Page 616 of 711 FirstFirst ... 116516566606612613614615616617618619620626666 ... LastLast
Results 15,376 to 15,400 of 17763

Thread: Rukomet

  1. #15376
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ma nije problem izbjegavati obaveze u repci da li je razlog povreda ,novi ugovor ili nesto trece manje bitno.


    Al brate ne prosipaj patriotizam kroz pisma....


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #15377
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kad vidis ko vodi drzavu, saveze, i td.. Meni postaje sve razumljivija odluka sto ljudi odustaju i samo odu da se finansijki obezbijede.

    I nije toliki problem nedostatak novca, nego bukvalno sve od organizacije do selekcije je korumpirano. Zato, ne krivim vise ni te momke.
    Last edited by ekrem_drndar; 17-06-18 at 12:33.

  3. #15378
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa nema kritike kad nema racionalizma. Znaci on treba da bude patriota i da gine svaki put u reprezentaciji da bi se kvalifikovali na prvenstvo, da mu za to plate 7 ili čak 12 eura, umjesto da ode i da uzme milione i sebe obezbjedi. Oces li mu ti ili bilo koji građanin dati kakvu nagradu kada ostvare maksimum ove generacije i kvalifikuju se na prvenstvo. Dalje, prica o argentincima je totalno suplja, to su bila druga vremena, drugi sport, a tek bi vidio u fudbalu sta bi se događalo da su transferi moguci kao u rukometu. Inače, zanimljivo je vidjeti sad i kosarkase u NBA sa balkana, kako revnosno igraju za reprezentaciju.

  4. #15379
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    o cemu pricas? treba da gine za reprezentaciju! Ne mozes da shvatis da ne gine za Radoicica i za savez nego za Crnu Goru. Sprecava li njega reprezentacija da uzme milione? Mora li da batali klupska takmicenja ako izabere da igra za Crnu Goru 20 dana u godinu kad se sve sabere? Ima dovoljno prostora za reprezentaciju da igra i da ostavi za privatni zivot i mimo Vardara ili bilo kog drugog tima.
    Kako je prica o Argentincima suplja? to je bilo prije 15 godina, ne prije 150. Mislis da je lako Parkeru, braci Gasol, Novickom, Ginobiliju i ostalima da igraju svako ljeto za reprezentaciju? Nije vjeruj mi, ali evo ih svako ljeto, pjevaju himnu i igraju kako najbolje znaju.
    Evo i ja sam sa Cetinja, i znam sve te momke, neke vise neke manje. Nisi ti patriota ako na svadbu narucis ''sa korita Ivanova'', i ako se slikas sa dva prsta i napises ispod slike ''Eviva Montenegro". Pi*zdi me najvise ta lazna slika reprezentativnosti, tj. da ti ako ces da predstavljas nekoga taj neko mora da ti se klanja. Takvo nam je i drustvo, cim se neko izdvoji po necemu drustvo ga jos vise podigne, evo ti pa radi sto oces i imaces opravdanje.

    Sve u svemu, svaka tebe cast ako si vaspitan da samo kroz materijalne vrijednosti cijenis necije zalaganje, a u ovom slucaju nesto sto se zove ''nacionalni osjecaj''. eto pa mu ti plati, zagrlite se i djuskajte uz patriotske pjesme. Eviva Montenegro.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #15380
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo bi bilo da ima vise patriotizma, ali nije to uzrok problema, nego posljedica nekih sirih drustvenih fenomena.

  6. #15381
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Nedostatak vaspitanja, opsteg obrazovanja i zdrave kritike; ne moras dalje ic da nadjes posljedicu.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  7. #15382
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve to sto pominjes su uzroci zbog kojih nepodobni dolaze na pozicije, a onda ovakvi rezultati nisu iznenadjenje.
    Last edited by ekrem_drndar; 17-06-18 at 13:26.

  8. #15383
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Problem je što naši rukometaši nijesu profesionalci, nego razmaženi utripovani likovi...

    Prvo im je smetao Kastratović, pa onda i Obradović s kojim su se i obračunavali, pa onda ultimatum da se utakmice igraju u Podgorici i Nikšiću...
    E onda pogledaš u kakvim klubovima i gradovima zarađuju platu. Imamo najviše 3-4 igrača koji igraju u dobrim timovima, dok ostali u raspad timovima iz rumunske, srpske, mađarske lige... Rukometašice su za njih par nivoa iznad, po svemu...

    Čudno mi je da ih novinari maze, kao na pr. onaj iz Vijesti što ne ispita misteriozno "padanje preko bankine", pa pisanje saopštenja a onda opet kuliranje saigrača i tima itd.
    A umjeli su i on i Drljević iz Dana da opletu po Bojani Popović, Katarini, Adžiću itd. kad god su imali pehova. A da ne pričam kako je Nikolić razne izmišljotine plasirao kao senzacije... A ovi izgube 13 razlike i svi srećni...

  9. #15384
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Manu: "Ovom drustvu fali vaspitanje, opste obrazovanje i zdrava kritika da nezdrave ljude izoluje..."

    To bi otprilike bilo to. Par stvari bi se moglo dodati, ali se svodi na isto. Recimo, cesto se govori o "poremecenim vrijednostima". S punim pravom. Zbog para ne igrati za svoju reprezentaciju? Ajde? Pa sto se onda ne bi prodala licna karta DPS-u? U cemu je razlika? Racionalno je, jel tako? Ili je fora u iznosu - ne treba se prodati za 50 evra, vec za nesto vise. Koliko vise? Koliko kosta "postenje"? Postoje neke stvari koje bi svima trebale biti jasne. Nesto sto je prihvatljivo, i nesto sto nije. Ali...kod nas je sve pobrkano. Odje je normalno ono sto, vjerovatno, nidje nije: da se navija protiv svoje drzave. To ne moze biti normalno. Ma sto neko mislio o DPS-u, ili Milu Djukanovicu. To se moze objasniti samo nekim inacenjem i frustracijama. Pa ja evo sad gledam Srbiju i Kostariku i svim srcem navijam za Srbiju. Evo sad mi srce puno kad Kolarov ubode iz slobodnog udarca. Ne bi bilo normalno da je drugacije, da navijam protiv Srbije. To bi isto bila neka vrtsa frustracije i inacenja - neka vrsta kontra-reakcije. Necu sebi dozvoliti da sebe time trujem .

    Znam da dzaba pricam i da nista ne mogu promijeniti. Ipak, nekako mi lakse kad bar napisem sto mislim.

  10. #15385
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    o cemu pricas? treba da gine za reprezentaciju! Ne mozes da shvatis da ne gine za Radoicica i za savez nego za Crnu Goru. Sprecava li njega reprezentacija da uzme milione? Mora li da batali klupska takmicenja ako izabere da igra za Crnu Goru 20 dana u godinu kad se sve sabere? Ima dovoljno prostora za reprezentaciju da igra i da ostavi za privatni zivot i mimo Vardara ili bilo kog drugog tima.
    Kako je prica o Argentincima suplja? to je bilo prije 15 godina, ne prije 150. Mislis da je lako Parkeru, braci Gasol, Novickom, Ginobiliju i ostalima da igraju svako ljeto za reprezentaciju? Nije vjeruj mi, ali evo ih svako ljeto, pjevaju himnu i igraju kako najbolje znaju.
    Evo i ja sam sa Cetinja, i znam sve te momke, neke vise neke manje. Nisi ti patriota ako na svadbu narucis ''sa korita Ivanova'', i ako se slikas sa dva prsta i napises ispod slike ''Eviva Montenegro". Pi*zdi me najvise ta lazna slika reprezentativnosti, tj. da ti ako ces da predstavljas nekoga taj neko mora da ti se klanja. Takvo nam je i drustvo, cim se neko izdvoji po necemu drustvo ga jos vise podigne, evo ti pa radi sto oces i imaces opravdanje.

    Sve u svemu, svaka tebe cast ako si vaspitan da samo kroz materijalne vrijednosti cijenis necije zalaganje, a u ovom slucaju nesto sto se zove ''nacionalni osjecaj''. eto pa mu ti plati, zagrlite se i djuskajte uz patriotske pjesme. Eviva Montenegro.
    Upoređuješ neuporedivo. Gasol i ostali koje si nabrojao igraju za reprezentaciju jer znaju da ce se boriti za medalje, plus svi ti su zaradili na desetine miliona eura. Ovaj dodje da igra da bi se jedva plasirali na prvenstvo, a onda se povrijedi i rizikuje ugovor sa klubom. Zar nije racionalno rješenje da ode da igra za Katar i da uzme pare? Veci je patriota za mene ako donese pare i ulozi u CG nego da igra u kvalifikacijama i pjeva himnu i na kraju se ne plasiramo. Muskom rukometu treba strategija, jer za luzerske ekipe nema niko motiva da igra, naročito ako korist od svega toga izvlace samo lopingeri

  11. #15386
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Onda se sport ne bi igrao ako nemaš šansi za medalju... Kakva prsla opravdanja, nerealno...

    A kad se to povrijedio da je ugrozio ugovor??? Da nije pokidao ligamente u dresu reprezentacije možda ?

  12. #15387
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skubaja View Post
    Upoređuješ neuporedivo. Gasol i ostali koje si nabrojao igraju za reprezentaciju jer znaju da ce se boriti za medalje, plus svi ti su zaradili na desetine miliona eura. Ovaj dodje da igra da bi se jedva plasirali na prvenstvo, a onda se povrijedi i rizikuje ugovor sa klubom. Zar nije racionalno rješenje da ode da igra za Katar i da uzme pare? Veci je patriota za mene ako donese pare i ulozi u CG nego da igra u kvalifikacijama i pjeva himnu i na kraju se ne plasiramo. Muskom rukometu treba strategija, jer za luzerske ekipe nema niko motiva da igra, naročito ako korist od svega toga izvlace samo lopingeri
    Novicki je jednom uzeo medalju sa Njemackom, u ostalim slucajevima je sipa' po 40p po mecu a oni gubili po 20. Svi koje sam nabroja' su igrali za reprezentaciju od pionirske selekcije, znaci to ti je od 12-13 godina pa do danasnjih dana, znaci od vremena kad nisu imali milionske ugovore. Da ne lutam previse u kosarku, evo ti u rukomet, Ivana Balica kad su makli iz reprezentacije bio je smrtno uvrijedjen, kako to?
    Nemoj mi samo pricat o Borozanu ka da nema rukometa preko njega. Ako ce da se cuva od povrede neka ne loče svaku noc da ne bi panuo niz Kruševo ždrijelo i povrijedio se, a ne da bjezi od reprezentacije.

    S obzirom da su pare problem neka rece koliko mu treba pa da otvorimo liniju i saljemo poruke donacije, valjda cemo skupit nesto..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #15388
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jesu li ligamenti jedina povreda koje se priznaje? Dva puta se povrijedjivao i igrao povrijedjen za reprezentaciju, to sad niko ne pominje naravno. Opet poredite kosraku i rukomet, a to se ne moze porediti. Novicki je zaradio 100 miliona, sto ce mu vise. Ovaj ako za 15 godina karijere zaradi 5 miliona sve nogama u guzicu. Novicki je osvojio jednu medalju sa reprezentacijom, ovaj sa nasom reprezentacijom ne moze ostvariti jednu pobjedu na prvenstvu. Ivano Balic je imao motiv, borio se za medalje, jer zato se bave sportom. Ovi kad se spremaju za prvenstvo cilj je da se prodje u drugi krug.

  14. #15389
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Stvarno ne znam sto vise da ti napisem jer na ove postove i tvrdnje ostajem bez snage za odgovorom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #15390
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Covjeku se ne igra, pa izmislja razloge. Ne za reprezentaciju nego generalno svi ostali su opravdano odsutni i sto je tu je.

    Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

  16. #15391
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ima grešaka i iz saveza i sa strane igrača, nije ništa jednostrano. Najbolje bi bilo da Mrvaljević preuzme savez i Roganović da dobije neku funkciju. Mrvaljević bi za selektora vjerovatno pokušao da dovede Velimira Petkovića, koji ga je trenirao u Gepingenu kad su osvajali EHF kup i sa kojim se po riječima Petkovića čuje jednom sedmično što se može pročitati u ovom tekstu http://www.svijet-rukometa.com/velim...kultni-trener/ . To je trener koji akcenat stavlja na igru u odbrani, a tu smo najslabiji, inače trener Füchse Berlina sa kojim je protekle sezone osvojio EHF kup. Što se tiče klubova za koje igraju naši nije toliko bitno jačina tih timova koliko igra protiv jakih timova. Bolje je da budu nosioci u mađarskim timovima u kojima jesu nego da se rotiraju sa drugim kvalitetnim igračima u Veszprému ili aktuelnom šampionu Pick Szegedu. Evo Lipovina je igrao za solidan bundesligaški tim, a sad je prešao u jaki Rhein-Neckar Löwen i viđećemo koliko je to dobro iako naravno da ima to svojih prednosti jer treninzi su jači uz bolje saigrače, ali sve je to relativno, jer i umor je veći. Uglavnom, imamo mi potencijal ali treba ga iskoristiti na pravi način sa pravim ljudima. Ako ne bude promjena sem na klupi onda očekujem da selektor bude Matić iz Tatabanje đe igraju Božović i Miloš Vujović, ali i to bi bilo iznuđeno rješenje. Bolje bi bilo dovesti Golužu koji je kandidat za selektora Slovačke đe trenira Tatran Prešov za koji inače igra juniorski reprezentativac Abramović za koga kažu da je novi Borozan. Viđećemo što će se sve izdešavati, ali kompletni imamo klvalitet da igramo i ozbiljniju ulogu na prvenstvima u prvoj polovini naredne decenije.

    Easy like Sunday morning



  17. #15392
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pa vidimo kako to izgleda biti nosilac igre u mađarskim timovima... Stagniraju uglavnom, igraju u jednom pravcu. Zato smo daleko od ozbiljnog rukometa.

    Lipovina nije igrao u solidnom timu, nego u posljednjeplasiranoj ekipi Hüttenberg, koja je ispala iz lige. Ni tamo nije bio dominantan, čak je i drugi dio sezone propustio zbog povrede.
    Potencijala sigurno ima, što govori i transfer u Löwen. Ali njegov veliki nedostatak je što nije odbrambeni igrač, a to se sa 25 godina teško uči.
    Ne znam kako će se snaći, ali igranje Bundeslige i CL na najvišem nivou, sigurno može da znači puno za dalji napredak.
    Bolji i jači treninzi, veća konkurencija, izgaranje na terenu za većom minutažom, svakako su veliki plus kod nekog igrača.

    Slažem se da bi Petković bio odlično rješenje, koji pored iskustva ima i autoritet, da zategne ove utripovane.

  18. #15393
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Za Lipovinu će biti bitno i ko će mu biti trener jer Jakobsen nije još produžio ugovor, a spominje se selektor Švedske , mada on kao igrač napada će svakako imati svoju ulogu u tom timu i od njega sve zavisi kako će iskoristiti ovu veliku šansu.

    Easy like Sunday morning



  19. #15394
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    http://www.balkan-handball.com/evrop...osti-za-nemce/ Kad vidim da Finska ima tim u LŠ, a mi ni u SEHA. Naše reprezentacije rival u narednim kvalifikacijama, uz Dance i Farane, Ukrajina ima isto klub u Ligi Šampiona i ove sezone ali realno jači im je klub od reprezentacije, uostalom i 4 najbolje trećeplasirane selekcije će izboriti plasman tako da EP 2020-e ne može izmaći.

    Easy like Sunday morning



  20. #15395
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

  21. #15396
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    188
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Radojičić: Odlazim kad se zakon usvoji http://www.vijesti.me/sport/radojici...-usvoji-993954

    Easy like Sunday morning



  22. #15397
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Eto odlična šansa da se pronađe adekvatna zamjena. Nego mi ne pada na pamet neka bivša zvijezda da se uhvati posla.
    Možda ministar Janović ima keca u rukavu.

  23. #15398
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Treba to Mladenu ponudit...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  24. #15399
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Treba to Mladenu ponudit...

    Sent from Tapatalk
    Pocerao bi ih pola

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #15400
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Treba prvo provjeriti s forumašima odavde koga postaviti... Isto provjeriti sa Borozanom, braćom Lipovina i Vujovićem, da li im dotični odgovara...

Page 616 of 711 FirstFirst ... 116516566606612613614615616617618619620626666 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •