Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 406

Thread: PayPal Peticija 2019

  1. #76
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Upravo si uporedio Paypal i skrill ?
    Jesam, zato sto im je namjena potpuno ista. Online placanje i transfer novca. To sto je jedan povoljniji od drugog je druga stvar, nacin na koji oni funkcionisu je ISTI. Apropo price kako treba da se donese neki "zakon" da bi se omogucio PayPal. Da treba takav zakon, ni oni ne bi mogli funkcionisati, zajedno sa jos nekim drugim servisima iz iste branse.

  2. #77
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Jesam, zato sto im je namjena potpuno ista. Online placanje i transfer novca. To sto je jedan povoljniji od drugog je druga stvar, nacin na koji oni funkcionisu je ISTI. Apropo price kako treba da se donese neki "zakon" da bi se omogucio PayPal. Da treba takav zakon, ni oni ne bi mogli funkcionisati, zajedno sa jos nekim drugim servisima iz iste branse.
    Skrill je klasicna lopovska online banka, svrha i orginalna djelatnost te online banke je bila vecinom kladionica i poker sajtovi.

    Dok je paypl najveca online banka..koja daje sigurnost u poslovanju. Dje si ti vidio da neko prima zvanicno platu preko skrill-a ?
    I da ljudi na svoje web shopove instaliraju skrill ?

    Tvoja logika bi bila da se ljudi iz CG okupe i zamole paypal da dodje. To je profesionalno i ozbiljno?

    A nije logika da ljudi "zamole" organe i drzave da taj problem rijese i da oni kontaktiraju paypal. Ili im je mozda ispod ponosa da najvecu online banku kontaltiraju. Jer je mozda CBCG veca od paypla?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Freelanceri vecinom primaju uplate preko skrilla za posao koji obavljaju.


  4. #79
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Problem PayPala nije ni do Ministarstva, ni do CBCG-a ni do bilo koga u ovoj zemlji. Ne postoji nijedan zakon koji blokira rad PayPal-a. Jedina adresa kojoj se treba obratiti je sam PayPal. Mnogi ovdje zaboravljaju da je to privatna firma koju niko, pa ni drzava, ne moze da natjera da uradi bilo sta. Oni trenutno nemaju interes, koji god razlog da stoji iza toga, da uvedu opciju placanja u CG. Vijesti, koje su pisale vise puta o ovom pitanju, podgrijavaju neutemeljene price da funkciju primanja novca koci nedostatak nekog "zakona" koji bi kao drzava trebali donijeti. To je netacno. Da jeste, mogli bi i da napisu konkretno koji to zakon je potrebno donijeti. Nikad nijedna informacija od PayPal-a nije stigla koja bi ukazivala na to da je potrebno donijeti bilo kakav zakon ili uraditi neke dodatne korake da bi se omogucila funkcija placanja. Da li tebi kao fizickom licu moze neko da uplati novac direktno na karticu, npr. neka od stranih online kladionica? Moze. To je sav "zakon" koji je potreban za PayPal. Ovo su cinjenice. I meni je, kao i tebi, i mnogima ovdje, potreban PayPal zbog mogucnosti dodatne zarade ali stanje je takvo kakvo je.

    Ova peticija se sa svim potpisima moze, ukoliko prikupi zavidan broj ljudi, u koordinaciji sa drzavom, proslijediti PayPal-u kao neka vrsta zvanicne molbe da se omoguci ta funkcija. Ocekivati bilo sta drugo od svega ovoga je iluzorno.
    Ne pravi se pametan kad ne znas o cemu pricas ako ne mozes da pomognes ne mlati ko maksim po diviziji
    Centralna Banka treba da potpise SEPA agreement i to je jedina kocnica u svemu ovome

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  5. #80
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Skrill je klasicna lopovska online banka, svrha i orginalna djelatnost te online banke je bila vecinom kladionica i poker sajtovi.

    Dok je paypl najveca online banka..koja daje sigurnost u poslovanju. Dje si ti vidio da neko prima zvanicno platu preko skrill-a ?
    I da ljudi na svoje web shopove instaliraju skrill ?

    Tvoja logika bi bila da se ljudi iz CG okupe i zamole paypal da dodje. To je profesionalno i ozbiljno?

    A nije logika da ljudi "zamole" organe i drzave da taj problem rijese i da oni kontaktiraju paypal. Ili im je mozda ispod ponosa da najvecu online banku kontaltiraju. Jer je mozda CBCG veca od paypla?
    Opet, fokusiras se na to kakva je firma Skrill i kakve su im provizije. To je ovdje manje bitno, bitno je samo to da, bankarski gledano, oni uplate i isplate procesiraju na potpuno isti nacin kao PayPal i da u tom pogledu ne postoje apsolutno nikakve prepreke za njegovo funkcionisanje. Bitno je to razgraniciti, objasnio sam u prethodnim postovima zasto.

    Nije ti palo na pamet mozda da su iz drzave vec kontaktirali PayPal? Jesu, i to vise puta. Nema sto ljudi iz CG da se okupljaju i da mole PayPal. Efekti toga su nikakvi, kao i do sad sto su bili. Isto tako je nikakav efekat spamovanja njihovih stranica i pisanja njihovom supportu. Kao sto sam i napisao, drzava moze broj potpisnika peticije (ukoliko dostigne neku zavidnu cifru) da ukljuci u svoju molbu prema PayPal-u. PayPal nije ni u kakvoj obavezi da bilo gdje uvodi bilo sta, pa da mu se ispostavljaju zahtjevi.

  6. #81
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapetan View Post
    Freelanceri vecinom primaju uplate preko skrilla za posao koji obavljaju.
    Vecinom.. Jer su morali da improvizuju.

    Poenta nije primanje novca. Mozes na razne nacine primiti novac kad je frka.

    Imam veliki broj online racuna i tih kartica, ali to je sve mucenje. Fora je u Sigurnosti koja je zagarantovana.

    Treba da primim novac na skrill- pa sa skrill-a na devizni, pa jos posredne banke da se ograde i na sve to da cekam vise dana..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  7. #82
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ne pravi se pametan kad ne znas o cemu pricas ako ne mozes da pomognes ne mlati ko maksim po diviziji
    Centralna Banka treba da potpise SEPA agreement i to je jedina kocnica u svemu ovome

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Pomazem vam da se vise ne prosipate pricom "drzava nam brani PayPal, ua". Sto se tice tvog argumenta, kao sto sam vec napisao, primanje novca na debitnim karticama je moguce odavno, tako da to blage veze nema.

  8. #83
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Pomazem vam da se vise ne prosipate pricom "drzava nam brani PayPal, ua". Sto se tice tvog argumenta, kao sto sam vec napisao, primanje novca na debitnim karticama je moguce odavno, tako da to blage veze nema.
    Nije problem primiti novac nego kako ces ga primiti i paypalu ne odgovara.Hoce potpis nekih sporazuma radi nekih svojih razloga provizija itd.A da zakon koci ne koci to stoji to je odavno razjasnjeno to je stara prica

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  9. #84
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Pomazem vam da se vise ne prosipate pricom "drzava nam brani PayPal, ua". Sto se tice tvog argumenta, kao sto sam vec napisao, primanje novca na debitnim karticama je moguce odavno, tako da to blage veze nema.
    Evo ti kazes drzava ne brani, paypal kaze da oni ne brane.

    Bosna, somalija, zaostale neke zemlje iz afrike imaju paypal. A mi tehnologiju staru vise od decenije i dalje nemamo, tek od 2014 imamo polovicno. Do koga je onda ?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #85
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Ne ulazi u raspravu sa neznavenim likovima koji troluju topic...

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. #86
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ono sto ja znam je da PayPal nije odgovorio ni na jednu inicijativu i pitanja da li je potrebno da se nesto uradi da bi se omogucio prijem novca. Niti su oni uputili bilo kakav zahtjev odnosno interesovali se da ukljuce opciju primanja novca i trazili da se nesto promijeni. Ono sto je navedeno u tekstu nije zvanican odgovor. Ja bih prvi imao konkretne koristi od PayPal-a, za usluge primam novac preko Payoneer-a, ranije sam preko Skrill-a i slazem se da je to lose, i da se gubi novac. Reagovao sam zato sto kod novinara koji su pisali tekstove o ovome ima dosta zabluda kad je ova tema u pitanju, pa ubace svasta. Mislim da je peticija dobra stvar, da je treba omasoviti i da se mozda kroz neki dijalog, moze konacno doci do pravog odgovora od PayPala da li oni uopste zele ili imaju u planu da uvode ovaj servis i koji je vremenski okvir za tako nesto (ako se udostoje da ikad odgovore).

  12. #87
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Vidis meni su na suport odgovorili da je do nase drzave a i mnogim drugima ...nece bas biti da pp laze i da se bavi sitnim podmetanjima.dje zivimo ,i kad vidim da ljudi pored svojih ociju vjeruju sto im drzava kaze nemam rijeci

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. #88
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Vidis meni su na suport odgovorili da je do nase drzave a i mnogim drugima ...nece bas biti da pp laze i da se bavi sitnim podmetanjima.dje zivimo ,i kad vidim da ljudi pored svojih ociju vjeruju sto im drzava kaze nemam rijeci

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Nista evo, ti si upuceniji, odgovorili su ti indusi na support, case closed.

  14. #89
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Ono sto ja znam je da PayPal nije odgovorio ni na jednu inicijativu i pitanja da li je potrebno da se nesto uradi da bi se omogucio prijem novca. Niti su oni uputili bilo kakav zahtjev odnosno interesovali se da ukljuce opciju primanja novca i trazili da se nesto promijeni. Ono sto je navedeno u tekstu nije zvanican odgovor. Ja bih prvi imao konkretne koristi od PayPal-a, za usluge primam novac preko Payoneer-a, ranije sam preko Skrill-a i slazem se da je to lose, i da se gubi novac. Reagovao sam zato sto kod novinara koji su pisali tekstove o ovome ima dosta zabluda kad je ova tema u pitanju, pa ubace svasta. Mislim da je peticija dobra stvar, da je treba omasoviti i da se mozda kroz neki dijalog, moze konacno doci do pravog odgovora od PayPala da li oni uopste zele ili imaju u planu da uvode ovaj servis i koji je vremenski okvir za tako nesto (ako se udostoje da ikad odgovore).
    Sto bi rekao moj idol.. DOBRI COVJECE
    Najveca Online Banka u svijetu, mora da pregovara sa najvecom i glavnom bankom u CG. Jednostavno mora. To je izmedju njih, svako gleda da izvuce najbolje. Ne moze paypal iz cista mira da dodje i omoguci primanje novca u cg. Da mogu, oni bi napisali algoritam i u svaku drzavu svijeta bi bili instalirani.

    Evo, ti posalji mejl paypalu, pa da vidis sta ce ti reci. Pa posalji mejl Centralnoj Banci pa vidji sta ce ti odg.
    I na sve to zamoli Nasu CBCG kad su tako zlatni da pitaju Paypal zasto nece da dodje kod nas, a hoce u Somaliju

    I zasto je paypal dao dozvolu za rad u srbiji i posle par dana stopirao jer je zakon srbije bio da jedan rezident ne moze drugome da salje novac koji nije u njihovoj valuti. I onda su sredili taj zakon i sad sve radi kao podmazano.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  15. #90
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Inace kad budes kontaktirao CBCG kad ti odgovori neka Dragica, koja jedva zna da koristi tastaturu, to ce biti validan odgovor. Isto kao kad sam bio u hipotekarnu banku i pomenuh paypal, skrill ?? Online banka, elektronski novac hellooo. Gledali me ko svemirca, dok nije dosao njihov kolega da im objasni da to.postoji u svijetu
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #91
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Ono sto ja znam je da PayPal nije odgovorio ni na jednu inicijativu i pitanja da li je potrebno da se nesto uradi da bi se omogucio prijem novca. Niti su oni uputili bilo kakav zahtjev odnosno interesovali se da ukljuce opciju primanja novca i trazili da se nesto promijeni. Ono sto je navedeno u tekstu nije zvanican odgovor. Ja bih prvi imao konkretne koristi od PayPal-a, za usluge primam novac preko Payoneer-a, ranije sam preko Skrill-a i slazem se da je to lose, i da se gubi novac. Reagovao sam zato sto kod novinara koji su pisali tekstove o ovome ima dosta zabluda kad je ova tema u pitanju, pa ubace svasta. Mislim da je peticija dobra stvar, da je treba omasoviti i da se mozda kroz neki dijalog, moze konacno doci do pravog odgovora od PayPala da li oni uopste zele ili imaju u planu da uvode ovaj servis i koji je vremenski okvir za tako nesto (ako se udostoje da ikad odgovore).
    Da ja znam oni su odgovorili na postavljena pitanja.Sad zasto oni neke inicitijave ne zapocnu, ne znam na koje inicijative mislis i ne znam stvarno kakva je njihova procjena.I naravno da bi bilo super da dijalogom dodjemo do nekih odg od same kompanike to bi bilo odlicno.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    Last edited by Batinaš; 05-03-19 at 14:43.

  17. #92
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    I zasto je paypal dao dozvolu za rad u srbiji i posle par dana stopirao jer je zakon srbije bio da jedan rezident ne moze drugome da salje novac koji nije u njihovoj valuti. I onda su sredili taj zakon i sad sve radi kao podmazano.
    Opet famozna prica o zakonima. Lose informacije imas upravo zato sto ti ih daju izvjesna Dragica i support tehnicari. Sve najbolje u tvojim daljim naporima na ovu temu i nadam se da ces daleko dogurati ali tesko sa takvim stavovima.

  18. #93
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KaLuPG View Post
    Opet famozna prica o zakonima. Lose informacije imas upravo zato sto ti ih daju izvjesna Dragica i support tehnicari. Sve najbolje u tvojim daljim naporima na ovu temu i nadam se da ces daleko dogurati ali tesko sa takvim stavovima.
    Ahahhaahhaahah ovaj covek se sali. Eo sad ce da ubijedi sve nas da to nije problem bio

    Priznajem, primio sam se bio na kratko na ovu tvoju foru zajebavanja kakav car. Tuborg za dobrog coveka na moj racun!!
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  19. #94
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    636
    Thanks Thanks Given 
    223
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    KaLuPG
    Nemoj se uvrijediti ali si nisi bas najstrucniji po ovom pitanju..
    Gore si naveo,parafraziracu,problem je do PayPala,jer zasto bi mogle poslovati firme kao sto su Payoneer i Skrill ako zakon koci PayPal..
    Mijesas babe i zabe..Skrill ,a pogotovo Payoneer su online bankovni racuni koji nemaju nikakve veze sa nasim bankama i zakonima(osim mozda po pitanju placanja poreza).Kao sto pretpostaljam da znas,Payoneer ima dva nacina podizanja novca.Uplata na devizni racun i Payoneer kartica(koja je najpopularnija).Znaci Payoneer nije u nikakvom direktnom dodiru sa bankama u CG osim kad podizes novac sa bankomata ili ti stizu novac na devnizni kao od bilo koga u svijetu.
    PayPal ima funkciju da ti uplati pare direktno na karticu koja je linkovana sa racunom.Dobro si primijetio da ako online kladionice mogu da uplacuju,u teoriji bi mogao i PayPal.
    Ja mislim da u sustini bankarski lobi koci PayPal u CG ,jer usljed njegovog nedostatka smo osudjeni da trazimo alternative.Freelanceri muku muce ali se na kraju snadju..
    Ali 95% ljudi nisu freelanceri i sve pare koje primaju od rodjaka iz inostranstva ili ide preko Western Uniona ili preko Deviznog racuna.

    A PayPal je bas gadljiv na pare,pa nece da uvodi dvosmjerni sistem u CG.Nemojte mnogo ni da idealizujete PayPal,imaju veoma visoke provizije.Npr na 10$ uzmu 86 centi,sto je oko 8.6% ,doduse na 100$ uzmu oko 5$ ilit oko 5%..
    Tako da provizija od 3-8% procenata ostavlja dosta prostora da PayPal izvlaci odlican profit.

    Ponavljam,mislim da su problem banke.Jer zivimo u toliko ciganskoj,mrtvoj drzavi,dje korist pojedinaca ili grupe pojedinaca na visokim funkcijama koci prosperitet velikom broja stanovnistva u svim oblastima.

  20. #95
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Kao sto rekoh ignore trolove a mi idemo dalje
    https://www.vjesnikslobode.org/index...-preduzetnike/

    O tribini organizaciji i mjestu odrzavanja na slici

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. #96
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    636
    Thanks Thanks Given 
    223
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Pade mi na pamet ideja,ne znam koliko je vas za vladajucu partiju,ali smatram da bi se strasna slika napravila ako bi se iskoristila sansa ovih protesta ,da makar jedan dio protestanata aludira na PayPal problem..
    Neke bijele majice sa PayPal logom,i transparenti..
    Izgleda dok se ne digne kuka i motika ovdje nema nikakvih promjena.
    Nego samo cuti i trpi...

  22. #97
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    ako bi bili ljubazni da date doprinos ovoj anketi

    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...RIXPQ/viewform
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  23. #98
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #99
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  25. #100
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Dobra ideja da se kontaktiraju skoro svi portali, ukljucujuci i ove dnevne novine kojih ima po netu.

    Najboje da se autor peticije obrati i stane iza nje imenom i prezimenom i u kratkim crtama objasni o cemu je rijec.

    Ionako vecina portala nerijetko ne zna sto da pise pa kopa svakojake clanke i gluposti pa sam siguran da im ne bi bio problem i da ovo postave koji put...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grip 2019
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-19, 13:00
  2. Prodajem Pes 2019 i CoD GHOST za PS4
    By AmFi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-01-19, 06:06
  3. Prodajem Fifa 2019 [PS4]
    By aleksa111111 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-18, 17:39
  4. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 13:56
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 02:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •