Page 26 of 72 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1776

Thread: Skijanje

  1. #626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Dakle,ja ka avetinja koja ne smije da skija
    Zasto mislis da ne smijes da skijas?
    Nedostatak samopouzdanja, visina ili mozda zbog godina?

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Polazna stanica nove žičare neće biti iznad parkinga, pogotovu ne kod tunela.
    Biće prilično blizu restorana i baby lifta na skijalištu 1450.

    Ovo izgleda super, bice izgleda bas dje je sad baby staza.

    Nesto drugo mi je privuklo paznju na ovoj skici, a to je neki ski lift, koji je oznacen skroz lijevom crvenom trakom (K2R/D8G).
    Mislio sam da nije tanjiraca Carev Do, koja godinama nije u upotrebi (preko 10 godina sigurno), ali njoj je baza malo visocije, ne vjerujem da je ona.

    Inace, zna li se oce li ikad popraviti tanjiracu na Cupovima i pomenutu tanjiracu Carev Do?

  2. #627
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Zasto mislis da ne smijes da skijas?
    Nedostatak samopouzdanja, visina ili mozda zbog godina?
    Obeća' sam ortopedu kad sam mu drugi put doša' sa nagrđenim ligamentima i "zaključanim koljenom" poslije fudbala.E sad,nismo skijanje pominjali ali jesmo fudbal,đe sam ih i sredio,jer pusto srce nije priznavalo da sam +40g i da imam +5-6kg od nominalne, a igrao sa momcima od 20-25.
    Mada,nije isključeno da probam makar neki entry level,jer me nagovarao instruktor koji mi je đecu naučio,ali ako se što desi mora bi "sam rane lizat"
    PS Ima li što grđe no kad moraš 7-8 h provest u kafanu a oko tebe svi skijaju,arija planinska,đecu vidiš kad odu gore pa strepiš kad će doć...?
    Možda bi bilo grđe da sam neplivač a gledaš đecu kako plivaju do bova ili dalje.
    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 07-09-21 at 15:45.

  3. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  4. #628
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,220
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    545
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post

    Nesto drugo mi je privuklo paznju na ovoj skici, a to je neki ski lift, koji je oznacen skroz lijevom crvenom trakom (K2R/D8G).
    Mislio sam da nije tanjiraca Carev Do, koja godinama nije u upotrebi (preko 10 godina sigurno), ali njoj je baza malo visocije, ne vjerujem da je ona.

    Inace, zna li se oce li ikad popraviti tanjiracu na Cupovima i pomenutu tanjiracu Carev Do?
    To je definitivno trasa tanjirače Carev Do, s tim što su joj stvarno početak nacrtali prenisko, praktično odmah pored polazne stanice za dvosjed. Možda da se nadamo da je na skici neka nova buduća žičara Carev Do koja će zamijeniti staru!
    Meni isto baš nedostaju te dvije tanjirače, pogotovu ona na Ključu. Čak mislim da ona na Ključu i nije pokvarena nego da im se ne radi tamo oko pripreme staze i ostale kutare. A niz Ključ je sjajno skijanje...
    Jedna zanimljivost za tanjiraču Carev Do:
    To je bila prva žičara u Kolašinu. Postavljena je osamdesetih godina na Barutani, praktično u gradu. Barutana je bila pravo gradsko skijalište gdje je puno Kolašinaca naučilo da skija, prije nego što je Kolašin postao turistički ski centar.
    I onda najveća glupost, početkom devedesetih se otvori ski centar na Jezerinama, pa pored dvosjeda i tanjirače prebace i tanjiraču sa Barutane na Carev Do, koja tamo skoro da nikad nije radila...

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  5. #629
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Jedna od većih gluposti koje sam čuo, a koja je 1/1 tačna, je da je bivša uprava skijališta CG štampala uže staze (mislim da su projektovane da budu svuda široke od 30-60m) od projektovsnih i izvedenih.... da bi "pazsad" ušteđela na gorivi.

    Kreteni, koji upravljaju stazama u koje su usuti milioni, štede gorivo i prave rizik na stazi i nepotrebnu gužvu i teže mimoilaženje.

    Pakao.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Mada,nije isključeno da probam makar neki entry level,jer me nagovarao instruktor koji mi je đecu naučio,ali ako se što desi mora bi "sam rane lizat"
    PS Ima li što grđe no kad moraš 7-8 h provest u kafanu a oko tebe svi skijaju,arija planinska,đecu vidiš kad odu gore pa strepiš kad će doć...?
    Možda bi bilo grđe da sam neplivač a gledaš đecu kako plivaju do bova ili dalje.
    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Ja ti o tome pricam. Probaj, to je snijeg, nije mermer, kad padnes na njega da se slomis. Drugo, ne ides na takmicenje, nego na rekreativno skijanje. Trece, to sto si igrao fudbal (makar rekreativno) ti je velika prednost, jer sigurno i dalje imas jake noge, dobar balans, motoriku i ritam.
    U mnogo si vecoj prednosti nego ostali prosjecni pocetnici, tj koji se preko godine ne bave nikakvom fizickom aktivnoscu.
    Ako se ipak odlucis, imam da ti preporucim dobrog instruktora, koji ce te pored samih casova posavjetovati i pomoci ti oko kupovine/iznajmljivanja opreme i svih mogucih savjeta vezano za skijanje.

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    To je definitivno trasa tanjirače Carev Do, s tim što su joj stvarno početak nacrtali prenisko, praktično odmah pored polazne stanice za dvosjed. Možda da se nadamo da je na skici neka nova buduća žičara Carev Do koja će zamijeniti staru!
    Meni isto baš nedostaju te dvije tanjirače, pogotovu ona na Ključu. Čak mislim da ona na Ključu i nije pokvarena nego da im se ne radi tamo oko pripreme staze i ostale kutare. A niz Ključ je sjajno skijanje...
    Jedna zanimljivost za tanjiraču Carev Do:
    To je bila prva žičara u Kolašinu. Postavljena je osamdesetih godina na Barutani, praktično u gradu. Barutana je bila pravo gradsko skijalište gdje je puno Kolašinaca naučilo da skija, prije nego što je Kolašin postao turistički ski centar.
    I onda najveća glupost, početkom devedesetih se otvori ski centar na Jezerinama, pa pored dvosjeda i tanjirače prebace i tanjiraču sa Barutane na Carev Do, koja tamo skoro da nikad nije radila...

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
    Upravo sam se i ja ponadao da zicara na skici nije Carev Do, nego da je isplanirano nesto sto ce zamijeniti onaj spori dvosjed.

    Inace, svima prosipaju pricu da su tanjirace Kljuc i Carev Do neispravne, ali sam uvjek imao trunku sumnje da nece da ih pale da bi smanjili troskove, sto se evo ispostavi da je tacno. Jer, nije u pitanju samo trosak struje koju potrosi zicara, nego ratrak, koji trosi ka tenk, treba da ode do Kljuca i tamo da odstampa (relativno kratku) stazu i da se vrati. To je to sto oni ne vide kao isplativo.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jedna od većih gluposti koje sam čuo, a koja je 1/1 tačna, je da je bivša uprava skijališta CG štampala uže staze (mislim da su projektovane da budu svuda široke od 30-60m) od projektovsnih i izvedenih.... da bi "pazsad" ušteđela na gorivi.

    Kreteni, koji upravljaju stazama u koje su usuti milioni, štede gorivo i prave rizik na stazi i nepotrebnu gužvu i teže mimoilaženje.

    Pakao.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pa to je ovo sto napisah, stede na gorivu, trosak oko goriva im je rak rana.
    A sto ti velis, milioni ulozeni...zali boze ko vodi to skijaliste.

  7. #631
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Ja ti o tome pricam. Probaj, to je snijeg, nije mermer, kad padnes na njega da se slomis. Drugo, ne ides na takmicenje, nego na rekreativno skijanje. Trece, to sto si igrao fudbal (makar rekreativno) ti je velika prednost, jer sigurno i dalje imas jake noge, dobar balans, motoriku i ritam.
    U mnogo si vecoj prednosti nego ostali prosjecni pocetnici, tj koji se preko godine ne bave nikakvom fizickom aktivnoscu.
    Ako se ipak odlucis, imam da ti preporucim dobrog instruktora, koji ce te pored samih casova posavjetovati i pomoci ti oko kupovine/iznajmljivanja opreme i svih mogucih savjeta vezano za skijanje.

    Hvala na savjetima.Prvo nije zbog pada bila povreda ligamenata nego sam zbog promjene pravca doveo koljeno skoro do operacije,a za to je,kolko čuh,skijanje još rizičnije.Drugi put sve isto i tada sam obeća ortopedu da mu neću više dolazit posle fudbala.Šalu na stranu.Bio sam u rekreativnoj formi,ali pred te povrede se ugojih 6-7kg i mislim da je to bio presudni faktor uz to da nisam ni igrao fudbal shodno godištu no sam "zapinja" ka da mi je 20.
    E sad,drugo.Super sam zadovoljan sa radom Miša Dragojevića koji mi je radio sa đecom(mlađeg od 8g je poveo na vrh 1600 posle 3-4 dana rada pretprošle i 2 dana rada s njim ove sezone i spustio se samostalno uz njegovu pratnju sa vrha 1600)On me i nagovara da krenem lagano osnove s njim,.Nisam se zimus usudio.Možda ove sezone se odlučim jer, sam se vratio na idealnu težinu ali stanje forme je upitno.
    Mišo je em povoljan em entuzijasta(možda malo prećeruje sa starom slavom i uspjesima i nema baš takta sa đecom koja ga ne slušaju po starinskim standardima ali moji su ga oduševili disciplinom).Sve u svemu Miša bih preporučio svakom a ti preporuči tog za kog misliš da je dobar za početnike.
    Hvala.Pozz


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 08-09-21 at 12:39.

  8. #632
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    298
    Thanks Thanks Received 
    704
    Thanked in
    320 Posts

    Default

    Pa obećao si da nećeš posle fudbala ovo bi bilo ne daj Bože posle skijanja

    Meni je baš žao što ne radi godinama taj carev do jer taj dio staze đe on počinje do dna mi je savršen za kuliranje kasnije u toku dana kad se čovjek malo umori.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  10. #633
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,220
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    545
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Prve pahulje na Bjelasici
    https://api.cdm.me/drustvo/zabijeljela-bjelasica/


    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Dasho For This Useful Post:


  12. #634
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Prve pahulje na Bjelasici
    https://api.cdm.me/drustvo/zabijeljela-bjelasica/


    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
    To nije dobro..... Ima dosta radova da se završi na ovoj K7 kako li se već zove.

    Idealno bi bilo da se sa snijegom pričeka do decembra.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 23-09-21 at 19:39.

  13. #635
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,220
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    545
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Tako je... Teško da sad može pasti, ovo više kao nagovještaj zimskih radosti

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Dasho For This Useful Post:


  15. #636
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    To nije dobro..... Ima dosta radova da se završi na ovoj K7 kako li se već zove.

    Idealno bi bilo da se sa snijegom pričeka do decembra.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jedni kazu da ce do pocetka sezone stici da zicaru puste u rad, drugi da nema sanse.


    Inace, do 01.10. vam traje akcija za popust prilikom kupovine sezonskog ski passa (jos 6 dana). Sezonski ski pas je trenutno na popustu 150.00 eura, dok mu je regularna cijena 250.00e.

    Za kupovinu sezonskog ski passa ne morate da idete u KL, mozete iz bilo koje banke popuniti priznanicu i uplatiti.
    Copy/paste info koji sam danas dobio sa skijalista:

    Uplata se vrsi na žiro račun broj 510-101613-72. U pozivu na broj odobrenja unesite vaš matični broj i u polje svrha uplate upišite sezonski ski pas.
    Kada sezona počne tj kada počne prodaja ski pasova preuzimate ga na ski centru Kolašin 1600 u skijašnici, gdje se i vrši prodaja ski pasova.
    Potrebno je da sa sobom imate ličnu kartu i uplatnicu. Kolege vas slikaju i izdaju sezonski ski pas. Sezonski ski pas se izdaje sa fotografijom, imenom i prezimenom.

  16. The Following User Says Thank You to DJuzla For This Useful Post:


  17. #637
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Ja mislim da nema sanse da stigne. Volio bih da grijesim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to majaa For This Useful Post:


  19. #638
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,220
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    545
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Jedni kazu da ce do pocetka sezone stici da zicaru puste u rad, drugi da nema sanse.


    Inace, do 01.10. vam traje akcija za popust prilikom kupovine sezonskog ski passa (jos 6 dana). Sezonski ski pas je trenutno na popustu 150.00 eura, dok mu je regularna cijena 250.00e.

    Za kupovinu sezonskog ski passa ne morate da idete u KL, mozete iz bilo koje banke popuniti priznanicu i uplatiti.
    Copy/paste info koji sam danas dobio sa skijalista:
    I dalje razmišljam da li da kupim sezonski. Cijena je zbilja OK, računam da tih deset dana skijanja mora biti kakva god zima da bude.
    Negativna strana, osim tog "rizika", je što Kolašin 1450 ostaje zanemaren...

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  20. #639
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    I dalje razmišljam da li da kupim sezonski. Cijena je zbilja OK, računam da tih deset dana skijanja mora biti kakva god zima da bude.
    Negativna strana, osim tog "rizika", je što Kolašin 1450 ostaje zanemaren...

    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
    Sto imas na 1450 osim tri staze od kojih je svaka kraca nego bilo koja na 1600, koji ih ima 7-8...
    Ionako ocajan dvosjed otpisi, nikad ga i ne pale. Ne znam jesu li ga upalili 3 puta u toku prosle zime.

    1450 se ne moze poredit sa 1600.

    Ja pored 1600 o 1450 i ne razmisljam, iako sam kao skijas ponikao tamo prije preko 25 godina.

    U toku iduce nedjelje uzimam sezonski za 1600 sigurno.

  21. #640
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ja mislim da će gore biti problem parking.

    Čuh da su napravili na 1600 još jedan plato za parking.

    Al na 1450 ništa uradili nisu. Ona garaža na više etaža neće brzo. Da makar oće povuć ogradu od gradilišta do objekta u izgradnji u toku zime.

    Ne znam ko zida Ćoćo ili Baća?



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Neki ipak tvrde da ce zicara koja spaja dva skijalista biti funkcionalna do pocetka sezone:

    https://www.aktuelno.me/ekonomija/ko...va-skijalista/

  23. #642
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Mozda je ipak zavrse do otvaranja...

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ijesti_android

  24. #643
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Samo ne kapiram kako ce da funkcionise ski pass.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #644
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    Samo ne kapiram kako ce da funkcionise ski pass.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne vjerujem da će to biti dogovoreno, jer...Ćoćo. Sigurno da će biti moguć jedan ski pass za 1600 i k7, a da li će biti moguć jedan koji važi i za 1450 tu sam skeptičan.

    Logično bi bilo da se dogovore, pa da se prihod dijeli po mjeraču (ono od prodatog ski passa da se prihod dijeli na osnovu toga gdje je skijaš više koristio ski pass), al koliko je to moguće sa Ćoćom ne znam.

    Od autoputa svakako neće biti ništa do NG. Biće gotov, ali upotrebna i još neke stvari prije marta veoma teško.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. #645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Za ovu skijasku sezonu od autoputa nista.

    Neko je pominja odje,cini mi se, da ce gornje i donje skijaliste pazar dijeliti po broju prolaza kroz kapije zicara, sto s emeni cini kao najbolje, najfer i najjednostavnije rjesenje.
    Neka se dogovore izmedju sebe kako god oce, samo neka spoje skijalista za ovu sezonu i neka nas puste da "saramo" s jednog skijalista na drugo....

  27. #646
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Eto tako. Sa 2 ski passa sva ova prica nema nikakvog smisla.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to majaa For This Useful Post:


  29. #647
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,098
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Ali opet nam ostaje najvecu znak pitanja, snijeg.
    Ako bude godina kao predprosla, dzabe nam i jedan skipass i autoput


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #648
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Ako bude snijega,onda je najjeftinije skijat po autoputu.Sve je nizbrdo,širina a i pamet nam ne smeta

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  32. #649
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by majaa View Post
    Eto tako. Sa 2 ski passa sva ova prica nema nikakvog smisla.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    K7 i 1600 će svakako biti povezani i biće moguć jedan ski pass za te dvije žičare.

    Ukoliko se i 1450 bude uvezao imaćemo ooozbiljan kompleks od mislim 40+ kilometara staza.

    Samo info da će, za početnike to posebno znači, plava staza 1600 otvaranjem ove nove K7 biti produžena skroz dolje skoro do 1450 i da će samim tim iz cuga moći da voze 7-8km je cool. Takođe, očekujem da K7 bude prilično popularna jer će i ona sa vrha da ima plavu stazu kojom se spušta do podnožja 1600, a onda može ili 1600 ili već pomenutom plavom stazom do 1450. To bi trebali da dovede i do rasterećenja na 1600 što je extra.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  34. #650
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,695
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Zvuci sjajno!

Page 26 of 72 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. skijanje
    By neshalav in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 07-11-13, 21:56
  2. Skijanje
    By miga in forum Ostali sportovi
    Replies: 78
    Last Post: 31-01-13, 15:11
  3. P: Nešto za skijanje
    By NokiaPg in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 24-01-10, 21:15
  4. Skijanje
    By kaleza in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 04-12-08, 16:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •