Page 81 of 131 FirstFirst ... 317177787980818283848591 ... LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #2001
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Treba li članove DPS-a raselit iz Crne Gore?
    Oćemo li da im stavimo žute trake oko ruke ka jevrejima 41ve?
    Jeli preduslov svemu podnošenje ostavki Đukanovića, Markovića, Katnića i njihovih pipaka?
    Kako Careviću iz DF ne smeta član DPS-a (što je potpuno normalno ako je žena poštena, nije ona krala budžet za pomoć prvoj banci no Milo i Aco) ali to je ok za DF?

    Jesi li svjestan da je u većini situacija na svijetu kada je mirnim putem uklanjana diktatura sa čela države, aktuelna vlast imala predstavnike u vladi!

    Jeli moguće da sam dočeka da DPS branim od nekoga?
    Slušaj druže, 30 godina smo prošli razna sranja, od ratova, sankcija, inflacija preko tranzicije, pljački, građena društva poltrona i špijuna, društva u kojem razno smeće ljudsko prosperira samo jer je glaač i sluga jedne partije. Sve najgore želim ovima što su uz njih kako god. Nikad neću zaboravit za života, najljepše gimnazijske dane pod stegom raznih sranja. Nikad. Sve najgore su zaslužili zbog svega. Od pljački, degradiranja sopsttvenog stanovništva u svakom pogledu, do podjela i svega ostalog.
    Last edited by Director; 22-03-19 at 09:05.

  2. #2002
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Joj sto mi je milo sto DF nije pristao.Da kinacno se raspadne ta partija i da narod vidi da su obicni karcinom drustva.
    Ovo sledeci izbori su im poslednji.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  3. #2003
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sasvim je legitimno da opozicija kakva god da je traži izmjene. Zašto bilo ko misli da sada, kada se neka anonimus skupina ljudi pojavila sa svojim ucjenama i zahtjevima, da je očekivano da se to aminuje. Koga su konsultovali od opozicije za svoje prohtjeve? Odakle pravo za to? Vidjećemo koliko će imati glasova isti ovi koji ucjenjuju sada ako ikada dođe do prvih slobodnih izbora.

  4. #2004
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vidjećemo koliko će imati glasova isti ovi koji ucjenjuju sada ako ikada dođe do prvih slobodnih izbora.
    Drago mi je da je suština priče izašla na vidjelo. Broj Glasova. Ukoliko je projekcija broja glasova za DF bolja u Milovoj Crnoj Gori, DF će sabotirati promjene.

  5. #2005
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Samo da dodam da se identičan scenario desio prije par godina, ali tada projekcija broja glasova nije odgovarala Demokratama, pa su sabotirale platformu zajedničke opozicije.
    Narod slabo pamti.

  6. #2006
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Drago mi je da je suština priče izašla na vidjelo. Broj Glasova. Ukoliko je projekcija broja glasova za DF bolja u Milovoj Crnoj Gori, DF će sabotirati promjene.
    Savrseno me boli patka za broj glasova DF-a ali koliko o njima kenjate pa to je strašno. Ja želim uništenje takođe HGI, BS i ektremnih partija pa vidjećemo dal ću dočekat

  7. #2007
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Svi su ekstremi samo DF nije, to je prava i jedina opozicija

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #2008
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sa Mandicem i Pipunom,ne bih otisao ni u Crkvu,sa HGI isto,a ne na proteste.....iskreno.

  9. #2009
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default #OdupriSe - 97000

    E necete mi vi vecinski narod u cg izbacat iz protesta i vlasti!
    Nece da moze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by acs; 22-03-19 at 10:14.
    f6

  10. #2010
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Svi su ekstremi samo DF nije, to je prava i jedina opozicija

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ekstremniji od DPS-a i njihovih privjezaka nema… Pa se pronađite. Što je to ekstremno uradio ikome DF? Poslije ovog pisanja ođe, tačno bi volio da se ovo sve izjalovi dok se ne opametite… Znam ja što ođe mnogima smeta ali to nećete dočekat nikad.

  11. #2011
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    �� Opozicionim partijama ponuđen je nacrt sporazuma koji je rezultat sveopštih konsultacija sa intelektualcima od integriteta, a dokument je u jednom dijelu podložan izmjenama.

    �� Ima djelova koji su uzmi ili ostavi, jer ne možemo da se vraćamo nazad oko pitanja kao što je bojkot svih izbora do ispunjenja uslova, a samo nova Vlada može pripremiti prve fer izbore u Crnoj Gori. Nema učešća u skupštini, kada je ona proizašla iz nedemokratskih izbora. Da kriza ne bi išla u nekom pogrešnom pravcu, mi nismo tražili ostavke poslanika, nego samo neučestvovanje.

    �� Vjerujemo da će nam svi opozicioni subjekti do subote pozitivno odgovoriti jer ne postoji nijedan razlog da se ne održi jedinstvo koje smo već postigli.

    �� Odgovor na Đukanovićev poziv na dijalog: Dok se bude špekulisalo da iza nas stoji neko drugi, na takav poziv na dijalog nećemo odgovoriti. Kada dođe ozbiljan poziv za dijalog, mi ćemo uraditi kao što ovdje piše, dakle zajednički ćemo se zalagati za formiranje vlade. Nećemo mi ići na pregovore, nego će ići ujedinjena opozicija zajedno sa nama.

    �� Svaki napad na organizacioni odbor ništa neće dobro donijeti režimu, jer on ima posla sa građanima. Organizatori samo artikulišu njihovu volju.

    �� U Organizacionom odboru ne postoje struje, iako među članovima postoje različiti stavovi.

    �� Kad donosimo odluke, onda svi stojimo iza toga. Ne vidimo značajniji korak nego da se u subotu na bini pojavi 39 poslanika. Naš bi predlog bio da se preko puta Skupštine raspravlja o zakonima gdje bi se vidjela superiornost opozicije i građana, na primjeru parlamenta u sjenci.

    �� Poručujemo odbjeglom biznismenu Dušku Kneževiću da ne prisvaja proteste, već da nastavi sa razotkrivanjem afera režima.

    �� Cijenimo da on radi odličnu stvar, jer samo on to može kao insajder unutar sistema. On se sam legitimisao kao pokajnik i da je spreman da snosi svoj dio odgovornosti. Mi ga pozivamo da on nastavi u tom dijelu a ne da prisvaja naš protest.

    izvor: #oduprise9700

  12. #2012
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    sa Mandicem i Pipunom,ne bih otisao ni u Crkvu,sa HGI isto,a ne na proteste.....iskreno.
    Pa ti pođi sa Đeljošajem na dejt

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  13. #2013
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    sa Mandicem i Pipunom,ne bih otisao ni u Crkvu,sa HGI isto,a ne na proteste.....iskreno.
    Na proteste idem zbog sebe i bas me briga ko je pored mene. Dok budemo gledali nema srece. Dok imamo jedan cilj, zajedno cemo.
    A setali su pored i Dritan i Becic, i Mandic i Medojevic, neka setaju, ulica je SLOBODNA

  14. #2014
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sta je DF extremno uradio????
    Nista bas, to je najpostenija partija bez extremno.
    Mada ce se brzo boriti za cenzus

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #2015
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    �� Opozicionim partijama ponuđen je nacrt sporazuma koji je rezultat sveopštih konsultacija sa intelektualcima od integriteta, a dokument je u jednom dijelu podložan izmjenama.

    �� Ima djelova koji su uzmi ili ostavi, jer ne možemo da se vraćamo nazad oko pitanja kao što je bojkot svih izbora do ispunjenja uslova, a samo nova Vlada može pripremiti prve fer izbore u Crnoj Gori. Nema učešća u skupštini, kada je ona proizašla iz nedemokratskih izbora. Da kriza ne bi išla u nekom pogrešnom pravcu, mi nismo tražili ostavke poslanika, nego samo neučestvovanje.

    �� Vjerujemo da će nam svi opozicioni subjekti do subote pozitivno odgovoriti jer ne postoji nijedan razlog da se ne održi jedinstvo koje smo već postigli.

    �� Odgovor na Đukanovićev poziv na dijalog: Dok se bude špekulisalo da iza nas stoji neko drugi, na takav poziv na dijalog nećemo odgovoriti. Kada dođe ozbiljan poziv za dijalog, mi ćemo uraditi kao što ovdje piše, dakle zajednički ćemo se zalagati za formiranje vlade. Nećemo mi ići na pregovore, nego će ići ujedinjena opozicija zajedno sa nama.

    �� Svaki napad na organizacioni odbor ništa neće dobro donijeti režimu, jer on ima posla sa građanima. Organizatori samo artikulišu njihovu volju.

    �� U Organizacionom odboru ne postoje struje, iako među članovima postoje različiti stavovi.

    �� Kad donosimo odluke, onda svi stojimo iza toga. Ne vidimo značajniji korak nego da se u subotu na bini pojavi 39 poslanika. Naš bi predlog bio da se preko puta Skupštine raspravlja o zakonima gdje bi se vidjela superiornost opozicije i građana, na primjeru parlamenta u sjenci.

    �� Poručujemo odbjeglom biznismenu Dušku Kneževiću da ne prisvaja proteste, već da nastavi sa razotkrivanjem afera režima.

    �� Cijenimo da on radi odličnu stvar, jer samo on to može kao insajder unutar sistema. On se sam legitimisao kao pokajnik i da je spreman da snosi svoj dio odgovornosti. Mi ga pozivamo da on nastavi u tom dijelu a ne da prisvaja naš protest.

    izvor: #oduprise9700
    Ko ovo ne shvata, taman neka sjedi doma i jede kokice.

  16. #2016
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sasvim je legitimno da opozicija kakva god da je traži izmjene. Zašto bilo ko misli da sada, kada se neka anonimus skupina ljudi pojavila sa svojim ucjenama i zahtjevima, da je očekivano da se to aminuje. Koga su konsultovali od opozicije za svoje prohtjeve? Odakle pravo za to? Vidjećemo koliko će imati glasova isti ovi koji ucjenjuju sada ako ikada dođe do prvih slobodnih izbora.
    Koliko sam ja razumio pokret "Odupri se" upravo traži učešće opozicije zbog toga da bi političkim sredstvima došli do dogovora koji u konačnom treba da artikuliše narodnu volju za pravnom državom koja nije zapostavila socijalnu kategoriju ( kao što je to danas slučaj ) !!! Suprotno od toga je revolucija za šta niti ima volje niti ima kritične mase ludaka koji su spremni položit svoj život !!! Opozicija može da prihvati zahtjeve pokreta , dopuni ih , ali nikako ne može da izmijeni sadržinu onoga što jeste neka volja naroda a tiče se napuštanja svih političkih aktivnosti do ispunjenja glavnog cilja a to je organizacija fer izbora !!! Nije ni organizator baš u tako lagodnoj poziciji bez obzira što pokušava da kroz obavještenja tipa " Niste vi tu zbog nas nego zbog sebe " oslobodi sebe odgovornosti pošto svi znamo da se bez kuvara jelo ne može spremit a posebno je odgovornost veća ako u sledećoj rečenici kaže da je predsjednik poslednji diktator na Balkanu !!! Očigledno je da DF ima ulogu vječite opozicije u CG pa im svako komešanje na političkoj sceni smeta upravo zbog prilično razgranate mreže aktivista koja u dobroj mjeri saradjuje sa sektom iz DPS-a ali svako njihovo negodovanje je zapravo plus ostatku opozicije !!! Kad se izdržalo ovih 3 godine valjda će proć nekako i ova jedna do novih izbora pa da vidimo koliko će ko imat glasova na opozicionoj sceni a pritisak koji radi pokret je za sad dobar da se fantom glasači ( koje poziva poslanik DPS-a Nikolić da se okupe na kontra miting iako i sam svjestan da to prosto nije moguće ) konačno izbrišu iz evidencije !!!
    deuscroix

  17. #2017
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam odavno zastupnik ideje bio bojkota. Ove demokrate sam iskreno simpatisao ali zbog učešća na izborima u Tuzima, za mene su završili i gledam ih nažalost isto kao i ove istrošene krntije od opozicije. Ja samo mislim da su ovi iz ovog pokreta trebali ipak prvo da sjednu sa opozicijom pa da se neke stvari unaorijes ispeglaju, prije nego ovo što se dešava...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #2018
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Koliko sam ja razumio pokret "Odupri se" upravo traži učešće opozicije zbog toga da bi političkim sredstvima došli do dogovora koji u konačnom treba da artikuliše narodnu volju za pravnom državom koja nije zapostavila socijalnu kategoriju ( kao što je to danas slučaj ) !!! Suprotno od toga je revolucija za šta niti ima volje niti ima kritične mase ludaka koji su spremni položit svoj život !!! Opozicija može da prihvati zahtjeve pokreta , dopuni ih , ali nikako ne može da izmijeni sadržinu onoga što jeste neka volja naroda a tiče se napuštanja svih političkih aktivnosti do ispunjenja glavnog cilja a to je organizacija fer izbora !!! Nije ni organizator baš u tako lagodnoj poziciji bez obzira što pokušava da kroz obavještenja tipa " Niste vi tu zbog nas nego zbog sebe " oslobodi sebe odgovornosti pošto svi znamo da se bez kuvara jelo ne može spremit a posebno je odgovornost veća ako u sledećoj rečenici kaže da je predsjednik poslednji diktator na Balkanu !!! Očigledno je da DF ima ulogu vječite opozicije u CG pa im svako komešanje na političkoj sceni smeta upravo zbog prilično razgranate mreže aktivista koja u dobroj mjeri saradjuje sa sektom iz DPS-a ali svako njihovo negodovanje je zapravo plus ostatku opozicije !!! Kad se izdržalo ovih 3 godine valjda će proć nekako i ova jedna do novih izbora pa da vidimo koliko će ko imat glasova na opozicionoj sceni a pritisak koji radi pokret je za sad dobar da se fantom glasači ( koje poziva poslanik DPS-a Nikolić da se okupe na kontra miting iako i sam svjestan da to prosto nije moguće ) konačno izbrišu iz evidencije !!!
    Dosta cesto imamo razlicita misljenja, ali oko ovog se apsolutno slazemo.

    Upravo je najveci kvalitet ovih protesta sto vecinu boli uvo kako se onaj pored njega izjasnjava nacionalno I koje je vjere.

    A ovi, sami ce se prepoznati, sto im smeta ako neko drugaciji od njih seta ulicom, ne kapiraju da samo igraju uz muziku koju DPS tako uspjesno svira sve ove godine.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-03-19 at 10:35.

  19. #2019
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam odavno zastupnik ideje bio bojkota. Ove demokrate sam iskreno simpatisao ali zbog učešća na izborima u Tuzima, za mene su završili i gledam ih nažalost isto kao i ove istrošene krntije od opozicije. Ja samo mislim da su ovi iz ovog pokreta trebali ipak prvo da sjednu sa opozicijom pa da se neke stvari unaorijes ispeglaju, prije nego ovo što se dešava...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Da sjednu sa opozicijom koja ne zna ko im glavu nosi, kad god su sjeli da se nesto dogovore na kraju nista od toga nije bilo(Niksic npr.). Nevjerovatno kako su visoki standardi prema ljudima koji su se sami organizovali, bez ikakvih naknade za to sto rade u odnosu na opoziciju koji vecinom cine isti ljudi 20 godina, koji nista nisu napravili osim sto su izigravali zrtve i primali fine plate.
    Zasto cim su protesti uzeli maha opizcija nije sjela pa se dogovorila, zasto oni nisu izasli sa predlogom za organizatore? Ne vidim sta je toliko neprihvatiljivo u ovom "ultimatumu" za df?
    Last edited by PavleCL; 22-03-19 at 10:36.

  20. #2020
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam odavno zastupnik ideje bio bojkota. Ove demokrate sam iskreno simpatisao ali zbog učešća na izborima u Tuzima, za mene su završili i gledam ih nažalost isto kao i ove istrošene krntije od opozicije. Ja samo mislim da su ovi iz ovog pokreta trebali ipak prvo da sjednu sa opozicijom pa da se neke stvari unaorijes ispeglaju, prije nego ovo što se dešava...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

    I po mom mišljenju su trebali da imaju sastanke sa opozicijom i da zajedno naprave memorandum.

    Ne znam koja im je računica da to ne urade. Moguće da znaju da bi ih vlast okarakterisala i medijski satanizovala kao "opozicioni servis" a platformu kao djelo opozicije koja tako samo želi do vlasti.
    Na ovaj način je memorandum dobio status dokumenta koji nije pod uticajem opozicije.
    Moguće je da imaju loše iskustvo sa zajedničkim radom sa svom opozicijom koja i u tim trenutcima samo gleda svoj interes kroz broj glasova, pa ih na ovaj način dovode pred svršen čin.

    Ovo me malo zbunjuje, zašto su krenuli na ovaj način.

  21. #2021
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,777
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sta je DF extremno uradio????
    Nista bas, to je najpostenija partija bez extremno.
    Mada ce se brzo boriti za cenzus

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Pa Ajde kaži koja su to njihova ekstremna djela? Šta je to u njihovom programu da je toliko ekstremno?

    Neko reče da se zaboravlja kad Demokrate, SDP, Dritan, Lekić nisu htjeli da izađu na one proteste. Možda narod i zaboravi, ali ne očekujete od ljudi iz DFa da zaborave to. Plus šta im je kasnije napravljeno. Zatvaranja itd.

    Ja ranije rekoh kako bi uspjeh bio da svi potpišu, i iskreno se nadam da oće. Ali treba biti realan.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #2022
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Znam znam, nije da branis DF ali.....
    U pravu si, nisu extremi ni malo.
    Volio bi da zajedno sa DPSom nestanu sa političke scene. A mislim da ce im to brzo biti

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #2023
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Znam znam, nije da branis DF ali.....
    U pravu si, nisu extremi ni malo.
    Volio bi da zajedno sa DPSom nestanu sa političke scene. A mislim da ce im to brzo biti

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Odlično, isto želim i SD, HGI-u, BS-u i ostalim blagorodnim štetičinama i pritajenim fašistima

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #2024
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Da sjednu sa opozicijom koja ne zna ko im glavu nosi, kad god su sjeli da se nesto dogovore na kraju nista od toga nije bilo(Niksic npr.). Nevjerovatno kako su visoki standardi prema ljudima koji su se sami organizovali, bez ikakvih naknade za to sto rade u odnosu na opoziciju koji vecinom cine isti ljudi 20 godina, koji nista nisu napravili osim sto su izigravali zrtve i primali fine plate.
    Zasto cim su protesti uzeli maha opizcija nije sjela pa se dogovorila, zasto oni nisu izasli sa predlogom za organizatore? Ne vidim sta je toliko neprihvatiljivo u ovom "ultimatumu" za df?
    Čovječe, koliko imaš ti godina? Zašto misliš da bilo koji protivnik režima treba slijepo vjerovati nekoj skupini ljudi koji su do juče bili anonimusi i odjednom žele da budu lideri, da pišu platforme i da za lidera postave baš Džemala Perovića i da još me ubjeđuje bilo ko kako su oni bolji nego neki drugi. Dok ne vidim djela ja ne mogu da dajem sud koliko je neko častan.

  25. #2025
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam odavno zastupnik ideje bio bojkota. Ove demokrate sam iskreno simpatisao ali zbog učešća na izborima u Tuzima, za mene su završili i gledam ih nažalost isto kao i ove istrošene krntije od opozicije. Ja samo mislim da su ovi iz ovog pokreta trebali ipak prvo da sjednu sa opozicijom pa da se neke stvari unaorijes ispeglaju, prije nego ovo što se dešava...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne peče se zec koji je u šumu ( tako da je čitav ovaj sporazum samo slovo na papiru ) već upravo organizator kroz ovakva saopštenja pokušava da učesnicima protesta ukaže na to da će njihovo prisustvo biti pretočeno u političku agendu i mogu komotno izrazit svoje nezadovoljstvo protestnom šetnjom bez toga ih iko može shvatit kao rušilački faktor ( posebno ako se vidi da u regionu postoje i takvi ) !!! Ako se podje od te činjenice ( a to zbilja jeste činjenica obzirom da se na snimcima sa protesta vidi običan narod za razliku od protesta DF dje je bila dostina momaka sa druge strane zakona prilično utreniranih da izvedu neko ****** ) ne vidim ni jedan razlog da se prisustvom i protestnom šetnjom ne pruži što veći legitimitet zahtjevima organizatora !!! Demokrate rade ODLIČAN posao ako podjemo od aspekta da se bore za vlast pošto je prosto nemoguće doći u poziciji da formira vlast bez uvažavanja manjinskih naroda i uopšte stvaranja stabilnog ambijenta za ulaganja ozbiljnih investitora !!!
    deuscroix

Page 81 of 131 FirstFirst ... 317177787980818283848591 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •