Page 7 of 146 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #151
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    DPS bez Lomija je mrvica partija. Ali je partija a sa njim ovakvim to je kriminal grupacija. Samo neka se valjaju kroz glib, uc ce nekome u nos.

  2. #152
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    DPS nije jedan coek i DK i tekako zanima da dps ostane na vlasti, jer onda moze da nastavi poslovne šeme koje su trenutno prekinute. Da ne ulazim sad u pricu sto kako, evo smo to preglodali 100 puta
    Necemo duboko ulazit u pricu i pricat
    Pusti djaola
    Ali kakve neznalice od novinara,jaooo..
    Znaci ona Koprivica nek me neko ispravi sto je kod Komnenica gostovala i Calovicka su mozak za sve ove na gomili.
    Niko o finansijama nema pojma i prica s covjekom koji je doktor za to..
    Sprdnja.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ada čoče nećemo dati po Rumunskom scenariju mijenjat vlast?! Ja stvarno ne vjerujem da danas neko može da razmislja o krvavim demonstracijama i stotinama mrtvih?!
    Pa pošto je 2019 godina, promijenio se i Rumunski scenario. Vremenom je postao Makedonski. Nema mrtvih ali se upada u institucije i lome se dvije tri glave.

  4. #154
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Inače, proceuralno, prebacila sam postove ali imam molbu da poštujete pravila, vi stariji članovi znate da nije po pravilima dozvoljeno izvrtati imena tako da molim da Gojka zovete kako se zove a ne GNojko....hvala na razumijevanju

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Dje procita to.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    ne pročitah nego svako ravnanje nase situacie sa Čaušeskuom i njegovom vladavinom i padom, dje je Sekuritatea zadnja pala, emotivno doživim...nešto mi nije liepo da se uopšte uporedi išta odatle sa našom situacijom.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ada čoče nećemo dati po Rumunskom scenariju mijenjat vlast?! Ja stvarno ne vjerujem da danas neko može da razmislja o krvavim demonstracijama i stotinama mrtvih?!
    Molim te da procitas moja 2 velika posta i da vidis da sam izuzetno ozbiljan. Ne sprdam se jer sada nije vrijeme za to.

    Komentar za chausheskua bio je u kontekstu da i pored tih "mozgova" koje je Djalac naveo postoje lojalni koji ni kada sve gori nece napustiti. One najvjernije sluge. Kod Chausheskua je to bila sekuritatea.


    Za CG u ovom trenutku protesti bez ozbiljne organizacije i jasne poruke - nenasilni, mirni, demokratski uz koncenzus svih ucesnika isli bi na ruku DPS i ni po koju cijenu ne smije im se dozvoliti da urade isto kao sa protestima DF-a.

    Ne smije im se dozvoliti da proliju crnogorsku krv. A vjeruj mi da su upravo to opcije koje razmatraju, jer bi ih jedino krvavi nemiri odrzali.



    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    ne pročitah nego svako ravnanje nase situacie sa Čaušeskuom i njegovom vladavinom i padom, dje je Sekuritatea zadnja pala, emotivno doživim...nešto mi nije liepo da se uopšte uporedi išta odatle sa našom situacijom.

    Evo cu ti ja napraviti paralela par zbog cega je ovaj sistem vrlo slican, shodno 21 vijeku Chausheskovom rezimu.

    Dok u CG djecu lijecimo sms porukama, narodne kuhinje imaju listu cekanja od godinu dana, 30% stanovnistva zivi ispod linije siromastva - predsjednik sa platom od 1500 eur ima vilu od 10 miliona.

    Njegov sin ima 10 firmi izmedju ostalog mini hidorelektrane koje mu mi placamo.

    Brat ima banku a seka je "konsultant"

    Sestric i kumovi imaju biznise vrijedne stotine miliona a partijski drugari po 10 stanova i auta po 100 000 eur.

    Ranjavaju se novinari, svercuju se cigari i kokain dok djecu lijecimo sms porukama.

    Itd itd itd...

    Diktatura
    Last edited by Gandalf_White; 25-01-19 at 22:03.
    One Ring to Rule them all...

  6. #156
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    AKo ne vrate pare, sto se mene tice ne moraju se povlacit.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #157
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquamarin View Post
    nadam se da ste shvatili danasnju objavu za "Nobelovca"
    Aktuelni GSDT je izjavio javno, u emisiji na TV-u,
    da ako u najkraćem roku ne dokaže i završi slučaj "državni udar",
    da će "DA SE OPAŠE NOBELOM" i sve u vazduh
    E pa zamislite sad takvu poruku i direktnu prijetnju,
    izrečenu javno, u maniru najgoreg teroriste ISIL-a, da će da se
    opaše eksplozivom i digne u vazduh!???
    Onda možete zamisliti na šta je takav um spreman, kako u njegovoj
    glavi izgleda svijet..život.. država.. pravda..

    Baš ne znam šta reći u vezi svega..
    Bankari su iznad svake države.. i neko ili nešto je odlučeno
    da prva familija mora da se povuče..
    DK je samo instrument i izvođač radova.
    Evo sve bih sto i jednu suzu pustio za nekog od tih koje bi diga'.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #158
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    AKo ne vrate pare, sto se mene tice ne moraju se povlacit.
    Разумијем зашто то кажеш али и без пара враћених ће свима бити боље у земљи а то је оно најбитније, Ипак

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  9. #159
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquamarin View Post
    Bankari su iznad svake države.. i neko ili nešto je odlučeno
    da prva familija mora da se povuče..
    banksters a što se tiče revolucija što reče neko nailazi ljeto i sezona i cijeli srednji i južni dio CG se nada da će zaradit nešto pa dosta njih razmišlja bolje da se ne remeti ovo pa ćemo iduće godine pušti
    She is only here to annoy herself!

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    AKo ne vrate pare, sto se mene tice ne moraju se povlacit.
    Vratiti sve nece to je sigurno jer samo oni znaju koliko je para izneseno iz CG. Ali hoteli - poslovni centri - zgrade - poslovni prostori - stanovi - vozila - kamioni i gradjevinske masine itd itd

    To nece nidje.


    Svaka sledeca vlast ili opozicija koja ne donese zakon o porijeklu imovine nece imati moju podrsku.

    Nekada si krpio auspuhe a 10 godina kasnije imas imovinu vrijednu 100 miliona ?

    Super pokazi kako .

    Ne mozes - konfiskacija rodjache.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #161
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    To je već nebuloza, današnji momci ne mogu kafu popit ako nisu zamotani dekicama a ne da to rade, šalu na stranu davno su prošla ta vremena. Ne sporim da bi bilo mnogo srećnih da se to desi ali su i oni svjesni da je svakome mek trbuh.
    pa eto ja se uvijek plašim tog efekta koji napaljena masa može da proizvede...čak sam sigurna da nekome može biti interes da se neredi dese da bi se sručio bijes na demonstrante, pa malko pripomognu a nije teško kod napaljene mase proizvesti ono što žele ti koji ih huškau...što da ne...mene više ništa ođe ne čudi i zat ne volim ni da se pomene sekuritatea i ono što je iz tih nemira proizišlo.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #162
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi milo sto je Andriju Jovicevica pominjao....nikako
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #163
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Moji zakljucci o emisiji

    - Knezevic je bistar ali ova strategija nije iz njegove glave
    - ovakvi novinari su dio strategije. Dovedeni su ljudi koji nisu naklonjeni Knezevicu, data im sloboda da pitaju sta hoce ali je neko unaprijed lijepo procijenio da ovi novinari nemaju kapacitet da Knezevica ugroze pitanjima.
    - kao sto Gandalf lijepo rece, cilj je samo Djukonavic a ne citav DPS. I DK je u jednom trenutku pohvalio Markovica.
    - Ako je DK u Londonu, logicno je da iza ovoga stoje Englezi….a oni opet sve rade u dosluhu sa Amerikancima….hmmm....da li su Ameri zakljucili da je Milo odradio sta je trebalo ,a on nije htio da poslusa?
    -DK je prije ukljucenja video nekog pitao moze li da ukljuci video. Nije to bila zafrkancija...iako se tako pokusavalo predstaviti.
    - Opozicija je relativno mirna jer je totalno nesposobna ili su im spolja rekli da se ne mijesaju I cekaju. Da ne ulaze u igru, da ne bi pojacali DPS.
    - Poruka od ??? za Mila. Mi cemo ce srediti da Interpol odbaci tvoju potjernicu za DK. Ovo se nastavlja dok ne uradis sto ti je receno. Sto vise budes odlagao steta ce biti veca.
    - Ekonomski zahtijevi koje iznosi DK mi djeluju nerealno...to je suplja prica za ljude koji kod njega imaju pare. Da na kraju moze da kaze, ja sam mogao I htio ali mi rezim nije dao….I da onda tuzi CG za neki veliki iznos. U njegov patriotizam vjerujem ko lanjski snijeg.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    - Poruka od ??? za Mila. Mi cemo ce srediti da Interpol odbaci tvoju potjernicu za DK. Ovo se nastavlja dok ne uradis sto ti je receno. Sto vise budes odlagao steta ce biti veca.
    - .

    Ovo mi ne izbija iz glave.

    Sjecam se da je prica bila da su Ameri trazili od Mila da se ne kandiduje za predsjednicke. Ameri a ne EU, jer je sa EU zadnje 2 godine u otvorenom sukobu.

    Iskreno mislim da ovako Americke sluzbe kaznjavaju neposlusne diktatorchice koje su stvorili.

    Podsjeticu samo da je upravo Madlin Olbrajt bila ta koja je 98 blokirala italijane od procesa protiv Mila u Italiji jer je bio protiv Milosevica.


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  15. #165
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pad Mila je pad je DPS, ne vjerujem da nece povesti sve sa sobom u propast.

  16. #166
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Komentar za chausheskua bio je u kontekstu da i pored tih "mozgova" koje je Djalac naveo postoje lojalni koji ni kada sve gori nece napustiti. One najvjernije sluge. Kod Chausheskua je to bila sekuritatea.


    Za CG u ovom trenutku protesti bez ozbiljne organizacije i jasne poruke - nenasilni, mirni, demokratski uz koncenzus svih ucesnika isli bi na ruku DPS i ni po koju cijenu ne smije im se dozvoliti da urade isto kao sa protestima DF-a.

    Ne smije im se dozvoliti da proliju crnogorsku krv. A vjeruj mi da su upravo to opcije koje razmatraju, jer bi ih jedino krvavi nemiri odrzali.
    eto upravo to rekoh...a ne možeš ti neke koji jedva cekaju da pukne iskontrolisati...jos ako se isprovocira...a zdravo...ja za to niejsam, ni po koju cijenu!






    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Evo cu ti ja napraviti paralela par zbog cega je ovaj sistem vrlo slican, shodno 21 vijeku Chausheskovom rezimu.

    Dok u CG djecu lijecimo sms porukama, narodne kuhinje imaju listu cekanja od godinu dana, 30% stanovnistva zivi ispod linije siromastva - predsjednik sa platom od 1500 eur ima vilu od 10 miliona.

    Njegov sin ima 10 firmi izmedju ostalog mini hidorelektrane koje mu mi placamo.

    Brat ima banku a seka je "konsultant"

    Sestric i kumovi imaju biznise vrijedne stotine miliona a partijski drugari po 10 stanova i auta po 100 000 eur.

    Ranjavaju se novinari, svercuju se cigari i kokain dok djecu lijecimo sms porukama.

    Itd itd itd...
    Diktatura
    možemo se složiti da je ovo neka vrsta diktature i da nemamo neke naročito dobre uslove života, takođe, onome što se krčmi kraja nema a apetiti se izgleda ne mogu zadovoljiti , tj, ne može CG imat koliko se može u dzepove ubaciti, ali mislim da nije korektno ovo kako mi danas živimo ni u ludilu upoređivati sa čaušeskuovom Rumunijom....izvini ali ovo stvarno smatram nebulozom tim prije što sam ja znala ljude koji su živjeli tada u toj Rumuniji...ja sam iz toga vremena, Gando
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Na pocetku emisije DK je rekao da je milo preuzeo inostrane poslove i par nadleznosti vlade

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #168
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Nije DiKi Leaks, but still..



    _____

    Kao iz televisa presenta univerzuma.

    Imperativ je biti umrežen
    The more things change, the more they stay the same.

  19. #169
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Zanimljivo je i ovo što je Knežević rekao da će eventualne proteste štediša i klijenata banke da organizuje ispred Predsjedništva, a ne ispred Vlade ili Skupštine.
    U suštini, sva tri objekta se nalaze u krugu od 100 metara, tako da je svaki veći skup realno ispred svih ovih institucija, ali ga je Knežević namjerno adresirao na Predsjedništvo.

    Dalje, sa ovim komentarima da ima svoje informante u DPS-u i institucijama, te izjavama da je Đukanović teret DPS-u kojeg bi oni trebalo da se oslobode, postalo je jasno da je Knežević u obračunu isključivo sa Đukanovićem i njegovim krugom ljudi unutar partije, dok vlast i DPS generalno ne smatra za prijetnju.
    Last edited by ASC; 26-01-19 at 14:15.

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    izvini ali ovo stvarno smatram nebulozom tim prije što sam ja znala ljude koji su živjeli tada u toj Rumuniji...ja sam iz toga vremena, Gando
    Nebuloza je zato sto bukvalno shvatas paralelu.

    A ne moze biti identicna situacija jer pricamo o 3 decenije razlike.

    I pricamo o komunistickoj zemlji a ovamo pricamo o "sampionu" EU integracija. EU koja bastini demokratiju, a mi smo zemlja koja vlast nikada nije smijenila demokratski i gdje jedna garnitura ljudi vlada 3 decenije.

    Strah ih je od gubljenja vlasti jer za njih vlast nije samo vlast.

    Njima je to egzistencija. Oni svi znaju da kada se vlast smijeni da ce se zapitati neko odakle nekome toliko imovine, avioni i kamioni.

    Odakle banke, elektrane, univerziteti, vile od 10 miliona itd itd.

    Oni znaju da je to to...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #171
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo mi ne izbija iz glave.

    Sjecam se da je prica bila da su Ameri trazili od Mila da se ne kandiduje za predsjednicke. Ameri a ne EU, jer je sa EU zadnje 2 godine u otvorenom sukobu.

    Iskreno mislim da ovako Americke sluzbe kaznjavaju neposlusne diktatorchice koje su stvorili.

    Podsjeticu samo da je upravo Madlin Olbrajt bila ta koja je 98 blokirala italijane od procesa protiv Mila u Italiji jer je bio protiv Milosevica.


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Čak štaviše, potpuno sam siguran da Ameri preko Engleza stoje iza Dikeja. A da se ne lažemo, jedini ga oni i mogu maći. Gledaj samo što se dešava u Venecueli, zemlji 'socijalne pravde'

  22. #172
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Knežević je, između ostalog kazao da je advokatu Piperoviću otkazao punomoćje još prije sedmicu, te da u trenutku kada je advokat gostovao u emisiji “Živa istina” više nije bio njegov branilac.
    Piperović je njegove navode porekao.

    “Zgranut sam neistinom koju je upravo izgovorio Knežević, kako mi je otkazao punomoćje prije sedam dana. To je gnusna laž. Neka kaže da li je otkazao punomoćje meni prije sedam dana i kojim putem i da li ga je otkazao sudu i tužilaštvu. Ni na jednom od ta tri mjesta prije sedam dana nije otkazao punomoćje. Kopiju sa potpisom za otkaz punomoćja dostavio je danas tužilaštvu i to u poslijepodnevnim satima i o tome me u poslijepodnevnim satima obavijestila tužiteljka Lidija Vukčević”, kazao je Piperović.



    Opop op popušta prsten na želudac DK opopop

  23. #173
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Iskusnjaca stara je Lomi. Ako vidi da ne moze na kraj izaci sa svima, postavi novog na celu partije i drzave... To ce izgledat kao unutar DPS kao da su ga smijenili..

    Dogovori se sa novim poglavarima koje odabere licno ajj ovo da se trsi, vi kao mene sad sudite bla bla ja kriv za nesto od svega. I kao odlezacu u vrh uslovima iz celije ili privatnog zatvora tih godinu dvije, diktiracu tempo partiji koja je opet moja.. I sve opet po starom.. Samo sto ce tadp imat jos vise para da se zajebava sa nama..
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #174
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    koliko shvatam....Dule i Dule to su para dva...Milas objavi da je vrh partije umijesan u ovo...što dalje impicira da nijesu neosnovane insinuacije o raskolu iako sve zajedno idu na košarku Viđećemo kad udari titan na titana što će se desiti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #175
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Ja ???

    pobrkao si me sa ovim tzv.opizicionarima sa foruma ... prelistaj malo unazad pa pogledaj koliko puta sam pomenuo kako im ne smetaju Branovi milioni , avioni -kamioni , zgrade i kombinacije - a uhvatili su se za Miga i 100.000 za koje nije nista novo.

    e sad ih pitaj zasto in Brano ne smeta?

    jel zato sto je srbin?

    ili ... pusti strah
    Ako je tako, moja je greska. Pa znamo svi i za Milovo srbovanje, pa postade veliki 'patriota.' Jeste otkad je shvatio da mu to donosi moc i pare. I mislis da Brano nije stvorio vecinu sto ima upravo uz amin ove vlasti, mislim svi znamo kako stoje stvari. Vi iz drpsa nikako da shvatite da prave patriote ne mogu nikako da podrzavaju ovu vlast, dok 'patriote' na baterije poistovjecuju drzavu sa vlascu znamo iz kojih razloga, sigurno nije iz ljubavi.


    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    AKo ne vrate pare, sto se mene tice ne moraju se povlacit.
    Toeto, sto ono vele 'dzaba ste krecili'
    Forever young, i want to be forever young

Page 7 of 146 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •