Page 41 of 146 FirstFirst ... 313738394041424344455191141 ... LastLast
Results 1,001 to 1,025 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1001
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ja bih volio Elre da se javi, Maja je slatka i ipak nije to to.

  2. #1002
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kad je frka DPS-u, eto Maje.
    Quote Originally Posted by guest View Post


    Sent from my Telefunken
    Meni se cini da vi dolazite na #politiku samo kad je kakva afera u pitanju, pa onda vidite Maja nick, i mislite da je i Maja sa vama "usla na vrata"... e pa ja sam na politici uvijek, i to vec vise decenija na vecinu poznatih foruma sto admin, sto moderator, sto ucesnik, a ovdje od starta posmatrac I dijelom ucesnik, kad poludjeli popiju lekic..... Dakle, ne sudite po sebi..
    Znaci, kazete da je na protestima sve bilo "lepo, doterano, po ulogama, statisti, scena, muzika, svetla'... cudo koliko je CG talentovana … Cisto pozoriste..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-19 at 18:17.

  3. #1003
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    DPS samo treba da skine limenku sa Rumije i četnici će da se pomame, tu će bit kraj gradjanskim protestima.
    O cemu pricas prijatelju? Tu istu limeknu kako je ti nazivas je postavio tvoj vladar i to je poslao vojni helikopter da je postave gore, zato nemoj da prosipas gluposti odje, no jedi taj sendvic ili podji sa trobojkom na protest da ga ugusis hahaha e kuku
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #1004
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Meni se cini da vi dolazite na politiku samo kad je kakva afera u pitanju, pa onda vidite Maja nick, i mislite da je i Maja sa vama "usla na vrata"... e pa ja sam na politici uvijek, i to vec vise decenija na vecinu poznatih foruma sto admin, sto moderator, sto ucesnik, a ovdje od starta posmatrac I dijelom ucesnik, kad poludjeli popiju lekic..... Dakle, ne sudite po sebi..
    Dakle, sve je bilo "lepo, doterano, po ulogama, statisti, scena, muzika, svetla'... cudo koliko je CG talentovana … Cisto pozoriste..

    Hvala Lepo
    Sve je to super i bas mi je drago da imas toliko titula u zivotu ADMIN i MODERATOR po kojekakvim forumima, no reci mi koju ulogu igras danas da dodjem da te gledam?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #1005
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ja Majine postove ni ne čitam jer su klasični botizam + namjerno koristi namrtvo ritantan nacin pisanja da to sve zacini...

    Samo me smori kad krenem da citam nesto pa naidjem na njenih 4-5 postova dje se obicno dopisuje sama sa sobom, pa ucini temu nepreglednom do bola...

  6. #1006
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neka me ljudi pogrešno ne razumiju, treba imat proteste zbog ove afere, ali i treba bit realan, za obaranje ove vlasti je potrebna ozbiljna alternativa. Teško je zamislit novu vlast sa 20% srpskih nacionalista... ako vi ne gledate njihove medije (srpske novine, portale i TV u CG) onda vi ne znate s kim imate posla. Proteste treba održat i treba pokazat da želimo drugačije društvo, ali onima što priželjkuju Libijski scenario u CG ili neku novu AB Revoluciju dje će Carevića dovest da vlada Crnom Gorom, a ne samo Budvom... oni treba da se urazume.

  7. #1007
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Sve je to super i bas mi je drago da imas toliko titula u zivotu ADMIN i MODERATOR po kojekakvim forumima, no reci mi koju ulogu igras danas da dodjem da te gledam?
    Projektujete nevaspitani gospodine.. Samo drzite distancu I sve je OK.

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ja Majine postove ni ne čitam jer su klasični botizam + namjerno koristi namrtvo ritantan nacin pisanja da to sve zacini...

    Samo me smori kad krenem da citam nesto pa naidjem na njenih 4-5 postova dje se obicno dopisuje sama sa sobom, pa ucini temu nepreglednom do bola...
    "Crni" Vlado, izvinite ali vidim da vam je nick ovdje od 2004.te I da mi niste nick napisali ne bih vas ni primijetila.. Zao mi je sto jesam.. Strasno,.. od 2004 I ne zapamtih ni jednu misao, stav od doticnog.. Strasno.. Pa meni su svaki nick proglasili dozivotnom traumom za clanove CG foruma, a vi... kisna glista a?
    E tako.. Pospremite sad ovo, a ja odoh .. da vas citam, dakako..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 02-02-19 at 18:24.

  8. #1008
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Što je ovo bre? Cio život živimo posrano i sad je Milo kao napravio neki problem. A makte se.

    Ako treba da ide Milo da bi došao drugi Milo, neka dobar je i ovaj.

    Da nam se nije ovo Amerika namjerila da makne Mila i Vučića?

  9. #1009
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    A ovaj RTCG postao je isti kao Pink Minut,dva...ovaj njihov dnevnik je komedija

    Dje nadju ove lunje da ih brane da mi je znat',daju im dati 200-300 eura,veli "prof dr" e ako ima dva razreda osnovne...

    "Hibridno ratovanje" ahahahhahahahah
    Last edited by Pterodaktil; 02-02-19 at 18:38.

  10. #1010
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako zapad krene da rusi MDj. mislite da bi im DF predstavljao problem?

  11. #1011
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Присутни су и остали функционери ДФ-а: Славен Радуновић, Јован Вучуровић, Марина Јочић, Бранка Бошњак, Вера Булатовић, Предраг Булатовић и Милун Зоговић.

    https://in4s.net/poceo-protest-97000...ici-opozicije/


    Click image for larger version. 

Name:	protest-odupri-se-97500-3.jpg 
Views:	95 
Size:	14.2 KB 
ID:	161098

  12. #1012
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marcus Aurelius View Post
    Присутни су и остали функционери ДФ-а: Славен Радуновић, Јован Вучуровић, Марина Јочић, Бранка Бошњак, Вера Булатовић, Предраг Булатовић и Милун Зоговић.

    https://in4s.net/poceo-protest-97000...ici-opozicije/


    Click image for larger version. 

Name:	protest-odupri-se-97500-3.jpg 
Views:	95 
Size:	14.2 KB 
ID:	161098
    Je li ti se to potrošila olovka pa nisi pomenuo i ostale prisutne?

  13. #1013
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Hahahaha stiže konjica u pomoć DPS-u

    https://fosmedia.me/infos/politika/m...m-brzo-urusiti

  14. #1014
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Govedja glava i pipun, hahahahahahaa
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #1015
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Qq oće da nam je otmu
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. #1016
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ne znam koliko si star ili mlad, ali vecina naroda odje zivi posrano poslednjih 30 godina, jer ja od kad sam se rodio jedan isti covjek je na vlasti, e sad je li do mene sto sam se rodio u pogresno vrijeme na pogresno mjesto ili do posrane partije, do posranog naroda koji glasa posranu partiju, ili do predjednika posranog ne znam, ti mi reci, ali znam da ako sjutra nakon 30 godina bude doslo do promijene vlasti pa cak i da bude gore stanje nego sto je trenutno (ako uopste i moze biti gore od sadasnjeg) makar cemo moci da kazemo - probali smo, promijenili smo sve, mi smo gowna posrana, i pomirit se sa sudbinom da nam je jos jedan presjednik posran i zivjet sa njim dok od nas pravi robove ili otici u svijet. A niko mi ne moze reci da je nesto vece zlo od ovoga, dokle god ne proba to drugo "zlo".
    Mene samo zanima što taj novi predsjednik, lider, gospodar bilo što, ili ovi koji mu tabaju put, ne sazovu sve medije, izađu sa svim informacijama koje imaju i kažu Milo je uradio to i to, mi smo protiv njega, oćemo da ga maknemo, pozivamo narod da nam se pridruži i istog momenta sa konferencije izađe na miting. Ne moraju bit nemiri, neka budu demokratski protesti, neka se traže novi izbori, bilo kako. Samo izađi konkretno reci što imaš i počni da djeluješ.
    Ovaj rijaliti koji prezentuje Duško Knežević je totalni blam. Čovjek sam sebe diskredituje pofino. I takav čovjek treba da nam promijeni vlast. Ma nemojte. Mene ne zanima da mi mijenja vlast čovjek koji je notorni eksponent tuđih interesa, vjerovatno neke velike sile ili interesne grupe. Ne znam da li narod primjećuje da on mnoge stvari koje iznosi (kažem stvari jer se uglavnom ne mogu nazvati činjenicama) prezentuje kao da mu ih je neko dobrano sortirao, obradio i dostavio. Ko želi da vidi, vidjeće čovjeka koji saopštava stvari koje je po nečijem nalogu savladao kao gradivo i sada ih recituje sa unaprijed zacrtanim ciljem. Ne treba nama disident (koji je gle čuda, krupni tajkun) koji funkcioniše kao oglasnik stranih obavještajnih službi. Čovjek plasira neke tabloidne tričarije o tome ko je đe koliko popio, đe se išlo na odmor itd, konstantno najavljuje neke krupne, revolucionarne objave poslije kojih ništa više neće biti isto a kako vrijeme odmiče njegov blef postaje sve očigledniji.
    Dakle, iza čovjeka stoji neki jak faktor, mi ne znamo koji, ne znamo što je u pozadini (navodnog) sukoba, ne znamo šta taj faktor planira ali smo brže bolje spremni da se zaletimo u maštarije kako samo treba da padne vlast i sve će da procvjeta u Crnoj Gori. Sa kojim ljudima? Navijamo za mutnog čovjeka (eufemizam) koji radi za strani faktor iz sopstvenih interesa i tim modusom želimo da uspostavimo bolje sjutra u našoj zemlji. Neće ići.

  17. #1017
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Hahahaha stiže konjica u pomoć DPS-u

    https://fosmedia.me/infos/politika/m...m-brzo-urusiti
    A živ je sreće mi,eto,reka mu je Pulje,aj dobro,a uželjeh se da ga vidim,neshto mi je blijed?
    ...

  18. #1018
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Jasper, je li se Dule to kandidovao za predsjednika? Ili neku stranku oformio? Propustio sam nesto, ocigledno..


  19. #1019
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Hahahaha stiže konjica u pomoć DPS-u

    https://fosmedia.me/infos/politika/m...m-brzo-urusiti
    A greoticeee
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #1020
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Sad ulazim na portale i forum posle par dana ,jer nisam u CG i citam Vijesti (koje su vj i uvekecale broj prisutnih na protestu)
    Citava opozicija i vj zaposleni u Atlas grupi nisu mogli da okupe ni 1000ljudi..Zalosno.
    Mislim da Lomiu nema kraja.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  21. #1021
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Mene samo zanima što taj novi predsjednik, lider, gospodar bilo što, ili ovi koji mu tabaju put, ne sazovu sve medije, izađu sa svim informacijama koje imaju i kažu Milo je uradio to i to, mi smo protiv njega, oćemo da ga maknemo, pozivamo narod da nam se pridruži i istog momenta sa konferencije izađe na miting. Ne moraju bit nemiri, neka budu demokratski protesti, neka se traže novi izbori, bilo kako. Samo izađi konkretno reci što imaš i počni da djeluješ.
    Ovaj rijaliti koji prezentuje Duško Knežević je totalni blam. Čovjek sam sebe diskredituje pofino. I takav čovjek treba da nam promijeni vlast. Ma nemojte. Mene ne zanima da mi mijenja vlast čovjek koji je notorni eksponent tuđih interesa, vjerovatno neke velike sile ili interesne grupe. Ne znam da li narod primjećuje da on mnoge stvari koje iznosi (kažem stvari jer se uglavnom ne mogu nazvati činjenicama) prezentuje kao da mu ih je neko dobrano sortirao, obradio i dostavio. Ko želi da vidi, vidjeće čovjeka koji saopštava stvari koje je po nečijem nalogu savladao kao gradivo i sada ih recituje sa unaprijed zacrtanim ciljem. Ne treba nama disident (koji je gle čuda, krupni tajkun) koji funkcioniše kao oglasnik stranih obavještajnih službi. Čovjek plasira neke tabloidne tričarije o tome ko je đe koliko popio, đe se išlo na odmor itd, konstantno najavljuje neke krupne, revolucionarne objave poslije kojih ništa više neće biti isto a kako vrijeme odmiče njegov blef postaje sve očigledniji.
    Dakle, iza čovjeka stoji neki jak faktor, mi ne znamo koji, ne znamo što je u pozadini (navodnog) sukoba, ne znamo šta taj faktor planira ali smo brže bolje spremni da se zaletimo u maštarije kako samo treba da padne vlast i sve će da procvjeta u Crnoj Gori. Sa kojim ljudima? Navijamo za mutnog čovjeka (eufemizam) koji radi za strani faktor iz sopstvenih interesa i tim modusom želimo da uspostavimo bolje sjutra u našoj zemlji. Neće ići.
    O izvini zastitnice demokratije i morala. A sta jos treba da kaze covjek.
    Ima li video zapis dje gradonacelnik Podgorice uzima pare? Ima
    Je li predajednik priznao da su mu pozajmili pare za kolateral? Jeste
    Je li trosio pare sa kartice do 17 000 eura? Jeste
    Je li bio na ljetovanju o tudjem trosku? Jeste
    Je li sam priznao da mu takvi nisu prijatelji vec da su tu svi interesno povezani? Jeste

    Sta vama jos treba, iskreno?

  22. #1022
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gando, zar ne rece da nije jos vrijeme za ulicu ?

    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #1023
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Sad ulazim na portale i forum posle par dana ,jer nisam u CG i citam Vijesti (koje su vj i uvekecale broj prisutnih na protestu)
    Citava opozicija i vj zaposleni u Atlas grupi nisu mogli da okupe ni 1000ljudi..Zalosno.
    Mislim da Lomiu nema kraja.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Bio sam sudionik dosta mitinga ili protesta kako god, na nekima je bilo prisutno i par desetina hiljada ljudi i što se desilo, ništa. Vlast se ne mijenja protestima i revolucijama, prošla su ta vremena.

  24. #1024
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Bio sam sudionik dosta mitinga ili protesta kako god, na nekima je bilo prisutno i par desetina hiljada ljudi i što se desilo, ništa. Vlast se ne mijenja protestima i revolucijama, prošla su ta vremena.
    Grijesis.
    Pa jeste i Gadafi je posao glasanjem.Hahaahaha
    Dje si vidio da je neki diktator posao s vlasti jerie igubio na izbore
    Pa greska vasa jer niste tad kad ste imali 10.000ljudi srusili vlast.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  25. #1025
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ako misliš da je Gadafi ostao bez vlasti i života zbog protesta nemamo što dalje da komenatrišemo.

Page 41 of 146 FirstFirst ... 313738394041424344455191141 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •