Page 51 of 146 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1251
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,230
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    čekaj jel ti stvarno misliš da oni koji ga glasaju ne znaju to?
    Prvo, ja cisto sumnjam da bi ga obarali oni koji ga glasaju. Bitno je izvuci na ulice one koji su protiv njega i rezima.
    A drugo, razgovaras li ti sa dps-ovcima u zadnje vrijeme? Ima li ih u tvom okruzenju ili te je Bog pomilovao? Ako ih ima, sigurno si primijetio kako su premlijecili. Ja sam s pocetka afere snimio da bi vecina njih odmah sjutradan za Mila vikali da je lopov i strpali ga u tamnicu.


  2. #1252
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    OK je to sto je CG u stanju "preciscavanja", i to ce donijeti neke rezultate, ali zar nece i opozicija da procisti svoje prodate redove?
    Bas ce biti zanimljivo da li ce bili nekog "curenja" info i o njima.. Cisto zabave radi.

    Hvala Lepo

  3. #1253
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Što se tiče poslovanja po zakonu, sve je bilo po zakonu i kada je formirana komisija za potrebe naplate poreskog duga nekretninama, dužnici su se regularno javljali i plaćali poreske dugove na taj način. Sve po zakonu, kako je i predviđeno. Problem nastaje kad vidiš da je država pojedinim dužnicima prodavala nekretnine za jednu cijenu, a onda te iste nekretnine prihvatala za plaćanje višestruko većih poreskih dugova. Ili ti jednostavno firma uvali neki krš za plaćanje ogromnog duga. Osim toga, i firme koje imaju para koliko oćeš, poput Zetagradnje, namjenski su pravile poreske dugove i onda ih plaćali poslovnim prostorima po Koniku i ko zna kojim još vukoebinama, i to po cijeni koju samu odrede i koje nikad ne bi postigli na tržištu. Sve je po zakonu, samo je zakon zloupotrebljen.
    Ziva istina. Zetagradnja je platila dug poslovnim prostorima na necemu sto lokalno zovu Romski trg. Cijene su bile takve da su ti poslovni prostori do prosle godine zvrjali prazni, nekih 8-9 godina ima kako su zgrade napravljene

  4. #1254
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Koliko oni to obale zakupljuju kad placaju 230 000? Da nije citavu veliku plazu ulcinjsku plus tih 200-300 metara kod kamenara-lepatana?
    2% od karte aooo koji porez, plus porez na dobit koji vjerovatno nikad nije placao, pa ku*ci palci, pa izdavanje zgrada vladi za 20 000 mjesecno, ja mislim da ta firma jedva opstaje.
    Inace imao sam priliku da plovim sa covjekom koji je radio na cataru, kaze da su kad je on plovio bile bas dobre plate, i da su ovi vremenom poceli da smanjuju, a sve su vise posla imali, uglavnom doslo se do neke prosjecne crnogorske plate sad, makar sto se tice ljudi koji rade kao mornari, ovima gore je malo veca vjerovatno i to neko sa foruma zna, da ja ne mastim odje...
    PS - sto bi rekao taj Sekib kojeg ti citas

    ako ti ne odgovara tema, ti je zaobidji
    ovako oko 8000m2 obale sa pristupmim putevima je 240 000 e godisnje ili ti oko 28 e po kvadratu i 2 posto od prodaje karata. i to je bio konkurs koji vazi od ove godine, koji je nacrtan tako da nema teorije da se moze neko drugi javiti, jer najvise poena je nosilo prijedjasni zakup ili prijedjasnje bavljenje tom djelatosnju koji jedino u cg oni rade.
    prijedjasnji ugovorom je bilo predvidjeno 4 procenta od prodatih karata.
    e sad ne odgovori mi on koji je godisnji prevoz automobila, tj nije mi na nista odgovorio sto se mog pisanja tice.
    a plate bikvalno nisu porasle od kad je dosao novi vlasnik nego su se i smanjile, da ne pricam sta je sve ukinuto od tada a sto je dirktno uticalo na prosjek plate.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #1255
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Kad god citam ovu raspravu, sjedim se jedne situacije... Sjedi grupa ljudi, raspravljaju o politici, i jedan kaze: "Za DPS glasa samo ko ima interesa i ko je glup". A drugi skoci na to, sav uvrijedjen, i vikne: "Nije tacno, ja ih glasam a nemam nikakvog interesa!"

  6. #1256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Kad god citam ovu raspravu, sjedim se jedne situacije... Sjedi grupa ljudi, raspravljaju o politici, i jedan kaze: "Za DPS glasa samo ko ima interesa i ko je glup". A drugi skoci na to, sav uvrijedjen, i vikne: "Nije tacno, ja ih glasam a nemam nikakvog interesa!"
    Hahahahahahahahahhaha


    Aoooo dugujem ti reputaciju najvecu

    P.S.


    Da nece DPS organizovati kontramiting slucajno ?

    Da izvede jedno 50k ljudi zaposlenih u javnom sektoru da se vidi kolika je podrska pre$edniku
    One Ring to Rule them all...

  7. #1257
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A neki kao i do sada , kad nemaju sta onda u coporu sa finansijskim stignu. I onda poslije sto nema nikoga, bice ih sve manje odje raspoloženih za razgovor.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #1258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Zugic je donji.

    Ima ladno covjek platu 4800 eur i malo mu je to. Nego je uzimao stanove i zemlju da pomogne drugovima u nevolji.

    Da ima SDT lako bi provjerili odakle stan od 200 kvadrata u atlas kapitalu, stanovi po budvi, kotoru... Poslovni prostori po PG...


    Alo 4800 eur plata 10 prosjecnih onakvom kapacitetu. Doktorantu Duska Knezevica.


    Leb te jebo

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #1259
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...savjetuju-cbcg

    Jel realno da je covjek zaposlio svog ujaka da ga savjetuje :-):-):-):-)

    A I ovaj iz Albanije ima strasnu reputaciju.
    Zamisli kad je smijenjen u Albaniju pa dosao odje da savjetuje...
    QQ sto je ovo....

    @Lepetanac

    Nije ni meni Holiday odgovorio da li vidi I gdje interes ove nase, makar za mene jedine, drzave da se Pomorski proda sa 1.2 na racunu za obveznice koje su imale trzisnu vrijednost ispod pola miliona.

    Valjda covjeka nije strah da napise sto misli, evo ne znam.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  10. #1260
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Evo punih 20 minuta na dnevniku rtcg brane lik i djelo gospodara. Dako ostave jedan minut za vremensku prognozu

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  11. #1261
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    free online image hosting

    Ao, ovo vec prelazi u bezobrazluk. Ajde da je ovo uradio nedje kad je 'mirno more,' nego sad kad je ziza interesovanja uperena na komplet drps, a pogotovo uhljebe u CBCG doveo je ladno tipa koji je hapsen i optuzivan za pronevjeru 6,5 mil $ u CB Albanije, jos dovede i ujaka za savjetnika, bgm mu se mora priznat da je pecha, ima drskost, al se bojim da ce mu se to brzo obit o glavu.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #1262
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Hahahaha, xebiteeee

    Dok je bio ministar finansija Žugić je predložio Zakon o zaradama u javnom sektoru kojim su ograničene plate u javnom sektoru, a Centralna banka je jedina od grana vlasti, koje su prepoznate u Ustavu Crne Gore, za koju ne važi taj zakon

  13. #1263
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,131
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Pa evo samo ovo ako se pokaze kao istinito da je zaposlio bivseg guvernera Albanije... i to covjeka koji je tamo osudjen za pronevjeru i korupciju je dovoljno da ovaj kreten popije zatvor ili makar smjenu.
    Bogami ovi pucaju izgleda po svim savovima pomalo... jos ako se ustale gradjanski protesti svake subote kao u Srbiji, mozda i ima cemu da se nadamo od EU... od drpsovaca necemo nista to znam...

  14. #1264
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Hahahaha, xebiteeee

    Dok je bio ministar finansija Žugić je predložio Zakon o zaradama u javnom sektoru kojim su ograničene plate u javnom sektoru, a Centralna banka je jedina od grana vlasti, koje su prepoznate u Ustavu Crne Gore, za koju ne važi taj zakon
    Podsjeti me ovo na jednu vožnju, sa drugom i njegovim ocem, kad nam je držao propovijed o pogubnosti alkohola pošto je osjetio da smo cugnuli koju viška. Jedna propovijed iz ugla skoro pa hroničnog alkosa. Završava besjedu sa ...to je jedno zlo,to nikom ne bih preporučio. A sin ga dopunjava... sem sebi

  15. #1265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    4 i 800 toj njushki gadnoj,seljashkoj,e sve mi yebi dodje mi da slomim lt o o o zid u pm,a dzsbe i da mu je 480 hiljada pih
    Ne znam jesi ispratio ko je sve tamo i koliko prima ? Ali ce biti zanimljivo zakaciti odje svakako :

    Kceri :

    Komada 2 Filipa Vujanovica
    Duska Markovica
    Zorana i Vukice Jelic
    Miga Stijepovica
    Zena Miodraga Canovica i Snaha Rocenova
    Zugicev sestric Boskovic sef IT centra sto je povadio iz tastatura Print screen dugmad prije 2 nedelje(hahahahahahahhahaha) umjesto da instalira softver ... Sve se smijem jer zamisljam brava kako ide sa srafcigerom po firmi i vadi dugmad is tastature ahhahahahahahah

    Cerka Vinke Jovovic milove bivse savjetnice.

    Plus Zhugin ujak i odbjegli albanski gubernatur


    Od ovih nabrojanih svi shiju 1200+ eur mjesecno + vozila + gorivo + telefon + zimnica + regres + godisnji odmori + bolovanja + sluzbena putovanja + im placeni magistrati i doktorati.
    Na full doprinose. Pa ti ode na trudnicko 3 puta zaredom pa se uglavi necije drugo dijete pa dje cemo je otpustit vidish kako je lijepa pa se i njoj nadje mjesto nedje za neko 800-1000 eur

    Nijesam nabrajao ove koji primaju ispod 1000

    #pishkiposirotilji


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 05-02-19 at 19:41.
    One Ring to Rule them all...

  16. #1266
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    I onda oni nesto da rade….pa oni se po citav dan prepiru ko je tu glavni
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  17. #1267
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Al zamislite samo preporuku ovom albancu.... Smjehoteka....

  18. #1268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Al zamislite samo preporuku ovom albancu.... Smjehoteka....
    A ne bi me zacudilo da je nesto tog kesha sto je oteo brat gubernadores naslo put i u CG

    'oce para na paru vele

    P.s.

    Zamisljam tipa iz CBCG kako gura plastelin u USB portove da ne mogu da leakuju podaci hahahahahhahahahahhaaha
    One Ring to Rule them all...

  19. #1269
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Gandush,puno toga i ne prochitam sreće mi,chuvam živce,a malo ih je ostalo,pasmtr
    No shto velish IT struchnjak mu je sestrić a klijeshtima vadi tipke,a shto bi rekli braca Srbi na to yebem ti seme i pleme
    ...

  20. #1270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Gandush,puno toga i ne prochitam sreće mi,chuvam živce,a malo ih je ostalo,pasmtr
    No shto velish IT struchnjak mu je sestrić a klijeshtima vadi tipke,a shto bi rekli braca Srbi na to yebem ti seme i pleme
    j***** ti sirnicu hahahahhaha


    Nije vezano za DK pa prastajte ali je vezano za kadrove.
    Lik koji je vodio ovaj projekat sad je visoki funkcioner. Necu odati ko je ostavicu vam masti na volju.
    Taj vrsni strucnjak je prije 15 godina zaboravio da spoji gromobran hahahahhahahahahhshsha suze mi idu. Misle da se zaboravilo. Ima nas sto ne zaboravljamo


    Prva crnogorska vetrenjača, dar Vlade Holandije, vredan oko 850.000 EUR, uništena je prilikom udara groma. Pilot-projekat vetroenergije na Ilinom brdu kod Vilusa grom je pogodio pre 7 dana.

    Od strahovitog udara groma, vetrenjača je ostala bez jednog od tri kraka teškog oko 7,5 t. Unutrašnjost i agregat su potpuno sprženi, a manji delovi su odleteli i po 100 m unaokolo. Godišnje je vetrenjača trebala da proizvodi oko 150 mil kwh struje, što bi omogućilo napajanje sela od oko 100 domaćinstava.




    EU kad je vidjela sa kim ima posla pobjegli glavom bez obzira, nijesu nam slali nista vise ni pitali sa struku i nauku. Nego rekli javite ako treba kakav put da se okrpi ili da vam damo pomoc poljoprivrednicima.
    Nijeste vi za ove vise matematike
    Last edited by Gandalf_White; 05-02-19 at 20:29.
    One Ring to Rule them all...

  21. #1271
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi rekoste da ste sve znali.. Sto vam je sad?
    Secerana voda i disite duboko.
    Gandalf, bacite jos info dok cekamo leaks oko opozicije, pa za one malene strankice, I tako

    @Al no1, vi ste ono podrzavali ili podrzavate SDP.. sta mislite o svemu ovome do sad sto se objavljuje?
    Niste ocekivali da bi vasa partija nakon dostignutog cilja (referendum) presla preko svega ovog, ili mislite da nisu bili obavijesteni?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 05-02-19 at 20:44.

  22. #1272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Vi rekoste da ste sve znali.. Sto vam je sad?
    Secerana voda i disite duboko.
    Gandalf, bacite jos info dok cekamo leaks oko opozicije, pa za one malene strankice, I tako

    Hvala Lepo
    Dosta sam vas evo zabavio u par postova da ne gusim temu.
    Nego da se vratimo na Dula i ekipu.

    21 februara po rijecima DK on udara hobotnicu u glavu, tako da mozemo ocekivati neke jace dokaze direkt za Mila. Indikativno je ovdje da je najavio odlazak za SAD 2 dana prije 19og februara. Pa kome salje poruku da taj neko ima do 21 februara ne znamo ...

    Ono sto mozemo ocekivati od novog materijala pazljivo slusajuci video zapise, saopstenja i komentare na insta DK je jedno od sledeceg :


    1. Direktan udar na Radoja Zugica. Konkretno kako je stekao stan u Atlas capitalu sa 4 garazna mjesta od 183 kvadrata koja se vodi na firmu njegovog brata od strica. Ili neku od brojnih nekretnina (najavio je to danas u saopstenju)

    2. Nesto u vezi sa Universal capital bankom Petrosa Statisa. Knezevicu je u CG sve krenulo niz brdo kada su projekti ,koji su njemu i njegovim "partnerima" obecani, presli u Statisove ruke. Statis nije prepustio stvari slucaju pa je po ustaljenom modelu napravio i banku i kupio cak 4 medija, izmedju ostalog i CDM. Preuzeo mu je i kadar sa iskustvom u pranju novca (Borka Milosevica i Djordja Djurdjica), a DK jedirektno udario na ovu 2 (bili su izvrsni direktor i odbor direktora).
    Oni su sada u zatvoru.

    Prekjuce je bila vijest da je Statis doveo bivseg sudiju i sefa FBI iz SAD u bord direktora. A ko bi u slucaju istrage koja bi se vodila u SAD dao bolje pravne savjete nego osoba takvog backgrounda? Ti ces Majo najbolje znati koliko bi usluge jedne takve osobe kostale - ja bih rekao ne manje od 35-40 000 eur mjesecno. A neko takav se ne dovodi tek tako.
    Ukoliko mu je stvarno trebao neko sa iskustvom u sektoru bezbjednosti i pranja para kako bi podigao nivo sigurnosti, tu su postojali mnogo jeftiniji kadrovi sa iskustvom iz Indije/Pakistana/Turske itd. Ali Statis je spremio tesku artiljeriju za odbranu.

    Mada DK je nepredvidiv mozda ne bude nista od ovoga.

    Da ne duzim, vrlo uzbudljive 2 nedelje pred nama.
    Last edited by Gandalf_White; 05-02-19 at 20:49.
    One Ring to Rule them all...

  23. #1273
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa dobro, procjena je moguce priblizna.. Ako nije i lump sum.. I zavisi za koji vremenski period.. godinu- 4 god..

    Hvala Lepo

  24. #1274
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Evo te ka Micev sa prognozama
    Vakat je da pocne da daje konkrektne stvari,ali mi se cini da, ako dobro istrguje, nece bit nista. Vidjecemo sto ce bit.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #1275
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ne bih se toliko pouzdao u osobu njegovog profila, prije će biti da jedan dan samo ugasi profil i pa pa bravi.
    Onda ćemo se svi vratiti radnim obavezama, opozicija će nastaviti da ucestvuje na unaprijed izgubljenim izborima itd itd

Page 51 of 146 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •