Page 51 of 711 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #1251
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u 20 časova. Naravno, ulaz je slobodan.

  2. #1252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Ja mislim da nije tako...vec jednostavno ne postoje neki ljudi koji bi ulozili u klub,sto je glupost,ja smtram da ako jedan tim ima jakog sponzora,moze dovesti 2-3 pojacanja cak i 10...mislim da bi 99% igraca iz berana ili mojkovca koji su dobri igraci vrlo rado dosli u Podgoricu..i igrali u Buducnost..znaci treba iskjucivo naci jakog sponzora..sto ne iscimaju M-Tel...jos nikoga ne sponzorisu od sportksih kolektiva,mislim da bi im izasli u susret...
    @dzonis
    ja mislim da znash da ja ovo ne pricham kao laik i da znash da na koji sam sport ostavio mnogo godina zhivota da bi sa 20 batalio sve!!!
    i ovo za jakog sponzora ti ne pije vodu , ali nikako !!!
    Samo jedan podatak i necu vishe ovo sam mnogo puta pisao
    -mjesechna plata svih rukometashica je bila dovoljna skoro za cijelu nashu sezonu (sigurno za polusezonu da ne preceram,a mislim i vishe)i nemoj mi rec da su to ogromna sredstva koja su trebala da se nadju !!!
    Last edited by B-A-N-E; 16-11-07 at 13:56.
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #1253
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    @dzonis
    ja mislim da znash da ja ovo ne pricham kao laik i da znash da na koji sam sport ostavio mnogo godina zhivota da bi sa 20 batalio sve!!!
    i ovo za jakog sponzora ti ne pije vodu , ali nikako !!!
    Samo jedan podatak i necu vishe ovo sam mnogo puta pisao
    -mjesechna plata svih rukometashica je bila dovoljna skoro za cijelu nashu sezonu (sigurno za polusezonu da ne preceram,a mislim i vishe)i nemoj mi rec da su to ogromna sredstva koja su trebala da se nadju !!!
    pa ne,ja tvoje misljenje pdrzavam..pa zato i akzem bilo bi lijepo da uskoci dobar i jak sponor kako bi omocuio mladim ljudima koji igraju rukomet da napreduju i stvaraju uspjehe..eto ti i mnogi ste batalili to sto volite radi drugih..bili ste primorani na to...
    znaci uprava treba da se bavi pitanjem tim,da omoguci bolje uslove a jedino resenje je dobar i jak sponzor...
    :)

  4. #1254
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oće li napisat ko koji je rezultat BUD - VIB.

  5. #1255
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Buducnost T-Mobile - Viborg HK 31: 31!
    Last edited by Viscount; 16-11-07 at 21:22.

  6. #1256
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast.

  7. #1257
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast igracicama a i publici(mada mogla je bit bolja-pozorisna atmosfera do pred kraj) Posebno svaka cast Radicevickoj!!! Zamislite da nije dala sedmerac..ne smijem ni da pomislim! A neko je govorio da su ono jedini bodovi u LŠ

  8. #1258
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Sinisaaaaaaaa, dje si sad???
    Mnogo mi je krivo sto nisam stigao da podjem u Moracu, jer je mec bio sjajan-mada sam stigao tek na drugo poluvrijeme doma... Sve igracice zasluzuju cestitke, jer su osvojile bod protiv najbolje ekipe kada je zenski rukomet u pitanju (bez obzira kakve rezultate trenutno ostvaruju)...
    Jurack, samo cu rec . Kakav skok sut i precizan udarac ima, ono je savrsenstvo...
    Radicevic sjajna, trebalo je skupiti hrabrosti i snage da se da gol za remi iz sedmerca, kad citava dvorana to ocekuje od tebe...

    A sto se tice malogradjnskih i prije svega maloumnih pojedinaca u Moraci, ono je vise nego tragicno... Iz godine u godinu se ponavlaju onakve scene sa ubacivanjem upaljaca, papir-rolni i eura u teren... O cemu ti ljudi razmisljau, ko ih vaspitava i odakle oni dolaze, nekad mi nece bit jasno... Na kraju krajeva, ne znam kako neko iz okoline ne ustane i poslkapa ih, da im ne padne na pamet da udju vise u dvoranu... :hammer:

    P.S. Sta se desilo sa onih zadnjih 15 sekundi kad je dosudjen sedmerac??? Konacno su sudije malcice pripomogle Buducnosti... :joint:

  9. #1259
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Svaka cast.
    Steta sto nismo dobili jer smo mogli ali ajde sad.
    Bice i video potonjeg gola samo da ga bacim na youtube
    Budućnost

  10. #1260
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka im cast !!!
    Stvarno nocas je extra bilo !!! Atmosfera, mec, ...

    Nocas smo igrali dobro ali ponavljaju se iste glupe greske ali eto ... Drago mi je sto su uzeli makar bod , zasluzile su ...

    15 sec ))) a i nas da pogleda nekad... al ja mislim da se ne zaustavlja sat kad je 7m ? a i da su ove imale napad tih 10 tak sekundi , imali smo igraca vise, svaka na svaku i to je to...

    Jurack - masina i po, kao sto rekoh, potvrdila je klasu... kakva kobila jbt
    Skov je dobra bila nocas, kao i Bojana koja je bila kao na Plutonu s mislima kakve finte i casenja odbraneee auuu bravo ! Mnogo ce znacit reprezentaciji !

    U Buducnosti sve pohvale za Jo$u , treba dat u zadnji tren penal! a tek oni lobovi ... bravo! Nama treba golman da je krsten , jer jes branila je nesto al na pr. bombe Jurack su ispracene pogledom

  11. #1261
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    protiv najbolje ekipe kada je zenski rukomet u pitanju (bez obzira kakve rezultate trenutno ostvaruju)...
    Ekipa jes Real Madrid, al dzaba kad imaju idiota od trenera Mislim da ce napokon Ryde dobiti otkaz !!!

    PS. Koliko bi znacilo da je ostala ona Sanela ili Vojcic, makar 1 ... aliii

  12. #1262
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam zasto ste svi srecni...ok super i bod i sigurno 3 mjesto...ali mi smo imali citav mec u svojim rukama...ovu tekmu smo trebali glatko da dobijemo narode...uopste nisam srecan toliko...jer mi je krivo sto nismo uzeli 2 boda...
    :)

  13. #1263
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.rscg.cg.yu/me/content/view/436/27/
    - Pošto iduće godine Rukometni savez Crne Gore proslavlja jubilej - 50 godina postojanja, dogovoreno je da se formira komisija koja će biti zadužena za organizaciju te manifestacije. Predsjednik UO RSCG Zoran Radojičić je ovlašćen da o tome obavijesti Evropsku rukometnu federaciju. RSCG je preuzeo obavezu da organizuje oproštajnu utakmicu za Maju Bulatović, legendu crnogorskog rukometa, o čemu će, takođe, biti obaviješten EHF.

  14. #1264
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U drugom meču 4. kola rumunski Olkim je kod kuće savladao mađarski Ferencvaroš sa 34:28 (18:9). Poslije četiri kola na tabeli vodi Olkim sa 8 bodova, Viborg je drugi sa 5, Budućnost je treća sa 3 boda, a Ferencvaroš posljednji bez bodova. Budućnost naredni meč igra 6. januara, kada u Budimpešti gostuje Ferencvarošu.
    Last edited by Sholohov; 17-11-07 at 08:52.

  15. #1265
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  16. #1266
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je ljudi i dalje krivo..gledam tabelu...sad...da smo dobili viborg imali bi sanse i za 2 mjesto..nevjerovatno mi je krivo zbog prokockane pobjede...

    . C.S. "Oltchim" Rm. Valcea 4 4 0 0 134 : 102 32 8
    2. Viborg HK A/S 4 2 1 1 134 : 123 11 5
    3. Buducnost T-Mobile 4 1 1 2 104 : 121 -17 3
    4. Budapest Bank-FTC 4 0 0 4 99 : 125 -26 0
    :)

  17. #1267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mozes biti toliko neskroman. Ja sam tek 30sek prije kraja prvi put pomislio da Buducnost moze biti ne porazena u mecu. Stalno sam ocekivao da Viborg pokaze pravo lice pri kraju. Ali sa onakvim trenerom tesko da ce ista uraditi. Sa druge strane navijacu moraju biti prezadovoljni i rezultatom i igrom i zalaganjem i karakterom ove ekipe. Al mi je cudno da niko ne pomenu da su sudije ladno ukrale Viborgu 13 zadnjih sekundi poslije zadnjeg penala. Jeste to Buducnost to zalsuzila za sve ove godine pljacke koje je dozivljavala ali ipak ako se umijemo zaliti na sudije da nas kradu tako treba bar priznati kad su nam pomogle...a sinoc jesu bile na nasu stranu zadnjih 5 min.meca.
    Cujem da se Bojana povrijedila...nadam se da nije nista ozbiljno i da ce igrati u slovacku za CG. Sinoc je prva zvijezda veceri po meni bila Grit Jurack...sto je ono majko moja...tim sa njom i Bojanom ovako kleca na staru lige sampiona...jadan je takav trener.

  18. #1268
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pgmn View Post
    Kako mozes biti toliko neskroman. Ja sam tek 30sek prije kraja prvi put pomislio da Buducnost moze biti ne porazena u mecu. Stalno sam ocekivao da Viborg pokaze pravo lice pri kraju. Ali sa onakvim trenerom tesko da ce ista uraditi. Sa druge strane navijacu moraju biti prezadovoljni i rezultatom i igrom i zalaganjem i karakterom ove ekipe. Al mi je cudno da niko ne pomenu da su sudije ladno ukrale Viborgu 13 zadnjih sekundi poslije zadnjeg penala. Jeste to Buducnost to zalsuzila za sve ove godine pljacke koje je dozivljavala ali ipak ako se umijemo zaliti na sudije da nas kradu tako treba bar priznati kad su nam pomogle...a sinoc jesu bile na nasu stranu zadnjih 5 min.meca.
    Cujem da se Bojana povrijedila...nadam se da nije nista ozbiljno i da ce igrati u slovacku za CG. Sinoc je prva zvijezda veceri po meni bila Grit Jurack...sto je ono majko moja...tim sa njom i Bojanom ovako kleca na staru lige sampiona...jadan je takav trener.

    Tačno tako!
    Sudije su bile dužne da zaustave igru nakon izvedenog sedmerca jer se igrao poslednji minut!
    Zadnja dva minuta, se sat na semaforu,konstantno zaustavlja,poslije svakog većeg prekida!
    Medjutim to ničim ne može da ospori zasluženi remi naših djevojaka!
    Od srca im čestitam!
    Ipak i dalje mislim da je treće mjesto predaleko!
    Sledeću utakmicu u Madjarskoj gubimo a zatim i zadnju sa Rumunkama.
    Madjaricama je dovoljan bod u poslednja dva susreta i ja ne sumnjam da će ga osvojiti!
    A pošto će mo izgubiti sa više od tri razlike u Madjarskoj zavrsićemo na poslednjem mjestu!
    Što se igre tiče sve je ostalo isto:
    Lijevo krilo ne postoji,Mara Jovanović sjajna ali usamljena,Sanja potpuno van forme(sudije dosudile nad njom dva penala a svi smo vidjeli probijanje u napadu!!),Dragićević ne napreduje(često petlja sa loptom?) ,Radović kao srednji bek dobra ali mora mnogo, mnogo više,Radičević izvanredna ali i dalje veoma zapostavljena u napadu!
    Od 12 golova koje je dala , 7 je bilo iz sedmeraca, 3 iz kontre a SAMO DVA IZ POZICIONOG NAPADA!
    Znači da se veoma malo upotrebljava u napadu i da se prazan prostor nakon udvajanja nad Marom ne koristi na desnom krilu!
    Golman odličan!
    Zahtjeve Evrolige, jedino ispunjavaju:
    Jovanović,Radović i Radičević!
    To je premalo za uspjeh!
    Zašto naše domaće igračice ne napreduju(Jovanović i Radović su formirane u Srbiji)
    Libertas

  19. #1269
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Budućnost

  20. #1270
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Tačno tako!
    Sudije su bile dužne da zaustave igru nakon izvedenog sedmerca jer se igrao poslednji minut!
    Zadnja dva minuta, se sat na semaforu,konstantno zaustavlja,poslije svakog većeg prekida!
    Medjutim to ničim ne može da ospori zasluženi remi naših djevojaka!
    Od srca im čestitam!
    Ipak i dalje mislim da je treće mjesto predaleko!
    Sledeću utakmicu u Madjarskoj gubimo a zatim i zadnju sa Rumunkama.
    Madjaricama je dovoljan bod u poslednja dva susreta i ja ne sumnjam da će ga osvojiti!
    A pošto će mo izgubiti sa više od tri razlike u Madjarskoj zavrsićemo na poslednjem mjestu!
    Što se igre tiče sve je ostalo isto:
    Lijevo krilo ne postoji,Mara Jovanović sjajna ali usamljena,Sanja potpuno van forme(sudije dosudile nad njom dva penala a svi smo vidjeli probijanje u napadu!!),Dragićević ne napreduje(često petlja sa loptom?) ,Radović kao srednji bek dobra ali mora mnogo, mnogo više,Radičević izvanredna ali i dalje veoma zapostavljena u napadu!
    Od 12 golova koje je dala , 7 je bilo iz sedmeraca, 3 iz kontre a SAMO DVA IZ POZICIONOG NAPADA!
    Znači da se veoma malo upotrebljava u napadu i da se prazan prostor nakon udvajanja nad Marom ne koristi na desnom krilu!
    Golman odličan!
    Zahtjeve Evrolige, jedino ispunjavaju:
    Jovanović,Radović i Radičević!
    To je premalo za uspjeh!
    Zašto naše domaće igračice ne napreduju(Jovanović i Radović su formirane u Srbiji)

    POD HITNO KOD DOKTORA

  21. #1271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    madjarice su bez bodova za sad i da bi isle dalje treba im pobjeda od +3 protiv nas i u zadnjem kolu pobjeda nad viborgom u danskoj, tako da smo ipak mi blizi prolasku u kup kupova.

  22. #1272
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ipak i dalje mislim da je treće mjesto predaleko!
    Sledeću utakmicu u Madjarskoj gubimo a zatim i zadnju sa Rumunkama.
    Madjaricama je dovoljan bod u poslednja dva susreta i ja ne sumnjam da će ga osvojiti!
    A pošto će mo izgubiti sa više od tri razlike u Madjarskoj zavrsićemo na poslednjem mjestu!
    Kako im je dovoljan 1 bod kad su i dalje na nuli i da dobiju nas, najjace da ce i Viborg dobit

  23. #1273
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @sinisam Aj ne lupaj da te zamolim, gubimo onu gubimo ovu- po tebi mi smo i sinoc gubili! Po svemu sto pricas da se zakljucit da ne navijas za Buducnost,samo neces da priznas nego se krijes iza glupih komentara.. I probijanje si samo ti vidio! Alo covece,igrali smo nerijeseno(zamalo i da dobijemo) mozda najbolju ekipu u Evropi!!! Pa zasto bi onda izgubili poslednju utakmicu u Moraci!!! Bili zivi pa vidjeli!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #1274
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    A sto se tice malogradjnskih i prije svega maloumnih pojedinaca u Moraci, ono je vise nego tragicno... Iz godine u godinu se ponavlaju onakve scene sa ubacivanjem upaljaca, papir-rolni i eura u teren... O cemu ti ljudi razmisljau, ko ih vaspitava i odakle oni dolaze, nekad mi nece bit jasno... Na kraju krajeva, ne znam kako neko iz okoline ne ustane i poslkapa ih, da im ne padne na pamet da udju vise u dvoranu... :hammer:
    Pasivnost dobrih, postenih i mirnih ljudi je nas najveci problem. Dokle god mi budemo takvi ova olos ce davati pecat nasem drustvu i drzavi. Takva je situacija ne samo na sportskim desavanjima nego i na ulici, poslu, skoli, fakultetu, banci, prodavnici, kaficu, restoranu. kockarnici, plazi, bazenu, sauni, aerobiku, parkingu, liftu, hodniku pa cak i u porodici.
    Sorry moderator, ovo je promasena tema, ali nisam mogao da odolim komentaru
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #1275
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Pa zasto bi onda izgubili poslednju utakmicu u Moraci!!! Bili zivi pa vidjeli!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a na to tesko racunaJmo ... Oltchim je uigran , jos kad se vrate s SP (naravno Rumunke) ...

    no mozda i Federer bude ima los dan

    Mnogo mi se svidio komentar trenera da ne treba da se stvara iluzija o prolazu dalje i o nekoj snazi naseg tima s ovim bodom, jer se vidjelo kako je igrao Viborg i da je to ni 10% sto taj tim moze...
    a naravno i dosli su s puno povreda... Varzaru, Mikkelsen, K.Lunde (bliznakinja golmanke) bolja od Skov, Althaus...

Page 51 of 711 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •