Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 126

Thread: Izbori u Tuzima, 3 mart 2019

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @Gandush,to shto se pitash da li ce sa jednim umjesto 16....sjeti se shta sam ti napisao,a to je chinjenica,da ne iznosim javno,kad si okachio sliku ovoga Nika.
    Sjecam brale.
    Naslusao sam se za Nika prica i prica.
    Nema sta.

    Ne zelim da ulazim u te price i spustam to na licni nivo nego cu opet samo da se vratim nakratko na njegovu agendu :


    On je lider albanske NACIONALNE partije i program je iskljucivo prava albanaca i poboljsanje zivota.

    Uspio je da ljude u AF koji nijedu razgovarali godinama pomiri i da napravi ovakav rezultat.

    Bez obzira kakvi su mu motivi on se za svoj narod bori i to se vidi.




    Quote Originally Posted by Thalasoma View Post
    Bs je nacionalna stranka, isto kao NSD i pored nacionalnih (bosnjackih i srpskih) stavljaju i zastave onih koji ih hrane (turske i ruske).
    Kad rece Turske.

    Isli mi (Fap masina) prije jedno 12-13 godina da navijamo u Plav protiv Fk Jezero.

    Nedje na pola puta zove nacelnik NK policije vodju navijaca i govori vracajte se za Nk zvao me nacelnik Plava ne moze vam garantovati bezbjednost.
    Mi se ne vratimo.

    Dosli tamo nidje nikoga, odjednom se pojavljuje jedno 100 ljudi sa 10 turskih zastava i vriste Alahu akbar, mi pjevamo navijacke sve super.
    Kad odjednom 2 tipa sa motornim segama krecu put nas i sve turiraju wrum wrum.

    Srecom je milicija bila korektna pa nas vratila u autobus. Tu su nas kamenovali


    Opa neko kurcenje DPS, mi smo drzava style

    Last edited by Gandalf_White; 04-03-19 at 22:01.
    One Ring to Rule them all...

  2. #102
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,722
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kao sto sam iznio misljenje gore, uprosticu:

    Decenijama DPS daje mrvice albancima da sluze svrsi.
    Poslije referenduma sve se to pojacalo i dobili su opstine, prava i privilegije vece nego i jedna manjina.
    EU stiti manjine
    I oni zele bolji zivot i regije gdje oni zive u CG itekako su istrpjele tranziciju. Ulcinj - Plav - Gusinje - Malesija.
    U krajnjem slucaju zele da se pitaju vise u mjestima gdje zive i to je potpuno legitimno.

    Za prosle izbore prije samo godinuipo DPS je minirao Albanski forum i poslije inicijalnog dogovora koalicija se nije desila.
    Ovaj put nijesu napravili tu gresku.


    Albanska dijaspora(albanaca iz cg) je izuzetno jaka. Americka pogotovo, i ovo moze znaciti i otklon dijaspore po SAD nalogu naravno.


    BS je na zalost previse zaglibila da napravi jedan ovakav otklon jer DPS ima hiljade stranica materijala o njihovim funkcionerima.
    Isti slucaj je sa SD-om gdje je preko pola birackog tijela bosnjaci.

    Sudbina ove dvije partije je neraskidiva sa DPS-om i pasce zajedno (kao i HGI)

    Ovu koaliciju mozemo vidjeti kao prvo zvanicno napustanje DPS Titanika koji je uz pomoc DK udario u ledeni brijeg, a kapetan i posada se prave da brod ne tone.

    Znamo kako je to zavrsilo


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ja bih još više uprostio

    To se ne rješava tako, već vrlo jednostavnim (mada je ovo u CG izgleda nesavladiva riječ) potezom - DECENTRALIZACIJA.
    Time se onaj (građanin prije svega) u Tuzima pita za sebe, isto kao i onaj u Ulcinju, Budvi, Beranama, Nikšiću,...
    Decentralizacijom nestaju sve ove ,,izokolne" (ne mogu naći primjereniju riječ) nacionalne priče u pojedinim sredinama jer, prosto, postaju bespredmetne.
    No, decentralizacija (u pravom smislu te riječi) ima jednu ,,falinku", da bi uspješno funkcionisala potrebna je demokratija.
    Zemlja je onoga ko živi na toj zemlji, a različitost nije mana, već naprotiv.

    P. S. onom spisku od tri neophodne stavke da bi se pokrenuli na četvrto mjesto je decentralizacija (kako opštine od države tako i mjesne zajednice od opštine, tako u u školstvu, zdravstvu, administraciji...)... Država okrenuta građaninu, to je poenta na kraju balade.

    Sent from my Motorola 8400

  3. #103
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sjecam brale.
    Naslusao sam se za Nika prica i prica.
    Nema sta.

    Ne zelim da ulazim u te price i spustam to na licni nivo nego cu opet samo da se vratim nakratko na njegovu agendu :


    On je lider albanske NACIONALNE partije i program je iskljucivo prava albanaca i poboljsanje zivota.

    Uspio je da ljude u AF koji nijedu razgovarali godinama pomiri i da napravi ovakav rezultat.

    Bez obzira kakvi su mu motivi on se za svoj narod bori i to se vidi.






    Kad rece Turske.

    Isli mi (Fap masina) prije jedno 12-13 godina da navijamo u Plav protiv Fk Jezero.

    Nedje na pola puta zove nacelnik NK policije vodju navijaca i govori vracajte se za Nk zvao me nacelnik Plava ne moze vam garantovati bezbjednost.
    Mi se ne vratimo.

    Dosli tamo nidje nikoga, odjednom se pojavljuje jedno 100 ljudi sa 10 turskih zastava i vriste Alahu akbar, mi pjevamo navijacke sve super.
    Kad odjednom 2 tipa sa motornim segama krecu put nas i sve turiraju wrum wrum.

    Srecom je milicija bila korektna pa nas vratila u autobus. Tu su nas kamenovali


    Opa neko kurcenje DPS, mi smo drzava style



    Prvo nije mi jasno zasto se vi opterecujere izborima u Tuzima kad ne pripadate toj opstini ? Albanci imaju svoja prava i nisu gazili preko nikog da bi to dobili.
    smeta vam sto u mjestima dje su oni vecina dobijaju, pa zar vam je realno da se neko drugi pita u nasoj kuci ? Ostavite se peica da ste nam nesto dali i takvih gluposti, rijesite vase peobleme nas ne dirante
    A ti nije mi jasno zasto toliko branis Niku da ti njegova zena nije rod ? Daleko da je on najbolji kandidat da prestvalja Albance, al sta cemo tu je dje je...

    nije mi jasna ta prica o velikoj Albaniji ? Dje vi vidite tu pojavu ili samo pricate basne i price koju vam vasi podanici serviraju. Albanci jos nisu napali nekog da mu oduzmu teritoriju.

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ja bih još više uprostio

    To se ne rješava tako, već vrlo jednostavnim (mada je ovo u CG izgleda nesavladiva riječ) potezom - DECENTRALIZACIJA.
    Tako je.

    DPS konstantno vrsi Centralizaciju.
    Zadnji je udar bio da se opstine vise ne pitaju sa gradjevinskim dozvolama
    Kako bi se opstinama uzelo sto vise nadleznosti.


    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    Prvo nije mi jasno zasto se vi opterecujere izborima u Tuzima kad ne pripadate toj opstini ? Albanci imaju svoja prava i nisu gazili preko nikog da bi to dobili.
    smeta vam sto u mjestima dje su oni vecina dobijaju, pa zar vam je realno da se neko drugi pita u nasoj kuci ? .


    Zamolio bih za elementarno vaspitanje kada citiras moje postove. I da ih makar procitas prije nego komentarises.

    Ja podrzavam to sto su Albanci preuzeli vlast u Tuzima i iskreno se nadam da je nece dijeliti sa DPS-om i da ce pare iz dijaspore doci u tu Opstinu.

    Podrzavam sto su pljunuli u lice DPS-u i postujem albance jer drze rijec.

    Nika podrzavam jer je dobar politicar koji se bori za svoj narod.

    CG je po ustavu gradjanska drzava gdje ne bi smjelo biti privilegovanih.
    Albanci su privilegovani u odnosu na ostale manjine a u nekim segmentima i na vecinsko stanovnistvo.
    To su dobili jer su to 1-2% podrske na drzavnom nivou znali vjesto da kapitalizuju.
    Sad su to jos vise kapitalizovali i svaka cast. Tako se bori



    Quote Originally Posted by biancoceleste View Post
    nije mi jasna ta prica o velikoj Albaniji ? Dje vi vidite tu pojavu ili samo pricate basne i price koju vam vasi podanici serviraju. Albanci jos nisu napali nekog da mu oduzmu teritoriju.

    Kosovo and Kumanovo likes this
    Last edited by Gandalf_White; 04-03-19 at 22:19.
    One Ring to Rule them all...

  5. #105
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    @Gandalf_White Vaspitanja imam dovoljno, al prosto nije mi jasna sva ta tvoja prica i cemu toliko hvalis i branis NIku ni da ti je iz kuce mi ga bolje znamo i znamo tolkio brani nase interese ....
    Necu da ulazim u pricu za Kosovo itd jer a otvaram necu diskuskusije nepotrebno...
    U tuzima ima 80% Albanaca i mislim da je normalno da se u nasoj kuci mi pitamo ...
    U centru Tuza zive 4-5 Srpskih (sada se deklarisu kao Crnogorci zbog DPS filozofije) i niko od njih ti ne moze reci da su ikad imali neku neprijatnost a zive tu preko 40god, i zbog toga mi nije jasno zasto forsirate tu pricu o velikoj Albaniji, pogotovo vi koji ste do juce furali stav velike Srbije ....

    A samo mi recite sta smo mi to dobili posle referenduma ? i nemojte mi nabrajati Albance iz dps masinerije jer oni ni 1% nisu zastupali interese svog naroda vec svoj licni i interes svog gazde

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne vidim dje si mene vidio da zagovaram pricu o velikoj albaniji. Ali ajde.

    Nika branim jer sam slab na Malisore

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  7. #107
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    738
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Varas se druze nema koalicije sa dps jedino ako hoce da izgubi povrenje glasaca... poenta je bilo da se makne dps sa opsinske vlasti...


    Djelosaju je dosta kucna koalicija sa njima
    Last edited by biancoceleste; 05-03-19 at 00:21.

  8. #108
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sretno bilo Stanovnicima Tuzi,postujem slogu koju su postigli.

  9. #109
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Mislim da bi Albanski forum radije sa Štjefanom Camajom iz Demokrata u koaliciju nego sa dps i ekipom, prije svega zbog nekih unutar albanskih podjela, ali viđećemo.

    A očekujem i da će zatražiti da se opština preimenuje u Malesija

    Ps. Karabuško polje(BS) 10%,na iduće izbore će doći do 15 %

    Sent from my p20 lite using Tapatalk
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  10. #110
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    gospodo izbori u Tuzima, ostavimo se ostalih tema na ovoj temi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Toeto


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #112
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Gasi dps
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Postovani gradjani Crne Gore,
    Albanski forum je pobjedio na izborima za Skupstinu opstine Tuzi.
    Biraci u Malesiji su dali bezrezervnu podrsku nasem programu za ekonomski razvoj Malesije.
    Izborna kampanja i sam izborni dan je protekao u fer i demokratskoj atmosferi, na sta su dali doprinos ucesnici izbora, ali i institucije koje su organizovali i sproveli izbore.
    Pozivam sve izborne liste, da se povuku pokusaja promjene volje biraca raznnim postizbornim manipulacijama.
    Svi zapisnici su potpisani od svih, nakon prebrojavanja su ponovo potpisani i za nas je ovo kraj, sve je cisto i jasno.
    Svim izabranim odbornicima cestitam uz nadu da cemo zajedno raditi na dobrobit svih gradjana Malesije.

    Na hiljade ljudi je slavilo pobjedu nase liste u nedelju vece, na istorijskim prvim izborima za opstinu Tuzi, bez ijednog najmanjeg incidenta, cime su gradjani Malesije pokazali visoki nivo odgovornosti i kulture.
    Nasi simpatizeri u trenucima slavlja, nijesu nikoga vrijedjali, provocirali ili ugrozili!
    U Crnoj Gori zive razlicite nacije i vjere, Albanci su dokazali i pokazali na djelu da su branitelji gradjanske Crne Gore, za razliku od onih koji nas kritikuju i sire lazi!

    Slavlje uz albansku zastavu, nece ugroziti nijednu tekovinu Crnogorskog drustva, naprotiv, pokazuje demokratki kapacitet drzave!
    Svakako, svima je jasno da ovdje nije problem slavlje koje su organizovali nase pristalice, nego pokusaj da se nas fenomenalan izborni rezultat i podrska gradjana koju smo dobili stavi u drugi plan.

    Iskreno navikli smo da budemo dezurni krivci, bili smo napadnuti 1998 godine kada smo podrzali Djukanovica, takodje 2006 godine smo bili meta napada zajedno sa dijasporom jer smo podrzali nezavisnu Crnu Goru, podrzali smo Crnu Goru u NATO i na slican nacin smo bili izlozeni napadima kao i prosle godine kada smo podrzali na predsjednickim izborima zajednickog kandidata partija iz vlasti g. Djukanovica, ali kao i svaki put, bili odlucni i istrajni u svojim odlukama kao i danas!
    Oni koji gube imaju pravo da se ljute ali nemaju pravo da ovoliko manipulisu. Albanski forum je odgovorna i dosledna politicka organizacija ali u potpunosti mirna na sve ove provokacije, jer znamo da smo pobijedili i znamo da slavlje nasih pristalica nije ugrozilo niti ce ugroziti nikoga, naprotiv, uvjek spremni da branimo sva dostignuca koja smo zajednicki dostigli naravno svjesni i spremni da ispravimo svaku eventualnu gresku!
    Brojke su jasne, Albanski forum ima stabilnu vecinu sa manjim strankama, dali ce to biti SD, Demokrate ili BS, ne zavisi samo od nas!
    Mi i u prethodnom mandatu smo bili jedina opstina u kojoj na vlast nijesu bile sve partije koje su vlast na drzavnom nivou, nijesmo pravili buku, nego dostojanstveno prihvatili status opozicije i dali veliki doprinos kada je bilo potrebno da se podrzi sve sto je bilo u interesu gradjana.

    Znamo da ove brojke su povod ove necivilizacijske kampanje protiv nas a pogotovo na neprimjernom izvjestavanju RTCG-a
    Partnerska puruka za DPS Crne Gore, najbolje bi bilo da se upitaju zasto niko nece da ima posla i vlast sa lokalnim DPS-om Tuzi, jer svako ko se bavio tudjim dvoristem a preskocio svoje pogrijesio je. Za deset godina vladanja Malesijom, bukvalno nijedan kapitalni projekat nisu zavrsili ali se nijesu ni zalagali da nesto urade I zbog ovih cinjenica gradjani Malesije su im uskratili povjerenje.
    Dvije od tri partija nase kolaicije su vlast na drzavnom nivou sa DPS-om, sve nase partije su dominantno podrzali sve politicke procese u Crnoj Gori i znamo da izdvojimo lokalni i drzavni nivo.
    Drzavna vlast u kojem smo i mi, je u ovom mandatu dosta radila na napretku a pogotovo ostvarivanju manjinskih prava a jedan od zajednickih projekata je i opstina Tuzi, ne povlacimo se na pola puta niti zabijamo noz u ledja, istrajacemo do kraja da sve sto smo zajednicki zacrtali ostvarimo.
    Svako ko ne postujue volju gradjana na demokratskim izborima ce napraviti gresku!

    S postovanjem,
    Nik Gjeloshaj,
    Albanski forum
    One Ring to Rule them all...

  14. #114
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,567
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    gospodo izbori u Tuzima, ostavimo se ostalih tema na ovoj temi!
    .....

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ja, iskreno, ne vidim sta je toliki problem sa albanskim i UCK zastavama.

    Samo nas DPS navlaci na novu svadju da zaboravimo kako su propali u Tuzima. Te iste zastave im nisu smetale dok su se psole njihovih pobjeda razvijale.

    Ako se nasi predsjednici sastaju sa bivsim vodjama UCK, ako to nije (a nije) neka medjunarodno priznata teroristicka ogranizacija onda je licemjerno sad se buniti i iscudjavati.

  16. #116
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Da je DPS upao sa njima na vlast, ne bi im ni kazne pisali ne boj se, a po njihovim portalima ne bi mogao da procitas o zastavama UCK kao sto je sad slucaj...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Eo veli DPS da su malo pali i da su pobijedili na izborima
    https://fosmedia.me/mobile/infos/pol...vlast-u-tuzima

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #118
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E svake ovako dobijali

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  19. #119
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ovako, podijeljene su infrakcije, nekome 1, nekome 3, nekome 6 poena i nemojte me pitat zasto jer ste svi nakon upozorenja da prestanete da temu skrećete sa izbora na nacionalizam, nastavili u istom ritmu....ok....svaki sledeći post koji nije na temu je ban, na 7 dana, mjesec i tri, kako ko zasluži!
    Zahvaljujem na pažnji i zboravih da dodam, temu ću zaključati ako nastavite ove priče! Otvorite temu koja se tiče nacionalnog identiteta Albanaca iz Malesije, niko vam to zabraniti ne može, ovdje ne dozvoljavam!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #120
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mislim da se previše halabuke stvorilo oko ovih izbora u Tuzima. Mene ništa nije iznenadilo, pa ni ona famozna proslava. Mišljenja sam da Albanci u Crnoj Gori nisu imali loš suživot sa ostalima, lično mi je nejasno i neprihvatljivo veličanje takozvane oslobodilačke vojske Kosova i na kraju, jasno je kuda će sve to ići. Treba samo biti jasan. Neka im je sa srećom, treba iskreno podržati svačije pravo ali jasno staviti do znanja da svaki izbor treba biti samo u okviru ustava i zakona Crne Gore, ako već jesmo građanska država kao što se kunu. Bilo kakav naum specijalnih statusa opština i teritorija označiti kao puku maštu veljedržavnih mozgova i pozdravit takve priče "kako da ne" pečatom. Sve ostalo neka im je sa srećom.

  21. #121
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Bilo bi lijepo da pokusaju nesto da "oslobadjaju" u Cg, fino bi se proveli.. . J.B

  22. #122
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otisao bi Blazo sigurno na lice mjesta da ih umiri
    Quote Originally Posted by NoRecesS View Post
    Bilo bi lijepo da pokusaju nesto da "oslobadjaju" u Cg, fino bi se proveli.. . J.B

  23. #123
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja bi poslao Jevrema Brkovića da ih umiruje i onog Steva Vučinića... Novaka Adžića i ostale sokolove

  24. #124
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od Zastava se ne zivi kaze Darmanovic.

  25. #125
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mislim da se previše halabuke stvorilo oko ovih izbora u Tuzima. Mene ništa nije iznenadilo, pa ni ona famozna proslava. Mišljenja sam da Albanci u Crnoj Gori nisu imali loš suživot sa ostalima, lično mi je nejasno i neprihvatljivo veličanje takozvane oslobodilačke vojske Kosova i na kraju, jasno je kuda će sve to ići. Treba samo biti jasan. Neka im je sa srećom, treba iskreno podržati svačije pravo ali jasno staviti do znanja da svaki izbor treba biti samo u okviru ustava i zakona Crne Gore, ako već jesmo građanska država kao što se kunu. Bilo kakav naum specijalnih statusa opština i teritorija označiti kao puku maštu veljedržavnih mozgova i pozdravit takve priče "kako da ne" pečatom. Sve ostalo neka im je sa srećom.
    Apsolutno ispravno, ali si smetnuo s' uma da od njih zavisi patriotska i demokratska vlast, samim tim zavisi i bogatstvo i sloboda ponekih vidjenijih Crnogoraca. Znaci sa tim se nije saliti i imaju se ustav i zakoni tvorevine mijenjati kako situacija bude nalagala.

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 13:56
  2. Prodajem Prodaje se tezga u Tuzima, duzine 7 metara
    By Grof_PG in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 22-07-15, 09:21
  3. Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju
    By Nikola555 in forum CdM Arhiva
    Replies: 54
    Last Post: 17-10-14, 08:51
  4. Outlet prema Tuzima
    By Jov in forum Sve i svašta
    Replies: 37
    Last Post: 19-07-10, 17:58
  5. Frka u Tuzima
    By DIDI in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 378
    Last Post: 08-12-06, 20:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •