Page 19 of 31 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast
Results 451 to 475 of 774

Thread: [ŽIVOTNI STANDARD] Crnogorske plate € € €

  1. #451
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Moze to i za manje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Nego sta nego moze, nego oce ovaj narod da se bahati.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #452
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Što bi rekao naš narod,
    Ide to doljeee


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #453
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    .


    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  5. #454
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    A izvinite, koliko para racunate to pivo 0.33 i dje? U Budvu na Ricardovu glavu?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #455
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Računali su ga 1.22€ što se rijetko đe može naći... U Nk je 1.3-1.4€... Čisto sumnjam da je u Pg ispod, primorje da ne pominjem...

    P.S. Pretpostavljam da misle na pivo u kafićima...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  7. #456
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Mogli su i limenku od pola litra.
    U HDL je 49 centi.

    Vidite kako je sve što neki uradi nejasno


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #457
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A izvinite, koliko para racunate to pivo 0.33 i dje? U Budvu na Ricardovu glavu?
    Nije valjda da krećeš u odbranu cg ekonomskih prilika?

  9. #458
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Eo još detalja


    The more things change, the more they stay the same.

  10. #459
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Nama ovaj prosjek ide gore iz godine u godinu...

    https://m.cdm.me/drustvo/crnogorci-k...taljuju-sa-17/

    Za 20 godina bice 40 godina. Ovo direktno korelira sa ekonomijom drzave.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  11. #460
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    E zamisli kad smo sa našim platama mi na prosjeku EU. Paradoks neko bi rekao ako znamo da smo na 50% standarda EU.

    Interesantan tekst
    https://www.cdm.me/ekonomija/bez-gra...-u-crnoj-gori/

    Eto rješenja. Da se legalizuju ovi objekti i napravi neki fond za mlade bračne parove npr i teske socijalne slucajeve da imaju smjestaj dok su zivi, naravno bez poklanjanja od strane drzave kao sto se radilo.
    Ko neće da legalizuje država da oduzme i useli neku familiju npr, ne mora se rušiti ništa.
    Samo da neko sprovede zakon(e).
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #461
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Kakvom crnom prosjeku...? Pogledaj tabelu malo bolje...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  13. #462
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Ja i jesam.
    30% njih živi sa roditeljima od 25 do 34 godine starosti. Dakle 2/3 se osamostale u tom periodu. U CG sa 33 godine a i tu nam fali podatak koliko ih zivi sa roditeljima tj ovaj odnos.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #463
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ne možeš upoređivati podatke sa jedne tabele, sa podacima na drugoj...

    Kasnimo 7 godina sa osamostaljenjem za prosjekom EU, to je ogromna razlika, tako da je vjerovatno slično i sa procentom...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  15. #464
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    A koji je procenat mladih koji zele da napuste drzavu jer nisu zadovoljni trenutnom situacijom?

    Volio bih taj podatak da saznam.


    Brat zavrsio fax, govori tecno 4 jezika, Engleski, Njemacki, Spanski, Italijanski, jedan od najboljih djaka na fakultetu, posao na kruzer kao konobar, da bi tamo nakon samo par mjeseci napredovao na mnogo bolju poziciju i postao je recepcioner, sto je gospodski posao u ondnosu na konobara, znaci stranac je prepoznao njegov kvalitet nakon par mjeseci i dao mu i bolju platu i poziciju, a kod nas 2 godine na birou nisu mogli da mu nadju posao, jer su razni tatini sinovi upadali na ta mjesta, iako ne znaju da spoje prosto prosirenu recenicu ni na maternjem jeziku. Koliko njih samo na jakim pozcijama imamo neskolovanih, nepismenih itd.

    Generalno, poznajem dosta ljudi koji ovdje nisu mogli da nadju posao, a preko rade za jake firme i primaju dobre plate i rade posao u svojoj struci, zasto ovdje nisu mogli da se zaposle, odgovor je jednostavan, tatini sinovi i koje kakvi cmarolisci su usli na njihove pozicije jer su glasali i slihtali se kome je trebalo, tako da nam je iz drzave skoro sve sto je dobro otislo vani, a ono lose ostalo, da ne kazem sljam ljudski.

    I poslije se cudimo kako nam ekonomija propada, kako sve firme idu pod stecaj, kako nam NKT $jeba sezonu nacisto, pa nisu krivi ti ljudi koji vode te firme i institucije, oni su samo glupi, a mi smo krivi jer dozovljavamo da nam glupani vode drzavu, jer smo dozvolili da pamet podje ka zapadu.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  17. #465
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    10,826
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Znate ono o statistici i tanga gaćama? Ako ne znate,onda neka neko izvuče koliki nam je broj registrovanih automobila koji vrijede više od 100 prosječnih plata u državi.Mislim da će ispred nas biti samo Bruneji,a iza nas sve zapadna evropa sem Monaka možda.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #466
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne možeš upoređivati podatke sa jedne tabele, sa podacima na drugoj...

    Kasnimo 7 godina sa osamostaljenjem za prosjekom EU, to je ogromna razlika, tako da je vjerovatno slično i sa procentom...

    Sent using Tapatalk
    Pa ja rekoh što fali da bi poredili. Opet sa 50% stanmdarda EU kasnimo vrlo malo u odnosu na prosjek. Ovo kašnjenje je i u korelaciji sa nešto kasnijim stupanjem u brak nego prije. A tek razvodi i finansijski problemi mladih bračnih parova gdje su se gotovinski krediti od 20 i kusur hiljada uzimali za auta i provode, pa kad se uzmu i treba da se kuće skapiraju da i jedno i drugo ne mogui centa uzet, onda imamo to što imamo.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    A koji je procenat mladih koji zele da napuste drzavu jer nisu zadovoljni trenutnom situacijom?

    Volio bih taj podatak da saznam.


    Brat zavrsio fax, govori tecno 4 jezika, Engleski, Njemacki, Spanski, Italijanski, jedan od najboljih djaka na fakultetu, posao na kruzer kao konobar, da bi tamo nakon samo par mjeseci napredovao na mnogo bolju poziciju i postao je recepcioner, sto je gospodski posao u ondnosu na konobara, znaci stranac je prepoznao njegov kvalitet nakon par mjeseci i dao mu i bolju platu i poziciju, a kod nas 2 godine na birou nisu mogli da mu nadju posao, jer su razni tatini sinovi upadali na ta mjesta, iako ne znaju da spoje prosto prosirenu recenicu ni na maternjem jeziku. Koliko njih samo na jakim pozcijama imamo neskolovanih, nepismenih itd.

    Generalno, poznajem dosta ljudi koji ovdje nisu mogli da nadju posao, a preko rade za jake firme i primaju dobre plate i rade posao u svojoj struci, zasto ovdje nisu mogli da se zaposle, odgovor je jednostavan, tatini sinovi i koje kakvi cmarolisci su usli na njihove pozicije jer su glasali i slihtali se kome je trebalo, tako da nam je iz drzave skoro sve sto je dobro otislo vani, a ono lose ostalo, da ne kazem sljam ljudski.

    I poslije se cudimo kako nam ekonomija propada, kako sve firme idu pod stecaj, kako nam NKT $jeba sezonu nacisto, pa nisu krivi ti ljudi koji vode te firme i institucije, oni su samo glupi, a mi smo krivi jer dozovljavamo da nam glupani vode drzavu, jer smo dozvolili da pamet podje ka zapadu.
    Njemu svaka cast na diplomi i svemu što si naveoo. Ali ovo podvučeno - vjerovatno zavisi od percepcije ljudi, a ovo je opet moje viđenje stvari, ne razumijem da treba neko da sjedi kući i da čeka da ga zovnu na neko ultra mega giga dobro mjesto da počne da radi. Pa sve da ZZZ radi kako treba a ne ovakav kakav je đe im je krajnji domet da čovjeka kojem je 5 godina do penzije oće da maknu sa liste jer je odbio prekvalifikaciju da radi kao pizza majstor.
    Opet kažem moj viđenje stvari, ali ja sam ZZZ vidio kao dio protokola koji moram odraditi nakon fakulteta i ništa drugo.

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Znate ono o statistici i tanga gaćama? Ako ne znate,onda neka neko izvuče koliki nam je broj registrovanih automobila koji vrijede više od 100 prosječnih plata u državi.Mislim da će ispred nas biti samo Bruneji,a iza nas sve zapadna evropa sem Monaka možda.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Za sve postoji način, samo je volja upitna. Italija je odradila dobru stvar koja se može sprovesti na naše biznismene. Uzela je spisak vlasnika luksuznih auta i jahti i provjerila kolike plate sebi ti ljudi prijavljuju. Kad je našla minialce i vozače Ferraria sve je oduzimala dok se nije ispitalo i dokazalo porijeklo imovine odnosno platio porez. Naravno da su ispratili i poklanjanja na ćerke žene i ostale članove familije. Pa se državna kasa prilično napunila.
    Ne ide da se vozi Q7 od 150,000€ a da imaš platu na minimalac, stan na primorje i stil života koji ne možeš da priuštiš ni sa 20 minimalaca mjesečno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #467
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    A koji je procenat mladih koji zele da napuste drzavu jer nisu zadovoljni trenutnom situacijom?

    Volio bih taj podatak da saznam.


    Brat zavrsio fax, govori tecno 4 jezika, Engleski, Njemacki, Spanski, Italijanski, jedan od najboljih djaka na fakultetu, posao na kruzer kao konobar, da bi tamo nakon samo par mjeseci napredovao na mnogo bolju poziciju i postao je recepcioner, sto je gospodski posao u ondnosu na konobara, znaci stranac je prepoznao njegov kvalitet nakon par mjeseci i dao mu i bolju platu i poziciju, a kod nas 2 godine na birou nisu mogli da mu nadju posao, jer su razni tatini sinovi upadali na ta mjesta, iako ne znaju da spoje prosto prosirenu recenicu ni na maternjem jeziku. Koliko njih samo na jakim pozcijama imamo neskolovanih, nepismenih itd.

    Generalno, poznajem dosta ljudi koji ovdje nisu mogli da nadju posao, a preko rade za jake firme i primaju dobre plate i rade posao u svojoj struci, zasto ovdje nisu mogli da se zaposle, odgovor je jednostavan, tatini sinovi i koje kakvi cmarolisci su usli na njihove pozicije jer su glasali i slihtali se kome je trebalo, tako da nam je iz drzave skoro sve sto je dobro otislo vani, a ono lose ostalo, da ne kazem sljam ljudski.

    I poslije se cudimo kako nam ekonomija propada, kako sve firme idu pod stecaj, kako nam NKT $jeba sezonu nacisto, pa nisu krivi ti ljudi koji vode te firme i institucije, oni su samo glupi, a mi smo krivi jer dozovljavamo da nam glupani vode drzavu, jer smo dozvolili da pamet podje ka zapadu.
    Mnogo vjeruj mi, ovako neka procjena iz iskustva i poznanstva sa ljudima, od 10 mladih doba od 20-25 godina, 4 ljudi već otišlo, 3 radi na tome da ode, ovo 2 je lijeno za bilo šta a jednom su roditelji obezbijedili neki biznis ili ga "ubačili". Većina ljudi nisu jurili da u CG imaju ne znam kakav luksuzan život, samo da imaju ono osnovno, solidnu platu u skladu sa onim koliko njihovo znanje vrijedi. Ali kad što pomenu ti, sa 20 i kusur godina, faksom i znanjem par stranih jezika, treba od roditelja da tražiš za sve živo jer posla nema, e tu krenu da pucaju neki filmovi u glavi. Mislim i po ovom istraživanju se vidi da ima i mnogo njih koji ostaju dovijeka da od majke traže 2 eura za dojč, ali takve kategorije ne bih komentarisao.
    Dobar dio ljudi tamo radi poslove najniže kategorije - od fizikalije pa do konobarisanja. Ali i sa tim poslovima žive dobro u inostranstvu.
    Ljeti na W&T travel program u Ameriku ode oko 2.5 hiljade studenata iz CG, a taj broj se povećava iz godine u godinu. (osim naravno ove godine)
    Može se zaraditi i do 15-20 hiljada eura, pa se onda čudimo magovima našeg turizma koji se čude što omladina neće da radi 16h za 400e.
    Last edited by claudiocaniggia; 17-08-20 at 09:18.

  21. #468
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pa ja rekoh što fali da bi poredili. Opet sa 50% stanmdarda EU kasnimo vrlo malo u odnosu na prosjek. Ovo kašnjenje je i u korelaciji sa nešto kasnijim stupanjem u brak nego prije. A tek razvodi i finansijski problemi mladih bračnih parova gdje su se gotovinski krediti od 20 i kusur hiljada uzimali za auta i provode, pa kad se uzmu i treba da se kuće skapiraju da i jedno i drugo ne mogui centa uzet, onda imamo to što imamo.
    Po meni je ova razlika OGROMNA... 7 godina više od prosjeka je bukvalno od rođenja đeteta, do kretanja u školu, ili od početka srednje škole do bečelor diplome...

    Mislim da je kasnije stupanje u brak posljedica ekonomskih prilika... Mladi vrlo teško nalaze posao, a oni koji nađu (čast izuzecima), ne mogu od tog posla samostalno da žive... 90% mladih ne može samo sebe da izdržava, tj ne može samostalno da živi bez partnera/cimera, a to se neće promijeniti u bliskoj budućnosti...
    #fakenews

  22. #469
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post

    Njemu svaka cast na diplomi i svemu što si naveoo. Ali ovo podvučeno - vjerovatno zavisi od percepcije ljudi, a ovo je opet moje viđenje stvari, ne razumijem da treba neko da sjedi kući i da čeka da ga zovnu na neko ultra mega giga dobro mjesto da počne da radi. Pa sve da ZZZ radi kako treba a ne ovakav kakav je đe im je krajnji domet da čovjeka kojem je 5 godina do penzije oće da maknu sa liste jer je odbio prekvalifikaciju da radi kao pizza majstor.
    Opet kažem moj viđenje stvari, ali ja sam ZZZ vidio kao dio protokola koji moram odraditi nakon fakulteta i ništa drugo.
    Pa nije sjedio doma i cekao, ali kazem jos jednom, ako covjek koji govori 4 strana jezika kao maternji i jos 2 uci ne moze da se zaposli odmah nakon zavrsenog faksa i to da se otimaju institucije za njega, onda tu nesto smrdi, ali opasno.
    Radio je odje na recepciji hotela, ali nije zbog toga zavrsavao fakultet, na to isto radno mjesto je mogao da dodje i poslije srednje skole i da ne daje pare lopovskim privatnim(drzavnim da kazem DDD) fakultetima, jer je govorio Engleski i Njemacki jos od pocetka srednje skole, dakle smrdi nesto i traziti krivca u njemu, a ne u sistemu je po meni avetanje.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #470
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Znate ono o statistici i tanga gaćama? Ako ne znate,onda neka neko izvuče koliki nam je broj registrovanih automobila koji vrijede više od 100 prosječnih plata u državi.Mislim da će ispred nas biti samo Bruneji,a iza nas sve zapadna evropa sem Monaka možda.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    To je samo pokazetelj kompleksa i nista vise. Ja znam mnogo, ali mnogo ljudi koji imaju primanja od 500 do 1000 eura, a voze auto koji kosta po 15-20-25 hiljada eura, a isti ti zive u kucama bez fasade, u frizider promaja, pojede se po koji sendvic po gradu i ispija se dojc po citav dan, na ruku lazni roleks od 50 do 250 eura i muvaju se glupe djevojke koje ne padaju na pricu i unutrasnju ljepotu no na ta auta, a guze ih po iznajmljenim stanovima za koje govore da su njihovi licno, jer da ih povedu do kuce ta bi pobjegla sa sve tangama na clancima, jer bi znala da je sve osim te kuce laz i farsa.


    evo jedan edit - ako bi mi neko izvukao koliki je broj kupljene odjece u paradiso na rate, poljubio bih ga u dupe.
    Last edited by ^izzy^; 17-08-20 at 18:27.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. The Following 4 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  25. #471
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    To je samo pokazetelj kompleksa i nista vise. Ja znam mnogo, ali mnogo ljudi koji imaju primanja od 500 do 1000 eura, a voze auto koji kosta po 15-20-25 hiljada eura, a isti ti zive u kucama bez fasade, u frizider promaja, pojede se po koji sendvic po gradu i ispija se dojc po citav dan, na ruku lazni roleks od 50 do 250 eura i muvaju se glupe djevojke koje ne padaju na pricu i unutrasnju ljepotu no na ta auta, a guze ih po iznajmljenim stanovima za koje govore da su njihovi licno, jer da ih povedu do kuce ta bi pobjegla sa sve tangama na clancima, jer bi znala da je sve osim te kuce laz i farsa.


    evo jedan edit - ako bi mi neko izvukao koliki je broj kupljene odjece u paradiso na rate, poljubio bih ga u dupe.
    Ima ona pjesma Ace Lukasa - subota je pijem sam u kafani ceo dan, kiselu vodu, kiselu vodu...

  26. #472
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    To je samo pokazetelj kompleksa i nista vise. Ja znam mnogo, ali mnogo ljudi koji imaju primanja od 500 do 1000 eura, a voze auto koji kosta po 15-20-25 hiljada eura, a isti ti zive u kucama bez fasade, u frizider promaja, pojede se po koji sendvic po gradu i ispija se dojc po citav dan, na ruku lazni roleks od 50 do 250 eura i muvaju se glupe djevojke koje ne padaju na pricu i unutrasnju ljepotu no na ta auta, a guze ih po iznajmljenim stanovima za koje govore da su njihovi licno, jer da ih povedu do kuce ta bi pobjegla sa sve tangama na clancima, jer bi znala da je sve osim te kuce laz i farsa.


    evo jedan edit - ako bi mi neko izvukao koliki je broj kupljene odjece u paradiso na rate, poljubio bih ga u dupe.
    Hahahaha, baš..

    Kad vidim x6, q7 i slična kola po 30k € a sipaju 10e na pumpu... Ili da im gori rezerva.... Jbg ribe misle pun je para, neće da vozi golf 6 (koji realno može da sipa i odrzava) lažni rolex, lazna PP majica, ajfon a zove te na viber da račun ne troši

    U grad svaku noć i troši po 10e

  27. #473
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,493
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    e ima li sto gore nego kad zovu na viber

  28. #474
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Ima. Kad cimnu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  29. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  30. #475
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    meni je najjace cimanje bilo iz 2,3x reko gori nedje nazovi, kad veli coek: ja se zenim, pa da dodjes hahahahahaahah
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 19 of 31 FirstFirst ... 915161718192021222329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: WiMax 512/256 - HIT 75€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 10-02-10, 08:47
  2. I: Auto do 6.000€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 33
    Last Post: 26-01-10, 08:13
  3. K: Nov telefon do 70€
    By institucija in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-11-09, 09:43
  4. 512 Mb Ddr 40 €
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-06, 18:26
  5. Bi li za 1.000.000 €......
    By BLURP in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 30-03-05, 16:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •