Page 78 of 131 FirstFirst ... 286874757677787980818288128 ... LastLast
Results 1,926 to 1,950 of 3261

Thread: #OdupriSe - 97000

  1. #1926
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Grijesis i za tu prvu noc jer sam upoznat a ukoliko bi im samo DF otpao vidio bi tek koliko bi znacajno opao protest nazalost. Volio bi da grijesim. Sami organizatori su trebali otvoreno i javno da imaju niz sastanaka sa liderima opozicije, intelektualcima, nvo sektorom kao i otvorene debate. Nacin na koji su ponudili Sporazum je neozbiljan. Moje misljenje.
    Onda bi prica bila, evo dokaza da iza ovih protesta stvarno stoji opozicija.

  2. #1927
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Ne znam sto neki forumasi odgovaraju nekim drugim forumasima koji su odje po zadatku...
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  3. #1928
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,402
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Nemam nikakve veze sa organizatorima, ali bas nikakve, ali mi se svidja ovaj njihov potez.

    Da pokusam da priblizim moje misljenje.

    Kad je krenula ova bruka sa snimkom opozicija je davala nemusta saopstenja I cekala I mjerkala. Vjerovatno su razmisljali "a sta ako krenemo mi pa to propadne, uzece nam ovi drugi glasove". Dok su oni pravili neke partijske kalkulacije, grupa ljudi, gradjanskih aktivista, je izasla na ulice I pozvala narod, desili su se protesti koji su masovniji nego sto se iko nadao da ce biti, narocito posle onog prosipanja energije bunta 2015. godine.

    Prolazi skoro dva mjeseca, opozicija nije umjela da se organizuje, da zajedno sjedne za sto I dogovori nacela saradnje, zajednicke ciljeve I platformu kako ih sprovesti. Nisu ni pokusali.

    Ovo je win/win situacija za opoziciju, neko drugi se bori za njih, ako uspiju super za opoziciju, a ako ne uspiju niko od njih nece pretrpjeti stetu politicke prirode.

    Zbog svega ovog gore, duboki naklon ovim ljudima koji su ovo sve pokrenuli, I zavidim im na hrabrosti jer u slucaju neuspjeha navukli su na sebe I svoje porodice gomilu problema.

    Kako se niko iz opozicije nije latio niceg politicki riskantnog, ne mogu ni ocekivati da zahtjevi organizatora budu njihov politicki program. Ono sto je valjda svima cilj to je pokusaj demontaze ovog sistema I prvi slobodni I fer izbori, pa na njima ko sto ponese, nek je sa srecom. E ako se oko ovoga ne mozemo sloziti, pishaj ga, neka jashu, za bolje I nijesmo.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  4. #1929
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Za koga će glasat "patriote" iz rožajsko gusinjskog korpusa ako ikad CG bude pravna i stabilna država? Možda im treba duševnu molitvu uslišit da ih Erdogan posjeti. Bilo bi tu dosta evivaša koji bi sEkli vene takođe...
    Isto ovo samo bih zamjenio Rozaje i Gusinje za Berane i Andrijevicu i umjesto Erdogana ubacio Putina.
    E zamisli jase te depes 30 godina, u zadnje dvije godine su poceli i bosnjaci(Rozaje i Gusinje) da te jasu, ali ti neces na proteste jer zamisli i organizatori su za to da se ne mijenja spoljna politika, a znaju se stavovi depesa i bosnjaka prema spoljnoj politici i sad umjesto da imamo DF i njihove simpatizere, koji ce reci - Dosta je kradje bilo, ne interesuje nas spajanje sa Srbijom i to da li ce CG ici prema EU, interesuje nas da maknemo lopove sa vlasti, da nismo gladni, da nam djeca sjutra kad zavrse fakultet ne moraju da se ponizavaju i mi sa njima i da uzimamo knjizice dps-a da bi radili sa FAKULTETOM u voli za 300 eura, da nam penzije nisu 120 eura, da nam majke ne rade za 195 eura itd, oni se uhvate nekakvih gluposti je li Dzemal musliman i je li bio u LSCG prije.

    A onda najveci apsurd koji se moze desiti za glasaca DF-a naravno SCI-FI je -

    DF dodje na vlast, grb, zastava se promijeni, Evropi kazemo NE, izadjemo iz Nato-a, zadnje pitanje - SPAJANJE SA SRBIJOM, 99% naroda glasa SPAJANJE, spojimo se sa SRBIJOM, kad ono SRBIJA u EU, Kosovo vise nije pitanje cije je (srpsko nije), DFovci dobili sto su trazili, svi srecni i zadovoljni pjevaju BOZE PRAVDE!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #1930
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...njivo-rjesenje




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #1931
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,359
    Thanks Thanks Given 
    1,337
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Grijesis i za tu prvu noc jer sam upoznat a ukoliko bi im samo DF otpao vidio bi tek koliko bi znacajno opao protest nazalost. Volio bi da grijesim. Sami organizatori su trebali otvoreno i javno da imaju niz sastanaka sa liderima opozicije, intelektualcima, nvo sektorom kao i otvorene debate. Nacin na koji su ponudili Sporazum je neozbiljan. Moje misljenje.
    A nemoj molim te te price da grijesim i da su DFovci bili na prvom protestu, samo to nemoj, aj reci bilo ih je na drugom, samo nemoj da kazes da lazem za prvi.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #1932
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nikako ne mogu da ukapiram sta ljudi pored tebe uopste traze na protestu? Nije to tvoj milje jer iz tebe izbija tolika netolerancija, forumskim pravilnikom receno, i tolika mrznja prema svima uvijena u bez ikakvog razloga razne teorije zavjere da je to strasno.
    To je to. Čim se oslika realnost, umjesto da se izvaja "ideal", odma si netolerantan. Tipična priča i lažavina navodno ugroženih i prozvanih… "građanski" orjentisanih čoče hahaha. Nego đe vidiš mržnju? Daj momentalno jasan odgovor. Nemoj da uvijaš kao što to obično bude u tvojim halucinacijama.

  8. #1933
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Na Vijesti, naravno. Zašto nisu napisali da podršku očekuju od svih partija - a sporazum su poslali svima, nego su odlučili da izdvoje citat da organizatori očekuju podršku od DF-a? Velika je razlika između: 'očekujemo podršku od DF-a' i 'očekujemo podršku i od DF-a'.
    Hm...pa u tekstu stoji: "Perović je kazao da su sporazum već prihvatili Demokrate, URA, Demos i nezavisni poslanici."

    Tekst citira Dz. Perovica u kojem (sasvim korektno) kaze: “Mi smo uvjereni da će DF mudro procijeniti jedinstvo građana koje je postignuto i da će učiniti sve da jedinstveni u ovom redosljedu koraka izvedemo ovu mirnu tranziciju zajedno...."

    Je li problem sto se potencira DF, a ne pominju SNP, SDP...? Uprkos svemu, DF je znacajni politicki faktor, u opoziciji uz Demokrate najvazniji, tako da je i normalno da se oni posebno potenciraju.

    Ja ne vidim bas toliki problem u naslovu. Stvar percepcije.

  9. #1934
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ovo je komentar sa portala IN4S, i jasan je indikator što je ovdje problem.
    Click image for larger version. 

Name:	7posto.jpg 
Views:	294 
Size:	9.6 KB 
ID:	161906
    Ja pozivam prosrpsku opoziciju kojoj su "srpski interesi" koje su oni sami izmislili ispred interesa građana Crne Gore da sa svojih 7% ljudi napušte protest.
    Velika je laž da ste većina na protestima. Kao što ovaj vaš simpatizer kaže vas je realno 7% i vi to dobro znate, jer svi Srbi u Crnoj Gori ne glasaju vaše stranke.
    Najbolje bi bilo da se bavimo problemima Srba u stranim državama pa onda da rešavamo probleme stanovnika Crne Gore.
    Da nećete možda i rešavanje problema Srpske Krajine da se unese u memorandum?

    Sad je mnogo jasnija ona priča Vučića o ulasku srpskih stranaka u vladu Mila Đukanovića.
    Pa Đukanoviću je taman dovoljno ovih 7% da napravi političku diverziju i ostane na vlasti tako što će Crna Gora ostati država u kojoj razni Kneževići kupuju glasove DPS-u.
    Last edited by SubWay; 21-03-19 at 14:01.

  10. #1935
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Kako je krenulo , vidim da će biti odlično ako nas bude i 5 hiljada u subotu

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  11. #1936
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,402
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Njima niko nista nije ni slao, pa su se uvrijedili vjerovatno hahahaha

    Sporazum je poslat na adrese 39 poslanika opozicije, a najavljeno je I slanje koalicionim partnerima DPSa....

    Milacic nije ni u jednoj od ovih grupa, tako da dzabe se javlja...

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  12. #1937
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    znaci ipak sa DF?...

  13. #1938
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Nemoj da me neko pogrešno shvati da optužujem stanovnike Crne Gore koji se osjećaju kao Srbi za sabotažu. Ovo je "maslo" Srpskih partija. Oni truju svoje glasače jer u ovoj kombinaciji dobijaju demokratsku vladu u kojoj su zastupljeni sa "samo 7%" i na kraju dobijaju slobodnu državu i slobodne izbore, a tu bi dobili 8%. Glasači samo prate i slušaju što im njihove partije kažu.

    Dako vam dođe iz dupeta u glavu. Interesi partija nisu isti kao interesi građana. Dok vi građani želite veću platu, parije žele 1% više u podjeli kolača vlasti. Ti interesi se ne poklapaju uvjek.
    Partije su spremne da vas truju i lažu, a vi od tih laži teško možete da se odbranite ako partije gledate kao nešto pošteno! Protiv vas partije imaju saveznike, razne kvazi nacionalne pokrete, medije, portale. Nije lako ne potpasti pod uticaj.

    Trenutno je Srpskim partijama i pokretima važnije da podgriju međunacionalne sukobe jer je pojava protesta plodno tlo za pomenuto djelovanje, a sve u cilju povećanja rejtinga svojih partija i pokreta.
    (nemojte se uvrijediti, nisu ni crnogorci imuni na ovo. Samo čekam neku kvazi-crnogorsku partiju da nam svima objasni kako su među organizatorima protesta Srbi koji su nekad podržavali Miloševića)

  14. #1939
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    A Đe je bio ovih godina? To ti je argument za njegovu prevejanost?
    Znači prevejanost mu je u tome što se svih ovih godina nije angažovao da parazitira na grbači naroda, uhljebljen u nekoj od stranaka koje decenijama ni pera ne odbiše ovakvom sistemu? Nego se tamo bavio građanskim aktivizmom i sprečavao "valorizaciju" Valdanosa i sad našao da, kako reče, lišen političkih ambicija, sa tamo nekim prevejanim likovima kvari političku idilu između vlasti, opozicije i građana. Baš prevejan neki lik.
    Argumentacija za tvoj stav ti je neodrživa i besmislena, tako da će ipak prije biti da je problem što je Dzemal i pride "ustaša" iz devedesetih.
    Meni nema potrebe da vjeruje iko. Niti sam angažovan oko protesta niti gajim ikakvu nadu da mogu donijeti neki preporod. Jednostavno smatram da većina naroda to niti želi, niti zaslužuje. Smatram da imam izgrađene građanske stavove, ali to ne znači da ću da žmurim na one poput tebe koji bi da u građanštinu zaogrnu nebuloze ukorijenjene u šovinizmu.
    Kad pisah o komentarima hardcore Srba oko DF-a nisam mislio na tebe nego na mnoge koji zadnjih dana pišu kako su protesti antisrpski i da bi bilo bolje da kao Bošnjačka stranka uđu u vlast sa DPS-om. Ali rekao bih da nisi ni ti daleko od njih. Još koji prevejani Džemal i ima da nadođeš


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Isfiltrirao sam sve što je Google mogao naći od 2000 godine do danas i osim njegove priče koja se kao izlizana ploča vrti, a vezana za rat i dejstva na Dubrovnik, kao i posjete Srebrenici, tu je bio i na Rumiji i tako dalje, ne vidim da je ova "prekaljeni lider" po ičemu zaslužio da bude neka bitna figura u protestima. Ono podržavam ja svakoga ko je protivnik režima ali PONAVLJAM pitanje đe je taj Džemal Perović bio da glasno i jasno stane na stranu naroda na onim protestima kada je policija gazila, tukla i trovala narod? Ne vidim da tog građanskog aktivistu dotiče položaj Srba u CG jer su "prirodno" Srbi na suprotnoj strani od njega ili je ta građanska svijest selektivna… Ne vidim da Džemal se oglašava sve ove godine oko pljački, oko nameta itd. Đe je bio, ozbiljno pitam?

  15. #1940
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Osim ovih Milačićevih , ako je to uopšte bitno , i Aternativa zauzela sličan stav.
    A i iz Medojevićevog pisanja se može zaključiti da ni Df neće ovo podržati.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  16. #1941
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa očekivano. Ko kod poštuje sebe, ne bi dozvolio da neki anonimusi mu dostavljaju ultimatume "uzmi ili ostavi" .

  17. #1942
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Odakle ovom idiotu uopste uporiste za bilo kakve politicke akcije? Nema cenzus nidje, dodje na proteste odvojeno sa najavom, bakljama, qurac-palac, reka bi coek dolaze Huni, ono ova budaletina i 20-ak brava za njim.
    Ovo su gori uhljebi od DrPS uhljeba, oni bar zastupaju neku funkciju, ovaj lik samo laprda i dobija pare za to. Zbog toga je za ovakve parazite najbolji lijek, ako ikad skinemo ovu kamarilu sa nas, promjena zakona o finansiranju politickih partija, tj. ukinut im finansiranje iz budzeta, pa ako oce da zajasu na drzavnu sisu, pomucice se dobro da dobiju glasove i poslanicke i ini plate. Eventualno dozvolit neko minijaturno finansiranje za izbore, ali ni 20-ti dio ovoga sad sto dobijaju. Da vidis kako bi se, ne prepolovio, nego mnogostruko smanjio broj partija u CG.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #1943
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa očekivano. Ko kod poštuje sebe, ne bi dozvolio da neki anonimusi mu dostavljaju ultimatume "uzmi ili ostavi" .
    Jeste, jer su nasi politicari poznati po svom integritetu.

  19. #1944
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Jeste, jer su nasi politicari poznati po svom integritetu.
    Koji integritet posjeduju oni koji pišu ultimatume?

  20. #1945
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Koji integritet posjeduju oni koji pišu ultimatume?
    Veci od ovih koji 20 godina smrde u politici i nista nisu napravili sigurno.

  21. #1946
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Isfiltrirao sam sve što je Google mogao naći od 2000 godine do danas i osim njegove priče koja se kao izlizana ploča vrti, a vezana za rat i dejstva na Dubrovnik, kao i posjete Srebrenici, tu je bio i na Rumiji i tako dalje, ne vidim da je ova "prekaljeni lider" po ičemu zaslužio da bude neka bitna figura u protestima. Ono podržavam ja svakoga ko je protivnik režima ali PONAVLJAM pitanje đe je taj Džemal Perović bio da glasno i jasno stane na stranu naroda na onim protestima kada je policija gazila, tukla i trovala narod? Ne vidim da tog građanskog aktivistu dotiče položaj Srba u CG jer su "prirodno" Srbi na suprotnoj strani od njega ili je ta građanska svijest selektivna… Ne vidim da Džemal se oglašava sve ove godine oko pljački, oko nameta itd. Đe je bio, ozbiljno pitam?
    E pa to i rekoh, hvala što si potvrdio. Prevejan je što je Džemal i ustaša koji je bio protiv pohoda na Dubrovnik i Srebrenice. A ti si "građanski" Srbin kojem je u CG sporan samo položaj vas "građanskih"Srba. Hvala i prijatno. Blago protestima i građanima sa takvima. I takvima sa Džemalom. Muka je velja kad i u njemu vidiš šansu za bolji položaj. Prešaltaj, Milo vi je bolja perspektiva, vjeruj mi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #1947
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,542
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    bez da me iko shvati pogrešno (mada su odje i remarka proglasili dps botom ) al’ smatram da organizatori imaju više sreće n’o pameti. prije svega mislim to zbog masovnosti (ne ulazim u teorije jel bilo 3 ‘iljade ili 13) pitanje je koliko (i da li) mogu da drže odredjene političke subjekte van protesta. takodje ovaj dokument koji su predložili - zar iko misli da će DF pristati da potpiše bilo šta toga tipa a da Mandić ne zauzme neko ministarsko mjesto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #1948
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    E pa to i rekoh, hvala što si potvrdio. Prevejan je što je Džemal i ustaša koji je bio protiv pohoda na Dubrovnik i Srebrenice. A ti si "građanski" Srbin kojem je u CG sporan samo položaj vas "građanskih"Srba. Hvala i prijatno. Blago protestima i građanima sa takvima. I takvima sa Džemalom. Muka je velja kad i u njemu vidiš šansu za bolji položaj. Prešaltaj, Milo vi je bolja perspektiva, vjeruj mi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako ja ukazujem pitanjem đe su ti građanski aktivisti da ukažu na probleme i Srba u CG, da li to znači da sam ja Srbin? Srbadija barska ili Srpski korpus? U koju sam grupu? Koliko se sjećam, Džemal nije osudio napad njegovih ulcinjana na pravoslavne svještenike neđe skorije, a vjerujem da bi pružio podršku da je neko drugi bio u pitanju. Licemjerno je to sve. Godinama su bili i protesti razni pa đe je bio? Po čemu je ovaj protest "građanskiji" u odnosu na onaj kada je policija gazila stare ljude? Školovao se?

  24. #1949
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Veci od ovih koji 20 godina smrde u politici i nista nisu napravili sigurno.
    A kako se može vjerovati tome što iznosiš? Koja je njihova antivladina najveća aktivnost bila?

  25. #1950
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Odakle ovom idiotu uopste uporiste za bilo kakve politicke akcije? Nema cenzus nidje, dodje na proteste odvojeno sa najavom, bakljama, qurac-palac, reka bi coek dolaze Huni, ono ova budaletina i 20-ak brava za njim.
    Ovo su gori uhljebi od DrPS uhljeba, oni bar zastupaju neku funkciju, ovaj lik samo laprda i dobija pare za to. Zbog toga je za ovakve parazite najbolji lijek, ako ikad skinemo ovu kamarilu sa nas, promjena zakona o finansiranju politickih partija, tj. ukinut im finansiranje iz budzeta, pa ako oce da zajasu na drzavnu sisu, pomucice se dobro da dobiju glasove i poslanicke i ini plate. Eventualno dozvolit neko minijaturno finansiranje za izbore, ali ni 20-ti dio ovoga sad sto dobijaju. Da vidis kako bi se, ne prepolovio, nego mnogostruko smanjio broj partija u CG.
    Predizborna kampanja, malo su poranili ali jbg. Ciljaju najekstremnije da naguraju 3%

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

Page 78 of 131 FirstFirst ... 286874757677787980818288128 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •