Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 38

Thread: Prijatno Iznenadjenje!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Prijatno Iznenadjenje!

    Upravo citam clanak o situaciji u Kolasinu i moram vam reci da sam prijatno iznenadjen razmisljanjem gospodina Milete Bulatovica, Gradonačelnika Kolašina i člana Glavnog odbora SNP-a.
    Definitivno ima potencijala u SNP-u koji su spremni da stave na stranu nacionalne i druge podjele i da rade zajedno za opste dobro.

    Ovo sam stavio u zaseban topic jer smatram da je velika stvar a ukoliko se modetari ne slazu neka ga stave dje mu je mjesto.

    Evo i isjecka iz vijesti:

    GRADONAČELNIK KOLAŠINA MILETA BULATOVIĆ ODBACUJE STAV BIVŠEG LIDERA SNP DA NE TREBA PRAVITI KOALICIJU SA DPS-OM

    Neka nas svi ostave na miru da se dogovorimo




    Podgorica - Gradonačelnik Kolašina i član Glavnog odbora SNP-a Mileta Bulatović izjavio je juče da kolašinski odbor SNP-a, koji nakon izbora 10. septembra ima najviše mandata u lokalnom parlamentu, očekuju razgovori sa DPS-om o formiranju skupštinske većine i odbacio stav bivšeg predsjednika SNP-a Predraga Bulatovića da je bolje ići na nove izbore nego praviti koaliciju sa DPS-om.
    Mileta Bulatović je, u razgovoru za “Vijesti”, najavio i da će SNP Kolašina o formiranju vlasti razgovarati i sa odborima SDP-a i Pokreta za promjene, sa kojima takođe može imati većinu u Skupštini opštine.
    ą Kako gledate na stav bivšeg predsjednika Vaše stranke da je bolje ići na nove izbore nego formirati vlast sa DPS-om?
    - To su njegova razmišljanja. Tek treba da se završe pregovori koji još nijesu ni počeli, a sad bi oni da prave izbore. Mi sad pregovaramo sa DPS-om, hoćemo li se dogovoriti sa njima ili nećemo vidjećemo, imamo šanse i sa SDP-om i PzP-om...
    Neka se ne brinu mnogo o nama ni jedni, ni drugi, ni treći. Jednostavno nas interesuje da napravimo nešto dobro za Kolašin, da damo neki primjer koji bi mogao da služi drugima.
    Interesuje nas da ove podjele, ovaj cirkus i s jedne i s druge strane, prestane, da Kolašin više nikome ne bude moneta za potkusurivanje. Bez obzira na političke strasti.
    Imaju i jedni i drugi i treći prečega posla nego opštinu Kolašin. Mi smo mala opština, rezultat izbora je takav kakav je... Dogovorićemo se mi, nije nikakav problem. Sa DPS-om ili sa bilo kim drugim. Kolašina se sjete jedino kad su izbori, drugo nikad. Jednu banderu ovdje nijesu napravili.
    ą Predrag Bulatović kaže da je donijeta odluka da opet razgovarate sa Srpskom listom?
    - Nećemo se sad igrati igara. Sad smo počeli razgovore i predložićemo na kraju našim organima sa kim da sklopimo koaliciju. I to će trajati sigurno još mjesec dana. O novim razgovorima sa Srpskom listom, o tom potom. Mi smo njima dali šansu, a sada njihova ponuda ne igra dok ne završimo razgovore sa ostalima. Mi smo ozbiljna partija, dobili smo izbore u Kolašinu i mi smo to ponudili. Niko nam nije rekao, niti želimo da se utapamo. Jednostavno želimo da to napravimo baš za dobro Kolašina. Mislimo da je dosta podjela. To je moja ideja.
    ą Kako ste doživjeli istup bivšeg predsjednika SNP-a?
    - On gleda interes SNP-a na nivou Crne Gore i to prihvatam, ali je bliža potkošulja od košulje.
    ą Kako mislite da će reagovati vaši birači na eventualni savez sa DPS-om?
    - Neko će prihvatiti neko neće, politika je takva. Vjerovatno ne bi ovoga bilo da nije bilo uslovljavanja od Srpske liste. Vidjećemo reakciju birača, ali ne možemo znati prije sljedećih izbora. Konačan sud daju građani, a ja mislim da nam je dosta svađa, pogotovo u Kolašinu. Ne želimo da nas više koriste za velike istorijske događaje, neka to probaju iz Podgorice i drugih mjesta. Ima tih koalicija sa DPS-om, samo neformalnih i u drugim gradovima. Zna se to.
    Mi smo prihvatili da bi bili korektni i otvoreno rekli da ćemo razgovarati sa svima koji su za dobro Kolašina. Ne može SNP biti građanska partija i razgovarati sa nekim ko je nacionalista, a ne može sa socijalistima. To teško možete nekome da objasnite. Pogotovo Evropi. Da ne možete sa socijalistima, a možete sa radikalima, Labudovićem i društvom, koji su isključivo nacionalističke stranke.
    ą Mislite li da bi koalicija sa DPS-om doprinijela da Kolašin računa na značajniju podršku sa državnog nivoa?
    - To je sigurno. Pa imamo jasne poruke iz DPS-a da neće dati nigdje dinara, a nijesu ni do sada, gdje nijesu oni na vlasti. To je jasna poruka i zašto bih sada ja kažnjavao građane Kolašina koji su mene glasali. Meni je najmanje stalo za moj mandat. Ja sam 12 godina predsjednik i neću da ih kažnjavam. Ako će da daju gospoda iz opozicije ono što tražimo, nema nikakvih problema.
    Znam da će oni probati da to prikače kao izdaju, starom dobrom kominternovskom metodom, kao što je izjava onoga, da mu ne pominjem ime, koji sumnja u dobre namjere. Nama podjele ne trebaju, mislim da smo moralno uradili ono što nam je bila obaveza, a hoće li biti toga ili neće, zavisi od daljih pregovora. Ovo je tek početak pregovora i ja više neću ni sa kim polemisati dok se pregovori ne završe.
    Što bi bilo da smo već potpisali koaliciju kao što su neki opštinski odbori uradili bez odluke organa stranke. Koalicija u Andrijevici je bez odluke organa stranke i nikome to ne smeta. Ali kada je Kolašin u pitanju, onda se to sa posebnom pažnjom posmatra. Želja nam je da građane Kolašina rasteretimo velikih istorijskih odluka. Ne treba nam ništa da istorija počinje odavde. Neka počne iz Podgorice ili Nikšića. Neka njima pripadnu sve te zasluge.



    Nđ.RUDOVIĆ

    --------------------------------------------------------------------------------

    NIJESMO PROTIV SNP-A, VEĆ ŽELIMO MODERNU PARTIJU


    - Mi nećemo ništa uraditi što bi narušilo jedinstvo partije i interese SNP-a. Mi jesmo bili opoziciona partija i to smo dokazali na jedini mogući način - na izborima u Kolašinu, jer ja ne znam kako se drugačije to dokazuje. A oni su izgubili sve, nema grada gdje ih nijesu nagrdili, od dvadesetjedne izgubili su 17 opština. Najmanji će problem da bude Kolašin.
    Ne može ni Skupština ni vlada da se sastave i sad se pune novinske stranice Kolašinom. Nema nikakve potrebe više za tim. Mi zahvaljujemo svima. Neka nas poštede, a ako mi sami propadnemo neka propadnemo. Neka nam ne pomažu, kao Boga ih molim. Ovo kažem svima - i centrali SNP-a, i vlasti i opoziciji.
    Ne želim da ispadne da je Kolašin sada protiv SNP-a. Nijesmo mi protiv SNP-a nego želimo da SNP bude moderna partija. Probaćemo da je napravimo takvom, a ako ne bude tako, nećemo snositi odgovornost za to i gotovo. Nama izbori nikada ne ginu, mi smo valjda naučili na izbore. Uvjek imamo izlaz u izborima - kazao je Bulatović.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Mandić: SNP prevario birače

    - Nepravedno da se glasovi opozicije ugrade DPS-u -

    Sad ce lesinarska organizacija zvana "Srpska Lista" na sve nacine pokusati da otima glasace SNP-u po staroj semi - Izdali su vas...

    Sklapanje postizborne koalicije na lokalnom nivou između dva do skoro najljuća neprijatelja SNP i DPS u Kolašinu u najmanju ruku je nepravedno i predstavlja prevaru birača SNP-a, koja nije dogovorila savez sa “Srpkom listom”. To je ocjena lidera “Srpske liste” i predsjednika Srpske narodne stranke Andrije Mandića koju je dao u intervjuu za “Dan”.
    Last edited by shrek; 22-10-06 at 21:59.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #3
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izuzetan komentar Gradonachelnika Kolashina.
    Mi smo ozbiljna partija, dobili smo izbore u Kolašinu i mi smo to ponudili. Niko nam nije rekao, niti želimo da se utapamo. Jednostavno želimo da to napravimo baš za dobro Kolašina. Mislimo da je dosta podjela. To je moja ideja.
    ą Kako ste doživjeli istup bivšeg predsjednika SNP-a?
    - On gleda interes SNP-a na nivou Crne Gore i to prihvatam, ali je bliža potkošulja od košulje.
    Mi smo prihvatili da bi bili korektni i otvoreno rekli da ćemo razgovarati sa svima koji su za dobro Kolašina. Ne može SNP biti građanska partija i razgovarati sa nekim ko je nacionalista, a ne može sa socijalistima. To teško možete nekome da objasnite. Pogotovo Evropi. Da ne možete sa socijalistima, a možete sa radikalima, Labudovićem i društvom, koji su isključivo nacionalističke stranke.
    Ma kompletno, svaka chast.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da imamo CIVILIZOVANE JEVROPSKE ZAKONE o LOKALNOJ SAMOUPRAVI,
    OPSHTINE BI IMALE SVOJE IZVORE PRIHODA,
    I NEBI CHEKALE MILOST I SAZALJENE IZ PODGORICE.

    Podjela poreza na lichne dohotke u Danskoj.

    Drzavi 6+6+12% progresivni.
    Regiji 10-12% ravni i
    Opshtini 30% ravni,

    Pa koji je GRADONACHELNIK SPOSOBAN,
    on pravi rezultate,
    ovako odlucheje DPS, da necemo nishta jes u tu OPSHTINU,
    i poslije STALJINA -STALJINZAM,
    SIDA I KOMUNIZAM ZIVE I UMIRU SA PACIJENTOM.
    DPS i SNP su zajedno KRALI I RUSHILI,
    mogli bi ponovo da pochnu POHODE U KONAVLE, pregorela je BIJELA TEHNIKA I SHARULJE LIPCALE.
    Last edited by milovan; 22-10-06 at 22:26.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hahaha Kakav je Milovan, promjene mogu biti samo sa PZP-om ili ih nece biti!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    hahaha Kakav je Milovan, promjene mogu biti samo sa PZP-om ili ih nece biti!
    Nijesam ja siguran ni u PZP,
    KOMUNIZAM I CENTRALIZAM,
    je duboko ukorijenjen kod GRADJANA, ushlo im to pod kozu, pa smrde kao od bijelog luka.
    ALI SNP I DPS OCHIMA NE MOGU GLEDAT,
    da ne pricham o MANDICU &Co.

    Ali podjela NADLEZNOSTI , NOVCA I ODGOVORNOSTI,
    NA DRZAVU,
    REGIJU i
    OPSHTINU,
    mora pod hitno da ZAZIVI, normalno DRZAVA POSTAVLJA LIMITE, gornje i donje i pomaze SIROMASHNE OPSHTINE I REGIJE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je najbolja vijest koju sam cuo u poslednje vrijeme...

    DPS i SNP su se razlikovale u vidjenju drzavnog statusa CG. Ostalo je vrlo slicno. Kako i ne bi, kad su potekli iz iste stranke. Drugovi iz djetinjstva, iz skole, sa faxa... U jednom momentu, jedan ovamo, drugi onamo. Ali, slican im je sklop, ponasanje, mentalitet.

    Dosao je trenutak da se nacionalni antagonizmi stave u drugi plan i da zajedno rade na boljitku CG. Gradonacelnik Kolasina je prvi povukao potez, trebalo bi to da se prihvati i da Kolasin u sljedecem mandatu prosperira. A Mileta Bulatovic nije od danas razuman covjek. On je jedan od menadzera kojih ima nekoliko u opstinama crnogorskim. Covjek shvata kako treba raditi i da su podjele najpogubnija stvar za ekonomiju jedne drzave, ako se prenesu na taj teren. Posteno je objasnio, svaka mu cast. Aferim Mileta!
    Last edited by forumen; 22-10-06 at 22:57.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od ove koalicije moze biti bolje gradjanima Kolasina ukoliko DPS drzavna vlast odresi kesu umjesto da je zaveze kao do sada zbog politicko-partijskih interesa. Sto se tice SNP to ga nece ojacati, vec oslabiti posto ce dio njihovih clanova i simpatizera dobiti mogucnost da se vrati u DPS i tako zadrzi i poveca privilegije koje proizlaze iz vrsenja vlasti. ... No, sve bi to bilo nebitno ako dresenje drzavne DPS kese bude okrenuto pokretanju ubrzanog ekonomskog razvoja kako u Kolasinu tako u CG uopste. Tek kada bi vladajuca ekipa napravila jasan plan i strategiju razvoja CG moglo bi se u to povjerovati. Ovako, previse improvizacija ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar nije ocigledno koliko je ovakav istup jedno potpuno ocigledno priznavanja propasti unutar SNP-a? Sa rastucom tendencijom prelaska bezubog manipulativnog stada u tor slicnih pastira (SL), SNP se prosto pokusava uklopiti u novonastalu situaciju. Jasno je da ovo nema veze sa prosperitetom Kolasina jer, kao i do sad, tamo centa nece poci sto ga Kolasinci sami nece zaraditi (nece)... DPS-u to daje masku otvorenosti za saradnju, koju EU (valjda) rado vidi, a SNP-u ostaje kredit koji ce naplatiti na drugim opstinama... Vrlo vjerovatno da su u svemu upletene i pare. Mozda se DPS vraca na stari dobri DPS... nego, daleko su sljedeci parlamentarni.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo je ochigledan primjer da dolazi do promjena u stavovima SNP/a...lik je odlichno objasnio razloge i odbacivanje kominternskih nachina odluchivanja iz 'centra'...
    Dogovorićemo se mi, nije nikakav problem. Sa DPS-om ili sa bilo kim drugim. Kolašina se sjete jedino kad su izbori, drugo nikad. Jednu banderu ovdje nijesu napravili.
    ą Predrag Bulatović kaže da je donijeta odluka da opet razgovarate sa Srpskom listom?
    - Nećemo se sad igrati igara. Sad smo počeli razgovore i predložićemo na kraju našim organima sa kim da sklopimo koaliciju. I to će trajati sigurno još mjesec dana.
    ................................

    Znam da će oni probati da to prikače kao izdaju, starom dobrom kominternovskom metodom, kao što je izjava onoga, da mu ne pominjem ime, koji sumnja u dobre namjere.

    Nama podjele ne trebaju, mislim da smo moralno uradili ono što nam je bila obaveza, a hoće li biti toga ili neće, zavisi od daljih pregovora. Ovo je tek početak pregovora i ja više neću ni sa kim polemisati dok se pregovori ne završe.
    Što bi bilo da smo već potpisali koaliciju kao što su neki opštinski odbori uradili bez odluke organa stranke. Koalicija u Andrijevici je bez odluke organa stranke i nikome to ne smeta. Ali kada je Kolašin u pitanju, onda se to sa posebnom pažnjom posmatra. Želja nam je da građane Kolašina rasteretimo velikih istorijskih odluka. Ne treba nam ništa da istorija počinje odavde. Neka počne iz Podgorice ili Nikšića. Neka njima pripadnu sve te zasluge.
    samo naprijed... nista bolje nije recheno u cg godinama.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Da imamo CIVILIZOVANE JEVROPSKE ZAKONE o LOKALNOJ SAMOUPRAVI,
    OPSHTINE BI IMALE SVOJE IZVORE PRIHODA,
    I NEBI CHEKALE MILOST I SAZALJENE IZ PODGORICE.
    Milovane, sto se tice toga zakona postali smo civilizovana Evropa i nije bas mali dio tih lokalnih poreza. Ono sto se samo zove porez, a naplacuje opstina je: porez na nepokretnosti, prirez porezu na dohodak fizičkih lica, porez na potrošnju, porez na firmu ili naziv,porez na neizgrađeno građevinsko zemljište, a vjerovatno ima jos neki kao i dosta raznih lokalnih taksa, naknada. Koliko znam jedino jos vazduh nije jos oporezovan pa po tome ne zaostajemo za Evropom i nista nam je ne prizivaj jer nam je dosta i ovoliko koliko je imamo.
    Drugo je pitanje koliko je neki gradonacelnik sposoban menadzer ili koliko su jake firme koje posluju u toj opstini. Posto cesto pominjes vikendice provjerio sam pa je porez na vikendice u koje se ne stanuje (opet opstinski porez)
    od 0,08 u Savniku do 0,80 odsto na Svetom Stefanu.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ovo jeste na neki nacin poraz SNP kakvog znamo. U njemu j vec dugo jedna od mogucih partijskih opcija saradnja sa DPS, pa je pred poslednje izbore Bulatovic to odbacio kao mogucnost. SADA MILETA PRIHVATA. Taj ostatak od SNP koji je menadzerski (kako rekose za Miletu) bio bi, otprilike, snage NS (2-3%...jer je po meni tamo mnogo vise krpto-komunista i sl. u principu antievropske profilacije )koji zaista moze biti pro-evropska stranka i mislim da bi ih trebali prihvatit u svakom pogledu, kao VAZAN DIO NEKE UNUTAR CRNOGORSKE KOALICIJE.

    Ali ova izjava je postena i potrebna Crnog Gori....po meni, SNP nema finansijera iz Srbije, krive ih za poraz i ovo je ZA NJIH RAZUMLJIVA ODLUKA. Trebju li oni DPS-u? Malo! Ali bilo bi lakse u CG kada Kolasin nebi bio izolovan, jer je jedinovazno za te ljude ono:"DPS neda pare ni u jednu opstinu u kojoj nisu na vlasti"...ako je to tako, a bitku na republickom nivou su izgubili, zar nije bolje da ucine nesto za Kolasin?
    Dakle,.....produzi Mileta, ipak si na dobrom pravu, generalno gledano.Meni bar si razumljiv, a bices i mnogima....
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milovane, sto se tice toga zakona postali smo civilizovana Evropa i nije bas mali dio tih lokalnih poreza.
    Svaka chast Hari,

    zato se mi Brskucani borimo.
    BRSKUT JE JEVROPA; MOJA SHARULJA JE IZ HOLANDIJE A MRKULJA IZ AUSTRIJE, MOJ KONJ IZ SRBIJE; ZOVEMO GA SRBIJANAC.

    Ono sto se samo zove porez, a naplacuje opstina je: porez na nepokretnosti, prirez porezu na dohodak fizičkih lica, porez na potrošnju, porez na firmu ili naziv,porez na neizgrađeno građevinsko zemljište, a vjerovatno ima jos neki kao i dosta raznih lokalnih taksa, naknada. Koliko znam jedino jos vazduh nije jos oporezovan pa po tome ne zaostajemo za Evropom i nista nam je ne prizivaj jer nam je dosta i ovoliko koliko je imamo.
    E svaka im JEVROPSKA CHAST; SLAST I MAST,
    SABLJA IM SE POZLATILA, neko orezu po VAMA ka po konjima, dako se ZAPITATE DJE TE PARE OJDOSHE, DJE IH CRNI DJAVO PONESE, DA SE JA PITAM NI ZA SUVI LJEB VAM NEBI OSTAVIO, NEGO VAS PUSTIO DA PROSITE KAO ONA ROMSKA DJECA PO MUGIJEVIH MOSTOVA I SEMAFORA, KAD OVI IZ DPSa, parkiraju AUDIJE da vi pruzate ruke,
    pa shto VAM u njih stave da NOSITE DOMA,
    kad se to desi,
    mozda POVEDETE RACHUNA ,
    KO I KAKO TROSHI NASHE PARE.


    Drugo je pitanje koliko je neki gradonacelnik sposoban menadzer ili koliko su jake firme koje posluju u toj opstini. Posto cesto pominjes vikendice provjerio sam pa je porez na vikendice u koje se ne stanuje (opet opstinski porez)
    od 0,08 u Savniku do 0,80 odsto na Svetom Stefanu.
    SUPER DUPER, GARI KUPER,

    JA SE BORIM ZA 1% do 100 000 eura.
    a 2% ZA VIKENDICE PREKO 100 000 eura.

    Da ima para za infrastrukturu, vodu , struju, komunikacije, parking, kanalizaciju, kulturu, socijaslu itd.

    STANI JEVROPO DA USKOCHIM U VOZ,
    AKO OSTANEM ODJE, IZLUDJECU SKROZ.

    KRINKA MILJETA; SILJE TI NEBESKE,
    E SE SPRCASMO U MRTVO DUBOKO.
    Last edited by milovan; 23-10-06 at 11:08.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brskut se ogrebao za put i most ... u kolashin nije novog asfalta vidjeno 15 god. (da ne bi i trecu traku, da vam proshire na stetu kolashina?)

    KRINKA MILJETA; SILJE TI NEBESKE,
    E SE SPRCASMO U MRTVO DUBOKO.
    hahahahaaaaaa a voljim te jadan ne bio
    Last edited by LadyDaytona; 23-10-06 at 11:15.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    hahahahaaaaaa a voljim te jadan ne bio:razz:


    Nema toga VJETERNIKA koji se moze toliko UZDIGNUT,
    da RAZDVOJI BRSKUT OD MRTVOGA DUBOKOGA,
    LJUBAV bushi brda i gradi (ne Mugijeve) prave mostove,
    izmedju MILJETE & MILODARKE. .
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahaaa samo da vam se medoljino povuche iz poljitike kao njegov genijalni idol kojeg nikad nece moci dostici - pa da se ne mutji tj. da se ne gljupira bzvze, i fakat da se ujedinimo

    c'oka de!:*

    p.s. rekoh li ja da nas ima preko 70 000? kakav dps/snp/ns i bakratji...
    Last edited by LadyDaytona; 23-10-06 at 11:32.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane, osjecam da ti redovno ides u opstinu i pitas dje se djedose pare od poreza pa cu evo i ja iz ove stope otici da ih pitam.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ko zna kakve je katastrofalne posledice ostavila podjela u kolasinu, zna da je ovo dobar glas za buducnost toga grada.

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ko zna kakve je katastrofalne posledice ostavila podjela u kolasinu, zna da je ovo dobar glas za buducnost toga grada.
    Ja ne znam (slabo sam tamo)-ALI TI VJERUJEM 100%!

    Vrijeme je za rad i biznis...dosta politike....hocu KOMPROMIS!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ??????????????????????????
    Last edited by Brzi; 23-10-06 at 12:58.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala milome bogu dase i NSP opametise jednom za navijek, takodje hvala i DPS-u kad se rijesise da dijele vlast sa opozicijom, kako ono rekose Hrvati: sve je dobro kad se dobro svrsi.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  22. #22
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A svi vjerujete da je ovo dobro?! Ipak sam misljenja da ovo nema dodirnih tacaka sa prosperitetom Kolasina... Cisto politicka igranka. - Voz stoji, ovaj put sa dvoje masinovodja

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znali su TALIJANI dje ce ZATVOR ZA CRNOGORCE DA OTVORE, i dje je AMBIJET TAKAV, da saradnika MUSOLINIJU NIKAD FALIT NECE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mileta... ne valja ti kad su protiv cg, ne valja ti kad su za cg, ne valja ti kad se ne slazu, sad ni kad se slazu....hmmm
    pijesh neke vitamine omega 3-6-9?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Znali su TALIJANI dje ce ZATVOR ZA CRNOGORCE DA OTVORE, i dje je AMBIJET TAKAV, da saradnika MUSOLINIJU NIKAD FALIT NECE.
    Nijesu samo italijani vec prvo turci (mozda prije njih i grci) pa austrougari pa srbi pa italijani pa vojska....

    Nesto su unavidjeli Kolasin.....

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iznenadjenje za postpaid korisnike
    By VOR in forum Operatori
    Replies: 16
    Last Post: 08-09-05, 15:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •