Page 566 of 711 FirstFirst ... 66466516556562563564565566567568569570576616666 ... LastLast
Results 14,126 to 14,150 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #14126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Sve izrodi i izdajnici...

    No može li mi ko od čistokrvnih patriota objasniti, je li ovo do rukometa kao sporta što pogoduje rađanju klice izdajništva ili? Ima tu neke đece u komšiluk koja treniraju rukomet, pa da kažem roditeljima da ih spašavaju dok mogu e će postat izdajnici...

    sent using tapatalk
    Ne, nije do rukometa. Potrefilo se jednostavno da se u tom sportu nađe jedna skupina "ljudi" na isti kalup koje ne bih komentarisa' jer su strašno nebitni. Hvala Bogu što taj isti sindrom nije drmao naše vaterpoliste koji su ostali da igraju za svoju zemlju u svakom trenutku uprkos šupljem i propalom savezu.

    Ili stvarno možda mislite da jedan Leka Ivović nije moga' da bira bukvalno đe će? Da kapitano Janović laže kad kaže da je imao mnogo ponuda od drugih reprezentacija ali da nije mogao ni da pomisli da bi igrao bilo đe drugo sem za Crnu Goru?

    I dalje ne vjerujem da branite neodbranjivo...

    Sent From My Galaxy S7
    War. War never changes.

  2. #14127
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ko brani, o čemu pričaš ti...? Samo vam skrećemo pažnju da napadate pogrešne ljude... Kad ode jedan se može reći da je izdajnik, za dva se već mora razmisliti i o drugim opcijama, a kad ih ode 6+, e onda budi siguran da su oni u cijeloj priči najmanje krivi...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  3. #14128
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro je, makar sad postaju likovi nebitni za komentarisat, ipak ste se dozvali malo.
    S početka su bili Račići, k*rve i izdajice, i svašta što p*čka može rodit.
    A treba samo razmislit ima li kakve krivice u savezu što gubimo najbolje igrače.
    Pročitajte još jednom ovo polako, pa recite ko koga napada ili ko brani neodbranjivo.

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Nije lijepo da se ovako piše o momcima koliko god nam bilo krivo. Dali su koliko su mogli i kada su mogli, a to što se savez/država raspada nije do njih. Znam Simiće, čitava familija je neupitno podržala CG u svim segmentima, dok su sada na tri strane svijeta a to sigurno nije od ćeifa. Čekat da se promijene stvari u Savezu godinama pa onda kako se kome cvrcne preuzet obaveze prema reprezentaciji nije baš do igrača samo. Što kaže Borozan, kuburi sa povredama od toga živi, a sigurno mu savez neće hraniti familiju ukoliko ne bude mogao da igra. A ni ovi što pljuju iz fotelja ispred monitora i TVa jer bi da im se serviraju pobjede. Riba vazda smrdi od glave, ne od repa. No malo skalajte sa tom prdnjavom, pa kad budu vas pitali za takve stvari onda se prsite.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #14129
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ko brani, o čemu pričaš ti...? Samo vam skrećemo pažnju da napadate pogrešne ljude... Kad ode jedan se može reći da je izdajnik, za dva se već mora razmisliti i o drugim opcijama, a kad ih ode 6+, e onda budi siguran da su oni u cijeloj priči najmanje krivi...

    sent using tapatalk
    Možda je menadžer najmanji zajednički sadržalac u cijeloj priči?

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    In vino veritas

  5. #14130
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako god, sumnjam da to što im se ovđe reklo da bi im iko smio to u oči reć. Makar solo.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #14131
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ulixe sine ti kao da si na drogama ovih dana. Bogami niko od nas koji smo komentarisali nije rekao da je stanje u savezu odlicno nego se kao i svi nam ostali savezi vodjeni po partijskoj liniji raspada. Ali fala bogu najlakse je reci losi odnosi, odoh ja za 500 hiljada da igram za Katar, zato sto sam jado

    Sad se malo presaberi i vrati da spavas pa kasnije dodji i komentarisi nesto normalno. Kupio nam katar pola reprezentacije ljudi ovo sam mislio samo u nekim fiktivnim pricama moze da se desi haha ) vjerovatno je to normalno ��

  7. #14132
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Fala ti bato moj, ne $ekiraj se za mene, uvijek kvalitetne droge nabavljam.
    Kad je tako, onda ne vidim oko čega se sporimo.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #14133
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Dje igra Lipovina, u koji je klub sad?

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #14134
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    nidje slobodno, otisao je iz njemačke u emirate da uzme pare...
    inace to je isti ovaj lipovina: https://www.cdm.me/sport/rukomet/lip...nije-postovao/
    samo da podsjetim da je on počeo haos da pravi, da su svi ovi igrači stali na njegovu stranu kada se dolazilo na trening da se prijeti selektoru, da je taj selektor otišao, pa i jeste stanje haotično, ali nijesam ja ga napravio haotičnim, no oni...

  10. #14135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    A gospodo što ćemo sa ostalima iz reprezentacije? Šta ćemo sa Petrom Kapisodom koji je vazda bio tu, šta ćemo sa Melićem (tek on je moga da bira đe će da igra), šta sa Roganovićem koji koji je krvario za dres, koji bi sad sa 40 godina igra za našu zemlju iako mu je već par puta učinjena velika nepravda od istog tog saveza (mislite da mu puca ***** za savez?!), što ćemo sa Vaskom Ševaljevićem koji je bio zapostavljen zbog istih ovih što ufatiše maglu? Šta sa Igorem Markovićem, Nemanjom Grobovićem, jesu li oni svi kreteni i neznalice koji ođe ostadoše ili su nedovoljno kvalitetni za Katar i čekaju poziv od neđe drugo?!

    Niko ne odgovori što je značila izjava čoeku da odmara od reprezentacije zbog povrede i da ne razmišlja o nijednoj drugoj reprezentaciji, ili pak šta je značila još kriminalnija izjava Simića nekoliko mjeseci prije samo, Lepetanac je postavljao svi do jednoga iskuliraste...
    War. War never changes.

  11. #14136
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ode selektor, ali odose i igraci haha
    E boze razmisljaju li oni kad daju ove izjave, sto fino ne kazu mi najvise volimo Crnu Goru ali ako nam neko ponudi pare zaboravicemo ko smo i odakle smo )))

    Ulixe, ma sporimo se samo jer ti cijelu krivicu prebacujes na savez, ali kao sto vidis ni izjave ovih mladica se bas ne poklapaju sa njihovim postupcima tako da...guzica prije obraza vazda bilo i bice, sad to sto misle da eto kao drzava je u haosu pa im moze proci ta prica..nzm kod mene nikad ne bi prosla

  12. #14137
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma ti si osim trol jedan veliki šaljivdžija.
    Ai ne čitaš baš što se piše, da ne kažem da si maliciozan. sine moj.

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Nije lijepo da se ovako piše o momcima koliko god nam bilo krivo. Dali su koliko su mogli i kada su mogli, a to što se savez/država raspada nije do njih. Znam Simiće, čitava familija je neupitno podržala CG u svim segmentima, dok su sada na tri strane svijeta a to sigurno nije od ćeifa. Čekat da se promijene stvari u Savezu godinama pa onda kako se kome cvrcne preuzet obaveze prema reprezentaciji nije baš do igrača samo.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #14138
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ajmo da to ovako poslozimo.
    Zar nije bio turnir sada u januar i svi su se igraci odazvali novom treneru. Tada nije bilo rijeci o losom savezu i haoticnom stanju.
    Svi su odigrali te utakmice, niko se bunio nije od jednom im savez smeta.
    Savez koji se raspada evo i 20 godina, no ajde mora da nije do para.


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #14139
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro druze, to sto se ti sporis sa svojim imaginarnim prijateljem koji im zeli sve najgore bolesti itd. to je do tebe ))

    Bas me zanima kako ce se savez oglasiti

  15. #14140
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A gospodo što ćemo sa ostalima iz reprezentacije? Šta ćemo sa Petrom Kapisodom koji je vazda bio tu, šta ćemo sa Melićem (tek on je moga da bira đe će da igra), šta sa Roganovićem koji koji je krvario za dres, koji bi sad sa 40 godina igra za našu zemlju iako mu je već par puta učinjena velika nepravda od istog tog saveza (mislite da mu puca ***** za savez?!), što ćemo sa Vaskom Ševaljevićem koji je bio zapostavljen zbog istih ovih što ufatiše maglu? Šta sa Igorem Markovićem, Nemanjom Grobovićem, jesu li oni svi kreteni i neznalice koji ođe ostadoše ili su nedovoljno kvalitetni za Katar i čekaju poziv od neđe drugo?!

    Niko ne odgovori što je značila izjava čoeku da odmara od reprezentacije zbog povrede i da ne razmišlja o nijednoj drugoj reprezentaciji, ili pak šta je značila još kriminalnija izjava Simića nekoliko mjeseci prije samo, Lepetanac je postavljao svi do jednoga iskuliraste...
    Isto što smo radili svo vrijeme, slavit ih i predstavljati kao uzore mladim generacijama...

    Samo treba da skontate da ovo vikanje "izdajnici, izdajnici" neće promijeniti ništa... Eto vikalo se i za Markovića, Damjanovića i Stojanovića, pa vidimo efekat, nema ga... Neg ovo je kritika prvenstveno novinarima, šta mi pala*udimo na forumu je manje bitno...
    #fakenews

  16. #14141
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Dobro druze, to sto se ti sporis sa svojim imaginarnim prijateljem koji im zeli sve najgore bolesti itd. to je do tebe ))

    Bas me zanima kako ce se savez oglasiti
    Bolje ti batali mene sine kad već nemaš čime.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  17. #14142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Isto što smo radili svo vrijeme, slavit ih i predstavljati kao uzore mladim generacijama...

    Samo treba da skontate da ovo vikanje "izdajnici, izdajnici" neće promijeniti ništa... Eto vikalo se i za Markovića, Damjanovića i Stojanovića, pa vidimo efekat, nema ga... Neg ovo je kritika prvenstveno novinarima, šta mi pala*udimo na forumu je manje bitno...
    Ne velim ja da treba vikat' i palamudit', njih ne treba pominjati uopšte, nego sam ja samo reagovao na konstataciju ođe da igrači nisu krivi ili su malo krivi, a da je savez glavni krivac. Razni blavori nam vode većinu saveza, slažem se, ali ovo nije krivica saveza. No najlakše je okrivit' raspali savez i rasulo u državi, nego oglasiće se neko od igrača...
    War. War never changes.

  18. #14143
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Koliko je pao sistem vrijednosti u CG kad ljudima kad ih prodas za pare i izdas postalo normalno. Jos se cude sta je tu za osudu?

  19. #14144
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Nije ovo nista cudno.
    Odje se ljudi na dan izbora prodaju za 50 eura...jeftinije od najjeftinijeg brava na stocnu pijacu.
    Sve je ovo normalno.
    Kao nacija smo dotakli dno, u svakom pogledu.

  20. #14145
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Zivim za dan da se kvalifikujemo na SP i da budemo u istoj grupi sa Katarom. Nista vise ne trazim

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #14146
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Đe je i što radi Predrag Bošković.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #14147
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Zivim za dan da se kvalifikujemo na SP i da budemo u istoj grupi sa Katarom. Nista vise ne trazim

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    A sto, da odes na utakmicu i napusas q "izdajnike"? Cudo ces napravit. Kad bi svi mi gledali svoja posla i kad ne bi upirali prstom jedni u druge, brzo bi se otarasili stvarnih neprijatelja, onih kojima nikako ne odgovara da je narod ujedinjen. Nego, razumijem te sto mrznjom prema drugima pokusavas da dokaze koliki si ti patriota. Gomila ljudi se utopila u kolektivnom neznanju. Na kraju krajeva, 80% od tih para koje ce ti momci zaraditi tamo trosice u CG, i na taj nacin ce pomoci CG vise nego svi oni krpelji koji zive na racun drzavnog budzeta a puna su im usta Crne Gore.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  23. #14148
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ce Lipovina igrati za reprezentaciju UAE, najbolji je strijelac njihove lige.

  24. #14149
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    A sto, da odes na utakmicu i napusas q "izdajnike"? Cudo ces napravit. Kad bi svi mi gledali svoja posla i kad ne bi upirali prstom jedni u druge, brzo bi se otarasili stvarnih neprijatelja, onih kojima nikako ne odgovara da je narod ujedinjen. Nego, razumijem te sto mrznjom prema drugima pokusavas da dokaze koliki si ti patriota. Gomila ljudi se utopila u kolektivnom neznanju. Na kraju krajeva, 80% od tih para koje ce ti momci zaraditi tamo trosice u CG, i na taj nacin ce pomoci CG vise nego svi oni krpelji koji zive na racun drzavnog budzeta a puna su im usta Crne Gore.
    Necu cudo napravit i ko je rekao da cu prisustvovat utakmici? Moji razlozi su drugacije prirode bili, a dje si vidio da ja mrzim nekog?
    A vec sam pisao o tome odje, samo podmecete i konstrusite nesto sto i nije izgovoreno.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #14150
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Misliš na ono kad određuješ ko može a ko ne može da piše na temu o reprezentaciji CG?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 566 of 711 FirstFirst ... 66466516556562563564565566567568569570576616666 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •