Page 12 of 17 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast
Results 276 to 300 of 406

Thread: PayPal Peticija 2019

  1. #276
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Pa sjajno. Aj dako se to riješi brzo

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  2. #277
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Bacajte malo kometrara na fb dasezaebavamo

    Ne radi google, apple , sony nalozi i td. Tamo rokajte u komentarima ako se sjetite sta jos kod nas ne fukcionise. Da ne bude prica da je samo do paypala. Eee pa nije.

    Iz razno raznih sistema beze od nas , za kaj je to takkk? Zato sto nesto radimo pogresno, a jedno vuce drugo. Hajde braco i sestro Da pokrenemo lancani efekat resavanja problematike.

    Iskoristite priliku dok se nisam prodao, da sto vise stvari resimo. Jer kad se prodam , radicu protiv vas ,zbog likova koji samo sole pamet a ne mrdaju repom
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #278
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Evo podrske
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  4. #279
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    E ako nam sad ne uvedu paypal neće nikad

  5. #280
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ne umijem tviter da koristim djao popio. Ali se evo zanimam i sa njim. Kad ga malo savladam ima da crnjacim sve ljude na tviter zbog paypala.

    Sto bi rekli nasi stari crnogoci, tvitnuo sam jednog pobra koji je glavni za ovaj nas napaceni dio evrope. Dako odgovori fratelo..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #281
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Napravićemo svi tviter pa da ih spamujemo

  7. #282
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ima li potrebe za jos medijskih nastupa na nacionalnim frekvencijama? Da pokusamo da organizujemo jos neko gostovanje?

  8. #283
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Ima li potrebe za jos medijskih nastupa na nacionalnim frekvencijama? Da pokusamo da organizujemo jos neko gostovanje?
    Ima bogme potrebe.

    Samo cemo pustit jos malo radnu grupu Vlade CG da malo rabotaju bar jos jedan sastanak da se odradi. Do sad su stvarno sve uradili sto su rekli. Ali ako prodje jos koji vikend a da ne dobijemo zvanicni odgovor ili javno tumacenje zasto nemamo paypal. Tj sta je problem. Onda nema sto bez da se ponovo navali sa svih strana.

    Ako budem jos jednom vidio onaj Copy/Paste odgovor da je cg sve ispunila, a da pp se zahvaljuje i da nas ima u vidu ja cu prvi nervno da obolim..

    Ko ima dobre volje neka share fb stranicu i postove, da se prosiri stranica. Ili ako imate neke zanimljive linkove, tekstove da objavim, samo rokajte
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #284
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ma ako nastave da razvlace sa istim odgovorima nema od toga nista, ali da sacekamo. Nemoguce da Bosna ispunjava sve uslove a mi ne mozemo, pa kod njih je gore stanje no kod nas.

  10. #285
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne samo Bosna već čitav region ima omogućeno primanje novca na paypal-u (Hrvatska, Bosna, Srbija i Albanija) , ali eto ti ga kad smo lider u regionu ;D

  11. #286
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Aloo polakote, nemojte bit iskljucivi. Nemju Kosovo i Sjeverna Makedonija
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #287
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Javite kada bude trebalo, da pokusam da vam organizujem neko kratko gostovanje na TV...

  13. #288
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kakva nam je vlada ne bi me čudilo da dočekaju paypal prije nas

  14. #289
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Da vas obavijestim da PG vremeplov nije uvazio molbu da objave tekst koji sam napisao i link ka peticiji.Probao sam i cekao vise od 15 dana ali nista.Ako neko ima volje da proba opet neka im pise.


    Dugujem bust nasoj FB stranici ,molim vas kontaktirajte me i objasnite kako to da izvedemo .Kastro mislim da me imas na FB a mozes pisati i ovdje na PP,svaka poslata poruka meni na forumu takodje pristigne i na mejl pa cu brzo odgovoriti.

    Sretno sa akcijom momci!
    Last edited by Pobro83; 17-04-19 at 01:22.

  15. #290
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ne cimaj se oko Vremeplova, ni ti ni niko drugi. Vec sam par puta pisao da nema ljeba od vremeplova. To je profil za kupujem prodajem i sve vise izgledaju kao spijunska stranica. Njih ne zelimo kao partnere ni u cemu. ( tj. Ja ih ne zelim. Jer sam faca )

    Vidio sam kakav je i placeni odziv na pojedine oglase kod njih. Nidje veze. Precijenili smo mnogo te profile. Sve manje normalnih ljudi to prati, samo bi nam se nakacili neki manijaci da troluju stranicu..

    Dok vlada ova pauza oko paypala, kao sto vidite nema nekih objava. Ja licno smaram ljude da se ukljuce. Da se malo neke objave nove postuju, ali za sad nalijecem na sve neke tipove ka Bugi koji sve znaju ali nece te analize da napisu. Da malo kritikujemo sistem ili paypal.. A ne mene jadnog coveka

    Smarao sam i onu poznatu ekonomsku analiticarku Kasalicu ali izgleda i ona me iskulirala. Tako da, sto se tice ovih regularnih "strucnih" objava vidim da ne postoji dobra volja. Nego cu se morat opet okrenut mojim agro kometarima i napadim na ovaj nas sistem, tad se tek jave pametnjakovici i nesto se korisno cuje.

    Novinare za sad nisam cimao, jer oni za sad mogu samo da pitaju ove iz uprave i da dobiju copy/paste odg.
    A ja bi neke komentare strucnije da dobijem i vidjenje ove problematike od strucnih ljudi iz raznih svera. Ali su oni na guranje..

    Ovako sto se na fino pokusava ljeba nema od toga. Samo napad samo ofanzivno


    Edit:

    Ima li ko predlog koga bi mogli da pitamo da na ovu temu da svoje vidjenje i analizu neku napravi ??
    To da objavimo na fb i na ove portale i vijesti..
    Last edited by REALista_05; 17-04-19 at 02:16.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #291
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ima li vajde od te radne grupe? Jesu li ovi iz paypala rekli šta treba da se završi kako bi došli kod nas?

  17. #292
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cyb3r View Post
    Ima li vajde od te radne grupe? Jesu li ovi iz paypala rekli šta treba da se završi kako bi došli kod nas?
    Nista novo oko ovoga?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #293
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,687
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Kad ukapirate da samo pritisak moze da napravi neki uticaj,onda ce se stvari pokrenuti sa mrtve tacke.ne ocekujete valjda da postavite pitanje na topicu i eto sve rijeseno.davno smo rekli da treba da serujete prozivate tagujete sto vise puta na svim drustvenim mrezama, niste se udostojili nijedan od vas.svaki tag ili pominjanje PP mi odma izbaci bilo sta vezano za komentar post bilo sta.to do sada nisam vidio nazalost jos.a vi dokoni ocekujte i dalje od Pavla da vas upoznaje sa novitetima

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #294
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ja sam potpisao peticiju na fb i podijelio,sta dalje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #295
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A zašto ti misliš da neko od nas nije podijelio/potpisao peticiju? Moje pitanje je bilo , pošto se već država uključila u te "pregovore", da li oni uopšte rade nešto po tom pitanju. Ne očekujem ja da on sad radi sve sam već da ako ovi iz vlade nište ne preduzimaju svi zajedno pokušamo da dođemo do nekog rješenja.

  21. #296
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Nesto nisam siguran da se ta radna grupa (ili neradna?) mnogo cima oko PayPala, kao sto se ni sama drzava ne cima nesto oko toga kako ljudi zive.

  22. #297
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Moj plan je bio da se cesto objavljuju neki postovi na temu paypala. Time bi drzali paznju naroda, stranica bi se sirila, pa bi se ponovo skrenula paznja i drzavnim organima. I to je jedina dobitna formula.

    Ali ne mogu sam da pisem tekstove i oko toga radim. Dosta sam pisao i crtao i cuda radio. Milion ljudi cimao.

    Valja napisati tekstove kako to da Albanija pa i ta Bosna kako one imaju paypal a mi nemamo. ( iako su po meni one naprednije drzave od nas al aj)

    Kako to da osim paypala mi nemamo i ostale najvece srevise, naloge za iphone, google, sony. I ko zna sta jos. Da se to procacka koji su to sve servisi.

    Da alibaba vecinom ne salje za cg, da su ostali slicni sajtovi digli shippong za cg.

    Ma ima razno raznih tema. I ponovicu da nisam strucan da ja pisem na te teme. Jer nikad nisam ima iphone , pa i ne znam sta mi to problem pravi, ili nisam nikad ima potrebu za google naloge da kupujem aplikacije . ili ovo za sony, lijepo kupim cd i boli me uvo za sve..
    Ali ima ljudi i to ogroman broj u CG kojima nepostojanje tih servisa fali, i frustrira ih. I sad da pisem o njima i izucavam poludio bi..

    Takve kvalitetne tekstove nakrcat na stranicu i onaj blog. Sponzorisat. Pa mogu i novinare zamolit da objave, i oni malo dodatno da procesljaju tu temu. Imaju super podlogu.

    Vidio sam sa svakim postom dje je bila kritika, desavala se lancana reakcija. Neki se javljali na stranicu da dodatno pomenu problematiku. Sa jednim obicnim LOSE podesenim sponzorisanim postom za 15 dana efekat je bio ludacki. I vidjite dje smo stigli. Do radne grupe.

    I od tad ne znam jesmo li 5 lajkova dobili na stranici. Jer nema postova a i nema potrebe sponzorisat staru peticiju ako je peticija odradila svoje. Da se drzava bacila na posao ??

    To znaci da je uspjela. Ali bi mogli sponzorisat, tekstove, onu anketu. Pa i samu stranicu page likes.

    Radna grupa. Oni su stvarno ispunili sve sto su rekli na prvom panelu. Sad zaboravih ime gospodje koja je prva govorila i predstavila radnu grupu. Kod nje se vidi da je baaaaaas bas iskrena, to se i osjeti lako. I bila je dosta realna. Rekla prednosti i mane i crne gore i radih grupa.

    E sad, licno meni je drago zbog te radne grupe da je doslo do tog nivoa , pa jbt cak je i u skupstinu doslo pitanje. Ne znam dje vise moze da stignemo a da nismo bili.

    Ali iskreno mene ta radna grupa previse ne zanima sta radi. Niti bi se oslonio na nju. Jer se vodim nekim komentarom sto sam davno procitao " osnuj radnu grupu da se posao nikad ne zavrsi".

    Njima je banja primaju plate malo rade nesto ali nama vrijeme ode, necy da cekam na ovo 10 godina da se rijesi. Sve je do nas , ako izvrsimo pritisak dobicemo odgovore. Ovako mozemo samo da cekamo.

    Ne volim da cekam, oni rade sto je do njih, a mi mozemo jos 1000000% da odradimo vise.

    Po meni, problem je do CG i tog naseg uzasnog rejtinga kod Banaka i ostalih. Prelose smo rangirani u njihovim privatnim islitivanjima.

    I tu potvdu, nikad ali nikad niko iz drzave nece iznijet javno. Nego ce pricat drugu pricu. Jer bi to bio skandal.

    Mi ne mozemo javno izac ,mada bi ja najvise volio to da uradim, i javno kazem lose smo rangirani, bjeze od nas i bla bla. To je javna tajna i ne mogu bez dokaza. Ni ja ni niko.

    A kroz ove tekstove i analize dosli bi do ociglednog zakljucka da je tako. I onda bi mogli da ubrzamo ovaj proces. Pritisak bi bio na vise strana sa vise ljudi.

    Poceo sam da cimam ove kvazi strunjake ali eo vidite dokle je to doslo. Niko nista da odgovori.

    Necu ni sve da prebacam na ljude sa koojima saradjujem od pocetka. Ovo je za sve nas. Neka se i drugi ukljuce.

    Dajte predlog, ponudu neku nesto,kontakt. Aminujemo to svi i neka se roka. A ne ovako da cekamo.

    Radna grupica neka se zanima, i mi cemo se zanimati. Borba na vise frontova, ne moze da skodi kad je oko iste stvari
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  23. #298
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Privatne banke i rejtizni. Mozda da se "nacera" udruzenje banaka da izadje sa nekim svojim stavom po ovom pitanju.

    http://ubcg.info/

    Mislim da su juce odrzali skup na temu fintech-a. Kakav crni fintech kad ni paypal jos nemamo.
    Pa ima li ko sa foruma da ikako poznaje nekoga iz te skupine... Mala je ovo zemlja, moze se to pogurat malo, kao i sve ostalo.. Zato mislim da je peticija odobra opcija, cisto da se cuje..provjeri.. sazna... jer ovo bunilo u mraku cekanja je vise dosmrdjelo... pozdravljam svaku akciju

  24. #299
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Evo se završilo ovo, sad mi mail stiže

    This time next year we'll be millionaires

  25. #300
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    E pas im jbo majku,samo 12 potpisa a hoce da promijene nesto,tacnije hoce da neko drugi to odradi umjesto njih...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 12 of 17 FirstFirst ... 28910111213141516 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grip 2019
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-19, 12:00
  2. Prodajem Pes 2019 i CoD GHOST za PS4
    By AmFi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-01-19, 05:06
  3. Prodajem Fifa 2019 [PS4]
    By aleksa111111 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-18, 16:39
  4. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 12:56
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 01:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •