Page 585 of 711 FirstFirst ... 85485535575581582583584585586587588589595635685 ... LastLast
Results 14,601 to 14,625 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #14601
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Grbovic je povrijedjen a treba 2 godine da prodje od zadnjeg zvanicnog nastupa

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #14602
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Grbović zbog povrede pauzira 2 mjeseca. Simić se vratio... Da vidimo hoće li Damjanović i Vujović?
    Damjanović je igrao na SP 2015, nije igrao 2017, moguće 3 godine da traje pauza.
    Mada igrao je ovog ljeta na SP za juniore za Qatar. pff

  3. #14603
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/sport/nebojsi-...j-ekipi-958241

    Ima i o Vujovicu nesto, nije otpisan jis uvijek

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #14604
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Grbović zbog povrede pauzira 2 mjeseca. Simić se vratio... Da vidimo hoće li Damjanović i Vujović?
    Damjanović je igrao na SP 2015, nije igrao 2017, moguće 3 godine da traje pauza.
    Mada igrao je ovog ljeta na SP za juniore za Qatar. pff
    Mi bi sa Simicem i Damjanovicem imali ekipu za 1/4 prvenstva,ali lagano.

  5. #14605
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Trener malo nerealno upoređuje ekipu sa košarkašima Slovenije.
    Ovoj ekipi cilj treba da bude prolazak grupe, jer su nam protivnici opasni i dosta iskusniji od nas.
    Obično pođu puni optimizma, ali kad krenu utakmice izgledaju dosta zeleno.

  6. #14606
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Iako ne mogu da razumijem nikakve kalkulacije sa reprezentacijom, mislim da to jednostvno treba zaboraviti, pustiti momke da smireno završe pripreme bez prozivki, pritisaka ili nekih zamjerki zbog ovih nemilih epizoda. Na kraju njima je sigurno bilo najteže nijesu oni blesavi znali su što će im i porodice i njih snaći ako samo pomisle da igraju za neku drugu reprezentaciju. Vjerujem da su te odluke dugo vagane i da je stvarno nepravda učinjela da prelome i počnu da razmišljaju o bojama druge države. Neka nas obraduju i neka srce na terenu ostave, što se mene tiče, sve im je oprošteno!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #14607
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Iako ne mogu da razumijem nikakve kalkulacije sa reprezentacijom, mislim da to jednostvno treba zaboraviti, pustiti momke da smireno završe pripreme bez prozivki, pritisaka ili nekih zamjerki zbog ovih nemilih epizoda. Na kraju njima je sigurno bilo najteže nijesu oni blesavi znali su što će im i porodice i njih snaći ako samo pomisle da igraju za neku drugu reprezentaciju. Vjerujem da su te odluke dugo vagane i da je stvarno nepravda učinjela da prelome i počnu da razmišljaju o bojama druge države. Neka nas obraduju i neka srce na terenu ostave, što se mene tiče, sve im je oprošteno!
    Posto se osjecam kao da sam uzeo crvenu pilulu i izasao iz matrixa (ili je bar svaki nacionalni chip iz mene iscupan), mozes li da mi pojasnis sta tacno treba da im se oprosti? Ko da im oprosti? Jesu li oni neciji robovi? Sta bi se desilo da su zaigrali za drugu reprezentaciju, stijena bi pukla, dub bi se lomio, zemlja se zatresla a pleme bi sve to na guslama opjevalo

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  8. #14608
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Interesantno da na sajtu Lige šampiona pored Damjanovića i Vujovića stoji MNE zastava, dok na pr. kod Žarka Markovića QAT zastava.
    Izgleda da su prijavljeni federaciji kao crnogorski igrači. Što olakšava potencijalni nastup...

    Damjanović bi bio last piece of the puzzle ovoj ekipi. Vujović jeste ok, ali ne igra odbranu i prilično prgav i konfliktan igrač.

  9. #14609
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Pocela se provlacit prica da ce se i Branko Vujovic vratiti

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #14610
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Sve je to super, ali Vujovic trenutno ne moze imati prednost u odnosu na Cavora i Lipovinu. Za kvalifikacije svakako da, ali na predstojecem prvenstvu tesko.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  11. #14611
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pobijedi Budućnost noćas.
    Biće ovo vjerovatno po rezultatima jedna od slabijih sezona u zadnjih nekoliko godina , ali će reprezentacija profitirati od ovolikog forsiranja mladih igračica.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  12. #14612
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,074
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Nov projekat podmladjivanje.. jaukovic nocas odlicna, golman takodje, dobismo sa vise golova nego sto smo tamo izgubili, bode u oci lose igre milene raicevic..
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  13. #14613
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Odlicna golmanka, dobra odbrana, napad bi morao bolje. Francuskinje vrlo lose. Milena van forme - puno izgubljenih lopti, prakticno nijedan dobar pas, nijedan gol.
    Dopala mi se Malovicka. Osim dobrog suta , ima i dobar pregled igre - podijelia par finih asistencija.

  14. #14614
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Adžić objavio spisak. Bulatović , Jovanović i Radičević povratnice u reprezentaciju.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  15. #14615
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pazi što će biti na skraćenom spisku...
    Prvo se "posvađao" s svima, pa ih poziva da ga javnost ne pljuje a onda ispada pobjednik, jer će ga ove tri naravno odbiti.

  16. #14616
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ne vjerujem da će ga odbiti.
    A i ovim potezom je pokazao da nije tvrdoglav i sujetan i da svjestan da je pogriješio

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  17. #14617
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    On ih nije lično pozvao, nego je objavio samo širi spisak... Trenutno nemamo ni igračica da popune širi spisak od 28, pa stavlja 5 golmana.
    Valjda će neko od nezavisnih novinara, kojih nemamo, pitati konkretno igračice da li će se vratiti.

    A evo i Jokine izjave od prošle godine nakon OI...

    -Pošto se ovih dana dosta špekulise o „podmladjivanju“ reprezentacije, osjećam potrebu da javnosti kažem da nisam „stara“ niti spremna za penziju. Osjećam se odlično i kao što se moglo videti, odlično igram u Vardaru. Nije me niko „penzionisao“, već sam ja sama donijela odluku da ne želim da igram za reprezentaciju zbog nepoštovanja selektora prema meni.Uvijek sam igrala iz ljubavi za svoju zemlju i davala sam sve od sebe svaki trening, svaku utakmicu i svako prvenstvo. Nisam igrala iz nikakve koristi, za nikakve pare, nisam dobila nikakve stanove, niti bilo što drugo, ali neke stvari su morale mnogo više da se poštuju. Moj odnos prema grbu je uvek bio maksimalan i najbolje znam koliko sam nesebično davala sebe za svoju zemlju i svoj tim. I zaista ne želim ništa više da govorim na tu temu.


    Bilo bi dobro da se izglade odnosi kao u muškom timu i da se pojavimo sa najjačim sastavom na SP, jer jedino tako i ove mlade mogu napredovati.
    „Pošto se ovih dana dosta špekulise o podmlađivanju reprezentacije, osjećam potrebu da javnosti kažem da nijesam stara, niti spremna za penziju. Osjećam se odlično i kao što se moglo vidjeti, odlično igram u Vardaru. Nije me niko „penzionisao“, već sam ja sama donijela odluku da ne želim da igram za reprezentaciju zbog nepoštovanja selektora prema meni. Uvijek sam igrala iz ljubavi za svoju zemlju i davala sam sve od sebe na svakom treningu, svakoj utakmici i svakom prvenstvu. Nijesam igrala ni iz kakve koristi, ni za kakve pare, nijesam dobila nikakve stanove, niti bilo što drugo, ali neke stvari su morale mnogo više da se poštuju. Moj odnos prema grbu je uvek bio maksimalan i najbolje znam koliko sam nesebično davala sebe za svoju zemlju i svoj tim. I zaista ne želim ništa više da govorim na tu temu”, kazala je Jovanka, koja je odigrala 140 utakmica za Crnu Goru i postigla preko 700 golova.

  18. #14618
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ne vjerujem da su ove tri djevojke pozvane, a da nijesu prethodno kontaktirane. To sto je neko nekad izjavio, ne mora da znaci da i sad tako misli. Treba li pominjati primjere koje svi znamo iz muskog tima? No, evo, vidjecemo.

    Svakako dobar potez. Mislim da je Adzo uvidio da je napravio gresku. Radi se o ekstra-klasa igracicama i ove mlade su jos daaaleko od tog nivoa.Podmladjivanje je OK, ali ne na onako radikalan nacin kako je bilo uradjeno.

  19. #14619
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne treba slaviti toliko unaprijed, nego sačekati skraćenje tima...

    Svakako bi povratak značio puno za rotaciju, jer ove mlade nemaju snage da igraju po 60min cijelo prvenstvo, već bi se nekom podjelom minutaže došlo do kvaliteta.
    Nego džabe ova priča, kad znamo kakav je Adžić... Uvodi igrače sa klupe kad Milena ima očajan dan ili kad nas nabuše...

  20. #14620
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ne vjerujem da će ga odbiti.
    A i ovim potezom je pokazao da nije tvrdoglav i sujetan i da svjestan da je pogriješio

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Nema to veze sa njegovom sujetom prije ce biti da nema previše izbora jer bez iskusnih igračica samo sa ovom dječinom ce opet proći ka bos po trnju
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  21. #14621
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    LŠ: BRANKOVA MAJSTORIJA U FLENSBURGU – NIKŠIĆANIN SJAJAN PROTIV NJEMAČKOG GIGANTA
    O desnom beku iz Nikšića Branku Vujoviću večeras priča čitava rukometna Evropa, u Njemačkoj je na svim rukometnim portalima tema broj jedan, jer odavno mlađi rukometaš nije tako blistao na vrućem terenu u Flensburgu. Njemački gigant je savladao Celje 33: 28 (16:15), a Bane je bio najefikasniji i najbolji igrač na ovom susretu sa devet golova i osam asistencija. Momak koji će najvjerovatnije već na narednoj akciji biti dio reprezentacije Crne Gore je u prvom poluvremenu imao šut 5-5, a pritom je i asistirao, a Celje bilo za petama moćnijem rivalu, koji je tek u finišu slomio otpor šampiona Slovenije. Branko je večeras prvi put dobio pravu šansu zbog povrede Žige Mlakara i na pravi način je iskoristio. Sa svega 19 godina Branko je pokazao da je svjetska klasa, jedan od najboljih bekova na planeti u svojoj generaciji, te da mu nije slučajno Kielce dao dugogodišnji ugovor.
    Osim Vujovića odličan je bio i Marguč sa osam golova, dok je Kodrin postigao tri. Kod Flensburga Svan je prednjačio sa sedam, dok je Lauge postigao pet golova.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #14622
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vujovic opet fenomenalan, 5 golova u gostima protov Kiela.
    Momak je brutalan, 19 godina !!!

  23. #14623
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Izet Fazlinovic View Post
    Vujovic opet fenomenalan, 5 golova u gostima protov Kiela.
    Momak je brutalan, 19 godina !!!
    Slažem se skroz, odlično koristi šansu koja mu se ukazala nakon povrede Žige Mlakara, koji je do tad bio prvi strijelac ekipe. Dobra vijest što Mlakar vjerovatno neće igrati na EP, dok Dolenec sigurno propušta. Slovenija igra sa nama u grupi.
    Vujović je fantastični šuter, koji je silom prilika počeo da igra i odbranu. Celje je samo u par dana izgubio prvu postavu bekova Mačkovšek-Mitrović-Mlakar i uspjeli su da dobiju Kiel na strani.

    Još jedan takav primjer je i Marina Rajčić, koja je zbog trudnoće Laure Glausser postala prvi i jedini golman Metza.
    "Perfect timing" za nju da spasi karijeru i postane svjetska golmanka, još uvijek je mlada ali ove sezone prosto blista, bila je čak i Player of the Round 3.
    Lično bih volio da uspije, zaslužila je, ima šansu na SP u decembru da nastavi sa dobrom formom iz kluba, da u tom uzrastu svjetski rukomet dobije još jednu golmanku...
    Kad su mogle Tess Wester, Silje Solberg ili Denisa Dedu da se pojave niotkuda i eksplodiraju za jedno prvenstvo, može i ona.

  24. #14624
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li Vujovic igrat EP, lako je za Slovence
    Nadam se da ce se i on vratit,mozemo mnogo...

  25. #14625
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Vujovic je neocekivano eksplodirao i svaka mu cast. Povlacim ono sto sam napisao ranije u vezi sa mjestom u reprezentaciji na EP - trenutno je ozbiljna konkurencija Stefanu Cavoru na poziciji desnog beka.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Page 585 of 711 FirstFirst ... 85485535575581582583584585586587588589595635685 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •