Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 206

Thread: Ne zovi me...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ne zovi me...

    Kada si otisao na odmor bez mene??


    Ili kako vec stojite po tom pitanju?

    Ako vam decko/cura ode na odmor na 10tak dana sa drustvom da li ocekujete da vas zovne svakog dana (cesce) ili da vam se javi kada se vrati nazad?

    Opet, rijec je o kratkom odmoru a ne o tome da zivi u drugom gradu ili tako nesto...

    I jos nesto. Da li smatrate sto god da se dogodilo na tom odmoru moze da skodi vasoj vezi? Ili ostavljate sve na ono "Whatever happens in Vegas, stays in Vegas" i zivot ide dalje...?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ochekujem da se chujemo bar jednom dnevno.
    Ne da je smaram po cijeli dan da se ne moze provesti fino.
    Shto se desi na Zabljak, na Zabljak i ostaje.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    meni je normalno da zajedno idemo na odmor,jer sto ja ne bih mogla da budem dio njegovog drustva?
    ukoliko iz nekog razloga ne mogu sa njim da odem,onda ocekujem da se javi svakodnevno,uostalom i ja bih njega zivkala svaki cas da ja odem bez njega jer bi mi nedostajao

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je normalno ako smo u vezi da se cujemo svakodnevno.Ne treba da se smaramo svaki cas,zivkamo i slicno,ali mi je normalno da pozelis da cujes ili makar da posaljes poruku momku/curi.Ja sam bas ovog ljeta bila u situaciji odem u Grcku sa drustvom 10 dana a on nije mogao jer je morao da ide na obavezno logorovanje sa fakultetom.Culi smo se svakodnevno,slali poruke kad god neko od nas osjeti potrebu.Nikakva obaveza i slicno,vec zelja da cujes ono drugo ili makar se mu se javis. Ne razmisljam o tome sta je on radio,isto tako mislim da ni on ne razmislja sta sam ja radila. Ako u vezi nema povjerenja,onda bolje da ni te veze nema!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [Ne razmisljam o tome sta je on radio,isto tako mislim da ni on ne razmislja sta sam ja radila. Ako u vezi nema povjerenja,onda bolje da ni te veze nema![/quote]

    Ovo dvoje boldovano mi vishe lichi na zataskivanje, ili slicno, ali mi nikako ne zvuci kao povjerenje..
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chus sa drustvom?! Bez mene ga na odmor stvarno ishao ne bi :mrgreen:
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    Meni je normalno ako smo u vezi da se cujemo svakodnevno.Ne treba da se smaramo svaki cas,zivkamo i slicno,ali mi je normalno da pozelis da cujes ili makar da posaljes poruku momku/curi...
    ...Nikakva obaveza i slicno,vec zelja da cujes ono drugo ili makar se mu se javis...
    Ako u vezi nema povjerenja,onda bolje da ni te veze nema!
    /me potpisuje:yipiiii:

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chek ,ajde da zanemarimo "bez poverenja nema i veze..."
    Realno,ti,da ti decko kaze recimo "duso,idem sa ortacima na Dominikikanu 2 nedelje!" :mad: Ti bi rekla,"ma vazi srce,duso,kuco,maco ,idi gde god zelis moje poverenje je bezgranicno" ????!!!!!

    To su gluposti,daleko od toga da ne moze da mrdne bez raporta,ali ipak neki dogovor i postovanje mora da postoji. Jos ako je odmor u pitanju,pa ako ga je doticni isplanirao solo ,onda neka solira ...

    Nisam za to patolosko vezivanje za decka,i obrnuto. Da bi veza bila zdrava moras da imas svoj zivot i da decka / devojku prilagodis tome,a ne da ti taj neko postane opsesija pa da ga ugusis svojim nezadovoljstvom.

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogomi ako odes bez njega ili nje na odmor, nema tu ni v od veze
    salim se, ali u nekim slucajevima to moze da znaci da se tu ne radi o ozbiljnoj vezi i da treba ispitat situaciju... mozda bas na tom odmoru. to moze biti odlichan test.
    inace veze na daljinu su chista glupost.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    bogomi ako odes bez njega ili nje na odmor, nema tu ni v od veze
    salim se, ali u nekim slucajevima to moze da znaci da se tu ne radi o ozbiljnoj vezi i da treba ispitat situaciju... mozda bas na tom odmoru. to moze biti odlichan test.
    inace veze na daljinu su chista glupost.
    slazem se sa tobom u vezi prvog dijela, al mi nije jasno ovo da su veze na daljinu cista glupost??? ako se dovoljno trudis necje biti glupost ni "lokalna" veza ni veza na daljinu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aooo jeste i vi neke djevojke... Jeste mozda kojim slucajem razmisljanje da njemu treba malo vremena da bude sa drustvom, muskim, znaci bez vas... Ajde zvanje ali da se neko naljuti zato sto se necujete svaki dan... Pa nije uredu...
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    slazem se sa tobom u vezi prvog dijela, al mi nije jasno ovo da su veze na daljinu cista glupost??? ako se dovoljno trudis necje biti glupost ni "lokalna" veza ni veza na daljinu
    Ko je rekao da su veze na daljinu chista glupost? Odmah cu da ga demantujem. Ja sam zivi primerak da veza moze da funkcionishe na daljinu.
    Stvar je u tome da obe strane imaju dovoljno jaku zelju da to uspe,naravno,nije lako ,ali sve to ima svoje drazi. Ljubav je strpljiva,a dok je ima ,bice i nas. 8)

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Ko je rekao da su veze na daljinu chista glupost? Odmah cu da ga demantujem. Ja sam zivi primerak da veza moze da funkcionishe na daljinu.
    Stvar je u tome da obe strane imaju dovoljno jaku zelju da to uspe,naravno,nije lako ,ali sve to ima svoje drazi. Ljubav je strpljiva,a dok je ima ,bice i nas. 8)
    slazem se....

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Ko je rekao da su veze na daljinu chista glupost? Odmah cu da ga demantujem. Ja sam zivi primerak da veza moze da funkcionishe na daljinu.
    Stvar je u tome da obe strane imaju dovoljno jaku zelju da to uspe,naravno,nije lako ,ali sve to ima svoje drazi. Ljubav je strpljiva,a dok je ima ,bice i nas. 8)
    Pravilo je da veze na daljinu - ne uspijevaju.
    Iznimke ne znace da pravilo ne vrijedi.
    Obozavam one koji na osnovu iznimaka pokusavaju oboriti pravilo...

    U mom slucaju, veze na daljinu nisu uspijevale. A nije da se nije imalo volje i zelje...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Ko je rekao da su veze na daljinu chista glupost? Odmah cu da ga demantujem. Ja sam zivi primerak da veza moze da funkcionishe na daljinu.
    Stvar je u tome da obe strane imaju dovoljno jaku zelju da to uspe,naravno,nije lako ,ali sve to ima svoje drazi. Ljubav je strpljiva,a dok je ima ,bice i nas. 8)
    pitas li se dje je petkom veche, pitas li se ko je onaj glas iz pozadine kad prichate preko tel, pitash li se zasto ti ne odgovara vec duze vrijeme na poruku, pitas li se kako zivi bez sexa toliko vremena, pitas li se je li zaista ta mala s kojom je na kafu njegova skolska drugarica, pitas li se... a? pitas li se? ili vi imate neku namrtvo savremenu vezu?

    p.s. DIDI ovo i za tebe vazi ali obrnuto.
    Last edited by GAGA; 23-10-06 at 14:34.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    pitas li se dje je petkom veche, pitas li se ko je onaj glas iz pozadine kad prichate preko tel, pitash li se zasto ti ne odgovara vec duze vrijeme na poruku, pitas li se kako zivi bez sexa toliko vremena, pitas li se je li zaista ta mala s kojom je na kafu njegova skolska drugarica, pitas li se... a? pitas li se? ili vi imate neku namrtvo savremenu vezu?

    p.s. DIDI ovo i za tebe vazi ali obrnuto.
    ne pitah se nikad jer cemu sluzi povjerenje ako ne tome a + sto mi ne treba takvo razmisljanje da ubijam prvo sebe, pa nju sa takvim pitanjima
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #17
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lazes. posto si ljudsko bice te ti stvari MORAJU pasti na pamet. sad.. ako ti umijes da se kontrolises, to je onda super.

    a ovo oko sexa ne moras komentarisat
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Lazes. posto si ljudsko bice te ti stvari MORAJU pasti na pamet. sad.. ako ti umijes da se kontrolises, to je onda super.
    Ili ne moraju, a to onda moze znaciti da ti je svejedno, da te nije briga, ili da ti nije stalo.
    Mislim, ono, na stranu ljubomomora, sto nije predmet ovog topica, ali nitko mi ne moze reci da mu je svejedno gdje se sve njegova cura/decko krece, u kakvom se drustvu krece... sasvim je normalno da, ako vam partner(ica) na nesto lici tjelesno i karakterno, da ce biti meta "napada".
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    Lazes. posto si ljudsko bice te ti stvari MORAJU pasti na pamet. sad.. ako ti umijes da se kontrolises, to je onda super.

    a ovo oko sexa ne moras komentarisat
    ubijedjena sam da ako ima dovoljno ljubavi,jednostavno ti ne pada na pamet da uopste pomislis na nekoga drugoga a kamoli da ucinis nesto vise.jedino ti taj koga volis beskrajno nedostaje
    uopste nijesam za veze na daljinu,zato sto bih tesko podnosila razdvojenost, a da mogu da uspiju-mogu(me vjerna do ludila,kad vise nema ljubavi,kad se veza zavrsi,onda drugi dolaze u obzir,kad se dobro isjekiram):twist:

    jos zaboravih da kazem da samo ako nijesi siguran u svoju ili njegovu/njenu ljubav, mozes osjecati strah od veze na daljinu
    Last edited by zvoncica; 23-10-06 at 15:05.

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Ili ne moraju, a to onda moze znaciti da ti je svejedno, da te nije briga, ili da ti nije stalo.
    Mislim, ono, na stranu ljubomomora, sto nije predmet ovog topica, ali nitko mi ne moze reci da mu je svejedno gdje se sve njegova cura/decko krece, u kakvom se drustvu krece... sasvim je normalno da, ako vam partner(ica) na nesto lici tjelesno i karakterno, da ce biti meta "napada".
    upravo tako!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Ili ne moraju, a to onda moze znaciti da ti je svejedno, da te nije briga, ili da ti nije stalo.
    Mislim, ono, na stranu ljubomomora, sto nije predmet ovog topica, ali nitko mi ne moze reci da mu je svejedno gdje se sve njegova cura/decko krece, u kakvom se drustvu krece... sasvim je normalno da, ako vam partner(ica) na nesto lici tjelesno i karakterno, da ce biti meta "napada".
    normalno je da te je strah ali to je besmisleno,jer samo mucis sebe i voljenu/voljenoga sumnjama koje ne stoje i samim tim veza zapada u krizu.
    Ostaje da vjerujes da te voli onoliko koliko volis ti nju/njega i da se eventualnim problemom zamaras onda kad i ako se pojavi.

    dotad,opusti se,uzivaj u carima ljubavi kad ti je Bog dao

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Ostaje da vjerujes da te voli onoliko koliko volis ti nju/njega i da se eventualnim problemom zamaras onda kad i ako se pojavi.

    dotad,opusti se,uzivaj u carima ljubavi kad ti je Bog dao
    mislis lazi se dok te ne prevari?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    pitas li se dje je petkom veche, pitas li se ko je onaj glas iz pozadine kad prichate preko tel, pitash li se zasto ti ne odgovara vec duze vrijeme na poruku, pitas li se kako zivi bez sexa toliko vremena, pitas li se je li zaista ta mala s kojom je na kafu njegova skolska drugarica, pitas li se... a? pitas li se? ili vi imate neku namrtvo savremenu vezu?

    p.s. DIDI ovo i za tebe vazi ali obrnuto.
    Da ,sve si u pravu,ti se zapitas sve to,i normalno je,pa te iste stvari se zapitas nebitno ziveo ti decko u zgradi preko puta ili na 700 km.
    Ne znam sta je to savremena veza,ja mislim da takvu ne gajim,a ako nisi procitala ,napomenula sam da je tesko. Medjutim ako ti je stalo,neces svoj mozak tovariti crnim mislima,nego ces prihvatiti stvari takvim kakve jesu,dok se ne ukaze prilika za neko bolje resenje. Ja i nisam tvrdila da je generalno veza na daljinu moguca,ali eto mozda sam jedna od retkih koje uspevaju u tome.
    Uostalom zasto po tebi sve mora da bude neka zavera?

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne radi se o zavjeri nego o libidu.
    nekad ti se yebe nekad ne. malo to veze ima sa ljubavlju vjeruj mi. pitanje je koliki je vremenski interval koji je izmedju vashih gledanja. ako se radi o par mjeseci, onda je ok i onda se mos iskultirat. ako je veci od po godine, godinu itd... nema tu vishe nichega. pa yebiga, ne zivimo u XVIII vijeku. Ovo je vrijeme brzih ljubavi
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  25. #25
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Pravilo je da veze na daljinu - ne uspijevaju.
    Iznimke ne znace da pravilo ne vrijedi.
    Obozavam one koji na osnovu iznimaka pokusavaju oboriti pravilo...

    U mom slucaju, veze na daljinu nisu uspijevale. A nije da se nije imalo volje i zelje...
    Pravilo? Budi ljubazan pa mi pojasni po chemu i po kome je to pravilo? Iz licnog iskustva?
    Obozavam i ja te "logichke zakljuchke"

    Mozda u tvom slucaju nije manjkalo volje i zelje,vec najvaznijeg faktora ,
    LJUBAVI?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljepse ljubavne pjesme
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 451
    Last Post: 12-07-05, 23:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •