Page 7 of 66 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1643

Thread: [STANOVANJE] Stambene zgrade i njihovo održavanje

  1. #151
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma ne.. Ne smijem se ja vama, nego mom Kumu jer je imao slicne situacije (ne jednu..).. Rekoh vec..
    A sa vama sam ozbiljna.. Razumijem.
    Nego, zna li ko koliko kosta angazovanje Advokata za slucajeve potrazivanja I prateci troskovi?

    Hvala Lepo

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Ma ne.. Ne smijem se ja vama, nego mom Kumu jer je imao slicne situacije (ne jednu..).. Rekoh vec..
    A sa vama sam ozbiljna.. Razumijem.
    Nego, zna li ko koliko kosta angazovanje Advokata za slucajeve potrazivanja I prateci troskovi?

    Hvala Lepo
    Jedan dobar lijevi bubreg odprilike

  3. #153
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne znam koliko je istinita informacija, na jednom ulazu sam pročitao okačeno neko obavještenje kojima se stanari pozivaju da plate svoja dugovanja inače ih čeka sudski spor, koji će zajedno sa troškovima advokata i postupka koštati najmanje 125€. Čini mi se da je taj iznos bio u pitanju. Znam i da je jedan ulaz plaćao 18€ mjesečno nekoj advokatskoj kancelariji. Plaća se kao pretplata, nevezano za to da li je bilo intervencija. Sa druge strane, advokat bi trebalo da utužuje dužnike bez obzira na njihov broj. Ne znam da li je taj ulaz koristio usluge advokata. Ne znam ni koja je tarifa da se advokat angažuje po potrebi.

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,952
    Thanks Thanks Given 
    4,788
    Thanks Thanks Received 
    9,825
    Thanked in
    3,725 Posts

    Default

    E ako sam zna da ovako deru firme za deponovanje/odvoz smeća, 85e nam stiže svaki mjesec račun za 120m2 prostora, iliti 0.33c po m2, da nije malo mnogo?! Ni da odlažemo nuklearni otpad...
    War. War never changes.

  5. #155
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    A ja sto placam 25e odrzavanje ulaza svaki mjesec za poslovni a NIKAKVE veze nemam sa ulazom niti koristi.... Sam krecim fasadu, kosim ispred, kad je cijev vodovodna pukla platio preko 100e iz svog dzepa da se sanira..

    I?

  6. #156
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E ako sam zna da ovako deru firme za deponovanje/odvoz smeća, 85e nam stiže svaki mjesec račun za 120m2 prostora, iliti 0.33c po m2, da nije malo mnogo?! Ni da odlažemo nuklearni otpad...
    Jos bolje od toga su naknade za koriscenje puteva po 100e godisnje

  7. #157
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najbolje je od svega sto moju zgradu koriste za reklamiranje preko dustvenih mreza...ubace slike, cvijece, osvjezivace, tepihe, table...I to stoji punih 3 minuta i 12 sekundi

  8. #158
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Ja sam cuo da se skupstina moze osnovati i sa manje od 50% prisutnih nakon dva neuspjela pokusaja.

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  9. #159
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    A dje u ovaj nas ulaz niko nije bio na sastanak i ovaj sam sebe proglasio...
    Last edited by stefke; 28-01-19 at 21:59.

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ne moze to stefke.... Cus sam sebe, to je glupost.
    A ovo sto placas ulazu koji nema nikakve veze stobom, placas guzvu ispod prozora spavacih soba i necijih domova time sto privredjujes kao etazni vlasnik na njihovoj adresi.
    Last edited by N-I-K-O; 29-01-19 at 22:12.

  11. #161
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Jes života mi, možda je jedan komšija bio

    Inace skoro udjoh u ulaz na zabjelo u dva pendreka par njih duzni po. 400 500 600e

    Sto se tu ne pokrene naplata? Il mozda nemaju pa su postedjeni

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jes života mi, možda je jedan komšija bio

    Inace skoro udjoh u ulaz na zabjelo u dva pendreka par njih duzni po. 400 500 600e

    Sto se tu ne pokrene naplata? Il mozda nemaju pa su postedjeni
    Pokrenuta je sigurno, jer je morala bit pokrenuta po zakonu, jedino ako je u pitanju ono da nije stan sa pokojnog oca preveden na dijete pa pici ta naplata na pokojno lice i onda je nenaplativo.
    Ili u slucaju da je lice nezaposleno, dzaba mu se salje na naplatu kad nema prihoda na racun u banci, pa ne moze da mu se naplati, ali ce mu se naplatit prvi priliv koji bude na njegovo ime.
    A ovo da je sam bio jedino je izvodivo da je covjek isao od vrata do vrata da mu se komsije potpisu na saglasnost da on bude upravnik, ali to nije legalno imenovanje na skupstini jer u sustini skupstina nije formirana, a onda dje je imenovanje predsjednika?
    To mi ne ide u glavu kako je uradio, jer formalno nije mogao drugacije bez potpisa vecine etaznih vlasnika, osim u slucaju da je krivotvorio potpise stanara, u sto sumnjam, jer je to krivicno djelo.
    Last edited by N-I-K-O; 30-01-19 at 12:13.

  13. #163
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,995
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    A ja sto placam 25e odrzavanje ulaza svaki mjesec za poslovni a NIKAKVE veze nemam sa ulazom niti koristi.... Sam krecim fasadu, kosim ispred, kad je cijev vodovodna pukla platio preko 100e iz svog dzepa da se sanira..

    I?
    Imao si pravo da trazis da ti skupstina sanira stetu ako si redovno placao. A nije skupstina stanara kriva sto je opstina donijela takvu regulativu da placas 20 centi sto eto pripadas toj zgradi. Ako vec placas odrzavanje onda od upravnika trazi da okosi zelenilo, da sredi ispred zgrade i ostalo...
    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Jes života mi, možda je jedan komšija bio

    Inace skoro udjoh u ulaz na zabjelo u dva pendreka par njih duzni po. 400 500 600e

    Sto se tu ne pokrene naplata? Il mozda nemaju pa su postedjeni
    Vjerovatno su pokrenuli naplatu. Dolje cu nastavit...
    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Pokrenuta je sigurno, jer je morala bit pokrenuta po zakonu, jedino ako je u pitanju ono da nije stan sa pokojnog oca preveden na dijete pa pici ta naplata na pokojno lice i onda je nenaplativo.
    Ili u slucaju da je lice nezaposleno, dzaba mu se salje na naplatu kad nema prihoda na racun u banci, pa ne moze da mu se naplati, ali ce mu se naplatit prvi priliv koji bude na njegovo ime.
    A ovo da je sam bio jedino je izvodivo da je covjek isao od vrata do vrata da mu se komsije potpisu na saglasnost da on bude upravnik, ali to nije legalno imenovanje na skupstini jer u sustini skupstina nije formirana, a onda dje je imenovanje predsjednika?
    To mi ne ide u glavu kako je uradio, jer formalno nije mogao drugacije bez potpisa vecine etaznih vlasnika, osim u slucaju da je krivotvorio potpise stanara, u sto sumnjam, jer je to krivicno djelo.
    Nikakav problem ako je vlasnik preminuo. Upisete se preko javnog izvrsitelja kao teret na list nepokretnosti. Samo pokrenes rjesenje o izvrsenju. Pa kad budu dijelili imovinu nece moc da se podijele dok ne maknu taj teret ili ce ga svi jedno podijelit. A kad dug naraste preko 10,000 pravo kod JI i prodas stan zbog duga.

    Generalni problem, narocito u starim zgradama je sto tu zive vecinom starija populacija koja:
    1. Ima male penzije i primanja, pa joj je svaki euro bitan.
    2. Dobili su stan dzaber ili otkupili za neke male pare od drzave i navikli su da im je sve u zivotu dzabe. Jer su eto oni bili predodredjeni da budu u KPJ i dobiju od firme stan za zasluge.

    Ovi pod 2 su najgori i najbucniji uvijek. Njima nikad ne treba sijalica, ni interfon, ni lift, ni brisanje podova. Apsolutno nista.

    Ako ikada ova drzava dostigne neki nivo iole normalne pravne drzave ovo ce se vrlo lako rjesavati. Do tada cemo svi kolektivno da se zajebavamo sa svim i svacim.
    Toliko nam je nakaradan pravni sistem, da dok to ne osjetite na svojoj kozi sto privatno sto poslovno ne mozete da vjerujete.
    Efikasan pravni sistem je i jedan od preduslova da neke firme negdje investiraju pare. Nije jedini, ali jedan od preduslova jeste.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #164
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Bas me zanima da li taj dug zastarijeva ko ostali za racune
    Sto se mog iskustva tice negativno je, imali smo stete od komsija, od fasade itd mnogo vece no sto bi mi odrzavanje na 10-20 godina bilo, placalo se uredno al nista se ne radi kako treba. doduse sad slabo kuci dolazim al kad god dodjem i dalje isto ****** a znam da je vecina ulaza takva. Treba ove firme angazovat no i oni muljaju previse a ljudi nece da se bakcu oko toga. A da je skupo, skupo je 20e kad se daje za nista, makar da se cisti kako treba i odrzava, da dio toga ide u investicioni fond a ne pola para plata pola napumpane cijene za ciscenje i kao odrzavanje lifta a lift bio izgorio, nekako ga slijepili pitanje dana kad se neko poginut s njim, no dobro.
    rm -rf /

  15. #165
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,381
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    A ja sto placam 25e odrzavanje ulaza svaki mjesec za poslovni a NIKAKVE veze nemam sa ulazom niti koristi.... Sam krecim fasadu, kosim ispred, kad je cijev vodovodna pukla platio preko 100e iz svog dzepa da se sanira..
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Imao si pravo da trazis da ti skupstina sanira stetu ako si redovno placao. A nije skupstina stanara kriva sto je opstina donijela takvu regulativu da placas 20 centi sto eto pripadas toj zgradi. Ako vec placas odrzavanje onda od upravnika trazi da okosi zelenilo, da sredi ispred zgrade i ostalo...

    Ima li kakve veze đe se nalazi cijev koja je pukla? Ako je pukla neka dovodna cijev kroz ulaz cijeli što prolazi, jasno je da treba da se sanira od zajedničkih para. Ako je nekome pukla cijev u stanu, zar nije obaveza vlasnika stana da to sanira? Pitanje je onako uopšteno, nevezano za konkretni slučaj. I ne mora da se odnosi samo na vodovodne cijevi nego i na druge stvari koje imaju zajedničke i zasebne djelove, poput interfona, na primjer.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  16. #166
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    E i jos jedno pitanje, komsinici jednoj curi iz cijevi koja je izmedju mene i jos jedne komsinice. Majstori misle da treba da se busi s obje strane zida ili tako nesto, al ne bi jos nista od toga.
    Moje pitanje je, posto su tu meni (granitne) plocice, ugradnja kuhinja, moralo bi da se lomi, busi itd, trebam li ja za to, prasinu, ciscenje i vrijeme izgubljeno sa posla itd da snosim trosak? saniranje ide od gradskog stambenog jer im placamo sa racunom al to nije bitno i nije u cg nego vise ovako teoretsko pitanje?
    rm -rf /

  17. #167
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,995
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Bas me zanima da li taj dug zastarijeva ko ostali za racune
    Sto se mog iskustva tice negativno je, imali smo stete od komsija, od fasade itd mnogo vece no sto bi mi odrzavanje na 10-20 godina bilo, placalo se uredno al nista se ne radi kako treba. doduse sad slabo kuci dolazim al kad god dodjem i dalje isto ****** a znam da je vecina ulaza takva. Treba ove firme angazovat no i oni muljaju previse a ljudi nece da se bakcu oko toga. A da je skupo, skupo je 20e kad se daje za nista, makar da se cisti kako treba i odrzava, da dio toga ide u investicioni fond a ne pola para plata pola napumpane cijene za ciscenje i kao odrzavanje lifta a lift bio izgorio, nekako ga slijepili pitanje dana kad se neko poginut s njim, no dobro.
    Ako ga ne utuzis u roku od 2 godine zastarijeva. Kad ga utuzis onda nema zastare.
    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ima li kakve veze đe se nalazi cijev koja je pukla? Ako je pukla neka dovodna cijev kroz ulaz cijeli što prolazi, jasno je da treba da se sanira od zajedničkih para. Ako je nekome pukla cijev u stanu, zar nije obaveza vlasnika stana da to sanira? Pitanje je onako uopšteno, nevezano za konkretni slučaj. I ne mora da se odnosi samo na vodovodne cijevi nego i na druge stvari koje imaju zajedničke i zasebne djelove, poput interfona, na primjer.
    Quote Originally Posted by N_L View Post
    E i jos jedno pitanje, komsinici jednoj curi iz cijevi koja je izmedju mene i jos jedne komsinice. Majstori misle da treba da se busi s obje strane zida ili tako nesto, al ne bi jos nista od toga.
    Moje pitanje je, posto su tu meni (granitne) plocice, ugradnja kuhinja, moralo bi da se lomi, busi itd, trebam li ja za to, prasinu, ciscenje i vrijeme izgubljeno sa posla itd da snosim trosak? saniranje ide od gradskog stambenog jer im placamo sa racunom al to nije bitno i nije u cg nego vise ovako teoretsko pitanje?


    Imate pravo i ti i komsija(komsinica) kome je pukla cijev da iz budzeta skupstine stanara sanirate stanove. Problem je sto vecina zgrada nikad nema na racunu para.
    Dje je ljudi lako je sve dogovorit, neko se uvijek nadje jedan ili par njih pametniji od svih ostalih.
    Oni koji nista ne placaju su vam uvijek najglasniji.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #168
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,381
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    To mi je, donekle, nelogično. Mogu svi stanari, liše dvoje, na primjer, da maksimalno paze da ne naprave neku štetu, a ovo dvoje nepažljivih može haos da napravi, namjerno ili nepažnjom, i onda gomila oštećenih stanova treba da se naplati od sredstava koja su mala ili skoro nepostojeća, ako agencija vodi održavanje. Mislim da jedino neki ulazi sa po 70+ stanova mogu finansijski da izdrže takvu situaciju.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #169
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ima li kakve veze đe se nalazi cijev koja je pukla? Ako je pukla neka dovodna cijev kroz ulaz cijeli što prolazi, jasno je da treba da se sanira od zajedničkih para. Ako je nekome pukla cijev u stanu, zar nije obaveza vlasnika stana da to sanira? Pitanje je onako uopšteno, nevezano za konkretni slučaj. I ne mora da se odnosi samo na vodovodne cijevi nego i na druge stvari koje imaju zajedničke i zasebne djelove, poput interfona, na primjer.
    U mom slučaju, zvao sam agenciju, vodovod sve zive...

    Došli momci otkrili dje je pukla cijev i kazu da je to posao vodovoda kao kad je prije sata, i onda zovi vodovod 100x meni poplava njih nema.. Onda su zatvorili za pola grada vodu jer glavni ventil nije radio (kod mene) i trebalo im je 5h da zamijene...

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ima li kakve veze đe se nalazi cijev koja je pukla? Ako je pukla neka dovodna cijev kroz ulaz cijeli što prolazi, jasno je da treba da se sanira od zajedničkih para. Ako je nekome pukla cijev u stanu, zar nije obaveza vlasnika stana da to sanira? Pitanje je onako uopšteno, nevezano za konkretni slučaj. I ne mora da se odnosi samo na vodovodne cijevi nego i na druge stvari koje imaju zajedničke i zasebne djelove, poput interfona, na primjer.
    Ovo je apsolutno tacno. Sve ono sto je osteceno u tvom prostoru a tice se samo tebe i tvog domacinstva popravljas sam o svom trosku.
    Drugo je kad je ta cijev recimo zajednicka, i tice se i pogadja sve stanare, ili dio stanara po toj dijagonali recimo,
    onda bi trebalo popravku izvrsiti od zajednickih para naravno sa zajednickog racuna.

    Sto se drugog pitanja tice a tice se tebe i komsinice, da se busi sa obije strane, jer samo vas dvoje to pogadja, ako je puklo nesto na tvoju stranu pa se prebacilo igrom slucaja na njenu, ona nije nista kriva nego je to tvoj dio, i ti bi trebao da snosis stetu i za svoju i za njenu, ili obrnuto,
    a najbolje je kad se tako nesto desi kad se dvoje komsija usaglase pa podijele svako svoje.
    To nema veze sa zajednickim prostorom (ulazom, zajednickim prostorijama itd) ostalih stanara niti pogadja zajednicu, a samim tim ni zajednicki racun.

  21. #171
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Vertikala je pukla i ne toci ni meni ni njoj no zeni ispod nje, koja nije ispod mene uopste. Ja generalno ih necu pustit da mi prave stetu par stotina eura pa kako god, ucestvovao bih nesto ako mora ali ne sve, no evo jos se niko nije javljao par nedjelja pa se nadam da je to gotovo.
    rm -rf /

  22. #172
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    a zamisli kako je ta voda "pogana" meni je pukla cijev u mojoj kuhinji, iza sudpere, tek sam se uselila bila i zamisli meni ni kap vode u kuhinji ama bukvalno ni ap, a dolazi majstor (još su bili oni što oko zgrade rade jer je nova zgrada bila) stan ispod mene voda je poplavila cijeli stan koji je još bio neuseljen...kroz špajz....našla voda put neki, meni ništa a dolje katastrofa.

    Kod nas u zgradi je uska kanalizaciona cijev koja vodi iz zgrade ka tome glavnome odvodu, uglavnom, dvije ili čak četiri vertikale se spajaju u tu jednu cijev i ona zako uzana začepi se (vadilo se i pelena i svega odatle) uglavnom, samo stan koji je u podrumu je imao probleme od toga, a ništa nije do njega....bogami je trebalo vremena dok se uspjelo objasniti ljudima iz ulaza da svi moraju troškove da podijele jer je to problem svih nas....ljudi dok ne osjete problem na svojoj koži ne priznaju nažalost da je problem i njihov.
    Ista stvar nam je sa krovom, od vjetra, lišća oluci se začepe i prvo stanovi u potkrovlju a onda i mi niže imamo vlagu u stanovima....ali oni koji nemaju ne priznaju da moraju i oni da učestvuju u sanaciji krova...borba neprestana sa ljudima koji su nerazumni...mislim da zgrade u kojima su mahom mladi ljudi koji imaju ipak malo otvoreniji pogled na kulturu življenja u zgradama nemaju problema ove vrste...prvo jer je mladima lakše da plate i da se ne zezaju sa tim, a drugo stalo im je da im je uredan prostor kojim se kreću
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Vertikala je pukla i ne toci ni meni ni njoj no zeni ispod nje, koja nije ispod mene uopste. Ja generalno ih necu pustit da mi prave stetu par stotina eura pa kako god, ucestvovao bih nesto ako mora ali ne sve, no evo jos se niko nije javljao par nedjelja pa se nadam da je to gotovo.
    A ko je to konstatova da bas njoj toci, jeli strucno lice ili vasa predpostavka to je najbitnije.
    Ako ste zaista doveli nekog i ustanovili zvanicno da voda curi kod nje, onda je ona duzna da sanira svoj kvar koja utice na ostale, o svom trosku.

  24. #174
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Pa ovi majstori kazu da je u zidu kod komsinice i juce joj pola stana izbusili, cak dplazili kod mene da ne bi probili zid i nista nijesu ucinjeli a rekli to je to lol. Toj zeni kojoj toci se prosirilo sad u vise soba, s vremena na vrijeme procuri ko zna odakle se sliva a ona cera komšinicu iznad da zove majstore i sve to. No sad da ne bude da nije to cijev koja ide ispod mog stana jer su taj sprat dje sam smunjali nesto, al vidjecemo, akp doddje do toga smislicu nesto
    rm -rf /

  25. #175
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Rozaje/Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koju agenciju predlažete za održavanje ulaza, a da nije Art Gloria?

Page 7 of 66 FirstFirst ... 345678910111757 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info ko ugrađuje daljinsko otključavanje/zaključavanje auta
    By galer in forum Vozila i oprema
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-15, 16:13
  2. I: Potrebna usluga ciscenja ulaza male stambene zgrade
    By afroman in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 15-09-11, 14:39
  3. I/T:Stan za stanovanje
    By gaga-pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 15-04-10, 21:10
  4. Stanovanje
    By starwalker in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-04-10, 23:38
  5. I: Trazim sobu ili garsonjeru za stanovanje
    By zinabo in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-09, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •