Page 111 of 146 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121 ... LastLast
Results 2,751 to 2,775 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #2751
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    ^Bilo je ali su redari brzo sklonili.

  2. #2752
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E ako ce DK da pustaju preko video linka, samo neka su zdravo.


    ...

    Salis li se? Da sam mislio lopove na video bimovima da slusam otisao bih na promociju DPS.

    Jos samo treba da nam se MĐ obrati da nam isprica istinu o Dusku Knezevicu.

  3. #2753
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    “Pozivam narod da u što većem broju bude 16. marta na ulicama Podgorice. Ja ću se te večeri okupljenima obratiti putem video linka. Te noći ću ljudima direktno saopštiti jednu ekskluzivnu informaciju o Milu Đukanoviću. Zato je važno da što više ljudi bude na protestu”,

    DUŠKO KNEŽEVIĆ


    Vepar mrtvi

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Sve im *****mm, svima na gomilu, na čelu sa dr duškom i njegovom ekskluzivnom informacijom.
    Hvala na pažnji.

  4. #2754
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Čuh od organizatora da nemaju nikakvih kontakata sa veprinom, i da je ovo sam isplanirao i najavio... Dako se ograde i zvanično, inače su ugašeni...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #2755
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ogradice se sigurno, nisu valjda toliko glupi. Ovaj ako ima nesto krupno najbolje bi bilo da izbaci 2-3 dana pred proteste.

  6. #2756
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default DK Leaks

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Salis li se? Da sam mislio lopove na video bimovima da slusam otisao bih na promociju DPS.

    Jos samo treba da nam se MĐ obrati da nam isprica istinu o Dusku Knezevicu.
    Pa otprilike. Ako ovo naprave, nek slobodno otkazu svako sledece. Mada nisam ni ocekivao mnogo od ovih “organizatora” ovo im je totalni promasaj.
    I onda sto ne izadje narod na ulice. Jes, pa da ih ovakvi organizuju
    DPS 30 - ovce 0

  7. #2757
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    E presmrdio si Knezevicu zaisto, veli ukljucice se u toku protesta, a nemoj brate ni tad, ako vec mjesec dana nista ne objavljujes uzivaj u nasim parama u Londonu, pij caj u 17h i gledaj premier ligu, batali se nas
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #2758
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa otprilike. Ako ovo naprave, nek slobodno otkazu svako sledece. Mada nisam ni ocekivao mnogo od ovih “organizatora” ovo im je totalni promasaj.
    I onda sto ne izadje narod na ulice. Jes, pa da ih ovakvi organizuju
    DPS 30 - ovce 0
    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    E presmrdio si Knezevicu zaisto, veli ukljucice se u toku protesta, a nemoj brate ni tad, ako vec mjesec dana nista ne objavljujes uzivaj u nasim parama u Londonu, pij caj u 17h i gledaj premier ligu, batali se nas
    Izgleda da je ovo odradio na svoju ruku, da nema nikakve komunikacije sa DK pa samim tim ni dogovora. Cuh da su organizatori izdimili.

    Moze li bit da je DK zakopao ratne sjekire sa Emdzejem pa sad oce da se possere na proteste???

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #2759
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Pa ja znam da on nema nikakve veze i komunikaciju sa organizatorima, ali ako vec ima sto da objavi neka objavi dan prije, bilo sto protiv dps-a crno na bijelo da izbaci kao sto je Miga, na ulicu bi izaslo makar 20% vise naroda no prosli put, ali znam sto ce, da kenja na instagram live kako trebaju ljudi da izadju na ulice, i to sve u 18h kad bi ljudi trebali da su vec na trgu, slusao sam ga ja pretprosle proteste, napisah mu DK pusti live, ostavi ljude da idu na protest evo 10 do 6 je.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #2760
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    A sto se lozite, nidje nije rekao da ce se obratit na video-bim na proteste.

    Obratice se kao i vazda na svoj instagram profil, one gluposti sto vazda radi.
    Ko ga je**, ada nisu ludi da dozbvoljavaju lopini da se obraca, neka iznese sto ima i kad se promijeni vlast u tvorza sa njima pa neka tamo jedn drugom oci izvade.

  11. #2761
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    A sto se lozite, nidje nije rekao da ce se obratit na video-bim na proteste.

    .
    Predsjednik Atlas grupe Duško Knežević izjavio je za Borbu, da će se 16. marta, obratiti okupljenim građanima u centru Podgorice, putem vudeo linka i da će te večeri saopštiti jednu ekskluzivnu informaciju o Milu Đukanoviću.

  12. #2762
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    EDIT:

    Ne viđeh da si ovo poslao :-)

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Predsjednik Atlas grupe Duško Knežević izjavio je za Borbu, da će se 16. marta, obratiti okupljenim građanima u centru Podgorice, putem vudeo linka i da će te večeri saopštiti jednu ekskluzivnu informaciju o Milu Đukanoviću.


    https://borba.me/knezevic-za-borbu-narodu-cu-16-marta-na-protestu-saopstiti-ekskluzivnu-informaciju-o-djukanovicu/
    This time next year we'll be millionaires

  13. #2763
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pocelo ogradjivanje

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #2764
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Kako sad neki britanski birokrata zadovoljno trlja ruke, zna koliko nasa vlast vapi za odbjeglim tajkunom, a koliko juce potpisan sporazum o izrucenjima kad milo dohvati svoga dula . . .

  15. #2765
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Izgleda da je ovo odradio na svoju ruku, da nema nikakve komunikacije sa DK pa samim tim ni dogovora. Cuh da su organizatori izdimili.

    Moze li bit da je DK zakopao ratne sjekire sa Emdzejem pa sad oce da se possere na proteste???

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ma ta veprina od samoga pocetka lazinja i folira se, Miga zlosretnoga je zrtvova i citavo vrijeme je ceka neku ponudu, pa da zavrsi pricu. Moje licno misljenje je da nista i nema o Milu, video zapise i sranja sto je rekao, nego da blefira citacvo vrijeme, nebi li kakav pritisak izvrsio na Lomoga. Samo sto je Lomi malo veci mangup, pa mu je vjerovatno ponudio da sam dodje u spuz ahahah.
    Uzivio se u ulogu nekakvog oslobodioca, vodju protesta... pih
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  16. #2766
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jel ovo neka fotomontaza ili je stvarno ovakvih slika bilo na protestu?


    Šokiran sam lošim kvalitetom ove fotomontaže.....
    Da su mene angažovali nikad ne bih ovaklo loš posao odradio.

    Uglavnom.... kakav treba da bude predmet pa da napravi ovakvu sijenku preko lica Kneževića.
    To treba da bude sijenka od transparenta koji je navodno ispred njegove slike, i ta sijenka mora da bude konstantna, ne može da ima ovako jake ivice, a providnu sredinu preko Kneževićevog lica.
    Čist amaterizam! Da bi se dobilo na estetici (nekome je ružno izgledala crna štrafta preko Kneževićevog lica) zanemareni su zakoni fizike.... Pogledajte sijenku gore desno iznad Kneževićeve glave. Da je ovo prava fotografija sijenka preko lica bi bila identična ovoj.

    Vidite li da cijeli objekat odn poster Kneževića izgleda ravno i plastično. Kao da pluta u prostoru. Opet se radi o sijenci samo druge vrste. Kad se neki objekat nadje u stvarnom prostoru na njega mora da pada svjetlost. Da se ova slika Kneževića nalazila u pravom prostoru nikad ova crvena boja ne bi izgledala potpuno isto na početku kod slova D i na kraku kod znaka uzvika. U zavisnosti od pozicije izvora svjetlosti (a u prirodi ih ima na stotine) negdje mora biti malo tamnije a negdje svjetlije nijanse.

    Grb na reveru me oduševljava... Vektorska grafika sa zastave Crne Gore "nalijepljena" na ovu situaciju identičnom procedurom kao i poster. Perspektiva i sijenke, opet zanemareni.

    Postoje još neki detalji po kojima mi je jasno da je ovo fotomontaža, ali teško i veoma dosadno bi bilo da vam o tome pričam i to objašnjavam, jer se radi o tehnikalijama koje vidimo samo mi od struke.
    (pogreshan feather, outer glow - čas ga ima čas ga nema...) - ovo su dječije bolesti kod ljudi koji se bave fotomanipulacijama.

  17. #2767
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja kada sam im zvonio da se ograde od njega i da on ne moze biti dio price oni su svi prst u uvo i kao DiKej ce da izbaca a oni ce rukovode protestima cime su njemu dali na znacaju te on sam se sa pravom unio u ulogu samog inspiratora svih dogadjaja. Sve sto ima DiKej plasira preko medija i ljudi koji su naklonjeni organizaorima ili dio njih. Tako da neko naknadno ogradjivanje im sad ne pije vodu. On je prepoznat kao dio njih i on sebe smatra da ima pravo da im daje smjernice.

    Sljedeca opasnost je ta sto su organizatori stvarno ubijedjeni da su oni neki pokretaci a 99% ucesnika pojma nema ko su oni, niti su ih ikada u zivotu i culi i vidjeli. Lavovski dio na brojnost protesta je uticala angazovanost partijskih infrastruktura kao i promocija i pozivanje opozicionih medija. Tako sad imamo situaciju da neko bez realne snage isporucuje zahtjeve onima koji su im obezbijedili i prostor i ljude pa kada su vidjeli da su se zaletjeli tek se malo promucalo o tome da ne bude bez odgovora i da se ne stvara losa atmosfera. Isto su se naprasno zaletjeli sa ultimatumima bez neke sire komunikacije i organizovanja sto je neophodan uslov za radikalizaciju koju planiraju. Na kraju sami organizatori nemaju kapacitet za djelovanja te vrste i bez upliva politicara tesko ce moci iznijeti ista a onda ce po starom dobrom opozicionom obicaju da se posvadjaju ko je udbas, ko je kupljen, ko je izdao i sl.
    Last edited by Rodion Romanovich; 07-03-19 at 17:18.

  18. #2768
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Šokiran sam lošim kvalitetom ove fotomontaže.....
    Da su mene angažovali nikad ne bih ovaklo loš posao odradio.

    Uglavnom.... kakav treba da bude predmet pa da napravi ovakvu sijenku preko lica Kneževića.
    To treba da bude sijenka od transparenta koji je navodno ispred njegove slike, i ta sijenka mora da bude konstantna, ne može da ima ovako jake ivice, a providnu sredinu preko Kneževićevog lica.
    Čist amaterizam! Da bi se dobilo na estetici (nekome je ružno izgledala crna štrafta preko Kneževićevog lica) zanemareni su zakoni fizike.... Pogledajte sijenku gore desno iznad Kneževićeve glave. Da je ovo prava fotografija sijenka preko lica bi bila identična ovoj.

    Vidite li da cijeli objekat odn poster Kneževića izgleda ravno i plastično. Kao da pluta u prostoru. Opet se radi o sijenci samo druge vrste. Kad se neki objekat nadje u stvarnom prostoru na njega mora da pada svjetlost. Da se ova slika Kneževića nalazila u pravom prostoru nikad ova crvena boja ne bi izgledala potpuno isto na početku kod slova D i na kraku kod znaka uzvika. U zavisnosti od pozicije izvora svjetlosti (a u prirodi ih ima na stotine) negdje mora biti malo tamnije a negdje svjetlije nijanse.

    Grb na reveru me oduševljava... Vektorska grafika sa zastave Crne Gore "nalijepljena" na ovu situaciju identičnom procedurom kao i poster. Perspektiva i sijenke, opet zanemareni.

    Postoje još neki detalji po kojima mi je jasno da je ovo fotomontaža, ali teško i veoma dosadno bi bilo da vam o tome pričam i to objašnjavam, jer se radi o tehnikalijama koje vidimo samo mi od struke.
    (pogreshan feather, outer glow - čas ga ima čas ga nema...) - ovo su dječije bolesti kod ljudi koji se bave fotomanipulacijama.
    Jesu li i meni uradili fotomontazu kad sam ovo uzivo vidio? Nisam se zagledao u ovu sliku ali znam da je ovo bilo na proslim protestima, nedje kod zgrade drzavnog tuzilastva sam ovo vidio i redari su brzo reagovali uzeli covjeku transparent i bacili ga.
    Last edited by PavleCL; 07-03-19 at 17:32.

  19. #2769
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    ...On je prepoznat kao dio njih i on sebe smatra da ima pravo da im daje smjernice. ..
    Od koga je DK prepoznat kao dio protesta? Nikad jednu rijec u tom pravcu nisam cuo ni od jednog ucesnika, niti medija koji ih podrzava.

    Ono, jesam od Portala Analitika i slicnih, ali ako je to tebi relevantan izvor onda putuj igumane.

  20. #2770
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Što su tebe radili ne znam, ali bi ti valjalo malo mozak da upotrebiš kad nešto pročitaš i vidiš u novinama.

    Kneževiću je potrebna propaganda o njegovom "POLITIČKOM PROGONU" jer se politički prognanici ne izručuju. Status političkog prognanika može dobiti tvrdnjom i "dokazima" da on "POKREĆE PROTESTE".
    Kad je vidio da je od komplet organizacije protesta ispljuvan i nazvan "Milovom Lopovčinom" pokušava na kvarno da pošalje nekog idiota da se umiješa u gužvu sa njegovom slikom kako bi se pojavila famozna fotografija u medijima sa naslovom: Protestanti poržavaju Kneževića!!! i kako bi zapadnim diplomatama mahao sa tim tekstom dok govori o političkom progonu. Ali što se dešava: Idiot sa slikom Kneževića nije uspio ni da je podigne u vis, a već je ispraćen sa protesta. Međutim Knežević i novina Vijesti su mnogo veća đubrad da bi ga taj problemčić zaustavio. Usled nedostatka prave fotografije sa protesta, oni objave fotomontažu.

    Bilo je potrebno samo par sati da Vijesti obrišu fotografiju sa svog sajta. Isto toliko je trebalo nekim ljudima da nazovu kolege u vijesti i počnu da im se sprdaju kako objavljuju fotomontaže.

    Da "remiziram", što bi rekli neki naši članovi sa foruma:
    Ovo je građanski protest i ostaće građanski protest do kraja.
    Pokušali su neki opozicionari da se probiju do čela, pa su dobili nogu u dupe.
    Žele da se probiju na čelo protesta da bi dobili zaradili 2000 glasova, a to što bi tako protest propao njih baš briga.
    Želi i Duško Knežević da se ugura u građanske proteste jer i on ima svoje interese, ali građani sa protesta poručuju: NE POSTOJI ZDRAVO TKIVO KNEŽEVIĆU MILOV LOPOVE!

  21. #2771
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Od koga je DK prepoznat kao dio protesta? Nikad jednu rijec u tom pravcu nisam cuo ni od jednog ucesnika, niti medija koji ih podrzava.

    Ono, jesam od Portala Analitika i slicnih, ali ako je to tebi relevantan izvor onda putuj igumane.
    Ovo su čiste laži koje neću ni da komentarišem.
    Od početka protesta organizatori Kneževića nazivaju MILOVOM LOPOVČINOM, a jedan o nakorišćenijih slogana im je bio NE POSTOJI ZDRAVO TIKVO.

  22. #2772
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Od koga je DK prepoznat kao dio protesta? Nikad jednu rijec u tom pravcu nisam cuo ni od jednog ucesnika, niti medija koji ih podrzava.

    Ono, jesam od Portala Analitika i slicnih, ali ako je to tebi relevantan izvor onda putuj igumane.
    Evo ne znam kome nije. Do danas rijec nijesu zucnuli nego su drvlje i kamenje na Brana Mandica bacili zbog njegovog teksta. Inace kada imas jedan ovakav galimatijas bez jasnih organizatora, ciljeva i struktura mozes sta god hoces dodati. Partije organizuju prevoz, mediji ne koji su bliski DF, nego bas njihovi mediji kao ova Borba npr., promovise DK i daje mu prostor a time ulogu jednog od inspiratora, Rudovic takodnje radi kampanju za njega i izdasan je sa idejama za druge takodje, opozicioni mediji kao Vijesti recimo, bez cije podrske isto ne bi bilo protesta na ovom nivou, danas objavljuju ovu sliku koja malo je reci cudno izgleda ali mi je vise ljudi reklo a ovdje potvrdili da je bila ispred Tuzilastva, a ovo je bilo ispred njega jer se vide obliznje zgrade. Pitaj bilo koga jel zna ko je organizator i jel ikad cuo i vidio iste ogromna vecina ce ti reci da nema pojma. Pitaj bilo koga sa protesta kako trenutno vide ulogu DK u protestu i rece ti isto sta i ja. Ne vadite se uvijek na rezimske medije i spinove koji su potpuno zakazali u ovom slucaju a nijeste svjesni sta bi protestu radila iole sposobnija medijska masinerija posto se ova strana od pocetka vrlo fino namjesta.

    Ovdje jedini ko je neprepoznatljiv su sami organizatori. Ljudi pojma nemaju ko su.

  23. #2773
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Sazreli su uslovi za još jedan intervju sa dr duškom nesuđenim vođom otpora u CG, nije davno saopštio da ima snimke i dokaze.

  24. #2774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,469
    Thanks Thanks Given 
    4,236
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Sazreli su uslovi za još jedan intervju sa dr duškom nesuđenim vođom otpora u CG, nije davno saopštio da ima snimke i dokaze.
    E pa....zar ne rece da ima oko 200,000 stranica dokumenata raznoraznih. Treba to sve prelistat da bi se naslo ono sto se trazi. A nije moga otvoreno reci - papiri su mi u haosu, dajte mi mjesec dva da dovedem sve u red.

    I sad vidi da je prpa pa racuna da mora nesto naci do iduce subote kako godj zna i umije.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. #2775
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    E pa....zar ne rece da ima oko 200,000 stranica dokumenata raznoraznih. Treba to sve prelistat da bi se naslo ono sto se trazi. A nije moga otvoreno reci - papiri su mi u haosu, dajte mi mjesec dva da dovedem sve u red.

    I sad vidi da je prpa pa racuna da mora nesto naci do iduce subote kako godj zna i umije.
    listao je na livu maloprije

    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 111 of 146 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •