Page 61 of 66 FirstFirst ... 1151575859606162636465 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 1643

Thread: [STANOVANJE] Stambene zgrade i njihovo održavanje

  1. #1501
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    nasem istice za par mjeseci, a prije mjesec se odselio
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #1502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Nema veze sto se odselio ako radi i dalje kako treba do isteka mandata.
    Trebalo bi da preda palicu nekom drugom ko živi tu, ispratite datum isticanja kad je, organizujte sastanak blagovremeno nekoliko dana prije i napravite reizbor.
    Ovo je ogroman problem što ljudi godinama rade protivzakonito nakon isteka mandata. Nelegalno i nezakonski vrše plaćanja, transakcije, primaju plate itd.


    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  3. #1503
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ja sam podstanar tako da ti se ne opterecuvam mnogo
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #1504
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Inače? Ne čusmo se odavno.

    Jeste li se pravili reizbor Predsjednika i Upravnika nakon isteka mandata od 4 godine?

    Čujem sve više Upravnika i Predsjednika po gradu nelegalno rade, tj. nakon isteka mandata nastavili da rade ka da ništa nije bilo po nekoliko godina bez reizbora, rade i dan danas, kao ono nema veze.
    Ne igrajte se sa zakonom, ako ima neko od Vas da je nelegalan i da radi i dalje na taj način, organizujte Skupštinu, napravite reizbor i radite po zakonu!
    Jeste kutara, opet sve papire nanovo morate, ali zakon je zakon, mi smo Pravno lice i tu nema sale.
    U nasoj zgradi je bivsi upravnik bio tipa 6 godina, naravno da mu nije palo na pamet da organizuje skupstinu i odradi sve po procedurama (a to sta je ostavio iza sebe je vec za bajke...)...
    Kod druga imam slucaj gdje im je upravnik ista osoba evo 20 godina, nisu imali niti jednu skupstinu stanara za tih 20 godina, sve se radilo "na rijec" i sada su pojedinci napokon pokrenuli pricu da se to sredjuje i naravno zatekli katastrofu (nemaju centa na rachunu ).

    No za ovo su krivi stanari isto koliko i upravnici/upravnice... Vecinom se svi vode pricom "Ma ne interesuje me dok se meni licno ne pojavi problem!" i zato i imamo ovakve debilne situacije.

  5. #1505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U nasoj zgradi je bivsi upravnik bio tipa 6 godina, naravno da mu nije palo na pamet da organizuje skupstinu i odradi sve po procedurama (a to sta je ostavio iza sebe je vec za bajke...)...
    Kod druga imam slucaj gdje im je upravnik ista osoba evo 20 godina, nisu imali niti jednu skupstinu stanara za tih 20 godina, sve se radilo "na rijec" i sada su pojedinci napokon pokrenuli pricu da se to sredjuje i naravno zatekli katastrofu (nemaju centa na rachunu ).

    No za ovo su krivi stanari isto koliko i upravnici/upravnice... Vecinom se svi vode pricom "Ma ne interesuje me dok se meni licno ne pojavi problem!" i zato i imamo ovakve debilne situacije.
    Sve živa istina. Greota što je tako.
    Zar nije uživanje kad neko ko živi tu uzme pa domaćinski ulaz sredi da mu bude lijepo okruženje za život, za mene nema ljepšeg osjećaja no kad završim nešto dobro za sve nas koji živimo tu.
    Greota je kad se već može ne uzet i sredit kako treba.
    Što ja sve u učinjeh sa nikoliko para mjesečno, malo po malo, bukvalo mi je ulaz sirotinja sa 18 stanova pa čudo napravismo, sve velim da mi je da imam para ka poneki ulazi što imaju po 50-100 stanova, kunem ti se od okruženja i ulaza bi napravio Porto Montenegro.
    Žali Bože što nemamo više para, prežalit ne mogu, ali što je tu je...

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to N-I-K-O For This Useful Post:


  7. #1506
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Što ja sve u učinjeh sa nikoliko para mjesečno, malo po malo, bukvalo mi je ulaz sirotinja sa 18 stanova pa čudo napravismo, sve velim da mi je da imam para ka poneki ulazi što imaju po 50-100 stanova, kunem ti se od okruženja i ulaza bi napravio Porto Montenegro.
    Na zalost nije sve tako jednostavno... Evo konkretno moja zgrada, 60-70 stanova a sve u rasulu (mada ide na bolje sa novim upravnikom) i to nije samo krivica bivsih upravnika (koji em nisu radili nista posebno, em su imali neke izlive gluposti za koje je potrosen grdan novac a sve bez odobrenja stanara...), vec i stanara koji se jednostavno ne interesuju. Da ne pricamo o tome da do 2017. (il' bjese 2018. kada je doveden novi zakon?) svo placanje se svodilo na "lijepu rijec".

    Skidam ti kapu ako si se prihvatio toga ali ja nema teoretske sanse da bih pa ne znam koliko slobodnog vremena da imam, ili koliko $$$$ da je u pitanju. Previse dokonih stanara ima koji, ako zele, mogu da ti sjednu na zivot i zagorcaju ga poprilicno gadno. Zato fino iz dzepa stanara, plati adekvatnog upravnika/upravnicu i neka ganja i zavrsava sve kako treba.

  8. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  9. #1507
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Nece opsina da se ukljuci a Zakon je sramota. Imas upravnike koji ulazu svoje pare a imas bas puno zloupotreba…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1508
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Jedno pitanje... Upravnik sam ulaza, obzirom kad smo formirali skupstinu stanara, (samo se vodi na jednu zenu stan u ulazu dje zivimo) nju smo formalno stavili na papiru da bude a ja sam zelio da ostalo odradjujem. Ulaz je sa 7 stanova, nije neki posao sad, bilo je papirologije Uglavnom, sad organizujemo prvu skupstinu stanara, da vidimo kako naprijed. Treba li mi kakav papir, da mi se potpisu komsije ili nesto tako ? Neki dokaz da je organizovana skupstina, da mi ne daj boze kasnije neko ne napravi problem. Svi se znamo, ali isto da se obezbijedim.

  11. #1509
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Jedno pitanje... Upravnik sam ulaza, obzirom kad smo formirali skupstinu stanara, (samo se vodi na jednu zenu stan u ulazu dje zivimo) nju smo formalno stavili na papiru da bude a ja sam zelio da ostalo odradjujem. Ulaz je sa 7 stanova, nije neki posao sad, bilo je papirologije Uglavnom, sad organizujemo prvu skupstinu stanara, da vidimo kako naprijed. Treba li mi kakav papir, da mi se potpisu komsije ili nesto tako ? Neki dokaz da je organizovana skupstina, da mi ne daj boze kasnije neko ne napravi problem. Svi se znamo, ali isto da se obezbijedim.
    Treba ti spisak stanara sa potpisima prisutnih. Prije toga moras zakazati sastanak sa dnevnim redom i staviti na oglasnu tablu. Da bi se sastanak odrzao morate imati kvorum tj vecina stanara. Trebace ti i zapisnik sa sastanka kao i eventualne odluke koje ste donijeli. Sastanak zakazuje predsjednik skupstine stanara. itd. Procitaj zakon pise sve. Imas i formulare da skines sa sajtova Agencija za stanovanje ili neke od firmi sto odrzavaju ulaze.

  12. The Following User Says Thank You to Apolo For This Useful Post:


  13. #1510
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Poziv za skupstinu sa dnevnim redom (na pozivu neka se potpisu kao dokaz da si pravilno oglasio)
    Zapisnik sa skupstine (ono gdje se svi potpisujete)
    Odluka o izboru predsjednika SEV
    Odluka o izboru upravnika SEV
    Odluka o vidsini boda (cijena po m2)
    Pravilnik o odnosima stanara
    Izbor ko cisti tj odrzava ulaz

    Mislim da sve imas na sajtu Art Glorije…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1511
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Uh kako su protocile zgrade poslije ovih par dana kishe.

    Kod nas u zgradi vec par njih koji inace imaju dugove kukaju upravnici kako moraju problemi da se rjesavaju... Isti oni koji ne placaju i kojih nikada nema na skupstinama stanara.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  16. #1512
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Da slucajno neko nema iskustva sa rjesavanjem problema "prekomjernih mobilnih baznih stanica na okolnim zgradama"? Znam da je bilo rasprave na forumu al' me interesuje da nema neko svjezija iskustva...

    U neposrednoj blizni su postavili ne znam ni ja sam koliko baznih stanica koje su ni 20 metara vazdusne linije od okolnih zgrada. Cisto sumnjam da imaju dozvole, da je iko izvrsio adekvatna mjerenja uticaja na okolinu te samim tim i da nije bas tako bezopasno. Pokusavam da odgonetnem koji bi najbolji plan akcije bio da se ovo barem pokusa ukloniti (pogotovo iz razloga sto su nedavno dodali jos par stanica...).

  17. #1513
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Možda su 5G stanice kratkog dometa?
    To ćeš najbolje testirati tako što uperiš direktno telefon u stanicu i ako dobiješ 5G izmjeri brzinu na Speedtest.

    Onda stavi neku svesku između telefona i bszne stanice i odradi ponovo test.

    Na 5G over 4G neće biti razlike. Na pravi 5G ima razlike.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #1514
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Da slucajno neko nema iskustva sa rjesavanjem problema "prekomjernih mobilnih baznih stanica na okolnim zgradama"? Znam da je bilo rasprave na forumu al' me interesuje da nema neko svjezija iskustva...

    U neposrednoj blizni su postavili ne znam ni ja sam koliko baznih stanica koje su ni 20 metara vazdusne linije od okolnih zgrada. Cisto sumnjam da imaju dozvole, da je iko izvrsio adekvatna mjerenja uticaja na okolinu te samim tim i da nije bas tako bezopasno. Pokusavam da odgonetnem koji bi najbolji plan akcije bio da se ovo barem pokusa ukloniti (pogotovo iz razloga sto su nedavno dodali jos par stanica...).
    https://www.ekip.me/ je tvoje mjesto za zalbu. Ali budi siguran da nista neces postici. Kao prvo nema teoretske sanse da bilo ko od operatera postavi baznu stanicu a da prije toga nije pribavio sve potrebne dozvole, kojih ima poprilican broj. Druga stvar je da vec na 5-10 metara od antene i to u pravcu u kome zraci to zracenje pada ispod zakonski dozvoljenog limita a ti si na minimum par stotina metara udaljenosti pa vidi kakvi ce rezultati biti u tvom slucaju. I jos jedna stvar koje ljudi obicno zaboravljaju da ni jedan oprater nece postaviti antenu da zraci u prvu susjednu zgradu jer cilj je da se pokrije sto sire podrucje kako bi veci broj korisnika mogao da se nakaci na tu antenu. Kakvu bi oni imali korist da zablokiraju signal sa antene na prvu susjednu zgradu.

  19. #1515
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možda su 5G stanice kratkog dometa?
    To ćeš najbolje testirati tako što uperiš direktno telefon u stanicu i ako dobiješ 5G izmjeri brzinu na Speedtest.

    Onda stavi neku svesku između telefona i bszne stanice i odradi ponovo test.

    Na 5G over 4G neće biti razlike. Na pravi 5G ima razlike.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Za 5G "kratkog dometa" t.j. za mmWave 5G koje rade u opsezima od 25GHz do 30GHz jos uvijek niko u Crnoj Gori a mislim i u regionu nema dodijeljene frekvencije za operatere. Samim tim ne moze ni biti postavljena oprema koja radi. Uz to operaterima je to jos uvijek poprilicno skupa tehnologija pa se ne nadajte da ce tako brzo biti implementirana.

  20. #1516
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možda su 5G stanice kratkog dometa?
    To ćeš najbolje testirati tako što uperiš direktno telefon u stanicu i ako dobiješ 5G izmjeri brzinu na Speedtest.

    Onda stavi neku svesku između telefona i bszne stanice i odradi ponovo test.

    Na 5G over 4G neće biti razlike. Na pravi 5G ima razlike.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Kombinacija 4G / 5G. Najvise "novih" stanica su 5G jer je to "glavni hub" za Herceg Novi (tacnije za Igalo) za Telekom.


    Quote Originally Posted by masster View Post
    https://www.ekip.me/ je tvoje mjesto za zalbu. Ali budi siguran da nista neces postici. Kao prvo nema teoretske sanse da bilo ko od operatera postavi baznu stanicu a da prije toga nije pribavio sve potrebne dozvole, kojih ima poprilican broj. Druga stvar je da vec na 5-10 metara od antene i to u pravcu u kome zraci to zracenje pada ispod zakonski dozvoljenog limita a ti si na minimum par stotina metara udaljenosti pa vidi kakvi ce rezultati biti u tvom slucaju. I jos jedna stvar koje ljudi obicno zaboravljaju da ni jedan oprater nece postaviti antenu da zraci u prvu susjednu zgradu jer cilj je da se pokrije sto sire podrucje kako bi veci broj korisnika mogao da se nakaci na tu antenu. Kakvu bi oni imali korist da zablokiraju signal sa antene na prvu susjednu zgradu.
    Eh koliko se varas, vjerovao ili ne.
    1. Udaljenost je ~25 metara od prve najblize zgrade, oko ~40 od druge i nekih ~45 od trece. Vazdusne linije naravno.
    2. Operateri su postavili bazne stanice prije nekih 10-ak godina bez dozvole na obliznju zgradu (jedna od ovih gore navedenih :P), tacnije imali su dozvolu za odredjeni broj stanica al' su nadzidzali 5x vise. U navedenoj zgradi stanuje jedan od boljih advokata u Novom tako da se ta prica zavrsila u kratkom roku.
    3. Jedna od stanica je bukvalno, bez ikakve sale, uperena direktno na moj prozor u sobi. Druga zahvata cijelu jednu stranu zgrade. O okolnim zgradama ne bih previse jer ne mogu procijeniti kako se krece snop ali ovako "odokativno" vidim da par stanica pici pravu u pravcu ove zgrade koja je na ~45 metara razdaljine.

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Za 5G "kratkog dometa" t.j. za mmWave 5G koje rade u opsezima od 25GHz do 30GHz jos uvijek niko u Crnoj Gori a mislim i u regionu nema dodijeljene frekvencije za operatere. Samim tim ne moze ni biti postavljena oprema koja radi. Uz to operaterima je to jos uvijek poprilicno skupa tehnologija pa se ne nadajte da ce tako brzo biti implementirana.
    Koje su 5G bazne stanice ove koje inace postavljaju po CG?

  21. #1517
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Mene interesuje kako ti znas da se radi o 5G stanicama a ne o stanicama neke druge tehnologije?
    U HN kao i u svim gradovima postoje lokalni politicki mocnici kojima ni operateri nece da se zamjeraju jer ih i onako 100 jada ubije dok dobiju sve lokalne dozvole, tako da ne prepisuj advokatu previse zasluga U kompezaciju za tu lokaciju koju su morali napustiti dobili su drugu.
    Kao sto rekoh EKIP je tvoje mjesto za zalbu ako smatras da si u pravu.
    5G bazne stanice trenutno rade na 700MHz i na 3,5GHz
    Sto je najsmjesnije niko nece da mu je u blizini bazna stanica a kad dodje ljeto onda svi kukaju kako im je los signal i kako nemaju protoka.
    Last edited by masster; 10-10-23 at 18:28.

  22. #1518
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Mene interesuje kako ti znas da se radi o 5G stanicama a ne o stanicama neke druge tehnologije?
    Uh... Pa imas listu lokacija na kojima su postavljene 5G bazne stanice kroz CG (barem kada je Telekom u pitanju)... Cini mi se da nisi ni svjestan toga?


    Quote Originally Posted by masster View Post
    Sto je najsmjesnije niko nece da mu je u blizini bazna stanica a kad dodje ljeto onda svi kukaju kako im je los signal i kako nemaju protoka.
    Tebi ne bi smetalo da ti je 10+ baznih stanica prakticno na tik od prozora (manje od 50m vazdusne linije) od kojih odredjeni dio upire tacno u tvoju zgradu/kucu?

    Quote Originally Posted by masster View Post
    U HN kao i u svim gradovima postoje lokalni politicki mocnici kojima ni operateri nece da se zamjeraju jer ih i onako 100 jada ubije dok dobiju sve lokalne dozvole, tako da ne prepisuj advokatu previse zasluga
    Veoma moguce al' ipak u ovom slucaju je advokat sredio situaciju. To ne iskljucuje da je gospodin itekako politicki aktivan... :P

    Iznad si pomenuo ovo ispod. Kako komentarises situaciju u kojoj to nije slucaj vec su stanice na tik do tebe?
    a ti si na minimum par stotina metara udaljenosti pa vidi kakvi ce rezultati biti u tvom slucaju

    edit:
    Hvala za info za EKIP. Definitivno cu im se obratiti iako ne ocekujem prakticno nista jer zivimo gdje zivimo.
    Last edited by beatnological; 10-10-23 at 18:54.

  23. #1519
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Uh... Pa imas listu lokacija na kojima su postavljene 5G bazne stanice kroz CG (barem kada je Telekom u pitanju)... Cini mi se da nisi ni svjestan toga?



    Tebi ne bi smetalo da ti je 10+ baznih stanica prakticno na tik od prozora (manje od 50m vazdusne linije) od kojih odredjeni dio upire tacno u tvoju zgradu/kucu?


    Veoma moguce al' ipak u ovom slucaju je advokat sredio situaciju. To ne iskljucuje da je gospodin itekako politicki aktivan...

    Iznad si pomenuo ovo ispod. Kako komentarises situaciju u kojoj to nije slucaj vec su stanice na tik do tebe?



    edit:
    Hvala za info za EKIP. Definitivno cu im se obratiti iako ne ocekujem prakticno nista jer zivimo gdje zivimo.
    Najbolje bi bilo da im se taj advokat obrati u vase ime.

  24. #1520
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Najbolje bi bilo da im se taj advokat obrati u vase ime.
    To ce i pokusati da se izdejstvuje na skupstini stanara ali je do doticnog veoma tesko doci...


    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    edit:
    Hvala za info za EKIP. Definitivno cu im se obratiti iako ne ocekujem prakticno nista jer zivimo gdje zivimo.
    I jos jednom hvala + da se nadovezem. Ne bjese mi tesko da pogledam detaljnije, na navedenoj zgradi je ni manje, ni vise nego 20 baznih stanica (sudeci po EKIP sajtu). Plus definitivno nismo ludi, dobar dio se pojavio nedavno sto potvrdjuje i EKIP jer je 8 novih stanica dobilo dozvolu tek sredinom septembra 2023. Kao sto rekoh ranije, mix raznih stanica medju kojima su i 5G (nije da ovo predstavlja veci problem al' samo ilustrujem situaciju).


    LTE1800
    UMTS2100
    LTE2100
    NR2100(DSS)
    LTE2600
    NR3600
    GSM900
    LTE900
    Last edited by beatnological; 10-10-23 at 19:36.

  25. #1521
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Hvala za info za EKIP. Definitivno cu im se obratiti iako ne ocekujem prakticno nista jer zivimo gdje zivimo.
    I tri dana kasnije i dalje nema odgovora od strane EKIP tima. Kao i sve ostalo u drzavi... Ljepota.

  26. #1522
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    I tri dana kasnije i dalje nema odgovora od strane EKIP tima. Kao i sve ostalo u drzavi... Ljepota.
    Ako ne odgovore obrati se inspektoru za telekomunikacije u Ministarstvu mislim da je ekonomija u pitanju.

    Naravno sve pisanim putem preko arhive sa dokazom o predaji tj.
    Last edited by Apolo; 13-10-23 at 14:05.

  27. The Following User Says Thank You to Apolo For This Useful Post:


  28. #1523
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    A stani Vi bi ste kao RDC da naplacujete na stub po predajniku cak jos bolje po frekvenciji?
    Nije ti ovo lose obicno je paušalno 150,200 eura bilo a ova prica je odlicna za upravnika zgrade i stanare nadam se da cete uspjeti za takav obracun zbog ostalih

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. #1524
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    A stani Vi bi ste kao RDC da naplacujete na stub po predajniku cak jos bolje po frekvenciji?
    Nije ti ovo lose obicno je paušalno 150,200 eura bilo a ova prica je odlicna za upravnika zgrade i stanare nadam se da cete uspjeti za takav obracun zbog ostalih

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ne znam kako si to shvatio iz cijele price.

    Ne, vec da se bazne stanice sa zgrade u blizini uklone ukoliko je to moguce.
    Last edited by beatnological; 14-10-23 at 05:29.

  30. #1525
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne znam kako si to shvatio iz cijele price.

    Ne, vec da se bazne stanice sa zgrade u blizini uklone ukoliko je to moguce.
    pardon kolega ja sam nesto drugacije shvatio a i tako bi ih trebalo tarifirati ko rdc njih , svako mjesto na stub posebno placanje pa da bar stani te zgrade imaju od 300 eura pa na vise svakog mjeseca na budzet! mozda ima i cjenovnik nedje jer i rdc tarifira na osnovu atraktivnosti lokacije sto znaci da ako mogu samo preko tebe tj vas onda je i atraktivna cijena....
    alpardon moja greska

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


Page 61 of 66 FirstFirst ... 1151575859606162636465 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info ko ugrađuje daljinsko otključavanje/zaključavanje auta
    By galer in forum Vozila i oprema
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-15, 16:13
  2. I: Potrebna usluga ciscenja ulaza male stambene zgrade
    By afroman in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 15-09-11, 14:39
  3. I/T:Stan za stanovanje
    By gaga-pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 15-04-10, 21:10
  4. Stanovanje
    By starwalker in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-04-10, 23:38
  5. I: Trazim sobu ili garsonjeru za stanovanje
    By zinabo in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-09, 19:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •