Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 406

Thread: PayPal Peticija 2019

  1. #126
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobili ste objasnjenje kako i jeste, sto sam vam juce i rekao. Bice da support tehnicari odgovaraju isto kao i odgovorne osobe iz PayPala. Ukapirajte da PayPal-a ne zanima ni Crna Gora ni Makedonija i to je jedini "problem".

  2. #127
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Dobili ste objasnjenje kako i jeste, sto sam vam juce i rekao. Bice da support tehnicari odgovaraju isto kao i odgovorne osobe iz PayPala. Ukapirajte da PayPal-a ne zanima ni Crna Gora ni Makedonija i to je jedini "problem".
    Ziva istina +100 u ime svih nas. Gasimo peticiju hvala sto si dao svoj doprinos, necemo te vise zadrzavati
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #128
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Dobili ste objasnjenje kako i jeste, sto sam vam juce i rekao. Bice da support tehnicari odgovaraju isto kao i odgovorne osobe iz PayPala. Ukapirajte da PayPal-a ne zanima ni Crna Gora ni Makedonija i to je jedini "problem".
    To je suporotno prici svakog od sagovornika, ukljucujuci i sve odgovore u poslednjih par godina.

    Ali nema veze, nije tesko prepoznat' troll-a koji ne doprinosi ni najmanje.

    Posto ti sve ovo nije interesantno, pitam se samo sto radis na ovoj temi... nadji neku drugu za troll-ovanje.

    Hvala.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #129
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Vole da uzimaju proviziju od placanja al ne i od prijema ,be ale tamo, ne zasmijavaj nas

    Samo jednostavno pitanje i jos jednostavniji odgovor

    Ko je jedini gubitnik ako se uvede sistem prijema novca direktno na PP racun????

    1 .Centralna Banka i ostale banke
    2. Drzava
    3. PayPal
    4. Obrad Miso Stanisic ()
    5. 1 i 2 zajedno
    Kad date odgovor mozda i nadjemo toga iz suporta sto nas ebe godinama da mu e....o sve po spisku nece oni nas zajebavat

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  5. #130
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Iz priloga za TV Vijesti... najzanimljivija mi je gospodja kada insistira da "zajedno" to rjesavaju te indirektno trazi da mi kao gradjani niti pitamo ista niti istrazujemo. Sve ce to oni zavrsit', kao i do sad.

    Logicki, PayPal nema nijedan razlog da ne bude na nasem trzistu. Oni od toga mogu samo da imaju koristi. To nije neka velika korist s' obzirom na broj stanovnika i aktivnih korisnika koji bi te usluge koristili ali je opet korist.

    Jedini koji bi sa uvodjenjem punog PayPal-a izgubili su banke a posto je vecina banaka (direktno ili indirektno) i dio nasih "gospodara" koji kontrolisu i institucije onda je vrlo jasno u cemu je problem i zasto vec 5 godina nema pomaka na tom polju.

    Gospodja je takodje rekla da ih oni svako malo kontaktiraju a ja bi je samo pitao da vidim te poruke koje oni svako malo salju kao i kada su poslali poslednju poruku, koji je bio sadrzaj iste a koji odgovor na nju.

    Procitala je JEDAN odgovor (ne zna se ni da li je legitiman) koji je najpodobniji bio da zastiti njihov stav "Mi smo sve uraidli, PayPal koci a ne znamo zasto".

    Nego nadam se da ce se i to rascistit' pa kad se glavni krivci javno raskrinkaju, mozda i bude nekog pomaka.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #131
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno logično, jer u drugim zemljama (pogotovo ovim zemljama regiona) komercijalne banke nemaju svoj interes i ne uzimaju proviziju od transfera novca. E da, i u regionu nisu korumpirani sistemi na vlasti Sto posto je to. Imaju li Obrada Misa Stanisica u Makedoniji?

  7. #132
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Mene u svemu ovome najviše nervira zašto ove poslove u vladi ne radi neko ko je mlađi.
    Veliko poštovanje prema gospođi ali iskreno mislim da ona nema pojma o današnjim tehnologijama i internetu uopšte.

    Takođe, kada kažem mlađi mislim na nekoga ko bi bio stručan u ovoj oblasti a ne mladi DPSa koji se zapošljavaju preko strika, kumare i uja.
    This time next year we'll be millionaires

  8. #133
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    http://www.uadn.net/2016/02/15/ukrai...s-from-abroad/

    "Now that the National Bank allowed receiving electronic payments, the only obstacle for PayPal to start operating in Ukraine is the lengthy process of registration and receiving a banking license." ... aaaahmmm ?


    zanimljiva situacija i u ovom slucaju, ponovo necija Nacionalna Banka morala prvo da se dovede u red, pa tek onda ostalo... zanimljivo, osim ako mi nismo mi izuzetak
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #134
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Potpuno logično, jer u drugim zemljama (pogotovo ovim zemljama regiona) komercijalne banke nemaju svoj interes i ne uzimaju proviziju od transfera novca. E da, i u regionu nisu korumpirani sistemi na vlasti Sto posto je to. Imaju li Obrada Misa Stanisica u Makedoniji?
    Samo cu ti reci na ovo da Venecuela jeb..na ima paypal a znas kakva je situacija tamo ukljucujici i francusku gvajanu i kanarska ostrva.Mislis da u srbiji i bosni ne zaradjaju banke od paypala ne ne,njima je lakse tako dok je za nas strategija dranja koze sa cijenama laksa.A makedonija je vjrv neka slicna prica cg.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    Last edited by Batinaš; 06-03-19 at 14:41.

  10. #135
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ako bude do paypala stvarno, nema sto bez da ih bombardujemo sa mailovima, u kojima pise da su oni iskljucivi krivci za situaciju i da ne svaljuju na cg.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  11. #136
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Lik je uspio cak da baci dislike a prosipa mudrosti neke, i kao podrzava peticiju. Jos jedan botko ahhha
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #137
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    http://www.uadn.net/2016/02/15/ukrai...s-from-abroad/

    "Now that the National Bank allowed receiving electronic payments, the only obstacle for PayPal to start operating in Ukraine is the lengthy process of registration and receiving a banking license." ... aaaahmmm ?


    zanimljiva situacija i u ovom slucaju, ponovo necija Nacionalna Banka morala prvo da se dovede u red, pa tek onda ostalo... zanimljivo, osim ako mi nismo mi izuzetak
    I oni su imali potpisanu peticiju 18 k potpisa i 21k likova na drustvenim mrezama znaci izvrsili pritisak na drzavu i stvar rijesena .svaka cast

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. #138
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Iz priloga za TV Vijesti... najzanimljivija mi je gospodja kada insistira da "zajedno" to rjesavaju te indirektno trazi da mi kao gradjani niti pitamo ista niti istrazujemo. Sve ce to oni zavrsit', kao i do sad.

    Logicki, PayPal nema nijedan razlog da ne bude na nasem trzistu. Oni od toga mogu samo da imaju koristi. To nije neka velika korist s' obzirom na broj stanovnika i aktivnih korisnika koji bi te usluge koristili ali je opet korist.

    Jedini koji bi sa uvodjenjem punog PayPal-a izgubili su banke a posto je vecina banaka (direktno ili indirektno) i dio nasih "gospodara" koji kontrolisu i institucije onda je vrlo jasno u cemu je problem i zasto vec 5 godina nema pomaka na tom polju.

    Gospodja je takodje rekla da ih oni svako malo kontaktiraju a ja bi je samo pitao da vidim te poruke koje oni svako malo salju kao i kada su poslali poslednju poruku, koji je bio sadrzaj iste a koji odgovor na nju.

    Procitala je JEDAN odgovor (ne zna se ni da li je legitiman) koji je najpodobniji bio da zastiti njihov stav "Mi smo sve uraidli, PayPal koci a ne znamo zasto".

    Nego nadam se da ce se i to rascistit' pa kad se glavni krivci javno raskrinkaju, mozda i bude nekog pomaka.
    sve je receno u ovom postu

  14. #139
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    795
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Sjecate li se price uspostavljanja platnog prometa izmedju zemalja regiona, sa Srbijom, Bosnom itd. I nakon vise godina pregovora i dogovora na kraju nam je saopsteno da nase poslovne banke nemaju interes za to. Pa naravno da nemaju jer nas sada klepaju to sto mogu. Po 25-30 eura za transfer. Znaci ovdje se odlucuje u privatnim bankama i intersnim krugovima o tome a ne u Centralnoj banci ili Vladi. E tako vam je i sa ovom pricom. Umjesto da se gradjanima omoguci jos jedna povoljnost i mogucnost stite se monopoli privatnih banaka na transfer novca i uzimanje ogromnih provizija.

  15. #140
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    vi sto se na fejsu ,pisite na:
    facebook.com/radio.jadran
    https://sr-rs.facebook.com/pages/cat...-139271634781/

    Zamolite ih da pisu na svojim portalima o peticiji.
    Jadran nas je samo pogledao sa SEEN i izgleda to je sve sto cemo dobiti od njih
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #141
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    I mene na insta i face podgoricki iskulirao.
    Kad sam im poslo sliku zute Šlepe sa pajom i jaretom, objavili su u sekundi


    Alternativa Crna Gora ce brzo nesto pokrenuti, obecali su

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 06-03-19 at 19:52.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. #142
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Dobro bi bilo ako neko zna ove nase mladje jutubere, dosta mlade populacije ih prati, bukvalno su sekta.

    Snimaju po vas bijeli dan klipove, ovo najvise njima moze pomoci da jos brze i lakse primaju novac, pa ako ih neko zna licno ili ko su oni uopste kod nas neka javi. Znam da ih ima par, sa preko 150-200k pratilaca na youtube ali nesto se nisam trudio da zapamtim ko su.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  18. #143
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Dobro bi bilo ako neko zna ove nase mladje jutubere, dosta mlade populacije ih prati, bukvalno su sekta.

    Snimaju po vas bijeli dan klipove, ovo najvise njima moze pomoci da jos brze i lakse primaju novac, pa ako ih neko zna licno ili ko su oni uopste kod nas neka javi. Znam da ih ima par, sa preko 150-200k pratilaca na youtube ali nesto se nisam trudio da zapamtim ko su.
    Imas Adnan bro 560.000 k pratilaca na youtube i insta 150k +
    sjutra cu ti naci broj

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #144
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Ja ne pratim pretjerano YT, pogotovo te domace YouTube-ere pa mi samo proslijedite njihove kanale na PP pa cu ih kontaktirati, ako imaju tu opciju na YT (znam da moze da se iskljuci) ili neki kontakt ako imate.

    (nemojte te privatne kontakte/podatke da kacite na ovoj temi vec iskljucivo na PP)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #145
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vam ih najsubovaniji yotuberi:
    https://socialblade.com/youtube/top/...mostsubscribed

  21. #146
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Viđeh da je bilo priče oko uplate ovih 5€

    Uplatih i ja ali mi ne bijaše jasno je li konktetno za ovu peticiju ili za sajt peticija?

    Sjutra ću kontaktirati neke drugove koji bi mogli da gurnu priču na radio Bar i na portale u gradu pod Rumijom.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  22. #147
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Evo se ja ispricah sa Adnanom, znate li koliko para gameri i youtuberi para gube sa nedostatkom recived opcije.cojek odusevljen ima da objavljuje dje stigne jos 2-je kolega ce kontakirati ...i krecemo punom parom

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  23. #148
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Evo se ja ispricah sa Adnanom, znate li koliko para gameri i youtuberi para gube sa nedostatkom recived opcije.cojek odusevljen ima da objavljuje dje stigne jos 2-je kolega ce kontakirati ...i krecemo punom parom

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Ahah vrhh , njih ovo najvise pogadja to sam znao, samo neka finu pricu sastave, da objase na kojim sve poljima moze paypal da se koristi.
    Ljudi zamisljaju da je paypal samo za programere (koje zamisljaju kao hakere) a ovo pogadja svakog, cak i onoga sto ne zna mejl da kreira
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #149
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Viđeh da je bilo priče oko uplate ovih 5€

    Uplatih i ja ali mi ne bijaše jasno je li konktetno za ovu peticiju ili za sajt peticija?

    Sjutra ću kontaktirati neke drugove koji bi mogli da gurnu priču na radio Bar i na portale u gradu pod Rumijom.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne uplacujte nista preko toga linka za peticiju, nisam siguran kako to radi i da li se prikaze ljudima u cg reklama.

    Ko je voljan na taj nacin da uplacuje, smislicemo neku foru pa da se napravi orginalni budzet za reklamiranje postova na fb.

    Mnogo mi se svidja kako se ovo sve odvija. Posebno jer bas, bas postoji dobra volja kod mnogo veceg broja ljudi nego sto sam ocekivao. Za sad je sve kul imamo u steku jos dosta akcija.

    Ako gospoda iz ministarstva dzigi bau vau budu insistirali na pisanoj peticiji ove brojke se mnogu moziti sa minimum 5x

    A do tada da se prisjetimo, ako neko nije gledao

    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  25. #150
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Danas (7. mart) ocekuj opet 100+ potpisa.

    Na FB stranici ima preko 180 lajkova, sjutra 200-250 a onda za vikend kao sto napisah 300+.

    Svako moze i besplatno da doprinese tako sto ce pozvat' svoje prijatelje da lajkuju stranicu preko "Invite friends". Samo ce im norifikacija stic', necete ih mnogo smarat'. (opcija se nalazi kada na stranici kliknete na tri tacke, desno od 'Share'-a, ispod samog 'Cover'-a stranice.

    https://www.facebook.com/ppp.mne/
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grip 2019
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-19, 12:00
  2. Prodajem Pes 2019 i CoD GHOST za PS4
    By AmFi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-01-19, 05:06
  3. Prodajem Fifa 2019 [PS4]
    By aleksa111111 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-18, 16:39
  4. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 12:56
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 01:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •