Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 91

Thread: U kasne sate...

  1. #51
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    uzmes zeni tel ono stize macuga 30 santima, tebe sramota prvo sto su duplo kraci pa jos tudj tel, mici u pm

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  2. #52
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.
    Ovo



    The more things change, the more they stay the same.

  3. #53
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Djevojka i ja smo na samom pocetku veze razgranicili pristup telefonima. Svako svoj, sifra/pin/pattern i otisak prsta. Sifre nijesmo razmijenili niti imamo namjeru, ali ukoliko neko od nas zatrazi telefon "na kontrolu" dobice ga, ali to ce najvjerovatnije biti kraj.
    Da se posalje poruka, pozove i slicno, nije problem. Da mi se prebira po pozivima, imeniku, FB, IG, Viber, WA, mejl ili ne daj Boze da neko nekom slike da lista... Pa za to ide glava. Ako imas problem, postoji razgovor, a ako ni on ne moze da odagna sumnju - ja tu ne mogu pomoci. Evo ti telefon ako ce ti biti lakse, listaj, citaj, gledaj ali zatvori vrata za sobom kad budes izlazila.


    Ona se bavi dosta odgovornim poslom i svakodnevno je u kontaktu sa raznoraznim profilima ljudi, koliko dobrih i zlih, toliko lijepih i ruznih, bogatih i ovih ne tako imucnih. Redovno ispija kafe i rakije sa drugaricama.
    Ja, sa druge strane, radim u porodicnoj firmi i dane i noci provodim sa drustvom u kafani, a zivim u turistickoj zgradi u kojoj sam (vjerovali ili ne) ja i jos 15 praznih, opremljenih apartmana koje povremeno provjeravam, dok ne krene sezona.

    Samo vikendom nocimo zajedno, tako da bas rijetko se desi da zaluta neka poruka njoj ili meni i pravo da vam kazem - imamo toliko obzira da bez pitanja objasnimo jedno drugom ko je i sta je. Uglavnom je to drustvo koje provjerava da li smo kuda kroz kafane ili bi ih neko pijane mogao pokupit iz grada jer nisu u stanju da voze ili neko salje screenshotove na Discord ili njena majka koja se uspanici cim cuje hitnu, policiju i vatrogasce.

    Ne znam je li ovo zdrav odnos, ali funkcionise.
    Those about to rock, we salute you!

  4. #54
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,208
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Povjerenje. To je to. Ako toga nema, đa`o ponio....
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  5. #55
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Zasto nije normalna?

    Hvala Lepo
    Jer se pravda sto je otkrila sta zapravo zeli (saznala je sta ne zeli kroz iskustvo). Neke stvari u zivotu se trebaju i probati da bi znali da li su ili nisu za nas. A promijeniti misljenje nije nista nenormalno, to je bogatstvo. Naravno treba obavijestiti osobu sa kojom je u odnosu, i to je njihova stvar, a ne ostalih...

    Jedino sto ima jedna kvaka, a kako ne znamo situaciju ni mi ni njima bliski ljudi vec samo ona - da li je ona zaista otkrila sebe sebi ili za nju to nije otkrice vec prosto razocarenje/nezadovoljstvo... A svaka akcija koja se preduzima iz nezadovoljstva rezultira sa jos nezadovoljstva. To ne mislim ja, no je takav zakon

  6. #56
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Kad vec baratate tim zakonima......
    sitnija stvar ne može ni mrdnuti s mjesta mnogo krupniju stvar

  7. #57
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mom ne znam ni koji tel ima, koju marku, kad smo zajedno obicno se tel ne koriste bez kad je nuzda zbog posla, kad mi neko nesto posalje od osoba iz doba jure ja to volim da prijavim u smislu "e zamisli..." i to je to. Provjerava li on mene? ne.
    dva i dva su tri

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,217
    Thanked in
    2,126 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    kad smo zajedno obicno se tel ne koriste
    Opa.. cupa.
    Last edited by NHM; 25-01-19 at 09:58.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #59
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Kad vec baratate tim zakonima......
    sitnija stvar ne može ni mrdnuti s mjesta mnogo krupniju stvar
    Inadequacy /ɪnˈadɪkwəsi/

    noun

    the state or quality of being inadequate; lack of the quantity or quality required.

    Ne znam koja naša riječ ovako lijepo opisuje tu stvar.

    Vidiš, kada nam se neko povjeri da ovo osjeća, i mi vidimo kao takvu osobu koja nam se povjerila, a ne kao ono što ona zaista jeste, pa još odemo da pričamo okolo o njojZi, pa onda i suJmamo, od male stvari se napravi velika stvar. Jer su oni koji su bili dovoljno dobri sebi i jedno drugom, kroz trajanje doveli sebe do nedovoljnosti. Kako do toga dolazi? Prosto, ništa na ovom svijetu ne miruje - sve raste, puca i kida prethodne stvari da ne bi bilo monotono i transformiše se u nešto novo
    Stvar ne mora nužno da ode u smjeru raspada. Ali kod nas dolazi, jer velika većina je lijena da se potrudi da bude koljko toljko adekvatna jednoj osobi (sebi) i još jednoj osobi (drugoj/partneru). Radije se slijepo "trude" - a to nije ni trud nego linija lakšeg otpora - da budu adekvatni porodici/društvu/današnjim vrijednostima koje u suštini nisu i vrijednosti pojedinca niti mu je to zadatak. Ima tu još dosta posla, ne bi li se očistio prostor da se dođe, iskustvom, do nekih univerzalnih vrijednosti, jer - bunt

    Dakle, posao nije gotov, jer se treba uložiti napor da vi u osobi koja vam se povjeri, nastavite da vidite osobu koja je adekvatna za određenu stvar, a to se postiže ličnim primjerom adekvatnosti, a ne njenu neadekvatnost reflektujete kroz sebe, osudite, uvrijeđeni i iznenađeni otkuda je sad pa ovo došlo! i još joj ga pridodate macom po glavi!

    Cura sigurno ima svojih kvaliteta, a ne dijagnoze, a zašto njen dragi te kvalitete u datom trenutku nije uspio da vidi - jer se i on u tom trenutku osjetio neadekvatno. Dešava se, ništa strašno, ništa što novi dan ne može popraviti, ali svakako ga ne može popraviti komšiluk/porodica ili forum, kao ni iz dana u dan ponavljanje da je neko neadekvatan.

    Ali eto, ćaskamo...

  10. #60
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Čitammmm uz ovaj tvoj komentar i još neke tvoje istomišljenike. I iskren da budem, ja ne znam zaEbavate li se vi ili ste ozbiljni. Leleeee na što ti je danas spa brak?! Od "institucije" braka vrijedniji je jedan kupoprodajni ugovor
    Žao mi je vremena potrošenog na pisanje mojih komentara. Zamolio bih nekog od moderatora da izbriše one budalaštine što ispisah na ovu temu. Samo sam pokušavao da budem duhovit

  11. #61
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ada neka stoji, sve je nas pomalo sramota što nam je smiješno u datom trenutku brisali/ne brisali

  12. #62
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Imam zanimljivu situaciju da podijelim sa masom.

    Naime, jedan dobar momak izlazi sa djevojkom 8 godina. Posle 8 godina zabavljanja oni se konacno uzmu. Sve sklad, ljepota ih vidjet. Svadba bila vrhunska, brak dobar, useljenje u kucu..sve kako treba prolazi.. I zena, ako je vjerovati njegovim rijecima, jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Kako rece kune mu se da nema drugi vec da je iskljucivo razlog to sto se ohladila.

    I ajd sad neka mi neko kaze da je ova djevojka normalna? A nije da 'ebe oca!

    Moja pretpostavka je da je ona nasla nekog..i da laze.. To ili ima dijagnozu.
    Treba nesrecna da bude citavog zivota da bi se ispostovale formule i forme ?.. Koliko god da je tesko i za nju, muza, prijatelje , kumove , rodjake, poznanike.. Bjezi jadna bjezi. Run Forrest run!
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  13. #63
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekad covek padne od ono "tako treba", "sve je ok, moglo bi ovo i ono biti bolje ali je dobro", logican sled prosidba pa jos organizovanje svadbe, biranje haljine zanimljivo i eto zavrsi se zabavni deo e sad brak... Mislim da ova devojka nije proracunato i iz interesa usla u brak jer da jeste ostala bi u njemu vec iz nekog "tako treba" tudjeg misljenja, mislim da je to najbolja odluka za oboje.

  14. #64
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Jos cu samo ovo i necu vise nista.....
    Da je uopste bila situacija gdje bi ona "potencijalno" bila na neki nacin ugnjetavana i samim tim projektovana u mucenicki brak ni u kom slucaju ne bi prosla (a ni pomislila da je sprovede na takav nacin) njena VOLSEBNA reakcija.........jedno jutro se probudi i kaze ''Izvini ali sve ovo nije za mene, ne znam sta mi je trebalo. Mi moramo da se razvedemo''.
    Ovo u stvari samo govori koliko je taj njen muz nju postovao kao osobu, cim je imala KREDIBILITETA da ovako hladnokrvno "isHklepa" muza.
    A brak nije nesto sto moze da srusi "nas hir" ........brak je mnogo vise..... obaveza, moral, cast, ugled...... Dje su normalne obije osobe u pitanju ..... ne mogu ga srusit ni mnogo, mnogooooo veci problemi. Ono sudbonosno "DA!" se ne izgovara tek tako. Iza njega stoji citav jedan PROCESSSSS koji brak i cini jednom institucijom koja je TEMELJ citavoj, ne porodici! .....nego i familiji i prijateljima cakkkk indirektno i komsiluku
    Eto.... toliko.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Jel' ja ovo dobro vidim, da neki ovde opravdavaju ovu djevojku sto je dala nogu novokomponovanom muzu posle 8 godina izlazenja ili sam pogresno to shvario?- Ako jeste.
    Boze mi pomozi.
    Samo cu to reci.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  16. #66
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Vidiš ono što jesi
    Šta ima bilo ko da opravdava/osuđuje tuđ život. Od toga se umire (prvo duhovno, a onda ostatak redom...)

    Ćaskamo i neki su iznenađeni, neki uvrijeđeni, nekima je to udar na ličnost, nekima na vrijednosti, neki su otkrili sopstvene prof talente, neke ne dotiče... Ne budite kruti kad mu vrijeme nije

  17. #67
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je ogroman problem to sto ona sebe nije vise videla pored njega. Da li je ona nezrela, mlada, glupa, nepromisljena, to sto je time povredila osobu ne govori o tome da ako ne oseca zelju da bude sa njim vise nije dovelo do Prave odluke i za nju i za njega. Neko tako provede ceo zivot da ne bi "talasao" , uznemirio drugoga, porodicu, ocekivanja drustva i trpi posledice, neko ostavi muza i mozda ucini dobro za sebe a mozda i sam trpi posledice toga. Sve ima svoj teret. To sto je potpisala papir je kao uvelicalo odluku koja se mogla desiti i 10 dana pre toga. Niko ne opravdava nikoga samo pokusava da razume obe strane ovoga dogadjaja.
    Last edited by Oljce; 27-01-19 at 10:42.

  18. #68
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Mozda je mislila da on ne prdi i to ti je

  19. #69
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    @Pecaros i @Pozitiva -Tice se osjecaja, niceg vise. Postoje stvari u zivotu koje ne mogu protiv sebe, svaka celija se pobuni bez obzira na - trebalo bi. A ono sto ne mogu to i necu. Na zalost u ovom slucaju kao i svakom ostane neko povrijedjen ali zar nije uvijek tako.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  20. #70
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Mozda je mislila da on ne prdi i to ti je
    Ja i dalje mislim da vecina žena uopshte ne prdi
    ...

  21. #71
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    @Pecaros i @Pozitiva -Tice se osjecaja, niceg vise. Postoje stvari u zivotu koje ne mogu protiv sebe, svaka celija se pobuni bez obzira na - trebalo bi. A ono sto ne mogu to i necu. Na zalost u ovom slucaju kao i svakom ostane neko povrijedjen ali zar nije uvijek tako.
    Nije ni trebala da se udaje za njega- prosto i jednostavno. Ako je odmah otisla za ovim znaci pararelne odnose da je imala sa jednim i drugim- to govori o njoj. I raskidanja braka posle 10dana zajednixkog i 8 godine veze- govori itekako o njoj.
    Zali boze na cemu su spale danasnje vrijednosti-na debljinu novcanika,na slavu itd. Ljubav,iskrenost postenje ne da nema vrijednosti kod nekih,nego je na ljestvici u minusu.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  22. #72
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Vidiš ono što jesi
    Šta ima bilo ko da opravdava/osuđuje tuđ život. Od toga se umire (prvo duhovno, a onda ostatak redom...)

    Ćaskamo i neki su iznenađeni, neki uvrijeđeni, nekima je to udar na ličnost, nekima na vrijednosti, neki su otkrili sopstvene prof talente, neke ne dotiče... Ne budite kruti kad mu vrijeme nije
    Istina je da covjek na zivot i na stvari gleda onako kakav on jeste.
    To se slazemo za oprqvdavanja i osudjivanje. Ali moze li se danas bez toga?
    Da li svoj stav treba da imas pri situacijama ovakvim i ostalim? Sta mislis?
    Itekako treba da imamo svi.
    A da postoji i druga strana medalje postoji-mozda bas ona koja govori da je ovo opravdano sa njene strane. Ali ja to ne vidim u ovom odnosu. Ne jer se sve tako brzo desilo. I ne jer je imala dovoljno vremena da zna da li je pravi ili ne. Iaonako duge veze mrzim ocima ih ne mogu vidjet. Propas bez papira.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  23. #73
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Nije ni trebala da se udaje za njega- prosto i jednostavno. Ako je odmah otisla za ovim znaci pararelne odnose da je imala sa jednim i drugim- to govori o njoj. I raskidanja braka posle 10dana zajednixkog i 8 godine veze- govori itekako o njoj.
    Zali boze na cemu su spale danasnje vrijednosti-na debljinu novcanika,na slavu itd. Ljubav,iskrenost postenje ne da nema vrijednosti kod nekih,nego je na ljestvici u minusu.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Pa nije bas prosto i jednostavno osim mozda nama sada vec upletenim porotnicima i egzekutorima, niti to govori o njoj jer je ne poznajemo. Mi se bavimo pretpostavkama i osudama a samo oni znaju pravu istinu. Ja polazim od toga da je njena izjava istinita zato sto znam kako je pokusati na silu igrati neku nametnutu ulogu. Gledajuci sa druge strane, taj momak tj muz je spasen. Ne vjerujem da bi iko volio da bude sa osobom koja ne osjeca nista prema njemu , ili ako je vase istinito koja trci za novcem, slavom, vara ili sta vec. Spasen covjek jopet velju kako god okrenes. Jednom sam nazalost nevoljno prisustvovao intervenciji gdje je zena ostavljala muza a okupili se sokolovi sivi da je ubijede u suprotno.. Nakon mnogo izgovorenih rijeci , racionalnog objasnjavanja, razlaganja i ubjedjivanja, zenu briznu u plac :" Ali nisam srecna".
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  24. #74
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Istina je da covjek na zivot i na stvari gleda onako kakav on jeste. - Kako za koga
    To se slazemo za oprqvdavanja i osudjivanje. Ali moze li se danas bez toga? - Moze
    Da li svoj stav treba da imas pri situacijama ovakvim i ostalim? Sta mislis? - Mozes, a i ne moras - treba i pusiti sebe da se iznenadis novim modifikacijama, bacati ubudjane
    Itekako treba da imamo svi.
    A da postoji i druga strana medalje postoji-mozda bas ona koja govori da je ovo opravdano sa njene strane. Ali ja to ne vidim u ovom odnosu. - Ono sto ne vidis, ne postoji?
    Ne jer se sve tako brzo desilo. I ne jer je imala dovoljno vremena da zna da li je pravi ili ne. - Sta je vrijeme?
    Iaonako duge veze mrzim ocima ih ne mogu vidjet. Propas bez papira. - Cek cek, ono sto ne vidis ne postoji, a ono sto vidis (gledas duze vrijeme) - je propast? wtf dude u r screwed!
    Nego, opet se nesto igram po netu i

    Ovako kaze vikirecnik


    sudbonosan
    Придев
    sudbonosan -а, -о, прид.
    Значења:
    који је од пресудног значаја
    (значење изведено преко синонима) fatalan, koban, neizbežan, neminovan, nesrećan, ubitačan, zlokoban, smrtonosan


    Pa nije ni cudo sto se ljudi razvode - osjeca ono izvorno u njima, da se iza svega toga krije jedan zaista sudbonosan proces... i jos je jedan takav proces temelj - porodici, prijateljima i komsiluku

  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,217
    Thanked in
    2,126 Posts

    Default

    Meh, nije u tih nekoliko udatih dana mogla saznat ništa što nije za prethodnih osam godina. Naravno da poslije osam godina nema obavezu da se uda, razumijem i da se neko prestravi prije udaje i odustane od vjenčanja, ali ova situacija nije jasna. Čak i da su zajedno počeli da žive tek poslije vjenčanja, nekoliko dana je malo da bi se došlo do zaključaka da je ulazak u brak bio greška. A da je bila pod uticajem okoline, tradicije i sličnih budalaština, svakako bi joj trebalo duže od nekoliko dana da vidi da je sve to njesra.

    Uz sve uvažavanje svačijeg prava na promjenu mišljenja, navedeni rok za promjenu mišljenja/osjećaja jednostavno ne pije vodu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gasenje struje u sitne sate Podgorica
    By podgoricko-dijete in forum Sve i svašta
    Replies: 27
    Last Post: 11-11-13, 12:21
  2. sajt LUTRIJE - puno kasne sa izvjestajem
    By punisher in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 21-04-09, 00:51
  3. Ko je budan u ove sate?
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 30-01-07, 01:58
  4. U kasne sate za premisljanje
    By apsolutno_nemoguca in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 03-08-05, 10:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •