Leskarite u vas intimni kutak,vi i vasa ljepsa ili jaca polovina,volite se,mazite se,razgovarate u tisini.Vrijeme je ono malo dockan i idealno da covjek ako se s nekim ne ljubi odmara pred san il sanja naveliko.Kad ono vibrrr vibrrrr,zvrr,zvrr...poruka.
Jel neka neugodna tisina vec stvorena?Potreba da pred partnerom otvaramo poruku kako i on/ona moze da ima uvid u istu?Neka lampica "ko mu/joj to salje poruku kasno"?
Kako reagujete ako je neki udvarac ili neka udvaracica jos iz vremena prije veze ili bivsi partneri s kojima jesmo ili nismo u prijateljskim odnosima?A mozda i neko treci za koga ne znamo?
Nekad su stvari bezazlene i nemaju razloga za razne pomisli ili neprijatnosti ali nekad moze biti suprotno.Kakve su vam reakcije ili kakve mislite da bi vam bile?


Ja sam svega ovoga lisena.Ali se desi da mi neko u kasni sat pusti nekakvu glupavu poruku koja moze da saceka jutro i ne bi mi bilo do partnera no sto to mene licno nervira.Ipak desava se da su neki ljudi sumnjicavi a tu i tamo i paranoicni da ih ta jedna naocigled obicna poruka cimne.



Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока