Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 77

Thread: Kako razlikujete

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default Kako razlikujete

    Tj. kako provalite koji hoće da vas ženi, a koji bi samo da j*be!?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Istog trena kad bi krenuo da prica o tome kako ne vidi sebe nesto u bracnu zajednicu.Mada je dosta jasno kad uocis nezainteresovanost za tebe i sve ono sto se tebi desava dok je zivo zainteresovan za fizicko.U ozbiljnim okolnistima,muskarac je privrzen,govori o ozbiljnijim planovima i prisutan je i kad je dobro i kad je lose,seks nije u prvom planu.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja da sam zensko bilo bi nista prije braka, pa da se ne bi udava. E mi ne bi kosio livadu kako ko stigne zaista.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja da sam musko bila bih monah.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #5
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ne znam sto je tu misterija. Svaki bi u pocetku samo da j*be.. I jos vise da j*be.. A onda mu klikne posle odredjenog vremena "wow vidji meni extra sa njom ; koja je ovo kraljica ; kakav lik ".. I td. i tad bi da ozeni doticnu djevojku.
    A ako prodje duze vrijeme, e onda mu se ne zeni. Tu treba naaaaaci razlog ** a zasto je to takoo aaaa ? **

    Odoh da spim
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #6
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,716
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Ako neće da je*e onda nešto nije kako treba... a kada se izađe iz zone primarnog instinkta onda znaš...

    Sent from my Motorola 8400

  7. #7
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    To dosta zavisi od toga kojim se razumima “gledamo" - svakome je jedan dominantan, drugi podređen, a treći ugašen
    S godinama, ili kako to stariji vole reći - s iskustvom, bi trebalo neđe da se izbalansiraju, a ako ne to - ono bar da se prepoznaju kod sebe, pa onda i kod drugog. Onda si problema bez.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Onu koju ženiš ne čupaš za kosu otpozadi i ne stavljaš joj prste u usta...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Onu koju ženiš ne čupaš za kosu otpozadi i ne stavljaš joj prste u usta...
    Ko ti to rece duse ti
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  10. #10
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Ne znam sto je tu misterija. Svaki bi u pocetku samo da j*be.. I jos vise da j*be.. A onda mu klikne posle odredjenog vremena "wow vidji meni extra sa njom ; koja je ovo kraljica ; kakav lik ".. I td. i tad bi da ozeni doticnu djevojku.
    A ako prodje duze vrijeme, e onda mu se ne zeni. Tu treba naaaaaci razlog ** a zasto je to takoo aaaa ? **

    Odoh da spim
    Brate moj, sve si objasnio.

    @Krkna

    Ti, nazalost, veze sa zivotom nemas.

    Jaaaaa jos nisam upoznao muskarca koji je rekao ''Znas onu Mariju, prezgodnu onu? Eee ona je ekstra djevojka. Mora je smuvat, da je ozenim."

    Muskarac ako je zdrav u pamet i ovako fizicki..zeli seks. Iz tog odnosa moze uvijek da se izrodi i ono drugo. To je cesto slucaj.
    Nije ni cudo sto vas odvedu oni u krevet koji vam obecaju familiju.. Gacice zenama panu same kad im kaze ''Volio bih da mi dijete lici na tebe.. A od mene samo neka dobije prezime'' E kuku

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Tj. kako provalite koji hoće da vas ženi, a koji bi samo da j*be!?
    Ako je već oženjen on bi većinom samo da j*ebe!

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne znam odakle nekima pomisao da covjek mora ili moze cim ugleda djevojku da joj kaze ja hocu da te zenim?Po strani sto mi je to uvrnuto nikad mi nece bit jasno kako moze to neko da pomisli da zena trebuje.Pa nismo ćutuci.
    Naravno da mora da prodje izvjesno vrijeme kad se s nekim "volimo" pa tu negdje po sredini dodje i vrijeme da se neke stvari pitamo.Ako vec duze vremena veza ili seks stoji na isto a recimo zena osjeca neku zelju za vise, nezadovoljstvo ce je natjerat da se pita osjeca li i on nesto vise od seksa i samo potrebe za seksom.Nekoj tako odgovara i nece vezivanje i gleda na njega bez neke dubine ali ove koje su uhvatile sebe da su u stanju da su se vezale ili kako ovo vec gore momak opisa u svom slucaju one ce se normalno pitat.I onda ide ovo Krknino pitanje.
    Mislim da niko ne treba da gubi vrijeme sa nekim ko ne moze da mu uzvrati osjecaje ako ih stekne kroz vezu jer ce samo da otezava sebi.A taj neko ce stavit necim do znanja da jeste za zenidbu/udaju nekad,s nekim,ali ne sa njom/,njim.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ne valja kad ne ebe, ne valja kad ebe...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    *ebat moze svako(doduse ne i kvalitetno) al voljet...e tesko ko.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  15. #15
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Kako neko ko je imao sex, uzećemo za primjer osobu od 30 40 godina koja npr "ima" sexualnog staža od godinu dana (to ne mora biti ni tragično ni uspjeh neki) može da tvrdi da dubina i sex nemaju dodirnih tačaka?
    Dubina odnosa ne zavisi od staža veze, sexualnog staža sa nekom osobom i vremena provedenog zajedno, već je stvar komunikacije. I povjerenja. U krevetu se ne komunicira na konvencionalan način jelte.
    Kako neko ko ima nekog iskustva može da tvrdi da neki odnos stagnira - tipa one krilatice - duga veza teška bolest?
    Ako se daje u odnos jer se tako želi, jer je lijepo - otkuda dođe misao da se gubi vrijeme? I zašto se ista uvijek usmjerava na drugu stranu a ne na sebe?

    A apropo kvalitetnog ebanja - i to je dvosmjerna ulica, ako jedna strana stavi zid, naravno da će u glavnoj ulozi biti Rocco Siffredi...
    I odakle ti to da je voljeti teško? Jeste, ljudi nisu baš lovable, ali kad odabereš da si lover pa to i budeš, onda vidiš da i nije toliko teško.
    Last edited by tigrovo_oko; 29-12-18 at 22:26.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    @Krkna
    Ti, nazalost, veze sa zivotom nemas.
    Odbolovaću ovo ..čvrsto na nogama...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    149
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Tj. kako provalite koji hoće da vas ženi, a koji bi samo da j*be!?
    Ti bi da ga ženiš tj da se udaš jel...

    Vidi, ako je on 40+/svo društvo mu se poženilo/njegovi ga ubijaju da se ženi više, onda će ti prići sa namjerom da te ženi.

    U svakom drugom slučaju, neće mu biti na pameti da te/se ženi.

    A može i opcija da si naslijednica vrijednog porodičnog biznisa, i onda imaš sreće pa hoće da te ženi na prvu loptu.


    A kako da znaš razliku tj odgovor na tvoje pitanje?
    Neće da se ženi... Hoće sex... Eto...


    Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  18. #18
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Odbolovaću ovo ..čvrsto na nogama...
    Meni je zao, ali to je tako.
    Vjerujem da imas drugarice sa kojima mozes da popricas o mnogo cemu. Cupanje za kosu, udaranje po dupetu, ''davljenje'' rukom...itd..itd..su stvari koje se desavaju u momentu strasti. Suludo je da pricam o tome, ali mi je nevjerovatno da ne znas da neke zene to vole.

    Meni neki zdrav odnos zena-muskarac..je druzenje -> veza -> brak. Prezirem i gadim se zena, aaaa posebno muskaraca koji u takve stvari ulaze sa nekim planom. Poznajem takve. Za mene je to stvar spontanosti. Nikad ne bih ozenio djevojku prije nego bih je jako dobro upoznao u raznim situacijama. Ta prica...ljubav..itd.. Ok je sve to..


    Zene moraju da shvate da muskarcima primarna stvar je seks.. Pricam o zdravim, normalnim muskarcima koji nisu prebacili 40godina.
    Last edited by samson; 29-12-18 at 23:51.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    149
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Onu koju ženiš ne čupaš za kosu otpozadi i ne stavljaš joj prste u usta...
    Zbog?
    Misliš da sa ženom koju hoće da ženi, muškarac želi samo misionarsku pozu, misli da je djevica Mary i to?
    Grow up... :*

    Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Onu koju ženiš ne čupaš za kosu otpozadi i ne stavljaš joj prste u usta...
    Ja bih svojoj(eventualnoj) lisice za krevet stavio...kad su utakmice.
    ...

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Tigrovo oko... Ti si ovo lijepo zapazila i nemam licno zamjerki.Medjutim tvrdnje poisticu,narocito kad imas 30-40 god,iz dovoljno vremena da zapazas ne samo unutar sebe vec i oko sebe a sta ne nalikuje licnom umijecu davanja.Vidi se,i ako ja ne bih voljela da to vidim,da je danas jako tesko voljeti jer vecina,ako nije u nekom nesvjesnom strahu da se prepusti,ne zna kako da voli... iz raznih losih navika,traumaticnih iskustava,dugog staza usamljenosti itd...Ne mozes da zmuris i slijepo vjerujes da svi poput tebe imaju tu snagu da spoje dubinu i seks jer neko to prosto razgranici.Hocu reci ima nas koji kad se damo mi se umijemo dati,ostalo kako bude...ali ima i onih koji su nesposobni za tako nesto,srljaju iz veze u veze,nemaju kapacitete za neki blizi odnos ili zainteresovanost.Ne zeli svako da gradi povjerenje i komunicira.To ne znaci da dvoje ne komuniciraju uopste vec prosto se osjeca nedostupnost tokom komunikacije.I izvjesna hladnoca.
    Isto bih rekla da u nekim odnosima ne ide "voli i bices voljen" jer neko na ljubav ne moze da uzvrati.I nije gubljenje vremena ako znas da volis i ako ti je svaki trenutak s tim nekim kao poslednji dah zivotni,ali jeste onda kad ga provodis u patnji i nezadovoljstvu.Oduzimas sebi pravo da povratis sebe i nastavis onu dusevnu potragu za onim ko ce jednako da osjeti ono sto i ti.I jos nesto,izuzetno mi je odbojno kad neko zadrzava osobu uz sebe(jer ga seksualno ispunjava) a ne moze da joj pruzi ono sto bi je ucinjelo srecnijom.
    Ti ovo ne shvati nista licno,jer ni ja ne shvatam.Samo razmjenjujemo rijeci.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Meni je zao, ali to je tako.
    Vjerujem da imas drugarice sa kojima mozes da popricas o mnogo cemu. Cupanje za kosu, udaranje po dupetu, ''davljenje'' rukom...itd..itd..su stvari koje se desavaju u momentu strasti. Suludo je da pricam o tome, ali mi je nevjerovatno da ne znas da neke zene to vole.

    Meni neki zdrav odnos zena-muskarac..je druzenje -> veza -> brak. Prezirem i gadim se zena, aaaa posebno muskaraca koji u takve stvari ulaze sa nekim planom. Poznajem takve. Za mene je to stvar spontanosti. Nikad ne bih ozenio djevojku prije nego bih je jako dobro upoznao u raznim situacijama. Ta prica...ljubav..itd.. Ok je sve to..


    Zene moraju da shvate da muskarcima primarna stvar je seks.. Pricam o zdravim, normalnim muskarcima koji nisu prebacili 40godina.

    Inace Krkna je strastveni akrobata.
    Gledam kako joj fino objasnjavate pa da vam kazem da se ne naprezete.




    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #23
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ma briga mene da li je ona ili ne akrobata. Ali meni je stvarno nekad zao zena..jer cesto su naivne i to ih kosta. Stalno neku filosofiju prave od ovoga..a muskarci su jednostavna bica. Svako ko vam kaze drugacije od ovog sto sam vam ja, aaaa i drugi, posteni, momci rekli...laze vas. Ako vas jos ubijedi u to..pa mu povjerujete, onda znajte da ste glupe.. Jeste malo grubo, ali ja ne znam drugacije kako ovo da kazem.
    Sreca pa sestru nemam..ja bih poludio. Ali bih bar dao sve od sebe da joj objasni kako muskarac razmislja.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne podcjenjuj zene decko.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #25
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    @Artemis
    Naravno, ćakulamo, uz mogućnost da razgraničimo i da snaga u riječima nije isto što i snaga u praksi, ali nam je svakako data, tako da ne postoji opcija za olakšavajuće/otežavajuće okolnosti.

    Ipak sam mišljenja da odnosi ne stagniraju. Rastu uporedo i istovremenu ka onome na čemu nam je fokus. Ako je fokus na sumnji, nezadovoljstvu, zavisti, gubljenju vremena... Ne postoji drugačiji scenario od propasti tog odnosa. Mislim postoji - druga osoba mora biti sve kontra od ove prve - fokusiran/a, lover, zadovoljan/a, imati vremena za sve i on/a u nekom momentu ima priliku da izazove surevnjivost kod ovog prvog (da se i toj osobi dopadne energija partnera i da uvidi da tako nesto želi i za sebe i da radi na tome) a kasnije to i pokaže. Tada odnos raste, ali ne ka propasti, već ka nečem boljem od onoga ranije. Formalno ili neformalno, sa ili bez djece, skroz je nevažno. Raste, razvija se.
    Smatram da u odnosima ljudi spašavaju sebe i druge. I nije mala stvar kada bar jednoj osobi na svijetu poboljšaš kvalitet života. Ne uzimaš ga zdravo za gotovo, pa zatim svjedočiš svojoj i njegovoj transformaciji.

    Zašto ljudi nastoje da pokvare kvalitet života sebi, a onda još i drugoj osobi - i nije neka misterija - velika većina su samo lijeni. Odnosi su komplikovani, ali prva i osnovna stvar je dobar odnos sa sobom.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako zamišljate raj, a kako pakao?
    By Caesar in forum Religija i filozofija
    Replies: 42
    Last Post: 30-12-17, 07:22
  2. Kako vas je zora dočekala, a kako ispratila..?
    By Raquel in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 14-12-16, 06:22
  3. kako nam je...
    By Phénix in forum Sve i svašta
    Replies: 71
    Last Post: 20-02-16, 17:39
  4. Kako dalje ka EU? Nacionalna disciplina i kako je steći?
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 21-01-12, 15:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •