Page 11 of 146 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast
Results 251 to 275 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Jedna struja unutar DPS-a koja nije po volji Mila Đukanovića, već nekoliko mjeseci pregovara sa više nekadašnjih aktivnih političara oko formiranja jedne građanske partije, koja treba da im odradi posao u jeku najnovijih afera koje je otvorio Duško Knežević, ekskluzivno saznaje Borba. Sve se odvija pod patronatom jednog visokopozicioniranog funkcionera DPS-a, po čijim uputstvima se sve plan razrađujerr. Formiranje te stranke ili građanskog bloka, jer još nije dogovoren format djelovanja, treba da uslijedi u narednih par mjeseci.

    Afera “Koverta” je direktan udar na Đukanovića, jer je upravo on bio koordinator za Podgoricu, a samim tim i za Zetu, dok drugi unutar DPS-a peru ruke od afere, jer im je predsjednik partije vodio kampanju, pa sebe aboliraju od svega što se dešava.

    “Dok afera potresa crnogorsku javnost, jedan dio DPS-a to koristi za što bolje pozicioniranje, jer računaju da će Duško Knežević u obračunu sa Milom Đukanovićem ići do kraja. Neki visoki funkcioneri vladajuće partije su u kontaktu sa pojedincima iz međunarodne zajednice, jer je izvjesno da i međunarodni faktor čeka da vidi šta će Knežević sve objaviti, pa se još uvijek ne oglašavaju. Jasno je da je ova afera direktan udar na Đukanovića, a ne i na čitav DPS, pa neki unutar partije pokušavaju da obezbijede kredite kod međunarodnog faktora za vrijeme koje slijedi”, saznaje Borba u vrhu DPS-a.

    U tom cilju je iza kulisa već krenulo objedinjavanje snaga, na koje dio DPS-a može računati u novonastaloj situaciji.

    “Zato je cilj formiranje pokreta ili stranke, sa građanskim prefiksom, a koji će biti malo i prosrpski obojen, kako bi se javnosti prikazale nove snage za novo vrijeme, a koje će ustvari biti pod direktnom kontrolom jednog dijela DPS-a, koji nije spreman da prati Đukanovića u ovoj borbi. Taj dio DPS-a očekuje podršku još nekih građanskih opozicionih partija, kako bi se međunarodnom faktoru dala alternativa za vrijeme koje dolaze, ako Đukanović izgubi ovaj rat”, otkriva naš sagovornik iz vrha DPS-a.

    Đukanović je svjesan svega šta se dešava iza kulisa, zato je, kako je Borba juče ekskluzivno najavila, obavijestio svoje najbliže saradnike, da se spreme i za obračun unutar partije, protiv onih koji opstruiraju njegovu odbranu.

    Kako saznajemo, ove godine je planirano održavanje i Kongresa DPS-a, pa sve što se dešava iza kulisa unutar te partije treba posmatrati i kao borbu za što bolju poziciju pred sjednicu najvažnijeg partijskog organa.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #252
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Idemo Borba,,ovo ka iz Budovog pera

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Gotov je




    Last edited by Gandalf_White; 26-01-19 at 15:13.
    One Ring to Rule them all...

  4. #254
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Zaebavas da je to ova partija sto je Jonica najavila? Aooooo. Ovo je komedija. Sad mi nesto pade na pamet ona borba Mila i Momira. Milo je bio otpisan,a za manje od 24 sata zavrsi posa.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #255
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Neka ide i ovo ovdje:



    Tačno je da je onaj koji je vlasnik tog objekta razgovarao sa mnom o tome da mi to ponudi.
    Tačno je da sam razgovarao sa njim jer smo prijatelji i da sam pitao koliko to nudi, i kada mi je saopštio, rekao sam da me to ne zanima u ovom trenutku.

    A da ako kojim slučajem, da kažem, valorizujem nešto što je trenutno u mom vlasništvu, u vlasništvu moje kompanije, a riječ je u nekretnini u Budvi, o kojoj ste takođe više puta pisali, da ne isključujem mogućnost da bih možda mogao i biti kupac toga.
    Jer, gle čuda, i ja želim da ostatak života u Crnoj Gori možda provedem u kući a ne u stanu.
    I ne mislim da mi je to prikraćeno, ne mislim da je to ništa neregularno i ne mislim da bih trebao biti diskriminisan u odnosu na one koji to već imaju.

    Prema tome, da nema nikakve misterije, prosto da znate, da je to moje to bi već bilo na moje ime.
    Nije moje, a da li će biti vidjećemo.
    Skaču na njega, a on bi kukavac samo da zamijeni stan kućicom i domaćinskom atmosferom.

    Koliko je vas koji imate neku porodičnu kuću? E pa nije ni Milo gubav. Oće i on kuću... od 3000 kvadrata, na ekskluzivnoj lokaciji naspram državne vile za prijem stranih zvaničnika, sa 2 bazena, sa 2 bioskopa, buljukom soba, garažama, podzemnom bunkerčinom, i ko zna sa čime sve već, i okvirnoj vrijednosti od bar 10 miliona eura.

    Da bi prosječni radnik u Crnoj Gori, sa 500 eura plate, zaradio 10 miliona eura, trebalo bi mu 1600 godina rada.
    Sirotinjo napuši se k*urca.
    Last edited by ASC; 26-01-19 at 17:00.

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Jesi li mu platio 40 hiljada za nedelju dana provoda?

    Bogami, prešli ste sa priče nije ništa uradio na jeste uradio ali to što je uradio nije ništa strašno i neuobičajeno, pa onda to nije krivično djelo nego prekršaj koji treba da zastari... Zrno po zrno pogača.
    Znaci po prvi put mi stidno raspravljati ovim braniocima lika i djela Vjecnog Vodje... toliko im je prica pateticna, pozivanje na zakon cutanja i skolsko drugarstvo, da odgovarati im pomalo izgleda kao da djetetu usi zavrces.

  7. #257
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Logički neodrživ tekst. No, to su vaši fetiši.

  8. #258
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    I Pored tzv parntera DK u Meljinama,nikako za ove godine da dobije urbanističko tehničke uslove,niti ništa što je DK zahtjevao za Meljine,več iz minus u minus pa u stečaj.
    E jbem ti što ti je CG.
    A ja častio sasašnjeg gradonačelnika Budve neđe pićem prije ,ali džaba mi,nemam snimljeno. Da imam i da sam nesoj ka ovi iz Zete,mogao bih ladno to kod Gojka kad panem na kakvu licitaciju u BD
    Pa realno za vas dpsovce je 97.500 eura za kafu, znam.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #259
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Evo se Šeki priključuje odbrani lika i djela.

    https://m.cdm.me/drustvo/od-ponedjel...er-i-balerina/

  10. #260
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo se Šeki priključuje odbrani lika i djela.

    https://m.cdm.me/drustvo/od-ponedjel...er-i-balerina/
    Ovo je dokaz da je gotov

    Zove Shekija da potpisuje tekstove ahhahahaaahha

    One Ring to Rule them all...

  11. #261
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo se Šeki priključuje odbrani lika i djela.

    https://m.cdm.me/drustvo/od-ponedjel...er-i-balerina/
    A ovaj ti ima kredibiliteta ka onaj ganci na semafor, cak i manje. Ko ovoga cita i nije za bolje no za stado cobanina iliti kako ga ovaj nazva Balerine.

    Inace nedje sam odavno napisao po forumu da ukoliko bi loMi dao ostavku ili tako nesto da bi se dprs raspao u roku od mjesec dana, izjeli bi se medjusobno kao gladni tigrovi, ali eto polako pocinju da se grickaju iznutra.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #262
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ovo je dokaz da je gotov

    Zove Shekija da potpisuje tekstove ahhahahaaahha
    Trcis pred rudu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #263
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Čini mi se da sve linije odbrane Mđeja i dps-a ne razumiju jednu vrlo bitnu stvar, sa kojom se dosad nisu susrijetali. Problem u pokušajima da diskredituju Dikeja, uključujući i ovo što će Radončić sad da pokuša, jeste u tome što je Dikej svakako diskreditovan. Čoek je finansirao gomilu krivičnih djela dpsovaca tako da on kredibiliteta odavno nema. O njegovim ličnim nedjelima da i ne govorimo. Usput, sva njegova nedjela počinjena su minumum kao proizvod sistema koji je dps kreirao, a maksimum uz direktnu podršku Mđeja i kompanije. Dpsovci su dosad uspijevali da svaku aferu zataškaju diskreditovanjem onoga koji je promoviše, ali sad imaju posla sa snimljenim Migom koji uzima pare, priznaje da ih je uzeo i navodi imena onih kojima ih je proslijedio; dpsovci se suočavaju sa fizičkim dokazima o Mđejovoj kartici sa neplaćenim dugom i o plaćenom ljetovanju sa ko zna kime; suočavaju se sa snimkom bivšeg viceguvernera koji traži pare da bi frizirao rezultate kontrole. Viđećemo šta će još da objavi.

    Znam, znam, neko će reći da je ovaj viceguverner kadar sdp-a, ali je radio skoro 8 godina kao viceguverner u instituciji koju vode isključivo dpsovci.... I njihovi potomci.

    Dakle, uzalud trošite vrijeme na diskreditaciju Dikeja jer je već diskreditovan. E sad, ako baš insistirate da pričate o fotomontažama, o nevinosti snimljenih stvari i slično, niko vas ne može spriječit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #264
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Nisu se raspali 97-me pa neće ni sad, samo će se promijeniti priča iz: "Ne zna Milo što rade ovi oko njega" u "nisam znao da je Milo sve to radio".

  15. #265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nisu se raspali 97-me pa neće ni sad, samo će se promijeniti priča iz: "Ne zna Milo što rade ovi oko njega" u "nisam znao da je Milo sve to radio".
    Pa raspali su se 98 na mila i moma


    Samo sto je to to... Izdushio je

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #266
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    To što je otpalo od njih je prešlo u opoziciju tako da je to bilo smanjivanje a ne raspadanje
    Čuvene sjednici GO i Savo Parača neobaviješteni, kad je Momir rekao idemo, on krenuo da se diže i krene misleći da je stanje isto kao na prethodnoj sjednici, obrnuo se oko sebe vidio ko sve sjedi i ne mrda, samo se skljokao u stolicu, oatalo je istorija haha.

  17. #267
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zbog majki se nekoliko puta vec blokirao saobracaj u Pg. Ja kazem da je s razlogom, ali.. ova bruka zasluzuje bar 3 puta veci kolaps u glavnom nam gradu. Da se hoce ta iskra pojaviti vise, da se zapali raja i svi na ulice, pa govnjavom metlom..

    rano je, cujes li ... jos je zimska sezona u jeku... izdaju se sobe...a i hladno je ... pa cemo kad otopli
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #268
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Sve mi se cini, ako se i promijeni nekad vlast odje, da cemo odbraniti reputaciju drzave u kojoj se nikad na izborima vlast nije smijenila..


  19. #269
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Privatna CBCG. Familijarne institucije, rodjacko-brastvenicke agencije, kumovske firme I ljubavnicke direkcije. A nema sto, imamo elitu kakve nema nigdje vise na svijet.

    Citam sad ovaj tekst o CBCG na Vijesti. Za ime svijeta, je li lijepo ucit kad ti drugi placa sve? Jes` zar! Guverner ladno 5k platu, ili sam nesto pobrkao.

  20. #270
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Izgleda da je potrebna posebna tema i za centralnu banku.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  21. #271
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Zar nije bolje sve to objedinit sa "Prva familija"? Posto nema lopovluka u CG u koji Djukanovici nisu umijesani, bar tako rece Dulje sinoj..


  22. #272
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Zaebavas da je to ova partija sto je Jonica najavila? Aooooo. Ovo je komedija. Sad mi nesto pade na pamet ona borba Mila i Momira. Milo je bio otpisan,a za manje od 24 sata zavrsi posa.
    Da nije Maras tad promijenio stranu, ne bi ni vecina DPS-a stala na njegovu stranu

  23. #273
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Da vidimo oce li bit Marasa ove rede
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #274
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Zamisljam situaciju dje SDP URA I Demokrate izadju sa predlogom da se napravi ekspertska vlada punog mandata.

    Da kazu da nece da mijenjaju ljude, oce da mijenjaju sistem.......ajde profesori, doktori nauka, profesionalci, ostvareni ljudi na svojim poljima, zovemo vas da vidimo sta mozete da uradite za drzavu, a ne sta drzava moze da uradi za vas. Zelimo ono najbolje sto Crna Gora ima u cilju ekspresnog ulaska u EU.... Ne zanimaju nas funkcije vec kreiranje zdravog sistema.
    DPS neka zadrzi ministra vanjskih, cisto da neko ne misli da ce spoljna politika da se mijenja, DF ne moze ni da primirise u vladu......sve ostalo samo profesionalci, ako nema ovdje platice se ljudi sa strane....trazice se od EU da pomogne kadrovski.

    Na zalost svih nas, svi ovi imenovani samo gledaju partijski rejting I mjere dio koji mogu da zahvate od opozicionog birackog tijela I pozicioniraju se. Buducnost Crne Gore I ovog naroda...... ko to hebe, bitne su partije.

    Nista bez da skupljamo odje potpise I pravimo neku varijantu pokreta slobodnih gradjana.....:-)


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  25. #275
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo je glup ... umjesto da kaze: nista nije moje , sve je Branovo!

    kako bu se umirili ka bubice svi ... pa i forumasi
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Page 11 of 146 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •