Page 47 of 131 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1151
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,203
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Romane kažeš da opoziciji fali demokratske kulture. Pojasni?

    Funkcionerima DPSa fali demokratske kulture jer bi dali otkaz i na najmanji skandal da je imaju. Država treba biti u službi svih nas, a ne da služi privatnim interesima

  2. #1152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #1153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Evo neki od transparenata






    Last edited by Gandalf_White; 03-03-19 at 07:41.
    One Ring to Rule them all...

  4. #1154
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    14,856
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Moja losa 14-16 je tamo.

    Inace valjda je presuda za drzavni udar 13og...

    Kad opale ove DFovce po jedno 3-6-10 godina. Bice veselo

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ja bih volio da ih kazne u smislu što bi to sigurno pokrenulo bunt u određenom dijelu naroda. Samo što se bojim da će se to odužiti.

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Samo strpljenja. Ceka se momenat kao Okt 2015....

    "Dajemo im još deset minuta, nakon isteka ne odgovaramo za ono što slijedi".

    Pa ce se pitati mnogi s kim su to setali rame uz rame. Moglo se protestvovat i setat bez onih koji negiraju sve crnogorsko. Moglo im se reci, a svi znaju ko su, ne mozete vi nikako sa nama setat.
    Naravno da negiram sve Crnogorsko i Crnogorce koji su nastali na krilima ove vlasti i njihove lupeške i kriminalne politike. Nema tu ni C od Crnogoraca. I ne želim da se vodim kao Crnogorac jer sam onda isti kao i oni. Naravno ne svi, ali pošto često pominjete skup 2006 kao najveći, siguran sam da je 90 posto onih sa skupa u nekom trenutku glasalo DPS ili imalo koristi od istog. Tako da vam je slabo to Crnogorstvo. I slaba vam je za država kad je pola građana ne poštuje. Nit simbole nit himnu itd. A vi ste doveli do ovoga, niko drugi. Vi, i generacija prije.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #1155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    URA izbacila dobar video

    https://www.facebook.com/31300635890...2946539242474/

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #1156
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Evo neki od transparenata






    Zaboravio si wulfy-ja :-D
    Quote Originally Posted by technus View Post
    Forever young, i want to be forever young

  7. #1157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nijesam stigao ove nedjelje ali sledece proteste pravim transparent :


    Run you fools !



    Wulfy je nas brat. Da nam je jos jedno 100-200 wulfija u CG lako bismo

    Eo ga brat pored tamica
    Last edited by Gandalf_White; 03-03-19 at 09:17.
    One Ring to Rule them all...

  8. #1158
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,978
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Nekad je forum pravimo žurke, proslave i sve ostalo....

    A sada se ljudi prepiru oko bunta čiji su razlozi svima jasni - loš kvalitet života

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #1159
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ja bih volio da ih kazne u smislu što bi to sigurno pokrenulo bunt u određenom dijelu naroda. Samo što se bojim da će se to odužiti.



    Naravno da negiram sve Crnogorsko i Crnogorce koji su nastali na krilima ove vlasti i njihove lupeške i kriminalne politike. Nema tu ni C od Crnogoraca. I ne želim da se vodim kao Crnogorac jer sam onda isti kao i oni. Naravno ne svi, ali pošto često pominjete skup 2006 kao najveći, siguran sam da je 90 posto onih sa skupa u nekom trenutku glasalo DPS ili imalo koristi od istog. Tako da vam je slabo to Crnogorstvo. I slaba vam je za država kad je pola građana ne poštuje. Nit simbole nit himnu itd. A vi ste doveli do ovoga, niko drugi. Vi, i generacija prije.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Kako bi bilo lijepo da može opet da se ratuje a, nego ne može majku mu, sve je uništeno, rasprodato, odrađeni su poslovi i nema više potrebe za budalama koje bi bile iskorišćene kao topovsko meso.

  10. #1160
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nijesam stigao ove nedjelje ali sledece proteste pravim transparent :


    Run you fools !



    Wulfy je nas brat. Da nam je jos jedno 100-200 wulfija u CG lako bismo

    Eo ga brat pored tamica
    A legenda je, ja ako budem pravio transparent, bice 'Milo, koju tarifu koristis?' :-D
    Forever young, i want to be forever young

  11. #1161
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    14,856
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kako bi bilo lijepo da može opet da se ratuje a, nego ne može majku mu, sve je uništeno, rasprodato, odrađeni su poslovi i nema više potrebe za budalama koje bi bile iskorišćene kao topovsko meso.
    O čemu ti

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #1162
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    O čemu ti

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  13. #1163
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    14,856
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ko pomenu Srbe? Što se primaš odma? Ako već imaš nešto pametno da napipeš, napiši na osnovu onoga što sam ja pisao. A ne ove gluposti. To ne pije vodu. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  14. #1164
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kako bi bilo lijepo da može opet da se ratuje a, nego ne može majku mu, sve je uništeno, rasprodato, odrađeni su poslovi i nema više potrebe za budalama koje bi bile iskorišćene kao topovsko meso.
    A dobro, lik je Mandicev aktivista, vidi se iz aviona. Nedje je prije napisao da bi glasao DF jer mu oni djeluju kao jedini pravi opozicionari. Evo malo mu je falilo I ne priznaje Crnogorce... Al dobro, idu stvari dobrim pravcem, skoro su pa jednocifreni, ako vec nisu.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  15. #1165
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Zaboravio si wulfy-ja :-D
    najjaci je transparent za burdz kalifu..

  16. #1166
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Crnogorski protesti glavna vijest na Euronews:

    https://www.euronews.com/2019/03/03/...ovic-to-resign

    P.s. Moj tip žene
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  17. #1167
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ja bih volio da ih kazne u smislu što bi to sigurno pokrenulo bunt u određenom dijelu naroda. Samo što se bojim da će se to odužiti.



    Naravno da negiram sve Crnogorsko i Crnogorce koji su nastali na krilima ove vlasti i njihove lupeške i kriminalne politike. Nema tu ni C od Crnogoraca. I ne želim da se vodim kao Crnogorac jer sam onda isti kao i oni. Naravno ne svi, ali pošto često pominjete skup 2006 kao najveći, siguran sam da je 90 posto onih sa skupa u nekom trenutku glasalo DPS ili imalo koristi od istog. Tako da vam je slabo to Crnogorstvo. I slaba vam je za država kad je pola građana ne poštuje. Nit simbole nit himnu itd. A vi ste doveli do ovoga, niko drugi. Vi, i generacija prije.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Opet ti sa polovinom.

    Momak, prema zadnjim istraživanjima javnog mnjenja koja su se bavila ovim temama oko 70% građana je zadovoljno statusom Crne Gore kao nezavisne države.
    70% građana odobrava postojeće simbole, 10-ak % je indiferentno dok je oko 20% nezadovoljno.

    Nisi polovina nego manjina.

  18. #1168
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ovo je duplo manje naroda nego 18/5/2006.
    Od tada vise nikada nisam bio ni na jedan miting
    Bio sam I ja na taj miting, I to je posljednji miting na koji sam bio do onog prosle subote. Nisam siguran da bi slike bile toliko impozantne iz ove perspektive, nego tad nije bilo dronova. Do prije nekoliko mislio sam da je tada bilo 70k ljudi. Ako je tada bilo 70k, onda je sinoc bilo 35 minimum. Naravno, sad kad covjek pogleda, cifre su makar duplo manje I za jedan I za drugi. Ne zaboravi da je pokojno Radovce tada zauzimalo skoro cetvrtinu trga sa svojim bastom, a da je bina zauzela znacajan dio ulice slobode. Sinoc je ono ispod nastresnica bilo fulirano skroz.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  19. #1169
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    istrazivanja javnog mjenja u ovoj drzavi su upitna....za ostalo ne komentarisem.

  20. #1170
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    14,856
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A dobro, lik je Mandicev aktivista, vidi se iz aviona. Nedje je prije napisao da bi glasao DF jer mu oni djeluju kao jedini pravi opozicionari. Evo malo mu je falilo I ne priznaje Crnogorce... Al dobro, idu stvari dobrim pravcem, skoro su pa jednocifreni, ako vec nisu.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Aha, Mandićev aktivista. A kome si ti aktivista onda? Znači ne možemo drugačije razmišljati, jer smo onda odmah Mandićevi jel? Takvo razmišljanje nas je i dovelo ovdje gdje smo. Momci. Opet ništa konkretno samo etiketiranje. Ćao.
    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Opet ti sa polovinom.

    Momak, prema zadnjim istraživanjima javnog mnjenja koja su se bavila ovim temama oko 70% građana je zadovoljno statusom Crne Gore kao nezavisne države.
    70% građana odobrava postojeće simbole, 10-ak % je indiferentno dok je oko 20% nezadovoljno.

    Nisi polovina nego manjina.
    Momak, ko je radio to istraživanje? Kakve veze ima to što je neko zadovoljan da statusom nezavisne sa ovim o čemu ja pričam. Brkaš, momak. Da, sa polovinom. Koliko je bilo Crnogoraca na zadnjem popisu, a koliko ostalih? Nego dobro. Ne mogu. Srbi su sigurno krivi. Ne drže Muslimani, Albanci, Hrvati i Crnogorci ove na vlasti. Niko ovdje ne pomenu druge manjinske narode. Koji rade to što rade. Ali se zato odmah po Srbima oplete i etiketira. Ako neko pomene DF kao da je opsovao majku nekom. A makse. Znaš što me zabolje za DF Mandića i sve političate zajedno...ali me nervira ova vaša priča.

    Nego, neću ja više o ovome. Pa nek su nam srećni protesti, samo se bojim da zbog vas ovakvih od toga neće biti ništa. Između ostalog.
    Pozdrav.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  21. #1171
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,393
    Thanks Thanks Given 
    14,856
    Thanks Thanks Received 
    4,155
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Opet ti sa polovinom.

    Momak, prema zadnjim istraživanjima javnog mnjenja koja su se bavila ovim temama oko 70% građana je zadovoljno statusom Crne Gore kao nezavisne države.
    70% građana odobrava postojeće simbole, 10-ak % je indiferentno dok je oko 20% nezadovoljno.

    Nisi polovina nego manjina.
    Moram još ovo. To da sam ja manjina to si se zeznuo, momak. Ali u današnje vrijeme mi je drago da jesam, jer nisam kao ovi o kojima pričam. Ne znam te pa ne mogu reći kao TI.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #1172
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Ako ti je milije da smo ostali u zajedničkoj državi sa Srbijom, ako ti ne odgovaraju aktuelni simobli, ako ne priznaješ Crnogorce, kako sam reče, onda po tim pitanjima jesi manjina.

    U generalnim istraživanjima javnog mnjenja koje je radio Gallup od 2007. do 2011. redovno je uključivano pitanje tipa "da li smatrate da je nezavisnost Crne Gore pozitivna stvar", i anketiranje o odnosu prema simbolima.
    Rađena su istraživanja i kasnijih godina ali se ne sjećam je li ih radio isto Gallup ili neko drugi.

    Blic
    19.11.2008.

    Nezavisnost Crne Gore podržava 70 odsto njenih građana

    P.S.
    Članci iz domaćih portala poput Vijesti ili CDM-a stariji od par godina nisu dostupni, jer su im pocrkali linkovi nakon višestrukih rekonstrukcija portala.
    Last edited by ASC; 03-03-19 at 10:54.

  23. #1173
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Aha, Mandićev aktivista. A kome si ti aktivista onda? Znači ne možemo drugačije razmišljati, jer smo onda odmah Mandićevi jel? Takvo razmišljanje nas je i dovelo ovdje gdje smo. Momci. Opet ništa konkretno samo etiketiranje. Ćao.Momak, ko je radio to istraživanje? Kakve veze ima to što je neko zadovoljan da statusom nezavisne sa ovim o čemu ja pričam. Brkaš, momak. Da, sa polovinom. Koliko je bilo Crnogoraca na zadnjem popisu, a koliko ostalih? Nego dobro. Ne mogu. Srbi su sigurno krivi. Ne drže Muslimani, Albanci, Hrvati i Crnogorci ove na vlasti. Niko ovdje ne pomenu druge manjinske narode. Koji rade to što rade. Ali se zato odmah po Srbima oplete i etiketira. Ako neko pomene DF kao da je opsovao majku nekom. A makse. Znaš što me zabolje za DF Mandića i sve političate zajedno...ali me nervira ova vaša priča.

    Nego, neću ja više o ovome. Pa nek su nam srećni protesti, samo se bojim da zbog vas ovakvih od toga neće biti ništa. Između ostalog.
    Pozdrav.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Na CT koja je izrazito crnogorska opstina je DPS jedva sacuvao vlast, a u Andrijevici koja je izrazito srpska DPS uzeo sam skoro 2/3 glasova.... Nije sve crno bijelo, ko sto ti predstavljas.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  24. #1174
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Da ne bi svima pojedinačno odgovarao evo tri glavna razloga zašto sam nosio baš taj transparent:
    1. Svaki autokrata je uglavnom elementarno nepismen i ne razumije većinu poruka već se oslanja na ono što mu osobe zadužene za prepričavanje prenesu. Mislim da ovaj naš nije nešto puno drugačiji, a na engleskom da ovaj što prenosi ima malo posla da prevede, a kada prevede... neće znati šta da kaže.
    2. Dok sam studirao (pomorski fakultet u Kotoru) govorili su nam: ,,onog momenta kada stupite na brod zaboravite jezik kojim ste do tada pričali, engleski vam je jedini jezik". Upravo je brod (kruzer) sve češća adresa naših ljudi da mogu imati prihode dostojne čovjeka, ako ne brod onda neka strana država...
    3. Sama poruka ,,nedostajaćeš mi Milo" je zapravo poruka protestantima jer odlazak autokrate i njegovih ljudi, ma koliko god to teško izgledalo, je zapravo najlakši posao. Poslije toga slijedi izgradnja sistema koji nije ni nalik postojećem, u kojem postoji nešto što se zove institucija. Taj posao je toliko težak (nemojmo da se zavaravamo da je drugačije) da će sve ovo (ma kojim god tokom krenule demonstracije) ,,biti pjesma" naspram onoga što nas čeka. Zadržati ovaj sistem, a samo promijeniti ljude u njemu nije posao.
    Ima tu još razloga, no ova tri su me ponukla da nosim taj transparent.
    Hvala na pažnji.


    Sent from my Motorola 8400

  25. #1175
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Svi koji odje barataju nacionalizmom zastavom drzavom umjesto lopovlukom kovertom ucjenama zarobljenim institucijama su po meni teske b....ili teski uhljebi

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

Page 47 of 131 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •