Page 58 of 146 FirstFirst ... 84854555657585960616268108 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1426
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ali kako sistematski prvo cisti ove miseve oko gospodara, Miga, Zugu, Milutina.. ahhhh


  2. #1427
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,806
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,323
    Thanked in
    2,173 Posts

    Default

    Gledam onu Simovićevu sliku na Vijestima. Bez ikakve zaebancije, stalno očekujem da počne da maše ušima.

  3. #1428
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Vise puta smo ovde pisali o tome kako CG uvozi puno vise nego izvozi, cudili se sto uvozimo toliku vodu iz Srbije kad imamo nasu odlicnu. Vise nas pisalo kako uvijek trazimo CG vodu, ali je ponekad nema u prodavnicama.
    I sad da ispadne da je sve to tako jer je neki ministar dobio stan od srpskog proizvodjaca vode????
    Postoji li kod nas u zakonu krivicno djelo....izdaja nacionalnih interesa?
    Meni je kombinacija stan za vodu najteza optuzba od svih koje je do sada DK saopstio. Cemu mi kao drzava i drustvo treba da se nadamo dok su nam takvi ministri?
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  4. #1429
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Gledam onu Simovićevu sliku na Vijestima. Bez ikakve zaebancije, stalno očekujem da počne da maše ušima.
    Hahahhahaha, komentar za medalju
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #1430
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Vise puta smo ovde pisali o tome kako CG uvozi puno vise nego izvozi, cudili se sto uvozimo toliku vodu iz Srbije kad imamo nasu odlicnu. Vise nas pisalo kako uvijek trazimo CG vodu, ali je ponekad nema u prodavnicama.
    I sad da ispadne da je sve to tako jer je neki ministar dobio stan od srpskog proizvodjaca vode????
    Postoji li kod nas u zakonu krivicno djelo....izdaja nacionalnih interesa?
    Meni je kombinacija stan za vodu najteza optuzba od svih koje je do sada DK saopstio. Cemu mi kao drzava i drustvo treba da se nadamo dok su nam takvi ministri?
    Lagano je u saopštenju priznao da je bilo problema oko izvoza i da nisu ništa uradili osim što su nešto kao zahtijevali.

    Vlada Crne Gore, i ja lično i kao ministar poljoprivrede i kao potpredsjednik Vlade, javno smo upozoravali na nepoštovanje sporazuma i zahtijevali ukidanje netarifnih barijera koje su pravili naši susjedi i insistirali na jednakom tretmanu naših roba u izvozu. O svemu tome postoje brojni tragovi", dodaje Simović.

  6. #1431
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,252
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Vise puta smo ovde pisali o tome kako CG uvozi puno vise nego izvozi, cudili se sto uvozimo toliku vodu iz Srbije kad imamo nasu odlicnu. Vise nas pisalo kako uvijek trazimo CG vodu, ali je ponekad nema u prodavnicama.
    I sad da ispadne da je sve to tako jer je neki ministar dobio stan od srpskog proizvodjaca vode????
    Postoji li kod nas u zakonu krivicno djelo....izdaja nacionalnih interesa?
    Meni je kombinacija stan za vodu najteza optuzba od svih koje je do sada DK saopstio. Cemu mi kao drzava i drustvo treba da se nadamo dok su nam takvi ministri?
    Javna je tajna da većina ministara i visokih funkcionera u CG posjeduje hotele, lokale i biznise koji se vode na imena nekih njihovih ljudi od povjerenja a čiji su stvarni vlasnici razni Simovićii i ostali, tako da DK nije ništa novo rekao, takođe je poznato da svaki od njih ima po dvije tri nekretnine upisane na imena drugih jer ono sa prijavljivanjem imovine politički eksponiranih lica i funkcionera je obična pro forme glupost al eto daj da se ispadne transparentan i pošten u očima javnosti pa da se prikaže taj realni ali mali dio ukupne imovine koji bi eventualno mogao da ostvariš sa primanjima.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #1432
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Jel vas sramota sta ste radili i sta radite od CG?
    Ima li uopste stida u CG?

    Hvala Lepo

  8. #1433
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Šta reći a ne bljucnuti...

    "TEŠKA VREMENA TRAŽE ODGOVORNE LJUDE"


  9. #1434
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ljudi, meni je sve jasno sta se desava i cemu sve ovo void, tj. sta vas ceka...A vidim I "odgovore" na prethodno pitanje.
    Obzirom da je mene I stid I sram sto ste radili, znali, podrzali I omogucili… Mislim se da napisem i odstampam nesto, al cete da platite za to jer znanje kosta. Da vas obavijestim na vrijeme o tim odgovorima?
    Ionako sam vidjela da svi kvazi savjetnici PR veze s mozgom nisu imali, a vidim I dalje da iz klisea lokalnog nisu izlazili.. Sjecate se nashi dugogodisnjih pisanija ovdje sa njima?
    Samo mi recite koja stamparija je u CG najpovoljnija kvalitet/cijena, koji nick da napisem, I da vas obavijestim o tome?
    Brzo cu ja to.
    a I tastaturu cu promijeniti jer vise nema smisla ...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-02-19 at 13:19.

  10. #1435
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    U svakoj šali ima pomalo šale
    No sad gledam naslov u novinama "Februarski račun za struju skuplji ko potroši više od 300 kilovata" (pomenuto je već bilo kroz temu u raznuim novinama).
    I tu imamo uključenu jednu javnu tajnu, da je i kod tog posla javni interes podređen interesima pojedinaca.
    I za sve ovo što Knežević pominje, godinama je bila javna tajna.
    Ako se niko ili skoro niko ne buni zbog ovih računa za struju, koliko je realno očekivati da će se neko pobuniti zbog tamo nekih jedno-dvo-tro-sobnih stanova na Menhetnu, Arapskom poluostvu i u cijeli Beograd...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #1436
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jel realno da ste ovoliko ovu temu razvodnjili i spamovali.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #1437
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    U svakoj šali ima pomalo šale
    No sad gledam naslov u novinama "Februarski račun za struju skuplji ko potroši više od 300 kilovata" (pomenuto je već bilo kroz temu u raznuim novinama).
    I tu imamo uključenu jednu javnu tajnu, da je i kod tog posla javni interes podređen interesima pojedinaca.
    I za sve ovo što Knežević pominje, godinama je bila javna tajna.
    Ako se niko ili skoro niko ne buni zbog ovih računa za struju, koliko je realno očekivati da će se neko pobuniti zbog tamo nekih jedno-dvo-tro-sobnih stanova na Menhetnu, Arapskom poluostvu i u cijeli Beograd...
    Ja sam to pominjao ranije dosta puta i mislim da je dijagnoza stanja duha ovog naroda blagi užas. Doduše tu imamo i situaciju da vodu ne plaća itekako velik broj korisnika. Njima sve prolazi bez ikakvog otpora.

    Da smo makar u ovome složni i da imamo otpor… a njega apsolutno nema. Neka to, nego niko iz sfere politike to nije komentarisao… Kada je onda MANS pokrenuo proteste, na njima su izostali najsiromašniji slojevi društva koji su i najpogođeniji ali to je zato jer imaju vjerovatno oprost dugova ako zaokruže koga treba

  13. #1438
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pokusavam na mom dijagramu da utvrdim u kojem stanju je trenutno CG pol. scena.. Bio je shok, pa stanje utrnulosti (sto bi pevali lala Pink Flojd lala), pa negiranje, emotivni izlivi (maramica), ljutnja, strah, istrazivanje, dezorganizacija… I tako, I tako I tako,.. sad mi se poklapa sinusoida da je nivo nakon stanja depresije...oko trazenja novih saradnika… tu se klackaJU..Tako bi bar trebalo da ide..


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-02-19 at 15:14.

  14. #1439
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jel realno da ste ovoliko ovu temu razvodnjili i spamovali.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Meni je recimo najmiliji za sprdnju sam Knezevic koji da mu nije bilo ovih ne bi imao gaca na guzici i vjerovatno bi bio neki sluzbenik Fonda PIO koji bi pravio spiskove podobnih pred svake izbore ali je zato umislio da je ekonomski mag iako je unistio svaki posao kojeg se dohvatio i ojadio svakog ko je poslovao sa njim ali eto zbog momenta rekoh da ne pretjerujem pa pustih da ove "opozicione" sablje sa foruma stogod smisleno izdeklamuju i da sama so forumske svijesti povede sve neznavene u bolje sjutra ali avaj. Zakucali se na teorijama zavjere, karikaturama, infantilnim posalicama i pricama o kojima pojma nemaju ali zelje da diskutuju o njima ne fali.

    P. S. Sto mozete cuti od 99,99% stanovnika CG? Da je narod u CG zatucan, neprosvijecen itd., itd... Niko sebe ne uzima u obzir a to je zajednicki zakljucak svih gradjana ove slobodarske drzave. Tako da se postavlja logicno pitanje, ko je zatucan, neprosvijecen itd u CG i ko je narod koji zivi u njoj?

  15. #1440
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Uporedo pisem ovo sto sam vam obecala, aaaa tako bih vam na ovo odgovorila... Bas sam i to obradila u odgovorima..
    Nema me na svijet - ko crtani film.
    Lalala...

    Hvala Lepo

  16. #1441
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Misliš na Kneževića koji je imao pare i prije Mila...? To što su mu firme završile u stečaj ne znači da je loš biznismen, no da mu je ova vlast omogućila da pokrade narod, kompanije i radnike, bez ikakvih posljedica...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  17. #1442
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    e pa kakva mu je prica greote..."milione davao samo da bi mogao da posluje u Crnu Goru".
    mozete samo mislit koliko je njemu onda ostajalo od tih "poslova" kad je imao racunicu da i dalje donira DPS i Lomija
    Potpuno nebitno, ne žali niko Duška, samo je lijepo viđet dokaze da je Lomi na uštrb građana Diokleje uzimao novac za sebe. Ja tebi par preduzeća, ti meni par putovanja i kampanju za izbore

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #1443
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Meni je recimo najmiliji za sprdnju sam Knezevic koji da mu nije bilo ovih ne bi imao gaca na guzici i vjerovatno bi bio neki sluzbenik Fonda PIO koji bi pravio spiskove podobnih pred svake izbore
    Odje grijesis, covjek je unio ogroman kapital u CG.


  19. #1444
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Meni je recimo najmiliji za sprdnju sam Knezevic koji da mu nije bilo ovih ne bi imao gaca na guzici i vjerovatno bi bio neki sluzbenik Fonda PIO koji bi pravio spiskove podobnih pred svake izbore ali je zato umislio da je ekonomski mag iako je unistio svaki posao kojeg se dohvatio i ojadio svakog ko je poslovao sa njim ali eto zbog momenta rekoh da ne pretjerujem pa pustih da ove "opozicione" sablje sa foruma stogod smisleno izdeklamuju i da sama so forumske svijesti povede sve neznavene u bolje sjutra ali avaj. Zakucali se na teorijama zavjere, karikaturama, infantilnim posalicama i pricama o kojima pojma nemaju ali zelje da diskutuju o njima ne fali.

    P. S. Sto mozete cuti od 99,99% stanovnika CG? Da je narod u CG zatucan, neprosvijecen itd., itd... Niko sebe ne uzima u obzir a to je zajednicki zakljucak svih gradjana ove slobodarske drzave. Tako da se postavlja logicno pitanje, ko je zatucan, neprosvijecen itd u CG i ko je narod koji zivi u njoj?
    Ti ocigledno nisi upucen ko je Knezevic, a mozda si samo mlad ali to ti nije izgovor... Od svih tih iz dps-a on je dr.mr. mozda jedino Mugosa moze dobacit do njega sto se obrazovanja tice i Luksic, ostali su ili kupovali diplome ili zavrsavali fakultet kod Knezevica.
    Ali da je isti kao i oni sto se tice sje8avanja drzave, jeste, i kad su ga pustili niz vodu, nije zelio da pretrpi poraz od losijih od sebe, nego zeli rat, sto se ne moze reci za Mugosu, Luksica, Marovica i ostale, koji su podvili rep iz njima znanih razloga, mada i Mugi se jedno vrijeme cimao, nisu smjeli da dolaze po njega (policija), nisu smjeli lisice da mu stavljaju itd itd.
    A iza ovoga 99% stoji neko sa zapada ili istoka nije ni bitno, jer da je sam, odavno bi zavrsio u "Lisicijem potoku sa rupom u glavi".
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #1445
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ti ocigledno nisi upucen ko je Knezevic, a mozda si samo mlad ali to ti nije izgovor... Od svih tih iz dps-a on je dr.mr. mozda jedino Mugosa moze dobacit do njega sto se obrazovanja tice i Luksic, ostali su ili kupovali diplome ili zavrsavali fakultet kod Knezevica.
    Ali da je isti kao i oni sto se tice sje8avanja drzave, jeste, i kad su ga pustili niz vodu, nije zelio da pretrpi poraz od losijih od sebe, nego zeli rat, sto se ne moze reci za Mugosu, Luksica, Marovica i ostale, koji su podvili rep iz njima znanih razloga, mada i Mugi se jedno vrijeme cimao, nisu smjeli da dolaze po njega (policija), nisu smjeli lisice da mu stavljaju itd itd.
    A iza ovoga 99% stoji neko sa zapada ili istoka nije ni bitno, jer da je sam, odavno bi zavrsio u "Lisicijem potoku sa rupom u glavi".
    Znam odlicno ko je DiKej a ovo oko sluzbenika drzavne firme i djelatnosti koje bi obavljao je u sklopu sveobuhvatne sprdnje kao i nivoa DiKejovih interesovanja a to je je trange frange da se djegod okoristi. Oko njegovih intelektualnih sposobnosti i ko je losiji ili se radi o sukobu jednako losih da se raspravljati. Za svaki pokret ili ideju, iskustvo govori, zdravije je promisljati na nivou ociglednog i vidljivog nego se uvlaciti sa pricama o sluzbama koje su u 99 odsto slucajeva laz i spin samih sudionika ne bi li stekli neko preimucstvo u unutarklanovskim sukobima. Ko god gleda Knezevica kao malo losijeg je isto kao oni sto traze malo zdraviji DPS. Zato samo kokice dok vrane se svadjaju.

  21. #1446
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Koliko ja kapiram izi nije napisao da je dr dusko bolji ili lošiji kao osoba nego kao neko ko ima više konekcija i mogućnosti koje mu omogućavaju da se ukaki u protivnika.

  22. #1447
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Cisto sumnjam da moze imati vise konekcija od Lomija i prve familije

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #1448
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,133
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    I Gadafi je imao konekcije..


  24. #1449
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam to pominjao ranije dosta puta i mislim da je dijagnoza stanja duha ovog naroda blagi užas. Doduše tu imamo i situaciju da vodu ne plaća itekako velik broj korisnika. Njima sve prolazi bez ikakvog otpora.

    Da smo makar u ovome složni i da imamo otpor… a njega apsolutno nema. Neka to, nego niko iz sfere politike to nije komentarisao… Kada je onda MANS pokrenuo proteste, na njima su izostali najsiromašniji slojevi društva koji su i najpogođeniji ali to je zato jer imaju vjerovatno oprost dugova ako zaokruže koga treba
    Ja sam prije nekoliko godina na ovom forumu napisao da kretanje drustva na bolje ocekujem kad vidim da se glasaci onog zajednickog dps-a tuku oko vektrinog kontejnera da bi nahranili djecu. Za tu pisaniju sam nedjelju dana banovan, evo danas poslije toliko vremena saznajem da su neki prodavali glasove da ne bi placali racun za vodu. Sad me opet banujte, ali stvarno mislim da je na te ljude sramota trositi metak, iskljucivo drvenim kolcem utuci na smrt.
    Zamisli covjece izlazis na glasanje sa nekom nadom u bolje, sa viziom nekog sjutra i ne slutis da ti sudbinu kroji hulja koja nije u stanju vodu da placa i jos imaju obraza da se zale po medija da su im vodu iskljucili. Bogu velikome hvala da se meni neki takav nije pozalio, zaista ne znam kako bih odreagovao.

  25. #1450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Cisto sumnjam da moze imati vise konekcija od Lomija i prve familije

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Good point.

    Jos kad DiKeja te njegove konekcije pitaju za informacije oko slucaja i kako se organizovao protiv "hobotnice", a on im posalje link - https://www.instagram.com/dkatlas/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 58 of 146 FirstFirst ... 84854555657585960616268108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •