Page 645 of 711 FirstFirst ... 145545595635641642643644645646647648649655695 ... LastLast
Results 16,101 to 16,125 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #16101
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Kako se Bojana P gura sta je ovo...



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #16102
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default Rukomet

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Smijenjen Rasmusen, stvarno pakao, ovo me podsjeća na situaciju sa Cicom pokojnim.

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Rekoh ja...
    Jocka “znas li ti dje si dosao i ko smo mi”..
    Prenio mi je covjek jos tonu informacija vezano za tu totalno privatizovanu i izpolitizovanu “reprezentaciju”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by nickname; 29-03-21 at 16:17.

  3. #16103
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Rukometni savez Dejo Savicevic style smijeni selektora kad ostvari uspjeh, nevjerovatno, sad ce Bojana jedno deceniju kao i Adzo bez obzira na rezultate
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #16104
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Evo kruzi prica da se Jovanka posvadjala sa selektorom: “ znas li ti dje si dodao i ko smo mi...”
    E ako maknu covjeka zbog necijeg kompleksa nek ide sve u kjurac krasni...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nije se posvađala Jovanka, no ova te je postavljena za novog selektora. neke stvari su bile jasne još onda kad su Adžić i Johanspon pošli, no eto. sa Rasmunsenom smo imali šansu za medalju ovako sad. politika je uništila sve u ovoj državi pa tako i sport
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #16105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Tesko razocarenje.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #16106
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    ovako nas je Dejo koštao EP u fudbalu. a ovi će sad medalje na OI. jer kad ispadneš smećar prema osobi koji te odvede na igre, onako pripremi ekipu i pokaže emociju đe vidiš da mu je drago zbog uspjeha to mora da se vrati. a i zaslužili smo, realno. pa neka postave Popovićku za predsjednika saveza. ona i njeg ego su nas ukopali i 2016. godine

    pazi objašnjenje

    Upravni odbor RSCG je procijenio da je legenda svjetskog rukometa, koja je bila pomoćnica danskom stručnjaku na Evropskom prvenstvu u Danskoj i kvalifikacionom turniru za OI, dala veći doprinos tom uspjehu, zbog čega Rasmusen nije dobio novi ugovor.
    ahahahhaha, ovo je taman u skladu IQ od 86. ona je vele dala veći doprinos uspjehu. kakva tuga od države i sporta
    Last edited by outline; 29-03-21 at 16:28.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #16107
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Provjerena interna informacija jeste da su pojedine đevojke bile nezadovoljne kako je Rasmusen vodio ekipu. Nemam informaciju je li to nezadovoljstvo opravdano ili ne. Ono što znam jeste da je naš rukometni savez primjer sa kim ne treba saradjivati. Otpustili su Johansona pred prvenstvo koje je sa bas mladim timom izborio. Doveli rasmusena za duze staze, kako bi se upoznao sa timom i uigrao ih za olimpijadu. Covjek nas odvede na olimpijadu i oni ga otpuste i stave Bojanu. Sve na stranu, ali kako poslije ovoga dovesti novog trenera. Ko ce lud prihvatiti ovakvo ponasanje.

  8. #16108
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne znam šta da mislim, ali ovdje nešto smrdi.

    A kad pogledaš ovo, zapitaš se: je li realno da su ovo uradili čojeku?



    Behind this pictures lies the hardest year in my career and life, I have been pushed down by the absolute top in our sport, people with power but I stood my ground and kept being me and worked my ass of, and in the end one of my goals to go to the Olympic Games came through.it was not suppose to be with Montenegro but I’m so proud of making it with these amazing girls!they leave their heart on the floor and to be part of that is very special for me.. in the end I can be happy and proud that I was part of two teams going to Tokyo�� i want to thank every player I worked with in this, both in Hungary and Montenegro, in both countries they have given all they could in every single training and game to make this happen������ I’m proud, tired and happy and a life long goal/dream for me has now come through
    Last edited by Viscount; 29-03-21 at 16:38.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #16109
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Rekoh ja...
    Jocka “znas li ti dje si dosao i ko smo mi”..
    Prenio mi je covjek jos tonu informacija vezano za tu totalno privatizovanu i izpolitizovanu “reprezentaciju”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Provjerena interna informacija jeste da su pojedine đevojke bile nezadovoljne kako je Rasmusen vodio ekipu. Nemam informaciju je li to nezadovoljstvo opravdano ili ne. Ono što znam jeste da je naš rukometni savez primjer sa kim ne treba saradjivati. Otpustili su Johansona pred prvenstvo koje je sa bas mladim timom izborio. Doveli rasmusena za duze staze, kako bi se upoznao sa timom i uigrao ih za olimpijadu. Covjek nas odvede na olimpijadu i oni ga otpuste i stave Bojanu. Sve na stranu, ali kako poslije ovoga dovesti novog trenera. Ko ce lud prihvatiti ovakvo ponasanje.
    ja znam ko je imao najvećih zamjerki kako na rad Adžića, tako i Johansona. ne bi me čudilo da je uspjela i igračice ubijedi u to. pošto je sa mnogima igrala a ove druge je gledaju kao idola. jer u par mjeseci da isti ljudi maknu tri trenera ne znam da li se dešavalo
    Last edited by outline; 29-03-21 at 16:39.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #16110
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovako nas je Dejo koštao EP u fudbalu. a ovi će sad medalje na OI. jer kad ispadneš smećar prema osobi koji te odvede na igre, onako pripremi ekipu i pokaže emociju đe vidiš da mu je drago zbog uspjeha to mora da se vrati. a i zaslužili smo, realno. pa neka postave Popovićku za predsjednika saveza. ona i njeg ego su nas ukopali i 2016. godine

    pazi objašnjenje



    ahahahhaha, ovo je taman u skladu IQ od 86. ona je vele dala veći doprinos uspjehu. kakva tuga od države i sporta
    Naravno da će je metnuti za predsjednicu saveza, ugurala se u reprezentaciju kao penzionerka, ugurala se na klupu Budućnosti sad i za selektorku što joj još ostaje nego da bude predsjednica saveza
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #16111
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Stvarno smo šampioni da se po*****o u sve što valja...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  12. #16112
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Poslije Bojane da Jovanka zajaše. Da je vječna!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Krstooo For This Useful Post:


  14. #16113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,449
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Pi. Pregadni smo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #16114
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Kako god , ovaj covjek to nije zasluzio da mu se ovo napravi.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  16. #16115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,980
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Kao što se može vidjeti ni sport nije pošteđen domaćinskih veza...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #16116
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Taman nesto dobro krene i mi to unistimo.

    Vjerujem da iza ovog stoji Bojanina ambicija. Napravila je stetu reprezentaciji na prosloj OI aktivirajuci se iz penzije i uzimajuci mjesto jednoj od djevojaka koje su izborile plasman na OI, da bi sad pocerala covjeka koji je odveo reprezentaciju na OI da bi ona bila selektor(ica).

    Sramota.

  18. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #16117
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Baš loš potez u bilo kom smislu.
    Za osudu.

  20. #16118
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Saopstenje Upravnog odbora RSCG dje izmedju ostalog pise da je Bojana Popovic dala KLJUCNI doprinos u ostvarenom rezultatu reoprezentacije (plasman na OI),dakle ona je kosila a Rasmunsen je vodu nosio.
    https://www.rscg.me/vijest/231
    Ovo potsjeca na svojevremeno izjavu sportskog novinara V.Jovicevica koji je posle smjene Kranjcara izjavio kako ce "Brnovic biti pojacanje na klupi fudbalske reprezentacije...".

    Ne bih svodio odgovornost na Bojanu Popovic,ne smjenjuje ona selektore nego valjda Upravni odbor i ljudi iz Saveza.Moze li neko da napise kako se biraju clanovi Upravnog odbora i koliko odbor u ovom sastavu ima veze sa rukometom? Pitanje nije retoricko nego ne znam sportske biografije ovih ljudi.
    https://www.rscg.me/upravniodbor
    Vrhunska je stvar dje aktivna igracica sjedi u Upravni odbor i vjerovatno svojim glasom moze da odlucuje o smjenama i izborima selektora...
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  21. #16119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Polakote ljudi. Bojana Popović je boginja rukometa, možda i najveća ikad (veliki sam fan, priznajem), ali ne vjerujem da je ovo ona "zakuvala". Dobro znamo kakav nam je "savez" godinama (pa ja ne znam imamo li jedan pošteni i kršteni savez), tako da ko zna kakva je ovo kombinatorika. Moguće i da su igračice zakuvale, ovo što neko pomenu za Jovanku, uopšte me ne bi čudilo. Suma sumarum, ovo što su uradili Rasmusenu se ne radi, ovo samo splačine mogu da urade (a nije da ih fali).

    I Bojana oštetila reprezentaciju na igrama, zajebavate li se ljudi? Na tim igrama smo prošli kao bosi po trnju, cijela reprezentacija je podbacila tada, uh ne pominjite.

    PS: Bojana je iz Niša i pola života je tamo provela, posle razdvajanja je odlučila da igra za nas iako je mogla da bira đe će i što će. Dala je sve i Budućnosti i Crnoj Gori, imaće što da da i kao selektor, ako je ko bio arhitekta na terenu to je ona, igru ima u prstu bukvalno, ekspert što bi danas rekli.

    Nije bio momenat ali svakako svu sreću želim.
    Last edited by BiTrAtE; 30-03-21 at 10:27.
    War. War never changes.

  22. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  23. #16120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Kome smeta jak Rasmusen?

    Meni je ovo isto jako cudno. Naravno, ko zna sto se desava iza vrata svlacionice ali mi je djelovalo ovako kao gledaocu da se sve poklopilo... Cinjelo mi se da bas dobro da se strani autoritet dovede da vodi sa klupe Lavice... Ne znam...

    Ne sporim Bojanin kvalitet ali da li je dorasla da to radi... Posebno ovako, posto poto rekao bih...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  24. #16121
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Vjerovatno je ovo urađeno da se pare (kojih nema) ne bi rasipale izvan familije. Isto ( slično) je već urađeno Cicu, a sad nedavno i kad je Radulović postavljen za selektora(ovim ne mislim da je Faruk ču mene Hari Varešanovič bio rješenje). Inače, Mijo je na malo većem intelektualnom nivou od Brnovića, tako da će bit da se i njegova plata dijeli neđe 60:40.

  25. #16122
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Pitanje nije retoricko nego ne znam sportske biografije ovih ljudi.
    https://www.rscg.me/upravniodbor
    Vrhunska je stvar dje aktivna igracica sjedi u Upravni odbor i vjerovatno svojim glasom moze da odlucuje o smjenama i izborima selektora...
    Jovović , Žurić , Kujović.
    Blago nama sa ovakvim upravnim odborom.
    Plus Vušurović , ako je to taj , koji se bavio automobilizmom.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  26. #16123
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Polakote ljudi. Bojana Popović je boginja rukometa, možda i najveća ikad (veliki sam fan, priznajem), ali ne vjerujem da je ovo ona "zakuvala". Dobro znamo kakav nam je "savez" godinama (pa ja ne znam imamo li jedan pošteni i kršteni savez), tako da ko zna kakva je ovo kombinatorika. Moguće i da su igračice zakuvale, ovo što neko pomenu za Jovanku, uopšte me ne bi čudilo. Suma sumarum, ovo što su uradili Rasmusenu se ne radi, ovo samo splačine mogu da urade (a nije da ih fali).

    I Bojana oštetila reprezentaciju na igrama, zajebavate li se ljudi? Na tim igrama smo prošli kao bosi po trnju, cijela reprezentacija je podbacila tada, uh ne pominjite.

    PS: Bojana je iz Niša i pola života je tamo provela, posle razdvajanja je odlučila da igra za nas iako je mogla da bira đe će i što će. Dala je sve i Budućnosti i Crnoj Gori, imaće što da da i kao selektor, ako je ko bio arhitekta na terenu to je ona, igru ima u prstu bukvalno, ekspert što bi danas rekli.

    Nije bio momenat ali svakako svu sreću želim.
    ne radi se ođe o tome što je bila najbolja igračica svih vremena no njen ego. ona smatra i da je najbolji trener i da zna najviše o rukometu. 2016. godine uopšte nije trebala da ide na OI, ali je pritisnula savez i selektor je morao da je zove. time mu je srušila sistem igre a i autoritet, jer da se on pitao ona ne bi bila tamo. čak su se i neke igračice bunile ali zalud. pričamo o nekome ko četiri godine rukomet nije igrao i onda odjednom ode na OI koje su najbitnije takmičenje u sportu. i ima prednost u odnosu na nekog ko je čitav ciklus igrao odlično i nadao se odlasku tamo. malo je to odvratno.

    to što je iz Niša i odlučila da igra za nas, joj ne daje za pravo da itekako utiče da se daju ostavke trenerima. da ima imalo obraza sama bi rekla savezu da ostave čovjeka čijom zaslugom je uništena Norveška. a oni baljezgaju o nekoj njenoj većoj zasluzi. nema veze, opet će stan upanuti vjerovatno. kao onda kad se vratila u Budućnost zbog ljubavi a ne zbog stanova i poslovnog prostora
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  28. #16124
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Polakote ljudi. Bojana Popović je boginja rukometa, možda i najveća ikad (veliki sam fan, priznajem), ali ne vjerujem da je ovo ona "zakuvala". Dobro znamo kakav nam je "savez" godinama (pa ja ne znam imamo li jedan pošteni i kršteni savez), tako da ko zna kakva je ovo kombinatorika. Moguće i da su igračice zakuvale, ovo što neko pomenu za Jovanku, uopšte me ne bi čudilo. Suma sumarum, ovo što su uradili Rasmusenu se ne radi, ovo samo splačine mogu da urade (a nije da ih fali).

    I Bojana oštetila reprezentaciju na igrama, zajebavate li se ljudi? Na tim igrama smo prošli kao bosi po trnju, cijela reprezentacija je podbacila tada, uh ne pominjite.

    PS: Bojana je iz Niša i pola života je tamo provela, posle razdvajanja je odlučila da igra za nas iako je mogla da bira đe će i što će. Dala je sve i Budućnosti i Crnoj Gori, imaće što da da i kao selektor, ako je ko bio arhitekta na terenu to je ona, igru ima u prstu bukvalno, ekspert što bi danas rekli.

    Nije bio momenat ali svakako svu sreću želim.
    Rasmusena ne bi smijenili da Bojana nije prihvatila ili da je kao njegovo pomoćnik dala njemu podršku.Teško da ova odluka ima ikakvo kršteno pokriće osim da su čovjeka iskoristili i zajebali, a posle ovakvog neprofesionalnog ponašanja saveza teško da će više naći ijednog stranog stručnjaka koji bi došao da vodi selekciju a da ga ovi smenjuju kad im se ćefne
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  29. #16125
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Bojana je halapljiva.
    Pa da je tolika svetica ne bi se rehabilitovala za proslu olimpijadu dje nije mogla do vazduha doc
    Sve je ovo njena inicijativa

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Page 645 of 711 FirstFirst ... 145545595635641642643644645646647648649655695 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •