Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 91

Thread: U kasne sate...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima naravno.Njegovo misljenje je bitno,kao savjeti kad su neophodni.Ima svoje licno pravo da iznese svoj sud o nekome,nekako je i prirodno da ima neki nagon zastite ako u nekim iznimnim situacijama vidi da mu je djevojka ugrozena necim.Medjutim,nije niti ikad moze bit ispravno da ti to svoje misljenje i sud nametne u vidu pritiska i obaveze da radis onako kako on misli i zeli.To je vec atak na tebe cime ponizava tvoj sud i slobodu da sam doneses odluku u skladu sa svojim razmiljanjem.Mislim da je jako lijepo kad tvoj partner vjeruje u tebe i da si dovoljno pametan da ces razmislit i uraditi nesto na svoju ili vasu zajednicku korist,ako je to neophodno.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #27
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Kakvih sam se sve lažavina nagledao i naslušao od nečijih bubica i ljubavica koje su u kombinacijama s nekim drugim, zamalo mi se sve ogadilo.

    Na kraju skontah da je moje da budem najbolji što mogu bit, za sebe i najbliže, jer te sumnjičavost i nepovjerljivost čini slabićem, a drugi kako ko hoće i može. A pomaže i to što imam strašno tešku ruku :P

  3. #28
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,720
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,229
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    Mene u kasne sate jedino mogu probudit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hahah bogme ja kad zaspem ne moze ni tenk.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #30
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne znam jel' neka losa fora u pitanju ili samo patologija ali trazih smajli na kraju... Ne nadjoh ga ili se nije ucitao.
    I ako volim smajlice ..... bio sam vrlo ozbiljan, pa bi smajli totalno unistio ono sto napisah. A ako se ne slazete..... izvolite zivite zivot ...... ja ni ne ocekujem necije slaganje. Predugo sam na forumu pa skoro da znam puls svima

  6. #31
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,720
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,229
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    To je dosta pulsa...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Bio si ozbiljan? Greote.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #33
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Sto se tice zena..... kod njihovih "dragana" ovako stvari stoje .....ILI CE je PREVARIT, ILI ZELI DA je PREVARI ALI MU NE MOZE BIT(treca opcija ne postoji) ......
    Zene, primite moju iskrenu sucjut.
    Najvece "zlo" danas je u samom drustvu. Pazite..... ne pojedincu kao jedinki(mada postoje i takve osobe), vec se TO NESTO nalazi u vazduhu medju grupom, masom ili medju dvoje ili troje svejedno Djevojci je mnogo bitnije da li ce joj se momak dopasti drugaricama nego li njoj samoj. Ili, bolje receno..... sve sto se svidja njenim drugaricama, po automatizmu ce se svidjeti i njoj.
    E, sad.... ovdje dalje je sve stvar psihologije. Posto je poznato da vole mnogo da trabunjaju one ce jedna drugoj pricati i sto stvarno misle i sto ne misle. Problem je u tome sto i jedna i druga UPIJAJU potsvjesno sve sto jedna drugoj kazu. Nakon odredjenog vremena stvorice se intimna bliskost pa ce jedna drugu TROVATI stvarima o kojim nikad ne bi u samoci razmisljale......a sve ovo rade iz CISTE dosade, i to OSOKOLJENE prisustvom druge....trece(ili koliko ih je u drustvu). A svi mi dobro znamo sto je NAJCESCA tema u tracevima Ovo na perfidan nacin truje psihu, i malo po malo ..... mic po mic .......sve ostalo je CISTA LOGIKA
    Da se razumijemo.....
    Velika je razlika izmedju kucnih prijatelja i previse bliskih drugarica. To dvoje treba JASNO razgraniciti. Prijatelji se uvijek sa osmjehom na licu drze na "bezbjednom" odstojanju. A previse bliska drugarica.....hmmmm .....ja bih to po kratkom postupku

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,720
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,229
    Thanked in
    2,129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    CISTA LOGIKA

    Seems legit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #35
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Procitam kad znam da nije sto nezgodno, ostalo bacim ispod jastuka, ujutro cu pogledat

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  11. #36
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Sto se tice zena..... kod njihovih "dragana" ovako stvari stoje .....ILI CE je PREVARIT, ILI ZELI DA je PREVARI ALI MU NE MOZE BIT(treca opcija ne postoji) ......
    Zene, primite moju iskrenu sucjut.
    Najvece "zlo" danas je u samom drustvu. Pazite..... ne pojedincu kao jedinki(mada postoje i takve osobe), vec se TO NESTO nalazi u vazduhu medju grupom, masom ili medju dvoje ili troje svejedno Djevojci je mnogo bitnije da li ce joj se momak dopasti drugaricama nego li njoj samoj. Ili, bolje receno..... sve sto se svidja njenim drugaricama, po automatizmu ce se svidjeti i njoj.
    E, sad.... ovdje dalje je sve stvar psihologije. Posto je poznato da vole mnogo da trabunjaju one ce jedna drugoj pricati i sto stvarno misle i sto ne misle. Problem je u tome sto i jedna i druga UPIJAJU potsvjesno sve sto jedna drugoj kazu. Nakon odredjenog vremena stvorice se intimna bliskost pa ce jedna drugu TROVATI stvarima o kojim nikad ne bi u samoci razmisljale......a sve ovo rade iz CISTE dosade, i to OSOKOLJENE prisustvom druge....trece(ili koliko ih je u drustvu). A svi mi dobro znamo sto je NAJCESCA tema u tracevima Ovo na perfidan nacin truje psihu, i malo po malo ..... mic po mic .......sve ostalo je CISTA LOGIKA
    Da se razumijemo.....
    Velika je razlika izmedju kucnih prijatelja i previse bliskih drugarica. To dvoje treba JASNO razgraniciti. Prijatelji se uvijek sa osmjehom na licu drze na "bezbjednom" odstojanju. A previse bliska drugarica.....hmmmm .....ja bih to po kratkom postupku
    Onaj prvi post me zagolicao malo da te podrzim odje, sa ovim si me dokrajcio iskreno, potpuno se slazem sa tobom u vezi drugarica, imam 4-5 drugarica sa kojim sam nerazdvojan jos od osnovne skole, dosta puta sam slusao njihove razgovore, spontane komentare itd i sve to me navelo da mislim isto kao i ti, stvarno je TO NESTO u vazduhu, medju masom. Iako su one kao drugarice i osobe odlicne djevojke ali jednostavno tracevi su dio njihove svakodnevnice i bas to mic po mic je najveca opasnost. Onda pocnem mislit zasto bi drustvo od moje djevojke bilo drugacije od ostalih, i eto djavola. Zene su to. Sad ce bit odje da se pise nijesu sve zene iste ovo ono...hmmm.
    In rum we trust.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    A jes javi se na tudji tel. i rece, e nije tu no je posa da se istovari pa nazovi malo kasnije. E fala ti ... Da sam htio da mi se ti javis tebe bi zva'...

    da sam htio da mi se ti javis tebe bi zva' hahahahahahahahahahahahahaahahha
    ziva istina , zovem brata ,zena mu se javi , ospice dobijem momentalno

  13. #38
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.

    ako...
    Moja pretpostavka je da je ona stvarno to misli i da ga više ne voli.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #40
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.
    Pazi..... ne bih ovaj tekst komentarisa da postoji bilo koja druga varijanta. Obrni, okreni..... saberi oduzmi.....rezultat je iz prve pogodio ovaj @FiX. U pitanju je drugi i to poprilicno DOBRO situiran.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eCs95 View Post
    Onaj prvi post me zagolicao malo da te podrzim odje, sa ovim si me dokrajcio iskreno, potpuno se slazem sa tobom u vezi drugarica, imam 4-5 drugarica sa kojim sam nerazdvojan jos od osnovne skole, dosta puta sam slusao njihove razgovore, spontane komentare itd i sve to me navelo da mislim isto kao i ti, stvarno je TO NESTO u vazduhu, medju masom. Iako su one kao drugarice i osobe odlicne djevojke ali jednostavno tracevi su dio njihove svakodnevnice i bas to mic po mic je najveca opasnost. Onda pocnem mislit zasto bi drustvo od moje djevojke bilo drugacije od ostalih, i eto djavola. Zene su to. Sad ce bit odje da se pise nijesu sve zene iste ovo ono...hmmm.
    Hvala sto si me podrzao Jer si medju rijetkima. Mene obicno ovdje iz nekog razloga???? SHikaniraju
    Samo postoji jedna stvar ODVRATNIJA od vulgarne djevojke, a to su vulgarne DRUGARICE.
    Naravno da nisu sve iste..... recimo evo ova @KRKNA je vrh vaspitana i kulturna I coek se ne bi ima sto bunit da mu je zenina prijateljica

  17. #42
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.
    Ako nemaju djecu onda je on srećnik. Svakako, nije situacija prijatna i niko ne bi volio da se nađe u toj situaciji ali je svakako bolje nego da kasnije kada dođu djeca prolaze pakao… Meni djeluje malo nezrelo sve to oko njenog stava i od starta neiskreno , pa bolje brate da ga sunce na vrijeme pogleda. Nebitno je da li ona ima koga ili nema...
    Last edited by Director; 16-01-19 at 10:17.

  18. #43
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.

    ''ako je vjerovati njegovim rijecima'' dosta komplikuje situaciju
    In rum we trust.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zasto nije normalna?

    Hvala Lepo

  20. #45
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Nedavno mi se kolega oženio,on baš dobrostojeći...mlada pobjegla sa drugim nakon vjenčanja i darvanja zlatom i novcem.,da li je on normalan ?

  21. #46
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zasto nije normalna?

    Hvala Lepo
    Ne sprdaj se.

  22. #47
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Nije vjerovat njenim rijecima, a samim tim ni njegovim. Koliko puta vec vidjen scenario......i opet pa opet "lagano" prolazi kod ljudi.
    Samo novac, i to veliki novac ima tu moc da na ovako "egzekutorski rezantan" nacin odradi jednu ovako veliku stvar.
    Naravno da postoji mogucnost (koju mi ne mozemo da utvrdimo) da se radi o izuzetno razmazenoj i nedovoljno izgradjenoj licnosti. Ali ako bi bilo to u pitanju onda ova prica ni ne zasluzuje nikakve komentare jer onda ni taj tip nije sasvim svoj.
    Najvjerovatnije da se umijesao neko ko joj moze priustiti "zivot na visokoj nozi", a to su tako brutalno surove stvari u pitanju da joj uopste ne treba suditi i osudjivati. Svi mi imamo svoju cijenu, samo se postavlja pitanje (ne koliko je visoka!!!), vec u kom obliku je potrebno da se materijalizuje.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,804
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Meni je zaviriti u telefon ko u nečiju glavu zaviriti. To ne radim niti dozvoljavam drugima to. Telefon je pod šiframa i otiscima prsta, onesposobljen od 22-08 osim za Favorites.

    Nista ne krijem al moja glava moj posao. Šifre mi nisu potrebne u principu jer smo i ja i supruga previse ponosni da bi se dohvatili tudjeg telefona. Naravno ostalima ne vjerujem pa su šifre tu.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  24. #49
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Meni je zaviriti u telefon ko u nečiju glavu zaviriti. To ne radim niti dozvoljavam drugima to. Telefon je pod šiframa i otiscima prsta, onesposobljen od 22-08 osim za Favorites.

    Nista ne krijem al moja glava moj posao. Šifre mi nisu potrebne u principu jer smo i ja i supruga previse ponosni da bi se dohvatili tudjeg telefona. Naravno ostalima ne vjerujem pa su šifre tu.
    I ja se iato uzasavam kad neko viri u tudji telefon.
    Pogotovo kad se isto uradi bez pitanja.

    To mi je dno bas.


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  25. #50
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,218
    Thanks Thanks Given 
    734
    Thanks Thanks Received 
    2,138
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Ja nikad, ali nikad nijesam pomislila da uzmem tuđi telefon da gledam, a ne što drugo...prvo zato što me ne interesuje, a drugo ako se krije nešto ili želi sakriti, pa saznaće se, nije se još desilo da se ne sazna, tako da sam lagana tu skroz.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gasenje struje u sitne sate Podgorica
    By podgoricko-dijete in forum Sve i svašta
    Replies: 27
    Last Post: 11-11-13, 12:21
  2. sajt LUTRIJE - puno kasne sa izvjestajem
    By punisher in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 21-04-09, 00:51
  3. Ko je budan u ove sate?
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 30-01-07, 01:58
  4. U kasne sate za premisljanje
    By apsolutno_nemoguca in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 03-08-05, 10:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •