Page 577 of 711 FirstFirst ... 77477527567573574575576577578579580581587627677 ... LastLast
Results 14,401 to 14,425 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #14401
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Tuga brate mili

    Mislim da ovoga nema nidje na svijet,veli 4-5 godina nisu primali nikakve dnevnice,niti ista,e kukala ti majka...bitno je da se glavari pozivaju na cojstvo i junastvo,na neki patriotizam...u svijet ne postoji reprezentacija dje se ne prima novac sunce ti tvoje,mi smo plemenska zajednica,patriote,grijeh...uslove necu da pominjem,to je tek tragedija,malo je rekao Lipovina

    P.S Oce li ikad ista u ovu drzavu krenuti nabolje,pitam se...
    Last edited by Pterodaktil; 07-04-17 at 00:50.

  2. #14402
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Tuga brate mili

    Mislim da ovoga nema nidje na svijet,veli 4-5 godina nisu primali nikakve dnevnice,niti ista,e kukala ti majka...bitno je da se glavari pozivaju na cojstvo i junastvo,na neki patriotizam...u svijet ne postoji reprezentacija dje se ne prima novac sunce ti tvoje,mi smo plemenska zajednica,patriote,grijeh...uslove necu da pominjem,to je tek tragedija,malo je rekao Lipovina

    P.S Oce li ikad ista u ovu drzavu krenuti nabolje,pitam se...
    Ovako tesko, malo je da se pobune 1 ili 2.
    Ako je tako lose ko sto.jeste, digne se citav tim na noge, kapiten prvi.
    Pa da vidis bili onda mogao reci ovo su 2 od 28.
    Kako je Janovic rekao, los hotel bio ja kao kapiten odmah sam zvao savez i.promjenili su ga


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #14403
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ne znam kakva je prica da se za reprezentaciju igra dzabe, moraju im se dat plate ne neke milione ali da imaju za troskove sigurno..
    Svaka reprezentacija na svijetu prima platu i to je normalno..
    nemoj da se upustas u pricu ako ne znas.
    evo, ja kao trener na zapadu, bar u krugovima sporta kojim se bavim (kosarka), sto direktno sto indirektno preko prica svojih kolega, centa ne dobijamo. jedino kad imamo importa, t.j. "stranca" koji igra za reprezentaciju nase zemlje, naravno u seniorskoj ekipi, tome se igracu placa jer dolazi iz druge drzave. to ti je to.
    trenirali smo cak i da igraci placaju salu kad su reprezentativne pripreme. kasnije, smjestaj u gradu dje je turnir se placa, npr. 2.000 eura po igracu a igrac to plati. istina, ovo su vec kadeti, juniori i mlada reprezentacija. seniorima se placa smjestaj od vec limitiranog budzeta. jesu li ovo normalni uslovi? nijesu! da li svaka reprezentacija na svijetu prima platu? ne prima!
    budite malo objektivni i ako neke stvari ne znate, nemojte nagadjat.
    Last edited by pegasus; 07-04-17 at 01:18.

  4. #14404
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reprezentativci svih drzava primaju dnevnice, a ne plate. Takodje imaju bonuse u vidu premija za ostvaren plasman(kvalifikovanje na neko prvenstvo, zavrsni plasman itd.).

    E sad nisam siguran da li dnevnice primaju skijasi Zimbabvea.

  5. #14405
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    A ne bih ni za pare igrao za ovu drzavu.
    Da mi ih isplacuje ova olos lopovska ne bi mi prijale te pare.
    Ti ih kao vrhunski sportista zaradjujes a oko tebe drustvo propada, ebes ti te pare i zadovoljstvo.

    Samo ne znam sto se cudite, pa ovo nije od juce stanje. Djeca nam idu u skole u kojima se raspadaju sale, u gradu su nikle zgrade dje su bili tereni, dje nisu ne daj boze da ih obnove, klubovi postoje da bi neki ljudi zaradili pare, ako je neko talenat odma se grabe kako ce ko da ga zaebe ili da ga proda ili da ga povede nedje vani jer ovdje ne moze na vecem nivou da se prosperira....
    Meni ovo nista nije novo.
    Nisam nikad bio vrhunski sportista ali bio sam u toku nekih stvari u kosarci, malo nesto i u rukometu.
    Kad kao kosarkas dodjes u rodni grad i vidis KK Buducnost ko vodi, sta rade, kako funkcionisu, kako odlucuju...bolje bataliti karijeru nego biti njihov izvor prihoda. ILI jos bolje, vise ih zaboli ovako javno kad ih osamaris i igras za nekog drugog, jer ne mogu od tebe da zaradjuju. To ih najvise boli.

    Svi reprezentativci da predju za Katar ja im ne bih zamjerio, nek su zdravo i nek im je sa srecom.
    Ne brani se drzava nosenjem dresa koliko se brani placanjem poreza, vaspitavanjem djece, skolstvom, zdravstom i svim ostalim sto mi nemamo.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  6. #14406
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Radojicicu ti li si?
    Velis igraci sami placaju troskove u koju to zemlju na zapadu to moze bit aj da cujemo

  7. #14407
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    A okle zapad. Ovaj zivi nedje u Afriku.

  8. #14408
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    No sto meni malo sad smeta odje. Kao sto sam i pisao nemam nista protiv momaka i da odu za Katar. Nemam nista i da se predomisle i igraju opet za nas. Ali zasto se Borozan sad pravi lud pa na pitanje sto je cinio u Katar ne zna da slaze odgovor no veli bio je da proseta. Reci mico moj pregovarao sam nijesam se dogovorio ili htio sam da predjem pa sam odustao. Nemoj brate da lazes. Grdno je.

  9. #14409
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,797
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    To je bilo iz aviona vidljivo ali ajde, dok mi se cini da Lipovina prica suvu istinu, e kako ih je opra coek ahaha...
    War. War never changes.

  10. #14410
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    A okle zapad. Ovaj zivi nedje u Afriku.
    ne diraj afriku tamo ih ne mozes ubacit u avion dok im se pare ne ispalte pa idemo na takmicenje adebajor svaki put kad ode da igra za reprezentaciju strajk digne dok se ne dogovore oko premija i da se pare isplate pa se ulazi u avion a odje bi izdajica bio popljuvali bi ga rekli bi malo li ti je sto si u englesku zaradio

  11. #14411
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

  12. #14412
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Emisija je potvrdila ono sto sam pisao u par prethodnih postova, uz neke nove stvari.

    Radojicic: Kao sto sam pretpotstavljao, nema namjeru da odustane. Pa makar svi redom reprezentativci odbili da igraju. Samo bi napisao nesto kao dosad: "Zelimo im srecu u karijeri..." Postoji ozbiljan osnov za sumnju da Radojicic ima neki hendikep u mozgu koji ga onemogucava da shvati neke vrlo proste stvari, kad se radi o njemu. I njegovom interesu. Miilsm da njemu uopste ne moze da dopre do svijesti da on moze biti odgovoran za nesto. On je bozja kazna za muski rukomet u CG.

    Simonovic: Duska znam kao dobrog momka, prije nego je usao u politiku. Malo se nesto, kao, bavio karateom. To je sva njegova veza sa sportom. Normalno je da nije u stanju da shvati probleme sportista na reprezentativnom nivou. A sto je postalo od njega nakon ulaska u politiku...samo nek je zdra'o...tipicna SD(P) stetocina.

    Janovic: Nikolu sam oduvijek izuzetno cijenio, ne samo kao vrhunskog vaterpolistu, vec i kao vrhunskog Sportistu. Naravno da on moze neuporedivo bolje od ova dva gore pomenuta blavora razumjeti potrebe nasih reprezentativaca. Jedina zamjerka Janovicu jeste sto ce svojom popularnoscu podici rejting DPS-a, jer ce u Vladi biti neko ko kvalitetno radi svoj posao. Ocekujem podmetanja nogu. Jer, kod nas ne valja kad je neko tako dobar.

  13. #14413
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Mislio sam da komentarisem i neke stavove ovdje iznesene. Osustao sam. Jednako kao kod Radojicica, postoje ljudi kojima tesko moze doprijeti do svijesti da nije dobro podrzavati odluke koje se kose s moralnim nacelima. Bez obzira sto je moral u Crnoj Gori inace otiso dovraga. Upravo zato, treba kao dragocjenost cuvati ono malo sto je od morala ostalo. I sto reprezentuju Borozan. Lipovina, Janovic. Suvise je malo takvih ljudi u Crnoj Gori da bi se sada trazila svaka sitnica da bi se opljunulo po njima. Posebno sto to rade i oni koji su sami kazali da bi trkom uzeli novac od Katara. Izgleda da se osjecuju, na neki nacin, izdanim, jer je Borozan odbio da to uradi. Nemojte udarati nogom u cabar s mlijekom, makar da ga je sasvim malo ostalo.

  14. #14414
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    da nam je malo komšijskog ega, svijet bi osvojili, ovako...

  15. #14415
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Slušajući Borozana sinoć , ja sam ubijeđen da je on iskoristio te 3 reprezentativne ponude za njega da bi se digla frka i počelo pričati o problemima u muškom rukometu. I uspio je.

  16. #14416
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa veli mi ispred Srbije kao drzava, a sto velite to mi smo jedna banana obicna pih.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  17. #14417
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Slušajući Borozana sinoć , ja sam ubijeđen da je on iskoristio te 3 reprezentativne ponude za njega da bi se digla frka i počelo pričati o problemima u muškom rukometu. I uspio je.
    Neka nemoj ostroga ti gluposti da valjas. Momke ne treba vjesat ni da odu da igraju za Katar ali nemoj da ih pravdas glupostima. Znaci razumlljivo je da izaberu da igraju za druge ako ce tako sebe i familiju obezbijedit finansijski za zivota. Ali pravit sad heroje od njih jer su kao oni htjeli da skrenu paznju ne prdite i ne lazite sami sebe. Svakako je dobro sto je ovako ispalo i sto se ona emisija desila cisto da se vidi ko su Zota, Simonovic i ostala banda.

  18. #14418
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Wtf ?

  19. #14419
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Wtf? Cojek je htio da igra za Katar i na kraju se predomislio dal zbog hajke dal zbog neceg drugog nzn. Htio je velis da skrene paznju na probleme? Tako sto je sa Braticem dogovorio da igra i posa tamo i isti Bratic javio odje novinarima a Borozan Zoti da ce da igra za druge. Htio je da igra za Katar i predomislio se u potonji momenat i tacka.

  20. #14420
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Evo ti ga moje mišljenje o koketiranju sa Katarom.
    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Savez radi loš posao.
    Momci nemaju adekvatne uslove za rad.
    Okej , sve je to tačno.
    Ali , niko od nas , pa ni oni nema drugu domovinu.
    Dakle , izbor je jasan , ili ćeš preći preko svih sranja koje napravi savez i igrati za svoju zemlju ili nećeš da pređeš preko svih sranja i nećeš da igraš za svoju zemlju , što je legitimno i to je stav koji bih poštovao.
    Ali , ako izabereš neku drugu zemlju , to osuđujem , jer igranje za reprezentaciju nije obaveza.
    I bez obzira na to da li se on predomislio ili ne sinoć je Borozan , u to sam siguran , bio zadovoljan što se potegla priča o stanju u nuškom rukometu.

  21. #14421
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Htio je da igra za Katar i predomislio se u potonji momenat i tacka.
    To je očigledno, dobro si ovo napisao!
    Premotajte njegovu izjavu - "ja sam bio u Katar, mene su ljudi zvali i ja sam otišao tamo, da porazgovaram s njima, oni su mi pokazali kakvi su njima uslovi i đe oni treniraju... ali ja sam tamo otišao i nisam uopšte pregovarao, niti sam jednom njima rekao da bih ja otišao kod njih... samo smo se malo upoznali i ja sam se vratio nazad"
    :biggrin:

  22. #14422
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Inace ja nemam nista protiv toga da se razumijemo ali nemojte da lazemo sami sebe. Htio je veli da skrene paznju na lose stvari u rukometu haahhahaho

  23. #14423
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ne vidim šta je tu smiješno. I da je sreće da se jave i ostali rukometaši i da ukažu na probleme.

  24. #14424
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    "Situaciju je morala da smiruje predsjednica Skupštine Zorica Kovačević"

    http://www.vijesti.me/sport/zoran-radojicic-predsjednik-uo-zorica-kovacevic-na-celu-skupstine-904798

    Kakve veze ima sad sa rukometom Zorica Kovačević? Otkud ona tamo

    Ona ima funkciju i u COK-u i u RSCG-u haha, lijepo
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #14425
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Slucajno, voli da gleda rukomet. O Boze...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

Page 577 of 711 FirstFirst ... 77477527567573574575576577578579580581587627677 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •