Page 77 of 146 FirstFirst ... 276773747576777879808187127 ... LastLast
Results 1,901 to 1,925 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1901
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ma ne bi oni, slucajno je u ovaj intervju rekao da je i referendum pokraden.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #1902
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Neprihvatljivi zahtjevi Kneževićeve odbrane

    14/02/2019 07:03
    Izvor: Pobjeda
    Duško Knežević (Foto: Screenshot TV Aldžazira)

    Advokatski tim predsjednika Atlas grupe Duška Kneževića predao je Specijalnom državnom tužilaštvu prijedlog da njihov klijent bude saslušan video-linkom ili zamolnim putem preko nadležnih državnih organa Velike Britanije, no, Pobjedini sagovornici objasnili su da, s obzirom na to da Knežević ima status okrivljenog, a da je u Britaniji slobodan građanin, taj zahtjev nije prihvatljiv.

    Iz Specijalnog tužilaštva Pobjedi je nezvanično saopšteno da u svim predmetima postupaju u skladu sa zakonom i podsjećaju da je za Kneževićem raspisana potjernica i da mu je određen pritvor.
    Taj list kontaktirao je pravnike, kako bi im pojasnili kakva je procedura u ovim slučajevima i da li Zakon o krivičnom postupku to dozvoljava. Oni su kazali da, s obzirom na to da Knežević ima status okrivljenog, nemoguće je njegovo saslušanje video-linkom. To je, kako je objašnjeno, pravno nemoguće.

    Prema njihovim riječima, video-linkom mogu biti saslušani svjedoci, vještaci i zaštićeni svjedoci, ali ne i osoba koja je pod istragom Specijalnog tužilaštva zbog sumnje da je počinila krivično djelo stvaranje kriminalne organizacije, pranje novca i utaja poreza i doprinosa.
    Sagovornici Pobjede objašnjavaju i da je drugi prijedlog odbrane o saslušanju zamolnim putem preko nadležnih državnih organa Velike Britanije neprihvatljiv, s obzirom na to da je Knežević u toj državi slobodan građanin, a u Crnoj Gori ima status okrivljenog i za njim je raspisana potjernica. Kako su istakli, tužilac nema zakonsku obavezu da na taj način saslušava Kneževića, dodajući da bi, u suprotnom, svi koji su nedostupni organima gonjenja mogli da traže saslušanje video-linkom ili zamolnim putem, što je neprihvatljivo.
    Taj zahtjev odbrane bio bi prihvatljiv jedino u slučaju da je Knežević uhapšen ili da mu je određen pritvor u Velikoj Britaniji. To bi značilo da je postupljeno po zahtjevu crnogorskih vlasti. Tada bi, kako su kazali, tužilac i odbrana mogli da pođu i saslušaju ga – imali bi mogućnost da postavljaju pitanja, a okrivljeni bi mogao da se upozna sa navodima iz optužnog akta ili iz naredbe za sprovođenje istrage.
    Specijalno državno tužilaštvo pokrenulo je četiri istrage protiv Kneževića zbog više krivičnih djela i to stvaranje kriminalne organizacije, utaja poreza i pranje novca.

    • 11



  3. #1903
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    nisam siguran sta je bolje.
    Iskreno, ni 90% naroda. Nego, zakonom zabraniti/staviti moratorijum na identitetska pitanja i rasprave u javnosti dok ne dostignemo 90% kupovne moći prosjeka EU. A posle... Svakog bi boljelo uvo za to kad bi normalno živjeli. Planirali bi putovanja a ne nove stihove himne i tandare mandare.

  4. #1904
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Super, onda nek ode Milo i kompanija a nek ih zamjene Slaven , Pipun , Aleksa i kompanija.
    Ili da ovi prvi ne mrdaju nidje , nisam siguran sta je bolje.
    I da obavezno ako se promjeni vlast da se okrenemo majci Rusiji i sestri Srbiji. Sve odluke bivse vlasti ponisititi, novi referendum sa uslovima da je 80% vecina.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Zasto to prepadanje naroda da mora partija sa 10% podrske doci na vlast (i upravljati sama drzavnom) ako DPS padne?

    Puno je logicnije pretpostaviti da ce na vlast doci Dritan i Becic i Lekic. DF je i prosli put ponudio da ne ucestvuje u vladi vec da samo pdorzava u skupstini.

    Ta logika "jedina alternativa Milu je Pipun" je toliko istrosen i kompromitovan dio Bebinog propagandnog arsenala da se cudim da ga jos iko ozbiljno shvata.

  5. #1905
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Aj ne avetaj obraza ti. Izgleda sai taman isti ka te sto pominjes
    Isti ako ne i gori, realno

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #1906
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    DPS + stacionarni sateliti= 50% laganini

  7. #1907
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    DPS + stacionarni sateliti= 50% laganini
    Pricamo li o reketu ili glasanju?

  8. #1908
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Zasto to prepadanje naroda da mora partija sa 10% podrske doci na vlast (i upravljati sama drzavnom) ako DPS padne?

    Puno je logicnije pretpostaviti da ce na vlast doci Dritan i Becic i Lekic. DF je i prosli put ponudio da ne ucestvuje u vladi vec da samo pdorzava u skupstini.

    Ta logika "jedina alternativa Milu je Pipun" je toliko istrosen i kompromitovan dio Bebinog propagandnog arsenala da se cudim da ga jos iko ozbiljno shvata.
    Koliko imaju Dritan, Aleksa i Lekic poslanika a koliko DF???
    E sad ajde mi kazi realno ako mozes bili DF pustio njih troje da budu na vlast a da se oni nista ne pitaju?!! A imaju 3 puta vise poslanika

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #1909
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,494
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Zasto to prepadanje naroda da mora partija sa 10% podrske doci na vlast (i upravljati sama drzavnom) ako DPS padne?

    Puno je logicnije pretpostaviti da ce na vlast doci Dritan i Becic i Lekic. DF je i prosli put ponudio da ne ucestvuje u vladi vec da samo pdorzava u skupstini.

    Ta logika "jedina alternativa Milu je Pipun" je toliko istrosen i kompromitovan dio Bebinog propagandnog arsenala da se cudim da ga jos iko ozbiljno shvata.
    Evo se i ja čudim... Konstantno se prepadaju ljudi sa tipovima koji se vrte na oko 10-15% podrške...

    Lepetanac, znam da voliš CG... Ajde objasni mi molim te kako će Pipun, Mandić i kompanija, sve i da dođu na pozicije u vladi, promijeniti spoljnu politiku sami...? Oće li oni sami biti u vladi...? Tu neće biti više od 2/3 drugih, proevropski i prozapadno orjentisanih političara...? Zašto uopšte misliš da bi jedna takva tvrdokorna nacionalistička partija dobila resor spoljne politike...?

    Ne moraš meni odgovarati, meni je kristalno jaano, razmisli i odgovori na ova pitanja sam sa sobom...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  10. #1910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko imaju Dritan, Aleksa i Lekic poslanika a koliko DF???
    E sad ajde mi kazi realno ako mozes bili DF pustio njih troje da budu na vlast a da se oni nista ne pitaju?!! A imaju 3 puta vise poslanika

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    DF u ovom trenutku ima 18 poslanika ostatak opozicije 21.

    Ura Demos i Demokrate 14 i SDP 4 =18 tako da nije tri puta vise.

    Ali ako analiziramo lokalne izbore vidjecemo da je DF u svakoj opstini osim u Beranama zabiljezio pad od 10-70% sto je indicija velika

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  11. #1911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko imaju Dritan, Aleksa i Lekic poslanika a koliko DF???
    E sad ajde mi kazi realno ako mozes bili DF pustio njih troje da budu na vlast a da se oni nista ne pitaju?!! A imaju 3 puta vise poslanika

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Kakve veze ima broj poslanika iz 2016? DF je danas ispod pola tadasnje podrske, znaci cine oko petine ukupne opozicije danas.

    DF je vec jednom to ponudio, tako da ne vidim zasto ne bi opet. Uostalom, nije problem da se "nista ne pitaju" vec da ne uticu na stratesko opredeljenje ka EU i NATO. Plasiti se i pricati da partija sa manje od 10% podrske medju biracima moze da promijeni taj strateski kurs je vise nego naivno.

  12. #1912
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,494
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Koliko imaju Dritan, Aleksa i Lekic poslanika a koliko DF???
    E sad ajde mi kazi realno ako mozes bili DF pustio njih troje da budu na vlast a da se oni nista ne pitaju?!! A imaju 3 puta vise poslanika

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Većina se obaljuje sa 1-2-3 poslanika, a većinu bi svakako činili proevropski i prozapadno orjentisani poslanici...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  13. #1913
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Evo se i ja čudim... Konstantno se prepadaju ljudi sa tipovima koji se vrte na oko 10-15% podrške...

    Lepetanac, znam da voliš CG... Ajde objasni mi molim te kako će Pipun, Mandić i kompanija, sve i da dođu na pozicije u vladi, promijeniti spoljnu politiku sami...? Oće li oni sami biti u vladi...? Tu neće biti više od 2/3 drugih, proevropski i prozapadno orjentisanih političara...? Zašto uopšte misliš da bi jedna takva tvrdokorna nacionalistička partija dobila resor spoljne politike...?

    Ne moraš meni odgovarati, meni je kristalno jaano, razmisli i odgovori na ova pitanja sam sa sobom...

    Sent from Tapatalk
    Evo odgovorih izvise tvog posta odmah, vi baratate sa 10% ja koliko znam DF ima isto poslanika koliko sve ostale opozicione partije ZAJEDNO.
    Primjer Budve dje su imali po pola sa Demokratama pa su trazili po pola i gradonačelnika.
    Primjer Herceg Novi, smjenili im kadra hice da ruse vlast.
    I ti meni tvrdis da ne bi nista trazili???

    Ja ne kažem da bi oni sigurno sad sve mjenjali, ali njihovi ciljevi kad dodju na vlast su veoma jasni i glasni. Ne treba nam DPS da ih govori jer ih oni glasno govore.



    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #1914
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Da ne kvotujem svo troje, to je zvanicni sastav parlamenta i to je fakat. Do novih izbora je sve ostalo imaginarno.
    Ajde hipotetički da pricamo, DF zahtjeva premijera i ministra inostranih poslova i bez toga nece da da podrsku Vladi.
    Sta onda???


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #1915
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Da ne kvotujem svo troje, to je zvanicni sastav parlamenta i to je fakat. Do novih izbora je sve ostalo imaginarno.
    Ajde hipotetički da pricamo, DF zahtjeva premijera i ministra inostranih poslova i bez toga nece da da podrsku Vladi.
    Sta onda???
    A sto ne bi hipoteticki trazili 100% vlade i dozivotnog predsjednika? Ili da razmatramo sta ce biti ako DPS padne pa asteroid udari u Crnu Goru? Mozda bude ruska invazija?

    Cinjenice su jasne, imas partiju koja ima 10% podrske, tj oko 20% opozicije. Ta partija ne moze mijenjati strateski kurs CG ni pod kakvim zamislivim okolnostima.

  16. #1916
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nisam rekao da ti ljudi ne moraju da podržavaju opoziciju, pa cak ni vlast.
    Ljudi cistog moral sa bilo koje strane, e sad ako ne možemo naci 15 takvih ljudi da sastave svoje timove prema palo se.
    To sam vise rekao da na opozicione lidere i njihove istaknute clanove ne misleci ostale.
    Evo npr meni se licno svidja rad Janovica kao ministra za sport.
    Ovaj M Mugosa mi se cini da radi dobar posao.
    Znaci ljude koji nisu opterećeni nekim hipotekama.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Pa znas kako. Mugosa da radi svoj posao kako treba ne bi ga Ministarstvo Finansija onako prosulo. Plus na vrh svega i on vodi selektivne politike naplate poreza. Za Janovica znam kao sportistu, kao ministra vidim da se dosta bune klubovi iz svih grana, mada su i to uglavnom postavljeni ljudi bliski DPS-u pa sve to sa rezervom pratim.
    Vezano za opoziciju. Imas malo nerealne stavove. Oni ako dobiju ekspertska vlada, a ako ne onda nema veze, dobri su i ovi skakavci koji su se decenijama dokazali kao nekompetentni, na stranu sto su oportunisti uglavnom da ne koristim grublje nazive.
    Prolongiramo ionako tajan, kontroverzan i na sve nacine mutan posao auto puta, da bi se stvorila slika “ako mi odemo ovo se niakd nece zavrsiti”, gdje nas taj korak vjerovatno gura u bankrot jer pocinje placanje a jos zavrseno nije. I opet ni ti ni vecina nemate zelju da makar pritisnete DPS da makar nesto dovede do kraja, a ovamo se sa druge strane traze eksperti...
    Licemjerno je malo, bez uvrede

  17. #1917
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A sto ne bi hipoteticki trazili 100% vlade i dozivotnog predsjednika? Ili da razmatramo sta ce biti ako DPS padne pa asteroid udari u Crnu Goru? Mozda bude ruska invazija?

    Cinjenice su jasne, imas partiju koja ima 10% podrske, tj oko 20% opozicije. Ta partija ne moze mijenjati strateski kurs CG ni pod kakvim zamislivim okolnostima.
    Opet ti sa 10% DF ima 18 poslanika a ostatak opozicije 21 i svaki razgovor da je drugačije do narednih izbora je besmislen.
    Po istraživanjima DPS sa satelitima ima preko 55% tako da onda nemamo sto pricati o smjeni vlasti.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #1918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Opet ti sa 10% DF ima 18 poslanika a ostatak opozicije 21 i svaki razgovor da je drugačije do narednih izbora je besmislen.
    Po istraživanjima DPS sa satelitima ima preko 55% tako da onda nemamo sto pricati o smjeni vlasti.
    ...
    Pa onda nemas sta da brines. DPS je siguran sa svojih 55% i nikakvi protesti i korupcija koju otkrivaju debeli bankari ih ne moze uzdrmati.

    Opusti se i uzivaj.

  19. #1919
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa znas kako. Mugosa da radi svoj posao kako treba ne bi ga Ministarstvo Finansija onako prosulo. Plus na vrh svega i on vodi selektivne politike naplate poreza. Za Janovica znam kao sportistu, kao ministra vidim da se dosta bune klubovi iz svih grana, mada su i to uglavnom postavljeni ljudi bliski DPS-u pa sve to sa rezervom pratim.
    Vezano za opoziciju. Imas malo nerealne stavove. Oni ako dobiju ekspertska vlada, a ako ne onda nema veze, dobri su i ovi skakavci koji su se decenijama dokazali kao nekompetentni, na stranu sto su oportunisti uglavnom da ne koristim grublje nazive.
    Prolongiramo ionako tajan, kontroverzan i na sve nacine mutan posao auto puta, da bi se stvorila slika “ako mi odemo ovo se niakd nece zavrsiti”, gdje nas taj korak vjerovatno gura u bankrot jer pocinje placanje a jos zavrseno nije. I opet ni ti ni vecina nemate zelju da makar pritisnete DPS da makar nesto dovede do kraja, a ovamo se sa druge strane traze eksperti...
    Licemjerno je malo, bez uvrede
    Ko je rekao nema veze nek ostanu i sl. Ja ne pricam ako oni dobiju ili ovo.
    Ja ti pricam kako bi opozicija najbolje mogla da smjeni vlast , da učini nesto za ovu državu.
    Jel tesko da izadju sa platformom da se obavezuju
    ako dobiju na izbore naprave vladu experata, sa svim onim sto sam nabrojao.

    Ma jok ja sam licemjeran, zivio mi ti sa ovakvom opozicijom Jos sto godina. Vjerujem da ce i DPS isto toliko onda.



    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #1920
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa onda nemas sta da brines. DPS je siguran sa svojih 55% i nikakvi protesti i korupcija koju otkrivaju debeli bankari ih ne moze uzdrmati.

    Opusti se i uzivaj.
    Nisi shvatio ovaj dio sa DPSom slucajno ili namjerno sve jedno je.
    Tako i DF ima 10 posto ko i ovi 55.
    A nek ti opet DK otvori oci kad kaze da je Milo lopov, a ti zacudjeno . Hvala ti, da mi to nisi rekao ne bi znao. I pravac na protest sa svom trobojkom .
    I poslije DPS kriv sto je dje je.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #1921
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Dozvolite mi da isparanoisem Lepetanca.

    Znate kako.. ajmo mi prvo da obezglavimo hobotnicu, da posaljemo Mila tamo dje mu je mjesto, pa cemo lako posle za unutrasnju i spoljnu politiku. Inace, svi znamo da polovinu DPS-ovaca cine prikriveni Srbi. Pa da vidite, gospodo, kad brod pocne da tone, kad se srpske patriote vrate svojim korijenima. Neki iz straha i cistog oportunizma, a ostali zbog ogorcenosti, ozlojadjenosti, iz inata, sto njihova interesna grupa nije vladala za vijek vjekova. Pa zainat nazad u najekstremnije Srbe. Pa odjednom Srba preko polovine ukupnog broja stanovnika Crne Gore. Samo lagano, da mi prvo zajednicki odradimo najbitniji korak, a posle ce vec narod sam, po inerciji, odluciti dje i kako sa drzavom.



  22. #1922
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,494
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo odgovorih izvise tvog posta odmah, vi baratate sa 10% ja koliko znam DF ima isto poslanika koliko sve ostale opozicione partije ZAJEDNO.
    Primjer Budve dje su imali po pola sa Demokratama pa su trazili po pola i gradonačelnika.
    Primjer Herceg Novi, smjenili im kadra hice da ruse vlast.
    I ti meni tvrdis da ne bi nista trazili???

    Ja ne kažem da bi oni sigurno sad sve mjenjali, ali njihovi ciljevi kad dodju na vlast su veoma jasni i glasni. Ne treba nam DPS da ih govori jer ih oni glasno govore.



    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Ja ne tvrdim da oni ništa ne bi tražili, tvrdim samo da im ostatak opozicije ne bi dozvolio da mijenjaju spoljnu politiku... Taj ostatak opozicije i sad, kao što ti je Gandalf rekao, ima poslanika koliko i DF, a po svim istraživanjima bi imao mnogo više na narednim izborima...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Da ne kvotujem svo troje, to je zvanicni sastav parlamenta i to je fakat. Do novih izbora je sve ostalo imaginarno.
    Ajde hipotetički da pricamo, DF zahtjeva premijera i ministra inostranih poslova i bez toga nece da da podrsku Vladi.
    Sta onda???


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Odbije im se predlog, vrlo jednostavno...

    Ođe se ljudi boje nekih svojih hipotetičkih strahova, koji nemaju veze sa realnošću... Pa ajde onda nek na ebu ovi koji provjereno dobro ebu...

    Milova privatna država ili srpska sparta, koja je razlika...?

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  23. #1923
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Zašto dosta ljudi kada se kaže protesti - pomisli na trobojku

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #1924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Koliko DF pada najbolje govore uporedni podaci Parlamentarnih i Lokalnih izbora :


    G: 2016 2018
    PG:24662 12291
    BR: 3918 1332
    BP: 5511 2210
    DG: 2381 1196
    ZB: 564 250
    KL: 1302 788
    PV: 6663 3500
    HN: 4672 1759

    UKUPNO : 2016 49.610
    2018 23.326

    Znaci u ovih 8 opstina (mrzjelo me ostale da gledam) za samo godinu ipo DF je izgubio 26.284 glasaca ili je ostvario pad od 53%.


    Tako da je ovo dosta indikativno i pokazuje trenutnu snagu DF. Ako su na parlamentarnim 2016 imali ukupno 77784 glasa sada se moze ocekivati da imaju izmedju 35 i 40 000 ili nekih 10ak %.

    Sa 10% DF u bilo kojoj Vladi moze da uradi tacno nista, mislieci pri tom na spoljnu politiku i izmjenu ustava. Pa po cijenu novih izbora sto nije problem nikakav, a ni njima ponovljeni izbori ne bi odgovarali jer onda bi imali 2%.

    Tako da hajde da se ne plasimo od DF oni su kao i DPS mracna prolost.


    Tako da evo dodjosmo do brojke od 10% gradjana CG koji zele Srpsku Spartu i priznavanje Kosova i zajednistvo sa Srbijom. U nekih 10-12 godina od kad smo nezavisni sa nekih 40% na 10% je mnogo dobar pomak
    Last edited by Gandalf_White; 14-02-19 at 10:18.
    One Ring to Rule them all...

  25. #1925
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,494
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Na jednoj strani 100% vladavina dokazanih lopova i ubica, transformisanih interesnih četnika, na drugoj strani par ministara iz četničke opozicione stranke... Izbor je jasan...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 77 of 146 FirstFirst ... 276773747576777879808187127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •