Page 2 of 709 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast
Results 26 to 50 of 17725

Thread: Rukomet

  1. #26
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Znaci treba pruziti svakom igracu u CG sansu u par reprezentativnih utakmica da bi se vidjelo da li zasluzuje tu da ostane?

    Logika koju koristis nije ispravna i ne pravda ga cinjenica da mu je to sin... Cak i kad bi ja to mozda uradio (a tvrdim da ne bih bas zbog ovakvih komentara i jer drzim do svog imena) to ne bi znacilo da je ispravno!

    Kao sto rekoh, na sudije nisu uticali ni Buducnost ni Cepelin ni Lovcen ni Budva, vec P.M., znaci IMENOM i PREZIMENOM, a ne klubom...

    Pero Milosevic je tada bio niko da bi toliko mogao da utice na sudije ,uticao je koliko svaki domacin pokusava da vrsi pritisak na sudije sto je normalno.

    Sina bi zvao u reprezentaciju. Da , treba probati sto vise igraca da se vidjelo ko treba da igra za reprezentaciju.
    Liberal !

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^ View Post
    OMG ! Za dzabe mi jes' vjeruj mi jer, niti ga branim, niti imam namjeru. Moras neke stvari sa druge strane da gledas. Sa bolje strane. Kao prvo, to mu je sin, svako bi svoje dijete pozvao u reprezentaciju ako osjeca da bi mogao da igra a da se ne obruka makar. Iako vjerovatno momak ne zasluzuje da se nadje na tom spisku to mu je sin i SVI bi to uradili na njegovom mjestu. Samo nemojte da s e r i nj a t e sad da ne biste. Druga stvar oko malog MIlashevica , ja mislim da je on pozvan ?!? To koliko si kompetentan me ne interesuje jer je ovo samo misljenje moje, igrao sam i ja u nekom drugom sportu u par malo vecih klubova pa ne pominjah to, relax samo
    Aha ti znash sigurno bili ja svoga sina zva u reprezentaciju ili ne .... o moj druzhe sa obzirom da je jedan od razloga shto sam napushtio bavljenje sportom je nepravda koja se redovno deshavala i prema meni i prema drugima u mojem klubu mogu da garantujem da nebi da ne zasluzhi,jer to je pitanje obraza za mene,jer ne vodi on neki nizherazredni klub koji prati 1% stanovnishtva,odje je pricha o reprezentaciji !!!ti bi mozhda postupio kao on i ja bi ti opet ovo isto rekao,da je to sramota !!!
    to shto si ti igra u nekim vecim klubovima i u nekom drugom sportu mene apsolutno ne interesuje (svaka tebi chast), ali evo vidim da si ti to razumio kao da se ja hvalim,i meni je tu sve jasno i oko tvojega vidjenja kako treba da se zasluzhi mjesto u reprezentaciji ...
    a opushten sam ja nemo se ti $ekirat
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^ View Post
    Kakve veze ima to sto si ti igra' protiv njega sa ovim sto sam napisao, decko ne igra lose sto je najbitnije. Nije extra igrac i to niko nije rekao.Zasluzuje li poziv vidjece se na prvih nekoliko utakmica a otac mu je dao sansu isto kao sto bi ti sjutra svom djetetu. Ne znam jesi li igrao fer utakmica u Budvu ali da je napravio par odlicnih igraca-jeste. Napravio je odlican i organizovan klub. Valjda coce vise moze uticat na sudije jedna Buducnost, Cepelin ili LOvcen nego neko novoformirani RK Budva ?! Budi pozdravljen, viva Montenegro i reprezentacija kakva god bila, bice moja, nasa i nijednu necu komentarisati dok rezultate ne vidim.
    jeli ko rekao da on losh igrach,mi prichamo odje da koliki god bio taj njegov kvalitet IMA BOLJIH !!!
    Normalno da mozhe da utiche jedan Lovcen jedna Buducnost vishe od RK Budve ali budva nikad nije igrala 1.ligu tako da ste strane ti ta pricha ne stoji,ali chini mi se da si zaboravio jednu chinjenicu da je Pero vodio istovremeno Lovcen i Budvu ,pa onda zamisli kad trener tako jakog tima u 1.ligi koji je vrshio strahovit pritisak na sudije te lige, i to sa velikim uspjehom,sto je opet jedna od f-ja trenera,dodje u drugu ligu i pochne na nizherazredne sudije da vrshi pritisak nemash pojma shto je u stanju da uchini !!!
    Ali zakljuchio bi da nisi mnogo chak mozhda upshte pratio te utakmice nego jednostavno iz neke simpatije ili drugog razloga prichash tako o njima !!!
    Kao shto sam gore naveo ja sam prvi prizheljkiva da on bude selektor, ali to ne znachi da ne mogu da ga kritikujem ako sam ubijedjen u neshto !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  4. #29
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    cuba
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e jbote...kakav smo mi narod, nikad nismo zadovoljni, nisu ni odigrali prvu utakmicu, vi tu smarate sa nekim glupim stvarima...pustite momke da odigraju, pa cemo poslije utakmice pricati da li je reprezentacija ok...vidim tu se neko hvali sa reprezentacijom Srbije(kako neki rukometasi iz Crne Gore igraju za Srbiju, a ovdje nemaju mjesta) pa kad je Srbija toliko jaka u rukometu sto izgubi od Hrvata 2o razlike...nego pustite price...
    Dolje lanci i okovi ne vezu se sokolovi!!!!

  5. #30
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li mi ko reci ko ce igrati za CG

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by super kojot View Post
    e jbote...kakav smo mi narod, nikad nismo zadovoljni, nisu ni odigrali prvu utakmicu, vi tu smarate sa nekim glupim stvarima...pustite momke da odigraju, pa cemo poslije utakmice pricati da li je reprezentacija ok...vidim tu se neko hvali sa reprezentacijom Srbije(kako neki rukometasi iz Crne Gore igraju za Srbiju, a ovdje nemaju mjesta) pa kad je Srbija toliko jaka u rukometu sto izgubi od Hrvata 2o razlike...nego pustite price...
    samo mi rechi shto si htio da kazhesh sa ovim ??? chitash li ti o chemu se odje vodi raspravka ?
    ko odje kritikuje reprezentaciju ???
    A ovo za Srbiju vidim da si bash upucen u rukomet chim te toliko iznenadio poraz od hrvata !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  7. #32
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    cuba
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    samo mi rechi shto si htio da kazhesh sa ovim ??? chitash li ti o chemu se odje vodi raspravka ?
    ko odje kritikuje reprezentaciju ???
    A ovo za Srbiju vidim da si bash upucen u rukomet chim te toliko iznenadio poraz od hrvata !!!
    stari, neam pojma sta ti hoces da kazes, ili samo citas sto je neko zadnji napisao...valjda znam da citam i vidim sto su drugi pisali... Ali stvarno neam pojma sto te to pogodilo sto sam napisao za reprezentaciju Srbije... , a napisao sam istinu, nakantani su od strane hrvata...nego vidim odje je sve napeto zbog politike...pa ni istinu ne mozes reci... pa vas zato pozdravljam:ass:
    Dolje lanci i okovi ne vezu se sokolovi!!!!

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by super kojot View Post
    stari, neam pojma sta ti hoces da kazes, ili samo citas sto je neko zadnji napisao...valjda znam da citam i vidim sto su drugi pisali... Ali stvarno neam pojma sto te to pogodilo sto sam napisao za reprezentaciju Srbije... , a napisao sam istinu, nakantani su od strane hrvata...nego vidim odje je sve napeto zbog politike...pa ni istinu ne mozes reci... pa vas zato pozdravljam:ass:
    Boli mene uvo za politiku!!!
    Ja ocu da kazhem da ne mogu da vjerujem da neko mozhe da izjavi da sachekamo da vidimo kako ce proc te utakmice pa onda da sudimo,ili je za vas reprezentacija sprdnja pa ve boli uvo ili ne znam ...?
    Mene nije pogodilo oko Srbije nishta nego kao shto ti kazhem vidim da nisi upucen u deshavanjima u rukometu pa sam ti zbog toga i to napisao!!!
    i odavde se prije vidi da se ti vishe vatash za politiku nego ja , jer meni taj poraz od Hrvata nije toliko iznenadjujuci kao shto je za tebe !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  9. #34
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    cuba
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    Boli mene uvo za politiku!!!
    Ja ocu da kazhem da ne mogu da vjerujem da neko mozhe da izjavi da sachekamo da vidimo kako ce proc te utakmice pa onda da sudimo,ili je za vas reprezentacija sprdnja pa ve boli uvo ili ne znam ...?
    Mene nije pogodilo oko Srbije nishta nego kao shto ti kazhem vidim da nisi upucen u deshavanjima u rukometu pa sam ti zbog toga i to napisao!!!
    i odavde se prije vidi da se ti vishe vatash za politiku nego ja , jer meni taj poraz od Hrvata nije toliko iznenadjujuci kao shto je za tebe !!!
    brate upravu si, ti si genije, sem sto i vidovnjak...mozda bi ti trebao da budes selektor reprezentacije...posto se razumijes u rukomet...
    Dolje lanci i okovi ne vezu se sokolovi!!!!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by super kojot View Post
    brate upravu si, ti si genije, sem sto i vidovnjak...mozda bi ti trebao da budes selektor reprezentacije...posto se razumijes u rukomet...
    kao prvo nemoj mi te ironichne postove da te zamolim no ako imash argumenata onda ih napishi a ako ne nemoj ni da pishesh ovakve nebuloze ni da poushavash da se u sve razumijesh jer ti ne ide !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    jeli ko rekao da on losh igrach,mi prichamo odje da koliki god bio taj njegov kvalitet IMA BOLJIH !!!
    Normalno da mozhe da utiche jedan Lovcen jedna Buducnost vishe od RK Budve ali budva nikad nije igrala 1.ligu tako da ste strane ti ta pricha ne stoji,ali chini mi se da si zaboravio jednu chinjenicu da je Pero vodio istovremeno Lovcen i Budvu ,pa onda zamisli kad trener tako jakog tima u 1.ligi koji je vrshio strahovit pritisak na sudije te lige, i to sa velikim uspjehom,sto je opet jedna od f-ja trenera,dodje u drugu ligu i pochne na nizherazredne sudije da vrshi pritisak nemash pojma shto je u stanju da uchini !!!
    Ali zakljuchio bi da nisi mnogo chak mozhda upshte pratio te utakmice nego jednostavno iz neke simpatije ili drugog razloga prichash tako o njima !!!
    Kao shto sam gore naveo ja sam prvi prizheljkiva da on bude selektor, ali to ne znachi da ne mogu da ga kritikujem ako sam ubijedjen u neshto !!!

    Vazda je bilo i bice da ne igraju najbolji i da nijesu pozvani oni koji bi trebali. Utice vrije,e , mjesto, sreca, pa i kvalitet u tom trenutku. Ovo je prvi poziv i nista nemam protiv sastava nase reprezentacije trenutno. Viva Milosevici , zajedno sa mnom
    Liberal !

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^ View Post
    Vazda je bilo i bice da ne igraju najbolji i da nijesu pozvani oni koji bi trebali. Utice vrije,e , mjesto, sreca, pa i kvalitet u tom trenutku. Ovo je prvi poziv i nista nemam protiv sastava nase reprezentacije trenutno. Viva Milosevici , zajedno sa mnom
    zdrao bio !!!
    ja imam samo zamjerku radi jednog , nego kod nas nema novinara!!!
    niko se sjetio nije da napishe nishta !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Večeras ćemo da stavimo tačku ili bar zarez na ovu diskusiju
    u 20:00 igraju Berane -Lovćen, prenos na TVCG

    Beranci dočekuju Cetinjane oslabljeni neigranjem pivota Andjića i iskusnog Spalevića. Publika će svakako biti osmi igrač domaćih.

    Da, igra se u okviru evropskog Challenge kupa.

    Srećno PLAVI

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Večeras ćemo da stavimo tačku ili bar zarez na ovu diskusiju
    u 20:00 igraju Berane -Lovćen, prenos na TVCG

    Beranci dočekuju Cetinjane oslabljeni neigranjem pivota Andjića i iskusnog Spalevića. Publika će svakako biti osmi igrač domaćih.

    Da, igra se u okviru evropskog Challenge kupa.

    Srećno PLAVI
    o chemu ti ???
    kakva tachka ili zarez???
    kakve veze ima ova utakmica sa polemikom oko reprezentacije ???
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako?

    Jer je ovo neki Street Boys koji oce da na najguplji nacin pokaze kako su zajebali stvar jer je Berane uspjelo da pobjedi ... bla bla

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo. Sinoć su igrali tim sa osam crnogorskih reprezentativaca i tim iz provincije, kojinema reprezentativaca. Provincijski je bio i oslabljen, ali je pobijedio 4 razlike.
    Ostaje mi da zaključim da reprezentativci nisu bili sinoć u Beranama.

    Je li bio Pero sinoć na utakmici?


    A evo koliko sam sazano nije bilo prenosa zbog "tehničkih razloga". Je li bio snimak?
    Last edited by MonterO; 05-11-06 at 17:18.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    CT
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio je snimak.a igrace se na Cetinje za 6 dana fala bogu,pa cemo vidjet ko ce dalje..

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Bilo je 3 razlike, a revans je 11. Novembra na CT...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    oce li neko meni reci sto je sa zenskom reprezentacijom!? Niko ne pominje Bojanu Petrovic i Maju Savic?! Je li moguce da nece da igraju za Crnogorsku Reprezentaciju?

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bojana ce igrati za Srbiju a maja za CG (kad "ozdravi", i ako ikad ozdravi)!!!!

  21. #46
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stose tice reprezentacije ok je sve sto je Milosevic napravio a vidjecemo kakvi ce rezultati bit snjim...trener je bio u obije konkurencije u CG i ostvario zavidne rezultate (sa Lovcenom 5, a sa zrk buducnost 3 u evropu) pored toga kao trener se afirmisa u omladinskoj skoli rukometa u kojoj je napravio dobre rezultate u mladjim katergorijama (2/3 mjesto u cg jebali su ga lOvcen i Cepelin) posebno sto je budva jedna sredina dje rukomet nije super popularan. Sve to ga preporucuje za trenera reprezntacije...
    Mene se ne svidja sto u okviru druge rukometne nedjelje koja je sad krajem novembra nije odigra jedan mec u koji bi igrali najbolji iz cg/lige...pa da upozna tu domacu scenu.

  22. #47
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    veceras derbi Lovcen Berane

    Domacini su favoriti, ali se Beranci nece lako predati...oslabljeni su bez beka, krila i pivota, ali i sa velikim motivom i zeljni osvete za eliminaciju iz kupa...

    Lovcen bez pivota i drugog golmana.....

  23. #48
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pgmn View Post
    A kako bih isamarao Maju Savic, pa to je strasno! Pa da izabere i Srbiju ne bih se ljutio ali da kulira reprezentaciju zbog danskog tima pa to je tragicno! Isto i za Bojanu Popovic!
    Sto mislite o tome da Sanela Knezović i Elena Dmitrieva igraju za CG? Zao mi je sto nema Nene Damjanac mislio sam da ce i ona igrati za nas!
    Tanase, respect i thanx!!!!!!!
    ...nisam u toku, sto je problem sa bojanom popovic?

  24. #49
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Upravo. Sinoć su igrali tim sa osam crnogorskih reprezentativaca i tim iz provincije, kojinema reprezentativaca. Provincijski je bio i oslabljen, ali je pobijedio 4 razlike.
    Ostaje mi da zaključim da reprezentativci nisu bili sinoć u Beranama.

    Je li bio Pero sinoć na utakmici?


    A evo koliko sam sazano nije bilo prenosa zbog "tehničkih razloga". Je li bio snimak?

    bilo je 3 razlike,
    a ta dvorana koju toliko glasno oplakujesh jer nece biti domacin - ni ne treba da bude domacin kad nema semafor, no je citava publika, igraci, novinari, i svi ostali po zavrshetku mecha mislili da je 4 razlike.
    da nece reprezentacija tamo da bude domacin pa da nam se sprdaju po evropi?
    i na kraju, bez ljutnje, al tamo bi mnogo bolje bila ugoshcena srbijanska reprezentacija

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    ...nisam u toku, sto je problem sa bojanom popovic?
    mene prosvijetlise skoro, ona je porijeklom iz Srbije a udata je za Crnogorca! Ana Radovic igrala sinoc za CG (odbila poziv da igra za Srpsku repku iako je odozgo) ocekuje se da i Snezana Damjanac igra za Crnu Goru.. Eto toliko

Page 2 of 709 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 17:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 10:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 08-03-05, 00:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 19:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 17:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •