Page 8 of 17 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 406

Thread: PayPal Peticija 2019

  1. #176
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Dogovorite se braco , na vama svijet ostaje, a do tad imamo i ovo. Samo nova profilna da se stavi jer je ova deoresivna
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  2. #177
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    bacit na fb u about sekciji direktno link na peticiju.sad stoji link ka sajtu i to je ok.Ali stavi jos i ovaj:

    https://tinyurl.com/pp-mne
    ili
    https://tinyurl.com/PP-Peticija
    ili
    https://tinyurl.com/ppp-mne

    Svaki je direktan link na sajt peticije24 i samu peticiju.
    dodaj i kratko objasnjenje,tipa: "Link ka peticiji"

  3. #178
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Iskreno da vi rečem, podgorički je jedna od najgorih stranica u CG i znam dosta ljudi što ga ne prati ali za reklamu mislim da nema boljeg, jer kao i farmu i zadrugu tako i to prati veći dio CG.

    Sve se svelo na to "kuku jeste li viđeli što je podgorički izbačio"

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  4. #179
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pobro83 View Post
    @Fidel Castro
    Ujutro uz kaficu cu sastaviti neku poruku i uz malo woman's touch da se doradi pa lijepo zamoliti PG vremeplov da objavi ,naravno u sadrzini ce biti taj link.

    Kako da bustujem tu stranicu ,da li moram da ti dam podatke sa kartice ili ces licno kes ...uplatu na tvoj racun....?
    Mogao bi da napravis neku stranicu obicnu i samo u post stavis linkove od petcije i fb profila i boostujes ga.
    A za ono od juce zasto nema direktnog platnog prometa.Dakle zna se da sve transakcije u CG idu preko korespodentskih banaka to jest npr sve ide preko banaka velikih tipa banka u frankfurtu,preko inostranstva.Problem je mozda infrastruktura,ali moguce je da vec postoji infrastuktura za uspostavljanje direktnog prometa sa inostranstvom to jest uspostavljanje direktne banke,
    From Wikipedia, the free encyclopedia
    A direct bank (sometimes called a branchless bank, virtual bank, online bank or an internet-only bank) is a bank without any branch network that offers its services remotely via online banking and telephone banking and may also provide access via ATMs (often through interbank network alliances), mail and mobile. Direct banks reduce the significant costs of maintaining a branch network.
    ,ali da nije stavljena u funkciju zbog interesa tih banaka i nasih,jer bi mnogo izgubili jer bi dzabe transakcije bile.Dakle provizije su prevelike i payapl bi se svojim dolaskom vjerovatno uspostavio kao korespdentska banka,ali oni imaju svoje uslove i usluge koje vjerovatno ne idu u interes mnogima.
    Isto tako su rekli da ce uspostvit direktnu vezu sa bankama u srbiji,ali evo i dalje klepaju pare.Svaki put kad pare idu iz cg ili u cg buc 20e
    Last edited by Batinaš; 09-03-19 at 10:35.

  5. #180
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Pa da, nije to nikakva tajna da sve transakcije idu preko korespondentskih banaka... Eto ja vise od decenije primam pare iz inostranstva preko raznih racuna, banaka, iz raznih drzava itd. i UVIJEK to ide preko neke korespondetntske banke. Bas je taj Frankfurt najcesca 'stanica' iz inostranstva do CG.

    Pa u bilo koju banku da odete i trazite 'instrukcije' (za uplate iz inostranstva) vidjecete da ide preko neke korespondentske banke. U vecini slucajeva je pomenuti Frankfurt ali evo meni trenutno u Podgorickoj (Societe Generale) ide preko Pariza...

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #181
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    bacit na fb u about sekciji direktno link na peticiju.sad stoji link ka sajtu i to je ok.Ali stavi jos i ovaj:

    https://tinyurl.com/pp-mne
    ili
    https://tinyurl.com/PP-Peticija
    ili
    https://tinyurl.com/ppp-mne

    Svaki je direktan link na sajt peticije24 i samu peticiju.
    dodaj i kratko objasnjenje,tipa: "Link ka peticiji"
    Bice odradjeno, sve sto mislis da treba rokaj da popunim.
    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Iskreno da vi rečem, podgorički je jedna od najgorih stranica u CG i znam dosta ljudi što ga ne prati ali za reklamu mislim da nema boljeg, jer kao i farmu i zadrugu tako i to prati veći dio CG.

    Sve se svelo na to "kuku jeste li viđeli što je podgorički izbačio"

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ima strasnih profila koji su normalni, tipa podgoricke legende, pg forasi, podgorakxrkceyscvciNizam i jos par velikih koje prate onako normalniji ljudi u odnosu na vremeplov.

    I garant bi bio veci odziv. Svi znaju da ovi reklamiraju po 20 proizvoda na story i promakne ljudima. I plus te zatrpaju sa postovima. To ne treba vodilja da bude broj pratilaca. Jednom prilikom sam platio 35e liku iz pg koji ima kao najvise pratilaca, preko 100k da ga ne imenujem, i za tih 2-3 dana reklame na story zapratilo me 3 osobe( tj profil koji se reklamirao za odredjene usluge) i jos mi slao one podatke koliko je to ljudi vidjelo, boli me k. Koliko je vidjelo ako nema koristi.
    A onda sam probao sa ovim forasima kad su bili u formu, to je ludnica nastala
    Manji profili 20-30k koji normalno rade i imaju pricu. To je dzek pot
    Quote Originally Posted by Batinaš View Post
    Mogao bi da napravis neku stranicu obicnu i samo u post stavis linkove od petcije i fb profila i boostujes ga.
    A za ono od juce zasto nema direktnog platnog prometa.Dakle zna se da sve transakcije u CG idu preko korespodentskih banaka to jest npr sve ide preko banaka velikih tipa banka u frankfurtu,preko inostranstva.Problem je mozda infrastruktura,ali moguce je da vec postoji infrastuktura za uspostavljanje direktnog prometa sa inostranstvom to jest uspostavljanje direktne banke,
    From Wikipedia, the free encyclopedia
    A direct bank (sometimes called a branchless bank, virtual bank, online bank or an internet-only bank) is a bank without any branch network that offers its services remotely via online banking and telephone banking and may also provide access via ATMs (often through interbank network alliances), mail and mobile. Direct banks reduce the significant costs of maintaining a branch network.
    ,ali da nije stavljena u funkciju zbog interesa tih banaka i nasih,jer bi mnogo izgubili jer bi dzabe transakcije bile.Dakle provizije su prevelike i payapl bi se svojim dolaskom vjerovatno uspostavio kao korespdentska banka,ali oni imaju svoje uslove i usluge koje vjerovatno ne idu u interes mnogima.
    Isto tako su rekli da ce uspostvit direktnu vezu sa bankama u srbiji,ali evo i dalje klepaju pare.Svaki put kad pare idu iz cg ili u cg buc 20e
    Ugasicemo i taj frankfurt i te trafike njihove breeeee
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  7. #182
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Samo čitam komentare koje ljudi šalju na ovoj FB grupi.

    Ne zaslužujemo mi ništa....

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  8. #183
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Samo čitam komentare koje ljudi šalju na ovoj FB grupi.

    Ne zaslužujemo mi ništa....

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ovaj mi je za sad najjaci, ka da ga vycem za rukav da mora pratit.

    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #184
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ljudi upravo saljem vremeplovu molbu ,meni su do sada izlazili u susret par puta pa cak i po dva posta dnevno,nadam se da ce i sada .Javim rezultat

  10. #185
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pobro83 View Post
    Ljudi upravo saljem vremeplovu molbu ,meni su do sada izlazili u susret par puta pa cak i po dva posta dnevno,nadam se da ce i sada .Javim rezultat
    Ajde bas javljaj i screenshotuj ako odbiju sto su odgovorili, ako ista odgovore... Zivo me zanima...

  11. #186
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ovaj mi je za sad najjaci, ka da ga vycem za rukav da mora pratit.

    OBJASNI TE MIKO JE PROTIV OVE CRNE GORE
    ovi nisu pismeni a ne da nam ucine

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  12. #187
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    @Fidel Castro

    Da bi trece lice moglo da bustuje stranicu moras da ga oznacis kao partnera ,ako zelis hajde odradi to javit cu ti se na FB samo sto cu tek u ponedeljak moci da pocnem sa bustom jer na karticu koju koristim za net imam neku sicu.

    @nemam ti kad

    Dogovoreno

  13. #188
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Zbog striktnih pravila Facebook-a i njihovih agresivnih logaritama necemo dodavati vise ljudi i vise kartica za same reklame jer ako se njihov algoritam aktivira i dodje do parcijalne ili potpune blokade stranice, ne moze se do njih doc' bez zveka...

    Kada prodje jos koja akcija, kad bude emitovana jos koja emisija te bude vise materijala, imacemo konkretnije stvari za reklamiranje pa cemo koristiti vise 'boost'-ova a vidjecemo vec koji je najbolji nacin da neko drugi donira a da to nije direktna uplata sa druge kartice koja bi mogla da ima negativne posljedice na samu stranicu...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #189
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ne umijem da razgovaram sa nasim kvazi "influencerima" tacno cu nekog od njih iznabadabat

    Likovi imaju po 30-40k followera i veze sa vezom o zivotu nemaju, a prosipaju sve mudrosti ovoga svijeta. Kako ti ljudi uspiju da budu zivi sa toliko ogranicenim mozgom ja ne znam. Nikad culi za paypal i mogucnosti zarade i placanja preko neta............... Definitivno su socialne mreze zatupile ove ljude znaju samo filter na filter da stave. Ehh zivote partijice pokera

    Ako neko oce da mi posalje copy-paste poruke, za pristup tim demonima cenio bi , jer moj mozgic ne zna kako pricat sa njima
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  15. #190
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    E kakav sam mejl poslao najbitnijem coeku iz pp sistema. Znaci ako vidi mejl i procita. Ili ce nas banovat za sva vremena i naredit bombardovanje ili ce se zaplakat i rec "izvinite braco" eo vam na paypal. Treceg nema.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #191
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno pogresna percepcija. Ovu opciju ne stopira pay pal vec cg ministarstvo. Tako da problem je kod nas. Bankarski lobi ne zele konkurenta njihovim SWIFT sistemima da ne bi gubili znacajan prihod. Tako da je akcija okrenuta u pogresnom smjeru. Tj svaku aktivnost treba uputiti ka ministarstvu i CBCG.
    Last edited by oblivion; 10-03-19 at 19:20.

  17. #192
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Potpuno pogresna percepcija. Ovu opciju ne stopira pay pal vec cg ministarstvo. Tako da problem je kod nas. Bankarski lobi ne zele konkurenta njihovim SWIFT sistemima da ne bi gubili znacajan prihod. Tako da je akcija okrenuta u pogresnom smjeru. Tj svaku aktivnost treba uputiti ka ministarstvu i CBCG.
    Akcija je okrenuta u pravom i jedinom ispravnom smjeru. Necemo nikoga javno napadati i upirati prstom u nikoga. Dogovorili smo se da sve vratimo na "fabricka podesavanja" i da ispocetka ispitamo zasto Crna Gora nema PayPal, stare odgovore sa obije strane CG i PayPal necemo racunati. Na svaku adresu cemo se javiti da pitamo zasto ne postoji PayPal u Crnoj Gori. I kad dobijemo odgovore, tada cemo da imamo osumnjicenog za ovaj problem, ako bude do nasih organa, bice veeeeeeeeselo, jer imamo bas dobar plan i program rada. A realno, najvise cemo smarati nase organe, jer je ovo problem u nasem dvoristu.


    Moj licni stav za koji nemam dokaz, pp blokiraju nase banke , ali od mog stava nema ljeba dok se novi odg ne dobiju.. A dobice se vrlo brzo.


    A sad, licno mene nesto me kopka, mislim da smo svi previse dali na znacaju ovoj prici da banke blokiraju paypal, i da ce banke da budu u gubitku, pa nece da dozvole dolazak Paypala. Svi koji misle da je do banki su prihvatili taj scenario.
    Sto vise informacija dobijam o Paypalu i ljudima iz CG, mislim da smo svi u zabludi. Banke nece propanuti i nece imati neki osjetan pad. A zasto ?


    - Kao prvo, ogroman broj ljudi koji vec sad radi i zaradjuje preko interneta, zaobilaze na sve moguce nacine nase banke, i svode svoje gubitke na minimum.
    - Ostali likovi ni ne zele da se upuste u povlacenje novca preko nasih banki ili posrednickih banki, jedan od takvih sam i ja. Dakle imamo grupu ljudi, ako bi se uveo PayPal, ovoj pomenutoj grupi bi zivot bio maksimalno olaksan, zaradjivali bi jos vise, a novac bi direktno slivali nasoj drzavi. zamislite neko ko radi za 250e neki glibavi posao i koji nema nikakve veze sa bankama i ne povlaci nikakav novac, od jednom pocne da zaradjuje lupam 500e, osim sto je svoj zivot unaprijedio, unio je dodatni novac u drzavu. I Drzava profitira. A banke ostaju na istom, one i tako i tako od ove vecine ljudi nisu mogle imati koristi jer su svi bjezali od njih.


    - ponovo, osobe koje nemaju nikakva primanja, logicno ne mogu ni da koriste ove nase banke i cuda, od jedom se zaposle nadju posao preko neta, i primaju novac, unose ponovo dosta novca u drzavu. i ponovo banke tu nemaju nikakvi gubitak. one ostaju na istom.


    Paypal ce da koriste najvise ljudi koji nemaju nikakve veze sa ovim bankama, banke vec sada od ovih ljudi jedan jedini cent ne uzimaju. A drzava moze ludacki da profitira, unosom novog novca i skidanjem osoboba sa biroa.


    - Dok sa druge strane, ostale osobe koje salju novac iz stranih zemalja oni su totalno zatupljeni, ni ne znaju sta je paypal, oni ce nastaviti po starom, mozda tu bude gubitak mali za banke, ako neko eventualno provali da postoji paypal. Jer vidim da ogroman broj ljudi veze sa vezom nema sta je paypal. tako da ce oni nastaviti po starom jer jednostavno su zaostali.


    Bosna Npr ima paypal, a ti ljudi tamo ni ne znaju da ga imaju. Citam komentare tipa " sta ce meni paypal ?!? kad nemam nikog iz amerike da mi salje novac ?" e takvih diabola ima i kod nas i dzaba banke ce super da zive od takvih ludaka.


    - Jedini nacin da banke dozive katastrofu i da sebi navuku ogromne gubitke, bilo bi ako nastave da blokiraju Paypal. Jer kroz ovu peticiju i sirenje svijesti o paypalu, one osobe koji ni telefon ne umiju da koriste i oni ce cuti i nauciti kako moze da se koristi paypal. ogroman broj ljudi ce da nauci sta je to i stvorice se jos veci pritisak. tako da, ako banke blokiraju ovo, mislim da rade protiv sebe.


    Najbolje bi im bilo da se paypal sto prije uvede, i tu prica staje, ne vidim ikakvu potrebu da bi neko reklamirao koriscenje paypala. Drzava bi ludakci profitirala, dosta ljudi bi se skinulo sa biroa, umjesto neku osobu da izdrzavaju majka tata baba deda, ta osoba ima talenat, i moze preko neta da izvlaci 2-3 prosjecne plate u cg, i zamislite sad se to pocne slivati u drzavu. 1000 koji centa nemaju , pocnu da zaradjuju 2-3 prosjecne plate ! Drzava je ovdje najveci dobitnik, pa onda mi sa paypalom. A banke ako budu imale gubitke imace male, sto prije uvedu paypal imace manje gubitike.


    mozda sam se sad izlupetao propisno al ajjd, to mi neka logika u zadnjih par dana, razmisljao sam na glas, bolje ovdje kod vas da se izblamiram nego nedje drugo DD
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  18. #193
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,689
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ja sam trenutno u putu prosao vec 1000km i ceka me jos hiljadu ....malo sam off sa faceb.grupe. Ima vas dosta sto cete me odmjeniti.

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  19. #194
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Slazem se da se ni banke toliko ne pitaju koliko su ovi nasi nesposobni da regulisu sistem prijema novca. Ovo je bila i konstatacija nekog momka koji je to cuo od prijatelja is Srbije koji je bio ukljucen kod njih u citav proces.

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  20. #195
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ljudi youtuber lux27 je objavio na svom insta storiju peticiju on ima oko 200000 subacribera pa ce nam ovo dosta pomoci

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  21. #196
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Batinaš View Post
    Evo ljudi youtuber lux27 je objavio na svom insta storiju peticiju on ima oko 200000 subacribera pa ce nam ovo dosta pomoci

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    Uuu banjozaaa, kad se pomame gejmeri i youtuberi bice veselo.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #197
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozes li kako da dodaš na peticju fb stranicu.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  23. #198
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Batinaš View Post
    Mozes li kako da dodaš na peticju fb stranicu.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    Stavio sam u opis cini mi se, sad cu provjerit
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #199
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ovaj mi je za sad najjaci, ka da ga vycem za rukav da mora pratit.

    Ao, ao, sta je ovo moj brate? Bole oci, mozak prskava od ovakvih komentara...
    Forever young, i want to be forever young

  25. #200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Mozda samo covjeku pomoci da zavrsi osnovnu skolu jer je ocito samo boravio na trotoaru ispred iste...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 8 of 17 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Grip 2019
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 30-01-19, 12:00
  2. Prodajem Pes 2019 i CoD GHOST za PS4
    By AmFi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-01-19, 05:06
  3. Prodajem Fifa 2019 [PS4]
    By aleksa111111 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 22-10-18, 16:39
  4. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 12:56
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 01:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •