Page 19 of 146 FirstFirst ... 91516171819202122232969119 ... LastLast
Results 451 to 475 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Evo DiKej otkriva kako je Milo (uspjesni biznismen ahhaha) napravio prvi meleon
    Last edited by Gandalf_White; 28-01-19 at 07:25.
    One Ring to Rule them all...

  2. #452
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Prvo ce njih prevaspitat taj dio opozicije sto spominjes...da bi i oni zdravo razmisljali...pa tek onda, u cijelini, tako zdravi i jedni i drugi, da zajedno u skladu mijenjaju sistem.

    Kuku ocu, kuku majci!!
    Pa ebem mu jeza ,mora se od nekud pocet, najbolje da sjedimo i ne mjenjamo nista jos 30 godina, kakvi smo mazohisti taman bi dosta ljudi to i voljelo. Treb krenut sa mrtve tacke, prvi i glavni cilj je da se sa grbace skine rak-rana drzave, a to je Prva familija.

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A pazi ove budaletine, kako ga sramota nije, pih. Brani Mila Djukanovića, pi.

    https://www.cdm.me/politika/ekskluzi...-uzasa-u-zeti/

    P.S. Ni naslov ne umiju napisati kako treba. Edit: Evo ispraviše naslov haha
    Pa samo pogledajte tu njusku, odma se vidi da nije u stanju jednu smislenu recenicu da napise, a ne neki inteligentan i pismen clanak. Rezimsko poltronsko piskaralo, a ima ih koliko oces.

    Last edited by technus; 28-01-19 at 07:59.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #453
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Zar iko čita pisanija splačine Radončića...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #454
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    who the f... is sheki

  5. #455
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ja imam samo jedno pitanje ali ozbiljno - posto vidim da dule to pise u zadnjem klipu- hoce li on da pane dps ili samo trulo krilo dps-a ?
    f6

  6. #456
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ja imam samo jedno pitanje ali ozbiljno - posto vidim da dule to pise u zadnjem klipu- hoce li on da pane dps ili samo trulo krilo dps-a ?
    Ako ne trolujes citaj sta se pise


    Svi njegovi resursi su objedinjeni oko osvete milu

    Vidis da Markovica i ove oko njega ne pominje
    One Ring to Rule them all...

  7. #457
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    who the f... is sheki
    Brat i on drmaju Sarajevom decenijama,u vlasnishtvu medija,zgrada,ogromnog hotela,itd.
    ...

  8. #458
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Pročitah tekst i potvrđujem da i Hej Šeki Šeki Tako Ti Alaha ima isti problem koji će imat i ostali branitelji likova i djela dps partije - kao da se pokušava dokazati da je Dikej snimao narod, da je splačina i ko zna šta još. To niko ne spori, sam Dikej se hvali kako je snimao ove i one. I dalje nije osporio, niti može da ospori, da je Migo uzeo pare, da je Milo imao limit od 30 hiljada i oprošteni dug od skoro 17 hiljada i sve ostale stvari. Da ponovim, ne može se odbrana protiv fizičkih dokaza bazirati na diskreditaciji čovjeka koji je već diskreditovan. Ako slika govori više od hiljadu riječi, onda pokretne slike ne zaklapaju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #459
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ako postoji taj sukob na relaciji eMDzej-DieM onda je stvarno idealan trenutak za pocetak javne borbe. Nikad gore stojuca opozicija i afera DiKej su fantasticna prilika za napad DieMa. Ono sto je intresantno je da se do sada nije pojavilo nista spektakularno iz privatnog zivota DiKeja. Nesto masno iz ANB kuhinje.

    Licno mislim da nema nista od sukoba u DrPSu vec da je jednostavno DiKej potcijenjen kao igrac i da ce morati da se nagode sa njim.
    Kao sto je Lucke lijepo napisao pa obrisao...
    Morace i DiKej da dobije svoje parce kolaca iz Beograda na vodi.

  10. #460
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Nije nelogično da se Marković ne napada ne zbog nekog sukoba unutar dps-a, nego jednostavno zbog toga što Dikej ne smatra da pritisak na Markovića može nešto da mu pomogne. Odnosno, ne smatra da ima neki bitan uticaj. Ako trepne Milo, i ostali će treptati za njim.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #461
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,949
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,815
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Moje mišljenje je sledeće: Ako DK ovo radi uz dogovor i podršku "zdravog krila DPS-a" (iliti manje bolesnog), tj imenjaka iz Mojkovca, onda Milo definitivno pada, na ovaj ili onaj način, spasa mu nema. Ako se u ovu ekskurziju sam upustio, bice to jos jedna "pojeo vuk magarca" afera. Ja sam ubijedjen da svaki glasac DPS-a zna da Milo stoji iza afere Telekom, da svi znaju za kupovinu glasova, da svi znaju da je afera tzv teroristickog napada izmisljena i montirana, pa sta? Svi oni znaju da je covjek lopov koji radi na njihovu stetu, pa sta nam je to donijelo? Evo im to nista ne smeta zadnjih skoro 30 godina... Prema tome, nista od ovoga sto DK radi nece uroditi plodom ako mu ne pomogne neko iznutra.

  12. #462
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,880
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Pa e. I sad svi znaju da je Migo uzeo pare, svi znaju da se Milo čašćava opraštanjem dugova po karticama pa je opet glavna priča viđi ove ljige kako snima kumove i prijatelje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #463
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Brat i on drmaju Sarajevom decenijama,u vlasnishtvu medija,zgrada,ogromnog hotela,itd.
    pa uvezli smo ga znaci

  14. #464
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Izvezli,tachnije.
    ...

  15. #465
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default DK Leaks

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa samo pogledajte tu njusku, odma se vidi da nije u stanju jednu smislenu recenicu da napise, a ne neki inteligentan i pismen clanak. Rezimsko poltronsko piskaralo, a ima ih koliko oces. .
    Sa ovakvim naručenim i traljavim tekstovima proizvode kontra efekt.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #466
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Prvo ce njih prevaspitat taj dio opozicije sto spominjes...da bi i oni zdravo razmisljali...pa tek onda, u cijelini, tako zdravi i jedni i drugi, da zajedno u skladu mijenjaju sistem.

    Kuku ocu, kuku majci!!
    Опет нисам сазнао ко представља "здраво ткиво" ДПС-а. Тај дио ми је нејасан. :fat:


    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A pazi ove budaletine, kako ga sramota nije, pih. Brani Mila Djukanovića, pi.

    https://www.cdm.me/politika/ekskluzi...-uzasa-u-zeti/

    P.S. Ni naslov ne umiju napisati kako treba. Edit: Evo ispraviše naslov haha

    Ето, истина је оно што је портал "Борба" најавио. Креће пропаганда. :fat:
    Полакоте!

  17. #467
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    https://borba.me/borba-ekskluzivno-o...ljave-poslove/

    Млади, лијепи и паметни...
    Полакоте!

  18. #468
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ljudi ja ovo sto dolazi sanjam godinama.

    Ali toliko me je strah sad, toliko je nepoznatih. Samo da gradjani ne postanu kolateral elite.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ao.

    Rijetko svratim na forum, ali "lurkujem" tu i tamo, i ove tvoje prognoze mi vazda upadnu u oko...

    "Ovo što dolazi" će doći jedan dan, ali ne sad, i ne zbog DiKej-a. Nema realnog scenarija u kom bi ova medijska afera proizvela političku posledicu po sam vrh i vladavinu DPS. Imaju vlažni snovi poput "ovo što dolazi", ali to je dosta neozbiljno. Sem ko popuši konstrukcije Željka Ivanovića o sukobu u DPS.

    Ova garnitura je preživjela mnogo gore medijske afere od ove, i situacije kad su izgledali nemoćniji i slabijeg stiska na poluge vlasti. Međunarodni faktor glave ne obrće na ove stvari, i dalje im je kako tako stabilna CG "manje zlo". Izbori su za dvije godine, a vanredne ovde nikad nisu izazvali medijski naslovi. Tek nekakvi protesti bi pali DPS-u kao kec na deset, jer niko u CG ne može da ih organizuje, a da ne padne na istu foru - evo lijevo imamo trobojke, desno imamo gusle, a u sredini 15-20 momaka s kapuljačama koji kidišu na ogradu, bace koji kamen i koju baklju - epilog suzavac, organizator u CB Podgorica na saslušanju, a rejting branilaca države skočio.

    DiKej je imao nesreću da bude poslovno rastočen u sredini između dva izbornog ciklusa, tako da od ovoga čemu se ti nadaš nema ništa. Ali dobro, Miga je ispržio politički, plus možda Žugić bude otišao u stilu Slavka Stojanovića na neku manje važnu poziciju. I to je nešto. Plus će ostati meme o kući od 2000 kvadtara, kao što je ostao o cigarima iza Nacionalovog pisanja.

    Ali mislim da je "ovo što dolazi" prije da DiKej dolazi o trošku države Crne Gore, Ryanair-om u pratnji dva službenika NCB Interpol, i polako iz kombija u Ul Slobode br 20, da se sudare njegov i Katnićev smisao za humor.

    Ono, mnogo mi je tvoj fatalizam spram DPS izgledao realnije kad si se pred PG lokalne izbore radovao početku kraja. Tu sam već i ja bio skeptičan da će da iščupaju pobjedu, a tek sa apsolutnom sam bio iznenađen. Ovo je već "babi milo snilo" varijanta, nije DiKej tigar takvog kalibra kakav bi on volio da je, i kakvom mu se ti nadaš.
    Last edited by Nije bitno...; 28-01-19 at 10:29.

  19. #469
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Semsudin ispod svog nivoa. On je poznat po pljuvackoj bezocnosti, ali je odje zakazao. Falilo inspiracije, sto li. Ili vec dosadio, jer vazda sve radi po istom sablonu. Nadene nekom nadimak i to ponavlja do besvijesti. Cus, "Dusko striper". Ih, sto ga je nagrdio. DK gadja teskom artiljerijom i DPS tvrdjava je ozbiljno uzdrmana, a ovo sto Semsudin pise je petparacko prdulecanje. Sto samo pokazuje da je MDj u ozbiljnom probelmu. Kad od Semsudina ocekuje da ga brani. Bolje da nije nista pisao. Artiljerija v. prdulecanje.

  20. #470
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Moje mišljenje je sledeće: Ako DK ovo radi uz dogovor i podršku "zdravog krila DPS-a" (iliti manje bolesnog), tj imenjaka iz Mojkovca, onda Milo definitivno pada, na ovaj ili onaj način, spasa mu nema. Ako se u ovu ekskurziju sam upustio, bice to jos jedna "pojeo vuk magarca" afera. Ja sam ubijedjen da svaki glasac DPS-a zna da Milo stoji iza afere Telekom, da svi znaju za kupovinu glasova, da svi znaju da je afera tzv teroristickog napada izmisljena i montirana, pa sta? Svi oni znaju da je covjek lopov koji radi na njihovu stetu, pa sta nam je to donijelo? Evo im to nista ne smeta zadnjih skoro 30 godina... Prema tome, nista od ovoga sto DK radi nece uroditi plodom ako mu ne pomogne neko iznutra.
    Generalno, dok sam narod ne prelomi ovaj će da jaše dok ne umre kao Fidel Kastro a čak i onda bi ga neko iz loze naslijedio.
    Naš narod je najveći paradoks u poznatom univerzumu, sve to navedeno znaju i opet iste ljude glasaju - e oca mu ***** sve li je pokrao ali nikad se nije bolje živjelo a manje radilo mentalitet. Onda je tu bitan faktor i državni posao kao simbol sigurnosti i osnova za lagano kreditno zaduženje. Zatučenost da se ne izgubi ono što se već ima a ljudi su preživjeli inflacije i razne pizde materine. Bitan faktor igraju i penzioneri sa onim 'Milo mi je dao penziju'.
    Mentalitet prokleti

  21. #471
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,022
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    "Medjunarodna zajednica poziva na ponavljanje izbora u Venecueli". Kad tako nesto cujemo vezano za CG mozemo se nadati promjenama. Ja ne ocekujem da ce vlast da promjeni DK i Dusko Markovic.

  22. #472
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post


    Ali mislim da je "ovo što dolazi" prije da DiKej dolazi o trošku države Crne Gore, Ryanair-om u pratnji dva službenika NCB Interpol, i polako iz kombija u Ul Slobode br 20, da se sudare njegov i Katnićev smisao za humor.
    Tesko. Britanci nijesu poznati po lakom izrucivanju ni tudjih, a kamoli svojih drzavljana.

  23. #473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    Насловна

    Политика

    Поглед

    КОЛУМНЕ

    Друштво

    Мозаик

    НАЈВАЖНИЈЕ

    Култура

    Руски поглед

    [https://in4s]

    Насловна Насловна Кнежевић жирант, Мило милионер

    Кнежевић жирант, Мило милионер

    И Ђукановић, и представници црногорских институција, крили су да је гаранција за тај кредит, добијена од Кнежевића

    Од

    ИН4С

    -

    28/01/2019

    0

    [https://www]Душко Кнежевић и Мило Ђукановић

    Душко Кнежевић није само плаћао енормне рачуне по луксузним хотелима, покривао дугове са кредитних картица актуелном предсједнику Црне Горе Милу Ђукановићу, већ је одрађивао и банкарске трансакције од највећег повјерења за лидера ДПС-а и његову фамилију.

    Кнежевић је тако положио милион и по евра депозита, као кеш колатерал, за кредит који је Ђукановић добио у Лондону 2007. године, пишу данашње „Вијести“.

    Преко тог кредита, актуелни црногорски предсједник легализовао је свој први милион.

    И Ђукановић, и представници црногорских институција, крили су да је гаранција за тај кредит, добијена од Кнежевића.

    Пошто је накратко напустио функције и одлучио да се бави бизнисом, Ђукановић је 11. јула 2007. године, на име своје фирме „Capital Invest“, добио кредит од милион и по евра, и то од лондонске филијале грчке Пиреус банке.

    Како пишу „Вијести“, кредит му је омогућила фирма Душка Кнежевића „Comsel Limited“, која је за тај аранжман као колатерал положила депозит од милион и по евра.

    Тог дана у Лондону потписана су два уговора. Први уговор о гаранцији на милион и по, за кредит Capital Invest DOO, потписан је између Пиреус банке, филијала Лондон, као даваоца кредита и фирме „Comsel Limited“ са Кипра, као даваоца гаранције. Из овог уговора о гаранцији, којег су Центар за истраживачко новинарство Црне Горе и Вијести имале на увид, види се да је Мило Ђукановић као корисник кредита добио средства за Capital Invest, добио средства захваљујући новцу Кнежевића.

    У уговору се јасно прецизира, да је банка захтијевала, додатну гаранцију за кредит, и то у виду кеш колатерала, коју је обезбиједио гарантор, Кнежевићев „Comsel Limited“.

    Истог дана потписан је и други уговор о кредиту од милион и по евра између Пиреус банке као кредитора и Capital Invest као корисника кредита, и Мила Ђукановића као гарантора-власника фирме.

    Митровић крио шта пише у уговору

    Након што је Ђукановић привукао пажњу јавности овом милионском транскакцијом, јер од своје плате која је годинама било знатно испод хиљаду евра, из Управе за сперчавање прања новца, саопштено је само да се Capital Invest, за куповину акција задужио, код једне банке у Лондону.

    Из Управе, на чијем је челу био Предраг Митровић, тада су саопштили да из Ђукановићевог уговора о кредиту, потисаног 11. јула 2007. види да се враћање кредита гарантује купљеним акцијама Прве банке.

    Сада је јасно да се из ове Управе, хтјели да сакрију чињеницу, да је за овај кредит Ђукановићу гарантовао Душко Кнежевић, тј његова компанија са Кипра.

    Ђукановићев кредит је од стране Митровића означен као строга тајна, да би се српијечило да МАНС дође до детаља о овом ангажману, што се тражило према Закону о слободном приступу информација.

    И тада је било јасно да акције Прве банке, нијесу могле ити залог за кредит, јер су оне уписане као такве, у регистар залога тек три мјесеца касније. Јасно је да Ђукановић прво подигао кредит захваљујући свом пријатељу Кнежевићу, па је тек онда купио акције банке свог брата.

    Митровић, чувар тајни о кредиту, помиње се ових дана.

    Кнежевић тврди да је након Митровићевог рањавања у ноге морао да пегла односе између бившег директора Управе за спречавање новца Митровића и Ђукановића, јер Ђукановић није дошао ни да га види у болници.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  24. #474
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nijesmo veli bili prijatelji

    Brena im na uvce pevala

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  25. #475
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kad vidim ovog sita rakočevića kojem su nadjenuli nadimak "vaš" odma dijareju dobijem... Tu je i gvozden nejaki prije nego ga je familija pomogla da procvjeta

Page 19 of 146 FirstFirst ... 91516171819202122232969119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •