Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 53 of 53

Thread: Javi se,pojavi se...

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,578
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    205 Posts

    Default

    Jedino na email-ove odgovaram odmah. Na ostale poruke, uglavnom nikad ili sa zakašnjenjem od par sati, dana do mjesec dana, eventualno nekad prođe i godina, a što se tiče poziva to uopšte i ne koristim ni na koji način. Tj. da budem precizniji u zadnjih 3-4 mjeseca javio sam se jednom kolegi forumašu 5 puta od 20 poziva i nazvao ga 3 puta i to je to.
    Sad za ove praznike treba deaktivirati par aplikacije na nekih 15 dana i mir je zagarantovan.

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    meni je smiješno da neko očekuje da sam toliko "vezana" za telefon da ga zalijepim za uvo ili ruku i da je vazda uz mene? Nije jer ga ne nosim ni u tolaet niti za sobom po kući dok usisavam...javim se uvijek čim vidim ili čujem poziv ili poruku, i strašno me nervira kad je nekome nešto mnogo bitno i hitno i pošalje poruku i čeka odgovor....a ovamo kao gori! Pa zovni đao ga izio, nazovi ako ti je frka!
    Časti mi ranije smo imali usmeni dogovor od danas za sjutra, prekosjutra, eventualno fiksni ako tata nije doma pa smiješ da pričaš da momkom, i bez problema smo se nalazili i dogovarali ...ovo je danas izgubilo draž nekako je ljepše i lakše a i poštenije sve ranije bilo. Ponekad pomislim kako je uopšte bilo moguće ranije komunicirati i ljubaviti bez ovolike povezanosti...mobilni je višestruko koristan ali me ponekad nervira zavisnost svih nas od njega.
    Ne znamo ko je ođe sluga, a ko gospodar.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #53
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Vrela
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    159
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    meni je smiješno da neko očekuje da sam toliko "vezana" za telefon da ga zalijepim za uvo ili ruku i da je vazda uz mene? Nije jer ga ne nosim ni u tolaet niti za sobom po kući dok usisavam...javim se uvijek čim vidim ili čujem poziv ili poruku, i strašno me nervira kad je nekome nešto mnogo bitno i hitno i pošalje poruku i čeka odgovor....a ovamo kao gori! Pa zovni đao ga izio, nazovi ako ti je frka!
    Časti mi ranije smo imali usmeni dogovor od danas za sjutra, prekosjutra, eventualno fiksni ako tata nije doma pa smiješ da pričaš da momkom, i bez problema smo se nalazili i dogovarali ...ovo je danas izgubilo draž nekako je ljepše i lakše a i poštenije sve ranije bilo. Ponekad pomislim kako je uopšte bilo moguće ranije komunicirati i ljubaviti bez ovolike povezanosti...mobilni je višestruko koristan ali me ponekad nervira zavisnost svih nas od njega.
    Ne znamo ko je ođe sluga, a ko gospodar.

    Kao ja da sam pisao ovo, ali ajde objasni ti to mojoj djevojci od 20 ljeta koja ne zna (vjerovatno) napisati poruku na telefon koji nije touchscreen.
    In rum we trust.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem ko kupuje preko e bay nek se javi
    By DACHO_PG in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 22-01-13, 18:54
  2. Replies: 0
    Last Post: 27-06-07, 18:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •