Page 600 of 711 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650700 ... LastLast
Results 14,976 to 15,000 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #14976
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ne da je odlicna, nego su djevojke tako dobro kliknule sa Johanssonom da ne znam jesmo li ikad imali u bilo kojoj nacionalnoj selekciji takvu konekciju na relaciji trener - igraci. To se vidi u svakoj sekundi kako na terenu, tako i van njega. Zbog svega ovoga bilo je posebno zadovoljstvo pratiti ih na ovom prvenstvu.

    Garantujem da bi svaka igracica potpisala da Pero ostane, a vjerujem da i on prizeljkuje da ovo bude dugorocan projekat. Savez je na potezu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  2. #14977
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Najace bi bilo sad da ovome ne produze, a zovnu adza.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  3. #14978
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne da je odlicna, nego su djevojke tako dobro kliknule sa Johanssonom da ne znam jesmo li ikad imali u bilo kojoj nacionalnoj selekciji takvu konekciju na relaciji trener - igraci. To se vidi u svakoj sekundi kako na terenu, tako i van njega. Zbog svega ovoga bilo je posebno zadovoljstvo pratiti ih na ovom prvenstvu.

    Garantujem da bi svaka igracica potpisala da Pero ostane, a vjerujem da i on prizeljkuje da ovo bude dugorocan projekat. Savez je na potezu.
    Potpis i pechatiranje,svaka ti je na mjesto.
    ...

  4. #14979
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trebjesa View Post
    Nema ona nekih prevelikih nedostataka, osim te nepreciznosti kod suta usled siline udarca. Ne mogu vjerovati da joj Adzic to nije objasnio. To ne radi niti jedan bek na svijetu, da sutira svom snagom unoseci se tijelom. Djeluje kao da se takmici u brzini leta lopte.

    Da se nadovezem oko pozicije Grbic, ona ne moze igra srednjeg jer nema snagu za to. Osim da krene u teretanu pa za par godina ojaca. Za tu poziciju treba ekstremna snaga u kombinaciji sa pokretljivosti i ekstremno dobar sut. To je najteza poziciju koju rijetko ko moze odigrati. Rijetko koja cura ima fizikalije za tu poziciju.

    Po meni, veceras je najgora bila Kaca a ne Milena. Bas je lose odigrala. Jesu je bili zatvorili, ali trebala je biti vise agresivnija i traziti poziciju za sut.


    I jos da kazem o gostima u studiju, Nikola Petrovic nema pojma. Kaze lose smo odigrali odbranu i to je razlog poraza. Nidje veze. Odbranu smo odigrali bas dobro. Primili smo veoma malo golova, nekih 22-23, sto je fenomenalno i to bi svako potpisao prije utakmice. Problem je bila Kaca Bulatovic i Jovanka Radicevic, koje su odigrale ispod svakog nivoa. Cak nisu ni sutirale, totalno pasivno igrale. Cak su i sedmerce promasivale. Ako Nikola Perovic ne smije da kaze rijeci protiv njih dvije, nije trebao dolaziti u studio da komentarise.

    Čitam te i ne vjerujem šta pišeš. Da nam ne treba trener, da nam nikad nije ni bio potreban,
    da Jauković treba da šutira polako ali precizno, na kraju da je Kaća
    bila najgora ??? Po tebi upravo tako ispada. Svijetska i evropska takmičenja su najveća i ako se sutira iz daljine, to ne moze biti polako. Jedino u sucaju loba ili
    da je neko 99% siguran kada uvidi tu supljinu, a pri tom da bude toliki majstor i zabije gol. Nije to bas tako jednostavno izvodljivo kao što ti misliš. To su takmičenja
    đe se igra svom snagom i daje sve od sebe. Šta njoj fali? ( mislim na Jauković ) A fali što ima višak kilograma i što je to ometa da bude malo više okretnija i spretnija,
    ali ima snagu i izuzetno jak šut. Mogla bi ona biti i najbolja.
    ''Po meni, veceras je najgora bila Kaca a ne Milena...'' Jesi li ti gledao meč ? Pa ta Kaća je jedina pogađala golove. Na kraju je ostalo da ih je upravo ona dala najviše,
    ( 9 golova,
    ali je šteta što je nešto i promašila ). U pravu je bio Petrović kada je rekao da kod nas krila nijesu ni dobijala lopte, nismo pokušavali preko njih ili nijesmo
    mogli zbog dobre francuske odbrane. Ali mu zamjeram što je izjavio kako se na cijelo SP naša igra svodi samo na bekove. Pa nije bilo baš tako, već je bila razigrana
    skoro svaka igračica na svim pozicijama. Znači, mjenjao ih je neprekidno i zabijali smo mi golove sa krila itekako. Sinoć jedino nijesmo ili ne u toj mjeri kojoj bi trebalo.
    Kaća i bekovi su sami tokom igre preuzeli tu odgovornost, što nije neuobičajeno jer bekovi i trebaju da daju najviše golova kada treba.
    Jer ako reprezentacija treba da dobije, onda mora da gađa i pogađa sa svih pozicija. I zatvarali su oni Kaću, ali se ta Kaća izvukivala koliko je mogla i pogađala.
    Toj drugoj koju spominješ ne sporim trud. Vidno je stekla iskustvo i ok je što je neko imao čemu naučiti u Budućnost. Bila je ona agresivnija koliko je mogla,
    ali je francuska odbrana bila sigurno bolja od naše...I NIJE dala da prođe ama nijedna igračica te smo u 2 poluvrijeme s nekom mukom davali golove.
    Ima nešto na njoj što djeluje ''I wanna be Bojana'' i ta želja da bude ''junak utakmice''. Sjajna je to motivacija, ne sporim.
    Kod prvog njenog gola sam se i ja nasmijala. Na SP se ne smije smijati nakon datog gola,
    i ja se ne zajebavam kada to kažem. Nema tu vremena za skakanje od sreće,
    ( iako bi svako od nas bio srećan da zabije gol )
    podjebavanje, smijanje...Upravo je ovo jedan ( jedan od milion ) od onih kvaliteta koji je bio
    karakteristika najvećih igračica - te koju na momente imitira ili pokušava da bude. Ne može tako.
    Tako se ne pobjeđuje jedna Francuska ni nijedna druga zemlja.
    Neka joj neko u klubu to objasni. Vidno je da nema taj kapacitet i na momente bude mučno za gledanje jer je
    ponese želja za takvih uspjehom, za pobjedom i slično. Trud ne sporim niti njenu snagu. Sve su se borile maksimalno.
    Jovanka jeste bila nešto lošija nego inače ali rekao je lijepo da krila nijesu bila razigrana i u pravu je.
    Mala Despotović me podsjeća na Majdu ispočetka koja nam je djelovala kao balerina pa je kasnije postala jasno
    izgrađena igračica i super. Hoću reći da mi djeluje suviše nježno, što ne mora značit' da sam odmah u pravu.
    Iznenadilo me ubacivanje Premović i još ponekih mlađih igračica. Osim Brnović, koja je po meni bila baš najbolja,
    te možda trebala duže vremena biti na terenu kad je već tako dobro išlo..
    Nije ovo nikakav neuspjeh. SP je u pitanju a mi među najboljima.
    Ova reprezentacija ima potencijala da se veoma ubrzo
    okiti medaljom. I nije drama ako se ta medalja nije uzela sada na SP
    Last edited by medeno_srce; 13-12-17 at 18:14.

  5. #14980
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne kazem da nam ne treba trener, vec kazem da trener u rukometu nije toliko vazan, koliko se prica o tome. Vazne su igracice i najvise od njih samih zavisi rezultat.

    Mislim i za Jaukovic da bi trebala slabije da sutira, da bi bila preciznija. Ali takodje mislim i da bi trebala uzimati vise suteva na utakmici.
    Problem sa jacinom njenog suta jeste u tome sto joj za takav sut treba dugo vremena za pripremu. Prvo moraju saigracice iskombinovati i ocistiti prostor, onda se ona zalijece skoro do centra. To sve traje 5 sekundi. Nema potrebe za time. Dmitrieva uzme sut za 1 sekund. Kao npr, sinoc Despotovic onaj gol sto je dala. Jedna mala finta i odmah skok sut. To je to.

    I Katarina Bulatovic sutira iz mjesta ili jednog ili dva koraka. Dok Jaukovic se sprema za sut 5 sekundi. Umjesto da se jednstavno podigne i opali loptu. Pa neka taj sut ne bude prejak. Neka bude i slabiji sut, ali na ustrb jacine ce dobiti preciznost.
    Kaca ima izuzetno precizan sut, iako je ljudi smatraju bombarderkom. Nema potrebe za ogromnom jacinom suta!!!!

  6. #14981
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Tacno se vidi kako je dobra atmosfera medju njima. I nadam se da nije bas last night

    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  7. #14982
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trebjesa View Post
    Ne kazem da nam ne treba trener, vec kazem da trener u rukometu nije toliko vazan, koliko se prica o tome. Vazne su igracice i najvise od njih samih zavisi rezultat.

    Mislim i za Jaukovic da bi trebala slabije da sutira, da bi bila preciznija. Ali takodje mislim i da bi trebala uzimati vise suteva na utakmici.
    Problem sa jacinom njenog suta jeste u tome sto joj za takav sut treba dugo vremena za pripremu. Prvo moraju saigracice iskombinovati i ocistiti prostor, onda se ona zalijece skoro do centra. To sve traje 5 sekundi. Nema potrebe za time. Dmitrieva uzme sut za 1 sekund. Kao npr, sinoc Despotovic onaj gol sto je dala. Jedna mala finta i odmah skok sut. To je to.

    I Katarina Bulatovic sutira iz mjesta ili jednog ili dva koraka. Dok Jaukovic se sprema za sut 5 sekundi. Umjesto da se jednstavno podigne i opali loptu. Pa neka taj sut ne bude prejak. Neka bude i slabiji sut, ali na ustrb jacine ce dobiti preciznost.
    Kaca ima izuzetno precizan sut, iako je ljudi smatraju bombarderkom. Nema potrebe za ogromnom jacinom suta!!!!

    trebjesa, trener je taj koji mora da poznaje profil svake igračice. Trener je taj koji mora da poznaje sve mane svojih
    igračica i eliminiše ih ili ih bar svede na minimum. Trener je taj koji pravi igračicu kompletnom. Ukoliko neka igračica ima
    kvaliteta, on je taj koji treba da iz nje izvuče maksimum, da je izgradi kao igračicu.
    Trener je taj koji mora nekako kompletirati takav tim,
    imajući u vidu sve mane i kvalitete igračica...Iako nažalost može biti i taj koji je uništi kao igračicu.
    To što se vidi na parketu je i djelo njegovog rada + njihovih sjajnih kvaliteta.
    trebjesa, to sto spominješ se zove stvaranje prostora za šut. Prostor za šut može da izgradi sama, kakvim fintama,
    ( kao kod Despotović koju si spomenuo) zaletom, a mogu da joj ga izrgrade i saigračice.
    Pogađa ih i Jauković s mjesta, iako to sinoć možda nije uradila, ali imaj u vidu da je ona mlađa i da
    joj vjerovatno takav način šuta sa zaletom možda pruža neku sigurnost.
    I ne može se svaki put uraditi skok šut..naročito ako te drži za vrat protivnička igračica.

  8. #14983
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Svaka cast curama na borbi. Ja sam zadovoljan. Dale su koliko su mogle. Zadrzale su kontinuitet prisustva ne velikim takmicenjima. U zenskom rukometu ima deset selekcija gdje maltene svaka moze uzeti medalju uz malo srece. Idemo dalje.
    Svaka podrska za djevojke. Ostavljaju srce na terenu kad god igraju, neki put je to dovoljno za pobjedu, neki put nije. Evo Rusija ispade od Norveske sa 17 poena razlike, a ovdje na forumu su je neki smatrali cak i favoritom.

  9. #14984
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ada ja sam priča, čuš Rusija da bude prvi favorit prije Norveške, pakao...

    Đevojkama se nema ama baš ništa zamjeriti, bilo bi sigurno mnogo bolje da je Majda bila tu, Pavićević jednostavno nema ni približno taj kvalitet, a bogomi je i Itani završnica slaba...
    Ako savez ne zadrži Johansona neka se roknu svi kolektivno.
    Last edited by BiTrAtE; 14-12-17 at 08:33.
    War. War never changes.

  10. #14985
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Poslije jako loših prethodnih godina (od osvajanja medalja) po meni je ovo uspjeh (iako je naša reprezentacija koja ima veće "apetite" realno ) onda se sedmo mjesto ne može uspjehom smatrati.
    Bolje je nego prije ali ima dosta grešaka.
    Đina Jauković treba na pivota da igra a ne na beka.
    I ne može se pobjedit velikan ka` Francuska kad se ne može dat gol s 2 igrača više i kad se prodaje lopte u odlučujućim momentima i kad se ziceri promašuju.
    Pa mnogo je...

  11. #14986
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/tako-kap...isevima-967402

    Kreću miševi iz tabloida da napadaju ili da grickaju...

  12. #14987
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Nijesu miševi nego džukele...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  13. #14988
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ali kakvi su komentari u vijestima, kakve uvrede na njen racun, strasno.


    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  14. #14989
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ostaje Johanson, a ovi kritičari dežurni nisu miševi no pacovčine, na čelu sa poltronskim novinarima raspalima.
    War. War never changes.

  15. #14990
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    A evo kako to radi doktor rukometa za 99% crnogorskih kvazi stručnjaka...

    http://m.portalanalitika.me/clanak/2...-uspjeh-lavica

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #14991
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/uspjeh-z...azaliti-967425

    dobro su ga zaboljele rijeci Jovanke R opet je poceo da pljucka po igracicama i savezu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #14992
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default Rukomet

    greote, kakav tekst. tabloid ‘Vijesti’ već dugo piše slične tekstove kada su u pitanju sportisti naše države.

    biće vremena i za Djurdjinu Malović i ostale mlade igračice da pokažu svoj pun potencijal.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 14-12-17 at 11:44.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #14993
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Maja Savić održala lekciju poltronskim tabloidnim miševima... Pravi stručnjak, koji će nadam se dobiti poziv da vodi mlađe selekcije.
    Mada i Jeraminok se sasvim dobro pokazala!

  19. #14994
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Aooo duga li vam je prica, vi ste ih isti pljuvali poslije rija i pljuvali bi da su ispale od brazila. Isto kao sto adzica sad pljujete tako ce i jovanka doci na redu... Takav smo narod...

  20. #14995
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Jes, ali razlika je što mi pljujemo svakog, a miševi samo Adžove protivnike...
    #fakenews

  21. #14996
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Naci cu ti makar pet primjera dje je isti novinar bio kritičar i adzica i svih u rscg. Ne budite tako subjektivni. Jovanka se cijele prosle sedmice prepirala sa ljudima po fejsbuku, mora jednostavno da se pomiri sa tim da je javna ličnost, da je u cg tanka linija od heroja do gubitnika i da nazalost niko nam nije dobar bez kad nam valja. Ali to je do nas....

  22. #14997
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav sraman tekst. Vijesti ce u skorije vrijeme biti = drljevic

  23. #14998
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Tendeciozni naslovi i sramni tekstovi. Cus, "dio javnosti"?! Sacica frustriranih likova koji se kriju iza anonimnih nickova. Je li to "dio javnosti"? Pa dje ste bili da osudite taj anonimni "dio javnosti" kad je pljuvao po reprezentativkama? I jos nasli Joku, koja srce ostavi na terenu boreci se za reprezntaciju. Nekom ko da je stalo da Joki dosade ove prozivke i da kaze zbogom reprezentaciji. Pakost i stetocinstvo su hronicne bolestine u CG. Pokojni Milovan Jankovic je imao jednu dobru: "Idi na loptu, ne na igraca". No, mediji imaju obrnutu logiku - udri po igracu. To dize citanost! Hebala ve citanost!

  24. #14999
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,524
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Aj pa nek je sa srećom


    http://reprezentacija.me/johanson-os...lektor-lavica/

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  25. #15000
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Aj pa nek je sa srećom


    http://reprezentacija.me/johanson-os...lektor-lavica/

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Ovo j odlicna vijest. Nego, propustih da komentarisem jos jednu bljuvotinu koju su objavile "Vijesti":
    "S obzirom na to da RSCG ne plaća previše selektore, jasno je da se Johansonu ne bi isplatilo da vodi samo „lavice”. Zbog toga i ne čudi što se u rukometnim kuloarima priča da bi Šveđanin mogao da naslijedi Dragana Adžića i u Budućnosti, koja bi mu plaćala veći dio primanja."

    Bilo je komentara da je Adzo smjenjen s mjesta selektora na nekorektan nacin, ali ako je ova ideja, zaista, ikome pala napamet, to samo pokazuje da u Crnoj Gori ne postoje granice nekorektnosti. Da se smijeni Adzic kao trener "Buducnosti", zato sto Crna Gora "ne placa previse selektore"?! Sto rek'o Mladen Delic, "ljudi, je li ovo moguce"!


Page 600 of 711 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650700 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •