Page 25 of 131 FirstFirst ... 152122232425262728293575125 ... LastLast
Results 601 to 625 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #601
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Na prošle proteste iz mog društva nas je bilo troje, sjutra 10-ak, od tih 10 je 5-6 "apstinenata". Tako da ne očekujem ispod 15k

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Od mog drustva (njih 5-oro) niko nije bio, niti ce. Dvoje uclanjeno u DPS, tako da netje, ostale ne interesuje.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja nisam bio prosle subote, a od drustva nekog najblizeg samo jedan, ove subote idemo ja I sestra, I jos dvoje iz drustva.

    Sestra moja nikad u zivotu na ulicu nije izasla, iz prve je rekla idemo.

    Ja na ulici nisam bio od mitinga za nezavisnu 18.05.2006., sad idem punog srca, isto ko I tad sto sam isao.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ja sam bio na mitinzima za DA i za NE. Volem rulju.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A zašto bi po tvojoj logici mi Srbi,kako ti kažeš, izašli na proteste koje organizuje neki Džemal Perović, a ti ne bi izašao na proteste koje organizuje DF npr?
    Objasni mi molim te.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Uporedjivati Mandica sa Dzemalom Perovicem? Eeeeee pisite vec propalo. Nazalost.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. #603
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A zašto bi po tvojoj logici mi Srbi,kako ti kažeš, izašli na proteste koje organizuje neki Džemal Perović, a ti ne bi izašao na proteste koje organizuje DF npr?
    Objasni mi molim te.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Zato sto rezervisanost nema veze sa necijom nacionalnom pripadnoscu.
    Ima veze sa cinjenicom da su na zadnjim DF protestima Mandiceve izjave bile zapanjujuce dobro koordinisane sa huliganima koje je poslao DPS.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  4. #604
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koliko god nas EU nervirala sto nece da nam isporuci demokratiju na tacni, za jednu stvar treba sa im budemo uvijek zahvalni.

    Da nema tih smornih estonskih i njemackih mastiljara pored Ribnice, svako vece bi marice kupile ko god lane online. Vecina koja postuje ovdje bi davno bila u nekom reedukativnom kampu ili dva metra ispod.

    I u to nema nikakve sumnje.
    Ne znam da li je to tacno, ali i da nije, smatram da mogu da pisem i kazem sve sto mislim, a da pritom nikoga ne vrijedjam, ne zovem na nasilje, ne prijetim itd, vec samo iznosim svoje misljenje prema ovom rezimu koji je truo, sto znaju i oni koji su u njemu i 99% stanovnistva koji ima makar stotinjak grama sive mase u svojoj lobanji, e sad to sto ja ne zavisim od njihovog hljeba je samo jedan veliki plus, jer ne strahujem za svoju egzistenciju, tako sto cu svojim iznosenjem misljenja povrijediti ove moralne gromade pa ce me ucijeniti tako sto ce mene ili nekog iz moje porodice kazniti otkazom sa posla ili odbijanjem od plate, dovoljno smo spretni i inteligentni da zaradimo za zivot i van ove drzave na ovaj ili onaj nacin (kad kazem ovaj ili onaj nacin mislim na to da sam fizicki van ove zemlje i zaradjujem i da iz ove drzave radim za strane klijente i tako dodjem do para, da ne bude zabune).
    A sto se tice toga da mi neko dodje i odvede u neki kamp ili tako neke prijetnje, pa ne zivimo u komunizmu, oni sami pozivaju na demokratiju, i da se ne izlazi na ulice, ne bi im valjalo da idu od kuce do kuce, od internet kafea do internet kafea, od kafica do kafica i hvataju one koji samo misle drugacije i vrse ljudsko pravo na slobodu izarazavanja.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #605
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Uporedjivati Mandica sa Dzemalom Perovicem? Eeeeee pisite vec propalo. Nazalost.
    Uopšte je nebitno o kome se tačno radi,nije to bila poenta. Propalo zbog vaših stavova neću na proteste jer ih vodi Mandić ili ne znam ko.
    Quote Originally Posted by high View Post
    Zato sto rezervisanost nema veze sa necijom nacionalnom pripadnoscu.
    Ima veze sa cinjenicom da su na zadnjim DF protestima Mandiceve izjave bile zapanjujuce dobro koordinisane sa huliganima koje je poslao DPS.
    Ko je pomenuo nacionalnu pripadnost? Jesi li bio ti na tim protestima pa znaš kako je to tačno bilo?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  6. #606
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Opet neko pokusava da potegne pricu koja veze nema sa protestima i razlogom protesta.
    Evo ja kao Srbin nisam htio da protestujem sa Mandicem a sad idem, moze mi biti iz kuce ali vidim da je coek fukara i necu da me on bilo dje vodi.
    Batalite tu glupu pricu koja nidje ne vodi.

  7. #607
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Ja je nisam pokrenuo. A ja ću ići na proteste ma ko god ih vodio dok je isti cilj.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #608
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A zašto bi po tvojoj logici mi Srbi,kako ti kažeš, izašli na proteste koje organizuje neki Džemal Perović, a ti ne bi izašao na proteste koje organizuje DF npr?
    Objasni mi molim te.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Uopšte je nebitno o kome se tačno radi,nije to bila poenta. Propalo zbog vaših stavova neću na proteste jer ih vodi Mandić ili ne znam ko.
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ko je pomenuo nacionalnu pripadnost?
    Jesi li bio ti na tim protestima pa znaš kako je to tačno bilo?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

    Ko je pomenuo?
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  9. #609
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Pogledaj malo bolje. :-):-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. #610
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ko je pomenuo?
    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Vi Srbi morate biti svjesni da u slucaju da DF krene da nesto kao preuzima inicijativu, da ce minimum pola naroda da im okrene guzicu I podje doma, ja prvi.

    Poenta protesta je da vlast, ali I medjunarodna zajednica, vidi da je nagomilano nezadovoljstvo stanjem u drustvu, da ne zelimo fingirane procese I selektivnu pravdu, niti ugradjivanje prilikom prodaje drzavnih resursa I namjestanje poslova prijeteljima. To treba I opozicija da vidi, ponajvise ovi iz DFa, jer dje su god uzimali vlast po opstinama radili su isto sto I DPS, to jest zaposljavali I kurtu I murtu po opstinskim preduzecima I to iskljucivo po partijskoj pripadnosti I nemilice trosili opstinske pare.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    ...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. #611
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    e pa sto se radi odje... ja bih najvise volio da izadjemo sa zastavama Crne Gore, Srbije, Bosne, Hrvatske, Albanije, Makedonije i da ih vezemo na pocetak kolone sve zajedno, i da se sve predrasude sa ovog protesta maknu, da jednom za svagda ljudi shvate da je bitno kakav si covjek, a ne ciji barjak drzis u kuci...

    I jedno pitanje za sve vas - Da li bi vas bilo briga da je predsjednik CG covjek iz Etiopije, premijer iz Bugarske, gradonacelnik iz Srbije a da vam je plata Evropska odnosno oko 2000-2500 eura u voliju, 3000 u vodovodu, 3500 za one koji rade u opstini, da nam je struja 50% jeftinija, gorivo 20%, da mozete 2 puta godisnje da platite odmor od 7 dana za porodicu na nekim egzoticnim destinacijama i da svojoj djeci mozete da priustite bolji zivot i ljepse djetinjstvo?
    Last edited by ^izzy^; 22-02-19 at 16:09.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #612
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mandic i DF su sami sebe diskvalifikovali nacinom na koji su vodili one prosle proteste. Dodje masa od 20k ljudi, ne zbog njih nego zbog policijske torture, oni potenciraju pricu o "nasoj stvari", "nasem skupu", i td. I na kraju Slaven Radunovic daje autogol u sudijskoj nadoknadi. Ponasali su se sumnjivo kao FK Celik u Kup Uefa, i sad se jos neko kao cudi sto opet ne bi neko izasao na njihove proteste.

    Slicno misljenje imam i o Becicu, bas odvratnu kampanju samopromocije radi lik, tako da podrzavam organizatore koji su rekli da nece ovo prepustiti opoziciji u bilo kom trenutku.

  13. #613
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kad vec pomenuste. Jos uvijek ne mogu da vjerujem da oni niti slova o svojem ponasanju od one noci od tada ne kazahu. Ko moze imati povjerenja u Mandica i Radinovica poslije one noci taj mora bas dobro da zazmuri. Sto se tice identitetskih pitanja ona ce uvijek isplivavati a do njihovog rjesenja ili bar predloga nece doci zbog apsolutistickih zahtjeva koja dolaze upravo sa strane gdje su Mandic i Radunovic. A i kako da se nadje kompromis kada jedni ne priznaju tvoju naciju. Dakle unaprijed propala stvar. Guranje pod tepih samo ce dovesti do jos vecih problema jer ce ta pitanja se potegnuti istog trena kada ovi odu sa vlasti.

  14. #614
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    valjda niko ne bi trebalo da sluša osobu koja je pozivala gradjane da dodju sa porodicama na miran protest a onda Slaven rekao da ne odgovaraju za masu. pri tome dok se sve ono dešavalo po ulicama on večerao.

    najvažnije pitanje za organizatore ovih protesta je da li će uspjeti (i dokle) da izguraju ovo da im se političari ne prilijepe tvrdeći da su oni privukli ljude


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #615
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    ...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ne znam macak da li ne kontas, ili se pravis da ne kontas.

    Pa DF je pomenuo pricu o pravima Srba I uporedjivao Srbe sa Albancima u MKD.
    Odje je Gandi napisao da ljudi iz DFa rade pogresne stvari I postavio link sa tom njihovom pricom, a ti ides sa odgovorom sta su oni lose rekli. Dakle DF je taj koji potencira nacionalnu pricu. Sad ti meni reci kako to ide u prilog gradjanskim protestima. Ja da ti kazem, isto onoliko koliko je isla u prilog Mladenu Bojanicu prica N. Medojevica o poturricama na deset dana pred predsjednicke izbore.

    Alo druze, evo prvi ja sam prvi, kao nacionalni Crnogorac, napisao par puta da nacionalne razlike treba staviti po strani do ulaska u EU a onda stvari rjesiti po EU standardima. Treba da obezbijedimo normalno drustvo, da nema zaposljavanja ni po partijskom ni po nacionalnom kljucu, vec po strucnosti.

    I ti meni, ili sam mozda pogrijesio, spocitavas da potezem pricu o naciji. Ne potezem je ja nego DF, a valjda smijemo reci da ta ekipa nije normalna jer ta prica je samo municija DPSu. Nego, od njih se nista drugo nije ni ocekivalo.

    A neka DF organizuje samostalno skup dje ce pricati o pravima Srba, pa ces vidjet koliko ce im ljudi doci.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-02-19 at 16:46.

  16. #616
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    e pa sto se radi odje... ja bih najvise volio da izadjemo sa zastavama Crne Gore, Srbije, Bosne, Hrvatske, Albanije, Makedonije i da ih vezemo na pocetak kolone sve zajedno, i da se sve predrasude sa ovog protesta maknu, da jednom za svagda ljudi shvate da je bitno kakav si covjek, a ne ciji barjak drzis u kuci...

    I jedno pitanje za sve vas - Da li bi vas bilo briga da je predsjednik CG covjek iz Etiopije, premijer iz Bugarske, gradonacelnik iz Srbije a da vam je plata Evropska odnosno oko 2000-2500 eura u voliju, 3000 u vodovodu, 3500 za one koji rade u opstini, da nam je struja 50% jeftinija, gorivo 20%, da mozete 2 puta godisnje da platite odmor od 7 dana za porodicu na nekim egzoticnim destinacijama i da svojoj djeci mozete da priustite bolji zivot i ljepse djetinjstvo?
    Ma neka bude Kinez tranvestit premijer, samo neka omoguci zivot dostojan covjeka I jednaka prava za sve.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  17. #617
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    ...
    A sto se tice toga da mi neko dodje i odvede u neki kamp ili tako neke prijetnje, pa ne zivimo u komunizmu, oni sami pozivaju na demokratiju, i da se ne izlazi na ulice, ne bi im valjalo da idu od kuce do kuce, od internet kafea do internet kafea, od kafica do kafica i hvataju one koji samo misle drugacije i vrse ljudsko pravo na slobodu izarazavanja.
    Ja ti tvrdim, da nema EU i njihovog konstantnog nadgledanja i pritiska, cijela istocna Evropa bi bila sastavljena od sitnih diktatura, taman kako je bila izmedju dva rata.

    A ovaj nas rezim, koji i ovako nadgledan stigne da smakne tu i tamo ponekog vlasnika novina ili mafijaskog konkurenta, bi se totalno raspojasao u takvom okruzenju. Nestajali bi ljudi svako vece a niko ne bi smio da pita gdje.

  18. #618
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ma neka bude Kinez tranvestit premijer, samo neka omoguci zivot dostojan covjeka I jednaka prava za sve.
    Kako je par ljudi ovdje jedva docekao da pocne pricu o zastavama i identitetu. Ljubi ih Portal Analitika.

  19. #619
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,618
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Jesu li se ovi protestanti štogod formalno oglašavali? Zna li im se što oće i protiv koga su? Ili opet idu na pokazne vježbe.
    Protestanti? Ozbiljno? Ao, sjedi, jedan.

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Citam komentare na vijest o protestu, pa je li moguće da ima smradova koji komentarisu o zastavama, o nacionalistima, albancima, srbima...
    Zašto kod nas vazda mora biti neko ko kvari rabotu?

    Pa ljudi ukapirajte da su ovo protesti za sve nas, protesti đe nije bitno ko si i što si, bitno je da se konačno svi ujedinimo protiv ovog zla što nas jaše evo 30 godina!

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Zna se ko siri ovakve price...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    I jedno pitanje za sve vas - Da li bi vas bilo briga da je predsjednik CG covjek iz Etiopije, premijer iz Bugarske, gradonacelnik iz Srbije a da vam je plata Evropska odnosno oko 2000-2500 eura u voliju, 3000 u vodovodu, 3500 za one koji rade u opstini, da nam je struja 50% jeftinija, gorivo 20%, da mozete 2 puta godisnje da platite odmor od 7 dana za porodicu na nekim egzoticnim destinacijama i da svojoj djeci mozete da priustite bolji zivot i ljepse djetinjstvo?
    Ako je anketa, evo da odgovorim.

    Mene bi bilo briga. Ovo tvoje podrazumijeva da svakom od nas treba da bude cilj najveći mogući stepen ličnog komfora, a da je Crna Gora tu samo nekakav teritorijalni prostor i institucionalni okvir koji treba da proprati taj cilj.

    Meni mozak nije premrežen tako...a nisam o jednome ljebu prošao u životu, bilo je da iskupljam sitninu iz kauča, a bilo je i da imam "evropskih" para, tako da sam imao prilike sebe da upoznam po tom pitanju. Jedino nisam padao u siromaštvo tipa da ne znam oću li imati krov nad glavom i da jedem, tako da s te strane ne mogu da pričam.

    Ja sam mišljenja da je pravo čudo što Crna Gora uopšte postoji kao država, a Crnogorci kao narod, i da je to čudo rezultat i sreće, i teške muke naših predaka. Dakle, ja sam spreman na žestoku cijenu po svoj standard i lični komfor, da bih bio dostojan tih predaka. Šta ćeš, možda nisam dovoljno evoluirao, meni organizam više endorfina i dopamina luči na svaku afirmaciju Crne Gore i Crnogoraca nego kad sam se dovatio najvećih para koje su mi prošle kroz ruke u životu.

    S tim u vezi - vjerovatno svako ima svoju cijenu, ali što se mene tiče - ne bi me mogla plata člana savjeta CBCG prešaltat da mi bude kul što je paroh podgorički Džomić iz Kraljeva. A nisam ni neki vjernik.

  21. #621
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Aooooo. Previše je ovo. Ja ću i sjutra i svaki put na proteste pa ko god da ih organizuje.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #622
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ako je anketa, evo da odgovorim.

    Mene bi bilo briga. Ovo tvoje podrazumijeva da svakom od nas treba da bude cilj najveći mogući stepen ličnog komfora, a da je Crna Gora tu samo nekakav teritorijalni prostor i institucionalni okvir koji treba da proprati taj cilj.

    Meni mozak nije premrežen tako...a nisam o jednome ljebu prošao u životu, bilo je da iskupljam sitninu iz kauča, a bilo je i da imam "evropskih" para, tako da sam imao prilike sebe da upoznam po tom pitanju. Jedino nisam padao u siromaštvo tipa da ne znam oću li imati krov nad glavom i da jedem, tako da s te strane ne mogu da pričam.

    Ja sam mišljenja da je pravo čudo što Crna Gora uopšte postoji kao država, a Crnogorci kao narod, i da je to čudo rezultat i sreće, i teške muke naših predaka. Dakle, ja sam spreman na žestoku cijenu po svoj standard i lični komfor, da bih bio dostojan tih predaka. Šta ćeš, možda nisam dovoljno evoluirao, meni organizam više endorfina i dopamina luči na svaku afirmaciju Crne Gore i Crnogoraca nego kad sam se dovatio najvećih para koje su mi prošle kroz ruke u životu.

    S tim u vezi - vjerovatno svako ima svoju cijenu, ali što se mene tiče - ne bi me mogla plata člana savjeta CBCG prešaltat da mi bude kul što je paroh podgorički Džomić iz Kraljeva. A nisam ni neki vjernik.
    Jos jedan ukradeni ili kupljeni STARI profil iz 2004, od strane rezima.

    Ne bi valjalo da se spustam toliko nisko pa da ti odgovorim preposteni crnogorche.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #623
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vidimo se na ulici

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. #624
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jos jedan ukradeni ili kupljeni STARI profil iz 2004, od strane rezima.

    Ne bi valjalo da se spustam toliko nisko pa da ti odgovorim preposteni crnogorche.
    Mislim da nije ni kupljeni ni ukradeni profil, davno je coek na forumu i potencira(o je) nezavinsot Crne Gore.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #625
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    A sigurno ce biti avetinja sjutra sa zastavama. Ne svidja mi se ovo prepustanje partijama da zovu narod i organizuju prevoz.
    Politicari trebaju da napisu nesto tipa "Idem sjutra na protest, vidimo se tamo" a ne da zovu narod preko FB profila stranke kojoj pripadaju.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 25 of 131 FirstFirst ... 152122232425262728293575125 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •