Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 61

Thread: Zbunjen sam

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne znam sta je ana.rs ali izgleda primaljivo, ima li tema instagram fotke forumasica? Jer ako ima odoh tamo.

    Meni bolje kad je sve javno i transparentno, a to iz sijenke mi nekako licemjerno. Bukvalno kao da ti sistem brise poruke, ovako barem znas ko je, pa ti bude lakse. Ali to sam samo ja.
    Ada ne treba da ti objasnjava brisanje 2 stranice zajebancije tvoje sto si se isprica snekim, no bi valjda sam treba da znas zbog cega je nesta sleper gluposti.
    A sto se ovako nekih rjesavanja konflikata tice naravno da bi trebao da budes upoznat, opomenut, prijateljski savjetovan u privatnoj poruci itd.
    Mi smo mala zajednica, malo nas postuje odje, sve je vrlo jasno vidljivo.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ljudi su generalno postali krajnje osjetljivi, ja imam infrakcija ne zna im se broja, nikad se nisam bunio za iste. Ali posto sam ja covjek od nauke, tacnije matematike reci cu i egzaktan broj infrakcija - pet. I brojevima 5. To je dosta za nekog ko se smatra izuzetnim forumasem, jer parafraziracu ali meni je svojevremeno administrator foruma Goran rekao da sam ja korektan forumas, pet onda jeste previse. ALi korektan forumas i kad dobije infrakciju ostaje korektan, ne pizdi na forumsku nepravdu. Jer mi gledamo samo nas, ne gledamo drugu stranu, a uvijek postoje dvije strane price.
    Last edited by Jakuza; 13-01-19 at 17:15.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ne radi se odje o infrakcijama no o ponasanju pojedinaca.
    Zna se dobro o cemu mi mislimo kad pricamo.
    Kakve crne infrakcije.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Aha izvinjavam se onda, nisam bas najbolje razumio dje je problematika. Vrijeme je praznika, evo stize i srpska nova godina, treba se miriti, ne svadjati. Moja velika zelja je da na forumu nema konfliktnih situacija, vec da je mir i harmonija. Tako da treba da popuste obje strane i glavasi, ali i forumasi. Jer samo tako mozemo naprijed i mozemo vratiti forum na staze stare slave.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #30
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ali forum je stvarno malo prska u zadnje vrijeme, ne znam, nekako je postao demode...
    Nije to do foruma kao foruma, mislim da je problem u cdm-u, mozda je i do tih glavasa koje pominjete...
    Sjecam se kako sam nekad a oci otvorim palio kompijuter da vidim sta ste mudro napisali...
    A sad udjem jednom ili dva puta u deset dana, mozda ni toliko...
    Nema tog osjecaja zajednice i pripadnosti...
    U zadnje vrijeme sve cesce provodim vrijeme na jednom drugom forumu, jednostavno imam osjecaj da me ljudi tamo razumiju, nema banovanja, infrakcija i trolovanja... Tamo imam osjecaj da smo svi jedna velika porodica... Mozete i vi da se uclanite, a moderatori nek se ugledaju na njihove moderatore, mogu dosta da nauce
    http://www.gay-serbia.com/forum/

  6. #31
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ja sam vec rekao da je jedino HMZ forum ostao dosljedan sebi, to nije samo forum o vremenu, vec o zivotu, predikciji, pasiji, ljudima jednostavno, onakvi kakvi su. Sirovi, tuzni, srecni, jaki, oblikovani ili ne tamo sazrijevaju, napreduju, to je forum kakav treba da bude. Ovaj momak-srbija forum djeluje zanimljivo, prelistacu ga svakako, hvala karamazov
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #32
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne znam sta je ana.rs ali izgleda primaljivo, ima li tema instagram fotke forumasica? Jer ako ima odoh tamo.

    Meni bolje kad je sve javno i transparentno, a to iz sijenke mi nekako licemjerno. Bukvalno kao da ti bot, sistem brise poruke, ovako barem znas ko je, pa ti bude lakse. Ali to sam samo ja.
    Ima svega, a ako imas neki fetis idealan.

    Shvatam i to i pocela sam da pisem na temi da sam ja, jer ne dajem infrakcije, pa da nekako znate ko je

    Jer nekima je to bitno. Svi smo razliciti.
    Quote Originally Posted by kupus View Post
    A sto vas toliko sjekiraju infrakcije to je pravo pitanje?

    Pravi ste odlikasi
    E to je pravo pitanje, bravo.

    U skoli vazda neopravdanih do 10 da mi ne mogu nista. a opet da se izvucem kad mi milo.

    Valja sve dozirano pa i taj spam. Kazem vam kako imam vise obaveza nego 2011 kad sam postala clan, nema vremena da citam nesto sto nije u nekom cilju. Ne samo vremene no ni interesovanja. Jednostavno vrijeme cini svoje. A znala sam od dosade da dodjem i gluposti pisem i zezam se.

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. #33
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nije nego si postala dio vlasti i samim tim se uozbiljila, prije si bila casual djevojcurak koja je dolazila na forum da se nasali, da joj prodje vrijeme, ali neko iz vrha je primijetio potencijal kod tebe i ponudio ti posao. Sad imas fotelju o kojoj moras da brines, a u njoj neces ostati ako se budes ponasala kao prije. Ti mozda sebe tjesis da je nedostatak vremena, ili sama prolaznost vremena to sto se promijenilo u tvom forumskom zivotu, ali u dubini duse to je funkcija. Vjeruj mi ja znam, ja sam pasionirani psiholog i moj posao je da citam izmedju redova i ljudima ukazem sta misle, iako oni i ne misle da to misle uopste.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #34
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Samo 10 neopravdanih eee zato si ti moderator a ja mali rumun

  10. #35
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nije nego si postala dio vlasti i samim tim se uozbiljila, prije si bila casual djevojcurak koja je dolazila na forum da se nasali, da joj prodje vrijeme, ali neko iz vrha je primijetio potencijal kod tebe i ponudio ti posao. Sad imas fotelju o kojoj moras da brines, a u njoj neces ostati ako se budes ponasala kao prije. Ti mozda sebe tjesis da je nedostatak vremena, ili sama prolaznost vremena to sto se promijenilo u tvom forumskom zivotu, ali u dubini duse to je funkcija. Vjeruj mi ja znam, ja sam pasionirani psiholog i moj posao je da citam izmedju redova i ljudima ukazem sta misle, iako oni ne misle da to misle uopste.

    jesi li zainteresovan za moderatorsku funkciju?
    the World's leading dance event
    Sensation


  11. #36
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nije nego si postala dio vlasti i samim tim se uozbiljila, prije si bila casual djevojcurak koja je dolazila na forum da se nasali, da joj prodje vrijeme, ali neko iz vrha je primijetio potencijal kod tebe i ponudio ti posao. Sad imas fotelju o kojoj moras da brines, a u njoj neces ostati ako se budes ponasala kao prije. Ti mozda sebe tjesis da je nedostatak vremena, ili sama prolaznost vremena to sto se promijenilo u tvom forumskom zivotu, ali u dubini duse to je funkcija. Vjeruj mi ja znam, ja sam pasionirani psiholog i moj posao je da citam izmedju redova i ljudima ukazem sta misle, iako oni i ne misle da to misle uopste.
    Sta da ti kazem kad sve znas!

    Opet imao si za 3× manje inf od mene . Evo vidim Nikola je primjetio potencijal.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ja sam vazda dobro dijete bio i niko mi ne ponudi moderatorsku funkciju...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    A kriterijumi na osnovu kojih ih biraju su posebna tema...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  14. #39
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post






    A najjaca mi je fora koliko je to providno za spam koji veze sa mozgom o spamu nema, kad sam postavio odgovor zvonilici , znaciii posle 5 minuta javlja se tamo neka koja ne znam ni ko je, isto neki moderator sta li .. i ona sad brise komentare , da ne bi bilo da je to samo Zvoncica uradila i da zvoncica ima nesto protiv teme ili ljudi iz teme, i da se pokaze da to i ostali rade , ali da sam se ja kao uhvatio za zvonilicu moju dragu znaci umro sam od smijeha kolilo je to providno bilo, ajd da je prije mojeg komentara ili barem 2 sata posle, aliii posle 5 min , jos uz onaj opis, aaaa nemojte braco mene sa tom cupri

    P.s. kada obrisete komentare i napisete dolje da su obrisani zbog bla bla to je direktno skretanje sa teme i spamovanje. Zatrpavate temu nebitnim postom

    Poenta je, smanjiti broj clanova, rastjerati neistomisljenike. Preimenovati forum u dps forum.
    Poenta je da si ti digao bunu na forumu....poenta je da si ti provalio da smo se ja i lady mariana dogovorile nešto koliko shvatih..interesantno....poenta je da si bas pretjerao sa ovim kvalifikacijama i dobro je što si ti dobio jednu infrakciju i opomenu pa si se pomamio i otvorio temu na forumu đe ti ne daju da pričaš (nadam se da vidiš koliko je ovo smiješno) takođe si nakon tri poruke privatne u kojima si mi prijetio i služio se najprimitivnijim riječnikom dobio korektan odgovor u kojem sam ti čini mi se lijepo objasnila sve što sam imala i proganjan si i zabranjeno ti je da govoriš? Nije no si se razvikao više nego što bi trebalo.

    Da ne kvotujem jer će post biti pedug...@NIKO
    Dalje, takođe je interesantno da je NIKO kao osoba sa kojom se nijesam slagala nikada jedva dočekao da se javi..što mu smeta? Moje pametovanje i diskutovanje na forumu? Smeta mu što se ja pravim pametna? Što to znači da si ti zaključio da se ja prvim pametna? Tebi su to ljudi na pm slali i žalili ti se na mene...znaš, eto čisto da bi znap kako funkcionišu stvari, kad se dvoje na forumu počnu svađati obično niko JAVNO neće da te podrži pa onda na pm šalju podršku...nemoj misliti da samo jedna strana u sukobu dobija tu podršku... To je ipak samo tvoj problem jer brate i meni smeta ono što ti pišeš i baš nijedan tvoj stav mi nije blizak ali se ne sjećam da si od mene zato dobijao infrakcije i da sam te ne daj bože isključivala iz diskusije zbog toga? Ili ti brisala postove...Ne kontam koja je tvoja pritužba što se pravim pametna po tvojoj procijeni?
    Što pobrišem 800 postova i kažem da sam pobrisaa jer tebi se nešto kad vidiš moj post sa obavještenjem smuči pa ti je loše? Ti se žališ što pišem a drugi poludi što im brišem bez obavijesti...
    Dalje veliš da kafenisem sa nekim i prepričavam forumske zgode, veliš da GRUBO koristim privatne informacije...NIKAD nijesam prokomentarisala osim ono što si sam ovdje napisao a što si opet sam opovrgao....nije moj problem što ti ne volip kad se nekome ne dopadne ono što ti radiš i pričaš...a meni se bas ne dopada...dalje, ja nemam pojm ko si ti i ne poznajem osim par osoba na ovom forumu, i sa nijednom ne pijem kafu tako da si nešto pobrko...a ti si se pak raspitivao ko sam ja jer si vrlo jasne prijetnje upućivao i to na temi, nijesi se vala ukrivao, što jes, jes...ali nijesam ti na jade nije bitno što se govori nego ko govori.
    Znam da ćeš i sad da zapjeniš jer ti nekim čudom misliš da ti možeš da držiš slovo i da pametuješ (ne znam znaš li da isto to i ja mislim za tebe, samo ti to bez pokrića radiš po meni) pa i da izbaciš fekalije po sagovorniku a da ti on ne odgovori...ne može, svako ima pravo na ULJUDAN odgovor

    Ono što je dobro je što je očekivan broj onih koji su ovdje napisali ovu svojevrsnu "peticiju" protiv mene i što su ti najmanje imali razloga realno, naravno , svako ima pravo da mu se moderator dopada ili ne dopada ali pravila će se poštovati. Niko misli da ja selektivno sprovodim pravila ja tvrdim da to nije tačno kao što tvrdim da nije tačno da imam neke favorite ovdje...oni koji su mi najsimpaticniji su najviše infrakcija od mene dobili...neću nabrajati ko su mi dragi forumaši jer ćete biti unaviđeni izgleda da je dšlo vrijeme da je bolje biti u lošim odnosima sa mnom.

    Meni je žao ako se vi osjećate ugroženim zbog mog prisustva na forumu ali ja ovo mjesto volim mnogo više nego ostale društvene mreže i uvijek imam što lijepo pročitati, tvrdim da nijesam ja urušila ovaj forum (ovo čuh danas već jednom, slučajnost?!) što neko lijepo reče forum je mjesto na kojem treba da se zabavljate a ne nervirate. Ja nikome ne prijetim nikoga ne zlostavljam, ako se nekome čini da je zlostavljan od strane mene samim mojim pisanjem na forumu, neka ne ide na te teme...nemam drugi savjet.

    S obzirom da sam poslednje dvije godine skoro pa sama dijelila infrakcije i banove, što svojom procjenom, što nakon procjena koje su donijele kolege i sugerisale da reagujem, razumljivo je da je najviše safre na mene izručeno i da se bunite protiv mene...ovako ste nekad DIDI-a psovali i skidali, pa HARI KRISNU pa evo dođoh i ja na red.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #40
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Da razjasnimo nesto odma sad odma.

    - Niko , prihvatam ovo oko politike da treba da batalim i da ima tema za to. To je bilo samo plasticni primjer oko "ljubitelja fotelje vlasti". Tako da istina je sa tim sam malo skrenuo sa teme. I bataljujem sad odma.

    - genijalci, ne pricam o "kaznjavanju" i tim glupostima sa bodovanjem. Slobodno radi mene evo svaki dan me kaznjavajte sa bodovima ili kako se to zove. Bas me briga.

    - Mariianna kako li vec taj nik ide, malo si se ispromasivala ali oprosticu ti jer vidim da se ne snalazis i nisi skapirala temu..

    - genijalci o5, govorim o sledecim problemima:
    1. Moderatori razlicito tumace spam.
    2. Brisanje komentara koji nisu spam.
    3. Brisanje komentara iz razloga jer ti se neko ne svidja.
    4. Nasilno uredjivanje tema.
    ..
    Ne mogu vise da nabrajam. Sustina je Pogresno tumacenje tema i komentara. I pravila kojima se vode poglavari ne vaze za svakoga.

    Zamolio bi da mi se ne zatrpava ova tema sa komentarima u kojima se reklamiraju drugi forumi i da se o drugim forumima tooliko ne pise. Vec o ovome i nasim iskustvima sa ovim forumom.

    - jakuza malo pauziraj ovo sto ti radis bi trebalo bit protumaceno kao spam i momentalno Delete. Ali vidis da niko ne reaguje. Nisu za sve ista pravila.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  16. #41
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Forum zudi za nekim ovakvim temama da se ispamuje kvalitetno i da se zaobidju ozbiljnije rasprave...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  17. #42
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Hahahahahahahahaha
    E fala ti sto si mi oprostio, pade mi kamen sa srca.

    Sa tvojih citavih 214 posta , a i moguceg ukradenog naloga.


    Evo imamo spam na temu o spamu.
    Ooo kakve su ovo madjije?!?

    Zakljucajte ovo , znamo nas nekolicina o cemu je zapravo ovdje rijec i ko je zapravo otvorio ovo

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 13-01-19 at 19:01.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  18. #43
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Primaju li platu moderatori zato sto pisu ovolike postove?

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Evo da i ja ne quotujem Zvoncici, da ne bude da se duplo cita ono sto ja napisem, odlicno si to skapirala pa evo ja vidio od tebe.
    Sve na svijet sto si na moju adresu adresirala je ortodoksna LAŽ.
    To je to cime se ti bavis, i to govori o tebi.
    Znaci jednu jedinu sitnicu istinu nisi rekla.
    Cus ja se bavim tobom hahahahhaha pa ovo da nije smijesno bilo bi tragicno, cus ja se o tebi raspitivao ahahahhahahah a ko si ti u mom zivotu da se ja stobom bavim drugarice.
    Ti nas ceras drugarice eo 5 godina, ti si pocerala pola stare garde sa tvojom pricom, a obicaj ti je da konstatujes kako taj neko skim se mimoidjes nije normalan.
    Boli mene uvo sto si ti ne slazes samnom shvati vise jadna nebila, ne zanimas me u zivotu, ti si niko i nista.
    A ovo kako ti moderiras na forum trudis se meni da obrazlozis i da mi se opravdas kako ga fino vodis, a samo cu dat jedan jedini podatak koliko je gadluk to sto ti radis:
    Da li vjerujete da moderator izbaci post koji ste vi IZBRISALI?
    Dakle vi ga izbrisete, a moderator vidi sto vi izbrisete, i kad ne zna sto ce od pakosti taj moderator ga izvadi i time narusi tvoju PRIVATNOST BRISANJA, i pokaze forumu javno sto si ti bio napisao pa izbrisao!
    Nebitan je razlog zbog cega je izbrisan, to je VAS razlog i to je VASE PRAVO da ga izbrisete.
    E to je nasa drugarica glavasica.
    Niko je od tada 10 postova postavio na forum jer je gospodja glavasica takva, a ima ih koliko oces, i primjera i tema, i clanova koliko oces ne zna im se broj koliko ih zbog tebe ne dolazi.
    I nije ovo PETICIJA protiv tebe kao individue, ti ne vrijedis boba, no da se spasava ovaj forum koji nam je svima drag punih 20 godina od takvoh ZLOTVORA.
    Samo cu rec PI.

  20. #45
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Primaju li platu moderatori zato sto pisu ovolike postove?
    Dobio bih upalu moždane ovojnice da napišem ovoliki post.

  21. #46
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Da ne bi bilo da samo napadam i bunim se. Kao pokretac ove teme i prvi cu da odradim sto je do mene i da se zrtvujem.

    Zanima me hoce li biti dozvoljeno da ovaj forum ima dusu ?

    -- po meni u nekim temama treba imati vise sala i posalica jer to zasluzuju.

    - Dok npr tema o zdravlju ne vidim ikakvu potrebu da se tu ikad neka sala provuce. Vec treba biti jasna i pregledna.
    Kao i teme npr (lupam sad) kako rijesiti problem neki.

    - ostale zivotne teme treba imati nekad i posalica, jer za to i sluze.
    Ako ja otvorim temu, u kojoj ce se raditi o cestim zivotnim pitanjima ili necemu sto mene licno zanima da malo pricam sa ljudima. Ne zelim da mi neko uredjuje tu temu ako ja ne zatrazim. Ako ima humora u mojoj temi onda neka stoji , jer mu je tu i mjesto. Ali ako procijenim da ne treba i da se otima kontroli. Onda javno opmenem i zatrazim akciju moderatora.
    U ostalim slucajevima, ako ne vrijedjamo nikog u mojoj temi koju sam pokrenuo, ako ne izrugavamo drugu temu od nekog, ako ne reklamiramo zabranjene stvari. Zasto bi Zvoncica dosla da brise komentare ?? Jer ona smatra da humou nije mjesto na forumu i jer to zatrpava teme.

    Ima nas raznih, volio bi da u mojoj temi koju pokrenem imam totalnu slobodu kao npr u ovoj sad u kojoj pisem i da to ostane sve na svom mjestu.

    Ima ljudi koji hoce ozbiljne odgovore i postujem to. Oni ce ih dobiti u takvim temama koje su pokrenute od slicnih osoba.

    I zato mislim da je jedino resenje da ovaj forum ozivi i dobije tu neku dusu, da se pravila malo samo malo koriguju.

    Da mi obicni mali korisnici dobijemo slobodu i da uzivamo u forumu i temama koje nas zanimaju.

    *** Pitanje glavno, da li se mozemo oko toga dogovoriti ?

    *** Zadrzati ta pravila postojeca ali samo ih malo korigovati ?

    Ponovo primjer.
    1.pokrenem temu u nekom dijelu foruma , tipaaaa "Komsinice i Komsije"
    2. U mojoj temi zelim da govorim o anegdotama ili o tim komsinicama i komsijama pa cak i na duhovit nacin.
    3. To jednostavno nije tema kao " zdravlje" "resavanje problema"
    To je opustena tema iz svakodnevnice, cisto sumnjam da bi ikog interesovalo da to bude uredjeno i sve striktno. Tu bi komentarisali ljudi kojima je to zanimljivo i treba nas pustiti. Dok npr JA ne zatrazim STOP jer je neko vulgaran i td.
    4. Kad bi takvu temu neko uzeo da uredjuje po svim pravilima, to na nista ne bi izgledalo.
    Izgledalo bi totalno nakaradno kao da se losi google translate dopisuje sam sa sobom.
    5. U takvim temama treba biti izuzeto pravilo zabranjen humor ili zatrpavanje komentara dokle god i jedan komentar sadrzi bar malo veze sa tom temom. Ne zeeeeelim da se nista tu brise bez moje molbe ili veceg krsenja pravila..

    Da li je to moguce prmijeniti na CDM forumu. Odvojiti ozbiljne teme i ove slobodnije koje mi obicni ljudi hocemo da vodimo i imamo ??


    Ako to bude moguce , ja prihvatam da sam i dupli nalog i ukraden nalog i da sam nervni bolesnik i sve prihvatam i javno cu se svima izviniti.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  22. #47
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    kako poznajes forum, sto je to. dajte mu palicu, molim vas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #48
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ništa ne vrati forum u život ka jedna kvalitetna drama.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #49
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    O cemu li vi pisete drage moje i postovane kolege? Svima je u ovoj drzavi sve jasno pa tako vam je trebalo i za forum biti jasno jos prije nekoliko godina na sta ce da lici. Ljudi koji razmisljaju svojom glavom a pogotovo ako ih ima vise na jednom mjestu nijesu nikako pogodni, zato se svaka vrsta slicnog okupljanja mora razbiti, zato nema vise velikih firmi, zato se sindikati raspadaju itd. Jos prije par godina su forumski oci napisali da je forum privilegija i tu je pametnome trebalo sve biti jasno. Meni je ovo iskreno bio najmiliji forum, i sad ponekad prelistam sta se pise a vrlo rijetko postujem. I sam sam dobijao infrakcije na temi o pomorstvu ili kako li se vec zvala tema, infrakcije za istinu. Ali sta ce mi sad istina i sto sam ja pisao istinu a drugi pomognuti moderatorom nijesu pisali istinu? Jos brat Gandalf samo forumske "bije bitke"(ujedno i pozdrav za doticnog a i za vas ostale)...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  25. #50
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Primaju li platu moderatori zato sto pisu ovolike postove?
    ne a trebalo bi...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lud,zbunjen,normalan...TV Vijesti....
    By Billie_Joe in forum Televizija
    Replies: 66
    Last Post: 10-09-15, 15:38
  2. P:Seriju Lud,zbunjen,normalan
    By BIGa in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 24-12-11, 12:37
  3. P: Lud, zbunjen, normalan - komplet serijal 120 epizoda
    By vlatko123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 15-11-11, 06:16
  4. Davor Pavuna, ko je LUD, a ko zbunjen
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-05-09, 01:30
  5. Bio-la sam zbunjen-la
    By ShizA in forum Sex i erotika
    Replies: 35
    Last Post: 07-05-04, 09:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •