da pisem na temu ili ne, ali bio sam previse rezigniran.

    Taman sad ako se odbrani Crno jezero, a izgleda da hoce, da idemo da branimo institut. Da se frka pravi jer imovina nije procijenjena 25 godina. Jer ako nama nije stalo, zasto bi se politicari sjekirali.





    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  24. #2524
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by burekcic View Post
    Isao sam na svaki protest od prvog do zadnjeg i provalih da iz ove drzave samo treba 1)bjezat ili je 2)krast kao sto to cini 99% naroda odje, na posteno se nista dobiti nece.

    Ovo drugo cu poceti brzih dana, a ovo prvo cu da uradim ako mi ne krene najbolje sa ovim drugim.

    E viva!
    A nema sta, polomio si se da promjenis situaciju, dje to ima da se krade reci da i ja prigrabim nesto.

  25. #2525
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A taman sam ocekivao da ce da krene prica, na slican nacin ko sto si ti karikirao, zato sam se I mislio da li da pisem na temu ili ne, ali bio sam previse rezigniran.

    Taman sad ako se odbrani Crno jezero, a izgleda da hoce, da idemo da branimo institut. Da se frka pravi jer imovina nije procijenjena 25 godina. Jer ako nama nije stalo, zasto bi se politicari sjekirali.





    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Crno jezero se oce odbraniti izgleda, zahvaljujuci ljudima poput Gandalfa i slicnima...citam ima i tvoje zasluge.. Rispekt...
    Ali stani na loptu, jer ocigledno imas citav zivot pogresne izbore.

Page 101 of 131 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •