Page 34 of 146 FirstFirst ... 243031323334353637384484134 ... LastLast
Results 826 to 850 of 3642

Thread: DK Leaks

  1. #826
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hoce li mi objasniti ko koja je fora sa Prvom tv ?

    Gora im je informativa od Rtcg i cdm zajedno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #827
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default




    Op trt

    Milo kad padne statis napusta drzavu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #828
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Kupio ih je Vučić preko svoga "Knezevica", a pošto je Milov dobar drug pribjegava istim metodama. Ne vidim sto te tu čudi?

    Poslato s Jadrana

  4. #829
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Samo me strah da ovo micanje MIla Djukanovica ne bude kao ono oslobadjanje LIbije, Sirije,etc. od njihovih diktatora, pa ce biti aj ku ku.

  5. #830
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Samo me strah da ovo micanje MIla Djukanovica ne bude kao ono oslobadjanje LIbije, Sirije,etc. od njihovih diktatora, pa ce biti aj ku ku.
    Crnogorsko proljece hehehehehehe



    PS.

    Evo neke poruke narodu
    Last edited by Gandalf_White; 31-01-19 at 20:12.
    One Ring to Rule them all...

  6. #831
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Na to se ne može izvadit ni kod đece u jaslicama.
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kod đece možda ne može, ali kod dps-OVACA je sve moguće...

    Sent from Tapatalk
    Tako ti je to kad imas neznavene ljude koji ne umiju ni kvalitetno pitanje postavit, pa omogucis da ti izvrda a da tehnicki ne slaze. Mada moguce je da su I postavili dobro pitanje, a on u maniru iskusnog politicara pomenuo pitanje I malo ga promijenio u "mog depozita".

    Opet, fakat je da se spinuje na sve strane...

    Citam danas naslovnu IRFa I ne vjerujem sta rade ljudi. U tekstu navedu sve kako treba ali zakljucak na nivou djeteta od 10 godina, a taj zakljucak na vrh naslovne strane...

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...t-miliona-eura

    U principu IRF je zalogom potrazivanja sebe obezbijedio u slucaju da banka pukne. Zbog nemogucnosti placanja od strane Banke, IRF aktivira sredstvo obezbjedjenja u vidu zaloge potrazivanja I direktno se naplacuje od klijenata. Da bi razumjeli morate da znate da su se ti aranzmani IRFa I banaka svodili na sljedece: Irf da kredit banci (namjenski za kreditiranje nekog klijenta) a banka taj isti iznos odobri nekom pravnom licu sa kamatom 2% vecom. Dakle IRF se pokrio, za te aranzmane preko Atlasa, na nacin sto je obezbijedio sebi pravo (preko zaloge potrazivanja) da se u slucaju da banka ne moze da vrace kredit mogu naplatiti direktno od klijenta. Ne kazem da steta ne moze da nastupi....moze, ali samo u slucaju da Klijent ne vrati kredit a da se ne mogu naplatiti iz hipoteke I ostalih kolaterala......

    Iz IRF su rekli da ne mogu da procijene stetu, sto je razumljivo, a ovi iz Vijesti sa naslovom su potpuno promasili.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  7. #832
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Potpuno si u pravu ovo za fond, najjače mi je kad sabiraju ukupne iznose kredita kao da ni jedna rata nije uplaćena. Uglavnom diletanti na sve strane, ako si novinar ne moraš znati sve ali možeš saznati ko zna pa tražiti mišljenje i pojašnjenje a ne lupetati što ti pane na um.

  8. #833
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Iako je struja Duška Markovića uspjela sredinom prošle godine da smijeni iz ANB-a Milana Kovačevića, kuma porodice Đukanović, on se, Borba ekskluzivno otrkiva, ponovo vratio u službu. Kako saznajemo, po nalogu Đukanovića, on je formalno postavljen za savjetnika šefa ANB-a Dejana Peruničića, ali ima mnogo veća ovlašćenja nego što ih je ranije imao.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

    Cekaj malo ... a sukob Mila i Duska ?

    kako se sad ovaj vraca jos jaci ...

    Opet ste nesto pobrkali ... dogovorite se - svadjaju li se Milo Dusko ili ne ?


    Mnogo spanskih serija gledate
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  9. #834
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    https://m.portalanalitika.me/clanak/...govorio-istinu


    Ko prevede ovu rečenicu svaka mu čast.



    Capital Invest je saopštila da ugovor jasno pokazuje da je Pireus banka imala povjerenje u Mila Đukanovića da mu da kredit za kupovinu akcija Prve banke a da te akcije budu sredstvo obezbedjenja, ali da su željeli da banka bude zaštićena od svih rizika, pa su dali keš kolateral.
    Rekli su sljedece: Pireus banka je imala namjeru da im odobri kredit kome bi obezbjedjenje bile samo akcije prve banke, ali oni iz capital investa su zeljeli da banka nema nikakav rizik pa su dali kes kolateral iako ga banka nije trazila.

    Jedino je nejasno kako je moguce da se zaloze akcije banke koje jos nijesu ni kupljene na berzi, niti su mogle biti kupljene do realizacije kredita.

    Dakle, za premoscavanje je bio potreban depozit, a nisu ga sigurno oni sami dali zbog, kako rekose, zelje da smanje rizik banke.

    Evo opet citam saopstenje, druga mogucnost koja se na ponovno citanje uocava je sljedeca, da je ipak banka ta koja nije zeljela da ima rizik pa su oni dali kes kolateral.

    Naime, kaze se: "ali da su željeli da banka bude zaštićena od svih rizika" pri cemu se moze tumaciti ko je to zelio, ako je duznik, onda je ovo prvo tumacenje, ako je kreditni odbor banke, onda je ovo drugo..


    Ojjj......poludjecu.....
    Last edited by kimmi; 31-01-19 at 23:06.

  10. #835
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,221
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    https://m.portalanalitika.me/clanak/...govorio-istinu

    Ko prevede ovu rečenicu svaka mu čast.

    Capital Invest je saopštila da ugovor jasno pokazuje da je Pireus banka imala povjerenje u Mila Đukanovića da mu da kredit za kupovinu akcija Prve banke a da te akcije budu sredstvo obezbedjenja, ali da su željeli da banka bude zaštićena od svih rizika, pa su dali keš kolateral.
    Pretpostavljam da postoje dps glasači koji su podigli kredit. Ako su ga regularno podizali, onda im se podizala i kosa na glavi od svega što banke zahtijevaju od klijenta da bi dobili kredit. Ako dps glasači mogu sebe da zamisle kako, poslije svega što je banka od njih tražila, svojevoljno pokrivaju cijeli iznos kredita svojim kešom ili kešom svoja dva prijatelja, onda mogu i da povjeruju u ovu priču koja im je servirana. I ne, nebitna je Milova tvrdnja da nema "mog" keš kolaterala. To nije čak ni tehnikalija. Čuš daj kredit da kupim akcije pa ću ti garantovat akcijama za kredit kojim ću da kupim akcije kojima ću garantovat za kredit kojim ću da kupim akcije... U krug, u krug, u krug, u krug, igramo valcer ja i drug... Ali drug neće da žirira, mater mu njegovu...

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Opet oni o opranim i prljavim parama.
    Meni je samo timeframe diskutabilan i cinjenica da je neko drugi dao te "prljave pare" za njega. Znaci poslije 17 godina vladavine,sverca cigara i svih onih afera, on nije imao ni da iskesira taj prljavi milion, a ne cisti. Izgleda da se tu ne radi bas o tolikim parama kao sto se prica.
    Imao je on da iskešira prljavih miliona koliko oćeš, ali je morao da iskešira čisti milion. Ni Pablo Eskobar, zvanično, nikad nije imao preko 600 miliona vrijednu imovinu, a samo jedan njegov bunker koji su vlasti otkrili imao je 16 milijardi dolara u gotovini. Sumnja se da je imao na desetine takvih bunkera. Nije baš tako jednostavno uvesti toliki novac u regularne tokove.


    U drugim vijestima, trka za Zlatnu malinu u kategoriji odbrane Mila i partije u punom je jeku:

    https://www.cdm.me/ekonomija/knezevi...nis-hobotnica/
    "Duško Knežević ima jednu od najkomplikovanijih mreža u regionu i šire. Karakteristika većine njegovih brojnih kompanija jeste da imaju jednog ili nijednog zaposlenog, da su u minusu, da je većina na istoj adresi u Ulici Stanka Dragojevića i da većina duguje porez, piše Pobjeda".

    "Zamršeni su, takođe, poslovni kontakti i veze između raznih “atlasa”.Tako, na primjer, Atlas grupa koja zapošljava jednu osobu direktora Filipa Radojevića ima prihode od 29.000 i kapital od milion eura. Ta firma je osnovala Atlas mont fond koji uopšte ne posluje (!), ali i Atlas medija grupu, Atlas invest, Atlas kapital partners, Atlas banku, IBM, fabriku vode Lipovo, Univerzitet Mediteran, Atlas estate Bar, Attik, Mogren hil, RTV Atlas, Atlas medija grupu".

    "Jadranski sajam i Montenegro ekspres, koje je Knežević kupio od države uz blagonaklonost države za tri miliona eura iako je na računu Sajma bilo oko 2,5 miliona eura i oko 21.000 kvadrata u imovini osnovali su Expo invest Budvu, Expo Budvu i Montenegro boat shoe".


    Opet, jesam li ja lud ili autor teksta ladno optužuje Kneževića za prljave poslove i naglašava da je to radio "uz blagonaklonost države"? Koja je ono partija bila na vlasti za sve vrijeme Kneževićevog poslovanja u Crnoj Gori? Kad Dikej optužuje Mila i kompaniju, svima nama relativno zanemarljivo tupavima jasno je da se i sam Dikej ukopava. Ne možeš davat mito i ne biti kriv za korupciju. Sa druge strane, kad dpsovci otpužuju Dikeja, ukopavaju i sebe, samo što to, izgleda, glasač dps-a ne vidi. Valjda im mozak jednosmjerna ulica, šta li. Vide posljedicu, a uzrok ne znaju da postoji.

    Uglavnom, da sam znao da je ovakav jad od Milovih branitelja, batalio bih i ja ovaj posao te visim do devet uveče i prijavio bih se lično. Ada jeftinije mu je mene jedno pet iljada mjesečno da plaća nego ovi što će ga u zatvor poćerat i krivog i dužnog. U redu, vjerovatno bih se prvih nekoliko puta osjećao neprijatno, možda bih povratio koji put, ali bih vremenom razvio Vibram od obraza i postao bih ubijeđen da sam zaslužan za opstanak države i da marva treba da bude srećna što se bavim njima.

    U međuvremenu, sve kandidate za Zlatnu malinu pozdravlja Nadica:
    Last edited by zvoncica; 01-02-19 at 20:16. Reason: Brisanje spota Nadicine pjesme
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #836
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A sto ste ga uzjahali ljuuudi?!!!
    Mudro zboris. Grehota, sto bi rekla drugarica Maja (sto se zbi sa njom, ne potraja joj comeback dugo) treba pomoc co'eka u nevolji, a ne mu na muku stajat. Cak mu i preporuci caj od zalfije za ono preznojavanje, mada ne znam ima li zalfija kakvih konflikata sa onolikim 'puderisanjem' nosa...
    Forever young, i want to be forever young

  12. #837
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Samo me strah da ovo micanje MIla Djukanovica ne bude kao ono oslobadjanje LIbije, Sirije,etc. od njihovih diktatora, pa ce biti aj ku ku.
    Zapadu ne odgovara nestabilan Balkan tako da sto se njih tice do toga ne moze da dodje. Nekim drugim igracima odgovara destabilizacija Balkana, ali ti drugi su nam "istorijska braca" i "majka", a debilima je nemoguce objasniti da u politici nema ljubavi.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #838
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    mada ne znam ima li zalfija kakvih konflikata sa onolikim 'puderisanjem' nosa...
    To zna samo onaj ko je probao kvalitet
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #839
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,221
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Knežević: Spreman sam da odgovaram za saučesništvo, neću stati dok Đukanović ne ode sa vlasti ili u zatvor

    "Prvo, ne vjerujem organima Crne Gore, a svjestan sam moje uloge u tome. Ali, da biste radili biznis u Crnoj Gori, morate da sponzorišete vladajuću partiju. Svi biznismeni koji se bave ozbiljnijim investicijama u Crnoj Gori moraju da odvajaju ogromna sredstava. Ja sam milionske iznose odvojio za ovih dvadeset i nešto godina i spreman sam da sve to priznam i odgovaram za moje saučesništvo u tome".


    Fino kažemo da odbrana dps-a ne može da počiva na diskreditaciji ionako diskreditovanog lika, ali avaj.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #840
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    ...

    Fino kažemo da odbrana dps-a ne može da počiva na diskreditaciji ionako diskreditovanog lika, ali avaj.
    Jes', vidi se.

    Prosto nam se srce cijepa što prave idiote od sebe u javnosti.

  16. #841
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Dikej se valja u blatu sa Milom, a DPS-ovci Dikeja gađaju govnima. :mrgreen:

    Fine strategy you have there...

  17. #842
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,716
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Dikej se valja u blatu sa Milom, a DPS-ovci Dikeja gađaju govnima. :mrgreen:

    Fine strategy you have there...
    Odlično, kratko i tačno opisano.

    Sent from my Motorola 8400

  18. #843
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    a zar vama nije jasno da se nalog partije ne dovodi u pitanje? a i kako drugacije da probaju da odbrane neodbranjivo, nego ocajnickim pokusajima skretanja paznje?
    Forever young, i want to be forever young

  19. #844
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Po mojim procjenama saopštenja im pišu stručnjaci a sada ću to i obrazložiti

    Milo the King je uhvaćen spuštenih gaća i sada je potrebno sanirati štetu.
    S obzirom da nisu u mogućnosti da demantuju ono što je očigledno, pribjegavaju malim trikovima a to su upravo ovakva saopštenja, namjerno gramatički neispravna i sa pobjedničkim zaključkom koji veze nema sa tekstom.
    Nije mali broj ljudi koji će ovo pročitati i reći, eto vidiš znao sam da je Milo u pravu, Kneževiću lažove.
    Hm...moguce je da se radi o strategiji: "Sto besmislenije to bolje". Ovom u prilog idu razni pokusaji odbrane liseni elementarne logike, a cesto zasnovani na ociglednom lazinjanju. Dva primjera:

    1. Semsudin je s toliko entuzijazma usao u odbarnu lika i djela "Gospodara" da je isao toliko daleko da tvrdi da je snimak s Migom u "kuci srama i uzasa" bio fotomontaza. Iako ni sam Migo nije doveo u sumnju autenticnost snimka. Naprotiv. Priznao je. Semsudin je u jednom, vjerovatno, u pravu. Bilo je u toj kuci dosta srama. O cemu svedoci onaj skreenshot s Milom s onom damom u njegovom krilu. Inace, Semsudin je ovim "serijalom" pokazao koliko nisko moze ici novinarstvo u Crnoj Gori. Mada, ono se tesko moze nazvati novinarstvom.

    2. "Analiticar" Trifunovic je usao u polje fantaziranja i fikcije tvrdnjom da se DK nalazi u Rusiji (dje li samo iskopaju ovakve likove?). Naravno, i ovu teoriju je DK lagano prosuo saljuci fotografije iz Londona.

    E sad, intersantno bi bilo odgonetnuti kome je palo napamet da se ovakvom strategijom ide protiv DK-a? I koliko moze imati efekta? U "zemlji cuda" sve je moguce.

  20. #845
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Hm...moguce je da se radi o strategiji: "Sto besmislenije to bolje". Ovom u prilog idu razni pokusaji odbrane liseni elementarne logike, a cesto zasnovani na ociglednom lazinjanju. Dva primjera:

    1. Semsudin je s toliko entuzijazma usao u odbarnu lika i djela "Gospodara" da je isao toliko daleko da tvrdi da je snimak s Migom u "kuci srama i uzasa" bio fotomontaza. Iako ni sam Migo nije doveo u sumnju autenticnost snimka. Naprotiv. Priznao je. Semsudin je u jednom, vjerovatno, u pravu. Bilo je u toj kuci dosta srama. O cemu svedoci onaj skreenshot s Milom s onom damom u njegovom krilu. Inace, Semsudin je ovim "serijalom" pokazao koliko nisko moze ici novinarstvo u Crnoj Gori. Mada, ono se tesko moze nazvati novinarstvom.

    2. "Analiticar" Trifunovic je usao u polje fantaziranja i fikcije tvrdnjom da se DK nalazi u Rusiji (dje li samo iskopaju ovakve likove?). Naravno, i ovu teoriju je DK lagano prosuo saljuci fotografije iz Londona.

    E sad, intersantno bi bilo odgonetnuti kome je palo napamet da se ovakvom strategijom ide protiv DK-a? I koliko moze imati efekta? U "zemlji cuda" sve je moguce.

    Svje je moguce, ali sto se tice vida i dometa prosjecnog sigurnog DPS glasaca, potrebno je samo uloge zamjeniti. Mila treba prikazati kao zrtvu i razapeti ga na Golgotu, a Di Keja kao lopova i lazova. Oni mogu nastavit da igraju briskule od ima karata u pesku. Na kraju se ponti broje.
    Those about to rock, we salute you!

  21. #846
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Samo me strah da ovo micanje MIla Djukanovica ne bude kao ono oslobadjanje LIbije, Sirije,etc. od njihovih diktatora, pa ce biti aj ku ku.
    Znam samo da su i jedni i drugi bolje zivjeli pod tim "diktatorima" no sto mi danas zivimo, od ovoga gore moze samo rat, ali nesto sumnjam da je to znacajno za zapad, bez ako nisu nasli velike izvore nafte u nasem moru.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  22. #847
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Znam samo da su i jedni i drugi bolje zivjeli pod tim "diktatorima" no sto mi danas zivimo, od ovoga gore moze samo rat, ali nesto sumnjam da je to znacajno za zapad, bez ako nisu nasli velike izvore nafte u nasem moru.

    U pravu si. Ako ikad nadju, dovoljno im je bacit jednu jedinu sibicu na balkan da bi se dogodila jedna nova seoba novih Slovena....pod zemlju. Bure baruta vazda bilo. Juzni slaveni - mentalni robovi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #848
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,440
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Putovah sa jednim momkom iz amsterdama za pg i kasnili su nam letovi pa smo komplet dan proveli zajedno.
    Momak je baranin, odlican lik. Rekao mi je da je on bio da radi ta istrazivanja na onom brodu sto je valjda dolazio iz norveske. Kaze da nafte ima za preko trideset godina eksploatacije. Dok gasa ima da mu nema kraja.
    Kaze nista bolje se nije mogli desit ali je ubijedjen naravno kao i svi mi da obicni gradjani nece puno vidjet od toga. Da ce to koncesionari sa prijateljima sve fino ponijet. Kao i sve do sad naravno.
    Rece da je bio na zakintos na platformu koja je samo par km od one najpoznatije plaze i da je tamo ta platforma vec cini mi se preko 10 godina i da sanse nema da moze doc do ikakvog uticaja na pomorski svijet i turizam ako se to uradi kako treba.
    Naravno da se vratim u realnost, ovo je cg i moze sve da se desi

    P.S
    Ukoliko je na forum, volio bih da se javi. Izgubih tel taj sa karticom a nista nisam backupovao od podataka bio i ostah bez broja



    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 01-02-19 at 07:06.

  24. #849
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Vidim gaje se velike ambicije po pitanju smjene vlasti, ne znam zasto ali ja sam ubijedjen da sve ovo nece imati nikakvu ulogu na odnos politickih snaga. Glasaci vladajuce koalicije i glasaju iz cistog interesa, znaci glasa se guzicom. Da im sjutra dps ubija rodbinu nasli bi neko opravdanje, pogledajte kako brane partiju i predsjednika i oni po portala i nezavisni novinari i institucije tvorevine.

  25. #850
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

Page 34 of 146 FirstFirst ... 243031323334353637384484134 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •