Page 204 of 711 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208214254304704 ... LastLast
Results 5,076 to 5,100 of 17764

Thread: Rukomet

  1. #5076
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    EO sto cini jedan terazijski Crnogorac...odavno za veceg smecara ne CHuh,

    Crnogorke bez tima snova na EP
    Crna Gora neće imati tim snova na Evropskom prvenstvu u Danskoj i Norveškoj.

    Rukometni savez Crne Gore nije uspeo da izbori dozvole za nastup srpkinja Katarine Bulatović i Ane Đokić.

    Dve igračice do aprila 2011. godine nemaju pravo igranja za Crnu Goru. EHF je prostudirao sve papire i zaključio da nekadašnje članice srpskog tima još nisu stekle pravo nastupa za drugu reprezentaciju.

    “Ispravna odluka. Ovo je velika principijalnost EHF. Principi i pravila kažu da mora da prođe određeni vremenski period da bi neko mogao da obuče dres druge reprezentacije. Drago mi je što ne prolaze prevare, mita i korupcije”, rekao je Radosav Šljivančanin, direktor ženske reprezentacije Srbije za “Sport”.

    Crnogorci su pokušali da opravdaju papire nezvaničnim duelom. Ana Đokić, Katarina Bulatović i Ana Vojčić (za koju se tek očekuje odluka EHF) su poslednji zvanični duel za Srbiju odigrale u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Francuskoj 9. juna 2007. godine. Međutim poslednji put su nosile dres Srbije u Skoplju i Velesu u prijateljskim duelima sa Makedonkama 30. marta 2008. godine.

    “Ovo je najsvetlija odluka. Najčasnija. Na kraju krajeva, to je cena novca koji je neko uzeo, da bi igrao za drugu reprezentaciju. Nije tajna, svuda u svetu, kada neko uzme drugi pasoš, za to dobije određena novčana sredstva. Tri godine pauze su cena toga. Kamo sreće da se i u Srbiji primenjuju jasna pravila, a ne da se svaka tumače na svoj način”, zaključuje Šljivančanin.

  2. #5077
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ELGATOLINDO View Post
    dajte da vidim taj spisak od 28imena...
    ŠIRI SPISAK ZA EVROPSKO PRVENSTVO


    Golmani
    1. Sonja Barjaktarović (Budućnost)
    2. Mirjana Milenković (Biseri)
    3. Marina Vukčević (Budućnost)
    4. Željka Tatar (Borac, Bosna i Hercegovina)

    Lijevo krilo
    5. Maja Savić (Viborg, Danska)
    6. Majda Mehmedović (Budućnost)
    7. Biljana Pavićević (Biseri)

    Desna krila
    8. Jovanka Radičević (Budućnost)
    9. Radmila Miljanić (Budućnost)

    Lijevi bekovi
    10. Bojana Popović (Budućnost)
    11. Marija Jovanović (Budućnost)
    12. Gabrijela Kindl (Budućnost)
    13. Sandra Nikčević (Podravka, Hrvatska)
    14. Ivana Božović (Budućnost)
    15. Ivana Stojanović (Biseri)
    16. Jelena Despotović (Petrol Bonus)

    Srednji bekovi
    17. Milena Knežević (Budućnost)
    18. Ana Radović (Budućnost)
    19. Anđela Bulatović (Budućnost)
    20. Ana Milačić (Biseri)
    21. Sanja Premović (Petrol Bonus)

    Desni bekovi
    22. Katarina Bulatović (Budućnost)
    23. Jelena Marković (Budućnost)
    24. Jovana Jovović (Alikante, Španija)
    25. Andrea Klikovac (Biseri)

    Pivoti
    26. Ana Đokić (Budućnost)
    27. Suzana Lazović (Budućnost)
    28. Sara Vukčević (Petrol Bonus)

  3. #5078
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default





  4. #5079
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo i Ruskinje se djelju

  5. #5080
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    I to bez sanele...? Mora se osvajat titula ove sezone...
    #fakenews

  6. #5081
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Larvik sledece kolo gostuje olcimu tako da cemo vjerovatno bit jedina ekipa bez poraza u prvoj fazi

  7. #5082
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /prc

    Pobjeda u gostima bez Andjele, Milene i Dragane extra.

    Josh taj Savehof da se isprati za Svedsku kako valja i 6:0 skor.

  8. #5083
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CL Main Round
    Group 1

    Budućnost
    Itxako
    Krim
    Oltchim

  9. #5084
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jao, trazila sam ovdje da li je nekome palo napamet da otvori ovu temu i pomalo sam bila preplasena misleci da se niko nije sjetio toga...Preplasila me cinjenica da jos niko nije otvorio temu o jednom timu koji vec godinama pokusava da postane prvak Evrope i cije igracice su uvijek bile medju najboljima ( u toj Evropi ), koje su zasluzile svaku pohvalu svojim trudom, angazovanjem, ponasanjem i svemu onom sto cini jednog sampiona velikim. Godinama su pokusavale osvojiti titulu, ali nazalost, stizale su smao do polufinala i nikako dalje. I to sto su su postizale, postizale su cisto - bez ikakvog uticaja u Evropskoj rukometnoj federaciji, ali i sa toliko malo para da se vjerovatno cesto ljudi iz svijeta rukometa zapitaju kako je to moguce Bio je to veliki i jak tim, predvodjen Majom Bulatovic, koja nazalost, sa saigracicama nije tada uspjela osvojiti titulu, ali njeno ime ipak nesto znaci. Sadasnji tim zaista ima dobru priliku da postigne sto niko nije nikad uspio. U tome im pomazu igracice koje su, sigurno za ne pretjerano velike pare, dosle da pomognu Buducnosti i svaka im cast zbog toga ( kao npr. Bojana Bopovic ).
    Tu su i igracice novih generacija, sigurno kvalitetne s obzirom na kvalitet skole rukometa Buducnosti. Nadam se da ce sve one zajedno ostvariti ono sto svi mi, pa i one, tako puno zele. Na kraju, vjerujem da u Evropi ne postoji ni jedan tim, narocito tako uspjesan i kvalitetan, koji se takmici u tako jakom evropskom takmicenju a da je na njihovim utakmicama ulaz slobodan. Zaista, cini mi se da bi platila ne znam koliko, znajuci da su sigurno zasluzile Igrale su odlicno protiv Viborga, a pobjediti jedan veliki Viborg daje nadu da zaista mogu stici do cilja. Nadam se da cemo im kao publika u tome pomoci.

  10. #5085
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Jao, trazila sam ovdje da li je nekome palo napamet da otvori ovu temu i pomalo sam bila preplasena misleci da se niko nije sjetio toga...Preplasila me cinjenica da jos niko nije otvorio temu o jednom timu koji vec godinama pokusava da postane prvak Evrope i cije igracice su uvijek bile medju najboljima ( u toj Evropi ), koje su zasluzile svaku pohvalu svojim trudom, angazovanjem, ponasanjem i svemu onom sto cini jednog sampiona velikim. Godinama su pokusavale osvojiti titulu, ali nazalost, stizale su smao do polufinala i nikako dalje. I to sto su su postizale, postizale su cisto - bez ikakvog uticaja u Evropskoj rukometnoj federaciji, ali i sa toliko malo para da se vjerovatno cesto ljudi iz svijeta rukometa zapitaju kako je to moguce Bio je to veliki i jak tim, predvodjen Majom Bulatovic, koja nazalost, sa saigracicama nije tada uspjela osvojiti titulu, ali njeno ime ipak nesto znaci. Sadasnji tim zaista ima dobru priliku da postigne sto niko nije nikad uspio. U tome im pomazu igracice koje su, sigurno za ne pretjerano velike pare, dosle da pomognu Buducnosti i svaka im cast zbog toga ( kao npr. Bojana Bopovic ).
    Tu su i igracice novih generacija, sigurno kvalitetne s obzirom na kvalitet skole rukometa Buducnosti. Nadam se da ce sve one zajedno ostvariti ono sto svi mi, pa i one, tako puno zele. Na kraju, vjerujem da u Evropi ne postoji ni jedan tim, narocito tako uspjesan i kvalitetan, koji se takmici u tako jakom evropskom takmicenju a da je na njihovim utakmicama ulaz slobodan. Zaista, cini mi se da bi platila ne znam koliko, znajuci da su sigurno zasluzile Igrale su odlicno protiv Viborga, a pobjediti jedan veliki Viborg daje nadu da zaista mogu stici do cilja. Nadam se da cemo im kao publika u tome pomoci.
    To da imaju mala primanja i nije bash no odlichna ali opet meni je svaki cent shto se njima daje opravdan jer one imaju chime da ih opravdaju rezultatima koje ovaj klub postizhe u zadnjih 20 godina u Evropi, shto se tiche tih ostalih zelja potpuno se slazhem
    Nije nam se dalo ovu LS da osvoje ali evo ako bog da ove sezone ce i to bit uradjeno, to je ono shto im fali
    Sinoc vidjeh da nije bilo ni 2000 ljudi chini mi se, shto je opet sramota em je ulaz besplatan a toga nema nidje drugo u Evropi sigurno...no dobro da nam se ne istope sugradjani po ovoj kishi
    Ne daj bozhe da pochne da se naplacuje ulaz po 2e na primjer, isparili bi ti ljubitelji rukometa odma...

  11. #5086
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BoNyA View Post
    CL Main Round
    Group 1

    Budućnost
    Itxako
    Krim
    Oltchim
    Bice sheganja i u ovoj grupi, bash me zanima kakve su Spanjolke nisam odavno gleda spanske ekipe.

  12. #5087
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde,onda nisam dobro obavjestena sto se tice tih primanja. Mada, s obzirom na ukupnu situaciju u drzavi i kako stoje drugi klubovi, nije ni cudo sto sam tako mislila. Dobro kazes, svaki cent je opravdan sto se njima daje. Cujem da ranije, kad se naplacivalo, nije bilo puno publike, bar ne kao sad, sto je opet stvarno smjesno, s obzirom na njhove rezultate i igru, ali i znacenje samog kluba za Crnu Goru, Podgoricu, svih nas. Bila sam i ja na utakmicu u nedjelju pa se i ja zacudih tome sto nema puno gledalaca. Jeste da je bila kisa, da je bio Arandjelovdan, ali opet malo gledalaca za toliko vaznu ekipu i toliko vazno takmicenje. Sto ces kad su ljudi od secera pa bi se mogli istopit'. A ja iz Kotora idem da ih gledam. I nije mi zao nego uzivam da im pomognem kao dio publike.

  13. #5088
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BoNyA View Post
    CL Main Round
    Group 1

    Budućnost
    Itxako
    Krim
    Oltchim

    Itxako ? Koji je ovo tim ?? Odakle su ovi ? U prvi mah procitah - Itekako

  14. #5089
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Itxako ? Koji je ovo tim ?? Odakle su ovi ? U prvi mah procitah - Itekako
    Spanjolke chini mi se.

  15. #5090
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Spanjolke chini mi se.
    Spanci su dobri u svakom sportu pa i u rukometu. Ne bi ih ja potcjenjivala, iako nisam cula za njih. Ali na fb vidim da je jedna igracica posebno optimisticna pa me to raduje, jer izgleda nije ovo toliko teska grupa. Ali se radi o LS pa ne treba nikoga potcjenjivati.

  16. #5091
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  17. #5092
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Bila sam i ja na utakmicu u nedjelju pa se i ja zacudih tome sto nema puno gledalaca. Jeste da je bila kisa, da je bio Arandjelovdan, ali opet malo gledalaca za toliko vaznu ekipu i toliko vazno takmicenje.
    Pa dobro, mislim da su upravo Arandjelovdan i kisa bili direktan razlog za slabu posjetu. Evo, ja idem na svaku utakmicu u CL, ali u nedjelju vece nisam mogao jer sam morao na dvije slave da idem. Da je utakmica kojim slucajem bila u subotu ili eventualno ranije u nedjelju, dvorana bi sigurno bila ispunjena. Naravno, pritom moramo uzeti u obzir i cinjenicu da mec nije imao poseban takmicarski znacaj.

    Sto se tice zrijeba - cini mi se da su grupe prilicno izbalansirane. Sve ekipe iz nase grupe su jake i nepredvidljive, tako da ce svaka utakmica biti otvorena. Najbitnije je da se sve utakmice odigraju maksimalno borbeno i srcano kao i do sad, jer pristup 'lako cemo' (pogotvo kuci) zna se kuda vodi.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. #5093
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Pa dobro, mislim da su upravo Arandjelovdan i kisa bili direktan razlog za slabu posjetu. Evo, ja idem na svaku utakmicu u CL, ali u nedjelju vece nisam mogao jer sam morao na dvije slave da idem. Da je utakmica kojim slucajem bila u subotu ili eventualno ranije u nedjelju, dvorana bi sigurno bila ispunjena. Naravno, pritom moramo uzeti u obzir i cinjenicu da mec nije imao poseban takmicarski znacaj.

    Sto se tice zrijeba - cini mi se da su grupe prilicno izbalansirane. Sve ekipe iz nase grupe su jake i nepredvidljive, tako da ce svaka utakmica biti otvorena. Najbitnije je da se sve utakmice odigraju maksimalno borbeno i srcano kao i do sad, jer pristup 'lako cemo' (pogotvo kuci) zna se kuda vodi.
    Pa da, bilo je slucajova ( kako Balasevic voli da kaze, od sale :8 ) da su morali ici i na dvije slave u nedjelju. Mada, generalno, nekako mi djeluje da njima niko ne posvecuje toliko paznje, bar ne koliko bi trebalo. Fudbal je vise u centru paznje, recimo, a nije se jos postiglo ni dio onoga sto je ZRK Buducnost i tako..A zasluzile su, bas mnogo. Na to mislim. Ali mi zato i jeste posebno drago da ipak vidim tamo dosta gledalaca i navijaca. Na ovu zadnju su istakli jedan divan transparent, poruku iskrene podrske nasoj mladoj rukometasici Mileni Knezevic. To me je bas onako dotaklo i svaka cast. Treba imat' i ovakve navijace pa ce biti dobro. Sto se tice grupe, za Krim znam da sigurno nije los, aostale ne poznajem...

  19. #5094
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Pa da, bilo je slucajova ( kako Balasevic voli da kaze, od sale :8 ) da su morali ici i na dvije slave u nedjelju. Mada, generalno, nekako mi djeluje da njima niko ne posvecuje toliko paznje, bar ne koliko bi trebalo. Fudbal je vise u centru paznje, recimo, a nije se jos postiglo ni dio onoga sto je ZRK Buducnost i tako..A zasluzile su, bas mnogo. Na to mislim. Ali mi zato i jeste posebno drago da ipak vidim tamo dosta gledalaca i navijaca. Na ovu zadnju su istakli jedan divan transparent, poruku iskrene podrske nasoj mladoj rukometasici Mileni Knezevic. To me je bas onako dotaklo i svaka cast. Treba imat' i ovakve navijace pa ce biti dobro. Sto se tice grupe, za Krim znam da sigurno nije los, aostale ne poznajem...
    jedini klub koji konstantno gledam uzivo je zrk buducnost...i obozavam te djevojke!!!
    ali, nemoj da uporedjujes zenski rukomet, dje svaki klub u evropi da se skupi vrijedi manje od prosjecnog engleskog kluba...ipak je to fudbal, najpopularniji sport...
    a to da nismo uspjehe ostvarili jesmo! ovo sto je reprezentacija uradila do sad, je makar ravno osvajanju lige sampiona u rukometu zenskom...
    dako mi ove djevojke uljepsaju slavu, pa da odem nedje u grad da nastavim, ako u finale 19 dec dobiju

  20. #5095
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da se razumijemo, znam da je u svakom sportu podjednako tesko napraviti takav uspjeh, zato ih i obozavam, ne umanjujem to!!!samo pricam o popularnosti

  21. #5096
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ето Варварима близу гостовања... не знам како нико не пише, а сигурно се радују групи.

  22. #5097
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    jedini klub koji konstantno gledam uzivo je zrk buducnost...i obozavam te djevojke!!!
    ali, nemoj da uporedjujes zenski rukomet, dje svaki klub u evropi da se skupi vrijedi manje od prosjecnog engleskog kluba...ipak je to fudbal, najpopularniji sport...
    a to da nismo uspjehe ostvarili jesmo! ovo sto je reprezentacija uradila do sad, je makar ravno osvajanju lige sampiona u rukometu zenskom...
    dako mi ove djevojke uljepsaju slavu, pa da odem nedje u grad da nastavim, ako u finale 19 dec dobiju
    Ma ajde, ne mislim na inostrane fudbalske klubove jer se to ne moze ni poredit', sto se tice budzeta sigurno ne. Nego samo pricam o sportu u okviru Crne Gore,
    o tome kako vise paznje posvecujemo, npr. fudbalskoj reprezentaciji Crne Gore
    ( a svaka i njima cast ) nego ZRK Buducnost. Kladim se da dosta ljudi i ne zna da se Buducnost takmici u LS i da moze biti prvak. Cini mi se da nisi procitala/o dobro moje postove gdje pise da su vec do sada ostvarile ogroman uspjeh, nekadasnjim stizanjem cak do polufinala ( bez pomoci sudija, kradja, uticaja u Evropskoj rukomtnoj federaciji i sl.), sadanjom dobrom igrom i prilikom da urade to sto im ranije, nazalost, nije poslo za rukom. Je li EP u rukometu jos uskoro ? Svaka im cast i sto se tice reprezentacije. Evo,nazalost, nece igrati dvije dobre igracice koje bi mnogo pomogle, ali mislim da ce se protivnici tresti i strijepiti i bez njih. E, da mi je da ih vidim u finalu...

  23. #5098
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ChocolateMne View Post
    Ma ajde, ne mislim na inostrane fudbalske klubove jer se to ne moze i poredit', sto se tice budzeta sigurno ne. Nego samo pricam o sporu u okviru Crne Gore,
    o tome kako vise paznje posvecujemo, npr. fudbalskoj reprezentaciji Crne Gore
    ( a svaka i njima cast ) nego ZRK Buducnost. Kladim se da dosta ljudi i ne zna da se Buducnost takmici u LS i da moze biti prvak. Cini mi se da nisi procitala/o dobro moje postove gdje pise da su vec do sada ostvarile ogroman uspjeh, nekadasnjim stizanjem cak do polufinala ( bez pomoci sudija, kradja, uticaja u Evropskoj rukomtnoj federaciji i sl.), sadanjom dobrom igrom i prilikom da urade to sto im ranije, nazalost, nije poslo za rukom. Je li EP u rukometu jos uskoro ? Svaka im cast i sto se tice reprezentacije. Evo,nazalost, nece igrati dvije dobre igracice koje bi mnogo pomogle, ali mislim da ce se protivnici tresti i strijepiti i bez njih. E, da mi je da ih vidim u finalu...
    evo ispade da pricam nesto protiv njih
    pa i ja pricam o reprezentaciji fudbalskoj...
    prvo djevojkama je vazda sala puna, ali je normalno da je vece interesovanje za fudbalsku, i bilo koju drugu reprezentaciju, jer ipak reprezentuju sve gradove, dok buducnost samo pg...onda jos kad se vide rezultati...ne znam koliko pratis, ali ovo do sad je ravno senzaciji, sto kod njih bas i nije, jer ipak im je saigracica najbolja svetska igracica, a ni druge nisu daleko...

  24. #5099
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    evo ispade da pricam nesto protiv njih
    pa i ja pricam o reprezentaciji fudbalskoj...
    prvo djevojkama je vazda sala puna, ali je normalno da je vece interesovanje za fudbalsku, i bilo koju drugu reprezentaciju, jer ipak reprezentuju sve gradove, dok buducnost samo pg...onda jos kad se vide rezultati...ne znam koliko pratis, ali ovo do sad je ravno senzaciji, sto kod njih bas i nije, jer ipak im je saigracica najbolja svetska igracica, a ni druge nisu daleko...
    Da,da to jeste, normalno je da vece interesovanje bude za reprezentaciju.
    A evo nisam iz Podgorice, ali osjecam da kroz klub reprezentuju ono sto je dobro u Crnoj Gori, a ne samo grad Podgoricu. Ja to tako nekako gledam.
    Tako da idem i ja na utakmice, pratim ih i navijam koliko mogu. Dobro, u svakom slucaju je uspjeh, a vidjecemo da li ce biti jos senzacija. Nadam se da ce ove mladje imati jos vise samopouzdanja uz tu najbolju igracicu svijeta. Ono je legenda i sada je tu da pomogne, nego ne bi bilo dobro da se stvara pritisak na njih. Svakako osjecam da im treba dati podrsku jer su je maksimalno zalsuzile tako da cekam ove naredne utakmice

  25. #5100
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    procitajte u areni tekst Katarine Bulatovic, VRIJEDI!

Page 204 of 711 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208214254304704 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. RUKOMET (CG u kvalifikacijama)
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 21-08-06, 16:19
  2. rukomet...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 17
    Last Post: 16-02-06, 09:30
  3. Rukomet
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 07-03-05, 23:35
  4. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 20
    Last Post: 02-08-04, 18:36
  5. Rukomet
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 276
    Last Post: 20-05-04, 16:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •