Page 57 of 146 FirstFirst ... 74753545556575859606167107 ... LastLast
Results 1,401 to 1,425 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #1401
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,774
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Vjerivatno se vecina nas slaze oko ovoga, al vecina je bgm utopija. Gle, ako cemo realno, da se zadje u privatizacije, pa sigurno bukvalno 90%, da ne kazmo vise bi moralo biti ponisteno i procesuirano ko zna koliko ljudi. Zakon o porijeklu imovine i lustracija, da vidim tog majcinog sina od premijera, a pogotovo drzavnog tuzioca koji bi smio ovo da uradi, pa morao bi da udari na najjace i najbogatije ljude u zemlji, a da ne pricamo da je velika vecina njih povezana sa kriminalom, oa pjesma bi nam bila ovo sad izmedju klanova, odje bi ratno stanje nastalo.
    Nije utopija, a kad počnu da rade crevca od straha od institucija...
    Evo, na ovu glupost u Budvi kada su krenula hapšenja kako su počeli cvikati, pa se jedno vrijeme sav posao završavao sa anđelima,, (dok nije ukopčano da to nema veze sa njima, činovnicima). Tako da... država kao institucija, a ne folklor... Samo to...

    Sent from my Motorola 8400

  2. #1402
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Dajte jednu Konzervativnu stranku u CG da se pozabavi interesima CG i gradjana...
    Ovo je sve peta kolona u tri lEpe..
    (izvinite)

    Hvala Lepo
    Morao sam da pronađem jer se sjećam da sam neđe pročitao jednu zanimljivu i poučnu priču iz "Knjige o sudijama".

    Kaže ovako:
    Jednom su pošla stabla da pomažu sebi kralja. Tako su rekla maslini: "Budi nam ti kralj." Ali maslina im je odgovorila: "Zar da se odreknem svog ulja koje je na slavu Bogu i ljudima, pa da se njišem nad drugim stablima?" Zatim su stabla rekla smokvi: "Dođi ti pa nam budi kralj." Ali smokva im je rekla: "Zar da se odreknem svoje slasti i svog dobrog ploda, pa da se njišem nad drugim stablima?" Onda su stabla rekla vinovoj lozi: "Dođi ti da nam budeš kralj." A vinova loza im je odgovorila: "Zar da se odreknem svog mladog vina koje veseli Boga i ljude, pa da se njišem nad drugim stablima?" Na kraju su sva stabla rekla trnovitom grmu: "Dođi ti da nam budeš kralj." A trnoviti grm je odgovorio stablima: "Ako zaista želite da me pomažete za kralja, dođite i sklonite se u moj hlad. A ako nećete, neka izađe vatra iz trnovitog grma i proguta livanske kedrove."

    Onaj ko vrijedi, neće ga interesovati nikakva vlast nad drugim ljudima, jer taj će se uvijek posvetiti onome u čemu je dobar. A onaj kao što je ovaj trn iz priče....pa imamo takvih za izvoz, kakvo dobro takvi mogu ikome donijeti, mogu jedino da iz pakosti spale sve, i ono što vrijedi i ono što ne vrijedi. Tako da ta konzervativna partija, ili partija X ili partija Y, sve je to isto...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #1403
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Prvo, vidjeli ste da sam se odmah ispravila I izbrisala tekst… Ipak je to daleko, I ljudi iz komunistickih osnova ne razumiju sta znaci savremeni konzervatizam.
    Znate, prije neki dan sam razmisljajuci o resenjima za CG politicku scenu (potaknete tu misao sa pisanijama), polazila iz moje konzervativne premise, I logicno prvo sam pomislila sta je to u CG da se ne moze izvaditi iz potlacenog socijalisticko ljevicarskog stanja. A onda sam se prisjetila (pisala sam vec razlike Poljska I Ceska su usle u rat kao visoko razvijene zemlje, a CG iz feudalne zajednice) da je ovaj ljevicarski poklopac nesto sto se ne popravlja bez nekog sokantnog trijeznjenja nakon ovog:

    A onda sam trazila postoji li formula za "otreznjenje" (vjerujem da sovjetske metode nijesu uvijek ireverzibilne ma koliko bili ubijedjeni u to) I nasal sam ponesto.. No tu treba ipak drzavne institucije da se pozabave oko svojih gradjana, oko njihovog dusevnog stanja itd..I vjerujem da oni iskustveno znaju da su tu potrebne velike I nagle promjene…

    Zato me ne cudi u kojem pravcu su posle vase misli…
    Hvala Lepo

  4. #1404
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Vidio sam to
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #1405
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

  6. #1406
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Odlicna mu je kampanja...a makse
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #1407
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Pa kaže ima expert's team.

  8. #1408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Knežević platio 29.500 eura Milov, Lidijin i Gvozdenovićev boravak u Dubaiju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avak-u-dubaiju


    Velika je muka na ovog knezevica, trebalo je Mila finansirati.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #1409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,386
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,504
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Knežević platio 29.500 eura Milov, Lidijin i Gvozdenovićev boravak u Dubaiju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avak-u-dubaiju


    Velika je muka na ovog knezevica, trebalo je Mila finansirati.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Veli li idje DJ DiKej zasto je platio sve iz svoga dzepa?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #1410
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    KNEŽEVIĆ: MORAO SAM DA FINANSIRAM ĐUKANOVIĆA KAKO BIH MOGAO DA POSLUJEM U CRNOJ GORI

    Predsjednik Atlas grupe Duško Knežević kazao je da je crnogorskom predsjedniku Milu Đukanoviću dao milione, dodajući da je lideru Demokratske partije socijalista mjesto u zatvoru. „Morao sam da ga finansiram kako bih mogao da poslujem u Crnoj gori. Njegov problem je nenormalna pohlepa, koju više ne umije da sakrije“, rekao je Knežević za list „Alo“. Predsjednik Atlas grupe je kazao da je račun koji je Đukanović napravio u Dubaiju, a koji je on platio, „samo kap u okeanu„.
    Upitan koliko je novca dao na ime donacija DPS-u, a koliko za Đukanovića, Knežević je naveo da je „riječ o milionima“. „Ogromne su svote u pitanju, tolike da sam mogao da pokrenem desetine velikih projekata i otvorim stotine radnih mjesta“, istakao je Knažević. Kako je kazao, plaćanje reketa za poslovanje u Crnoj Gori je pravilo koje je tipično za sve diktatorske režime. „Crna Gora nije izuzetak“, naglasio je predsjednik Atlas grupe. Prema njegovim riječima, Đukanović i članovi njegove kriminalne hobotnice, koji ga sada love, uskoro će biti lovina. „Kada sve što je radio bude javno, a ja ću se potruditi da bude, on nema gdje osim u zatvor, jedino ako prije toga ne utekne iz Crne Gore„, kazao je Knežević.

  11. #1411
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Knežević platio 29.500 eura Milov, Lidijin i Gvozdenovićev boravak u Dubaiju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avak-u-dubaiju


    Velika je muka na ovog knezevica, trebalo je Mila finansirati.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Bil Gejts bi na jade bio od ovih skakavaca.

  12. #1412
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Knežević platio 29.500 eura Milov, Lidijin i Gvozdenovićev boravak u Dubaiju
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avak-u-dubaiju


    Velika je muka na ovog knezevica, trebalo je Mila finansirati.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ovi iz Vijesti ne znaju Engleski. I prosli put kad je bila prica o placenim racunima u ovom hotelu ( One & Only )….oni ime hotela iz njima znanog razloga pisu Van and Onli.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  13. #1413
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Kako svaka njegova objava odiše ljubavlju prema CG i ljudima u njoj, kako kad god pomene koliko je para dao DPS-u priča koliko bi to radnih mjesta generisalo, ili sagradilo vrtića i sl. Ta prazna priča, da se podstakne emocija nesrećnog, potlačenog, ili kao što bi Maja rekla, demoralisanog, zarobljenog u socijalističko-ljevičarskim raljama, čitaoca i slušaoca. Mislite da je to zbog dostizanja pravde? Ili će prije biti da se radi o političkoj kampanji. Jer na šta se drugo oslanjaju političke kampanje nego na mogućnost manipulisanja ciljnom grupom podsticanjem određenih emocija.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #1414
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Sve to mi placamo ali nazalost manji dio Cne Gore to razumije.
    Placao je Milu Dusko ko zna koliko cega ali je sve to desetostruko naplatio kupujuci firme ispod cijene,po povlascenim.uslovima poslovao je decenijama a umjesto poreza placao je Milu i DPS-u.
    Zajedno su nas krali i kradu i dalje.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #1415
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Andrija Jovicevic deja-vu
    f6

  16. #1416
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    e pa kakva mu je prica greote..."milione davao samo da bi mogao da posluje u Crnu Goru".
    mozete samo mislit koliko je njemu onda ostajalo od tih "poslova" kad je imao racunicu da i dalje donira DPS i Lomija

  17. #1417
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default DK Leaks

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    e pa kakva mu je prica greote..."milione davao samo da bi mogao da posluje u Crnu Goru".
    mozete samo mislit koliko je njemu onda ostajalo od tih "poslova" kad je imao racunicu da i dalje donira DPS i Lomija
    Pa evo je nekoliko strana bilo gore kako su braca Ban kupila trajekt Kamenari Lepetani. Tako je i on kupio Jadranski sajam. Jeste vala ti treba posebna pamet da za obveznice stare devizne stednje kupis firmu koja na racunu ima vise novca nego sto se prodaje.
    Nego vise ne cujem price ni ovdje ni na ulici o zavisti i neostvarenosti, jer nisu uspjeli kao ovi oko vrha DPS.

  18. #1418
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Ada čuš vajni biznismen koji čim ga je država puštila niz vodu svaka mu je firma propala koliko je on dobar poslovni čovjek vidi se po njegovim firmama u stečaju i kako su ga Arapi išutirali iz nesuđenog Atlas centra, nego je dobra stvar što iznosi podatke iz mulja u kojem je drage volje boravio i koji je zdušno pomagao dok mu je bila korist, biće zanimljivo viđeti Brkovića i njegovo stanovište pošto imam osjećaj da je on sledeći na listi propalih biznismena koje država više ne izdržava.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #1419
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Od Brkovica ne ocekuj previse. Taj ce proci gore nego Sveto. Ne bi me iznenadilo da ako on progovori nesto zaglavi ekspresni zatvor. Nije taj dovoljno pametan da napravi odatupnicu kao ovaj

  20. #1420
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa evo je nekoliko strana bilo gore kako su braca Ban kupila trajekt Kamenari Lepetani. Tako je i on kupio Jadranski sajam. Jeste vala ti treba posebna pamet da za obveznice stare devizne stednje kupis firmu koja na racunu ima vise novca nego sto se prodaje.
    Nego vise ne cujem price ni ovdje ni na ulici o zavisti i neostvarenosti, jer nisu uspjeli kao ovi oko vrha DPS.
    gadi mi se lik...mislim, odgovara mi ovo iznosenje prljavog vesa i samo neka nastavi tako al na drugoj strani je pregadno jer su godinama iz istog korita jeli i tada je sve bilo super.

  21. #1421
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    gadi mi se lik...mislim, odgovara mi ovo iznosenje prljavog vesa i samo neka nastavi tako al na drugoj strani je pregadno jer su godinama iz istog korita jeli i tada je sve bilo super.
    Pa mislim da ni on ne ocekuje da se moze ikada vratiti u CG. Cak da i DF dobije nekim cudom vlast. Ovo je bukvalno osveta. Ako ste gurnuli mene da potonem idemo svi zajedno.
    I sada se vidi ono sto skoro 10 godina ovdje pricam. Niko od ovih likova ne brine ni o cemu sto se prodaje ovdje narodu. Ni o drzavi ni o institucijama ni ekonomiji. Svi, ali bukvalno svi imaju stav “poslije mene potop”.
    I upravo to i gledamo. SDT, Centralna Banka, Poreska Uprava..... Nije bitna steta koju napravimo, bitno je da sam ja pobjednik na kraju

  22. #1422
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/atlas-g...in-o-postenju/

    Poruka je jasna. O svima imamo informacije. Ko bude branio Djukanovica , bice prvi na obradi.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  23. #1423
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Kako je ovo dobroooo...


  24. #1424
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Полакоте!

  25. #1425
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    https://www.cdm.me/ekonomija/atlas-g...in-o-postenju/

    Poruka je jasna. O svima imamo informacije. Ko bude branio Djukanovica , bice prvi na obradi.
    hahahahaha kako ugasise simovica, mislim da se vise nece onako slavodobitno javljat

    Ali nova instagram objava aaahahahahahaha pa ovaj dusko je kralj bez svakoga, ovako se jos niko nije zajebavao s njima

Page 57 of 146 FirstFirst ... 74753545556575859606167107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •