Page 63 of 146 FirstFirst ... 135359606162636465666773113 ... LastLast
Results 1,551 to 1,575 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1551
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kaošogi bi se zaboravio da ga mogu dofatit kako,a možda mu se i primaknu, videćemo...

  2. #1552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    A Brkovic Vektra? Auuu, on je duzan jedno 5 miliona poreza...on se ne broji. blue:blue:blue:
    Hahahaha

    Ka da si znao koga da pomenes.

    Eo poslastica #pishajposirotinji
    Vila u farmake 1500 kvadrata sa bazenom od 300 kvadrata


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #1553
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanimljiviji su DiDzejevi klipovi od tvojih Demokrata, Gando

    nego .... zar nemaju ove Niksicke Demokrate nekog ,geografski blize, da se pozabave ... napr. budvanski niksicani ...?

    ili im fali testisa ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #1554
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Evo ih opet ovi konvertiti sa tabloidnim prelistavanjem imovinskih kartona. Kičeraj od partije, partija igrača s klupe.

  5. #1555
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Tattoo, ima li sta netacno u ovom klipu?
    Cisto te pitam za zdravlje

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  6. #1556
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Zanimljiviji su DiDzejevi klipovi od tvojih Demokrata, Gando

    nego .... zar nemaju ove Niksicke Demokrate nekog ,geografski blize, da se pozabave ... napr. budvanski niksicani ...?

    ili im fali testisa ?
    Ma zašto bi se demokrate ili bilo ko bavio njim, kada su se njim bavile strašne institucije koje podržavaš, izgrađene od najstrašnije stranke koju podržavaš, pa je dobio što mu po zakonu sljeduje za taj sitan prekršaj ubistva pred tucetom stanovnika. Oh wait, biće ipak da neko drugi nije imao testisa. A nema ni obraza čim u njemu vidiš priliku za poentiranje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1557
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Gando podrzava neke demokrate????? Nikad ne bih pomislila da je sklon politickim partijama demokratske orjentacije.. Pa to su sve birokrate I drzavni moljci.. Samo li se uhvate moci nakon ljevicarske retorike, sve urnisu k'o skakavci sem ono sto zgrabe za sebe..
    Uzas

  8. #1558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Tattoo, ima li sta netacno u ovom klipu?
    Cisto te pitam za zdravlje

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Pusti Tattoa on i pojedini su na aparatima od kad je ova afera ne znaju dje je lijevo.

    Ne bi mi tesko po provjerih ove parcele.

    Ova se vila ladno vodi kao da je u izgradnji...

    Ne placa porez na nepokretnost hahaahahahhahahahahaaahaha




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 08-02-19 at 20:24.
    One Ring to Rule them all...

  9. #1559
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Zanimljiviji su DiDzejevi klipovi od tvojih Demokrata, Gando

    nego .... zar nemaju ove Niksicke Demokrate nekog ,geografski blize, da se pozabave ... napr. budvanski niksicani ...?

    ili im fali testisa ?
    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Evo ih opet ovi konvertiti sa tabloidnim prelistavanjem imovinskih kartona. Kičeraj od partije, partija igrača s klupe.
    Polakote, prvo sitnije ribe, pa kad krenu da se jedu medju sobom, i kad ostanu krupne, udarice zbog gladi jedna na drugu, ne brigajte, no podjite do tih apoteka jer ce vam zatvorit jos malo, a caj od kamilice ne pomaze za miran san.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #1560
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Tattoo, ima li sta netacno u ovom klipu?
    Cisto te pitam za zdravlje

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

    Sve je tako kako je gospodin sa klipa rekao.



    tako je poslednjih 15 god.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #1561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Gando podrzava neke demokrate????? Nikad ne bih pomislila da je sklon politickim partijama demokratske orjentacije.. Pa to su sve birokrate I drzavni moljci.. Samo li se uhvate moci nakon ljevicarske retorike, sve urnisu k'o skakavci sem ono sto zgrabe za sebe..
    Uzas
    Znam da ti nije po volji moje naginjanje lijevo, ali ne mozemo svi biti zadovoljni.

    Gnusam se od autoritativnih rezima, diktatora, konzervativaca, mrzitelja imigranata, protivnika abortusa, extremno religioznih
    Kao sto ne volim far right ne volim ni far left sljam.
    Ja sam ti ono sto bi se reklo centar gradjanski

    Negdje dok sam bio mladji, primamljiva mi je bila neka desnicarska prica, ali onda sam i sam postao imigrant (legalni tho) pa kada su me ljevicari fino primili skontao da je samo gradjanska prica i demokratija odgovor na bezumne price i fakenews populista.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #1562
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Polakote, prvo sitnije ribe, pa kad krenu da se jedu medju sobom, i kad ostanu krupne, udarice zbog gladi jedna na drugu, ne brigajte, no podjite do tih apoteka jer ce vam zatvorit jos malo, a caj od kamilice ne pomaze za miran san.

    Aha, znaci imate strategiju ... aj’ da cekamo jos 15-20 godina....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #1563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Aha, znaci imate strategiju ... aj’ da cekamo jos 15-20 godina....
    Dje ti se zuri?


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  14. #1564
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Ja sam ti ono sto bi se reklo centar gradjanski

    Pa nemojmo da se zaHebavamo !!!




    uozbiljite temu
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  15. #1565
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ove afere su obilježile vladavinu DPS-a u posljednjih 30 godina

    Vlast je afere kao po pravilu proglašavala za oružje usmjereno da sruši crnogorsku nezavisnost i državnost , i diskredituje njenog prvog nosioca Mila Đukanovića.



    Afera je tokom 30 godina vlasti Demokratske partije socijalista (DPS) bilo toliko da bi se mala Crna Gora , po tome mogla pohvaliti pred puno većim državama i narodima.

    Ono čime ne bi je, da su mnoge imale epilog koji nije vodio zadovoljenju pravde, a ni konačnom razrješenju.

    Vlast ih je kao po pravilu proglašavala za oružje usmjereno da sruši crnogorsku nezavisnost i državnost , i diskredituje njenog prvog nosioca Mila Đukanovića.
    O nekima, kao što su "Telekom" i "Limenka", aktivno smo govorili tokom prethodne godine, a slučaj "državni udar" na tepetu je od 2016.

    Duvanska afera

    Prva velika afera koja je potresla Crnu Goru, za vrijeme DPS vlasti, bila je "duvanska".

    2001. iz Barija je stigla vijest o pokretanju istrage o švercu cigareta iz Crne Gore do Italije, od 1994. do 2002. godine.

    Istragom je bilo obuhvaćeno 15 osoba, među kojima i Milo Đukanović, od čijeg su gonjenja odustali italijanski istražitelji, jer ga je šti*tio dr*žav*nič*ki imu*ni*tet.

    Sudski epilog protiv ostalih aktera, stigao je prije 15 dana. Nakon 18 godina, sud u Bariju oslobodio je crnogorske državjane Branislava Vujoševića, Veselina Barovića, Dušanku Jeknić Pešić svih optužbi za šverc duvana i mafijaško udruživanje.

    Postupak protiv Branislava Mićunovića obustavljen je zbog zastare.

    Afera S.Č.

    2002. godine, uoči predsjedničkih izbora, Moldavka S.Č označila je tadašnjeg zamjenika vrhovnog državnog tužioca Zorana Piperovica i još tri osobe kao organizatore prisiljavanja na prostituciju.

    Piperović je uhapšen, a VDT Božidar Vukčević je neposredno pred penziju, zbog umiješanosti u slučaj morao da ode sa funkcije.

    Saslušan je predsjednik države Milo Đukanović, Iako ga moldavska državljanka nije direktno pomenula, ali su neki detalji ukazivali na njegovu vezu sa akterima trafikinga.

    Nekoliko godina kasnije Đukanović je izjavio kako je aferu trgovine ljudima kreirala obavještajna služba, neprijateljska prema crnogorskoj državnosti.

    12 godina kasnije, Viši sud, nakon Piperovićeve tužbe, pravosnažno je osudio S. Č. na godinu zatvora zbog davanja lažnog iskaza. Za njom je raspisana potjernica, ali do danas nije pronađena.

    Ivanišević

    Javnost pamti i seks skandal, od prije nekoliko godina, u kome je glavni akter bio bivši ministar i tadašnji predsjednik Senata DRI Miroslav Ivanišević, optuživan i u "duvanskoj aferi".

    Na video snimku u službenim prostorijama se čuje kompromitujući razgovor razgolićenog Ivaniševića i jedne ženske osobe.

    Ubzo potom je podnio ostavku.

    Budvanske afere

    Početak druge decenije DPS-ove vladavine obilježila je afera "Zavala".

    To je prva u nizu afera, koje su budžet budvanske opštine oštetile za više desetina miliona eura i dovele do hapšenja i zatvaranja lokalnih funkcionera , ali i organizovane kriminalne grupe na čijem je čelu bio potpredsjednik DPS-a Svetozar Marović.

    Nakon što je sa Specijalnim tužilaštvom potpisao Sporazum o priznjanju krivice, osuđen je na tri godine i devet mjeseci zatvora, kao i kaznu od oko milion 100 hiljada eura.

    Lako se međutim domogao Beograda gdje se navodno i dalje liječi bez izgleda da se uskoro nađe u zatvoru.

    "Pozdravite mi sve moje prijatelje i neprijatelje...". rekao je Marović 16. janara 2016. godine.

    Listing

    Drugu dekadu vlasti DPS-a uzburkala je i afera "Listing".

    Krajem 2011., list "Dan" objelodanio je listinge navodnih razgovora iz 2008. tadašnjeg premijera Igora Lukšića i šefa diplomatije Milana Roćena sa Pljevljakom Darkom Šarićem, nepravosnažno osuđenim za šverc droge.

    Lukšić i Roćen to su demantovali.

    Prvi čovjek DPS-a Milo Đukanović tvrdio je da je meta i ove afere evropski put Crne Gore

    "Nema sumnje da je glavni cilj bila Crna Gora i njen evropski put, te da su premijer Lukšić i ministar Roćen odabrani kao najistaknutiji predstavnici crnogorske Vlade", rekao je Đukanović 13. decembra 2011.

    Uprava policije saopštila je da je listing falsifikat, a državno tužilaštvo da komunikacije zvanicnika sa Šarićem nije bilo.

    Slučaj je godinama bio u izviđaju.

    Došlo je do smjena u Upravi policije i ANB-u, koje su potom napustili njihovi čelnici Veselin Veljović i Vladan Joković.

    I dalje se ne zna ko je kreator afere.




    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #1566
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Gando podrzava neke demokrate????? Nikad ne bih pomislila da je sklon politickim partijama demokratske orjentacije.. Pa to su sve birokrate I drzavni moljci.. Samo li se uhvate moci nakon ljevicarske retorike, sve urnisu k'o skakavci sem ono sto zgrabe za sebe..
    Uzas
    Majo,
    lijepo si na nedavno napisala da CG ne mogu pomoci copy/paste resenja sa Zapada.
    Jos manje vaze
    copy/paste analize partija iz USA.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  17. #1567
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Afera "Snimak"

    [https://vijestime-api]

    "Jedan zaposleni to su četiri glasa, ako uspijemo da zaposlimo našeg čovjeka, to su njima četiri glasa manje nego nama", kazao je Zoran Jelić m(DPS) 16. februara 2013.

    Ovaj snimak sa sjednice stranačkih organa DPS-a izbacio je na površinu ono na šta su kritičari vlasti godinama ukazivali – da se pobjeda na izborima kupuje i radnim mjestima.

    U javnost je potom dospjelo više snimaka iz nekoliko opština, o navodnoj kupovini glasova za DPS.

    Krivicu, mada simboličnu, su i ovog puta podnijeli lokalni funkcioneri.

    A na državnom nivou, oni koji su bili glavni akteri "Snimka" su napredovali – Zoran Jelić sada je senator Drzavne revizorske institucije, a tadašnji lider Pozitivne Crne Gore, Darko Pajović, koji je dostavio snimak medijima, nakon političkog obrta i spasavanja Vlade Mila Đukanovića, postao je ambasador u Kini.

    Afera "Državni udar"

    I naredne parlamentarne izbore ,2016. potresla je nova afera.

    Ovoga puta posrijedi je bio navodni državni udar.

    Vlast je opozicioni Demokratski front (DF) označila kao glavnog aktera, a pravosudni organi su optužili čelnike ovog saveza da su dio kriminalne organizacije koja je na teritoriji Crne Gore i Rusije planirala terorizam i pokušala nasilno da sruši vlast.

    "Bio je plan da se pronađu lica koja su dobri strijelci i vješti u lišavanju života sa daljine i da se liši života premijer Crne Gore Milo Đukanović", rekao je Glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić 6. novembra 2011.

    Ovaj postupak, otvoren pred crnogorskom javnosću, traje.

    Postupak protiv Mugoše u toku

    U toku je i postupak protiv bivšeg gardonačelnika Podgorice Miomira Mugoše, optuženog za zloupotrebu službenog položaja u slučaju "Carine".

    Mugoša, koji je na čelu Glavnog grada bio 15 godina, jedini je optuženi u ovom slučaju, a tereti se da je oštetio budžet za više miliona eura.

    Meta su bili i mediji

    Tokom prethodnih 30 godina vlasti DPS-a, mnogo puta su na meti bili mediji, ali je većina slučajeva nerijeješena.

    2004. ubijen je glavni i odgovorni urednik lista "Dan" Duško Jovanović, dok su u više navrata napadani direktori, urednici i novinari "Vijesti".

    Neki bivši ministri, za koje se takođe vezuju razne afere, istrajno su vodili lično rat s "Vijestima", crtajući mete kao neprijateljima vlasti i države

    Afere "Atlas" i "Koverat"

    Pažnja javnosti u ovom trenutku usmjerena je na nove afere – "Atlas" i "Koverat".

    Za izdajnike i rušitelje države ponovo su proglašeni "Vijesti", "Monitor" i "Dan",civilni sektor, opozicija, ali i novi dežurni neprijatelj Rusija koja navodno preko dojučerašnjeg DPS biznismena Duška Kneževića osumnjičenog za pranje novca i druge prljave poslove vodi hibridni rat protiv Crne Gore .

    Knežević, prvi pravi insajder, uzvraća snimcima i dokumentima inkriminišućim za DPS i njenog lidera Mila Đukanovića. Čeka se rasplet.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #1568
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. #1569
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Evo zakazana vandredna skupština za 21. februar povodom ,,afere koverat".



    Sent from my Motorola 8400

  20. #1570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Evo zakazana vandredna skupština za 21. februar povodom ,,afere koverat".



    Sent from my Motorola 8400
    Zakazana ali se nece raspravljati jer da bi se izglasao dnevni red treba 41 poslanik...

    Jos jedan dokaz da je zarobljen i parlament.

    To je cetvrtak, onda u subotu 23og ako im ne daju da se raspravlja 21og, laganezi na ulice

    Radna subota u parljamentu

    Last edited by Gandalf_White; 08-02-19 at 20:55.
    One Ring to Rule them all...

  21. #1571
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Ma, nema ništa od toga, no mi interesantno da je baš 21. februara...

    Sent from my Motorola 8400

  22. #1572
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...s-jedan-mandat

    Zanimljivo da u CG niko nema volje da konkurise za sudiju Privrednog suda ..

    Jovanic i drugi mandat dobija
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  23. #1573
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Znam da ti nije po volji moje naginjanje lijevo, ali ne mozemo svi biti zadovoljni.

    Gnusam se od autoritativnih rezima, diktatora, konzervativaca, mrzitelja imigranata, protivnika abortusa, extremno religioznih
    Kao sto ne volim far right ne volim ni far left sljam.
    Ja sam ti ono sto bi se reklo centar gradjanski

    Negdje dok sam bio mladji, primamljiva mi je bila neka desnicarska prica, ali onda sam i sam postao imigrant (legalni tho) pa kada su me ljevicari fino primili skontao da je samo gradjanska prica i demokratija odgovor na bezumne price i fakenews populista.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Nema to veze jel meni po volji jer to je vas izbor, samo sam se iznenadila..
    Samo me iznenadjuje da ste vi za abortuse protiv humanosti.. Zna se da globalisticka centar-ljevica trazi da se u svijetu dozvoli da o abortusu I zdravo rodjene bebe odluci doctor samostalno bez pitanja roditelja, ilI nakon porodjaja - labilna rotkinja "majka".. Ta monstruoznost protiv humanosti je globalisticki propagirana godinama, sve sa Hilari (chiju ste politiku tog tipa podrzali, a I sad podrzavate, protiv cega su ustali zdravi ljudi I Trump da stite Covjecanstvo od tih bolesnih ideja)… Uzas.. Da djeca sluze za "djelove" I adrenochrome za produzavanje zivota bogatasima?
    Ako vam je to ok.. nemam sta sa monstrumima da diskutujem. To su strasni stavovi koji nemaju veze sa humanim stavovima.
    Dozvolili ste da vam djeca I unucad postanu potencijalno organ roblje. Glasanje bez referendum? i kao demokrate podrzavate globalisticke ideje I abortuse infanticide...
    Zna se sta je ilegalno a sta legalno. Nista za diskutovanje.

    Nek vam je Bog u pomoc…



    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-02-19 at 21:15.

  24. #1574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne zamjeri ali mi nemamo to kao u Americi

    Malo je drugacija evropska ljevica

    Skandinavija zna zasto
    One Ring to Rule them all...

  25. #1575
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zivis u iluziji.. Evropska demokratsko liberalna ljevica je podrzala globalisticku politiku sebi slicnih demokrata i Hilari...
    Zato vas nisu ni pitali za organe, prvo u Srbiji Vucic, pa u CG po sablonu. I danas cutite o tome. Identicno je i sa idejama o abortusu. Vi spavate. Veze nemate sta se desava u svijetu, i mikropoliticki ne znajuci kako srljate sa takvom politikom u ropstvo.
    Srecom.. zahvaljujuci zdravim ljudima koji su izabrali Trumpa, sprecava se ta bolest I spasavaju covjecanstvo.. 4 godine pisem o tome da vas alavertim.. zalud.. siitnosisnjarski lokalni interesi, ko kuvane zabe. Zalosno.
    A vi I dalje sijete po CG...
    Sve c/p zakone i usluzni politicari bez mozga i bez odgovornosti prema narodu Drzave Cg.
    To sto niste upuceni a toliko ste drecali I posprdavali se situaciji u USA, to vas ne opravdava cemu tezite sa tom politikom I stavovima.
    me/ Konzervativac i humanista

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 08-02-19 at 21:33.

Page 63 of 146 FirstFirst ... 135359606162636465666773113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •