Page 21 of 146 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #501
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Zavrtio i oprao svoje teško stečene.
    I sad sve legalno
    Ali sve smo to znali, i za kredit da ga je podigao i šta je uradio sa njim.
    Sada DK dokazuje da su prijatelji bili, sto opet znamo iako ga se MDj odrekao.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa sto ne obrisu Sveta onda jer je uzeo drzavljanstvo prosle godine


    A inace je ovo drzavljanstvo dobio jos 90ih godina a ne poslije 2006
    Da ti odgovorim anegdotom - zaustavi mene saobraćajna policija, nisam bio upalio svijetla. Na sred bulevara Sv Petra. I dok debeli policajac kreće da piše kaznu, pored nas prolaze zaprežna kola, vozač iz RAE populacije, a natovarene sekundarne sirovine. I pitam ga ja "ček, kako mene peglaš za svijetla, studenta u ovoj kanti od auta, a glavnim bulevarom prođe zaprega, đe je to zabranjeno". Njegov odgovor je bio "to nema nikakve veze jedno s drugim".

    Sveto i Duško nikakve veze nemaju. Za Sveta sam siguran da postoji vrlo legalno objašnjenje zašto mu se ne uzima državljanstvo, kao što bi i za DK eventualno postojalo sasvim legalno objašnjenje, kome se ne da s pravne strane ništa prigovoriti, zašto je on brisan iz knjige državljana.

    Ono, vidim, dugo si u CG, ne znam što me pitaš gluposti...

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ne može u tekstu ni da sakrije da i sam zna da puca ćorcima, ali kad služba naloži i priloži, onda daj šta daš. Još serijal. Ako mu je ovo vrhunac inspiracije na početku, to će brzo prestati da čitaju čak i Tatoo i holiday.

    Baš mukica kad se ne može opaliti koje zrno u vugla ili bar koljeno. Nisu mi snađeni za ove rabote
    Šta'š...druga familija nikad nije znala da se snađe u politici, prva nikad nije znala da se snađe u medijima. Druga vazda nalazila luzere za svoje političke projekte, prvoj vazda neka nesposbna budala uzimala pare, prodavala priču da je bogom dana da baš ona stane na rep Daily Press-u i ostalim neprijateljima.

    Ili ovakav pseudo-intelektualni proliv, ili Pink ubijanje u mozak sa "tabloid Vijesti nije platio porez". Vala ta mistifikovana "služba" ne radi kako treba. Ja bi im više materijala dao za instant diskvalifikaciju pojedinih lidera opozicije i novinara, samo da postave koju kamericu po toaletima lokala u Bokeškoj.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Knezevic je za sve iz DPS-a izmislio svijet, inteligentniji i pametniji od svih njih tamo, e sad sto je isao na tu kartu da od pocetka pomaze dpsu, pa su mu ovi vratili kako su mu vratili to je druga stvar i za to trebada da odgovara pred zakonom, ali prvo da pocisti malo ovaj sljam koji se nakupio godinama, pa tek onda neka njemu sude. Ako ovo nije dovoljno da se smijeni vlast, onda smo mi najgora nacija u svijetu i narod koji zasluzuje da zivi kao obicne dzukele, mada kad bolje razmislim, i zivimo kao dzuekele, iz kontenera u kontener, dok nas robovlasnik posjeduje kuce, vile, stanove u iznosu od vise desetina miliona eura, dok njegov sin koji je do prije 2 godine igrao igrice po citavi dan, ne znajuci za nista drugo dize po 5 miliona kredita, bavi se nekakvim hidro elektranama i ko zna cime, a mi vracamo njegove kredite, no sto smo no dzukele, zivimo pasji zivot u prevodu.
    Knežević je klasična tranziciona bitanga, koja ni u jednom uređenom sistemu ne bi mogla da funkcioniše. Ništa pametniji ni gluplji od raznih Barovića, Bećirovića, Čelebića i ostalih dobitnika tranzijicije, ali se preigrao na neku temu. Koju - vile znaju. Može da bude šurovanje s Andrijom Jovićevićem, može da bude nešto drugo.

    Uglavnom, koprca se, i tome se vlast nije nadala, ali da može da se iskoprca - teško, gotovo nikako. Mogao je da bude nešto između Dragana Brkovića i Sveta Marovića - uništen, ali ne potpuno uništen. Nije mu se to sviđelo, pa je zaplivao. Viđećemo na što će mu izać...ali mi nemoj pravit tigra od Duška Kneževića, zna dostina u PG ko je Dule i što je.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Kako iskacu branioci lika i djela gospodara
    Sve mu je oprosteno, sto nas je krao, i Dusko krade, kao da j euopste Dusko predmet rasprave.
    UMjesto da su predmet dokazi i to je to.
    Pa sam DiKej je sve ovo i osmislio u političkoj ravni, da je Robert Mueller na čelu našeg SDT, teško da bi izgradio slučaj sa sudskim epilogom od ovoga čime nas DiKej zabavlja ovih dana.

  3. #503
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel mu današnja velika objava da je bio zirant MDj???


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Pa, ono, nije mala. Uhvatio nam je Predsjednika u lazi, jer je ovaj onomad tvrdio da je sam izgarantovao svoj prvi zajam.

  4. #504
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default



    Knežević je klasična tranziciona bitanga, koja ni u jednom uređenom sistemu ne bi mogla da funkcioniše. Ništa pametniji ni gluplji od raznih Barovića, Bećirovića, Čelebića i ostalih dobitnika tranzijicije, ali se preigrao na neku temu. Koju - vile znaju. Može da bude šurovanje s Andrijom Jovićevićem, može da bude nešto drugo.

    Uglavnom, koprca se, i tome se vlast nije nadala, ali da može da se iskoprca - teško, gotovo nikako. Mogao je da bude nešto između Dragana Brkovića i Sveta Marovića - uništen, ali ne potpuno uništen. Nije mu se to sviđelo, pa je zaplivao. Viđećemo na što će mu izać...ali mi nemoj pravit tigra od Duška Kneževića, zna dostina u PG ko je Dule i što je.
    Pa ne pricam ja o tome kakav je on covjek, to je totalno druga tema i to me ne interesuje, nije mi Knezevic 30 godina na vlasti, nego loMi i kazem da je ovo dovoljno dokaza da se taj isti lomi posalje u zatvor, i da se mijenja vlast, a ako do toga ne dodje, ovu banana drzavu treba napustat ili pocet mazat glavu vazelinom.
    Ovaj narod je i pored ociju slijep.
    Last edited by ^izzy^; 28-01-19 at 16:16.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #505
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Lijepo covjek rece da treba da zavrsi jedan privatan posao I onda kupi kucu…. a Vi mu ne vjerujete.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-kupe-luku-bar

    Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović nedavno je boravio u UAE gdje je razgovarao tim povodom sa onima koji su iskazali interesovanje za Luku Bar.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  6. #506
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Da mu je bio zirant? Koje je to djelo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. #507
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Da mu je bio zirant? Koje je to djelo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Okreće ga DK na roštilj da ne zagori.

    https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Poli...8Dka_korupcija

  8. #508
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Milo tada nije obavljao nikakvu politicku funkciju, ne znam ima li kakva korist od ove informacije, osim ako mu nije cilj da i Aca provuce kroz pricu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #509
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Onda je to očigledno bio avans

  10. #510
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Cuo sam ja za jednog dobrocinitelja i ljuCku velicinu Knezevica te je biJo zirant poznanicima za meleon ipo.


    Cuo sam da su ti poznanici berzanski magovi i da kupe akciE po jednoj cieni a prodau po drugoj 6 puta vecoj 2 mjeseca kasnie.

    Fala boze ima li veze sto je u bratovu banku pazario akcie ?

    I sto su te akcie pale potlije 10 puta

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Da mu je bio zirant? Koje je to djelo
    Kad smo se vec povukli na tu zadnju liniju odbrane, da ne zaboravimo ni danasnju sitnicu iz Dana. DK platio avio kartu MDj. Istina, samo 1.000 eura, ali 2010-e godine, kad je MDj bio premijer. Bankar placa svakdonevne troskove premijeru, koji o bankama odlucuje.

    Vaistinu, sto rece neko, je li ovaj od 1989-e ista platio, makar 'leb i mlijeko.

  12. #512
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Dpsovci... Prijatelji... Zemljaci... Rusi!

    Velite nije problem što je Dikej garantovao Emđeju sa milion i po? Velite nije problem jer Emđej nije u tom trenutku bo državni funkcioner? Iako ste sa ponosom isticali kako se gazda za sve pita, nema veze što nije na funkciji? Velite nije problem što su zvaničnici lagali da je kredit bio obezbijeđen Emđejevim sredstvima? Velite nije problem što se je poslije toga, sa Emđejem i bez njega, država pravila dilove sa čoekom koji je zadužio premijera? Velite nije trebalo da obznani svoje veze za Dikejem kako bi se dobro obratila pažnja da li poslove koje dobija ili poslove koje radi na štetu države i radnika? Velite da nije problem da Emđej troši na veresiju, a da Dikej to pokriva? Nije problem da se plaćaju predizborne aktivnosti iz neprijavljenih izvora? I velite ništa od svega toga nije problem?

    Kumim vas kapom, odgovorite mi makar na jedno pitanje: Zbog čega ove tužne priče skupštine Srbije prosipate ođe na forumu? Kome to pričate? Da ste sa tom pričom pošli na neki dpsov predizborni skup ili da ste sa Čajom na ekskurziju do Konika pošli pa tamo da širite jevanđelje po Emđeju, pa da vas nekako i razumijem. But why ođe?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #513
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    . But why ođe?
    Ubjedjuju sebe da nijesu saucesnici

    Dok traje




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #514
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Dpsovci... Prijatelji... Zemljaci... Rusi!

    Velite nije problem što je Dikej garantovao Emđeju sa milion i po? Velite nije problem jer Emđej nije u tom trenutku bo državni funkcioner? Iako ste sa ponosom isticali kako se gazda za sve pita, nema veze što nije na funkciji? Velite nije problem što su zvaničnici lagali da je kredit bio obezbijeđen Emđejevim sredstvima? Velite nije problem što se je poslije toga, sa Emđejem i bez njega, država pravila dilove sa čoekom koji je zadužio premijera? Velite nije trebalo da obznani svoje veze za Dikejem kako bi se dobro obratila pažnja da li poslove koje dobija ili poslove koje radi na štetu države i radnika? Velite da nije problem da Emđej troši na veresiju, a da Dikej to pokriva? Nije problem da se plaćaju predizborne aktivnosti iz neprijavljenih izvora? I velite ništa od svega toga nije problem?

    Kumim vas kapom, odgovorite mi makar na jedno pitanje: Zbog čega ove tužne priče skupštine Srbije prosipate ođe na forumu? Kome to pričate? Da ste sa tom pričom pošli na neki dpsov predizborni skup ili da ste sa Čajom na ekskurziju do Konika pošli pa tamo da širite jevanđelje po Emđeju, pa da vas nekako i razumijem. But why ođe?
    Zato što je u njihovim očima EmĐej zisto st. i zlatan što bi tek oni činjeli da im može bit ka njemu. Kakav Dubai i kartice, prvi milion, sitno za Mašane, da nibolji od njih pada na te bedastoće, no way.

  15. #515
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trema je cudo, zamisli kad crnom Migu trema bude kad prica pred njim, a ovi kukavci tresu im se ruke dok sastavljaju post, i nadaju se da ce dobit komad kolaca ��
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  16. #516
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Uopšte se ne šalim, toliko malo ljudi visi po forumu, možda nekoliko njih prati, ali ođe ne mogu da sakupe poene. Botovanje po portalima nekako i shvatam, tamo ima neki naslov, pa onda neki kao tekst, pa ima i poneka slika, pa se na dnevnicima po televiziji ponavlja ta vijest... Ponavljanje naučene mantre na forumu jednostavno ne donosi poene.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #517
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ovo je odbrana onog sata, sada ima smisla odakle mu pare.Uštedio
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  18. #518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ovo je odbrana onog sata, sada ima smisla odakle mu pare.Uštedio
    Sat mu je berluskoni poklonio pored nekih 6-7 miliona za "konsultacije" kad su otimali EPCG

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  19. #519
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Uopšte se ne šalim, toliko malo ljudi visi po forumu, možda nekoliko njih prati, ali ođe ne mogu da sakupe poene. Botovanje po portalima nekako i shvatam, tamo ima neki naslov, pa onda neki kao tekst, pa ima i poneka slika, pa se na dnevnicima po televiziji ponavlja ta vijest... Ponavljanje naučene mantre na forumu jednostavno ne donosi poene.
    Ne piše se to zbog nas par zaludnjaka nego zbog onih koji čitaju i mudro ćute.

  20. #520
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Nekoliko udarnih igli koje učestvuju na uzaludnoj i bezopasnoj platformi prate mudri i ćutljivi likovi nalik Svetu. Kakvo je to prosipanje resursa... Što jes jes, nisu njihovi resursi pa da ih zaboli.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Samo da se podsjetimo kakva je demokratija i ko su krajnji korisnici koverti od DK i ostalih taiKuna:





    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  22. #522
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    zasto su evropski politicari leceli sa pozicija, ko se sjeca.
    za kupljenih, poklonjenih par boxerica, parfema i kojekavih gluposti ...
    odje sto ti vise miliona poklone pravdaju te botovi i sistem

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 28-01-19 at 19:32.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  23. #523
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nekoliko udarnih igli koje učestvuju na uzaludnoj i bezopasnoj platformi prate mudri i ćutljivi likovi nalik Svetu. Kakvo je to prosipanje resursa... Što jes jes, nisu njihovi resursi pa da ih zaboli.
    Mudro ćute i procjenjuju ko će pobijediti pa da ga podrže-zaokruže, zbog njih moral ne smije da padne, na prvi znak slabosti traže novog gospodara.

  24. #524
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    A dje je "opozicija"? Smijesno

  25. #525
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Uopšte se ne šalim, toliko malo ljudi visi po forumu, možda nekoliko njih prati, ali ođe ne mogu da sakupe poene. Botovanje po portalima nekako i shvatam, tamo ima neki naslov, pa onda neki kao tekst, pa ima i poneka slika, pa se na dnevnicima po televiziji ponavlja ta vijest... Ponavljanje naučene mantre na forumu jednostavno ne donosi poene.
    Nisi baš u pravu.

    Svaki put kad su aktuelna neka dramatična dešavanja naglo se poveća broj posjetilaca na forumu.

    Tema o protestima DF-a je uoči 24. oktobra 2015. imala na desetine hiljada pregleda dnevno.
    Tema o Ukrajini je u vrijeme aneksije Krima imala na hiljade pregleda dnevno u trajanju od par mjeseci.

    Ova tema za manje od 3 dana ima preko 20,000 pregleda, a imala bi daleko više da nismo već 20 i kusur dana razglabali o njoj na "Iz raznih novina III" prije nego je otvorena kao zaseban thread.


    Povrh toga, ovaj forum, ovakav kakav je, ipak ima potencijal za razvijanje nekakve smislene diskusije.
    To po portalima nije slučaj, i nema previše smisla zalaziti tamo u komentare.
    Last edited by ASC; 28-01-19 at 19:37.

Page 21 of 146 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •