Page 116 of 146 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126 ... LastLast
Results 2,876 to 2,900 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #2876
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Sto moze 500 ljudi ako na ulicu izadje preko 20 000, mogu mozda pistoljima, nozevima, ali dokle to dovodi i kako bi sjutra objasnili svijetu ko su ljudi koji su vadili oruzje na demonstrante i ako ne daj boze bude povrijedjenih od njihove strane kako da sve to opravdaju? Mislim da bi sebe tim potezom jos brze zakopali, izasao bi sav onaj narod na ulice sto trenutno ne izlazi jer se boji da ce izgubit posao a ne podrzavaju depes ni lomija bez sto moraju, mislim da je njima pocetak kraja ako na ulici pocnu da rade kamenice i paljenje grada, siguran sam kao i svi da to ne moze poceti od demonstranata vec upravo od provokacije policije ili ovih sportista/kriminalaca kako ih ti nazivas.
    I zasto mislis da recimo od 20 000 ljudi, neka bude pola da su zene, da od 10 000 muskaraca nema makar 500 koji su ono tipa pokojni Pejanovic?
    Ovdje vlast jedino sa ulice moze da se makne to svi znaju i ako to ne uspije slobodno mozemo ocekivati jos vece poreze i namete kad se jos vise osile, a vidimo da je krokodila koji su gladni sve vise, a kolaca ostaje sve manje i manje, tako da kad ne budu imali vise atraktivnih lokacija za prodaju strancima, i kad prodaju i privatizuju jos tih par stvari koje imaju aerodrome itd, onda mi dolazimo na naplatu, imaces i porez na vazduh samo ako im se digne ku8ac, pa mi onda neko prica o institucijama kako rade svoj posao, a mi gori od Sjeverne Koreje, samo jos da pocne frizure da nam uredjuje svevisnji.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. #2877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Jes da ne podržavam DPS i Đukanovića ali ne mislim da je Đukanović glup. Scenario o kojem pričate, sa naoružanim teroristima koji napadaju narod, kako god da počne i završi se, dovodi do Čaušesku-sudbine porodice Đukanović. A i još nekih u njegovom okruženju. Nije Milo toliko glup. Represiju nad građanima (ako je uopšte bude) sprovešće zvanična policija (SAJ) i to samo na taj način da se može tvrditi da je to legitimna akcija i da Đukanović može do kraja života da tvrdi da nije napao mirne demostrante nego nasilnike. (do sad nije puno ni morao da se trudi da njegovi protivnici budu okarakterisani kao nasilnici, pola posla su mu sami završavali).

  3. #2878
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Uh, priča koja se priča evo 35 godina.

  4. #2879
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naroda nikad u CG nije ni bilo. 1989. nije narod izasao na ulice nego CIA, snajka, CIA. Svima puna usta Crne Gore, nestade nam pred ocima. Pa je nemaju ni Crnogorci, ni Srbi, ni Albanci... Kad srusis kucu svi ce na kisu. Pola onih koji su bili za zajednicu drzavu sad ne bi imali nista protiv samostalne nam drzave kad bit to bila DRZAVA. Ovo je bitka za drzavu, za pravo i za pravdu. Ali prevashodno za drzavu. U kojoj vise ne smije da bude nikakve samostalne, totalno vladajuce vecine. Ako cemo drzavu moramo da imamo sve epitete drzave, i nezavisno sudstvo, i nezavisnu policiju, i sve pod kontrolom DRZAVE. Da nisi sirak tuzni bez iđe ikoga. A je li u vlasti Andrija, Dzemal ili Dusko, nebitno je. Bitno je da se vlast vrati narodu, ne postoji narod radi drzave nego drzava radi naroda. E sad, moze li ova moja utopija da se ostvari u drzavi bjelasa, zelenasa, muslimana, Bosnjaka, partizana, cetnika, Srba, Hrvata, Crnogoraca? Moze li drzava koja je po ustavu gradjanska, kad ti treba demokraticnost, a nacionalna po ostalim savovima, kad ti treba glas u parlamentu da funkcionise na taj nacin? Zasto moj glas vredi manje od albanskog ili hrvatskog ako smo svi gradjani, po ustavu? Sto se tice price od 500 kriminalaca koji bi haos napravili, po mom skromnom misljenju dosta ti je dva luda đeda da pripucaju i eto nam klanja kako se ne bi pamtilo. Uostalom, sto je 20-30 glava ako je to cijena cuvanja svega kriminalno stecenog? Uz ovakve isprane mozgove (a mozga nema grama) sjutra da Milo bez gaca izadje oni bi svi gologuzi na ulice. Ada vazda smo bez gaca isli. Crnogorci ne ljube gace. Da je nekome glavu okinuo, da to vidis svojim ocima, rekli bi: a junak nas, kako mu je okinu, ruka mu zedrhta, svaka mu cast! Prema tome... Mrka kapa. Dok se opet neka CIA ne umijesa, pa instalira nekog novog koji ce biti poslusan i misliti njihovom glavom. Posle toga, citajte ovaj post ispocetka...

  5. #2880
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,420
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,520
    Thanked in
    2,192 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzimi View Post
    Naroda nikad u CG nije ni bilo. 1989. nije narod izasao na ulice nego CIA, snajka, CIA. Svima puna usta Crne Gore, nestade nam pred ocima. Pa je nemaju ni Crnogorci, ni Srbi, ni Albanci... Kad srusis kucu svi ce na kisu. Pola onih koji su bili za zajednicu drzavu sad ne bi imali nista protiv samostalne nam drzave kad bit to bila DRZAVA. Ovo je bitka za drzavu, za pravo i za pravdu. Ali prevashodno za drzavu. U kojoj vise ne smije da bude nikakve samostalne, totalno vladajuce vecine. Ako cemo drzavu moramo da imamo sve epitete drzave, i nezavisno sudstvo, i nezavisnu policiju, i sve pod kontrolom DRZAVE. Da nisi sirak tuzni bez iđe ikoga. A je li u vlasti Andrija, Dzemal ili Dusko, nebitno je. Bitno je da se vlast vrati narodu, ne postoji narod radi drzave nego drzava radi naroda. E sad, moze li ova moja utopija da se ostvari u drzavi bjelasa, zelenasa, muslimana, Bosnjaka, partizana, cetnika, Srba, Hrvata, Crnogoraca? Moze li drzava koja je po ustavu gradjanska, kad ti treba demokraticnost, a nacionalna po ostalim savovima, kad ti treba glas u parlamentu da funkcionise na taj nacin? Zasto moj glas vredi manje od albanskog ili hrvatskog ako smo svi gradjani, po ustavu? Sto se tice price od 500 kriminalaca koji bi haos napravili, po mom skromnom misljenju dosta ti je dva luda đeda da pripucaju i eto nam klanja kako se ne bi pamtilo. Uostalom, sto je 20-30 glava ako je to cijena cuvanja svega kriminalno stecenog? Uz ovakve isprane mozgove (a mozga nema grama) sjutra da Milo bez gaca izadje oni bi svi gologuzi na ulice. Ada vazda smo bez gaca isli. Crnogorci ne ljube gace. Da je nekome glavu okinuo, da to vidis svojim ocima, rekli bi: a junak nas, kako mu je okinu, ruka mu zedrhta, svaka mu cast! Prema tome... Mrka kapa. Dok se opet neka CIA ne umijesa, pa instalira nekog novog koji ce biti poslusan i misliti njihovom glavom. Posle toga, citajte ovaj post ispocetka...
    A nista Vatikan?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #2881
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U skladu s nickom

  7. #2882
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SRJ.
    Nasi: evo nam drzave, imamo dug od 340 miliona USD i sve fabrik i preduzeca. Kako da krademo kad ce iz BG da nas kontrolisu?
    Nasi: Zivjela nezavisna Crna nam Gora. Lopinjaj, udri, kradi, rasprodaj, zaduzi...
    Nasi: trazi ovaj narod nekakvu Evropu. Ajmo mi da oposlimo ovo nase. Lopinjaj, udri, kradi, rasprodaj, zaduzi, SLUSAJ, ispunjavaj, pa kad oposlimo to sto smo namakli ostade nad, narod dobi Evropu, mi slobodu.
    Tako nekako...
    2019. dug 3.5 milijarde eura, niđe nista od drzavne imovine. Pametnome dosta. Prikolji firmo od 60 miliona godisnjeg prihoda i uzmi 2 miliona, boli te uvo... Iznervirah se, opet...
    Ocemo li malo o Rumiji, volovima???
    Aman

  8. #2883
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,117
    Thanked in
    2,083 Posts

    Default

    To je to Džimi brate. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #2884
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nisam siguran da je to produktivno u CG. Ja koliko znam, doduše iz kafane, ali iz prve ruke, ove strukture koje se pominju po kuloarima su i 2015-te / 2016-te okupile na 2 mjesta u PG jače od 500 momaka (jedna lokacija je bila Hotel Podgorica), koji su bili spremni da "intervenišu" u slučaju eskalacije nasilja od strane demonstranata. A to nije bila grupa strukturom ravnopravna sa demonstrantima, nego sportisti/kriminalci, egzistencijalno vezani za opstanak režima... Ono, tipa pokojni Pejanović, samo druga strana.

    S druge strane su od hiljada ljudi željnih promjena 95% porodični ljudi, žene, stariji, studenti koji izvode performanse... koji nisu kadri ni voljni za eskalaciju... DF je to znao 2016-te, probao da uveze operativu, ali im je to propalo.

    Nemoj da bude da mračim, ali ja tu ne vidim neki pozitivan ishod za demonstrante... Ne znam odakle vam ideja da će ovi tek tako da se saviju pod pritiskom eskalacije - nije njima na kocki plata od 1400€, nego mnogo više...

    To je moje iskreno mišljenje, a sad nek ja budem bot i širim defetizam...
    Cuo sam i ja, i da je pola SAJovaca bilo sastavljeno od kriminalaca, i vrlo moguce, ali je li stvarno neko misli da makne ustolicene kriminalce, a da nikome dlaka sa glave ne padne?! Uostalom vidjeli ste proteste u Parizu.
    Ovo moze da se smatra okupacijom Crne Gore od strane mafije, pa vi vidjite hocete li da se borite za slobodu ili da trpite kriminalne dpsOVCE.
    Mislim da 500 majmuna nije jace od 20-30k dobro organizovanih demonstranata, a ako krenu da pucaju, zavrsice i oni i Lomi ka Causesku. Pa da vidimo, kom opanci kom obojci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2885
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    Cuo sam i ja, i da je pola SAJovaca bilo sastavljeno od kriminalaca, i vrlo moguce, ali je li stvarno neko misli da makne ustolicene kriminalce, a da nikome dlaka sa glave ne padne?! Uostalom vidjeli ste proteste u Parizu.
    Ovo moze da se smatra okupacijom Crne Gore od strane mafije, pa vi vidjite hocete li da se borite za slobodu ili da trpite kriminalne dpsOVCE.
    Mislim da 500 majmuna nije jace od 20-30k dobro organizovanih demonstranata, a ako krenu da pucaju, zavrsice i oni i Lomi ka Causesku. Pa da vidimo, kom opanci kom obojci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bojim se da ce tako da bude... ali se bas bojim. Jer, po definiciji iz recnika, mafija je sprega vlasti i kriminala. Ovi nasi ce u recnike, kud ces boljeg opisa.

  11. #2886
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Treba jasno zaprijetiti na ovim protestima, da ko stane u zastitu kriminalaca i krene na narod, da ce mu se usrati i u familiju i u pljeme! Pa nek probaju pičkice!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2887
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kareluša naša, od juče: “Nije divno, ali učimo se i ovakvim iskustvima učimo se i tome da danas zahvaljujući modernim tehnologijama je nešto moguće izrežirati, napraviit neki video uradak ili neki audio uradak”, naglasio je Đukanović.

    Dakle snimak postoji... Samo da ga Lomi demantuje, odgovorno, kako drugacije. I da podijeli kalasnjikove bagri, kao onda pa da se pokoljemo, nije nam prvi put. I kakvi smo - ne bilo nas!

  13. #2888
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Sportisti?? Ne volim kuloarske i kafanske priče, ali nazvati sportistom nekoga ko je nasilni kriminalac je uvreda za sve koji se bave sportom. Sportista je po definiciji nenasilan čovjek koji se nadmeće sa drugima u fizičkim disciplinama na fer i pošten način, a nikako neko ko se bavi kriminalnim radnjama.
    U smislu fizičke spreme... Recimo, kao što je Marko Radulović džudista, sportista, je li. Ili kao što je Pejanović pokojni bio sportista, bokser. To sam upotrebio kolko da ilustrujem da je jedan takav korisniji na ulici od 10 standardnih šetača.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sto moze 500 ljudi ako na ulicu izadje preko 20 000, mogu mozda pistoljima, nozevima, ali dokle to dovodi i kako bi sjutra objasnili svijetu ko su ljudi koji su vadili oruzje na demonstrante i ako ne daj boze bude povrijedjenih od njihove strane kako da sve to opravdaju? Mislim da bi sebe tim potezom jos brze zakopali, izasao bi sav onaj narod na ulice sto trenutno ne izlazi jer se boji da ce izgubit posao a ne podrzavaju depes ni lomija bez sto moraju, mislim da je njima pocetak kraja ako na ulici pocnu da rade kamenice i paljenje grada, siguran sam kao i svi da to ne moze poceti od demonstranata vec upravo od provokacije policije ili ovih sportista/kriminalaca kako ih ti nazivas.
    I zasto mislis da recimo od 20 000 ljudi, neka bude pola da su zene, da od 10 000 muskaraca nema makar 500 koji su ono tipa pokojni Pejanovic?
    Ovdje vlast jedino sa ulice moze da se makne to svi znaju i ako to ne uspije slobodno mozemo ocekivati jos vece poreze i namete kad se jos vise osile, a vidimo da je krokodila koji su gladni sve vise, a kolaca ostaje sve manje i manje, tako da kad ne budu imali vise atraktivnih lokacija za prodaju strancima, i kad prodaju i privatizuju jos tih par stvari koje imaju aerodrome itd, onda mi dolazimo na naplatu, imaces i porez na vazduh samo ako im se digne ku8ac, pa mi onda neko prica o institucijama kako rade svoj posao, a mi gori od Sjeverne Koreje, samo jos da pocne frizure da nam uredjuje svevisnji.
    Prvo, dođe mi da fino usmem onu sliku sa trga sa najsvjetlijom ekspozicijom, pa da prebrojim SVAKOG demonstranta, čisto da arhiviramo te priče o 20 000 ljudi.

    Drugo, niko nije lud da ide na mirne demonstrante silom. Ni državni aparat, a ni ovi ovakvi "alternativni", čija je egzistencija vezana za strukture na vlasti. To što sam ja čuo je bilo "skupili smo se, ako krenu", dakle ako se proba na o-ruk.

    Treće, imaš na YouTube kanal "AP archive". Izvoli pogledati klipove posle predsjedničkih izbora u CG 1997. NIKAD više u CG neće biti takvog fanatizma, takve volje da se krene na vlast svim sredstvima, bar kod domicilnog stanovništva (uvozne DF operativce ne računam), a brojnost tih skupova sam procjeni. Tad nisu napravili ništa, moje skromno mišljenje je da tek ne mogu ni sad. I da se razumijemo, nisam ja primarno dovodio u pitanje mišiće sadašnjih demonstranata, već volju da jurišaju na policiju.

    Elem, odužih. S ulice može nešto da se napravi jedino ako DPS izgubi izbore, i odbije da ih prizna, a EU/SAD jasno stave do znanja da DPS to mora da učini. E tad će da nestane volje državnog aparata, pa čak i tih kvazi/polu/kriminalaca da brane taj i takav režim, jer će im biti jasno da je kraj, i da je bolje da zauzimaju nove pozicije, nego što brane stare.

    U suprotnom mogu demonstranti i da uđu u Skupštinu, ako je lanac komande policije i vojske u životu, a SAJ, PJP i par vodova intervente živo i zdravo - najuriće ih odatle, uz prilične posledice za iste te zauzimače.

    Quote Originally Posted by Dzimi View Post
    Kako da krademo kad ce iz BG da nas kontrolisu?
    Esi ozbijan, ili govoriš o Beogradu kao nekakvom kontroloru i moderatoru spram krađe u CG?

    Vala ako ima prestonica u Evropi koje ne bi imale nikakvo pravo da budu i ovakvoj CG kontrolor da se ne krade, to su Beograd, Sarajevo, Tirana, Skoplje...i Priština, ako je smatraš prestonicom.

    Aj da si napisao "Kako da krademo kad će BG da nam se miješa u kombinacije"...

    Quote Originally Posted by Dzimi View Post
    Kareluša naša, od juče: “Nije divno, ali učimo se i ovakvim iskustvima učimo se i tome da danas zahvaljujući modernim tehnologijama je nešto moguće izrežirati, napraviit neki video uradak ili neki audio uradak”, naglasio je Đukanović.

    Dakle snimak postoji... Samo da ga Lomi demantuje, odgovorno, kako drugacije. I da podijeli kalasnjikove bagri, kao onda pa da se pokoljemo, nije nam prvi put. I kakvi smo - ne bilo nas!
    Ja shvatih da je on tu mislio na snimak od Miga mrčenoga?

  14. #2889
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj da si napisao "Kako da krademo kad će BG da nam se miješa u kombinacije"...

    - To sam i mislio...



    Ja shvatih da je on tu mislio na snimak od Miga mrčenoga?

    - Pogresno si shvatio, to je “pravno” zavrseno, sto bi se vracao na to. Na svoj biljeg on misli, dok mu ga DK pokaze.

  15. #2890
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default DK Leaks

    Quote Originally Posted by Dzimi View Post
    Kareluša naša, od juče: “Nije divno, ali učimo se i ovakvim iskustvima učimo se i tome da danas zahvaljujući modernim tehnologijama je nešto moguće izrežirati, napraviit neki video uradak ili neki audio uradak”, naglasio je Đukanović.

    Dakle snimak postoji... Samo da ga Lomi demantuje, odgovorno, kako drugacije. I da podijeli kalasnjikove bagri, kao onda pa da se pokoljemo, nije nam prvi put. I kakvi smo - ne bilo nas!
    Blefira pičkica, nije siguran da postoji snimak, pa se unaprijed ogradjuje. A koristi u tom kontekstu one Di Kejeve montaze iz zajebancije.
    A nema sta vise, i da ima i da nema snimka, sve ovo znamo evo tri decenije. Maknuti ga sto prije, na ovaj ili onaj nacin. Dan sa njim je godina nazad!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by aleksa007; 14-03-19 at 15:59.

  16. #2891
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Prvo, dođe mi da fino usmem onu sliku sa trga sa najsvjetlijom ekspozicijom, pa da prebrojim SVAKOG demonstranta, čisto da arhiviramo te priče o 20 000 ljudi.

    Drugo, niko nije lud da ide na mirne demonstrante silom. Ni državni aparat, a ni ovi ovakvi "alternativni", čija je egzistencija vezana za strukture na vlasti. To što sam ja čuo je bilo "skupili smo se, ako krenu", dakle ako se proba na o-ruk.

    Treće, imaš na YouTube kanal "AP archive". Izvoli pogledati klipove posle predsjedničkih izbora u CG 1997. NIKAD više u CG neće biti takvog fanatizma, takve volje da se krene na vlast svim sredstvima, bar kod domicilnog stanovništva (uvozne DF operativce ne računam), a brojnost tih skupova sam procjeni. Tad nisu napravili ništa, moje skromno mišljenje je da tek ne mogu ni sad. I da se razumijemo, nisam ja primarno dovodio u pitanje mišiće sadašnjih demonstranata, već volju da jurišaju na policiju.

    Elem, odužih. S ulice može nešto da se napravi jedino ako DPS izgubi izbore, i odbije da ih prizna, a EU/SAD jasno stave do znanja da DPS to mora da učini. E tad će da nestane volje državnog aparata, pa čak i tih kvazi/polu/kriminalaca da brane taj i takav režim, jer će im biti jasno da je kraj, i da je bolje da zauzimaju nove pozicije, nego što brane stare.

    U suprotnom mogu demonstranti i da uđu u Skupštinu, ako je lanac komande policije i vojske u životu, a SAJ, PJP i par vodova intervente živo i zdravo - najuriće ih odatle, uz prilične posledice za iste te zauzimače.
    Rekao sam AKO na ulicu izadje 20 000 ljudi, a ti uzmi pa ih broj do mile volje, mozda ti je to i posao.

    Drago mi je da ljudi u ovoj drzavi ne razmisljaju svojom glavom i praznim stomakom, no cekaju da im neko drugi zavrsi sve Amerika, Eu, Rusija, to znaci da nam je IQ veoma nizak, a da pameti i nemamo, mada sto drugo i da se ocekuje od zarobljene drzave iz koje odlaze svi oni kojima je IQ veci od broja cipela po zapadu i tamo prave pare i porodice, ovdje je ostao samo olos i onaj poslednji talog, onaj sljam drustva bez kicme, koji ne smije ni da se uspravi jer je 30 godina bio gazen pa je tako navikao i u tom mozgu je samo - Milo nas je spasio od rata, napravio (PRIVATNU) drzavu, uveo jezik, to sto je sve ostalo pokrao, sto mu placamo harac nema veze, ja imam 50 eura svake 4 godine i zena mi radi u voli od jutra do mraka za 250 eura bez dana odmora, ali otplacujemo kredit u prvoj banci jer su nam dali povoljnu kamatu i bicu duzan dok ne umrem, a kad krepam kao pasce moji ce otplacivati kredit dok i oni ne lipsu, a ovi ce po svim svjetskim top destinacijama da lade jaja piju dom perinjone, vozikaju se helikopterima, vrse privatizacije, prodaju drzavnu zemlju, grade autoputeve od nidje do nidje, sa tim da ce zaboravit po 20-30-40 miliona da uracunaju pa ce to opet na gradjane da padne, gorivo je odavno LUKSUZ, djeca se lijece preko sms-ova, salju u strane klinike jer kod nas te lijece od bubrega, a umres od cancera pluca jer su doktori zavrsili studije preko veze pa ne znaju da ti poslusaju pluca a ne sto drugo.

    Ali dobro, bitno je da po tebi mi imamo zive i zdrave policajce koji bi umjeli da se izbore sa golorukim demonstrantima, a znamo koliko su inace sposobni, da im uleti kakva manja ceta bivsih pripadnika crvenih beretki (da ne idemo dalje od regiona) za par minuta ne bi znali dje im je glava a dje guzica, kao sto i ne znaju kad ih u civilu uhvate ovi kriminalci pa ih iskrive po kakvim klubovima i dje god ih vide sto se cesto desava.

    I jos da dodam - je li moguce da se prica o tome da depes izgubi na izbore? Vjerujes li ti da to moze da se desi? Vjeruje li iko u to u ovom trenutku? Druze mrtvi glasaju depes, placaju se karte avionske iz nasih dzepova, da bi dosle ovce iz amerike i sa zapada da glasaju depes, prijeti se ljudima za koje sumnjaju da nece glasat za depes, o cemu pricas ti alo?!

    Hocu da kazem sledece da nikakva Amerika, Evropa ne bi trebala ako bi na ulice izaslo 50 000 ljudi, nije do Amerike, nije do Evrope, do naroda crnogorskoga je, ukapirajte to vec jednom, da "gori" citava drzava od energije za boljim sjutra, da se u svaki grad ako ne samo u glavni skupi na hiljade ljudi koji misle svojom glavom, koji zele sebi, svojoj porodici i svojim potomcima bolje, i da to iskazu na ulici, ne bi mogla ni Amerika ni Evropa da ih zaustavi, a ne depes i policija, pobjegli bi oni pred tolikim brojem, zaboravili bi cojstvo i junastvo i ljubav prema Crnoj Gori.
    Last edited by ^izzy^; 14-03-19 at 16:36.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #2892
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    RI jos da dodam - je li moguce da se prica o tome da depes izgubi na izbore? Vjerujes li ti da to moze da se desi? Vjeruje li iko u to u ovom trenutku? Druze mrtvi glasaju depes, placaju se karte avionske iz nasih dzepova, da bi dosle ovce iz amerike i sa zapada da glasaju depes, prijeti se ljudima za koje sumnjaju da nece glasat za depes, o cemu pricas ti alo?!
    Što ne bi bilo moguće? Berane, Herceg Novi, Plužine tradicionalno? Kolašin tamo pa vamo? Budva, Kotor i Tuzi - novost. Šta, tamo nema mrtvih, dijaspore iz Amerike i ostalih stvari?

    Može, može, itekako. Slobo je izgubio izbore, a spram Slobovog stiska nad državom, službama i medijima u trenutku kad je pao - ovo je oaza demokratije.

    Nije to čak ni tako teško. Mala je razlika u glasovima. Ali, opozicija je provela godine svađajući se između sebe, DF i Demokrate su se više klale među sobom nego sa DPS. Čak i danas, oko nekakvih kadrova u luci Kotor - oni će da izgube taj grad.

    Ej, oni su imali 2016 dosta više glasova od DPS u Podgorici. Prošle godine DPS uzme Podgoricu, apsolutna vlast, ja sam lično bio šokiran. Ali, nije DPS dobro odradio kolko je opozicija pala. Nisu iste ljude izveli na birališta, zbog njihovog unutaropozicionog rata...a znaš šta bi značila opoziciona Podgorica? I onda su im krivi mrtvi, avionske karte...a makse.

    Izbore opozicija baš prelagano može da dobije, ali je Mandi važnije da on bude relevantan nego da padne DPS. Bečić bi doživio nervni slom da DPS padne a da on u tom trenutku nije lider, mesija... Imaju iza sebe medij koji je za crnogorske medije ono što je Gugl za pretraživače, imaju i para, imaju vrlo malu razliku, imaju spram sebe mete tipa Gvozdenović, Tarzan, Simović, OMS... I ti mi pričaš kako ne mogu da dobiju izbore?

    O čemu ti pričaš, veselja ti?

  18. #2893
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Pomenuo si izbore......

    Realno, mrka kapa zbog razjedinjenosti opozicije koja bi prosula makar 10% glasova jer je veliko pitanje da li mogu da predju cenzus URA, SDP, Ujedinjena, Marko M, SNP, DEMOS, Crnogorska.

    Demokrate I DF nisu sporni sto se tice prelaska cenzusa, iako ovim drugim zelim da mu se dobro primaknu.

    Sve preko tri kolone je osudjeno na propast.

    Dalje, sve I da izadju u tri kolone ogromna je zloupotreba resursa I tome se mora stati na put. Kako? Jedino da se iskoristi ovaj pritisak protesta pa da opozicija pripremi komplet novo izborno zakonodavstvo sa izmjenama krivicnog zakonika. Predlogom izbornog zakona bi se morala uvesti kontrola rada drzavnih organa od strane opozicije I sprijeciti sve zloupotrebe I sprijeciti glasanje ljudi koji ne borave u CG vise od 6 mjeseci, a izmjenama krivicnog bi se propisale drakonske kazne zatvora za kupovinu licnih karata, uticanje na volju biraca Itd. itd.

    Naravno, nastaviti sa protestima I pokusati izdejstvovati ostavke u slucaju masovnosti ili objavkjivanja nekih novih snimaka.



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  19. #2894
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ma kakvi crni izbori, 80-100k fantomskih biraca,...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #2895
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    Ma kakvi crni izbori, 80-100k fantomskih biraca,...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne vjerujem da je toliko, ali ih ima dovoljno. Kazem, dati kompletan predlog uz ponudu uzmi ili ostavi. U njemu sve precizirati na nacin da narod moze birati bez pritisaka I ucjena, a ako se neko usudi da pritiscima utice na volju biraca da zna da mu prijeti kazna zatvora od 5+ godina, bez prava na pomilovanje.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #2896
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne vjerujem da je toliko, ali ih ima dovoljno. Kazem, dati kompletan predlog uz ponudu uzmi ili ostavi. U njemu sve precizirati na nacin da narod moze birati bez pritisaka I ucjena, a ako se neko usudi da pritiscima utice na volju biraca da zna da mu prijeti kazna zatvora od 5+ godina, bez prava na pomilovanje.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    MANS je iznio da ih ima 80k. Kad se Dps zabrani, onda izaci na izbore. Dps nikad nije bila politicka partija, tako da kao takva i nema pravo da ucestvuje na izborima.
    Kako su dosli, tako moraju i da idu, tu nema dvojbe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #2897
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa007 View Post
    MANS je iznio da ih ima 80k. Kad se Dps zabrani, onda izaci na izbore. Dps nikad nije bila politicka partija, tako da kao takva i nema pravo da ucestvuje na izborima.
    Kako su dosli, tako moraju i da idu, tu nema dvojbe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Uh, previse radikalno. Nisam za zabranu, a kad bi mi moglo biti zabranio bih I DPS I SD I BS I DF I Pravu, ali mi ne moze biti, a znam da ove moje zelje nemaju veze sa zdravim razumom.

    DPS neka glasa ko misli da treba, ali na fer I postenim izborima. Onog momenta kada izgube prvi put vlast padaju na jednocifreni procenat podrske.

    Ne mislim da treba da mijenjamo sistem na nacin sto ce se zabranjivati partije koje nam se ne svidjaju, jer to je zloupotreba vlasti, a protiv toga se borimo valjda.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  23. #2898
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default DK Leaks

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Uh, previse radikalno. Nisam za zabranu, a kad bi mi moglo biti zabranio bih I DPS I SD I BS I DF I Pravu, ali mi ne moze biti, a znam da ove moje zelje nemaju veze sa zdravim razumom.

    DPS neka glasa ko misli da treba, ali na fer I postenim izborima. Onog momenta kada izgube prvi put vlast padaju na jednocifreni procenat podrske.

    Ne mislim da treba da mijenjamo sistem na nacin sto ce se zabranjivati partije koje nam se ne svidjaju, jer to je zloupotreba vlasti, a protiv toga se borimo valjda.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Dps nije partija nego kriminalna organizacija, i ne moze da postoji vise kao takva. E ako ima ovoga, kako vele, “zdravog tkiva” nek se otkace i formiraju novu partiju pod novim imenom, pa na izbore. Ne moze sef organizovane kriminalne grupe da ucestvuje na izborima, niti narko i duvanski kartel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #2899
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Najjacu sam foru cuo za sdp-vujica

    To nije veli partija to je sekta

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  25. #2900
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    ”Међу истакнутијим функционерима који не желе да им АСК контролише банковни конто свакако је предсједник државе Мило Ђукановић, који званично живи од плате од око 2100 евра и нема никакву уштеђевину.


    Евентуалне рачуне од контроле крије и предсједник Скупштине Иван Брајовић, који званично, такође, нема уштеђевину. Његов примјер је слиједио и потпредсједник парламента и посланик Демократске партије социјалиста Бранимир Гвозденовић.

    За разлику од њих, премијер Душко Марковић је дао сагласност да му се контролишу банковни рачуни, али његов примјер није слиједило чак 10 чланова његове владе. У питању су потпредсједник за регионални развој Рафет Хусовић, министри правде Зоран Пажин, финансија Дарко Радуновић, одбране Предраг Бошковић, саобраћаја Осман Нурковић, здравља Кенан Храповић, просвјете Дамир Шеховић, економије Драгица Секулић, рада и социјалног старања Кемал Пуришић и људских права Мехмед Зенка.”

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 116 of 146 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •