Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 126

Thread: Izbori u Tuzima, 3 mart 2019

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Hahaha,to je to. I nikad neće glasati dps za razliku od ovih drugih.Nemaš pojma.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    DF biraci su najiskreniji DPS glasaci.

    Podrzavajuci politiku mrznje i podjela DF-a direktno hrane DPS.

    Kad je Lekic bio bilo je ok. Poslije toga su potpuno izgubili kompas i vratili se na retoriku 90ih. I Medojevic je pukao pa proziva Albance i Muslimane.

    Smatram da ko u ovom trenutku moze da zaokruzi DF ne moze biti dobro u glavu ili je intelektualno zakrzljao.

    Beznadje njihove politike pokazuju prosli lokalni izbori gdje su u odnosu na parlametrne, u periodu od samo godinuipo dana izgubili 53% glasaca u 8 opstina gdje su obicno bili dosta jaki.

    Od 50 000 glasova izgubili su preko 26 000.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Izgubili svaki da Bog da.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ujkic ne zeli da potpise preliminarne rezultate izbora

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #79
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Slušam radio u kolima i najavljuju vijesti, pa kaže ,,DPS pojedinačno najjača partija u Tuzima".
    Onda neki iz DPS-a kaže kako imaju 28 mandata sa svojim koalicionim partnerima na državnom nivou.

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    albansko proljeće

    u crnoj gori

  6. #81
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Albanski forum porazio je DPS, koji je do zaključenja današnjeg broja “Vijesti”, a prema nezvaničnim rezultatima, osvojio 2.490 glasova, odnosno 31,87 odsto, što znači da je partija Mila Đukanovića u Tuzima u odnosu na posljednje lokalne izbore izgubila 411 glasova, odnosno pala sa 14 na 10 mandata



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dan i Tariguz mediji Pobjeda i dnevne
    Last edited by Gandalf_White; 04-03-19 at 09:35.
    One Ring to Rule them all...

  8. #83
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Da na državnom nivou bude ovo što je bilo u Tuzima sa DPSom bila bi ista frka kao sa Miloševićem tada u Srbiji.

    Oni jednostavno ne priznaju poraz.



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Da na državnom nivou bude ovo što je bilo u Tuzima sa DPSom bila bi ista frka kao sa Miloševićem tada u Srbiji.

    Oni jednostavno ne priznaju poraz.
    Prvo bi podnijeli par stotina zalbi, o kojima bi odlucivao njihov Ustavni sud.

    Onda bi se nudilo partijama sve i svasta da napuste opoziciju.

    Na kraju bi se nudilo svakom opozicioniom poslaniku po milion ili dva da pretrci na drugu stranu. Ili bi se ucjenjivali svakom prljavstinom koja se o njima moze iskopati.

  10. #85
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Sa proslave

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    sve se odvija po planu. odavno se mi ne pitamo tu ništa, veći interesi su tu prevagnuli. samo što naš "narod" odavno karakteriše kratkotrajnost pamćenja, pa se onda odjednom iščuđavamo "KAKO TO?".
    no pušti, ima cigara i piva, ko ga jebe

  12. #87
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ovo moze biti opasan primjer Bosnjacima da i oni odu ovakvim putem pa da popadaju vlasti DPS-a i u opstinama tipa Rozaje Gusnje Plav Petnjica jer kolac je sve manji a i apetiti sve veci i jasno je na primjeru Albanaca da oni zele nabavku od proizvodjaca a da im posrednik u liku DPS-a ne treba.
    Albanci zajedno sa Muslimanima/Bosnjacima cine pola glasaca vlasti i ako procijene da ce im pregovaracke pozicije u borbi za sto vece parce kolaca biti bolje kroz nacionalne partije nego preko gradjanskih tzv partija DPS i SD eto jada.
    Ovo klanje u DPS-u ce se onda intezivirati do neslucenih razmjera jer treba namiriti Albance Muslimane/Bosnjake i Hrvate pa onda i SD Brajovica i ostaje malo za apetite partijskih vojnika.
    Sledeci korak bi mozda mogao da bude opstina Stari Aerodrom
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  13. #88
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post



    Vidji ovih avetinja

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    E sad mi poslase snimak kako su ovi iz AF slavili nocas

    Do cega je doveo DPS da navijamo za ove sa gornjeg snimka, umjesto za njih, piii nasta se svela ova drzava

  14. #89
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oko cega se vi opterecujete. Prvo, ne mozete vi da da zabranite nekom ko je Albanac, Hrvat, Srbin, Musliman da bude ono sto jeste. Umjesto da se prilagodjavamo vremenu mi sve nesto retrogradno radimo. Zabranjujemo izjasnjavanja zabranjujemo zastave, namecemo nase nesto, a ne dajemo pokrice za to. Oces da ti neko postuje drzavu? Pa sredi je, pa ces da vidis kako ce svi da je postuju. Svudje u svijet nas narod u dijaspori siri zastave, eno Srbi u Cikago prave proslavu na ulicu, pa Amerikanci ne kazu da je to okupacija Cikaga i invazija velike Srbije.
    Koliko puta ste posli na putovanje i slikali se sa svojom zastavom? Je li ko spomenuo da je to provokacija?

    Albanaca u CG ima 4.9 % po popisu, ne pravite bauka od necega sto nije.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Meni je odje suvisna zastava OVK i skandiranje istoj... Kontekst je Crna Gora, Tuzi, lokalni izbori... Kakve veze OVK ima s tim?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  16. #91
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Oko cega se vi opterecujete. Prvo, ne mozete vi da da zabranite nekom ko je Albanac, Hrvat, Srbin, Musliman da bude ono sto jeste. Umjesto da se prilagodjavamo vremenu mi sve nesto retrogradno radimo. Zabranjujemo izjasnjavanja zabranjujemo zastave, namecemo nase nesto, a ne dajemo pokrice za to. Oces da ti neko postuje drzavu? Pa sredi je, pa ces da vidis kako ce svi da je postuju. Svudje u svijet nas narod u dijaspori siri zastave, eno Srbi u Cikago prave proslavu na ulicu, pa Amerikanci ne kazu da je to okupacija Cikaga i invazija velike Srbije.
    Koliko puta ste posli na putovanje i slikali se sa svojom zastavom? Je li ko spomenuo da je to provokacija?

    Albanaca u CG ima 4.9 % po popisu, ne pravite bauka od necega sto nije.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Ti ili se pravis blesav ili nisi vidio snimke, niko odje ne prica o zastavama Albanije, nego u UCK zastavama i skandiranje istim.


    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Sve je ovo napravljeno da se bacaju žiške među ljudima i naravno uspjeli su u tome.

    Jer sad će svaki drugi građanin da kaže "eeee bolje DPS no ovi da mašu UČK zastavama."

    Tako je bilo i na sjeveru kad se mahalo Srbijanskim zastavama pričalo se "Evo, da vam dođu OVI na vlast kako bi vam bilo"

    A Milo se smije i uživa :-)
    Vidji za ovo su organizatori proslave krivi, ako su oni ovo dozvolili onda imam i ja pravo da im ne vjrerujem, niti da se sa njima borim za smjenu vlasti.
    Kako u ove gradjanske proteste nema ni zastava i pjesama toga tipa, moze 10-15 hiljada ljudi da se dogovori i kordinise, a ne moze njih stotinu u Tuzi. Da im je cilj rusenje DPS-a onda ovo ne bi radili , nego bi korigovali i sprijecili ove stvari.
    Kako ih nije briga za CG, samo ih interesuje vlast u Tuzima i da podizilaze najprimitivnijim ljudskim nagonima, nije ni mene briga za njih, niti bi ucestvovao u bilo kakvoj borbi, protiv vlasti oili nekoj drugoj, rame uz rame sa njima.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Nema zastave zemlje u kojoj se odrzavaju izbori,ali zato ima uck i zastava i stihova.
    Blagoudom.
    A u sred "aranzmana" pomocnik ministra prosvjete... Pardon, generalni direktor...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #93
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Meni je odje suvisna zastava OVK i skandiranje istoj... Kontekst je Crna Gora, Tuzi, lokalni izbori... Kakve veze OVK ima s tim?
    Slažem se. Ja se zapravo i ne pitam kakve veze ima OVK sa tim. Jednostavno oni imaju svoj jasan cilj i jedinstvo, teže tom cilju i koriste DPS slabosti sa glasovima svih ovih godina da bi taj cilj ostvarili. Isto rade i bošnjačke partije. Tek će naplaćivati svoje sluganstvo debelo.

  19. #94
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Rece Djeljosaj da prave koaliciju sa Becicem, cuh na radio ili me usi varau.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #95
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ovakvo slavlje je teski primitivizam. Ne smetaju mi zastave Albanije ali mi smeta da nema zastave Crne Gore. Dok mi na protestima ne smijemo ponjet drzavnu zastavu da ne bi koga uvrijedili ne daj boze.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  21. #96
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Ne drzite se teme,precerano,ali ajde,nisam ja moderator.
    Mene je interesovalo i zanimljivo mi je kako je doslo do koalicije Albanski Forum?
    Po meni je npr. DUA stranka pod kontrolom vlasti, uvijek bila uz DPS. Albanska Alternativa takodje, Djeljosaj je jasno i glasno prije predsjednickih izbora podrzao Djukanovica kao kandidata. Populisticki je prije toga ispaljivao strelice protiv DPSa, ali kad su dosli izbori, naravno za Mila, dje je po meni otkrio pravo lice sebe i svoje stranke.
    Stranku Demokratski Savez najmanje poznajem pa ih ne bih komentarisao.
    Dakle kako je doslo do kaolicije Albanski Forum kad DPS-u odgovara da sve te stranke samostalno izadju na izbore, svaka uzme po koji mandat i DPS napravi postizbornu koaliciju sa recimo jednom od tih albanskih stranaka, plus BS, plus SD i imaju vecinu. Ako bi bas bila potreba mogla bi jos jedna albanska stranka da udje u vlast. Dakle po meni je koalicija Albanski Forum nekom logikom napravljena kontra volje DPS-a.
    Mada moze se i razmisljati na nacin da DPS-u mozda vise nisu toliko kao nekad bitni lokalni izbori bez u nekoliko kljucnih gradova,narocito ne u Tuzima,jednoj od manjih opstina. Eto, moje pitanje je kako je doslo do Albanskog Foruma po vama....

  22. #97
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,519
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,878
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Ali veli dps da je slavlje u tuzi neprimjereno.


    Ahahaahahha a sad vam je neprimjereno sram vas i stid bilo.
    Sad ste se sjetili da branite drzavu od albanaca pih

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  23. #98
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Moje je misljenje da ce vlast u Tuze napravit Albanski Forum, DPS, BS i SD. Bice velika koalicija.
    Pored toga sto je afera Koverat uticala na los rezultat u Tuze DPS-a mislim da su gresku napravili i sto je nosilac liste bio izuzetno mlad i neiskusan.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Nisam citao predjasnje postove.

    Ne slazem se da su posle referenduma Albanci "dobili opstine, prava i privilegije vece nego i jedna manjina"

    Posle referenduma nastale su 3 nove opstine (i to skoro), Gusinje, Petnjica i Tuzi. Samo u Tuzima Albanci cine vecinu (60%) u ostalima su mala manjina.

    Sto se tice prava i privilegija kao nacije nisam primijetio da su dobili ista vise nego bilo koji drugi narod. Mozda su dobili neki albanski politicari privilegije, pozicije i sve sto ide uz to, za albanske gradjane, nisam siguran da su dobili ista u tom smislu vise od drugih, nekad cak mislim da su dobili manje. Dobili su ono sto oce Albanci bliski vlasti, kao i uvijek u CG ne postoji nacionalna diskriminacija i nacionalno proteziranje nekih, nego partijska, ako si s nama dobices sta oces, bio Albanac, Crnogorac, Srbin. Samo glasaj. Ako si protiv isto ti je, bio Albanac, Crnogorac, Srbin, nebitno. Albanci opstinom Tuzi nece dobiti nista, oce politicari kad budu zaposljavali svoje rodjake u opstinske sluzbe, drugi nece dobiti nista. Milioni iz dijaspore? Pa da, isto kao u slucaju Petnjice i Gusinja. Eno jedu zlatnim kasikama.

    Kazes zele da se pitaju vise u mjestima dje zive. Pa i sad su se pitali u istim tim mjestima. Ali preko Albanaca iz DPS-a ali i istih tih albanskih stranaka koje su bile uz DPS.

    Sto se tice stranaka BS i HGI oni ce po meni biti dio svih buducih vlasti, kao nekakvi predstavnici manjinskih naroda,koji podrzavaju svaku vlast, mada BS glasa samo jedan mali djelic Bosnjaka, ista je stvar sa HGI, ali mislim da ce tako biti. Tako da narod od njih ne moze ocekivat da budu neki tas na vagi u smjeni vlasti. Oni prosto kazu, mi smo manjina, uz svakoga smo.

    A sto se tice Albanskog Foruma moze bit, neka veza SAD-a, dijaspora, sve je moguce. Mada moze njih DPS da minira i posle konstituisanja vlasti, da ih posvadja i tako to...
    Sto se desava ako na parlamentarnim izborima ne predju cenzus?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #100
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,041
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    @Gandush,to shto se pitash da li ce sa jednim umjesto 16....sjeti se shta sam ti napisao,a to je chinjenica,da ne iznosim javno,kad si okachio sliku ovoga Nika.
    ...

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem pes 2019
    By tonino2 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-18, 12:56
  2. Prodajem Prodaje se tezga u Tuzima, duzine 7 metara
    By Grof_PG in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 22-07-15, 08:21
  3. Incident u Tuzima i okupljanje Albanaca u Ulcinju
    By Nikola555 in forum CdM Arhiva
    Replies: 54
    Last Post: 17-10-14, 07:51
  4. Outlet prema Tuzima
    By Jov in forum Sve i svašta
    Replies: 37
    Last Post: 19-07-10, 16:58
  5. Frka u Tuzima
    By DIDI in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 378
    Last Post: 08-12-06, 19:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •