Page 4 of 31 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 774

Thread: [ŽIVOTNI STANDARD] Crnogorske plate € € €

  1. #76
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,565
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    383
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Kako ih Krle "sprcnu"!

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  2. #77
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ahahahhahahhaha...
    Vjerovatno mnogi misle da trolujem...
    Ne trolujem uopste...
    Mozda vas samo malo palinjam, ali sa cinjenicama i pravom/realnom slikom naseg drustva...

    Krle je dobro rekla- mi smo malo iskompleksirani...
    Samo mi drugari recite ovo, i ja zavrsavam sa diskusijom...

    Sto vi koji imate plate od 300, 400,500, 700, 800 eura sjutra mislite da ostavite vasoj djeci...
    Mislite li da ih makar stambeno obezbijedite...
    Znate, mi zivimo u takvom drustvu dje su se djedovina i imanja prenosila sa koljena na koljeno...
    Nasi ocevi su pokupovali zemlju po titogradu i primorju kad je ta zemlja bila bagatela...
    Kuce su se gradile po 20 godina, ai su se izgradile...
    Vecina nas je imala tu srecu da bude stambeno obezbijedjena, da im roditelji imaju krov nad glavom...
    A sto cete vi...

    Sto ce onaj mladi bracni par, sa solidnim platama, sto mjesecno nakrcaju 1500e, da ostavi svojoj decici...
    Ostavice im cumez, pardon, dvosoban stan od 64,22m2 u City kvart...
    Za koji stan im mjesecno treba 500-600e na 20 godina...
    da se dijeli na dvoje, troje djece, a oni ce se mozda vratit na selo pod stare dane... povratak korijenima, i tako to...

    Pravite sirotinju, samo sto toga nijeste svjesni...
    Ne kazem da djeci treba sve stvoriti i od njih napraviti debile, ali mislim da je duznost svakog roditelja da se djetetu obezbijedi krov nad glavom...
    A od cega... od silne plate od 1000e...
    Nema vise drugari, zemlja je ono sto je vrijedno, vise je niko dzabe ne daje...
    Djedovina se prodala, sto se moglo prodati...
    Spas je ako ko ima kakvo imanje po Kuča i okolini Pg, makar nije daleko...

    Ocete li od 1000 eura da nesto stvorite...
    I onda napisite da zivite kvalitetno, da ste visa srednja klasa, ili visa...
    I poslije je karamazov iskompleksiran i troluje...

    Ahahahah, i ne branim ja vlast, a okle vam tooo...
    Oni koji su pri vlasti, koji su umjeli da se snadju, obezbijedili su unucad, da mogu da vode normalan zivot...
    E oni ga zive, a ne zivotare...
    Karamazov samo zivotari sa vama...

    No dobro, neko je srecniji sa 200 eura od onog sto ima vile, novac ne kupuje srecu i tako te fore (prst u grlo i bljuc)...
    Nije srecan ko mnogo ima, no kome malo treba, bjese li tako...
    Ajde izbacite te i slicne statuse, da se makar izasmijemo malo
    Last edited by karamazov; 11-02-19 at 16:15.

  3. #78
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Smatram da je glupost djetetu ostaviti nekretninu. Treba mu obezbjediti skolovanje, ljubav, normalan zivot. Sam ce se snaci za nekretninu kao sto se i ja snalazim. Moj otac je naprqvio ogromnu kucu razmisljajuci da svakom od sinova ostane po sprat pa sad niko od nas tu ne zivi niti ulaze tu.

    Nego skrenusmo sa teme. U pitanju su plate u CG a mogli bismo da otvorimo novu temu kako ovaj narod izdrži sve to i krpi kraj sa krajem

  4. #79
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ali tu kucu mozete da prodate, i da od tih para kupite nesto dje ocete da zivite...ili da se makar pomognete malo...

    Da vas pitam, je li vam palo kad na pamet da mozete da se razbolite... znam da danasnja omldina vodi zdrav zivot, teretana i zdrava hrana za instagram...
    Ali ne morate vi da se razbolite, nek vam se razbole tata i mama, koji imahu secer/holesterol i sto kila goozica...
    Otkazu im bubrezi ili neko cudo...
    Zamisli to dijete sto ne moze roditelju da pomogne, plati privatno lijecenje, no ce da se osloni i posalje ih kod ovih mesarela u kbc... no i njih treba podmazati...
    I tako to...
    No ja pisem gluposti, nemojte mi zamjeriti sto, vi ste u pravu...
    Uglavom, 500e je knap za normalan zivot za 4clanu familiju...po burek, neka vocka, pusti jadan, dobro je...
    Moze i gore, u Afriku nemaju ni toliko...

    Zao mi je sto vam kvarim ideale drugari...
    Ili vam nabijam komplekse... ali nema ljutis, i karamazov zovotari sa vama, pa dako vam bude lakse...
    Poyyy
    Last edited by karamazov; 11-02-19 at 16:23.

  5. #80
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    karamazov mislim da preterano onay

    Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

  6. #81
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas kako bi ti vecina odgovorila : i mi smo se mucili pa neka se muce i nasa djeca ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #82
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Po meni 1000+ evra plata kod nas jednostavno ne moze biti mala i to je to. Naravno ako imas zenu koja ne radi i petoro djece da je malo, ali ako pricamo o jednoj osobi koja zaradjuje toliko nikako ne moze biti malo.

    Sad ko hoce da ljetuje po Maldivima, da vozi kola od 50 000 i kupuje apartmane, njemu je malo i 3000 mjesecno.

  8. #83
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johninum View Post
    Smatram da je glupost djetetu ostaviti nekretninu. Treba mu obezbjediti skolovanje, ljubav, normalan zivot. Sam ce se snaci za nekretninu kao sto se i ja snalazim. Moj otac je naprqvio ogromnu kucu razmisljajuci da svakom od sinova ostane po sprat pa sad niko od nas tu ne zivi niti ulaze tu.

    Nego skrenusmo sa teme. U pitanju su plate u CG a mogli bismo da otvorimo novu temu kako ovaj narod izdrži sve to i krpi kraj sa krajem
    То говори доста о оцу а тек о синовима.



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  9. #84
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Da me ne shvatiš pogrešno, ja sam od svog dobio sve gore navedeno i nekako mi je realno da ja se postaram za svoj dom. Tako da stari mogu da uživaju u svojoj slobodi kao i ja u mojoj. To što je otac ostqvio je super, samo što su sve ove druge stvari mnogo mnogo bitnije.

  10. #85
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Po meni 1000+ evra plata kod nas jednostavno ne moze biti mala i to je to. Naravno ako imas zenu koja ne radi i petoro djece da je malo, ali ako pricamo o jednoj osobi koja zaradjuje toliko nikako ne moze biti malo.

    Sad ko hoce da ljetuje po Maldivima, da vozi kola od 50 000 i kupuje apartmane, njemu je malo i 3000 mjesecno.
    1. Kredit za stan - 250 do 300e prosječno (ili toliko za zakup stana)
    2. Režije (voda, struja, komunalije, kablovska, mobilni itd) - 150 do 200e
    3. Gorivo - 100e (mnogi troše i više)
    4. Kafa, doručak - 100e (moraš jesti kad si na poslu i popiti kafu makar sa nekim ponekad)

    Samo to je od 600 do 700e. Ostaje ti još 300 eura za hranu i hemiju, ne daj Bože neki nepredviđeni trošak da se desi, eto problema. Plata od 1000 eura nije mala, ali daleko da je dovoljna.

  11. #86
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    1. Kredit za stan - 250 do 300e prosječno (ili toliko za zakup stana)
    2. Režije (voda, struja, komunalije, kablovska, mobilni itd) - 150 do 200e
    3. Gorivo - 100e (mnogi troše i više)
    4. Kafa, doručak - 100e (moraš jesti kad si na poslu i popiti kafu makar sa nekim ponekad)

    Samo to je od 600 do 700e. Ostaje ti još 300 eura za hranu i hemiju, ne daj Bože neki nepredviđeni trošak da se desi, eto problema. Plata od 1000 eura nije mala, ali daleko da je dovoljna.
    ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? Kolko gradjana ima tolku platu u procentima ? Ljdu primaju po 200-250€ a vi pricate o 1000+ .... niste mi realni stvarno

  12. #87
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    1. Kredit za stan - 250 do 300e prosječno (ili toliko za zakup stana)
    2. Režije (voda, struja, komunalije, kablovska, mobilni itd) - 150 do 200e
    3. Gorivo - 100e (mnogi troše i više)
    4. Kafa, doručak - 100e (moraš jesti kad si na poslu i popiti kafu makar sa nekim ponekad)

    Samo to je od 600 do 700e. Ostaje ti još 300 eura za hranu i hemiju, ne daj Bože neki nepredviđeni trošak da se desi, eto problema. Plata od 1000 eura nije mala, ali daleko da je dovoljna.
    eto tako! Žive ljudi i sa manje, manje para manji prohtjevi...inače istina je da oni koji imaju veeelike plate ili čak firme i rasipaju se parama, večerama, izlascima, kupovinama u xyz i sličnim butigama, obično nikad ne plaćaju na vrijeme! Kad sam god čekala pare od njih, bogami sam morala da zovem i zovem
    Ja kad imam trošim, kad nemam ne trošim i super mi je
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #88
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    1200 2 plate

    250 stan
    40 struje
    10 vode
    Telefon/tv/internet 60e
    Goriva u startu 50
    Kupovina u kucu minimum 100e u startu

    Nedje kakva rata 50-100e

    600e ode

    Evo sjedeci mjesec registracija auta jos 220

    Ja ne kazem da ne moze da se zivi. Moze. Ali da se ustedi tesko bas


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  14. #89
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Troje u kucu
    redovnih primanja-850e ukupno
    Kredit-200e
    Racuni-50-60e
    Gorivo do 100e
    Ostane oko 500e za hranu i ostale gluposti
    Jedno koje najvise jede (ja ) se hrani na poslu uglavnom tako da je i tu velika usteda
    Solidno se zivi..nema prostora za razbacivanje ali se uspije ispostovat i rodjendan poneki ili svadba ako treba otic





    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  15. #90
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? Kolko gradjana ima tolku platu u procentima ? Ljdu primaju po 200-250€ a vi pricate o 1000+ .... niste mi realni stvarno
    Evo se pitam da nisam prespava neshto ili su nas preselili u Ljubljanu...
    ...

  16. #91
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? Kolko gradjana ima tolku platu u procentima ? Ljdu primaju po 200-250€ a vi pricate o 1000+ .... niste mi realni stvarno
    ma pričamo i o primanjima za cetvoroclanu porodicu...eto neka ne bude jedna pata od 1000 neka budu dvije od 500 i opet jedva sastavis kraj sa krajem...mi u stvari više pričamo o tropškovima života i potrošačkoj korpi koja je mnogo skuplja nego što prikazuju...evo po nekim stavovima ispade da se sa tih 500 eura može lagodno živjeti, putovati, obući? A kad se na politici dovate potrošačke korpe i napišu da je npr 630 eura odmah kreće priča da je mizerna, sto i jeste...ali...evo ovdje se stiče utisak da je i 500 dosta, ili da se ispod 2000 ne može?
    Niko ne trvdi da se ne može zivjet bez 1000 eura...barem ja to ne shvatih tako...realno, kolika je skupoća, malo je 1000 eura za porodicu...vi koji velite da možete sve postić sa 500 treba vam dić spomenik!
    Je ne mogu...ruku na srce i ne tvrdim da umijem, ali sam svjesna kad bih srezala struju (a ja je urnisem u mojoj kuci) lijepo bih ustedjela...i ne samo na tome...na hrani, na voću, na hemiji.... ali ja to ne umijem i ne želim...očgledno da uspijem da "dospijem" pa onda puno trošim a ništa mi ne ostane i to je to...

    Realno, vi koji se "branite" nešto u stvari ne čitate dobro...ili ste kontradiktorni!
    U Crnoj Gor ljudi izreda žive sa 500 eura mjesečno, i to "pokušavaju" djecu da izdržavaju, ali to je malo i da se pošteno najedu!
    Valjalo bi da jedna cetvoročlana porodica ima barem 1500 eura da ne brine o oskudici, ali da opet ne može bez kredita poći na ljetovanje ili zimovanje....što ste ovdje loše shvatili? Ja ne vidi da je iko rekao nesto lose da bi se ova tvoja reakcija ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? izazvala...jer niko nije rekao da sva CG ima 1000 plus eura.....prosto to bi VALJALO da imamo ali pošto nemamo zivimo sa ovim što imamo...ja nekad imam nekad nemam ali su mi troškovi nabaždareni vazda na opciju "imam 1000+"...kako? -ne znam! Mogu li? -mogu čim guram!

    Evo da ne idemo dalje nabrojaste cedis-e i centralnu banku i još nekolio firmi koje imaju dobre plate, kažu ptt inžinjering kafe kuvarica ima preko 450....ja znam ljude koji rade u par firmi podgoričkih i rokaju plate preko 850 eura (doduše, osigurani na 550) i to firme koje ne slove kao idealne i koje radnike u startu bas plaćaju mizerno....ko je to izdržao i prošao, brzo (nakon pola godine jje izašao na 450) a onda 600, 800 i 800+....možda su to rijetki srećnici...ali ih ima
    Ovdje ima i onih koji su privatnici koji imaju svoje firma...ja ih znam barem troje..ima bankara...koliko znam, u bankama ispod 600 plate nema...itd itd...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #92
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? Kolko gradjana ima tolku platu u procentima ? Ljdu primaju po 200-250€ a vi pricate o 1000+ .... niste mi realni stvarno
    ma pričamo i o primanjima za cetvoroclanu porodicu...eto neka ne bude jedna pata od 1000 neka budu dvije od 500 i opet jedva sastavis kraj sa krajem...mi u stvari više pričamo o tropškovima života i potrošačkoj korpi koja je mnogo skuplja nego što prikazuju...evo po nekim stavovima ispade da se sa tih 500 eura može lagodno živjeti, putovati, obući? A kad se na politici dovate potrošačke korpe i napišu da je npr 630 eura odmah kreće priča da je mizerna, sto i jeste...ali...evo ovdje se stiče utisak da je i 500 dosta, ili da se ispod 2000 ne može?
    Niko ne trvdi da se ne može zivjet bez 1000 eura...barem ja to ne shvatih tako...realno, kolika je skupoća, malo je 1000 eura za porodicu...vi koji velite da možete sve postić sa 500 treba vam dić spomenik!
    Je ne mogu...ruku na srce i ne tvrdim da umijem, ali sam svjesna kad bih srezala struju (a ja je urnisem u mojoj kuci) lijepo bih ustedjela...i ne samo na tome...na hrani, na voću, na hemiji.... ali ja to ne umijem i ne želim...očgledno da uspijem da "dospijem" pa onda puno trošim a ništa mi ne ostane i to je to...

    Realno, vi koji se "branite" nešto u stvari ne čitate dobro...ili ste kontradiktorni!
    U Crnoj Gor ljudi izreda žive sa 500 eura mjesečno, i to "pokušavaju" djecu da izdržavaju, ali to je malo i da se pošteno najedu!
    Valjalo bi da jedna cetvoročlana porodica ima barem 1500 eura da ne brine o oskudici, ali da opet ne može bez kredita poći na ljetovanje ili zimovanje....što ste ovdje loše shvatili? Ja ne vidi da je iko rekao nesto lose da bi se ova tvoja reakcija ja ne znam o cemu vi pricate ljudi ? Pricate o platama 1000+ ? izazvala...jer niko nije rekao da sva CG ima 1000 plus eura.....prosto to bi VALJALO da imamo ali pošto nemamo zivimo sa ovim što imamo...ja nekad imam nekad nemam ali su mi troškovi nabaždareni vazda na opciju "imam 1000+"...kako? -ne znam! Mogu li? -mogu čim guram!

    Evo da ne idemo dalje nabrojaste cedis-e i centralnu banku i još nekolio firmi koje imaju dobre plate, kažu ptt inžinjering kafe kuvarica ima preko 450....ja znam ljude koji rade u par firmi podgoričkih i rokaju plate preko 850 eura (doduše, osigurani na 550) i to firme koje ne slove kao idealne i koje radnike u startu bas plaćaju mizerno....ko je to izdržao i prošao, brzo (nakon pola godine jje izašao na 450) a onda 600, 800 i 800+....možda su to rijetki srećnici...ali ih ima
    Ovdje ima i onih koji su privatnici koji imaju svoje firma...ja ih znam barem troje..ima bankara...koliko znam, u bankama ispod 600 plate nema...itd itd...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #93
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Evo se pitam da nisam prespava neshto ili su nas preselili u Ljubljanu...
    Ja sam juce bio u Al na ribu pa kad udjoh na forum pomislih da nijesam pogresio granicu ....

    zvoncice ja procitah da se prica o jednoj plati 1000+ i zato dadoh komentar i zato samo pitah o cemu se ovdje radi jer vjeruj mi znam kolke su plate u CG i onda mi bi nerealna prica za te plate... po svim statistikama prosjecna plata u CG je 500€ s tim da kad se sabere sve i oduzme mislim da prosjecno nije 400€.... najvise radnika ima u tgovini i kladionicama i njima plata ne prelazi 350€. Zato kazem da nije mi jasno ko to prima platu 1000e osim ovih lopingera sto su na vlast i njima slicni(naravno privatni biznis ne racunam tu)

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Prosjecna plata u CG je i veća nego što kaže statistika jer je masu trgovina osigurano na minimalac.
    Pa Voli ima 2000 zaposlenih od toga 2/3 na 250e, a primaju na ruke još 50 do 100e.
    Koliko to obara prosek?

    A to je samo dio...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #95
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Bugi grijesi prosjecna plata u Cg je ispod tih 500e sto statistika kaze, jer ako malo pogledas podatke poreske uprave najveca prijavljena plata neto u Cg je oko 30hiljada, i sad zamisli kolko ona utice na taj konacni prosjek...
    al eto ako realno pogledas plata u Cg prosjecno se krece 400-450e

  21. #96
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Skrenusmo sa teme dobro, mislim da bi ovih posljednjih par postova moglo u temu zivotni standard.

    Idemo dalje.

    Koliko znam, taksisti izlaze oko 20€ dnevno, što mu dođe nekih 500€ mjesečno

  22. #97
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ugledajte se na Košutu... ne onu cetinjsku naravno...
    Drzavni posa' plus privatna firma...
    O tome ja pricam...
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-i-dvije-kuce

  23. #98
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Čudo da sin nije nastavio uspješnu priču sa privatnom firmom nego se zaposlio na aerodrom, da dere za 600 eura.

  24. #99
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Ufff... Klasika.


    U fokusu ovog topika su konkretne plate na konkretnim radnim mjestima. Primanje pojedinca, ne kućni budžet 3 zaposlena člana familije.

    Potrošačke navike i troškovi imaju svoje mjesto.


    Hajde da demistifikujemo primanja u finansijskom sektoru: @remark kaže da bankarski službenici primaju 400e, dok @zvončica tvrdi da nisu ispod 600e, gdje je istina?

    Tapatalk
    Last edited by starwalker; 12-02-19 at 22:43.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #100
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Čudo da sin nije nastavio uspješnu priču sa privatnom firmom nego se zaposlio na aerodrom, da dere za 600 eura.
    Pa o tome ja pricam, cujes li...
    Drzavni posao + porodicni biznis...
    Dobitna kombinacija...
    600e osnovna plata, plus dnevnice, prekovremeni i varijabile...
    Mozda je mali strucnjak u tome poslu, situacija u aerodromima nije bas sjajna, strucni kadar je prijeko potreban... mozda mu svi mi budemo zahvalni jednog dana, aerodromi su firma od ogromnog znacaja za drzavu
    Uostalom, zasto da zrtvuje svoju karijeru zarad privatne firme u Rozajama...

Page 4 of 31 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: WiMax 512/256 - HIT 75€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 10-02-10, 09:47
  2. I: Auto do 6.000€
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 33
    Last Post: 26-01-10, 09:13
  3. K: Nov telefon do 70€
    By institucija in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 25-11-09, 10:43
  4. 512 Mb Ddr 40 €
    By mmmm in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-06, 19:26
  5. Bi li za 1.000.000 €......
    By BLURP in forum Sex i erotika
    Replies: 32
    Last Post: 30-03-05, 17:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •