Page 1 of 17 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 406

Thread: PayPal Peticija 2019

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Thumbs up PayPal Peticija 2019

    Vjerovatno će biti poduži post, koji će se vremenom editovati (nadam se). ride:

    Započeću ovu temu sa kratkim uvodom i citiranjem nekih starijih postova sa foruma iz nama susjedne države, koja je imala isti problem kao i mi.

    „Za neupućene, PayPal je jedan od najpopularnijih i najsigurnosnijih načina bankovnog transfera na svetu, i prisutan je u čak 200 država širom sveta.”

    PayPal u korpi valuta ima samo valute najjačih svetskih privreda, što Srbija i dinar definitivno nisu i ako budemo čekali da se dinar uvede u korpu PayPala, to nećemo dočekati nikada. Svazilend, Somalija, Jemen, pa i Ukrajina i Kolumbija, zemlje su koje imaju mnoge probleme, ali PayPal servis nije među njima. Za razliku od Srbije, gde se ovaj servis koristi polovično, može da se plaća, ali ne i da se prima novac, što šteti onima koji bi da posluju na Internetu.”

    „Ovaj postupak PayPala samo pokazuje da nam naši zakoni i dalje ne omogućavaju u poslovanje u punom obimu, posebno za frilensere, samozaposlena lica, preduzetnike i male firme.
    PayPal je stopirao mogućnost naplate zbog Zakona o deviznom poslovanju, jer on predviđa da rezident Srbije drugom rezidentu ne može da plaća u drugoj valuti sem u dinarima.”

    “Ma koliko ovaj pokušaj na prvi pogled izgledao jalovo, verujem da ako se dovoljno alarmira masa, može imati efekta. Zato, potpišite peticiju i širite svuda gde je to moguće, jer ako se mi ne borimo za svoje dobro na sve moguće načine sumnjam da će neko drugi. Ipak je to samo 5 minuta vremena, a može kasnije prilično da nam znači.”


    U ovih nekoliko postova koje sam prekopirao nalaze se neki mogući odgovri:
    1. Ništa se neće samo od sebe riješiti. Prvo se moramo pokrenuti mi, kojima ovo treba, pa će nam se pridružiti i oni koji vide koristi u svemu ovome.
    2. Dakle, vjerovanto je slučaj, kao i u Srbiji, da neki naši zakoni koče cijeli proces. Totalno krećemo od 0%. Ako se potrudimo možemo doći i do odgovora na pitanje: „Koji to zakoni I koliko zakona nas dijeli od uvodjenja PP??”
    3. I najbitnije od svega, već je neko prošao kroz sve ovo I dokazao da je moguće. Trebalo je dosta vremena, vidio sam neke postove I stare I vise od 10 godina u kojima su slično pokušavali. I na kraju uspjeli.

    Cijenio bih kada bi jos nekoliko članova foruma uzelo aktivno učešće u ovom problemu. Da iznesu svoj plan i program, pa da zajednički nađemo rešenje i strategiju kako da se sve ovo pogura.

    Izložiću moje lično viđenje ove situacije i načina na koji bi se trebalo djelovati (ne kažem da je to najbolje, a možda će imati grešaka kojih nisam svjestan u ovom momentu, ali suština će biti svakako pogođena)

    1* Ovo ne treba da bude klasična peticija, npr. JA kreiram peticiju i podijelim je sa vama na forumu, pa onda svi zajedno neđe kačimo i širimo peticiju. NE!
    Mislim da je prvo potrebno napraviti plan i osnovnu strategiju, koja bi se vremenom dorađivala.
    Sve ovo bi trebalo da bude jedan veliki PayPal plan za 2019 godinu, u kojem ćemo pokušati da okupimo što veći broj ljudi koji su za uvođenje ovog servisa i uputiti što više ljudi šta je to PP i koliko može da znači. Dakle, ne očekujem da se peticija napravi i to da bude rješenje svih problema, to je osuđeno na propast odma u startu. Naprotiv, moramo imati propratne akcije koje će ići uz peticiju.

    2* Evo nekih primjera - za početak imamo forum najveći u našoj državi, a to je CDM. Svako od nas ima razne kontakte koji se mogu iskoristiti za širenje vijesti o PP I PP peticiji. Svako zna nekoga ko ima veći Instagram profil, Fb profil, tviter, nekog ko je možda poznati youtuber, sve su to ljudi koji imaju uticaj na internet zajednicu, jer je ovo internet problem. Neki su čak toliko uticajni da imaju i horde fanova , koji bi sve uradili što im se kaže. Nama to samo može da koristi.
    Takođe, neki znaju i novinare, uticajne i manje uticajne, neki imaju i kontakte za tv emisije, da se napravi kratka emisija na ovu temu. Imamo neograničen izvor dostupnih načina uz koje mnoooogo ljudi može da vidi sve ovo i da podrži.

    3* Možemo da pokrenemo grupu na FB, profil na Instagram, Tviter, sve je to besplatno da okupljamo ljude i nama kasnije olakšamo još brži i veći uticaj na širnje pritiska za uvodjenje ovog servisa.
    Ako treba možemo i napraviti obični web sajt sa 3 osnovna taba, „peticija”, „info o PP servisu”, „planovi/kako pomoći” (tako nešto gdje bi svi bili u toku) mada sve to može da se vodi preko FB stranice i grupe, ipak nabrajam samo primjere.

    4* Uz peticiju stvaramo okruženje i grupaciju ljudi , sve nam to moze pomoći da npr u 2020. ponovo pokrenemo peticiju broj 2 ili 3, i uz već postojeće sisteme super brzo raširimo vijest napravimo jos veći pritisak.
    Dogovor može biti, npr. 2019 ili (lupam) Mart 3,2020. Tada možemo svi na svoje profile da stavimo „hoćemo PP u CG” objavimo postove, i taj jedan dan ogroman broj ljudi podrži i uradi to.
    One kontakte koje imamo iskoristimo, napravi se reportaža, portali i vlogeri blogeri pomognu i stvorimo žestok utisak na ovu temu koju će svi morati da vide.

    Primjer za to je: novčana pomoć za osobe koje ne mogu da sakupe novac za liječenje. Tada svi rašire vijest i toliko to daleko ode da se nekada desi da samo jedna osoba uplati čitavu sumu novca koja je potrebna.

    Nama idu u korist i nova dešavanja u državi. Ne želim u politiku da ulazim, ali samo ću kratko reći, može se desiti da vladajućoj partiji ili nekoj drugoj strani koja pokuša da dođe na vlast ovo naše pitanje bude jedno od planova za hitno rješavanje, da bi bar na taj način išli u korak sa civilizacijom i na taj nčin dobili što više političkih poena. Tada kad vide poveću masu ljudi, sigurno neće ostati imuni na ovo i vidjeće svoju korist, i svi srećni.

    Izvinjavam se na podužem postu, ima dosta toga da se doda, ali i oduzme, ali ovo bi bio moj osnovni plan i strategija.
    Ovo sam, kao jedinka, ne mogu da izvedem. Volio bih kada bi se neko sa iskustvom prijavio, ili da ga mi nominujemo da vodi ovu priču, a mi da budemo radna snaga i da damo zamah ovoj priči.

    Biće nam potrebne osobe koje mogu lijepo i jednostavno da sastave tekst vezan za pp, da opišu problematiku, a biće potrebne i osobe koje imaju iskustva sa pokretanjem peticija, volonteri da učestvuju u vođenju grupa i profila… Da pokrećem sam peticiju i sve sam da radim, to bi bilo toliko amaterski i smiješno da je to užas. Posebno imajući u vidu moju ne baš finu konverzaciju sa narodom


    KORISNI LINK-ovi:

    Link za peticiju --- https://www.peticije24.com/peticija_...a_u_crnoj_gori
    Link za anketu --- https://docs.google.com/forms/d/e/1F...RIXPQ/viewform
    Link za blog --- https://www.paypalpeticija.me
    FB link --- https://www.facebook.com/ppp.mne
    Last edited by Fidel Castro; 05-03-19 at 18:49.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  2. #2
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Podrska za ideju,ali do realizacije je daleko. sto se tice nametanja volje samom PP servisu, napomenucu te da sam ja vec nekoliko puta obracao pp suportu i uvijek je odgovor bio da nije do njih nego do nekog "naseg"
    Tu prepisku ne mogu da nadjem jer se poruke brisu automatski posle 90 dana, nedje sam je pisao sa sajta direktno suportu.ova je sa fejsa i to pocetkom 2017 danas smo 2019 i ovim tempom nece bar jos 5 godina.
    Nema tu cekanja ili savjeta od marka, janka uradi kao sto sam ti rekao prozovi nekoga iz drzave javno i taguj ga uz sam servis pa seruj to dje god stignes vjeruj da ce se brzo pokrenuti s mrtve tacke probaj naci novinara vijesti koji je vec pisao na ovu temu pa nek i on da javnu(vijesti) podrsku u vidu promocije tvoje peticije


    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  3. #3
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Podrska za ideju,ali do realizacije je daleko. sto se tice nametanja volje samom PP servisu, napomenucu te da sam ja vec nekoliko puta obracao pp suportu i uvijek je odgovor bio da nije do njih nego do nekog "naseg"
    Tu prepisku ne mogu da nadjem jer se poruke brisu automatski posle 90 dana, nedje sam je pisao sa sajta direktno suportu.ova je sa fejsa i to pocetkom 2017 danas smo 2019 i ovim tempom nece bar jos 5 godina.
    Nema tu cekanja ili savjeta od marka, janka uradi kao sto sam ti rekao prozovi nekoga iz drzave javno i taguj ga uz sam servis pa seruj to dje god stignes vjeruj da ce se brzo pokrenuti s mrtve tacke probaj naci novinara vijesti koji je vec pisao na ovu temu pa nek i on da javnu(vijesti) podrsku u vidu promocije tvoje peticije


    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    To je dobra ideja, da imam bar fb profil i tviter to bi uradio odma.

    Najbolje bi bilo neko bar malo poznat to da odradi, bio bi brzi i veci odziv ali ako niko ne odradi ja cu morat izgleda pravit profil i tagovat citavu drzavu..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  4. #4
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podrska za aktivnosti ovog tipa. Ako nista, mozemo doci do jasnih informacija na pitanje Zasto. Mala je ovo zemlja, prilagodila se mnogo cemu, pa bi mogla i paypalu.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,976
    Thanks Thanks Given 
    778
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    To je dobra ideja, da imam bar fb profil i tviter to bi uradio odma.

    Najbolje bi bilo neko bar malo poznat to da odradi, bio bi brzi i veci odziv ali ako niko ne odradi ja cu morat izgleda pravit profil i tagovat citavu drzavu..
    Kako si im ovo fino objasnio primanje pa slanje

  6. #6
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Pa realno ja sam ocekivao od cojeka cudo kako je sa zarom uletio na topic PAYPAL...dali mu instrukcije smjernice pomoc a on nema ni fejs nit twiter nit zna koga ce prozvat ma bjezi
    Fidele gasi ovaj topic

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. #7
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Pa realno ja sam ocekivao od cojeka cudo kako je sa zarom uletio na topic PAYPAL...dali mu instrukcije smjernice pomoc a on nema ni fejs nit twiter nit zna koga ce prozvat ma bjezi
    Fidele gasi ovaj topic

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Ko mi da smjernice pobro ? Ti se javio sa tom idejom, sto je ti odma u djelo ne sprovedes, tvoja je fix ideja ??
    Objasnio sam 10 puta sta i kako!

    Ne vidjeh jos ni jednu jedinu smjernicu na ovo sto sam gore ispisao i sto me zanima.

    Reka sam 18384 puta i pozva se na neke iskusnije likove u ovome da pomognu, citate li vi ista ljudi ???! Ili samo naslove ??!

    Hocy neko sa iskustvom u ovome da se javi i pomogne, da da savjet.
    Sta lupate vi ljudi ?? Kumim vas Bogom procitajte moj post. Pa ako vam opet ne bude jasno, ja cu da prevedem.

    Ali cu skratit, posto vidim da niste ni u stanju post da procitate. **Volio bi da se javi neko ko ima bar malo veci uticaj, ili da ga mi predlozimo.. Da sestavi ta j.. Peticija i da mi budemo radna snaga i da sirimo tu vijest. Tagujemo te likove i uz to da sw vidi sta trazimo!!

    Da necu mozda tagovat samo Duska Markovica i rec uvedi paypal ?? Bez ikakvih propratnih tekstova i bar malo ozboljnog pristupa ?? Meni to djeluje da oprostis ka goli k..
    (A i na kraju to si ti pokrenuo, moja je prica isla u drugi smjer)

    Lijepo sam reka da nisam taj kapacitet zbog svojih mana da ja sve to napravim sam, treba pomoc.

    Sta oces ti vise od mene?? Da samo lupis jedan post i da ocekujes ti okom ja skokom sve da se zavrsi ?
    Ja bi volio kad bi to tako moglo.
    Procitaj sta sam pisao do sad. Ako ne skapiras javi mi se da ti objasnim.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #8
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Citam ti komentare na drugi topic pitas za slo i hrv moze li da se muva sa otvaranjem pp tamo i to posle otvaranja ovog topica...iskreno kolko vidim ti je da zavris svoj posao a za sve ostale bi da ih ukljucis da ti sprovedu u djelo ideju koju si smislio
    druze jadan ti ni face ni twiter nemas o cemu dalje da pricamo .no sam ja hiperaktivan i od akcije pa mozda mislim da su svi ljudi isti .izvini ako bijah misljenja da ces pogurat ovo ,bijah spreman da pruzim svu mogucu pomoc od drustvenih mreza pa i dalje i vise. igrom slucaja sam admin grupe od 35k clanova pa su mogli makar oni share peticiju .al od sjednika i cekanja leba nema
    Srecno dalje
    https://europa.eu/youth/hr/article/49/15292_hr
    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 13-02-19 at 00:05.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. #9
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Citam ti komentare na drugi topic pitas za slo i hrv moze li da se muva sa otvaranjem pp tamo i to posle otvaranja ovog topica...iskreno kolko vidim ti je da zavris svoj posao a za sve ostale bi da ih ukljucis da ti sprovedu u djelo ideju koju si smislio
    druze jadan ti ni face ni twiter nemas o cemu dalje da pricamo .no sam ja hiperaktivan i od akcije pa mozda mislim da su svi ljudi isti .izvini ako bijah misljenja da ces pogurat ovo ,bijah spreman da pruzim svu mogucu pomoc od drustvenih mreza pa i dalje i vise. igrom slucaja sam admin grupe od 35k clanova pa su mogli makar oni share peticiju .al od sjednika i cekanja leba nema
    Srecno dalje

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    U drugoj temi sam pitao cisto informativno je li to moguce.. Da bi mogao uputiti neke iz drustva za njihove sitnice kojima bi to trebalo.

    Meni licno pp nista ne znaci ako nije 1:1 legalan. Nemoj da mislis da si ti mene procitao i da znas o cemu se radi.. Daleko si ti od toga mikeli

    Udostoji se da procitas post citav gore, a ne komentare iz druge teme.
    Kad procitas svatices, ako ne svatis nije mi mrsko objasnit.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #10
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Kapiram ja tebe, al ti ne kapiras da tvoj post odje nema odjeka, bez pokretanja sa mrtve tacke, ti ako se vratis na prethodnu temu dje prvobitni paypal topic naces hiljadu i jedan komentar na ovu temu .i sam si rekao ranije da novinari vijesti su 3 puta pisali i prozivali drzavu.
    mozemo mi odje da bistrimo k....kolko ocemo, i dok god palamudimo nema leba.
    rekao sam ti pokreni se, a mi forumasi cemo pruziti maximalnu kolko ko moze i kako moze. do tada racunam da je ovo prevelik zalogaj.
    + ja nisam adresa dje treba da gubis energiju, fokusiraj je dje mislis da treba i daj svw od sebe
    A sto se tice tagovanja na drustvene duska m, ne bi pogrijesio vjeruj mi, ipak je ova tema vezana za vladu i ministarstvo finansija.
    U nastavku cu ti ubaciti text Damire Kalac
    Pa probaj izvuci nesto pozitivno iz njega ,
    Istrazivanje je finansirano iz sredstava evrposke unije a centralna banka je iskljucivi krivac zasto ppala nema kod nas, samim tim ministarstvo finansija i vlada kao glavna i kljucna adresa

    Damira Kalac novinar Vijesti

    "IMAMO A NEMAMO PAYPAL"

    .................................................. .......
    Iz CBCG naknadno su objasnili da za obavljanje transakcija u inostranstvu, sersivima poput PayPala, nije potrebna registracija u Crnoj Gori.

    “PayPal i slične platforme za posredovanje u elektronskim transakcijama, čiji su vlasnici kompanije sa sjedištem u inostranstvu, nemaju obavezu da se registruju kod CBCG, kada su njihove usluge vezane za izvršavanje međunarodnih platnih transakcija crnogorskih rezidenata putem interneta”, kazali su iz te finansijske instutucije.(OVO JE NOTORNA LAZ)

    Kažu i da im se iz PayPala nikad nisu obratili za izdavanje odobrenja za pružanje usluga koje bi obuhvatale aktivno pristupanje crnogorskom tržištu.(JOS JEDNA LAZ)

    U susjednoj Srbiji, kako navode iz Narodne banke, ako nema licencu koju izdaje ta finansijska institucija, PayPal može da se koristi samo za platni promet sa inostranstvom.

    To znači da rezidenti, iako imaju odobrenu opciju i prijema i slanja novca na račune, ne mogu da koriste PayPal za međusobna plaćanja u samoj državi.(JOS JEDNA LAZ JER SE PLACANJE VRSI PREKO MAILA I DRZAVA NE MOZE TO DA ISKONTROLISE JER PP JE POSREDNIK A NE DRZAVA )

    Iz Narodne banke Srbije objašnjavaju da platne usluge između rezidenata u zemlji može da vrši samo domaća institucija elektronskog novca koja ima dozvolu te institucije. Stranim servisima, poput PayPala, omogućeno je samo prekogranično plaćanje, osim u slučaju kada se te kompanije kod Narodne banke licenciraju kao institucije elektronskog novca. Dodaju i da su u pitanju univerzalna pravila, koja bez izuzetka važe u Evropskoj uniji.

    Registar institucija elektronskog novca postoji i u Crnoj Gori, ali je, prema podacima sa sajta CBCG, kao institucija elektronskog novca u zemlji registrovana jedino kompanija Mtel. PayPal je globalno popularan servis za online transfer novca. Dostupan je u više od 200 država.

    Taj servis je korisnicima u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini dostupan više od sedam godina - i za plaćanje i za prijem novca. Kada su se bh. korisnici nedavno požalili da imaju problema sa povlačenjem sredstava sa PayPal naloga, iz te kompanije su im kazali da za punu uslugu, moraju pregovarati sa - centralnom bankom.

    Banke (ne)učestvuju u odluci

    Među korisnicima PayPala u Crnoj Gori ima onih koji tvrde da su, uprkos tome što i zvanično nije moguće, uspjeli da dobiju i podignu novac uplaćen na PayPal račun.

    Tvrde da je u pitanju regularan PayPal nalog, sa kojeg je novac prebačen na karticu Societe General banke i da su, uz proviziju, uspjeli da za 2, 3 dana od uplate, podignu novac.

    Iz Societe General banke nisu ni potvrdili ni demantovali te naloge, već su “Vijestima” kazali da je PayPal taj koji “utvrđuje koja država, koja kartica i klijent će primiti novac”.

    “Banke praktično ne učestvuju u toj odluci, osim što izdaju kartice koje PayPal prihvata.

    Naša banka nema ugovorenu poslovnu saradnju sa PayPalom i nismo upoznati sa njihovim razvojnim strategijama”, kazali su iz te banke.



    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 13-02-19 at 02:55.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. #11
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    E pa to treba da se doda u temu, a ne mene prozivat ka da sam glavni za sve. Vidis kako znas sta treba kad ukljucis vijuge takav si mi od koristi a ne brzoplet

    Reka sam sto mislim, takve info trebaju, jer nemam pojma o peticijama i cudima.. Ako je sve do toga da se napravi online besplatna peticija dje napisem " ocu pp" ili sa nekog neozbiljnog profila tagujem drzavu citavu, e nek se sve ambisa..

    Bar sam toliko ozbiljan da svemu prvo pristupim sa nekim osnovnim znanjem i prikupljenim info. Tako da ujucite svi svoje vijugice i bacimo se na rad, lako ce se to sve dijeliti i cuda ostala.

    Neka neko uputi kako se ozbiljna i profi peticija sastavlja ? Ili je to bas toliko prosto da ne mora nista vise od 2 recenice?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  12. #12
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Za pocetak dovoljno

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  13. #13
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Vidim ja da cemo morat samo ti, ja i Fidel ovo resavat. Od drugih nema ljeba ovdje.. Ako se bude i dalje cekalo na osnovne odgovore ima dumrem.

    Samo u ovih 2-3 dana da trsim neke problemcice licne prirode i krece kampanja spamovanja za pp. Pa kako ispane ispane, ako mi se neko bude rugao kako je ovo lose, susresce se sa gorkiJom zovotom.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  14. #14
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,976
    Thanks Thanks Given 
    778
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    Mozda neki referendum da pokrenemo
    Nego bi nam odmah drugu temu otvorili

  15. #15
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ja nisam rijecit ,pa moras nekoga nac da sastavi pismo. A ti Skaci po tim .gov.me sajtovima i skupljaj email adrese. Skupi ih sto vise. I svima istu poruku posalji.
    Naravno morash stavit svoje ime i prezime, da bi bilo oficijalno. Pa ce to doc i do novina.Pa slikash cc(to)/bcc polje u koje upisujes
    email adrese primaoca.A tamo masa istih. Pa tu sliku dash aleksa111-u da pusti kroz FB. Pa neka ide zivot

    Evo mala pomoc:
    http://www.gov.me/kontakt

    http://www.gsv.gov.me/Sluzba/kontakt

    http://www.mrt.gov.me/kontakt

    http://www.predsjednik.gov.me/kontakt

    http://www.mju.gov.me/kontakt

    ...

    Nastavi sa ostalim sajtovima gdje imas kontakt stranu: https://tinyurl.com/govmekontakt

    Udri po svima i kome treba i kome ne trepa.
    Last edited by napalm; 15-02-19 at 18:40.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Dame i gospodo

    ppp.mne
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  17. #17
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Dame i gospodo

    ppp.mne
    gdje ovo dize sajt?ne pali ga. uzmi fino na blogger otvori blog, ubaci ppp.me domen i radi vazda ko manit. ako treba pomoc javi.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    gdje ovo dize sajt?ne pali ga. uzmi fino na blogger otvori blog, ubaci ppp.me domen i radi vazda ko manit. ako treba pomoc javi.
    Nisam sajt napravio, vec profile na fb,instagram,tviter i gmail.

    Extra, taman cu tamk na blogger otvorit sve sta treba, pa po malo da pocne da se raducka.

    Ovo nece stati jer ne moze da stane
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  19. #19
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Nisam sajt napravio, vec profile na fb,instagram,tviter i gmail.

    Extra, taman cu tamk na blogger otvorit sve sta treba, pa po malo da pocne da se raducka.

    Ovo nece stati jer ne moze da stane
    pa sta je onda ppp.me,osim rezervisan domen.vidjeh sad whois zapis.
    jesi li ti xiosoft.com?

    kupi nesto od ovoga:https://www.name.com/domain/search/p...eticija#notify
    ja ti mogu poslat koji dinar na paypal(zamisli ironije)ako imas nalog koji radi.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    pa sta je onda ppp.me,osim rezervisan domen.vidjeh sad whois zapis.
    jesi li ti xiosoft.com?

    kupi nesto od ovoga:https://www.name.com/domain/search/p...eticija#notify
    ja ti mogu poslat koji dinar na paypal(zamisli ironije)ako imas nalog koji radi.
    Nisam nista cackao oko domena. Nemam ni pp.

    Ali cu uskoro odraditi nesto po tom pitanju da domen otvorim, ako dje zabagujem javim ti se
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  21. #21
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ako bi neko bio ljubazan, da malo kritika nalupa, sta da se sredi prepravi, doda i td. (p.s. katastrofa izgleda znam, nalupao sam samo osnovu, nisam vise mogao da mozgam sta i kako)
    izgubio sam 3 dana sredjivajuci sve ovo, jer mi je trip bio da naucim kako se to radi heeeeehh D

    volio bi neko da napise fin tekst o tome sta je PP i kako moze koristiti svima nama, pa cak i onima koji nikad culi nisu za email adresu.
    jos jedan kriticki tekst, kako smo jedina drzavica u regionu koja je svjetlosnim godinama daleko od necega sto vec u civilizaciji postoji 15 godina minimum.

    i koonacno kad se to uredi bar da na nesto lici, da nakacim peticiju i da spamujem dje god stignem i tagujem presjednika, premijera, tuzioca i sve zivo D

    i zahvalnica dobrom coveku @napalm jer mi je dao smjernice kako ovo da napravim ride:

    https://www.paypalpeticija.me/
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #22
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    E pa fino, do prije 3 min je sve radilo kako treba i sad ne moze da se otvori link.

    Nisam pametan kaj se desilo
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  23. #23
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Meni radi.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  24. #24
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,976
    Thanks Thanks Given 
    778
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    346 Posts

    Default

    I meni.

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  25. #25
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Odlicno ti je ovo. Ni ja bolje nebi napravio ;-)
    SVAKA TI CHAST!!!

Page 1 of 17 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grip 2019
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-19, 13:00
  2. Prodajem Pes 2019 i CoD GHOST za PS4
    By AmFi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-01-19, 06:06
  3. Prodajem Fifa 2019 [PS4]
    By aleksa111111 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-18, 17:39
  4. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 13:56
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 02:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •